T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Tydzień 17
Data startu: 22 kwiecień
Francavilla al Mare (Włochy)
Typ: Challenger Tour 80 (€46,000)
Zwycięzca z 2018: Gianluigi Quinzi (ITA)
Nawierzchnia: Ziemna
León (Meksyk)
Typ: Challenger Tour 90 ($81,000)
Zwycięzca z 2018: Christopher Eubanks (USA)
Nawierzchnia: Twarda
Nanchang (Chiny)
Typ: Challenger Tour 80 ($54,000)
Zwycięzca z 2018: Quentin Halys (FRA)
Nawierzchnia: Ziemna
Tallahassee (USA)
Typ: Challenger Tour 80 ($54,000)
Zwycięzca z 2018: Guido Andreozzi (ARG)
Nawierzchnia: Ziemna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Francavilla al Mare - lista graczy:
1.Marterer, Maximilian GER 99
2.Bagnis, Facundo ARG 141
3.Quinzi, Gianłuigi ITA 144
4.Otte, Oscar GER 148
5.Halys, Quentin FRA 153
6.Travaglia, Stefano ITA 154
7.Dutra Silva, Rogerio BRA 158
8.Caruso, Salvatore ITA 159
9.De Greef, Arthur BEL 174
10.Watanuki, Yosuke JPN 175
11.Mager, Gianluca ITA 179
12.Molleker, Rudolf GER 182
13.Koepfer, Dominik GER 184
14.Kokkinakis, Thanasi AUS 185
15.Arguello, Facundo ARG 188
16.Rodionov, Jurij AUT 191
17.Napolitano, Stefano ITA 193
18.Coppejans, Kimmer BEL 195
19.Ymer, Mikael SWE 196
20.Watutin, Alexiej RUS 197
21.Galovic, Viktor GRO 201
22.Donati, Matteo ITA 205
23.Griekspoor, Tallon NED 206
24.Bourgue, Mathias FRA 212
25.Gaio, Federico ITA 213
26.Gombos, Norbert SVK 221
27.Bellucci, Thomaz BRA 225
28.de Bakker, Thiemo NED 228
29.Moroni, Gian Marco ITA 231
30.Domingues, Joao POR 232
31.Viola, Matteo ITA 235
32.Couacaud, Enzo FRA 240
33.Darcis, Steve BEL 251
34.Zapata Miralies, Bernabe ESP 259
35.Sakharov, Gleb FRA 265
36.WC
37.WC
38.WC
39.WC
40.WC
41.Q
42.Q
43.SE
44. ITF Heller, Peter GER 1
45. ITF Perez Sanz, David ESP 2
46. ITF Brancaccio, Raul ITA 5
47. ITF Barranco Cosano, Javier ESP 7
48. ITF Bonadio, Riccardo ITA 8
Rezerwowi:
ATP:
ATP 57. Tatlot, Johan FRA 266
ATP 58. Choinski, Jan GBR 267
ATP 60. Benchetrit, Elliot FRA 273
ATP 61. De Schepper, Kenny FRA 276
ATP 62. Hernandez-Fernandez, Jose DOM 277
ATP 65. Grigelis, Laurynas LTU 287
ATP 67. Brkic, Tomislav BiH 299
ATP 68. Elias, Gastao POR 300
ATP 69. Taberner, Carlos ESP 301
ATP 71. Kotov, Pavel RUS 302
ATP 73. Setkic, Aldin BIH 307
ATP 75. Sinner, Jannik ITA 319
ATP 78. Kuzmanov, Dimitar BUL 322
ATP 82. Boluda-Purkiss, Carlos ESP 343
ATP 83. Ochi, Makoto JPN 352
ATP 84. Huesler, Marc-Andrea SUI 357
ATP 85. Pellegrino, Andrea ITA 358
----------------------------------------------------
ATP 86. Lopez San Martin, Alvaro ESP 360 PR
ATP 87. Durasovic, Viktor NOR 364
ATP 88. Vukic, Aleksandar AUS 365
ATP 89. Basso, Andrea ITA 366
ATP 90. Hassan, Benjamin GER 368
ATP 92. Haerteis, Johannes GER 374
ATP 93. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
ATP 94. Takahashi, Yusuke JPN 377
ATP 96. Satral, Jan CZE 379
ATP 97. Escoffier, Antoine FRA 381
ATP 99. Seyboth Wild, Thiago BRA 384
ATP 100. Avidzba, Alen RUS 386
ATP 101. Sultanov, Khumoyun UZB 387
ATP 102. Doumbia, Sadio FRA 388
ATP 103. Redlicki, Martin USA 389
ATP 105. Bega, Alessandro ITA 392
ATP 106. Lenz, Julian GER 396
ITF:
6. Guinard, Manuel FRA 26
7. Lopez San Martin, Alvaro ESP 28
8. Nedelko, lvan RUS 30
-------------------------------------------
9. Wessels, Louis GER 34
10. Heyman, Christopher BEL 37
11. Razborsek, Nik SLO 38
12. Kopriva, Vit CZE 40
13. Luz, Orlando BRA 41
14. Villanueva, Gonzało ARG 45
15. Echargui, Moez TUN 52
16. Toledo Bague, Pol ESP 53
17. Kuzmanow, Dimitar BUL 54
18. Torebko, Peter GER 57
19. Ruusuvuori, Emil FIN 59
20. Cerundoło, Francisco ARG 62
21. Berrettini, Jacopo ITA 65
22. Petrone, Alessandro ITA 69
23. Ficovich, Juan Pablo ARG 70
24. Zukas, Matias ARG 72
1.Marterer, Maximilian GER 99
3.Quinzi, Gianłuigi ITA 144
4.Otte, Oscar GER 148
5.Halys, Quentin FRA 153
6.Travaglia, Stefano ITA 154
8.Caruso, Salvatore ITA 159
9.De Greef, Arthur BEL 174
11.Mager, Gianluca ITA 179
12.Molleker, Rudolf GER 182
13.Koepfer, Dominik GER 184
15.Arguello, Facundo ARG 188
16.Rodionov, Jurij AUT 191
18.Coppejans, Kimmer BEL 195
19.Ymer, Mikael SWE 196
20.Watutin, Alexiej RUS 197
21.Galovic, Viktor GRO 201
22.Donati, Matteo ITA 205
23.Griekspoor, Tallon NED 206
25.Gaio, Federico ITA 213
26.Gombos, Norbert SVK 221
27.Bellucci, Thomaz BRA 225
29.Moroni, Gian Marco ITA 231
31.Viola, Matteo ITA 235
32.Couacaud, Enzo FRA 240
33.Darcis, Steve BEL 251
34.Zapata Miralies, Bernabe ESP 259
35.Sakharov, Gleb FRA 265
36.WC
37.WC
38.WC
39.WC
40.WC
41.Q
42.Q
43.SE
45. ITF Perez Sanz, David ESP 2
46. ITF Brancaccio, Raul ITA 5
47. ITF Barranco Cosano, Javier ESP 7
48. ITF Bonadio, Riccardo ITA 8
Rezerwowi:
ATP:
ATP 57. Tatlot, Johan FRA 266
ATP 60. Benchetrit, Elliot FRA 273
ATP 62. Hernandez-Fernandez, Jose DOM 277
ATP 67. Brkic, Tomislav BiH 299
ATP 68. Elias, Gastao POR 300
ATP 71. Kotov, Pavel RUS 302
ATP 73. Setkic, Aldin BIH 307
ATP 78. Kuzmanov, Dimitar BUL 322
ATP 82. Boluda-Purkiss, Carlos ESP 343
ATP 84. Huesler, Marc-Andrea SUI 357
ATP 85. Pellegrino, Andrea ITA 358
----------------------------------------------------
ATP 87. Durasovic, Viktor NOR 364
ATP 88. Vukic, Aleksandar AUS 365
ATP 89. Basso, Andrea ITA 366
ATP 90. Hassan, Benjamin GER 368
ATP 92. Haerteis, Johannes GER 374
ATP 93. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
ATP 94. Takahashi, Yusuke JPN 377
ATP 96. Satral, Jan CZE 379
ATP 97. Escoffier, Antoine FRA 381
ATP 99. Seyboth Wild, Thiago BRA 384
ATP 100. Avidzba, Alen RUS 386
ATP 101. Sultanov, Khumoyun UZB 387
ATP 102. Doumbia, Sadio FRA 388
ATP 103. Redlicki, Martin USA 389
ATP 105. Bega, Alessandro ITA 392
ATP 106. Lenz, Julian GER 396
ITF:
7. Lopez San Martin, Alvaro ESP 28
8. Nedelko, lvan RUS 30
-------------------------------------------
10. Heyman, Christopher BEL 37
11. Razborsek, Nik SLO 38
12. Kopriva, Vit CZE 40
13. Luz, Orlando BRA 41
14. Villanueva, Gonzało ARG 45
15. Echargui, Moez TUN 52
16. Toledo Bague, Pol ESP 53
17. Kuzmanow, Dimitar BUL 54
18. Torebko, Peter GER 57
19. Ruusuvuori, Emil FIN 59
20. Cerundoło, Francisco ARG 62
21. Berrettini, Jacopo ITA 65
22. Petrone, Alessandro ITA 69
23. Ficovich, Juan Pablo ARG 70
24. Zukas, Matias ARG 72
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
León - lista graczy:
1.Bublik, Alexander KAZ 120
2.Menendez-Maceiras, Adrian ESP 139
3.Eubanks, Christopher USA 150
4.Basic, Mirza BIH 169
5.Ofner, Sebastian AUT 170
6.Quiroz, Roberto ECU 176
7.Ward, James GBR 180
8.Krstin, Pedja SRB 194
9.Safwat, Mohamed EGY 204
10.King, Darian BAR 208
11.Young, Donałd USA 217
12.Rola, Blaz SLO 218
13.Brown, Dustin GER 219
14.Smith, John-Patrick AUS 222
15.Miedler, Lucas AUT 260
16.Arevało, Marcelo ESA 262
17.Griekspoor, Scott NED 270
18.Ortega-Oimedo, Roberto ESP 280
19.Petrovic, Danilo SRB 285
20.Diez, Steven CAN 286
21.Escobedo, Ernesto USA 292
22.Pavic, Ante CRO 304
23.Gojo, Borna CRO 311
24.Fanselow, Sebastian GER 313
25.Redlicki, Michael USA 314
26.Olivo, Renzo ARG 315
27.Gomez-Herrera, Carlos ESP 316
28.Descotte, Matias Franco ARG 321
29.King, Evan USA 324
30.Sarkissian, Alexander USA 326
31.Smith, Roy USA 328
32.King, Kevin USA 329
33.Molcan, Alex SVK 332
34.Escobar, Gonzało ECU 333
35.Broady, Liam GBR 335
36.WC
37.WC
38.WC
39.WC
40.WC
41.Q
42.Q
43.SE
44. ITF Crepatte, Baptiste FRA 6
45. ITF Artunedo Martinavarro, Andres ESP 10
46. ITF Mansouri. Skander TUN 11
47. ITF Hoyt, Evan GBR 19
48. ITF Menezes. Joao BRA 23
Rezerwowi:
ATP:
62. Boluda-Purkiss, Carlos ESP 343
63. Varillas. Juan Pablo PER 345
64. Estrella Burgos, Victor DOM 346
65. Gonzalez, Alejandro COL 349
66. Ojeda Lara, Ricardo ESP 353
67. Huesler, Marc-Andrea SUI 357
68. Durasovic, Viktor NOR 364
69. Vukic, Aleksandar AUS 365
70. Basso, Andrea ITA 366
71. Hassan, Benjamin GER 368
73. Novikov, Dennis USA 369
74. Haerteis, Johannes GER 374
75. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
76. Takahashi, Yusuke JPN 377
78. Hiltzik, Jared USA 382
80. Seyboth Wild, Thiago BRA 384
----------------------------------------------
81. Avidzba, Alen RUS 386
83. Sultanov, Khumoyun UZB 387
84. Doumbia, Sadio FRA 388
85. Redlicki, Martin USA 389
87. Bega, Alessandro ITA 392
88. Marczenko, llja UKR 395
89. Lenz. Julian GER 396
90. Sekiguchi, Shuichi JPN 398
91. Grills, Jacob AUS 401
92. Grenier, Hugo FRA 403
93. Ruusuvuori, Emil FIN 408
95. Vavassori, Andrea ITA 412
96. Bourchier, Harry AUS 413
97. Ly, Nam Hoang VIE 417
98. Samper-Montana. Jordi ESP 419
99. Mertens, Yannick BEL 429
ITF:
6. Guinard, Manuel FRA 26
-----------------------------------------------
7. Tabilo, Alejandro CHI 31
8. Ugo Carabelli, Camilo ARG 36
9. Luz, Orlando BRA 41
10. Villanueva, Gonzalo ARG 45
11. Echargui, Moez TUN 52
12. Ruusuvuori, Emil FIN 59
13. Sinclair. Colin NMI 61
14. Cerundolo, Francisco ARG 62
15. Ficovich. Juan Pablo ARG 70
16. Zukas, Matias ARG 72
17. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 77
18. Mertens, Yannick BEL 78
19. Ornago, Fabrizio ITA 79
20. Bega, Alessandro iTA 82
21. Grills, Jacob AUS 83
22. Gutierrez. Oscar Jose BRA 85
23. Ejupovic, Elmar GER 88
24. Celikbilek, Altug TUR 91
1.Bublik, Alexander KAZ 120
2.Menendez-Maceiras, Adrian ESP 139
3.Eubanks, Christopher USA 150
4.Basic, Mirza BIH 169
5.Ofner, Sebastian AUT 170
6.Quiroz, Roberto ECU 176
7.Ward, James GBR 180
8.Krstin, Pedja SRB 194
9.Safwat, Mohamed EGY 204
10.King, Darian BAR 208
11.Young, Donałd USA 217
12.Rola, Blaz SLO 218
13.Brown, Dustin GER 219
14.Smith, John-Patrick AUS 222
15.Miedler, Lucas AUT 260
16.Arevało, Marcelo ESA 262
17.Griekspoor, Scott NED 270
18.Ortega-Oimedo, Roberto ESP 280
19.Petrovic, Danilo SRB 285
21.Escobedo, Ernesto USA 292
22.Pavic, Ante CRO 304
23.Gojo, Borna CRO 311
25.Redlicki, Michael USA 314
26.Olivo, Renzo ARG 315
27.Gomez-Herrera, Carlos ESP 316
28.Descotte, Matias Franco ARG 321
29.King, Evan USA 324
30.Sarkissian, Alexander USA 326
32.King, Kevin USA 329
34.Escobar, Gonzało ECU 333
35.Broady, Liam GBR 335
36.WC
37.WC
38.WC
39.WC
40.WC
41.Q
42.Q
44. ITF Crepatte, Baptiste FRA 6
45. ITF Artunedo Martinavarro, Andres ESP 10
46. ITF Mansouri. Skander TUN 11
48. ITF Menezes. Joao BRA 23
Rezerwowi:
ATP:
63. Varillas. Juan Pablo PER 345
64. Estrella Burgos, Victor DOM 346
66. Ojeda Lara, Ricardo ESP 353
67. Huesler, Marc-Andrea SUI 357
68. Durasovic, Viktor NOR 364
70. Basso, Andrea ITA 366
71. Hassan, Benjamin GER 368
73. Novikov, Dennis USA 369
74. Haerteis, Johannes GER 374
75. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
76. Takahashi, Yusuke JPN 377
80. Seyboth Wild, Thiago BRA 384
----------------------------------------------
83. Sultanov, Khumoyun UZB 387
84. Doumbia, Sadio FRA 388
85. Redlicki, Martin USA 389
87. Bega, Alessandro ITA 392
88. Marczenko, llja UKR 395
89. Lenz. Julian GER 396
90. Sekiguchi, Shuichi JPN 398
91. Grills, Jacob AUS 401
92. Grenier, Hugo FRA 403
93. Ruusuvuori, Emil FIN 408
95. Vavassori, Andrea ITA 412
96. Bourchier, Harry AUS 413
97. Ly, Nam Hoang VIE 417
98. Samper-Montana. Jordi ESP 419
99. Mertens, Yannick BEL 429
ITF:
6. Guinard, Manuel FRA 26
-----------------------------------------------
8. Ugo Carabelli, Camilo ARG 36
9. Luz, Orlando BRA 41
10. Villanueva, Gonzalo ARG 45
11. Echargui, Moez TUN 52
12. Ruusuvuori, Emil FIN 59
13. Sinclair. Colin NMI 61
14. Cerundolo, Francisco ARG 62
15. Ficovich. Juan Pablo ARG 70
16. Zukas, Matias ARG 72
17. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 77
18. Mertens, Yannick BEL 78
19. Ornago, Fabrizio ITA 79
20. Bega, Alessandro iTA 82
21. Grills, Jacob AUS 83
22. Gutierrez. Oscar Jose BRA 85
23. Ejupovic, Elmar GER 88
24. Celikbilek, Altug TUR 91
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Nanchang - lista graczy:
1. Thompson, Jordan AUS 67
2. Gunneswaran, Prajnesh IND 81
3. Majchrzak, Kamil POL 130
4. Ramanathan, Ramkumar IND 140
5. Bolt, Alex AUS 143
6. Novak, Dennis AUT 155
7. Kubler, Jason AUS 161
8. Duckworth, James AUS 162
9. Miłojevic, Nikola SRB 181
10. Nedovyesov, Aleksandr KAŻ 186
11. Lopez Perez, Enrique ESP 189
12. Janvier, Maxime FRA 198
13. Clarke, Jay GBR 199
14. Soeda, Go JPN 203
15. Pavlasek, Adam CZE 211
16. Lee, Duckhee KOR 237
17. Ignatik, Uladzimir BLR 239
18. Myneni, Saketh IND 244
19. Purcell, Max AUS 245
20. Martin, Andrej SvK 248
21. Uchida, Kaichi JPN 252
22. Chung, Yunseong KOR 261
23. Mukund, Sasi Kumar IND 264
24. Banes, Maverick AUS 269
25. Hemery , Calvin FRA 271
26. Lamasine, Tristan FRA 279
27. Oliveira, Goncalo POR 284
28. Santililan, Akira AUS 290
29. Harris, Andrew AUS 297
30. Wu, Yibing CHN 298
31. Wu, Tung-Lin TPE 308
32. Wang, Tak Khunn FRA 320
33. Safranek, Vaclav CZE 323
34. Saville, Luke AUS 325
35. Dima, Dragos ROU 327
36. WC
37. WC
38. WC
39. WC
40. WC
41. Q
42. Q
43. SE
44. ITF Hossam, Youssef EGY 39
45. ITF Bai, Yan CHN 42
46. ITF Furness, Evan FRA 43
47. ITF Ferreira Silva, Frederico POR 47
48. ITF Noguchi, Rio JPN 56
Rezerwowi:
ATP:
49. Tokuda, Renta JPN 341
50. Wu, Di CHN 342
52. Betov, Sergiej BLR 351
53. Ochi, Makoto JPN 352
54. Ojeda Lara, Ricardo ESP 353
55. Zhang, Zhizhen CHN 354
56. Xia, Zihao CHN 355
57. Huesler, Marc-Andrea SUI 357
58. Durasovic, Viktor NOR 364
59. Vukic, Aleksandar AUS 365
60. Hassan, Benjamin GER 368
63. Haerteis, Johannes GER 374
64. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
65. Takahashi, Yusuke JPN 377
67. Satral, Jan CZE 379
68. Barrientos, Nicolas COL 381 PR
71. Sultanov, Khumoyun UZB 387
72. Doumbia, Sadio FRA 388
73. Redlicki, Martin USA 389
75. Kadhe, Arjun IND 393
76. Lenz, Julian GER 396
77. Sekiguchi, Shuichi JPN 398
78. Grills, Jacob AUS 401
79. Ellis, Blake AUS 402
80. Grenier, Hugo FRA 403
81. Balaji, N.Śriram IND 407
82. Ruusuvuori, Emil FIN 408
84. Lo, Chien-hsun TPE 411
------------------------------------------
85. Bourchier, Harry AUS 413
86. Te, Rigele CHN 414
88. Mertens, Yannick BEL 429
89. Simon, Tobias GER 431
91. Dalla Valle, Enrico ITA 435
ITF:
6. Ruusuvuori, Emil FIN 59
7. Sinclair, Colin NMI 61
8. Cerundoło, Francisco ARG 62
9. Shimizu, Yuta JPN 64
10. Kim, Cheong-Eui KOR 66
11. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 77
12. Mertens, Yannick BEL 78
13. Ornago, Fabrizio ITA 79
14. Grilis, Jacob AUS 83
---------------------------------------------
15. Gutierrez, Oscar Jose BRA 85
16. Ejupovic, Elmar GER 88
17. Celikbilek, Altug TUR 91
18. Martineau, Matteo FRA 103
19. Doumbia, Sadio FRA 113
20. Negritu, Christoph GER 114
21. Arconada, Jordi USA 127
22. Te, Rigele CHN 136
23. Bortolotti, Marco ITA 137
24. Galoppini, Davide ITA 139
1. Thompson, Jordan AUS 67
2. Gunneswaran, Prajnesh IND 81
4. Ramanathan, Ramkumar IND 140
5. Bolt, Alex AUS 143
7. Kubler, Jason AUS 161
8. Duckworth, James AUS 162
9. Miłojevic, Nikola SRB 181
10. Nedovyesov, Aleksandr KAŻ 186
11. Lopez Perez, Enrique ESP 189
12. Janvier, Maxime FRA 198
13. Clarke, Jay GBR 199
14. Soeda, Go JPN 203
15. Pavlasek, Adam CZE 211
16. Lee, Duckhee KOR 237
17. Ignatik, Uladzimir BLR 239
18. Myneni, Saketh IND 244
19. Purcell, Max AUS 245
20. Martin, Andrej SvK 248
21. Uchida, Kaichi JPN 252
22. Chung, Yunseong KOR 261
23. Mukund, Sasi Kumar IND 264
24. Banes, Maverick AUS 269
26. Lamasine, Tristan FRA 279
27. Oliveira, Goncalo POR 284
28. Santililan, Akira AUS 290
29. Harris, Andrew AUS 297
31. Wu, Tung-Lin TPE 308
33. Safranek, Vaclav CZE 323
34. Saville, Luke AUS 325
36. WC
37. WC
38. WC
39. WC
40. WC
41. Q
42. Q
44. ITF Hossam, Youssef EGY 39
45. ITF Bai, Yan CHN 42
47. ITF Ferreira Silva, Frederico POR 47
48. ITF Noguchi, Rio JPN 56
Rezerwowi:
ATP:
49. Tokuda, Renta JPN 341
50. Wu, Di CHN 342
53. Ochi, Makoto JPN 352
55. Zhang, Zhizhen CHN 354
56. Xia, Zihao CHN 355
58. Durasovic, Viktor NOR 364
59. Vukic, Aleksandar AUS 365
63. Haerteis, Johannes GER 374
64. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
65. Takahashi, Yusuke JPN 377
67. Satral, Jan CZE 379
68. Barrientos, Nicolas COL 381 PR
72. Doumbia, Sadio FRA 388
73. Redlicki, Martin USA 389
75. Kadhe, Arjun IND 393
76. Lenz, Julian GER 396
77. Sekiguchi, Shuichi JPN 398
78. Grills, Jacob AUS 401
79. Ellis, Blake AUS 402
80. Grenier, Hugo FRA 403
81. Balaji, N.Śriram IND 407
84. Lo, Chien-hsun TPE 411
------------------------------------------
85. Bourchier, Harry AUS 413
86. Te, Rigele CHN 414
88. Mertens, Yannick BEL 429
89. Simon, Tobias GER 431
91. Dalla Valle, Enrico ITA 435
ITF:
7. Sinclair, Colin NMI 61
8. Cerundoło, Francisco ARG 62
10. Kim, Cheong-Eui KOR 66
11. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 77
14. Grilis, Jacob AUS 83
---------------------------------------------
16. Ejupovic, Elmar GER 88
17. Celikbilek, Altug TUR 91
18. Martineau, Matteo FRA 103
19. Doumbia, Sadio FRA 113
20. Negritu, Christoph GER 114
21. Arconada, Jordi USA 127
22. Te, Rigele CHN 136
23. Bortolotti, Marco ITA 137
24. Galoppini, Davide ITA 139
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Tallahassee - lista graczy:
1. Sandgren, Tennys USA 93
2. Lorenzi, Paolo ITA 106
3. Moutet, Corentin FRA 129
4. Polansky, Peter CAN 138
5. Rubin, Noah USA 142
6. Polmans, Marc AUS 163
7. Krueger, Mitchell USA 171
8. Paul, Tommy USA 200
9. Moraing, Mats GER 202
10. Donaldson, Jared USA 226
11. Karlovskiy, Jewgienij RUS 227
12. Torpegaard, Mikael DEN 229
13. Giraldo, Santiago COL 230
14. Galan, Daniel Elahi COL 246
15. Clezar, Guilherme BRA 247
16. Aragone, JC USA 249
17. Serdarusic, Nino CRO 255
18. Harrison, Christian USA 263
19. Kwiatkowski, Thai-Son USA 268
20. Coria, Federico ARG 281
21. Cid Subervi, Roberto DOM 282
22. Altamirano, Collin USA 293
23. Blanch, Ulises USA 294
24. Cuevas, Martin URU 303
25. Sels, Jelle NED 305
26. Gomez, Emilio ECU 309
27. Collarini, Andrea ARG 312
28. Yevseyev, Denis KAZ 316
29. Barrios Vera, Marcelo Tomas CHI 318
30. Muller, Alexandre FRA 330
31. Song, Evan USA 331
32. Kozlov, Stefan USA 337
33. Nguyen, Daniel USA 339 PR
34. Millot, Vincent FRA 340
35. Zekic, Miljan SRB 344
36. WC
37. WC
38. WC
39. WC
40. WC
41. Q
42. Q
43. SE
44. ITF Souza, Joao BRA 12
45. ITF Rinderknech, Arthur FRA 13
46. ITF Karatsev, Aslan RUS 18
47. ITF Ehrat, Sandro SUl 22
48. ITF Zhurbin, Alexander RUS 25
Rezerwowi:
ATP:
67. Varillas, Juan Pablo PER 345
68. Gonzalez, Alejandro COL 349
69. Nagal, Sumit IND 350
70. Ochi, Makoto JPN 352
71. Huesler, Marc-Andrea SUI 357
72. Shane, Ryan USA 359
---------------------------------------------------
73. Durasovic, Viktor NOR 364
74. Vukic. Aleksandar AUS 365
75. Basso, Andrea ITA 366
76. Hassan, Benjamin GER 368
78. Novikov, Dennis USA 369
79. Haerteis, Johannes GER 374
80. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
81. Takahashi Yusuke JPN 377
83. Escoffier, Antoine FRA 381
84. Hiltzik, Jared USA 382
86. Seyboth Wild, Thiago BRA 384
87. Avidzba, Alen RUS 386
89. Sultanov, Khumoyun UZB 387
90. Doumbia, Sadio FRA 388
91. Redlicki, Martin USA 389
92. Galarneau, Alexis CAN 390
94. Bega, Alessandro ITA 392
95. Kadhe, Arjun IND 393
96. Lenz. Julian GER 396
98. Bangoura. Sekou USA 399
99. Grills, Jacob AUS 401
100. Grenier, Hugo FRA 403
101. Ruusuvuori, Emil FIN 408
103. Lo, Chien-hsun TPE 411
104. Vavassori, Andrea ITA 412
105. Bourchier, Harry AUS 413
ITF:
6. Guinard, Manuel FRA 26
7. Brouwer. Gijs NED 27
8. Tabilo, Alejandro CHI 31
---------------------------------------------
9. Bangoura. Sekou USA 33
10. Ugo Carabelli, Camilo ARG 36
11. Luz, Orlando BRA 41
12. Villanueva, Gonzalo ARG 45
13. Ritschard, Alexander USA 49
14. Echargui, Moez TUN 52
15. Toledo Bague, Pol ESP 53
16. Ruusuvuori, Emil FIN 59
17. Sinclair. Colin NMI 61
18. Cerundolo, Francisco ARG 62
19. Ficovich, Juan Pablo ARG 70
20. Zukas, Matias ARG 72
21. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 77
22. Mertens, Yannick BEL 78
23. Ornago, Fabrizio ITA 79
24. Bega, Alessandro ITA 82
1. Sandgren, Tennys USA 93
2. Lorenzi, Paolo ITA 106
3. Moutet, Corentin FRA 129
4. Polansky, Peter CAN 138
5. Rubin, Noah USA 142
6. Polmans, Marc AUS 163
7. Krueger, Mitchell USA 171
8. Paul, Tommy USA 200
9. Moraing, Mats GER 202
11. Karlovskiy, Jewgienij RUS 227
12. Torpegaard, Mikael DEN 229
13. Giraldo, Santiago COL 230
14. Galan, Daniel Elahi COL 246
15. Clezar, Guilherme BRA 247
16. Aragone, JC USA 249
17. Serdarusic, Nino CRO 255
19. Kwiatkowski, Thai-Son USA 268
20. Coria, Federico ARG 281
21. Cid Subervi, Roberto DOM 282
22. Altamirano, Collin USA 293
23. Blanch, Ulises USA 294
24. Cuevas, Martin URU 303
25. Sels, Jelle NED 305
26. Gomez, Emilio ECU 309
27. Collarini, Andrea ARG 312
28. Yevseyev, Denis KAZ 316
29. Barrios Vera, Marcelo Tomas CHI 318
30. Muller, Alexandre FRA 330
31. Song, Evan USA 331
32. Kozlov, Stefan USA 337
34. Millot, Vincent FRA 340
35. Zekic, Miljan SRB 344
36. WC
37. WC
38. WC
39. WC
40. WC
41. Q
42. Q
45. ITF Rinderknech, Arthur FRA 13
46. ITF Karatsev, Aslan RUS 18
47. ITF Ehrat, Sandro SUl 22
48. ITF Zhurbin, Alexander RUS 25
Rezerwowi:
ATP:
67. Varillas, Juan Pablo PER 345
68. Gonzalez, Alejandro COL 349
69. Nagal, Sumit IND 350
71. Huesler, Marc-Andrea SUI 357
72. Shane, Ryan USA 359
---------------------------------------------------
74. Vukic. Aleksandar AUS 365
75. Basso, Andrea ITA 366
76. Hassan, Benjamin GER 368
78. Novikov, Dennis USA 369
79. Haerteis, Johannes GER 374
80. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 376
81. Takahashi Yusuke JPN 377
83. Escoffier, Antoine FRA 381
84. Hiltzik, Jared USA 382
86. Seyboth Wild, Thiago BRA 384
87. Avidzba, Alen RUS 386
89. Sultanov, Khumoyun UZB 387
90. Doumbia, Sadio FRA 388
91. Redlicki, Martin USA 389
92. Galarneau, Alexis CAN 390
94. Bega, Alessandro ITA 392
95. Kadhe, Arjun IND 393
96. Lenz. Julian GER 396
98. Bangoura. Sekou USA 399
99. Grills, Jacob AUS 401
100. Grenier, Hugo FRA 403
101. Ruusuvuori, Emil FIN 408
103. Lo, Chien-hsun TPE 411
104. Vavassori, Andrea ITA 412
105. Bourchier, Harry AUS 413
ITF:
7. Brouwer. Gijs NED 27
8. Tabilo, Alejandro CHI 31
---------------------------------------------
9. Bangoura. Sekou USA 33
10. Ugo Carabelli, Camilo ARG 36
11. Luz, Orlando BRA 41
12. Villanueva, Gonzalo ARG 45
13. Ritschard, Alexander USA 49
14. Echargui, Moez TUN 52
15. Toledo Bague, Pol ESP 53
16. Ruusuvuori, Emil FIN 59
17. Sinclair. Colin NMI 61
18. Cerundolo, Francisco ARG 62
19. Ficovich, Juan Pablo ARG 70
20. Zukas, Matias ARG 72
21. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 77
22. Mertens, Yannick BEL 78
23. Ornago, Fabrizio ITA 79
24. Bega, Alessandro ITA 82
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Listy graczy będą dostępne po 1 kwietnia.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Listy graczy dostępne powyżej.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Nanchang:
OUT: Hemery, Calvin
OUT: Furness, Evan
OUT: Ferreira Silva, Frederico
IN: Tokuda, Renta
IN: Cerundolo, Francisco
IN: Gabaszwili, Tejmuraz
Tallahassee:
OUT: Donaldson, Jared
IN: Varillas, Juan Pablo
Leon:
OUT: Diez, Steven
OUT: Hoyt, Evan
IN: Estrella Burgos, Victor
IN: Guinard, Manuel
Francavilla:
OUT: Watanuki, Yosuke
OUT: Kokkinakis, Thanasi
OUT: Heller, Peter
IN: Tatlot, Johan
IN: Choinski, Jan
IN: Nedelko, Ivan
OUT: Hemery, Calvin
OUT: Furness, Evan
OUT: Ferreira Silva, Frederico
IN: Tokuda, Renta
IN: Cerundolo, Francisco
IN: Gabaszwili, Tejmuraz
Tallahassee:
OUT: Donaldson, Jared
IN: Varillas, Juan Pablo
Leon:
OUT: Diez, Steven
OUT: Hoyt, Evan
IN: Estrella Burgos, Victor
IN: Guinard, Manuel
Francavilla:
OUT: Watanuki, Yosuke
OUT: Kokkinakis, Thanasi
OUT: Heller, Peter
IN: Tatlot, Johan
IN: Choinski, Jan
IN: Nedelko, Ivan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Tallahassee:
OUT: Nguyen, Daniel
IN: Gonzalez, Alejandro
Nanchang:
OUT: Wu Yibing,
OUT: Wang, Tak Khunn
IN: Wu Di,
IN: Ochi, Makoto
Francavilla:
OUT: Bagnis, Facundo
OUT: Dutra Silva, Rogerio
IN: Benchetrit, Elliot
IN: Hernandez-Fernandez, Jose
OUT: Nguyen, Daniel
IN: Gonzalez, Alejandro
Nanchang:
OUT: Wu Yibing,
OUT: Wang, Tak Khunn
IN: Wu Di,
IN: Ochi, Makoto
Francavilla:
OUT: Bagnis, Facundo
OUT: Dutra Silva, Rogerio
IN: Benchetrit, Elliot
IN: Hernandez-Fernandez, Jose
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Leon:
OUT: Molcan, Alex
IN: Huesler, Marc-Andrea
Nanchang:
OUT: Novak, Dennis
OUT: Dima, Dragos
OUT: Cerundolo, Francisco
OUT: Majchrzak, Kamil
IN: Zhang, Zhizhen
IN: Xia, Zihao
IN: Grills, Jacob
IN: Vukic, Aleksandar
Francavilla:
OUT: Napolitano, Stefano
OUT: Bourgue, Mathias
OUT: de Bakker, Thiemo
OUT: Choinski, Jan
IN: Brkic, Tomislav
IN: Elias, Gastao
IN: Taberner, Carlos
IN: Kotov, Pavel
Tallahassee:
OUT: Souza, Joao
IN: Tabilo, Alejandro
OUT: Molcan, Alex
IN: Huesler, Marc-Andrea
Nanchang:
OUT: Novak, Dennis
OUT: Dima, Dragos
OUT: Cerundolo, Francisco
OUT: Majchrzak, Kamil
IN: Zhang, Zhizhen
IN: Xia, Zihao
IN: Grills, Jacob
IN: Vukic, Aleksandar
Francavilla:
OUT: Napolitano, Stefano
OUT: Bourgue, Mathias
OUT: de Bakker, Thiemo
OUT: Choinski, Jan
IN: Brkic, Tomislav
IN: Elias, Gastao
IN: Taberner, Carlos
IN: Kotov, Pavel
Tallahassee:
OUT: Souza, Joao
IN: Tabilo, Alejandro
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Francavilla:
OUT: Taberner, Carlos
IN: Setkic, Aldin
Nanchang:
OUT: SE
IN: Barrientos, Nicolas
OUT: Taberner, Carlos
IN: Setkic, Aldin
Nanchang:
OUT: SE
IN: Barrientos, Nicolas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Francavilla:
OUT: Mager, Gianluca
OUT: Domingues, Joao
IN: Boluda-Purkiss, Carlos
IN: Pellegrino, Andrea
Leon:
OUT: Smith, Roy
OUT: SE
OUT: Fanselow, Sebastian
IN: Durasovic, Viktor
IN: Takahashi, Yosuke
IN: Seyboth Wild, Thiago
Nanchang:
OUT: Vukic, Aleksandar
OUT: Barrientos, Nicolas
IN: Balaji, N.Śriram
IN: Lo, Chien-hsun
Tallahassee:
OUT: Harrison, Christian
OUT: SE
IN: Nagal, Sumit
IN: Shane, Ryan
OUT: Mager, Gianluca
OUT: Domingues, Joao
IN: Boluda-Purkiss, Carlos
IN: Pellegrino, Andrea
Leon:
OUT: Smith, Roy
OUT: SE
OUT: Fanselow, Sebastian
IN: Durasovic, Viktor
IN: Takahashi, Yosuke
IN: Seyboth Wild, Thiago
Nanchang:
OUT: Vukic, Aleksandar
OUT: Barrientos, Nicolas
IN: Balaji, N.Śriram
IN: Lo, Chien-hsun
Tallahassee:
OUT: Harrison, Christian
OUT: SE
IN: Nagal, Sumit
IN: Shane, Ryan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
2019 Ganjiagang New Area International Challenger
MAIN DRAW
[1] Jordan Thompson wolna runda
Luke Saville vs [ITF] Jacob Grills
[Q] vs Vaclav Safranek
[15] Uladzimir Ignatik wolna runda
[11] Go Soeda wolna runda
[ITF] Yan Bai vs N.Sriram Balaji
Di Wu vs [WC] Jie Cui
[5] James Duckworth wolna runda
[4] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[WC] Fajing Sun vs [WC] Rigele Te
Zihao Xia vs [ITF] Tejmuraz Gabaszwili
[16] Kaichi Uchida wolna runda
[10] Maxime Janvier wolna runda
Saketh Myneni vs Zhizhen Zhang
Tung-Lin Wu vs Makoto Ochi
[8] Enrique Lopez-Perez wolna runda
[6] Jason Kubler wolna runda
[ITF] Youssef Hossam vs [WC] Xin Gao
Yecong He vs Max Purcell
[12] Jay Clarke wolna runda
[14] Duckhee Lee wolna runda
Goncalo Oliveira vs Maverick Banes
Andrej Martin vs Tristan Lamasine
[3] Alex Bolt wolna runda
[7] Nikoła Milojevic wolna runda
Sasi Kumar Mukund vs Renta Tokuda
Akira Santillan vs Chien-hsun Lo
[9] Ołeksandr Niedowiesow wolna runda
[13] Adam Pavlasek wolna runda
[ITF] Rio Noguchi vs Yunseong Chung
[Q] vs Andrew Harris
[2] Prajnesh Gunneswaran wolna runda
MAIN DRAW
[1] Jordan Thompson wolna runda
Luke Saville vs [ITF] Jacob Grills
[Q] vs Vaclav Safranek
[15] Uladzimir Ignatik wolna runda
[11] Go Soeda wolna runda
[ITF] Yan Bai vs N.Sriram Balaji
Di Wu vs [WC] Jie Cui
[5] James Duckworth wolna runda
[4] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[WC] Fajing Sun vs [WC] Rigele Te
Zihao Xia vs [ITF] Tejmuraz Gabaszwili
[16] Kaichi Uchida wolna runda
[10] Maxime Janvier wolna runda
Saketh Myneni vs Zhizhen Zhang
Tung-Lin Wu vs Makoto Ochi
[8] Enrique Lopez-Perez wolna runda
[6] Jason Kubler wolna runda
[ITF] Youssef Hossam vs [WC] Xin Gao
Yecong He vs Max Purcell
[12] Jay Clarke wolna runda
[14] Duckhee Lee wolna runda
Goncalo Oliveira vs Maverick Banes
Andrej Martin vs Tristan Lamasine
[3] Alex Bolt wolna runda
[7] Nikoła Milojevic wolna runda
Sasi Kumar Mukund vs Renta Tokuda
Akira Santillan vs Chien-hsun Lo
[9] Ołeksandr Niedowiesow wolna runda
[13] Adam Pavlasek wolna runda
[ITF] Rio Noguchi vs Yunseong Chung
[Q] vs Andrew Harris
[2] Prajnesh Gunneswaran wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Internazionali Di Tennis D'Abruzzo
MAIN DRAW
[1] Maximilian Marterer wolna runda
[ITF] David Perez Sanz vs Gastao Elias
Alexiej Watutin vs [Q]
[14] Viktor Galovic wolna runda
[12] Tallon Griekspoor wolna runda
Pavel Kotov vs Gleb Sakharov
Matteo Viola vs Carlos Boluda-Purkiss
[8] Mikael Ymer wolna runda
[3] Oscar Otte wolna runda
[Alt] Antoine Escoffier vs Bernabe Zapata Miralles
Aldin Setkic vs Thomaz Bellucci
[16] Facundo Arguello wolna runda
[9] Arthur de Greef wolna runda
Gian Marco Moroni vs [ITF] Ivan Nedelko
[WC] Julian Ocleppo vs Johan Tatlot
[7] Rudolf Molleker wolna runda
[5] Stefano Travaglia wolna runda
Andrea Pellegrino vs [Q]
[ITF] Javier Barranco Cosano vs [WC] Giulio Zeppieri
[11] Dominik Koepfer wolna runda
[13] Jurij Rodionov wolna runda
Andrea Basso vs Jose Hernandez-Fernandez
Enzo Couacaud vs Federico Gaio
[4] Salvatore Caruso wolna runda
[6] Quentin Halys wolna runda
Steve Darcis vs Norbet Gombos
[ITF] Riccardo Bonadio vs [WC] Jacopo Berrettini
[10] Kimmer Coppejans wolna runda
[15] Matteo Donati wolna runda
[WC] Gianluca Di Nicola vs [WC] Lorenzo Musetti
[ITF] Raul Brancaccio vs Tomislav Brkic
[2] Gianluigi Quinzi wolna runda
MAIN DRAW
[1] Maximilian Marterer wolna runda
[ITF] David Perez Sanz vs Gastao Elias
Alexiej Watutin vs [Q]
[14] Viktor Galovic wolna runda
[12] Tallon Griekspoor wolna runda
Pavel Kotov vs Gleb Sakharov
Matteo Viola vs Carlos Boluda-Purkiss
[8] Mikael Ymer wolna runda
[3] Oscar Otte wolna runda
[Alt] Antoine Escoffier vs Bernabe Zapata Miralles
Aldin Setkic vs Thomaz Bellucci
[16] Facundo Arguello wolna runda
[9] Arthur de Greef wolna runda
Gian Marco Moroni vs [ITF] Ivan Nedelko
[WC] Julian Ocleppo vs Johan Tatlot
[7] Rudolf Molleker wolna runda
[5] Stefano Travaglia wolna runda
Andrea Pellegrino vs [Q]
[ITF] Javier Barranco Cosano vs [WC] Giulio Zeppieri
[11] Dominik Koepfer wolna runda
[13] Jurij Rodionov wolna runda
Andrea Basso vs Jose Hernandez-Fernandez
Enzo Couacaud vs Federico Gaio
[4] Salvatore Caruso wolna runda
[6] Quentin Halys wolna runda
Steve Darcis vs Norbet Gombos
[ITF] Riccardo Bonadio vs [WC] Jacopo Berrettini
[10] Kimmer Coppejans wolna runda
[15] Matteo Donati wolna runda
[WC] Gianluca Di Nicola vs [WC] Lorenzo Musetti
[ITF] Raul Brancaccio vs Tomislav Brkic
[2] Gianluigi Quinzi wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Torneo Challenger Leon
[1] Alexander Bublik wolna runda
Michael Redlicki vs Scott Griekspoor
Danilo Petrovic vs [WC] Janko Tipsarevic
[13] John-Patrick Smith wolna runda
[12] Roberto Quiroz wolna runda
[WC] Lucas Gomez vs [Q]
[WC] Milledge Cossu vs [Q]
[6] Mirza Basic wolna runda
[3] Christopher Eubanks wolna runda
Liam Broady vs Renzo Olivo
[ITF] Joao Menezes vs [ITF] Andres Artunedo Martinavarro
[15] Lucas Miedler wolna runda
[9] Pedja Krstin wolna runda
Roberto Ortega-Olmedo vs Yusuke Takahashi
[PR] Carlos Gomez-Herrera vs [WC] Gerardo Lopez Villasenor
[5] Sebastian Ofner wolna runda
[8] Mohamed Safwat wolna runda
Viktor Durasovic vs Borna Gojo
Gonzalo Escobar vs Kevin King
[10] Donald Young wolna runda
[14] Blaz Rola wolna runda
Victor Estrella Burgos vs Marc-Andrea Huesler
[ITF] Manuel Guinard vs Ante Pavic
[4] Dustin Brown wolna runda
[7] James Ward wolna runda
Matias Franco Descotte vs [ITF] Baptiste Crepatte
[ITF] Skander Mansouri vs Ernesto Escobedo
[11] Darian King wolna runda
[16] Marcelo Arevalo wolna runda
[WC] Luis Patino vs Alexander Sarkissian
Thiago Seyboth Wild vs Evan King
[2] Adrian Menendez-Maceiras wolna runda
[1] Alexander Bublik wolna runda
Michael Redlicki vs Scott Griekspoor
Danilo Petrovic vs [WC] Janko Tipsarevic
[13] John-Patrick Smith wolna runda
[12] Roberto Quiroz wolna runda
[WC] Lucas Gomez vs [Q]
[WC] Milledge Cossu vs [Q]
[6] Mirza Basic wolna runda
[3] Christopher Eubanks wolna runda
Liam Broady vs Renzo Olivo
[ITF] Joao Menezes vs [ITF] Andres Artunedo Martinavarro
[15] Lucas Miedler wolna runda
[9] Pedja Krstin wolna runda
Roberto Ortega-Olmedo vs Yusuke Takahashi
[PR] Carlos Gomez-Herrera vs [WC] Gerardo Lopez Villasenor
[5] Sebastian Ofner wolna runda
[8] Mohamed Safwat wolna runda
Viktor Durasovic vs Borna Gojo
Gonzalo Escobar vs Kevin King
[10] Donald Young wolna runda
[14] Blaz Rola wolna runda
Victor Estrella Burgos vs Marc-Andrea Huesler
[ITF] Manuel Guinard vs Ante Pavic
[4] Dustin Brown wolna runda
[7] James Ward wolna runda
Matias Franco Descotte vs [ITF] Baptiste Crepatte
[ITF] Skander Mansouri vs Ernesto Escobedo
[11] Darian King wolna runda
[16] Marcelo Arevalo wolna runda
[WC] Luis Patino vs Alexander Sarkissian
Thiago Seyboth Wild vs Evan King
[2] Adrian Menendez-Maceiras wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Tallahassee Tennis Challenger
MAIN DRAW
[1] Paolo Lorenzi
Andrea Collarini vs [WC] Sekou Bangoura
Ryan Shane vs Collin Altamirano
[16] Nino Serdarusic
[11] Mats Moraing
[WC] Dennis Novak vs Emilio Gomez
Miljan Zekic vs [WC] Sebastian Korda
[6] Marc Polmans
[3] Corentin Moutet
Alejandro Gonzalez vs Vincent Millot
[ITF] Alejandro Tabilo vs Juan Pablo Varillas
[15] JC Aragone
[10] Santiago Giraldo
Denis Jewsejew vs Sumit Nagal
[WC] Alexander Ritschard vs Roberto Cid Subervi
[8] Daniel Elahi Galan
[7] Mitchell Krueger
[Q] vs Evan Song
Martin Cuevas vs [WC] Zane Khan
[9] Tommy Paul
[13] Mikael Torpegaard
Alexandre Muller vs Ulises Blanch
Jelle Sels vs Federico Coria
[4] Peter Polansky
[5] Noah Rubin
[Q] vs Thai-Son Kwiatkowski
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [ITF] Arthur Rinderknech
[12] Jewgienij Karlovskiy
[14] Guilherme Clezar
[ITF] Aslan Karatsev vs [ITF] Sandro Ehrat
Stefan Kozlov vs [ITF] Alexander Zhurbin
[2] Tennys Sandgren
MAIN DRAW
[1] Paolo Lorenzi
Andrea Collarini vs [WC] Sekou Bangoura
Ryan Shane vs Collin Altamirano
[16] Nino Serdarusic
[11] Mats Moraing
[WC] Dennis Novak vs Emilio Gomez
Miljan Zekic vs [WC] Sebastian Korda
[6] Marc Polmans
[3] Corentin Moutet
Alejandro Gonzalez vs Vincent Millot
[ITF] Alejandro Tabilo vs Juan Pablo Varillas
[15] JC Aragone
[10] Santiago Giraldo
Denis Jewsejew vs Sumit Nagal
[WC] Alexander Ritschard vs Roberto Cid Subervi
[8] Daniel Elahi Galan
[7] Mitchell Krueger
[Q] vs Evan Song
Martin Cuevas vs [WC] Zane Khan
[9] Tommy Paul
[13] Mikael Torpegaard
Alexandre Muller vs Ulises Blanch
Jelle Sels vs Federico Coria
[4] Peter Polansky
[5] Noah Rubin
[Q] vs Thai-Son Kwiatkowski
Marcelo Tomas Barrios Vera vs [ITF] Arthur Rinderknech
[12] Jewgienij Karlovskiy
[14] Guilherme Clezar
[ITF] Aslan Karatsev vs [ITF] Sandro Ehrat
Stefan Kozlov vs [ITF] Alexander Zhurbin
[2] Tennys Sandgren
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Leon:
OUT Janko Tipsarevic (lewe biodro)
IN Camilo Ugo Carabelli
Nanchang:
OUT Prajnesh Gunneswaran (brzuch i biegunka)
OUT Youssef Hossam
IN Vishnu Vardhan
IN Ben Patael
Francavilla:
OUT Arthur de Greef (lewa stopa)
IN Gerard Granollers
OUT Janko Tipsarevic (lewe biodro)
IN Camilo Ugo Carabelli
Nanchang:
OUT Prajnesh Gunneswaran (brzuch i biegunka)
OUT Youssef Hossam
IN Vishnu Vardhan
IN Ben Patael
Francavilla:
OUT Arthur de Greef (lewa stopa)
IN Gerard Granollers
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Tallahassee:
OUT Daniel Elahi Galan (nadgarstek)
IN Johannes Haerteis
OUT Daniel Elahi Galan (nadgarstek)
IN Johannes Haerteis
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
2019 Ganjiagang New Area International Challenger
Nanchang - wyniki I rundy:
[1] Jordan Thompson wolna runda
[ITF] Jacob Grills d. Luke Saville 6-3 6-4
[Q] vs Vaclav Safranek d. [Q] Hao Wu 3-6 6-1 6-3
[15] Uladzimir Ignatik wolna runda
[11] Go Soeda wolna runda
N.Sriram Balaji d. [ITF] Yan Bai 2-6 6-2 7-6(4)
Di Wu d. [WC] Jie Cui 6-1 6-2
[5] James Duckworth wolna runda
[4] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[WC] Rigele Te d. [WC] Fajing Sun 6-4 6-4
[ITF] Tejmuraz Gabaszwili d. Zihao Xia 6-2 7-5
[16] Kaichi Uchida wolna runda
[10] Maxime Janvier wolna runda
Zhizhen Zhang d. Saketh Myneni 6-4 6-4
Makoto Ochi d. Tung-Lin Wu 6-3 6-2
[8] Enrique Lopez-Perez wolna runda
[6] Jason Kubler wolna runda
[Alt] Ben Patael d. [WC] Xin Gao 6-1 6-4
Max Purcell d. Yecong He 7-6(2) 6-2
[12] Jay Clarke wolna runda
[14] Duckhee Lee wolna runda
Goncalo Oliveira d. Maverick Banes 6-4 6-3
Andrej Martin d. Tristan Lamasine 6-2 6-2
[3] Alex Bolt wolna runda
[7] Nikoła Milojevic wolna runda
Sasi Kumar Mukund d. Renta Tokuda 6-1 3-1 i krecz
Akira Santillan d. Chien-hsun Lo 6-1 6-2
[9] Ołeksandr Niedowiesow wolna runda
[13] Adam Pavlasek wolna runda
Yunseong Chung d. [ITF] Rio Noguchi 6-4 6-3
Andrew Harris d. Luca Margaroli 6-1 6-2
[Alt] Vishnu Vardhan wolna runda
Nanchang - wyniki I rundy:
[1] Jordan Thompson wolna runda
[ITF] Jacob Grills d. Luke Saville 6-3 6-4
[Q] vs Vaclav Safranek d. [Q] Hao Wu 3-6 6-1 6-3
[15] Uladzimir Ignatik wolna runda
[11] Go Soeda wolna runda
N.Sriram Balaji d. [ITF] Yan Bai 2-6 6-2 7-6(4)
Di Wu d. [WC] Jie Cui 6-1 6-2
[5] James Duckworth wolna runda
[4] Ramkumar Ramanathan wolna runda
[WC] Rigele Te d. [WC] Fajing Sun 6-4 6-4
[ITF] Tejmuraz Gabaszwili d. Zihao Xia 6-2 7-5
[16] Kaichi Uchida wolna runda
[10] Maxime Janvier wolna runda
Zhizhen Zhang d. Saketh Myneni 6-4 6-4
Makoto Ochi d. Tung-Lin Wu 6-3 6-2
[8] Enrique Lopez-Perez wolna runda
[6] Jason Kubler wolna runda
[Alt] Ben Patael d. [WC] Xin Gao 6-1 6-4
Max Purcell d. Yecong He 7-6(2) 6-2
[12] Jay Clarke wolna runda
[14] Duckhee Lee wolna runda
Goncalo Oliveira d. Maverick Banes 6-4 6-3
Andrej Martin d. Tristan Lamasine 6-2 6-2
[3] Alex Bolt wolna runda
[7] Nikoła Milojevic wolna runda
Sasi Kumar Mukund d. Renta Tokuda 6-1 3-1 i krecz
Akira Santillan d. Chien-hsun Lo 6-1 6-2
[9] Ołeksandr Niedowiesow wolna runda
[13] Adam Pavlasek wolna runda
Yunseong Chung d. [ITF] Rio Noguchi 6-4 6-3
Andrew Harris d. Luca Margaroli 6-1 6-2
[Alt] Vishnu Vardhan wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T17: Francavilla, Leon, Nanchang, Tallahassee 2019
Internazionali Di Tennis D'Abruzzo
Francavilla - wyniki I rundy:
[1] Maximilian Marterer wolna runda
Gastao Elias d. [ITF] David Perez Sanz 6-4 7-6(4)
Alexiej Watutin d. [Q] Nam Hoang Ly 6-1 6-4
[14] Viktor Galovic wolna runda
[12] Tallon Griekspoor wolna runda
Pavel Kotov d. Gleb Sakharov 6-4 6-2
Matteo Viola d. Carlos Boluda-Purkiss 6-3 6-2
[8] Mikael Ymer wolna runda
[3] Oscar Otte wolna runda
Bernabe Zapata Miralles d. [Alt] Antoine Escoffier 6-2 6-3
Thomaz Bellucci d. Aldin Setkic 6-1 6-2
[16] Facundo Arguello wolna runda
Gerard Granollers wolna runda
Gian Marco Moroni d. [ITF] Ivan Nedelko 6-3 6-2
[WC] Julian Ocleppo d. Johan Tatlot 6-3 3-6 6-2
[7] Rudolf Molleker wolna runda
[5] Stefano Travaglia wolna runda
Andrea Pellegrino d. [Q] Andrea Vavassori 3-6 6-1 6-2
[WC] Giulio Zeppieri d. [ITF] Javier Barranco Cosano 6-1 6-3
[11] Dominik Koepfer wolna runda
[13] Jurij Rodionov wolna runda
Jose Hernandez-Fernandez d. Andrea Basso 7-5 4-6 6-3
Federico Gaio d. Enzo Couacaud 7-6(6) 4-6 6-0
[4] Salvatore Caruso wolna runda
[6] Quentin Halys wolna runda
Norbet Gombos d. Steve Darcis 4-6 6-2 6-3
[ITF] Riccardo Bonadio d. [WC] Jacopo Berrettini 7-5 3-6 6-3
[10] Kimmer Coppejans wolna runda
[15] Matteo Donati wolna runda
[WC] Lorenzo Musetti d. [WC] Gianluca Di Nicola 6-3 3-6 6-4
Tomislav Brkic d. [ITF] Raul Brancaccio 2-6 6-1 6-2
[2] Gianluigi Quinzi wolna runda
Francavilla - wyniki I rundy:
[1] Maximilian Marterer wolna runda
Gastao Elias d. [ITF] David Perez Sanz 6-4 7-6(4)
Alexiej Watutin d. [Q] Nam Hoang Ly 6-1 6-4
[14] Viktor Galovic wolna runda
[12] Tallon Griekspoor wolna runda
Pavel Kotov d. Gleb Sakharov 6-4 6-2
Matteo Viola d. Carlos Boluda-Purkiss 6-3 6-2
[8] Mikael Ymer wolna runda
[3] Oscar Otte wolna runda
Bernabe Zapata Miralles d. [Alt] Antoine Escoffier 6-2 6-3
Thomaz Bellucci d. Aldin Setkic 6-1 6-2
[16] Facundo Arguello wolna runda
Gerard Granollers wolna runda
Gian Marco Moroni d. [ITF] Ivan Nedelko 6-3 6-2
[WC] Julian Ocleppo d. Johan Tatlot 6-3 3-6 6-2
[7] Rudolf Molleker wolna runda
[5] Stefano Travaglia wolna runda
Andrea Pellegrino d. [Q] Andrea Vavassori 3-6 6-1 6-2
[WC] Giulio Zeppieri d. [ITF] Javier Barranco Cosano 6-1 6-3
[11] Dominik Koepfer wolna runda
[13] Jurij Rodionov wolna runda
Jose Hernandez-Fernandez d. Andrea Basso 7-5 4-6 6-3
Federico Gaio d. Enzo Couacaud 7-6(6) 4-6 6-0
[4] Salvatore Caruso wolna runda
[6] Quentin Halys wolna runda
Norbet Gombos d. Steve Darcis 4-6 6-2 6-3
[ITF] Riccardo Bonadio d. [WC] Jacopo Berrettini 7-5 3-6 6-3
[10] Kimmer Coppejans wolna runda
[15] Matteo Donati wolna runda
[WC] Lorenzo Musetti d. [WC] Gianluca Di Nicola 6-3 3-6 6-4
Tomislav Brkic d. [ITF] Raul Brancaccio 2-6 6-1 6-2
[2] Gianluigi Quinzi wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości