T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando Open Presented by Nemours
Orlando - drabinka główna:
[1] Thiago Monteiro vs JC Aragone
Roberto Cid Subervi vs Brandon Nakashima
Elias Ymer vs Chun Hsin Tseng
Tejmuraz Gabaszwili vs [8] Mackenzie McDonald
[3] Daniel Elahi Galan vs Bjorn Fratangelo
Mitchell Krueger vs Peter Polansky
Ulises Blanch vs [Q]
[Q] vs [7] Ramkumar Ramanathan
[6] Dmitry Popko vs Noah Rubin
[WC] Brandon Holt vs [Q]
Thomaz Bellucci vs Tung-Lin Wu
[WC] Sam Riffice vs [4] Prajnesh Gunneswaran
[5] Mohamed Safwat vs Hiroki Moriya
Thai-Son Kwiatkowski vs Christopher Eubanks
[Q] vs [WC] Patrick Kypson
Mikael Torpegaard vs [2] Denis Kudla
Orlando - drabinka główna:
[1] Thiago Monteiro vs JC Aragone
Roberto Cid Subervi vs Brandon Nakashima
Elias Ymer vs Chun Hsin Tseng
Tejmuraz Gabaszwili vs [8] Mackenzie McDonald
[3] Daniel Elahi Galan vs Bjorn Fratangelo
Mitchell Krueger vs Peter Polansky
Ulises Blanch vs [Q]
[Q] vs [7] Ramkumar Ramanathan
[6] Dmitry Popko vs Noah Rubin
[WC] Brandon Holt vs [Q]
Thomaz Bellucci vs Tung-Lin Wu
[WC] Sam Riffice vs [4] Prajnesh Gunneswaran
[5] Mohamed Safwat vs Hiroki Moriya
Thai-Son Kwiatkowski vs Christopher Eubanks
[Q] vs [WC] Patrick Kypson
Mikael Torpegaard vs [2] Denis Kudla
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Challenger Ciudad de Guayaquil
Guayaquil - drabinka główna:
[1] Federico Coria vs [Q]
[WC] Diego Hidalgo vs [WC] Gonzalo Escobar
[Q] vs Mario Vilella Martinez
Joao Menezes vs [8] Alejandro Tabilo
[3] Andrej Martin vs Roberto Ortega-Olmedo
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [Q]
Sebastian Baez vs Roberto Quiroz
Facundo Mena vs [7] Emilio Gomez
[6] Juan Pablo Varillas vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Francisco Cerundolo vs Pedro Sakamoto
[WC] Antonio Cayetano March vs Christian Lindell
Juan Pablo Ficovich vs [4] Jaume Munar
[5] Pedro Sousa vs Tomas Martin Etcheverry
Vit Kopriva vs Pedja Krstin
Jelle Sels vs Renzo Olivo
[Q] vs [2] Roberto Carballes Baena
Guayaquil - drabinka główna:
[1] Federico Coria vs [Q]
[WC] Diego Hidalgo vs [WC] Gonzalo Escobar
[Q] vs Mario Vilella Martinez
Joao Menezes vs [8] Alejandro Tabilo
[3] Andrej Martin vs Roberto Ortega-Olmedo
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [Q]
Sebastian Baez vs Roberto Quiroz
Facundo Mena vs [7] Emilio Gomez
[6] Juan Pablo Varillas vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Francisco Cerundolo vs Pedro Sakamoto
[WC] Antonio Cayetano March vs Christian Lindell
Juan Pablo Ficovich vs [4] Jaume Munar
[5] Pedro Sousa vs Tomas Martin Etcheverry
Vit Kopriva vs Pedja Krstin
Jelle Sels vs Renzo Olivo
[Q] vs [2] Roberto Carballes Baena
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Sparkasse Challenger 80
Ortisei - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Alexiej Watutin d. [WC] Matteo Arnaldi 6‑4 6‑2 ( G. Iacobucci )
Johannes Haerteis d. [7] Viktor Galovic 4‑6 7‑6(3) 6‑4 ( L. Laugero )
[WC] Francesco Forti d. [2] Mischa Zverev 7‑6(9) 6‑4 ( A. Mangione )
Altug Celikbilek d. [5] Andrea Arnaboldi 6‑4 6‑4 ( G. Iacobucci )
[3] Jewgienij Karlowski d. Sandro Ehrat 6-3 6-4 ( A. Germani )
[6] Andrea Pellegrino d. [WC] Erwin Trobinger 6-4 6-0 ( A. Mangione )
[4] Pavel Kotov d. Alessandro Bega 6‑3 6‑3 ( A. Germani )
Michael Geerts d. [8] Michael Vrbensky 6-7(2) 7-6(5) 7-5 ( L. Laugero )
Ortisei - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Alexiej Watutin d. [WC] Matteo Arnaldi 6‑4 6‑2 ( G. Iacobucci )
Johannes Haerteis d. [7] Viktor Galovic 4‑6 7‑6(3) 6‑4 ( L. Laugero )
[WC] Francesco Forti d. [2] Mischa Zverev 7‑6(9) 6‑4 ( A. Mangione )
Altug Celikbilek d. [5] Andrea Arnaboldi 6‑4 6‑4 ( G. Iacobucci )
[3] Jewgienij Karlowski d. Sandro Ehrat 6-3 6-4 ( A. Germani )
[6] Andrea Pellegrino d. [WC] Erwin Trobinger 6-4 6-0 ( A. Mangione )
[4] Pavel Kotov d. Alessandro Bega 6‑3 6‑3 ( A. Germani )
Michael Geerts d. [8] Michael Vrbensky 6-7(2) 7-6(5) 7-5 ( L. Laugero )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando (kwalifikacje):
OUT Karimov
IN Reboul
OUT Karimov
IN Reboul
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Challenger Ciudad de Guayaquil
Guayaquil - wyniki I rundy kwalifikacji:
Genaro Alberto Olivieri d. [1] Juan Manuel Cerundolo 3‑6 6‑3 6‑2 ( F. Baron Santoyo )
[5] Oriol Roca Batalla d. [WC] Angel Diaz Jalil 6‑2 7‑5 ( L. Parade )
[2] Nicolas Alvarez d. [Alt] Sergio Martos Gornes 6‑0 6‑2 ( W. Castillo )
[WC] Thiago Agustin Tirante d. [7] Agustin Velotti 7‑6(2) 2‑6 6‑4 ( J. Suarez )
[3] Jesper De Jong d. [WC] Alexander Zederbauer 6‑2 6‑3 ( M. F. Burka )
[8] Camilo Ugo Carabelli d. [PR] Inigo Cervantes 6‑7(6) 6‑3 4‑1 i krecz ( J. Pinoargote )
[PR] Gonzalo Lama d. [4] Carlos Gomez-Herrera 4‑6 6‑4 7‑5 ( J. Suarez )
[6] Hernan Casanova d. [Alt] Rafael Matos 6‑3 6‑3 ( W. Castillo )
Guayaquil - wyniki I rundy kwalifikacji:
Genaro Alberto Olivieri d. [1] Juan Manuel Cerundolo 3‑6 6‑3 6‑2 ( F. Baron Santoyo )
[5] Oriol Roca Batalla d. [WC] Angel Diaz Jalil 6‑2 7‑5 ( L. Parade )
[2] Nicolas Alvarez d. [Alt] Sergio Martos Gornes 6‑0 6‑2 ( W. Castillo )
[WC] Thiago Agustin Tirante d. [7] Agustin Velotti 7‑6(2) 2‑6 6‑4 ( J. Suarez )
[3] Jesper De Jong d. [WC] Alexander Zederbauer 6‑2 6‑3 ( M. F. Burka )
[8] Camilo Ugo Carabelli d. [PR] Inigo Cervantes 6‑7(6) 6‑3 4‑1 i krecz ( J. Pinoargote )
[PR] Gonzalo Lama d. [4] Carlos Gomez-Herrera 4‑6 6‑4 7‑5 ( J. Suarez )
[6] Hernan Casanova d. [Alt] Rafael Matos 6‑3 6‑3 ( W. Castillo )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando Open Presented by Nemours
Orlando - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Kevin King d. [Alt] Fabien Reboul 6‑2 6‑3 ( C. Urban )
[5] Stefan Kozlov d. [WC] Martin Damm 6‑4 6‑7(2) 6‑4 ( G. Allensworth )
[2] Alexander Ritschard d. Martin Redlicki 7‑5 6‑3 ( C. Hinueber )
[6] Sadio Doumbia d. Strong Kirchheimer 3‑6 7‑5 6‑2 ( J. Brace )
[WC] Zachary Svajda d. [3] Tsung-Hua Yang 7‑6(2) 3‑6 6‑0 ( C. Hinueber )
[WC] Zane Khan d. [8] Nicolas Mejia 6‑1 6‑2 ( Y. Kahn )
[PR] Christian Harrison d. [4] Aziz Dougaz 6‑2 6‑7(4) 6‑4 ( C. Urban )
[7] Nick Chappell d. [Alt] Roy Smith 7‑6(3) 6‑1 ( J. Pardon )
Orlando - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Kevin King d. [Alt] Fabien Reboul 6‑2 6‑3 ( C. Urban )
[5] Stefan Kozlov d. [WC] Martin Damm 6‑4 6‑7(2) 6‑4 ( G. Allensworth )
[2] Alexander Ritschard d. Martin Redlicki 7‑5 6‑3 ( C. Hinueber )
[6] Sadio Doumbia d. Strong Kirchheimer 3‑6 7‑5 6‑2 ( J. Brace )
[WC] Zachary Svajda d. [3] Tsung-Hua Yang 7‑6(2) 3‑6 6‑0 ( C. Hinueber )
[WC] Zane Khan d. [8] Nicolas Mejia 6‑1 6‑2 ( Y. Kahn )
[PR] Christian Harrison d. [4] Aziz Dougaz 6‑2 6‑7(4) 6‑4 ( C. Urban )
[7] Nick Chappell d. [Alt] Roy Smith 7‑6(3) 6‑1 ( J. Pardon )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Sparkasse Challenger 80
Ortisei - wyniki II rundy kwalifikacji:
Johannes Haerteis d. [1] Alexiej Watutin 6‑3 3‑6 6‑3 ( A. Germani )
Altug Celikbilek d. [WC] Francesco Forti 6‑2 6‑2 ( L. Laugero )
[6] Andrea Pellegrino d. [3] Jewgienij Karlowski 7‑6(5) 0‑6 6‑2 ( G. Iacobucci )
[4] Pavel Kotov d. Michael Geerts 6‑2 4‑6 6‑3 ( A. Mangione )
Ortisei - wyniki II rundy kwalifikacji:
Johannes Haerteis d. [1] Alexiej Watutin 6‑3 3‑6 6‑3 ( A. Germani )
Altug Celikbilek d. [WC] Francesco Forti 6‑2 6‑2 ( L. Laugero )
[6] Andrea Pellegrino d. [3] Jewgienij Karlowski 7‑6(5) 0‑6 6‑2 ( G. Iacobucci )
[4] Pavel Kotov d. Michael Geerts 6‑2 4‑6 6‑3 ( A. Mangione )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Sparkasse Challenger 80
Ortisei - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Yasutaka Uchiyama vs Alexandre Muller
Jay Clarke vs [WC] Patric Prinoth
Sebastian Ofner vs Ilja Marczenko
Hugo Grenier vs [7] Jurij Rodionov
[4] Lorenzo Musetti vs Roberto Marcora
[SE] Lukas Klein vs Julian Lenz
[Q] Pavel Kotov vs Maxime Cressy
Arthur Rinderknech vs [5] Antoine Hoang
[6] Federico Gaio vs [Q] Andrea Pellegrino
[Q] Altug Celikbilek vs Zdenek Kolar
[LL] Alexiej Watutin vs Blaz Rola
Maximilian Marterer vs [3] Aslan Karatsev
[8] Martin Klizan vs [WC] Giulio Zeppieri
[WC] Luca Nardi vs Tomas Machac
Daniel Masur vs [Q] Johannes Haerteis
Matteo Viola sv [2] Ilja Iwaszka
Ortisei - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Yasutaka Uchiyama vs Alexandre Muller
Jay Clarke vs [WC] Patric Prinoth
Sebastian Ofner vs Ilja Marczenko
Hugo Grenier vs [7] Jurij Rodionov
[4] Lorenzo Musetti vs Roberto Marcora
[SE] Lukas Klein vs Julian Lenz
[Q] Pavel Kotov vs Maxime Cressy
Arthur Rinderknech vs [5] Antoine Hoang
[6] Federico Gaio vs [Q] Andrea Pellegrino
[Q] Altug Celikbilek vs Zdenek Kolar
[LL] Alexiej Watutin vs Blaz Rola
Maximilian Marterer vs [3] Aslan Karatsev
[8] Martin Klizan vs [WC] Giulio Zeppieri
[WC] Luca Nardi vs Tomas Machac
Daniel Masur vs [Q] Johannes Haerteis
Matteo Viola sv [2] Ilja Iwaszka
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Challenger Ciudad de Guayaquil
Guayaquil - wyniki I rundy kwalifikacji:
[5] Oriol Roca Batalla d. Genaro Alberto Olivieri 6‑4 2‑6 6‑2 ( J. Suarez )
[WC] Thiago Agustin Tirante d. [2] Nicolas Alvarez 6‑4 6‑7(6) 7‑5 ( L. Parada )
[3] Jesper De Jong d. [8] Camilo Ugo Carabelli 6‑1 6‑3 ( W. Castillo )
[6] Hernan Casanova d. [PR] Gonzalo Lama 4‑6 7‑5 7‑6(4) ( F. Baron Santoyo )
Guayaquil - wyniki I rundy kwalifikacji:
[5] Oriol Roca Batalla d. Genaro Alberto Olivieri 6‑4 2‑6 6‑2 ( J. Suarez )
[WC] Thiago Agustin Tirante d. [2] Nicolas Alvarez 6‑4 6‑7(6) 7‑5 ( L. Parada )
[3] Jesper De Jong d. [8] Camilo Ugo Carabelli 6‑1 6‑3 ( W. Castillo )
[6] Hernan Casanova d. [PR] Gonzalo Lama 4‑6 7‑5 7‑6(4) ( F. Baron Santoyo )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Challenger Ciudad de Guayaquil
Guayaquil - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Federico Coria vs [Q] Oriol Roca Batalla
[WC] Diego Hidalgo vs [WC] Gonzalo Escobar
[Q] Jesper De Jong vs Mario Vilella Martinez
Joao Menezes vs [8] Alejandro Tabilo
[3] Andrej Martin vs Roberto Ortega-Olmedo
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [Q] Thiago Agustin Tirante
Sebastian Baez vs Roberto Quiroz
Facundo Mena vs [7] Emilio Gomez
[6] Juan Pablo Varillas vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Francisco Cerundolo vs Pedro Sakamoto
[WC] Antonio Cayetano March vs Christian Lindell
Juan Pablo Ficovich vs [4] Jaume Munar
[5] Pedro Sousa vs Tomas Martin Etcheverry
Vit Kopriva vs Pedja Krstin
Jelle Sels vs Renzo Olivo
[Q] Hernan Casanova vs [2] Roberto Carballes Baena
Guayaquil - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Federico Coria vs [Q] Oriol Roca Batalla
[WC] Diego Hidalgo vs [WC] Gonzalo Escobar
[Q] Jesper De Jong vs Mario Vilella Martinez
Joao Menezes vs [8] Alejandro Tabilo
[3] Andrej Martin vs Roberto Ortega-Olmedo
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [Q] Thiago Agustin Tirante
Sebastian Baez vs Roberto Quiroz
Facundo Mena vs [7] Emilio Gomez
[6] Juan Pablo Varillas vs Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Francisco Cerundolo vs Pedro Sakamoto
[WC] Antonio Cayetano March vs Christian Lindell
Juan Pablo Ficovich vs [4] Jaume Munar
[5] Pedro Sousa vs Tomas Martin Etcheverry
Vit Kopriva vs Pedja Krstin
Jelle Sels vs Renzo Olivo
[Q] Hernan Casanova vs [2] Roberto Carballes Baena
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando Open Presented by Nemours
Orlando - wyniki II rundy kwalifikacji:
[5] Stefan Kozlov d. [1] Kevin King 7-6(1) 6-7(7) 6-4 ( C. Hinueber )
[2] Alexander Ritschard d. [6] Sadio Doumbia 6‑3 6‑2 ( J. Pardon )
[WC] Zachary Svajda d. [WC] Zane Khan 7‑6(11) 6‑4 ( C. Urban )
[PR] Christian Harrison d. [7] Nick Chappell 7‑6(3) 6‑3 ( G. Allensworth )
Orlando - wyniki II rundy kwalifikacji:
[5] Stefan Kozlov d. [1] Kevin King 7-6(1) 6-7(7) 6-4 ( C. Hinueber )
[2] Alexander Ritschard d. [6] Sadio Doumbia 6‑3 6‑2 ( J. Pardon )
[WC] Zachary Svajda d. [WC] Zane Khan 7‑6(11) 6‑4 ( C. Urban )
[PR] Christian Harrison d. [7] Nick Chappell 7‑6(3) 6‑3 ( G. Allensworth )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando:
OUT Aragone
OUT Torpegaard (kolano)
IN LL Chappell
IN LL King
OUT Aragone
OUT Torpegaard (kolano)
IN LL Chappell
IN LL King
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando Open Presented by Nemours
Orlando - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Thiago Monteiro vs [Q] Stefan Kozlov
Roberto Cid Subervi vs Brandon Nakashima
Elias Ymer vs Chun Hsin Tseng
Tejmuraz Gabaszwili vs [8] Mackenzie McDonald
[3] Daniel Elahi Galan vs Bjorn Fratangelo
Mitchell Krueger vs Peter Polansky
Ulises Blanch vs [Q] Alexander Ritschard
[LL] Nick Chappell vs [7] Ramkumar Ramanathan
[6] Dmitry Popko vs Noah Rubin
[WC] Brandon Holt vs [Q] Zachary Svajda
Thomaz Bellucci vs Tung-Lin Wu
[LL] Sadio Doumbia vs [4] Prajnesh Gunneswaran
[5] Mohamed Safwat vs Hiroki Moriya
Thai-Son Kwiatkowski vs Christopher Eubanks
[Q] Christian Harrison vs [WC] Patrick Kypson
[LL] Kevin King vs [2] Denis Kudla
Orlando - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Thiago Monteiro vs [Q] Stefan Kozlov
Roberto Cid Subervi vs Brandon Nakashima
Elias Ymer vs Chun Hsin Tseng
Tejmuraz Gabaszwili vs [8] Mackenzie McDonald
[3] Daniel Elahi Galan vs Bjorn Fratangelo
Mitchell Krueger vs Peter Polansky
Ulises Blanch vs [Q] Alexander Ritschard
[LL] Nick Chappell vs [7] Ramkumar Ramanathan
[6] Dmitry Popko vs Noah Rubin
[WC] Brandon Holt vs [Q] Zachary Svajda
Thomaz Bellucci vs Tung-Lin Wu
[LL] Sadio Doumbia vs [4] Prajnesh Gunneswaran
[5] Mohamed Safwat vs Hiroki Moriya
Thai-Son Kwiatkowski vs Christopher Eubanks
[Q] Christian Harrison vs [WC] Patrick Kypson
[LL] Kevin King vs [2] Denis Kudla
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Ortisei:
OUT Rola (prawy mięsień czworogłowy)
IN LL
OUT Rola (prawy mięsień czworogłowy)
IN LL
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Challenger Ciudad de Guayaquil
Guayaquil - wyniki I rundy:
[Q] Oriol Roca Batalla d. [1] Federico Coria 7‑6(7) 6‑7(2) 7‑6(8) ( J. Suarez )
[WC] Gonzalo Escobar d. [WC] Diego Hidalgo 6‑3 7‑6(5) ( W. Castillo )
[Q] Jesper De Jong d. Mario Vilella Martinez 5‑7 6‑3 7‑5 ( J. Suarez )
[8] Alejandro Tabilo d. Joao Menezes 6‑3 7‑5 ( J. Suarez )
[3] Andrej Martin d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑4 7‑5 ( L. Parada )
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [Q] Thiago Agustin Tirante 6‑3 6‑2 ( W. Castillo )
Sebastian Baez d. Roberto Quiroz 7‑5 7‑6(1) ( F. Baron Santoyo )
Facundo Mena d. [7] Emilio Gomez 3‑6 7‑6(7) 6‑2 ( L. Parada )
[6] Juan Pablo Varillas d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 7‑5 6‑4 ( J. Suarez )
Francisco Cerundolo d. Pedro Sakamoto 6‑3 6‑3 ( F. Baron Santoyo )
Christian Lindell d. [WC] Antonio Cayetano March 7-6(5) 6-4 ( M. Fernanda Burka )
[4] Jaume Munar d. Juan Pablo Ficovich 5‑7 6‑4 6‑2 ( J. Pinoargote )
[5] Pedro Sousa d. Tomas Martin Etcheverry 2‑6 6‑4 6‑4 ( L. Parada )
Vit Kopriva d. Pedja Krstin 6‑1 6‑4 ( M. Fernanda Burka )
Renzo Olivo d. Jelle Sels 4‑6 6‑2 6‑4 ( J. Pinoargote )
[2] Roberto Carballes Baena d. [Q] Hernan Casanova 5‑0 i krecz ( M. Fernanda Burka )
Guayaquil - wyniki I rundy:
[Q] Oriol Roca Batalla d. [1] Federico Coria 7‑6(7) 6‑7(2) 7‑6(8) ( J. Suarez )
[WC] Gonzalo Escobar d. [WC] Diego Hidalgo 6‑3 7‑6(5) ( W. Castillo )
[Q] Jesper De Jong d. Mario Vilella Martinez 5‑7 6‑3 7‑5 ( J. Suarez )
[8] Alejandro Tabilo d. Joao Menezes 6‑3 7‑5 ( J. Suarez )
[3] Andrej Martin d. Roberto Ortega-Olmedo 6‑4 7‑5 ( L. Parada )
Marcelo Tomas Barrios Vera d. [Q] Thiago Agustin Tirante 6‑3 6‑2 ( W. Castillo )
Sebastian Baez d. Roberto Quiroz 7‑5 7‑6(1) ( F. Baron Santoyo )
Facundo Mena d. [7] Emilio Gomez 3‑6 7‑6(7) 6‑2 ( L. Parada )
[6] Juan Pablo Varillas d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 7‑5 6‑4 ( J. Suarez )
Francisco Cerundolo d. Pedro Sakamoto 6‑3 6‑3 ( F. Baron Santoyo )
Christian Lindell d. [WC] Antonio Cayetano March 7-6(5) 6-4 ( M. Fernanda Burka )
[4] Jaume Munar d. Juan Pablo Ficovich 5‑7 6‑4 6‑2 ( J. Pinoargote )
[5] Pedro Sousa d. Tomas Martin Etcheverry 2‑6 6‑4 6‑4 ( L. Parada )
Vit Kopriva d. Pedja Krstin 6‑1 6‑4 ( M. Fernanda Burka )
Renzo Olivo d. Jelle Sels 4‑6 6‑2 6‑4 ( J. Pinoargote )
[2] Roberto Carballes Baena d. [Q] Hernan Casanova 5‑0 i krecz ( M. Fernanda Burka )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando:
OUT Riffice
IN Doumbia
OUT Riffice
IN Doumbia
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Orlando Open Presented by Nemours
Orlando - wyniki I rundy:
[1] Thiago Monteiro d. [Q] Stefan Kozlov 6‑1 6‑3 ( Y. Kahn )
Brandon Nakashima d. Roberto Cid Subervi 6‑1 6‑3 ( Y. Kahn )
Elias Ymer d. Chun Hsin Tseng 7‑5 7‑6(3) ( C. Hinueber )
[8] Mackenzie McDonald d. Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 6‑1 ( J. Pardon )
Bjorn Fratangelo d. [3] Daniel Elahi Galan 6‑3 6‑3 ( N. Flentie )
Mitchell Krueger d. Peter Polansky 6‑4 6‑4 ( N. Flentie )
[Q] Alexander Ritschard d. Ulises Blanch 6‑4 6‑3 ( C. Urban )
[LL] Nick Chappell d. [7] Ramkumar Ramanathan 6‑3 6‑4 ( C. Urban )
[6] Dmitry Popko d. Noah Rubin 6‑1 6‑2 ( G. Allensworth )
[Q] Zachary Svajda d. [WC] Brandon Holt 7‑5 6‑3 ( J. Brace )
Tung-Lin Wu d. Thomaz Bellucci 6‑2 6‑2 ( C. Hinueber )
[4] Prajnesh Gunneswaran d. [LL] Sadio Doumbia 6-3 7-5 ( G. Allensworth )
Hiroki Moriya d. [5] Mohamed Safwat 6‑1 6‑1 ( Y. Kahn )
Christopher Eubanks d. Thai-Son Kwiatkowski 6‑7(1) 6‑3 6‑1 ( C. Urban )
[WC] Patrick Kypson d. [Q] Christian Harrison 6‑3 7‑6(8) ( J. Pardon )
[2] Denis Kudla d. [LL] Kevin King 6‑4 6‑3 ( J. Brace )
Orlando - wyniki I rundy:
[1] Thiago Monteiro d. [Q] Stefan Kozlov 6‑1 6‑3 ( Y. Kahn )
Brandon Nakashima d. Roberto Cid Subervi 6‑1 6‑3 ( Y. Kahn )
Elias Ymer d. Chun Hsin Tseng 7‑5 7‑6(3) ( C. Hinueber )
[8] Mackenzie McDonald d. Tejmuraz Gabaszwili 6‑2 6‑1 ( J. Pardon )
Bjorn Fratangelo d. [3] Daniel Elahi Galan 6‑3 6‑3 ( N. Flentie )
Mitchell Krueger d. Peter Polansky 6‑4 6‑4 ( N. Flentie )
[Q] Alexander Ritschard d. Ulises Blanch 6‑4 6‑3 ( C. Urban )
[LL] Nick Chappell d. [7] Ramkumar Ramanathan 6‑3 6‑4 ( C. Urban )
[6] Dmitry Popko d. Noah Rubin 6‑1 6‑2 ( G. Allensworth )
[Q] Zachary Svajda d. [WC] Brandon Holt 7‑5 6‑3 ( J. Brace )
Tung-Lin Wu d. Thomaz Bellucci 6‑2 6‑2 ( C. Hinueber )
[4] Prajnesh Gunneswaran d. [LL] Sadio Doumbia 6-3 7-5 ( G. Allensworth )
Hiroki Moriya d. [5] Mohamed Safwat 6‑1 6‑1 ( Y. Kahn )
Christopher Eubanks d. Thai-Son Kwiatkowski 6‑7(1) 6‑3 6‑1 ( C. Urban )
[WC] Patrick Kypson d. [Q] Christian Harrison 6‑3 7‑6(8) ( J. Pardon )
[2] Denis Kudla d. [LL] Kevin King 6‑4 6‑3 ( J. Brace )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Sparkasse Challenger 80
Ortisei - wyniki I rundy:
Alexandre Muller d. [1] Yasutaka Uchiyama 6‑3 6‑4 ( M. El Jennati )
Jay Clarke d. [WC] Patric Prinoth 6‑3 6‑7(9) 6‑3 ( G. Iacobucci )
Ilja Marczenko d. Sebastian Ofner 7‑6(4) 6‑1 ( A. Germani )
Hugo Grenier d. [7] Jurij Rodionov 5‑7 6‑4 6‑3 ( M. El Jennati )
Roberto Marcora d. [4] Lorenzo Musetti 6‑3 7‑6(5) ( M. El Jennati )
Julian Lenz d. [SE] Lukas Klein 6‑3 7‑5 ( L. Laugero )
[Q] Pavel Kotov d. Maxime Cressy 7‑6(5) 4‑6 6‑4 ( L. Laugero )
[5] Antoine Hoang d. Arthur Rinderknech 6‑4 3‑6 7‑6(5) ( A. Germani )
[6] Federico Gaio d. [Q] Andrea Pellegrino 6‑3 6‑4 ( A. Mangione )
[Q] Altug Celikbilek d. Zdenek Kolar 6‑4 6‑2 ( A. Germani )
[LL] Jewgienij Karlowski d. [LL] Alexiej Watutin 6-1 6-3 ( A. Mangione )
[3] Aslan Karatsev d. Maximilian Marterer 7‑6(4) 6‑2 ( A. Germani )
[8] Martin Klizan d. [WC] Giulio Zeppieri 6‑1 6‑3 ( A. Mangione )
Tomas Machac d. [WC] Luca Nardi 7‑6(4) 7‑6(8) ( A. Mangione )
[Q] Johannes Haerteis d. Daniel Masur 6‑3 6‑7(10) 6‑3 ( G. Iacobucci )
[2] Ilja Iwaszka d. Matteo Viola 6‑1 6‑1 ( A. Germani )
Ortisei - wyniki I rundy:
Alexandre Muller d. [1] Yasutaka Uchiyama 6‑3 6‑4 ( M. El Jennati )
Jay Clarke d. [WC] Patric Prinoth 6‑3 6‑7(9) 6‑3 ( G. Iacobucci )
Ilja Marczenko d. Sebastian Ofner 7‑6(4) 6‑1 ( A. Germani )
Hugo Grenier d. [7] Jurij Rodionov 5‑7 6‑4 6‑3 ( M. El Jennati )
Roberto Marcora d. [4] Lorenzo Musetti 6‑3 7‑6(5) ( M. El Jennati )
Julian Lenz d. [SE] Lukas Klein 6‑3 7‑5 ( L. Laugero )
[Q] Pavel Kotov d. Maxime Cressy 7‑6(5) 4‑6 6‑4 ( L. Laugero )
[5] Antoine Hoang d. Arthur Rinderknech 6‑4 3‑6 7‑6(5) ( A. Germani )
[6] Federico Gaio d. [Q] Andrea Pellegrino 6‑3 6‑4 ( A. Mangione )
[Q] Altug Celikbilek d. Zdenek Kolar 6‑4 6‑2 ( A. Germani )
[LL] Jewgienij Karlowski d. [LL] Alexiej Watutin 6-1 6-3 ( A. Mangione )
[3] Aslan Karatsev d. Maximilian Marterer 7‑6(4) 6‑2 ( A. Germani )
[8] Martin Klizan d. [WC] Giulio Zeppieri 6‑1 6‑3 ( A. Mangione )
Tomas Machac d. [WC] Luca Nardi 7‑6(4) 7‑6(8) ( A. Mangione )
[Q] Johannes Haerteis d. Daniel Masur 6‑3 6‑7(10) 6‑3 ( G. Iacobucci )
[2] Ilja Iwaszka d. Matteo Viola 6‑1 6‑1 ( A. Germani )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Sparkasse Challenger 80
Ortisei - wyniki II rundy:
Alexandre Muller d. Jay Clarke 7‑6(2) 6‑7(4) 6‑3 ( L. Laugero )
Ilja Marczenko d. Hugo Grenier w/o (medyczny)
Julian Lenz d. Roberto Marcora 6‑3 7‑6(4) ( A. Germani )
[5] Antoine Hoang d. [Q] Pavel Kotov 6‑2 6‑4 ( M. El Jennati )
[6] Federico Gaio d. [Q] Altug Celikbilek 6‑4 7‑5 ( M. El Jennati )
[3] Aslan Karatsev d. [LL] Jewgienij Karlowski 7‑5 6‑4 ( L. Laugero )
Tomas Machac d. [8] Martin Klizan 6‑4 6‑2 ( M. El Jennati )
[2] Ilja Iwaszka d. [Q] Johannes Haerteis 7‑6(6) 6‑3 ( A. Mangione )
Ortisei - wyniki II rundy:
Alexandre Muller d. Jay Clarke 7‑6(2) 6‑7(4) 6‑3 ( L. Laugero )
Ilja Marczenko d. Hugo Grenier w/o (medyczny)
Julian Lenz d. Roberto Marcora 6‑3 7‑6(4) ( A. Germani )
[5] Antoine Hoang d. [Q] Pavel Kotov 6‑2 6‑4 ( M. El Jennati )
[6] Federico Gaio d. [Q] Altug Celikbilek 6‑4 7‑5 ( M. El Jennati )
[3] Aslan Karatsev d. [LL] Jewgienij Karlowski 7‑5 6‑4 ( L. Laugero )
Tomas Machac d. [8] Martin Klizan 6‑4 6‑2 ( M. El Jennati )
[2] Ilja Iwaszka d. [Q] Johannes Haerteis 7‑6(6) 6‑3 ( A. Mangione )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T46: Guayaquil, Orlando, Ortisei 2020
Challenger Ciudad de Guayaquil
Guayaquil - wyniki II rundy:
[Q] Oriol Roca Batalla d. [WC] Gonzalo Escobar 6-4 6-3 ( M. Fernanda Burka )
[Q] Jesper De Jong d. [8] Alejandro Tabilo 6‑2 6‑2 ( J. Pinoargote )
[3] Andrej Martin d. Marcelo Tomas Barrios Vera 6‑4 6‑1 ( J. Pinoargote )
Sebastian Baez d. Facundo Mena 7‑6(4) 6‑2 ( M. Fernanda Burka )
Francisco Cerundolo d. [6] Juan Pablo Varillas 6‑1 6‑7(9) 7‑6(2) ( L. Parada )
[4] Jaume Munar d. Christian Lindell 6‑0 4‑6 6‑4 ( F. Baron Santoyo )
[5] Pedro Sousa d. Vit Kopriva 1-6 6-3 6-4 ( F. Baron Santoyo )
[2] Roberto Carballes Baena d. Renzo Olivo 6‑4 6‑4 ( L. Parada )
Guayaquil - wyniki II rundy:
[Q] Oriol Roca Batalla d. [WC] Gonzalo Escobar 6-4 6-3 ( M. Fernanda Burka )
[Q] Jesper De Jong d. [8] Alejandro Tabilo 6‑2 6‑2 ( J. Pinoargote )
[3] Andrej Martin d. Marcelo Tomas Barrios Vera 6‑4 6‑1 ( J. Pinoargote )
Sebastian Baez d. Facundo Mena 7‑6(4) 6‑2 ( M. Fernanda Burka )
Francisco Cerundolo d. [6] Juan Pablo Varillas 6‑1 6‑7(9) 7‑6(2) ( L. Parada )
[4] Jaume Munar d. Christian Lindell 6‑0 4‑6 6‑4 ( F. Baron Santoyo )
[5] Pedro Sousa d. Vit Kopriva 1-6 6-3 6-4 ( F. Baron Santoyo )
[2] Roberto Carballes Baena d. Renzo Olivo 6‑4 6‑4 ( L. Parada )
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości