T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Biella 2:
OUT Dzumhur
OUT Gojowczyk
OUT Ivashka
IN Fabbiano
IN Diez
IN Marcora
Concepcion:
OUT Blancaneaux
OUT Oliveira
IN Lindell
IN Cerundolo
Potchefstroom 2:
OUT Cid Subervi
OUT Etcheverry
OUT Halys
OUT SE
IN Tseng
IN Galovic
IN Santillan
IN Blancaneaux
Biella 2 Q:
OUT Diez
OUT Fabbiano
OUT Vatutin
IN Jaziri
IN Karkovskiy
IN Kavcic
Concepcion Q:
OUT Cerundolo
OUT Lindell
OUT Luz
OUT Ornago
IN Matos
IN Kestelboim
IN Descotte
IN Malla
Potchefstroom 2:
OUT Blancaneaux
OUT Santillan
OUT Tseng
OUT Hamou
IN Wang
IN Chapell
IN Lock
IN Fayziev
OUT Dzumhur
OUT Gojowczyk
OUT Ivashka
IN Fabbiano
IN Diez
IN Marcora
Concepcion:
OUT Blancaneaux
OUT Oliveira
IN Lindell
IN Cerundolo
Potchefstroom 2:
OUT Cid Subervi
OUT Etcheverry
OUT Halys
OUT SE
IN Tseng
IN Galovic
IN Santillan
IN Blancaneaux
Biella 2 Q:
OUT Diez
OUT Fabbiano
OUT Vatutin
IN Jaziri
IN Karkovskiy
IN Kavcic
Concepcion Q:
OUT Cerundolo
OUT Lindell
OUT Luz
OUT Ornago
IN Matos
IN Kestelboim
IN Descotte
IN Malla
Potchefstroom 2:
OUT Blancaneaux
OUT Santillan
OUT Tseng
OUT Hamou
IN Wang
IN Chapell
IN Lock
IN Fayziev
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Biella 2 Q:
OUT Janvier
IN Arnaboldi
OUT Janvier
IN Arnaboldi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Potchefstroom 2 Q:
OUT Fayziev
IN Bellier
OUT Fayziev
IN Bellier
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Potchefstroom 2 Q:
OUT Wang
IN Carr
OUT Wang
IN Carr
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Biella 2:
OUT: Petrovic,
OUT: SE
IN: Gulbis,
IN: Lacko
Biella 2 Q:
OUT: Lacko
OUT: Gulbis
OUT: Marchenko
IN: Bachinger
IN: Ignatik
IN: Bega
OUT: Petrovic,
OUT: SE
IN: Gulbis,
IN: Lacko
Biella 2 Q:
OUT: Lacko
OUT: Gulbis
OUT: Marchenko
IN: Bachinger
IN: Ignatik
IN: Bega
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 2
Biella 2 - drabinka do turnieju kwalifikacji:
[1] Thai-Son Kwiatkowski vs Jewgienij Karlowski
[Alt] Uladzimir Ignatik vs [8] Blaz Kavcic
[2] Constant Lestienne vs [Alt] Alessandro Bega
[Alt] Matthias Bachinger vs [7] Malek Jaziri
[3] Matteo Viola vs Andrea Arnaboldi
[WC] Matteo Gigante vs [5] Hiroki Moriya
[4] Gian Marco Moroni vs [WC] Raul Brancaccio
[WC] Luca Vanni vs [6] Daniel Masur
Biella 2 - drabinka do turnieju kwalifikacji:
[1] Thai-Son Kwiatkowski vs Jewgienij Karlowski
[Alt] Uladzimir Ignatik vs [8] Blaz Kavcic
[2] Constant Lestienne vs [Alt] Alessandro Bega
[Alt] Matthias Bachinger vs [7] Malek Jaziri
[3] Matteo Viola vs Andrea Arnaboldi
[WC] Matteo Gigante vs [5] Hiroki Moriya
[4] Gian Marco Moroni vs [WC] Raul Brancaccio
[WC] Luca Vanni vs [6] Daniel Masur
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 2
Biella 2 - drabinka do turnieju głównego:
[1] Alejandro Davidovich Fokina vs Steven Diez
Federico Gaio vs Andy Murray
[Q] vs [WC] Luca Nardi
Mohamed Safwat vs [8] Jewgienij Donskoj
[3] Soonwoo Kwon vs Jason Jung
Roberto Marcora vs Henri Laaksonen
Alessandro Giannessi vs Thomas Fabbiano
Yannick Maden vs [6] Antoine Hoang
[5] Kamil Majchrzak vs Blaz Rola
[SE] Ilja Marczenko vs [WC] Giulio Zeppieri
Bernabe Zapata Miralles vs Martin Klizan
[Q] vs [4] Andreas Seppi
[7] Lorenzo Musetti vs [WC] Stefano Napolitano
[Q] vs [Alt] Lukas Lacko
[Q] vs [Alt] Ernests Gulbis
Dmitry Popko vs [2] Sebastian Korda
Biella 2 - drabinka do turnieju głównego:
[1] Alejandro Davidovich Fokina vs Steven Diez
Federico Gaio vs Andy Murray
[Q] vs [WC] Luca Nardi
Mohamed Safwat vs [8] Jewgienij Donskoj
[3] Soonwoo Kwon vs Jason Jung
Roberto Marcora vs Henri Laaksonen
Alessandro Giannessi vs Thomas Fabbiano
Yannick Maden vs [6] Antoine Hoang
[5] Kamil Majchrzak vs Blaz Rola
[SE] Ilja Marczenko vs [WC] Giulio Zeppieri
Bernabe Zapata Miralles vs Martin Klizan
[Q] vs [4] Andreas Seppi
[7] Lorenzo Musetti vs [WC] Stefano Napolitano
[Q] vs [Alt] Lukas Lacko
[Q] vs [Alt] Ernests Gulbis
Dmitry Popko vs [2] Sebastian Korda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Potchefstroom 2:
OUT: SE
IN: Kopriva
Potchefstroom 2 Q:
OUT: Kopriva
IN: Kadhe
OUT: SE
IN: Kopriva
Potchefstroom 2 Q:
OUT: Kopriva
IN: Kadhe
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
POTCHOPEN II
Potchefstroom 2 - drabinka do turnieju kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong vs Simon Carr
Antoine Bellier vs [8] Ryan Peniston
[2] Lucas Miedler vs [WC] Carl Roothman
Benjamin Lock vs [6] Vaclav Safranek
[3] Jack Draper vs Nick Chappell
[WC] Jamie Davies vs [7] Benjamin Hassan
[4] Mirza Basic vs [WC] Dylan Salton
[Alt] Arjun Kadhe vs [5] Viktor Durasovic
Potchefstroom 2 - drabinka do turnieju kwalifikacji:
[1] Jesper De Jong vs Simon Carr
Antoine Bellier vs [8] Ryan Peniston
[2] Lucas Miedler vs [WC] Carl Roothman
Benjamin Lock vs [6] Vaclav Safranek
[3] Jack Draper vs Nick Chappell
[WC] Jamie Davies vs [7] Benjamin Hassan
[4] Mirza Basic vs [WC] Dylan Salton
[Alt] Arjun Kadhe vs [5] Viktor Durasovic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
POTCHOPEN II
Potchefstroom 2 - drabinka do turnieju głównego:
[1] Prajnesh Gunneswaran vs Akira Santillan
Nicola Kuhn vs Elliot Benchetrit
Tejmuraz Gabaszwili vs [WC] Alec Beckley
Ulises Blanch vs [8] Peter Polansky
[4] Liam Broady vs Viktor Galovic
[Alt] Vit Kopriva vs Geoffrey Blancaneaux
Adrian Menendez-Maceiras vs Zdenek Kolar
[WC] Khololwam Montsi vs [6] Brayden Schnur
[5] Jay Clarke vs Dimitar Kuzmanov
Roberto Quiroz vs Tristan Lamasine
[Q] vs Pedja Krstin
[WC] Vaughn Hunter vs [3] Marc-Andrea Huesler
[7] Cem Ilkel vs [PR] Julien Cagnina
Chun Hsin Tseng vs [Q]
[Q] vs [PR] Jenson Brooksby
[Q] vs [2] Benjamin Bonzi
Potchefstroom 2 - drabinka do turnieju głównego:
[1] Prajnesh Gunneswaran vs Akira Santillan
Nicola Kuhn vs Elliot Benchetrit
Tejmuraz Gabaszwili vs [WC] Alec Beckley
Ulises Blanch vs [8] Peter Polansky
[4] Liam Broady vs Viktor Galovic
[Alt] Vit Kopriva vs Geoffrey Blancaneaux
Adrian Menendez-Maceiras vs Zdenek Kolar
[WC] Khololwam Montsi vs [6] Brayden Schnur
[5] Jay Clarke vs Dimitar Kuzmanov
Roberto Quiroz vs Tristan Lamasine
[Q] vs Pedja Krstin
[WC] Vaughn Hunter vs [3] Marc-Andrea Huesler
[7] Cem Ilkel vs [PR] Julien Cagnina
Chun Hsin Tseng vs [Q]
[Q] vs [PR] Jenson Brooksby
[Q] vs [2] Benjamin Bonzi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Concepcion Q:
OUT Alvarez
IN Tenti
OUT Alvarez
IN Tenti
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
DOVE MEN+CARE CHALLENGER CONCEPCIÓN
Concepcion - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Camilo Ugo Carabelli vs Mariano Kestelboim
[WC] Miguel Fernando Pereira vs [7] Vitaliy Sachko
[2] Carlos Gomez-Herrera vs Fermin Tenti
[WC] Alejandro Bancalari vs [8] Oscar Jose Gutierrez
[3] Hernan Casanova vs [WC] Daniel Antonio Nunez
Michel Vernier vs [6] Facundo Diaz Acosta
[4] Thiago Agustin Tirante vs Matias Franco Descotte
Rafael Matos vs [5] Diego Hidalgo
Concepcion - drabinka turnieju kwalifikacji:
[1] Camilo Ugo Carabelli vs Mariano Kestelboim
[WC] Miguel Fernando Pereira vs [7] Vitaliy Sachko
[2] Carlos Gomez-Herrera vs Fermin Tenti
[WC] Alejandro Bancalari vs [8] Oscar Jose Gutierrez
[3] Hernan Casanova vs [WC] Daniel Antonio Nunez
Michel Vernier vs [6] Facundo Diaz Acosta
[4] Thiago Agustin Tirante vs Matias Franco Descotte
Rafael Matos vs [5] Diego Hidalgo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
DOVE MEN+CARE CHALLENGER CONCEPCIÓN
Concepcion - drabinka turnieju głównego:
[1] Federico Coria vs [Q]
Guilherme Clezar vs Marcelo Tomas Barrios Vera
Joao Domingues vs [Q]
Alejandro Tabilo vs [7] Facundo Bagnis
[3] Pedro Sousa vs [WC] Nicolas Jarry
Francisco Cerundolo vs Andrea Collarini
Emilio Gomez vs [[WC]] Nicolas Alvarez
Orlando Luz vs [6] Thiago Seyboth Wild
[5] Daniel Elahi Galan vs [Q]
[WC] Gonzalo Lama vs Sebastian Baez
[Q] vs Christian Lindell
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [4] Hugo Dellien
[8] Daniel Altmaier vs Juan Manuel Cerundolo
Lukas Klein vs Facundo Mena
Pedro Sakamoto vs Guido Andreozzi
Joao Menezes vs [2] Andrej Martin
Concepcion - drabinka turnieju głównego:
[1] Federico Coria vs [Q]
Guilherme Clezar vs Marcelo Tomas Barrios Vera
Joao Domingues vs [Q]
Alejandro Tabilo vs [7] Facundo Bagnis
[3] Pedro Sousa vs [WC] Nicolas Jarry
Francisco Cerundolo vs Andrea Collarini
Emilio Gomez vs [[WC]] Nicolas Alvarez
Orlando Luz vs [6] Thiago Seyboth Wild
[5] Daniel Elahi Galan vs [Q]
[WC] Gonzalo Lama vs Sebastian Baez
[Q] vs Christian Lindell
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [4] Hugo Dellien
[8] Daniel Altmaier vs Juan Manuel Cerundolo
Lukas Klein vs Facundo Mena
Pedro Sakamoto vs Guido Andreozzi
Joao Menezes vs [2] Andrej Martin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
Concepcion Q:
OUT Malla
IN Alt
OUT Malla
IN Alt
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 2
Biella 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Thai-Son Kwiatkowski d. Jewgienij Karlowski 7‑6(0) 7‑6(6) L. Laugero
[8] Blaz Kavcic d. [Alt] Uladzimir Ignatik 6‑2 6‑4 V. Niolella
[2] Constant Lestienne d. [Alt] Alessandro Bega 6‑3 6‑3 A. Mangione
[7] Malek Jaziri d. [Alt] Matthias Bachinger 6‑2 6‑4 R. Concas
[3] Matteo Viola d. Andrea Arnaboldi 2‑6 6‑2 6‑3 V. Niolella
[5] Hiroki Moriya d. [WC] Matteo Gigante 6‑2 6‑4 L. Laugero
[WC] Raul Brancaccio d. [4] Gian Marco Moroni 6‑4 6‑2 R. Concas
[6] Daniel Masur d. [WC] Luca Vanni 6‑4 6‑3 A. Mangione
Biella 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
[1] Thai-Son Kwiatkowski d. Jewgienij Karlowski 7‑6(0) 7‑6(6) L. Laugero
[8] Blaz Kavcic d. [Alt] Uladzimir Ignatik 6‑2 6‑4 V. Niolella
[2] Constant Lestienne d. [Alt] Alessandro Bega 6‑3 6‑3 A. Mangione
[7] Malek Jaziri d. [Alt] Matthias Bachinger 6‑2 6‑4 R. Concas
[3] Matteo Viola d. Andrea Arnaboldi 2‑6 6‑2 6‑3 V. Niolella
[5] Hiroki Moriya d. [WC] Matteo Gigante 6‑2 6‑4 L. Laugero
[WC] Raul Brancaccio d. [4] Gian Marco Moroni 6‑4 6‑2 R. Concas
[6] Daniel Masur d. [WC] Luca Vanni 6‑4 6‑3 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
POTCHOPEN II
Potchefstroom 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
Simon Carr d. [1] Jesper De Jong 4‑6 6‑2 6‑4 J. Phiri
[8] Ryan Peniston d. Antoine Bellier 6‑4 4‑6 6‑3 T. Maleke
[2] Lucas Miedler d. [WC] Carl Roothman 6‑1 6‑1 S. Musa
Benjamin Lock d. [6] Vaclav Safranek 7‑6(7) 6‑4 A. Juge
[3] Jack Draper d. Nick Chappell 6‑4 6‑4 J. Phiri
[7] Benjamin Hassan d. [WC] Jamie Davies 6‑3 6‑4 A. Youseff
[4] Mirza Basic d. [WC] Dylan Salton 6‑2 6‑1 S. Musa
[5] Viktor Durasovic d. [Alt] Arjun Kadhe 6‑2 6‑1 T. Maleke
Potchefstroom 2 - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
Simon Carr d. [1] Jesper De Jong 4‑6 6‑2 6‑4 J. Phiri
[8] Ryan Peniston d. Antoine Bellier 6‑4 4‑6 6‑3 T. Maleke
[2] Lucas Miedler d. [WC] Carl Roothman 6‑1 6‑1 S. Musa
Benjamin Lock d. [6] Vaclav Safranek 7‑6(7) 6‑4 A. Juge
[3] Jack Draper d. Nick Chappell 6‑4 6‑4 J. Phiri
[7] Benjamin Hassan d. [WC] Jamie Davies 6‑3 6‑4 A. Youseff
[4] Mirza Basic d. [WC] Dylan Salton 6‑2 6‑1 S. Musa
[5] Viktor Durasovic d. [Alt] Arjun Kadhe 6‑2 6‑1 T. Maleke
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
DOVE MEN+CARE CHALLENGER CONCEPCIÓN
Concepcion - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
Mariano Kestelboim d. [1] Camilo Ugo Carabelli 6‑3 4‑6 6‑3 R. Maia
[7] Vitaliy Sachko d. [WC] Miguel Fernando Pereira 6‑2 6‑2 M. Pena
[2] Carlos Gomez-Herrera d. Fermin Tenti 6‑4 5‑7 6‑3 A. Vera
[8] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Alejandro Bancalari 6‑1 6‑0 M. Burka
[3] Hernan Casanova d. [WC] Daniel Antonio Nunez 7‑6(3) 6‑1 A. Vera
[6] Facundo Diaz Acosta d. Michel Vernier 3‑6 6‑3 6‑3 R. Curutchet
[4] Thiago Agustin Tirante d. Matias Franco Descotte 6‑7(6) 6‑1 7‑6(5) M. Campos
Rafael Matos d. [5] Diego Hidalgo 7‑5 6‑1 M. Pena
Concepcion - wyniki I rundy turnieju kwalifikacji:
Mariano Kestelboim d. [1] Camilo Ugo Carabelli 6‑3 4‑6 6‑3 R. Maia
[7] Vitaliy Sachko d. [WC] Miguel Fernando Pereira 6‑2 6‑2 M. Pena
[2] Carlos Gomez-Herrera d. Fermin Tenti 6‑4 5‑7 6‑3 A. Vera
[8] Oscar Jose Gutierrez d. [WC] Alejandro Bancalari 6‑1 6‑0 M. Burka
[3] Hernan Casanova d. [WC] Daniel Antonio Nunez 7‑6(3) 6‑1 A. Vera
[6] Facundo Diaz Acosta d. Michel Vernier 3‑6 6‑3 6‑3 R. Curutchet
[4] Thiago Agustin Tirante d. Matias Franco Descotte 6‑7(6) 6‑1 7‑6(5) M. Campos
Rafael Matos d. [5] Diego Hidalgo 7‑5 6‑1 M. Pena
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 2
Biella 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[8] Blaz Kavcic d. [1] Thai-Son Kwiatkowski 2‑6 6‑3 6‑2 D. Torella
[2] Constant Lestienne d. [7] Malek Jaziri 6‑3 6‑2 L. Laugero
[3] Matteo Viola d. [5] Hiroki Moriya 6‑0 6‑1 R. Concas
[WC] Raul Brancaccio d. [6] Daniel Masur 6‑2 2‑6 7‑6(3) A. Germani
Biella 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[8] Blaz Kavcic d. [1] Thai-Son Kwiatkowski 2‑6 6‑3 6‑2 D. Torella
[2] Constant Lestienne d. [7] Malek Jaziri 6‑3 6‑2 L. Laugero
[3] Matteo Viola d. [5] Hiroki Moriya 6‑0 6‑1 R. Concas
[WC] Raul Brancaccio d. [6] Daniel Masur 6‑2 2‑6 7‑6(3) A. Germani
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
BIELLA CHALLENGER INDOOR 2
Biella 2 - drabinka do turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Alejandro Davidovich Fokina vs Steven Diez
Federico Gaio vs [LL] Hiroki Moriya
[Q] Constant Lestienne vs [WC] Luca Nardi
Mohamed Safwat vs [8] Jewgienij Donskoj
[3] Soonwoo Kwon vs Jason Jung
Roberto Marcora vs Henri Laaksonen
Alessandro Giannessi vs Thomas Fabbiano
Yannick Maden vs [6] Antoine Hoang
[5] Kamil Majchrzak vs Blaz Rola
[SE] Ilja Marczenko vs [WC] Giulio Zeppieri
Bernabe Zapata Miralles vs Martin Klizan
[Q] Matteo Viola vs [4] Andreas Seppi
[7] Lorenzo Musetti vs [WC] Stefano Napolitano
[Q] Blaz Kavcic vs [Alt] Lukas Lacko
[Q] Raul Brancaccio vs [Alt] Ernests Gulbis
Dmitry Popko vs [2] Sebastian Korda
Biella 2 - drabinka do turnieju głównego:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Alejandro Davidovich Fokina vs Steven Diez
Federico Gaio vs [LL] Hiroki Moriya
[Q] Constant Lestienne vs [WC] Luca Nardi
Mohamed Safwat vs [8] Jewgienij Donskoj
[3] Soonwoo Kwon vs Jason Jung
Roberto Marcora vs Henri Laaksonen
Alessandro Giannessi vs Thomas Fabbiano
Yannick Maden vs [6] Antoine Hoang
[5] Kamil Majchrzak vs Blaz Rola
[SE] Ilja Marczenko vs [WC] Giulio Zeppieri
Bernabe Zapata Miralles vs Martin Klizan
[Q] Matteo Viola vs [4] Andreas Seppi
[7] Lorenzo Musetti vs [WC] Stefano Napolitano
[Q] Blaz Kavcic vs [Alt] Lukas Lacko
[Q] Raul Brancaccio vs [Alt] Ernests Gulbis
Dmitry Popko vs [2] Sebastian Korda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T7: Biella 2, Concepcion, Potchefstroom 2 2021
POTCHOPEN II
Potchefstroom 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[8] Ryan Peniston d. Simon Carr 6‑2 4‑6 6‑4 T. Maleke
[2] Lucas Miedler d. Benjamin Lock 6‑7(4) 7‑5 6‑2 J. Phiri
[3] Jack Draper d. [7] Benjamin Hassan 5‑7 7‑5 6‑3 N. Belazri
[4] Mirza Basic d. [5] Viktor Durasovic 6‑4 6‑3 A. Youseff
Potchefstroom 2 - wyniki II rundy turnieju kwalifikacji:
[8] Ryan Peniston d. Simon Carr 6‑2 4‑6 6‑4 T. Maleke
[2] Lucas Miedler d. Benjamin Lock 6‑7(4) 7‑5 6‑2 J. Phiri
[3] Jack Draper d. [7] Benjamin Hassan 5‑7 7‑5 6‑3 N. Belazri
[4] Mirza Basic d. [5] Viktor Durasovic 6‑4 6‑3 A. Youseff
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości