T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Nordic Naturals Challenger
MAIN DRAW
[1] Damir Dzumhur wolna runda
[Q] vs [WC] Brandon Holt
[WC] Donald Young vs Lukas Lacko
[13] Christopher Eubanks wolna runda
[11] Mitchell Krueger wolna runda
Ernesto Escobedo vs [WC] Jenson Brooksby
Maverick Banes vs Jannik Sinner
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[4] Dominik Koepfer wolna runda
James Ward vs Zhe Li
[WC] Ryan Harrison vs [Alt] Alexander Sarkissian
[16] Ruben Bemelmans wolna runda
[9] Enzo Couacaud wolna runda
Borna Gojo vs Marcelo Arevalo
[ITF] Lloyd Glasspool vs [ITF] Martin Redlicki
[7] Marcos Giron wolna runda
[6] Egor Gerasimov wolna runda
Thanasi Kokkinakis vs [Q]
Akira Santillan vs [ITF] Tim Van Rijthoven
[12] Emilio Gomez wolna runda
[15] Darian King wolna runda
Maxime Janvier vs Duckhee Lee
[WC] Sam Riffice vs Yosuke Watanuki
[3] Taro Daniel wolna runda
[8] Michael Mmoh wolna runda
Max Purcell vs [ITF] Maxime Cressy
JC Aragone vs [ITF] Evan Hoyt
[10] Go Soeda wolna runda
[14] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[Alt] Dennis Novikov vs Liam Broady
Roberto Quiroz vs Andrew Harris
[2] Steve Johnson wolna runda
MAIN DRAW
[1] Damir Dzumhur wolna runda
[Q] vs [WC] Brandon Holt
[WC] Donald Young vs Lukas Lacko
[13] Christopher Eubanks wolna runda
[11] Mitchell Krueger wolna runda
Ernesto Escobedo vs [WC] Jenson Brooksby
Maverick Banes vs Jannik Sinner
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[4] Dominik Koepfer wolna runda
James Ward vs Zhe Li
[WC] Ryan Harrison vs [Alt] Alexander Sarkissian
[16] Ruben Bemelmans wolna runda
[9] Enzo Couacaud wolna runda
Borna Gojo vs Marcelo Arevalo
[ITF] Lloyd Glasspool vs [ITF] Martin Redlicki
[7] Marcos Giron wolna runda
[6] Egor Gerasimov wolna runda
Thanasi Kokkinakis vs [Q]
Akira Santillan vs [ITF] Tim Van Rijthoven
[12] Emilio Gomez wolna runda
[15] Darian King wolna runda
Maxime Janvier vs Duckhee Lee
[WC] Sam Riffice vs Yosuke Watanuki
[3] Taro Daniel wolna runda
[8] Michael Mmoh wolna runda
Max Purcell vs [ITF] Maxime Cressy
JC Aragone vs [ITF] Evan Hoyt
[10] Go Soeda wolna runda
[14] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[Alt] Dennis Novikov vs Liam Broady
Roberto Quiroz vs Andrew Harris
[2] Steve Johnson wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Yokkaichi:
OUT Heliovaara (gorączka)
IN Fruttero
OUT Heliovaara (gorączka)
IN Fruttero
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Yokkaichi Challenger
Yokkaichi - wyniki I rundy:
[1] Yasutaka Uchiyama wolna runda
[ITF] Sho Shimabukuro vs [ITF] Yuki Mochizuki 6-4 6-2
Toshihide Matsui vs [Alt] John Paul Fruttero 6-3 7-6(13)
[13] Makoto Ochi wolna runda
[11] Ji Sung Nam wolna runda
[ITF] Jumpei Yamasaki vs Blake Ellis 6-4 6-4
Evan Zhu d. Wishaya Trongcharoenchaikul 6-7(4) 5-4 i krecz (choroba cieplna)
[7] Hiroki Moriya wolna runda
[4] Hyeon Chung wolna runda
Matthew Christopher Romios vs [ITF] Benjamin Lock 6-7(4) 6-2 6-2
Kazuki Nishiwaki d. [Alt] Courtney John Lock 6-2 6-2
[14] Yusuke Takahashi wolna runda
[12] Tsung-Hua Yang wolna runda
Yuta Shimizu d. Min-Kyu Song 6-3 6-3
[WC] Yuya Ito d. Harry Bourchier 6-3 6-3
[5] Yuichi Sugita wolna runda
[8] Yunseong Chung wolna runda
Alafia Ayeni d. Dayne Kelly 7-6(2) i krecz (lewe kolano)
[WC] Yasunori Hashikawa d. Kazuma Kawachi 2-6 6-4 4-0 (ból ramienia i skurcze)
[9] Saketh Myneni wolna runda
[15] Renta Tokuda wolna runda
[WC] Shinji Hazawa d. Thomas Fancutt 6-4 6-1
[ITF] Kento Takeuchi d. Sora Fokuda 6-4 6-3
[3] Tatsuma Ito wolna runda
[6] Ze Zhang wolna runda
Shuichi Sekigucchi d. Kousuke Ogura 6-1 6-3
Jie Cui d. Issei Okamura 6-3 6-3
[10] Tung-Lin Wu wolna runda
[16] Nam Hoang Ly wolna runda
Shintaro Imai d. Naoki Tajima 6-2 6-3
Lucas Catarina d. Ren Nakamura 6-1 6-2
[2] James Duckworth wolna runda
Yokkaichi - wyniki I rundy:
[1] Yasutaka Uchiyama wolna runda
[ITF] Sho Shimabukuro vs [ITF] Yuki Mochizuki 6-4 6-2
Toshihide Matsui vs [Alt] John Paul Fruttero 6-3 7-6(13)
[13] Makoto Ochi wolna runda
[11] Ji Sung Nam wolna runda
[ITF] Jumpei Yamasaki vs Blake Ellis 6-4 6-4
Evan Zhu d. Wishaya Trongcharoenchaikul 6-7(4) 5-4 i krecz (choroba cieplna)
[7] Hiroki Moriya wolna runda
[4] Hyeon Chung wolna runda
Matthew Christopher Romios vs [ITF] Benjamin Lock 6-7(4) 6-2 6-2
Kazuki Nishiwaki d. [Alt] Courtney John Lock 6-2 6-2
[14] Yusuke Takahashi wolna runda
[12] Tsung-Hua Yang wolna runda
Yuta Shimizu d. Min-Kyu Song 6-3 6-3
[WC] Yuya Ito d. Harry Bourchier 6-3 6-3
[5] Yuichi Sugita wolna runda
[8] Yunseong Chung wolna runda
Alafia Ayeni d. Dayne Kelly 7-6(2) i krecz (lewe kolano)
[WC] Yasunori Hashikawa d. Kazuma Kawachi 2-6 6-4 4-0 (ból ramienia i skurcze)
[9] Saketh Myneni wolna runda
[15] Renta Tokuda wolna runda
[WC] Shinji Hazawa d. Thomas Fancutt 6-4 6-1
[ITF] Kento Takeuchi d. Sora Fokuda 6-4 6-3
[3] Tatsuma Ito wolna runda
[6] Ze Zhang wolna runda
Shuichi Sekigucchi d. Kousuke Ogura 6-1 6-3
Jie Cui d. Issei Okamura 6-3 6-3
[10] Tung-Lin Wu wolna runda
[16] Nam Hoang Ly wolna runda
Shintaro Imai d. Naoki Tajima 6-2 6-3
Lucas Catarina d. Ren Nakamura 6-1 6-2
[2] James Duckworth wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Augsburg:
OUT Marcora
OUT Molleker
IN Prashanth
IN Guttau
OUT Marcora
OUT Molleker
IN Prashanth
IN Guttau
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Schwaben Open
Augsburg - wyniki I rundy:
[1] Henri Laaksonen wolna runda
[WC] Louis Wessels d. Johannes Haerteis 7-6(6) 7-5
Emil Ruusuvuori d. Pedro Sakamoto 6-2 6-1
[14] Bernabe Zapata Miralles wolna runda
[9] Sebastian Ofner wolna runda
Jurgen Zopp d. [PR] Alexandre Metreveli 6-1 6-2
[WC] Jeremy Jahn d. [ITF] Javier Barranco Cosano 6-2 6-3
[6] Pedro Martinez wolna runda
[LL] N Vijay Sundar Prashanth wolna runda
Julian Lenz d. [ITF] Eduard Esteve Lobato 4-6 6-4 6-4
[ITF] Peter Heller d. Oriol Roca Batalla 7-5 6-7(4) 6-4
[13] Mario Vilella Martinez wolna runda
[12] Constant Lestienne wolna runda
Carlos Taberner d. [ITF] Arthur Rinderknech 6-2 6-4
Renzo Olivo d. Jan Choinski 6-4 6-4
[7] Guillermo Garcia-Lopez wolna runda
[5] Lukas Rosol wolna runda
Benjamin Hassan d. Tak Khunn Wang 6-2 6-4
Facundo Mena d. [WC] Kai Lemstra 6-4 6-2
[LL] Niklas Guttau wolna runda
[16] Lucas Miedler wolna runda
[WC] Daniel Altmaier d. Sasi Kumar Mukund 4-6 6-1 7-6(6)
[Q] Geoffrey Blancaneaux d. Adam Pavlasek 6-1 6-4
[3] Filippo Baldi wolna runda
[8] Mats Moraing wolna runda
Manuel Guinard vs Raul Brancaccio 6-3 6-4
[ITF] Jeroen Vanneste d. Uladzimir Ignatik 6-4 7-5
[11] Jay Clarke wolna runda
[15] Yannick Hanfmann wolna runda
Alex Molcan d. Dragos Dima 6-2 6-7(4) 6-4
[Q] N.Sriram Balaji d. Robert Strombachs 6-1 6-1
[2] Matthias Bachinger wolna runda
Augsburg - wyniki I rundy:
[1] Henri Laaksonen wolna runda
[WC] Louis Wessels d. Johannes Haerteis 7-6(6) 7-5
Emil Ruusuvuori d. Pedro Sakamoto 6-2 6-1
[14] Bernabe Zapata Miralles wolna runda
[9] Sebastian Ofner wolna runda
Jurgen Zopp d. [PR] Alexandre Metreveli 6-1 6-2
[WC] Jeremy Jahn d. [ITF] Javier Barranco Cosano 6-2 6-3
[6] Pedro Martinez wolna runda
[LL] N Vijay Sundar Prashanth wolna runda
Julian Lenz d. [ITF] Eduard Esteve Lobato 4-6 6-4 6-4
[ITF] Peter Heller d. Oriol Roca Batalla 7-5 6-7(4) 6-4
[13] Mario Vilella Martinez wolna runda
[12] Constant Lestienne wolna runda
Carlos Taberner d. [ITF] Arthur Rinderknech 6-2 6-4
Renzo Olivo d. Jan Choinski 6-4 6-4
[7] Guillermo Garcia-Lopez wolna runda
[5] Lukas Rosol wolna runda
Benjamin Hassan d. Tak Khunn Wang 6-2 6-4
Facundo Mena d. [WC] Kai Lemstra 6-4 6-2
[LL] Niklas Guttau wolna runda
[16] Lucas Miedler wolna runda
[WC] Daniel Altmaier d. Sasi Kumar Mukund 4-6 6-1 7-6(6)
[Q] Geoffrey Blancaneaux d. Adam Pavlasek 6-1 6-4
[3] Filippo Baldi wolna runda
[8] Mats Moraing wolna runda
Manuel Guinard vs Raul Brancaccio 6-3 6-4
[ITF] Jeroen Vanneste d. Uladzimir Ignatik 6-4 7-5
[11] Jay Clarke wolna runda
[15] Yannick Hanfmann wolna runda
Alex Molcan d. Dragos Dima 6-2 6-7(4) 6-4
[Q] N.Sriram Balaji d. Robert Strombachs 6-1 6-1
[2] Matthias Bachinger wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Internazionali di Tennis Manerbio Trofeo Dimmidisi
Manerbio - wyniki I rundy:
[1] Paolo Lorenzi wolna runda
Peter Torebko d. [PR] Inigo Cervantes 4-6 6-1 6-1
Carlos Boluda-Purkiss d. [WC] Samuel Vincent Ruggeri 4-6 6-1 6-4
[16] Andrea Collarini wolna runda
[10] Goncalo Oliveira wolna runda
Andrea Pellegrino d. Carlos Gomez-Herrera 6-2 4-6 7-6(7)
[ITF] Sadio Doumbia d. Ante Pavic 7-6(0) i krecz (plecy)
[7,WC] Viktor Galovic wolna runda
[3] Kimmer Coppejans wolna runda
Tejmuraz Gabaszwili d. Jacopo Berrettini 6-0 6-7(5) 6-3
Giulio Zeppieri d. Aldin Setkic 6-4 7-6(3)
[14] Evan King wolna runda
[12] Frederico Ferreira Silva wolna runda
[ITF] Francisco Cerundolo d. [WC] Holger Vitus Nodskov Rune 7-6(4) 6-0
Gerard Granollers d. [ITF] Botic Van de Zandschulp 2-6 6-4 6-4
[8] Andrea Arnaboldi wolna runda
[6] Nikoła Milojevic wolna runda
Zsombor Piros d. Tomislav Brkic 7-6(4) 3-6 6-2
Chun Hsin Tseng d. Enrico Dalla Valle 7-6(3) 6-4
[9] Mohamed Safwat wolna runda
[15] Alejandro Tabilo wolna runda
Scott Griekspoor d. [WC] Gabriele Bosio 6-3 7-6(1)
[ITF] Tomas Martin Etcheverry d. Alessandro Bega 6-3 6-2
[4] Federico Coria wolna runda
[5] Federico Gaio wolna runda
[Q] Fabien Reboul d. [PR] Nicolas Barrientos 6-4 6-3
[ITF] Ivan Gakhov d. Lorenzo Musetti 6-3 7-6(5)
[11] Nino Serdarusic wolna runda
[13] Pavel Kotov wolna runda
Viktor Durasovic d. [WC] Filippo Speziali 6-1 7-6(4)
Martin Cuevas d. [Q] Marco Bortolotti 7-6(4) 6-1
[2] Lorenzo Giustino wolna runda
Manerbio - wyniki I rundy:
[1] Paolo Lorenzi wolna runda
Peter Torebko d. [PR] Inigo Cervantes 4-6 6-1 6-1
Carlos Boluda-Purkiss d. [WC] Samuel Vincent Ruggeri 4-6 6-1 6-4
[16] Andrea Collarini wolna runda
[10] Goncalo Oliveira wolna runda
Andrea Pellegrino d. Carlos Gomez-Herrera 6-2 4-6 7-6(7)
[ITF] Sadio Doumbia d. Ante Pavic 7-6(0) i krecz (plecy)
[7,WC] Viktor Galovic wolna runda
[3] Kimmer Coppejans wolna runda
Tejmuraz Gabaszwili d. Jacopo Berrettini 6-0 6-7(5) 6-3
Giulio Zeppieri d. Aldin Setkic 6-4 7-6(3)
[14] Evan King wolna runda
[12] Frederico Ferreira Silva wolna runda
[ITF] Francisco Cerundolo d. [WC] Holger Vitus Nodskov Rune 7-6(4) 6-0
Gerard Granollers d. [ITF] Botic Van de Zandschulp 2-6 6-4 6-4
[8] Andrea Arnaboldi wolna runda
[6] Nikoła Milojevic wolna runda
Zsombor Piros d. Tomislav Brkic 7-6(4) 3-6 6-2
Chun Hsin Tseng d. Enrico Dalla Valle 7-6(3) 6-4
[9] Mohamed Safwat wolna runda
[15] Alejandro Tabilo wolna runda
Scott Griekspoor d. [WC] Gabriele Bosio 6-3 7-6(1)
[ITF] Tomas Martin Etcheverry d. Alessandro Bega 6-3 6-2
[4] Federico Coria wolna runda
[5] Federico Gaio wolna runda
[Q] Fabien Reboul d. [PR] Nicolas Barrientos 6-4 6-3
[ITF] Ivan Gakhov d. Lorenzo Musetti 6-3 7-6(5)
[11] Nino Serdarusic wolna runda
[13] Pavel Kotov wolna runda
Viktor Durasovic d. [WC] Filippo Speziali 6-1 7-6(4)
Martin Cuevas d. [Q] Marco Bortolotti 7-6(4) 6-1
[2] Lorenzo Giustino wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Aptos:
OUT Banes (plecy)
OUT D. King
IN Redlicki
IN Verbeek
OUT Banes (plecy)
OUT D. King
IN Redlicki
IN Verbeek
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Nordic Naturals Challenger
Aptos - wyniki I rundy:
[1] Damir Dzumhur wolna runda
[Q] Keegan Smith d. [WC] Brandon Holt 6-4 6-3
Lukas Lacko d. [WC] Donald Young 6-4 6-2
[13] Christopher Eubanks wolna runda
[11] Mitchell Krueger wolna runda
Ernesto Escobedo d. [WC] Jenson Brooksby 6-2 6-2
Jannik Sinner d. [LL] Sem Verbeek 3-6 7-6(3) 6-2
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[4] Dominik Koepfer wolna runda
Zhe Li d. James Ward 6-4 6-2
[Alt] Alexander Sarkissian d. [WC] Ryan Harrison 5-4 i krecz (prawy łokieć)
[16] Ruben Bemelmans wolna runda
[9] Enzo Couacaud wolna runda
Borna Gojo d. Marcelo Arevalo 6-4 6-1
[ITF] Martin Redlicki d. [ITF] Lloyd Glasspool 7-6(5) 6-4
[7] Marcos Giron wolna runda
[6] Egor Gerasimov wolna runda
Thanasi Kokkinakis d. [Q] Vladimir Uzhylovsky 6-2 1-0 i krecz (prawe biodro)
Akira Santillan d. [ITF] Tim Van Rijthoven 6-3 6-4
[12] Emilio Gomez wolna runda
[Alt] Michael Redlicki wolna runda
Maxime Janvier d. Duckhee Lee 6-4 4-6 6-4
[WC] Sam Riffice d. Yosuke Watanuki 6-2 6-4
[3] Taro Daniel wolna runda
[8] Michael Mmoh wolna runda
Max Purcell d. [ITF] Maxime Cressy 7-5 7-6(7)
[ITF] Evan Hoyt d. JC Aragone 6-4 6-2
[10] Go Soeda wolna runda
[14] Ramkumar Ramanathan wolna runda
Liam Broady d. [Alt] Dennis Novikov 6-2 4-6 6-0
Roberto Quiroz d. Andrew Harris 6-3 6-3
[2] Steve Johnson wolna runda
Aptos - wyniki I rundy:
[1] Damir Dzumhur wolna runda
[Q] Keegan Smith d. [WC] Brandon Holt 6-4 6-3
Lukas Lacko d. [WC] Donald Young 6-4 6-2
[13] Christopher Eubanks wolna runda
[11] Mitchell Krueger wolna runda
Ernesto Escobedo d. [WC] Jenson Brooksby 6-2 6-2
Jannik Sinner d. [LL] Sem Verbeek 3-6 7-6(3) 6-2
[5] Bjorn Fratangelo wolna runda
[4] Dominik Koepfer wolna runda
Zhe Li d. James Ward 6-4 6-2
[Alt] Alexander Sarkissian d. [WC] Ryan Harrison 5-4 i krecz (prawy łokieć)
[16] Ruben Bemelmans wolna runda
[9] Enzo Couacaud wolna runda
Borna Gojo d. Marcelo Arevalo 6-4 6-1
[ITF] Martin Redlicki d. [ITF] Lloyd Glasspool 7-6(5) 6-4
[7] Marcos Giron wolna runda
[6] Egor Gerasimov wolna runda
Thanasi Kokkinakis d. [Q] Vladimir Uzhylovsky 6-2 1-0 i krecz (prawe biodro)
Akira Santillan d. [ITF] Tim Van Rijthoven 6-3 6-4
[12] Emilio Gomez wolna runda
[Alt] Michael Redlicki wolna runda
Maxime Janvier d. Duckhee Lee 6-4 4-6 6-4
[WC] Sam Riffice d. Yosuke Watanuki 6-2 6-4
[3] Taro Daniel wolna runda
[8] Michael Mmoh wolna runda
Max Purcell d. [ITF] Maxime Cressy 7-5 7-6(7)
[ITF] Evan Hoyt d. JC Aragone 6-4 6-2
[10] Go Soeda wolna runda
[14] Ramkumar Ramanathan wolna runda
Liam Broady d. [Alt] Dennis Novikov 6-2 4-6 6-0
Roberto Quiroz d. Andrew Harris 6-3 6-3
[2] Steve Johnson wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 169716
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Chyba popłynie dziś Jannik z Fratangelo.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Yokkaichi Challenger
Yokkaichi - wyniki II rundy:
[ITF] Sho Shimabukuro d. [1] Yasutaka Uchiyama 7-6(7) 6-7(4) 6-3
Toshihide Matsui d. [13] Makoto Ochi 7-6(5) 7-6(4)
[11] Ji Sung Nam d. [ITF] Jumpei Yamasaki 6-3 6-2
[7] Hiroki Moriya d. Evan Zhu 7-6(5) 7-6(5)
[4] Hyeon Chung d. Matthew Christopher Romios 6-3 6-1
[14] Yusuke Takahashi d. Kazuki Nishiwaki 7-5 3-6 6-3
[12] Tsung-Hua Yang d. Yuta Shimizu 1-6 6-1 6-4
[5] Yuichi Sugita d. [WC] Yuya Ito 6-3 3-6 6-2
[8] Yunseong Chung d. Alafia Ayeni 7-6(1) 6-3
[9] Saketh Myneni d. [WC] Yasunori Hashikawa 6-2 7-6(4)
[WC] Shinji Hazawa d. [15] Renta Tokuda 4-6 7-6(7) 6-0
[3] Tatsuma Ito d. [ITF] Kento Takeuchi 7-6(5) 6-1
Shuichi Sekigucchi d. [6] Ze Zhang 3-6 7-6(5) 7-5
[10] Tung-Lin Wu d. Jie Cui 6-3 7-6(1)
Shintaro Imai d. [16] Nam Hoang Ly 2-6 6-2 6-3
[2] James Duckworth d. Lucas Catarina 6-1 6-3
Yokkaichi - wyniki II rundy:
[ITF] Sho Shimabukuro d. [1] Yasutaka Uchiyama 7-6(7) 6-7(4) 6-3
Toshihide Matsui d. [13] Makoto Ochi 7-6(5) 7-6(4)
[11] Ji Sung Nam d. [ITF] Jumpei Yamasaki 6-3 6-2
[7] Hiroki Moriya d. Evan Zhu 7-6(5) 7-6(5)
[4] Hyeon Chung d. Matthew Christopher Romios 6-3 6-1
[14] Yusuke Takahashi d. Kazuki Nishiwaki 7-5 3-6 6-3
[12] Tsung-Hua Yang d. Yuta Shimizu 1-6 6-1 6-4
[5] Yuichi Sugita d. [WC] Yuya Ito 6-3 3-6 6-2
[8] Yunseong Chung d. Alafia Ayeni 7-6(1) 6-3
[9] Saketh Myneni d. [WC] Yasunori Hashikawa 6-2 7-6(4)
[WC] Shinji Hazawa d. [15] Renta Tokuda 4-6 7-6(7) 6-0
[3] Tatsuma Ito d. [ITF] Kento Takeuchi 7-6(5) 6-1
Shuichi Sekigucchi d. [6] Ze Zhang 3-6 7-6(5) 7-5
[10] Tung-Lin Wu d. Jie Cui 6-3 7-6(1)
Shintaro Imai d. [16] Nam Hoang Ly 2-6 6-2 6-3
[2] James Duckworth d. Lucas Catarina 6-1 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Nordic Naturals Challenger
Aptos - wyniki II rundy:
[1] Damir Dzumhur d. [Q] Keegan Smith 6-4 6-4
Lukas Lacko d. [13] Christopher Eubanks 7-6(1) 7-6(5)
Ernesto Escobedo d. [11] Mitchell Krueger 6-4 6-7(6) 6-2
[5] Bjorn Fratangelo d. Jannik Sinner 7-6(6) 6-3
[4] Dominik Koepfer d. Zhe Li 6-3 6-4
[Alt] Alexander Sarkissian d. [16] Ruben Bemelmans 6-7(2) 6-1 6-2
Borna Gojo d. [9] Enzo Couacaud 1-6 6-2 6-2
[7] Marcos Giron d. [ITF] Martin Redlicki 6-2 6-3
[6] Egor Gerasimov d. Thanasi Kokkinakis 7-6(2) 6-4
[12] Emilio Gomez d. Akira Santillan 7-6(4) 7-5
[Alt] Michael Redlicki d. Maxime Janvier 6-3 6-4
[3] Taro Daniel d. [WC] Sam Riffice 6-4 6-0
Max Purcell d. [8] Michael Mmoh 75 16 64
[10] Go Soeda d. [ITF] Evan Hoyt 76(3) 75
Liam Broady d. [14] Ramkumar Ramanathan 7-6(2) 6-4
[2] Steve Johnson d. Roberto Quiroz 6-1 6-2
Aptos - wyniki II rundy:
[1] Damir Dzumhur d. [Q] Keegan Smith 6-4 6-4
Lukas Lacko d. [13] Christopher Eubanks 7-6(1) 7-6(5)
Ernesto Escobedo d. [11] Mitchell Krueger 6-4 6-7(6) 6-2
[5] Bjorn Fratangelo d. Jannik Sinner 7-6(6) 6-3
[4] Dominik Koepfer d. Zhe Li 6-3 6-4
[Alt] Alexander Sarkissian d. [16] Ruben Bemelmans 6-7(2) 6-1 6-2
Borna Gojo d. [9] Enzo Couacaud 1-6 6-2 6-2
[7] Marcos Giron d. [ITF] Martin Redlicki 6-2 6-3
[6] Egor Gerasimov d. Thanasi Kokkinakis 7-6(2) 6-4
[12] Emilio Gomez d. Akira Santillan 7-6(4) 7-5
[Alt] Michael Redlicki d. Maxime Janvier 6-3 6-4
[3] Taro Daniel d. [WC] Sam Riffice 6-4 6-0
Max Purcell d. [8] Michael Mmoh 75 16 64
[10] Go Soeda d. [ITF] Evan Hoyt 76(3) 75
Liam Broady d. [14] Ramkumar Ramanathan 7-6(2) 6-4
[2] Steve Johnson d. Roberto Quiroz 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Schwaben Open
Augsburg - wyniki II rundy:
[1] Henri Laaksonen d. [WC] Louis Wessels 6-2 6-4
Emil Ruusuvuori d. [14] Bernabe Zapata Miralles 6-3 4-6 6-3
[9] Sebastian Ofner d. Jurgen Zopp 6-4 6-2
[6] Pedro Martinez d. [WC] Jeremy Jahn 7-5 4-6 7-6(4)
Julian Lenz d. [LL] N Vijay Sundar Prashanth 7-5 6-1
[13] Mario Vilella Martinez d. [ITF] Peter Heller 6-2 6-2
Carlos Taberner d. [12] Constant Lestienne 6-2 6-1
[7] Guillermo Garcia-Lopez d. Renzo Olivo 7-6(2) 6-4
Benjamin Hassan d. [5] Lukas Rosol 6-4 6-4
Facundo Mena d. [LL] Niklas Guttau 6-4 7-5
[WC] Daniel Altmaier d. [16] Lucas Miedler 6-3 6-3
[3] Filippo Baldi d. [Q] Geoffrey Blancaneaux 7-6(5) 6-4
Manuel Guinard d. [8] Mats Moraing 6-4 5-7 1-2 i krecz
[ITF] Jeroen Vanneste d. [11] Jay Clarke 6-3 6-2
[15] Yannick Hanfmann d. Alex Molcan 4-6 6-2 6-1
[2] Matthias Bachinger d. [Q] N.Sriram Balaji 6-4 6-1
Augsburg - wyniki II rundy:
[1] Henri Laaksonen d. [WC] Louis Wessels 6-2 6-4
Emil Ruusuvuori d. [14] Bernabe Zapata Miralles 6-3 4-6 6-3
[9] Sebastian Ofner d. Jurgen Zopp 6-4 6-2
[6] Pedro Martinez d. [WC] Jeremy Jahn 7-5 4-6 7-6(4)
Julian Lenz d. [LL] N Vijay Sundar Prashanth 7-5 6-1
[13] Mario Vilella Martinez d. [ITF] Peter Heller 6-2 6-2
Carlos Taberner d. [12] Constant Lestienne 6-2 6-1
[7] Guillermo Garcia-Lopez d. Renzo Olivo 7-6(2) 6-4
Benjamin Hassan d. [5] Lukas Rosol 6-4 6-4
Facundo Mena d. [LL] Niklas Guttau 6-4 7-5
[WC] Daniel Altmaier d. [16] Lucas Miedler 6-3 6-3
[3] Filippo Baldi d. [Q] Geoffrey Blancaneaux 7-6(5) 6-4
Manuel Guinard d. [8] Mats Moraing 6-4 5-7 1-2 i krecz
[ITF] Jeroen Vanneste d. [11] Jay Clarke 6-3 6-2
[15] Yannick Hanfmann d. Alex Molcan 4-6 6-2 6-1
[2] Matthias Bachinger d. [Q] N.Sriram Balaji 6-4 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Manerbio:
OUT Milojevic (żołądek)
IN Cacic
OUT Milojevic (żołądek)
IN Cacic
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Internazionali di Tennis Manerbio Trofeo Dimmidisi
Manerbio - wyniki II rundy:
[1] Paolo Lorenzi d. Peter Torebko 2-6 6-1 6-4
[16] Andrea Collarini d. Carlos Boluda-Purkiss 6-0 6-3
Andrea Pellegrino d. [10] Goncalo Oliveira 6-1 6-4
[ITF] Sadio Doumbia d. [7,WC] Viktor Galovic 6-1 6-2
Tejmuraz Gabaszwili d. [3] Kimmer Coppejans 5-7 6-3 6-3
[14] Evan King d. Giulio Zeppieri 6-3 6-3
[ITF] Francisco Cerundolo d. [12] Frederico Ferreira Silva 6-4 3-6 6-1
[8] Andrea Arnaboldi d. Gerard Granollers 6-3 6-3
Zsombor Piros d. [LL] Nikola Cacic 2-6 6-4 6-4
Chun Hsin Tseng d. [9] Mohamed Safwat 6-1 6-3
Scott Griekspoor d. [15] Alejandro Tabilo 6-3 6-2
[4] Federico Coria d. [ITF] Tomas Martin Etcheverry 7-6(4) 4-6 6-4
[5] Federico Gaio d. [Q] Fabien Reboul 4-6 6-3 7-6(1)
[11] Nino Serdarusic d. [ITF] Ivan Gakhov 6-3 6-3
[13] Pavel Kotov d. Viktor Durasovic 0-6 6-2 6-3
[2] Lorenzo Giustino d. Martin Cuevas 7-6(3) 3-6 6-3
Manerbio - wyniki II rundy:
[1] Paolo Lorenzi d. Peter Torebko 2-6 6-1 6-4
[16] Andrea Collarini d. Carlos Boluda-Purkiss 6-0 6-3
Andrea Pellegrino d. [10] Goncalo Oliveira 6-1 6-4
[ITF] Sadio Doumbia d. [7,WC] Viktor Galovic 6-1 6-2
Tejmuraz Gabaszwili d. [3] Kimmer Coppejans 5-7 6-3 6-3
[14] Evan King d. Giulio Zeppieri 6-3 6-3
[ITF] Francisco Cerundolo d. [12] Frederico Ferreira Silva 6-4 3-6 6-1
[8] Andrea Arnaboldi d. Gerard Granollers 6-3 6-3
Zsombor Piros d. [LL] Nikola Cacic 2-6 6-4 6-4
Chun Hsin Tseng d. [9] Mohamed Safwat 6-1 6-3
Scott Griekspoor d. [15] Alejandro Tabilo 6-3 6-2
[4] Federico Coria d. [ITF] Tomas Martin Etcheverry 7-6(4) 4-6 6-4
[5] Federico Gaio d. [Q] Fabien Reboul 4-6 6-3 7-6(1)
[11] Nino Serdarusic d. [ITF] Ivan Gakhov 6-3 6-3
[13] Pavel Kotov d. Viktor Durasovic 0-6 6-2 6-3
[2] Lorenzo Giustino d. Martin Cuevas 7-6(3) 3-6 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Yokkaichi Challenger
Yokkaichi - wyniki III rundy:
[ITF] Sho Shimabukuro d. Toshihide Matsui 6-4 1-0 i krecz (lewa kostka)
[11] Ji Sung Nam d. [7] Hiroki Moriya 6-2 5-7 7-6(1)
[4] Hyeon Chung d. [14] Yusuke Takahashi 3-6 6-1 6-4
[5] Yuichi Sugita d. [12] Tsung-Hua Yang 6-3 6-1
[9] Saketh Myneni d. [8] Yunseong Chung 6-3 3-6 6-3
[3] Tatsuma Ito d. [WC] Shinji Hazawa 6-0 6-3
[10] Tung-Lin Wu d. Shuichi Sekigucchi 6-4 i krecz (brzuch)
[2] James Duckworth d. Shintaro Imai 6-2 6-3
Yokkaichi - wyniki III rundy:
[ITF] Sho Shimabukuro d. Toshihide Matsui 6-4 1-0 i krecz (lewa kostka)
[11] Ji Sung Nam d. [7] Hiroki Moriya 6-2 5-7 7-6(1)
[4] Hyeon Chung d. [14] Yusuke Takahashi 3-6 6-1 6-4
[5] Yuichi Sugita d. [12] Tsung-Hua Yang 6-3 6-1
[9] Saketh Myneni d. [8] Yunseong Chung 6-3 3-6 6-3
[3] Tatsuma Ito d. [WC] Shinji Hazawa 6-0 6-3
[10] Tung-Lin Wu d. Shuichi Sekigucchi 6-4 i krecz (brzuch)
[2] James Duckworth d. Shintaro Imai 6-2 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Schwaben Open
Augsburg - wyniki III rundy:
Emil Ruusuvuori d. [1] Henri Laaksonen 6-3 6-4
[6] Pedro Martinez d. [9] Sebastian Ofner 6-4 6-1
Julian Lenz d. [13] Mario Vilella Martinez 6-1 6-2
[7] Guillermo Garcia-Lopez d. Carlos Taberner 6-3 5-7 6-2
Facundo Mena d. Benjamin Hassan 4-6 6-1 6-0
[WC] Daniel Altmaier d. [3] Filippo Baldi 7-6(3) 6-3
[ITF] Jeroen Vanneste d. Manuel Guinard 6-1 0-6 6-4
[15] Yannick Hanfmann d. [2] Matthias Bachinger 6-7(5) 6-2 6-1
Augsburg - wyniki III rundy:
Emil Ruusuvuori d. [1] Henri Laaksonen 6-3 6-4
[6] Pedro Martinez d. [9] Sebastian Ofner 6-4 6-1
Julian Lenz d. [13] Mario Vilella Martinez 6-1 6-2
[7] Guillermo Garcia-Lopez d. Carlos Taberner 6-3 5-7 6-2
Facundo Mena d. Benjamin Hassan 4-6 6-1 6-0
[WC] Daniel Altmaier d. [3] Filippo Baldi 7-6(3) 6-3
[ITF] Jeroen Vanneste d. Manuel Guinard 6-1 0-6 6-4
[15] Yannick Hanfmann d. [2] Matthias Bachinger 6-7(5) 6-2 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Nordic Naturals Challenger
Aptos - wyniki III rundy:
[1] Damir Dzumhur d. Lukas Lacko 6-7(6) 6-3 7-6(9)
Ernesto Escobedo d. [5] Bjorn Fratangelo 7-6(2) 6-7(5) 7-6(12)
[4] Dominik Koepfer d. [Alt] Alexander Sarkissian 6-3 7-6(2)
[7] Marcos Giron d. Borna Gojo 3-6 7-6(2) 6-4
[6] Egor Gerasimov d. [12] Emilio Gomez 6-3 7-5
[3] Taro Daniel d. [Alt] Michael Redlicki 3-6 7-5 7-6(3)
[10] Go Soeda d. Max Purcell 7-6(3) 6-3
[2] Steve Johnson d. Liam Broady 7-5 6-1
Aptos - wyniki III rundy:
[1] Damir Dzumhur d. Lukas Lacko 6-7(6) 6-3 7-6(9)
Ernesto Escobedo d. [5] Bjorn Fratangelo 7-6(2) 6-7(5) 7-6(12)
[4] Dominik Koepfer d. [Alt] Alexander Sarkissian 6-3 7-6(2)
[7] Marcos Giron d. Borna Gojo 3-6 7-6(2) 6-4
[6] Egor Gerasimov d. [12] Emilio Gomez 6-3 7-5
[3] Taro Daniel d. [Alt] Michael Redlicki 3-6 7-5 7-6(3)
[10] Go Soeda d. Max Purcell 7-6(3) 6-3
[2] Steve Johnson d. Liam Broady 7-5 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Internazionali di Tennis Manerbio Trofeo Dimmidisi
Manerbio - wyniki III rundy:
[1] Paolo Lorenzi d. [16] Andrea Collarini 6-4 6-3
[ITF] Sadio Doumbia d. Andrea Pellegrino 5-7 6-3 6-4
Tejmuraz Gabaszwili d. [14] Evan King 6-3 6-4
[8] Andrea Arnaboldi d. [ITF] Francisco Cerundolo 6-2 6-3
Zsombor Piros d. Chun Hsin Tseng 4-6 6-2 6-3
[4] Federico Coria d. Scott Griekspoor 7-5 6-1
[5] Federico Gaio d. [11] Nino Serdarusic 3-6 6-3 6-4
[2] Lorenzo Giustino d. [13] Pavel Kotov 1-6 6-4 7-5
Manerbio - wyniki III rundy:
[1] Paolo Lorenzi d. [16] Andrea Collarini 6-4 6-3
[ITF] Sadio Doumbia d. Andrea Pellegrino 5-7 6-3 6-4
Tejmuraz Gabaszwili d. [14] Evan King 6-3 6-4
[8] Andrea Arnaboldi d. [ITF] Francisco Cerundolo 6-2 6-3
Zsombor Piros d. Chun Hsin Tseng 4-6 6-2 6-3
[4] Federico Coria d. Scott Griekspoor 7-5 6-1
[5] Federico Gaio d. [11] Nino Serdarusic 3-6 6-3 6-4
[2] Lorenzo Giustino d. [13] Pavel Kotov 1-6 6-4 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Yokkaichi Challenger
Yokkaichi - wyniki 1/4 finału:
[ITF] Sho Shimabukuro d. [11] Ji Sung Nam 6-7(1) 6-3 6-2
[5] Yuichi Sugita d. [4] Hyeon Chung walkower (lewy kciuk)
[3] Tatsuma Ito d. [9] Saketh Myneni 7-6(5) 6-1
[2] James Duckworth d. [10] Tung-Lin Wu 6-3 6-1
Yokkaichi - wyniki 1/4 finału:
[ITF] Sho Shimabukuro d. [11] Ji Sung Nam 6-7(1) 6-3 6-2
[5] Yuichi Sugita d. [4] Hyeon Chung walkower (lewy kciuk)
[3] Tatsuma Ito d. [9] Saketh Myneni 7-6(5) 6-1
[2] James Duckworth d. [10] Tung-Lin Wu 6-3 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T32: Aptos, Augsburg, Manerbio, Yokkaichi 2019
Schwaben Open
Augsburg - wyniki 1/4 finału:
Emil Ruusuvuori d. [6] Pedro Martinez 6-3 7-6(5)
Julian Lenz d. [7] Guillermo Garcia-Lopez 7-6(4) 3-6 7-5
Facundo Mena d. [WC] Daniel Altmaier 6-4 7-6(2)
[15] Yannick Hanfmann d. [ITF] Jeroen Vanneste 6-2 6-1
Augsburg - wyniki 1/4 finału:
Emil Ruusuvuori d. [6] Pedro Martinez 6-3 7-6(5)
Julian Lenz d. [7] Guillermo Garcia-Lopez 7-6(4) 3-6 7-5
Facundo Mena d. [WC] Daniel Altmaier 6-4 7-6(2)
[15] Yannick Hanfmann d. [ITF] Jeroen Vanneste 6-2 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości