T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Canberra:
OUT Chung (prawa ręka)
IN Zhe Li
OUT Chung (prawa ręka)
IN Zhe Li
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Na luzie Sinner oprawiony przez Fina.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Internationaux BNP Paribas Nouvelle Caledonie
Noumea - wyniki I rundy:
[1] Federico Delbonis wolna runda
Tristan Lamasine d. Bernabe Zapata Miralles 4-6 6-4 7-5
Ernests Gulbis d. [PR] Maximilian Marterer 1-6 6-3 7-6(5)
[16] Mohamed Safwat wolna runda
[12] Cedrik Marcel Stebe wolna runda
Matthias Bachinger d. [WC] Holger Vitus Nodskov Rune 6-1 6-4
Maxime Cressy d. Alexey Vatutin 6-3 3-6 6-4
[7] Federico Coria wolna runda
[4] Yuichi Sugita wolna runda
Hiroki Moriya d. Mario Vilella Martinez 7-5 6-3
Marco Trungelliti d. Lukas Rosol 4-6 6-4 7-6(0)
[13] Mikael Torpegaard wolna runda
[9] Martin Klizan wolna runda
[Q] Thai-Son Kwaitkowski d. Constant Lestienne 6-4 6-2
Dmitry Popko d. Enzo Couacaud 6-4 7-5
[6] Christopher Oconnell wolna runda
[8] Facundo Bagnis wolna runda
[WC] Harold Mayot d. [WC] Colin Sinclair 4-6 6-3 6-2
Roberto Marcora d. Carlos Taberner 6-3 3-6 6-3
[10] Federico Gaio wolna runda
[15] Yannick Hanfmann wolna runda
Joao Menezes d. [Q] Ji Sung Nam 4-6 6-1 6-3
Matteo Viola d. Andrea Collarini 6-3 7-6(4)
[Alt] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Thomas Fabbiano wolna runda
[WC] Hugo Gaston d. Yan Bai 6-4 7-6(6)
[PR] Blaz Kavcic d. Elliot Benchetrit 6-4 7-5
[11] Jay Clarke wolna runda
[14] Pedro Martinez Portero wolna runda
[WC] Alexandre Muller d. Quentin Halys 7-6(2) 6-1
Jeffrey John Wolf d. Facundo Mena 6-2 6-2
[2] Roberto Carballes Baena wolna runda
Noumea - wyniki I rundy:
[1] Federico Delbonis wolna runda
Tristan Lamasine d. Bernabe Zapata Miralles 4-6 6-4 7-5
Ernests Gulbis d. [PR] Maximilian Marterer 1-6 6-3 7-6(5)
[16] Mohamed Safwat wolna runda
[12] Cedrik Marcel Stebe wolna runda
Matthias Bachinger d. [WC] Holger Vitus Nodskov Rune 6-1 6-4
Maxime Cressy d. Alexey Vatutin 6-3 3-6 6-4
[7] Federico Coria wolna runda
[4] Yuichi Sugita wolna runda
Hiroki Moriya d. Mario Vilella Martinez 7-5 6-3
Marco Trungelliti d. Lukas Rosol 4-6 6-4 7-6(0)
[13] Mikael Torpegaard wolna runda
[9] Martin Klizan wolna runda
[Q] Thai-Son Kwaitkowski d. Constant Lestienne 6-4 6-2
Dmitry Popko d. Enzo Couacaud 6-4 7-5
[6] Christopher Oconnell wolna runda
[8] Facundo Bagnis wolna runda
[WC] Harold Mayot d. [WC] Colin Sinclair 4-6 6-3 6-2
Roberto Marcora d. Carlos Taberner 6-3 3-6 6-3
[10] Federico Gaio wolna runda
[15] Yannick Hanfmann wolna runda
Joao Menezes d. [Q] Ji Sung Nam 4-6 6-1 6-3
Matteo Viola d. Andrea Collarini 6-3 7-6(4)
[Alt] Zdenek Kolar wolna runda
[5] Thomas Fabbiano wolna runda
[WC] Hugo Gaston d. Yan Bai 6-4 7-6(6)
[PR] Blaz Kavcic d. Elliot Benchetrit 6-4 7-5
[11] Jay Clarke wolna runda
[14] Pedro Martinez Portero wolna runda
[WC] Alexandre Muller d. Quentin Halys 7-6(2) 6-1
Jeffrey John Wolf d. Facundo Mena 6-2 6-2
[2] Roberto Carballes Baena wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Bendigo1 , Noumea 2020
East Hotel Canberra Challenger
Bendigo 1 - wyniki I rundy:
[1] Ugo Humbert wolna runda
Danilo Petrovic d. Elias Ymer 7-5 7-6(3)
Mitchell Krueger d. [WC] Matthew Ebden 6-2 6-4
[15] Denis Kudla wolna runda
[10] Henri Laaksonen wolna runda
Oscar Otte d. Lorenzo Giustino 5-7 6-1 6-4
Darian King d. Jason Jung 4-6 6-4 6-3
[6] Jaume Munar wolna runda
[3] Jannik Sinner wolna runda
Emil Ruusuvuori d. Ramkumar Ramanathan 3-6 6-2 6-3
Prajnesh Gunneswaran d. [WC] Jason Kubler 7-5 6-3
[13] Taro Daniel wolna runda
[11] Brayden Schnur wolna runda
Alex Bolt d. Filip Horansky 6-2 6-1
Blaz Rola d. Ilya Ivashka 7-5 7-6(3)
[8] Dominik Koepfer wolna runda
[5] Steve Johnson wolna runda
Zhizhen Zhang d. [WC] Max Purcell 6-2 6-4
Bradley Klahn d. Juan Pablo Varillas 7-5 6-3
[12] Norbert Gombos wolna runda
[16] Peter Gojowczyk wolna runda
[Q] Daniel Elahi Galan d. Dudi Sela 5-7 6-2 6-4
[WC] Aleksandar Vukic d. Emilio Gomez 7-5 7-6(4)
[4] Philipp Kohlschreiber wolna runda
[7] Soon Woo Kwon wolna runda
Yannick Maden d. Guillermo Garcia Lopez 7-6(2) 6-3
[Q] Harry Bourchier d. Marc Polmans 5-7 6-3 7-6(4)
[9] Marcos Giron wolna runda
[14] Evgeny Donskoy wolna runda
Andrew Harris d. Marius Copil 4-6 7-5 7-6(7)
[LL] Zhe Li d. [WC] Akira Santillan 6-4 6-0
[2] Andreas Seppi wolna runda
Bendigo 1 - wyniki I rundy:
[1] Ugo Humbert wolna runda
Danilo Petrovic d. Elias Ymer 7-5 7-6(3)
Mitchell Krueger d. [WC] Matthew Ebden 6-2 6-4
[15] Denis Kudla wolna runda
[10] Henri Laaksonen wolna runda
Oscar Otte d. Lorenzo Giustino 5-7 6-1 6-4
Darian King d. Jason Jung 4-6 6-4 6-3
[6] Jaume Munar wolna runda
[3] Jannik Sinner wolna runda
Emil Ruusuvuori d. Ramkumar Ramanathan 3-6 6-2 6-3
Prajnesh Gunneswaran d. [WC] Jason Kubler 7-5 6-3
[13] Taro Daniel wolna runda
[11] Brayden Schnur wolna runda
Alex Bolt d. Filip Horansky 6-2 6-1
Blaz Rola d. Ilya Ivashka 7-5 7-6(3)
[8] Dominik Koepfer wolna runda
[5] Steve Johnson wolna runda
Zhizhen Zhang d. [WC] Max Purcell 6-2 6-4
Bradley Klahn d. Juan Pablo Varillas 7-5 6-3
[12] Norbert Gombos wolna runda
[16] Peter Gojowczyk wolna runda
[Q] Daniel Elahi Galan d. Dudi Sela 5-7 6-2 6-4
[WC] Aleksandar Vukic d. Emilio Gomez 7-5 7-6(4)
[4] Philipp Kohlschreiber wolna runda
[7] Soon Woo Kwon wolna runda
Yannick Maden d. Guillermo Garcia Lopez 7-6(2) 6-3
[Q] Harry Bourchier d. Marc Polmans 5-7 6-3 7-6(4)
[9] Marcos Giron wolna runda
[14] Evgeny Donskoy wolna runda
Andrew Harris d. Marius Copil 4-6 7-5 7-6(7)
[LL] Zhe Li d. [WC] Akira Santillan 6-4 6-0
[2] Andreas Seppi wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Pewnie uciekał przed zadymionym powietrzem Jannik.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
- no-handed backhand
- Posty: 17757
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Finał Gulbis-Bagnis?
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
ORACLE PRO SERIES – ANN ARBOR
Ann Arbor - wyniki I rundy:
[1] Bjorn Fratangelo wolna runda
Gastao Elias d. Diego Hidalgo 2-6 7-5 6-3
[WC] John Mcnally d. Lloyd Glasspool 6-4 6-1
[16] Thomaz Bellucci wolna runda
[12] Kevin King wolna runda
Brandon Nakashima d. Rayane Roumane 6-2 6-2
Stefan Kozlov d. Arthur Rinderknech 6-3 6-4
[6] Renzo Olivo wolna runda
[4] Roberto Cid wolna runda
Agustin Velotti d. [PR] Nicolas Barrientos 6-4 6-3
Martin Redlicki d. [Q] Alejandro Gomez 6-3 6-7(4) 7-6(4)
[15] Sekou Bangoura wolna runda
[9] Nino Serdarusic wolna runda
Calvin Hemery d. Alessandro Bega 6-1 6-4
Tobias Simon d. Evan King 6-4 6-2
[7] Roberto Quiroz wolna runda
[5] Ruben Bemelmans wolna runda
[WC] Aleksandar Kovacevic d. Nick Chappell 7-6(4) 6-2
Alen Avidzba d. Evan Song 6-4 6-4
[10] Daniel Altmaier wolna runda
[13] Pedro Sakamoto wolna runda
Alexey Zakharov d. Benjamin Lock 6-3 7-5
Edan Leshem d. Julian Ocleppo 6-4 6-3
[3] Sebastian Korda wolna runda
[8] Jc Aragone wolna runda
WC Andrew Fenty d. [WC] Ondrej Styler 7-6(4) 7-6(5)
Lucas Gerch d. [WC] Zachary Svajda 6-3 6-3
[11] Kaichi Uchida wolna runda
[14] Michael Redlicki wolna runda
[PR] Patrick Kypson d. Juan Manuel Cerundolo 7-6(4) 5-7 7-5
Ulises Blanch d. [Q] Strong Kirchheimer 6-3 7-6(6)
[2] Noah Rubin wolna runda
Ann Arbor - wyniki I rundy:
[1] Bjorn Fratangelo wolna runda
Gastao Elias d. Diego Hidalgo 2-6 7-5 6-3
[WC] John Mcnally d. Lloyd Glasspool 6-4 6-1
[16] Thomaz Bellucci wolna runda
[12] Kevin King wolna runda
Brandon Nakashima d. Rayane Roumane 6-2 6-2
Stefan Kozlov d. Arthur Rinderknech 6-3 6-4
[6] Renzo Olivo wolna runda
[4] Roberto Cid wolna runda
Agustin Velotti d. [PR] Nicolas Barrientos 6-4 6-3
Martin Redlicki d. [Q] Alejandro Gomez 6-3 6-7(4) 7-6(4)
[15] Sekou Bangoura wolna runda
[9] Nino Serdarusic wolna runda
Calvin Hemery d. Alessandro Bega 6-1 6-4
Tobias Simon d. Evan King 6-4 6-2
[7] Roberto Quiroz wolna runda
[5] Ruben Bemelmans wolna runda
[WC] Aleksandar Kovacevic d. Nick Chappell 7-6(4) 6-2
Alen Avidzba d. Evan Song 6-4 6-4
[10] Daniel Altmaier wolna runda
[13] Pedro Sakamoto wolna runda
Alexey Zakharov d. Benjamin Lock 6-3 7-5
Edan Leshem d. Julian Ocleppo 6-4 6-3
[3] Sebastian Korda wolna runda
[8] Jc Aragone wolna runda
WC Andrew Fenty d. [WC] Ondrej Styler 7-6(4) 7-6(5)
Lucas Gerch d. [WC] Zachary Svajda 6-3 6-3
[11] Kaichi Uchida wolna runda
[14] Michael Redlicki wolna runda
[PR] Patrick Kypson d. Juan Manuel Cerundolo 7-6(4) 5-7 7-5
Ulises Blanch d. [Q] Strong Kirchheimer 6-3 7-6(6)
[2] Noah Rubin wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Internationaux BNP Paribas Nouvelle Caledonie
Noumea - wyniki II rundy:
Tristan Lamasine d. [1] Federico Delbonis 6-3 6-4
Ernests Gulbis d. [16] Mohamed Safwat 6-4 6-4
[12] Cedrik Marcel Stebe d. Matthias Bachinger 7-6(2) i krecz
[7] Federico Coria d. Maxime Cressy 4-6 6-4 6-3
[4] Yuichi Sugita d. Hiroki Moriya 4-6 6-4 6-3
Marco Trungelliti d. [13] Mikael Torpegaard 6-3 3-6 6-1
[9] Martin Klizan d. [Q] Thai-Son Kwaitkowski 7-6(9) 4-6 6-4
[6] Christopher Oconnell d. Dmitry Popko 7-6(9) 6-4
[WC] Harold Mayot d. [8] Facundo Bagnis 3-6 6-3 6-3
Roberto Marcora d. [10] Federico Gaio 7-6(5) 6-7(6) 7-6(2)
[15] Yannick Hanfmann d. Joao Menezes 6-4 6-2
Matteo Viola d. [Alt] Zdenek Kolar 6-4 4-6 6-4
[5] Thomas Fabbiano d. [WC] Hugo Gaston 6-2 6-2
[PR] Blaz Kavcic d. [11] Jay Clarke 6-4 6-2
[WC] Alexandre Muller d. [14] Pedro Martinez Portero 7-6(5) 6-3
Jeffrey John Wolf d. [2] Roberto Carballes Baena 6-2 6-7(9) 6-2
Noumea - wyniki II rundy:
Tristan Lamasine d. [1] Federico Delbonis 6-3 6-4
Ernests Gulbis d. [16] Mohamed Safwat 6-4 6-4
[12] Cedrik Marcel Stebe d. Matthias Bachinger 7-6(2) i krecz
[7] Federico Coria d. Maxime Cressy 4-6 6-4 6-3
[4] Yuichi Sugita d. Hiroki Moriya 4-6 6-4 6-3
Marco Trungelliti d. [13] Mikael Torpegaard 6-3 3-6 6-1
[9] Martin Klizan d. [Q] Thai-Son Kwaitkowski 7-6(9) 4-6 6-4
[6] Christopher Oconnell d. Dmitry Popko 7-6(9) 6-4
[WC] Harold Mayot d. [8] Facundo Bagnis 3-6 6-3 6-3
Roberto Marcora d. [10] Federico Gaio 7-6(5) 6-7(6) 7-6(2)
[15] Yannick Hanfmann d. Joao Menezes 6-4 6-2
Matteo Viola d. [Alt] Zdenek Kolar 6-4 4-6 6-4
[5] Thomas Fabbiano d. [WC] Hugo Gaston 6-2 6-2
[PR] Blaz Kavcic d. [11] Jay Clarke 6-4 6-2
[WC] Alexandre Muller d. [14] Pedro Martinez Portero 7-6(5) 6-3
Jeffrey John Wolf d. [2] Roberto Carballes Baena 6-2 6-7(9) 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
East Hotel Canberra Challenger
Bendigo 1 - wyniki II rundy:
[1] Ugo Humbert d. Danilo Petrovic 6-1 6-4
[15] Denis Kudla d. Mitchell Krueger 6-7(4) 6-2 6-4
[10] Henri Laaksonen d. Oscar Otte 3-6 6-4 6-4
[6] Jaume Munar d. Darian King 4-6 6-3 6-0
Emil Ruusuvuori d. [3] Jannik Sinner 6-3 6-4
[13] Taro Daniel d. Prajnesh Gunneswaran 6-4 7-6(4)
Alex Bolt d. [11] Brayden Schnur 6-2 6-3
[8] Dominik Koepfer d. Blaz Rola 6-4 3-6 6-0
[5] Steve Johnson d. Zhizhen Zhang 6-7(9) 6-4 6-4
Bradley Klahn d. [12] Norbert Gombos 6-3 6-4
[16] Peter Gojowczyk d. [Q] Daniel Elahi Galan 3-6 7-5 6-3
[4] Philipp Kohlschreiber d. [WC] Aleksandar Vukic 6-4 7-5
[7] Soon Woo Kwon d. Yannick Maden 6-1 6-2
[Q] Harry Bourchier d. [9] Marcos Giron 6-3 6-7(3) 6-3
[14] Evgeny Donskoy d. Andrew Harris 6-3 7-6(4)
[LL] Zhe Li d. [2] Andreas Seppi 3-6 7-5 6-4
Bendigo 1 - wyniki II rundy:
[1] Ugo Humbert d. Danilo Petrovic 6-1 6-4
[15] Denis Kudla d. Mitchell Krueger 6-7(4) 6-2 6-4
[10] Henri Laaksonen d. Oscar Otte 3-6 6-4 6-4
[6] Jaume Munar d. Darian King 4-6 6-3 6-0
Emil Ruusuvuori d. [3] Jannik Sinner 6-3 6-4
[13] Taro Daniel d. Prajnesh Gunneswaran 6-4 7-6(4)
Alex Bolt d. [11] Brayden Schnur 6-2 6-3
[8] Dominik Koepfer d. Blaz Rola 6-4 3-6 6-0
[5] Steve Johnson d. Zhizhen Zhang 6-7(9) 6-4 6-4
Bradley Klahn d. [12] Norbert Gombos 6-3 6-4
[16] Peter Gojowczyk d. [Q] Daniel Elahi Galan 3-6 7-5 6-3
[4] Philipp Kohlschreiber d. [WC] Aleksandar Vukic 6-4 7-5
[7] Soon Woo Kwon d. Yannick Maden 6-1 6-2
[Q] Harry Bourchier d. [9] Marcos Giron 6-3 6-7(3) 6-3
[14] Evgeny Donskoy d. Andrew Harris 6-3 7-6(4)
[LL] Zhe Li d. [2] Andreas Seppi 3-6 7-5 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
ORACLE PRO SERIES – ANN ARBOR
Ann Arbor - wyniki II rundy:
[1] Bjorn Fratangelo d. Gastao Elias 6-3 6-3
[WC] John Mcnally d. [16] Thomaz Bellucci 6-3 6-4
Brandon Nakashima d. [12] Kevin King 6-3 7-6(2)
Stefan Kozlov d. [6] Renzo Olivo 7-6(2) 6-2
[4] Roberto Cid d. Agustin Velotti 6-7(4) 6-2 7-6(13)
[15] Sekou Bangoura d. Martin Redlicki 7-6(8) 6-3
[9] Nino Serdarusic d. Calvin Hemery 3-1 i krecz (plecy)
[7] Roberto Quiroz d. Tobias Simon 6-4 6-7(8) 7-6(4)
[WC] Aleksandar Kovacevic d. [5] Ruben Bemelmans 6-2 6-4
[10] Daniel Altmaier d. Alen Avidzba 6-4 6-7(6) 6-3
[13] Pedro Sakamoto d. Alexey Zakharov 6-2 7-6(7)
Edan Leshem d. [3] Sebastian Korda 7-5 6-3
[8] Jc Aragone d. [WC] Andrew Fenty 6-1 6-4
Lucas Gerch d. [11] Kaichi Uchida 7-6(2) 7-5
[PR] Patrick Kypson d. [14] Michael Redlicki 3-6 6-2 6-3
Ulises Blanch d. [2] Noah Rubin 7-5 7-6(4)
Ann Arbor - wyniki II rundy:
[1] Bjorn Fratangelo d. Gastao Elias 6-3 6-3
[WC] John Mcnally d. [16] Thomaz Bellucci 6-3 6-4
Brandon Nakashima d. [12] Kevin King 6-3 7-6(2)
Stefan Kozlov d. [6] Renzo Olivo 7-6(2) 6-2
[4] Roberto Cid d. Agustin Velotti 6-7(4) 6-2 7-6(13)
[15] Sekou Bangoura d. Martin Redlicki 7-6(8) 6-3
[9] Nino Serdarusic d. Calvin Hemery 3-1 i krecz (plecy)
[7] Roberto Quiroz d. Tobias Simon 6-4 6-7(8) 7-6(4)
[WC] Aleksandar Kovacevic d. [5] Ruben Bemelmans 6-2 6-4
[10] Daniel Altmaier d. Alen Avidzba 6-4 6-7(6) 6-3
[13] Pedro Sakamoto d. Alexey Zakharov 6-2 7-6(7)
Edan Leshem d. [3] Sebastian Korda 7-5 6-3
[8] Jc Aragone d. [WC] Andrew Fenty 6-1 6-4
Lucas Gerch d. [11] Kaichi Uchida 7-6(2) 7-5
[PR] Patrick Kypson d. [14] Michael Redlicki 3-6 6-2 6-3
Ulises Blanch d. [2] Noah Rubin 7-5 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
East Hotel Canberra Challenger
Bendigo 1 - wyniki III rundy:
[15] Denis Kudla d. [1] Ugo Humbert 7-6(4) 6-3
[6] Jaume Munar d. [10] Henri Laaksonen 6-3 6-3
Emil Ruusuvuori d. [13] Taro Daniel 6-2 6-4
[8] Dominik Koepfer d. Alex Bolt 3-6 6-3 7-5
[5] Steve Johnson d. Bradley Klahn 6-4 7-6(4)
[4] Philipp Kohlschreiber d. [16] Peter Gojowczyk 7-5 6-4
[7] Soon Woo Kwon d. [Q] Harry Bourchier 6-2 6-4
[14] Evgeny Donskoy d. [LL] Zhe Li 7-6(2) 6-2
Bendigo 1 - wyniki III rundy:
[15] Denis Kudla d. [1] Ugo Humbert 7-6(4) 6-3
[6] Jaume Munar d. [10] Henri Laaksonen 6-3 6-3
Emil Ruusuvuori d. [13] Taro Daniel 6-2 6-4
[8] Dominik Koepfer d. Alex Bolt 3-6 6-3 7-5
[5] Steve Johnson d. Bradley Klahn 6-4 7-6(4)
[4] Philipp Kohlschreiber d. [16] Peter Gojowczyk 7-5 6-4
[7] Soon Woo Kwon d. [Q] Harry Bourchier 6-2 6-4
[14] Evgeny Donskoy d. [LL] Zhe Li 7-6(2) 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Internationaux BNP Paribas Nouvelle Caledonie
Noumea - wyniki III rundy:
Tristan Lamasine d. Ernests Gulbis 6-2 6-2
[12] Cedrik Marcel Stebe d. [7] Federico Coria 6-1 6-3
[4] Yuichi Sugita d. Marco Trungelliti 2-6 6-4 7-6(8)
[9] Martin Klizan d. [6] Christopher Oconnell 7-6(2) 6-2
Roberto Marcora d. [WC] Harold Mayot 6-2 6-2
Matteo Viola d. [15] Yannick Hanfmann 6-4 6-7(5) 6-4
[PR] Blaz Kavcic d. [5] Thomas Fabbiano 6-4 7-6(3)
Jeffrey John Wolf d. [WC] Alexandre Muller 6-1 6-3
Noumea - wyniki III rundy:
Tristan Lamasine d. Ernests Gulbis 6-2 6-2
[12] Cedrik Marcel Stebe d. [7] Federico Coria 6-1 6-3
[4] Yuichi Sugita d. Marco Trungelliti 2-6 6-4 7-6(8)
[9] Martin Klizan d. [6] Christopher Oconnell 7-6(2) 6-2
Roberto Marcora d. [WC] Harold Mayot 6-2 6-2
Matteo Viola d. [15] Yannick Hanfmann 6-4 6-7(5) 6-4
[PR] Blaz Kavcic d. [5] Thomas Fabbiano 6-4 7-6(3)
Jeffrey John Wolf d. [WC] Alexandre Muller 6-1 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Przerwane gry w Canberze. Oby to był długo wyczekiwany deszcz.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
- no-handed backhand
- Posty: 17757
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Największy deszcz w Canberze.
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
ORACLE PRO SERIES – ANN ARBOR
Ann Arbor - wyniki III rundy:
[1] Bjorn Fratangelo d. [WC] John Mcnally 6-3 6-3
Stefan Kozlov d. Brandon Nakashima 4-6 6-3 6-2
[4] Roberto Cid d. [15] Sekou Bangoura 6-4 6-4
[7] Roberto Quiroz d. [9] Nino Serdarusic 7-5 7-6(5)
[10] Daniel Altmaier d. [WC] Aleksandar Kovacevic 5-7 7-6(4) 6-3
Edan Leshem d. [13] Pedro Sakamoto 4-6 6-3 7-5
[8] Jc Aragone d. Lucas Gerch 3-6 6-4 6-4
Ulises Blanch d. [PR] Patrick Kypson 7-6(2) 6-2
Ann Arbor - wyniki III rundy:
[1] Bjorn Fratangelo d. [WC] John Mcnally 6-3 6-3
Stefan Kozlov d. Brandon Nakashima 4-6 6-3 6-2
[4] Roberto Cid d. [15] Sekou Bangoura 6-4 6-4
[7] Roberto Quiroz d. [9] Nino Serdarusic 7-5 7-6(5)
[10] Daniel Altmaier d. [WC] Aleksandar Kovacevic 5-7 7-6(4) 6-3
Edan Leshem d. [13] Pedro Sakamoto 4-6 6-3 7-5
[8] Jc Aragone d. Lucas Gerch 3-6 6-4 6-4
Ulises Blanch d. [PR] Patrick Kypson 7-6(2) 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Internationaux BNP Paribas Nouvelle Caledonie
Noumea - wyniki 1/4 finału:
[12] Cedrik Marcel Stebe d. Tristan Lamasine 6-4 6-1
[4] Yuichi Sugita d. [9] Martin Klizan 6-1 6-2
Matteo Viola d. Roberto Marcora 7-6(2) 7-6(5)
Jeffrey John Wolf d. [PR] Blaz Kavcic 6-3 6-4
Noumea - wyniki 1/4 finału:
[12] Cedrik Marcel Stebe d. Tristan Lamasine 6-4 6-1
[4] Yuichi Sugita d. [9] Martin Klizan 6-1 6-2
Matteo Viola d. Roberto Marcora 7-6(2) 7-6(5)
Jeffrey John Wolf d. [PR] Blaz Kavcic 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Trzech gości z ~top100 jak pachołów pojechał Ruusuvuori.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Czas najwyższy postarać się przejść na poziom ATP.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
63 64 62 64 63 64 60 75 - aż odpalę mecz z Kolbą, bo to przejście na wyższy poziom to chyba kwestia tygodni, mocno pogrywa Fin.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T1: Ann Arbor, Canberra, Noumea 2020
Setka do klepnięcia w nocy.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości