T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
East Hotel Canberra Challenger
Canberra - wyniki 1/4 finału:
[14] Renzo Olivo (ARG) d. [ITF] Sadio Doumbia (FRA) 6-3 3-6 6-3
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. [7] Elliot Benchetrit (FRA) 6-0 6-4
[4] Jiri Vesely (CZE) d. [12] Bradley Mousley (AUS) 7-6(3) 6-3
[2] Hubert Hurkacz (POL) d. [11] Tristan Lamasine (FRA) 7-6(2) 6-4
Canberra - wyniki 1/4 finału:
[14] Renzo Olivo (ARG) d. [ITF] Sadio Doumbia (FRA) 6-3 3-6 6-3
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. [7] Elliot Benchetrit (FRA) 6-0 6-4
[4] Jiri Vesely (CZE) d. [12] Bradley Mousley (AUS) 7-6(3) 6-3
[2] Hubert Hurkacz (POL) d. [11] Tristan Lamasine (FRA) 7-6(2) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Da Nang Vietnam Airlines Tennis Open
Da Nang - wyniki 1/4 finału:
[1] Marcel Granollers (ESP) d. Alen Avidzba (RUS) 6-7(4) 6-2 6-4
[16] Denis Yevseyev (KAZ) d. Gerard Granollers (ESP) 6-4 6-7(5) 6-3
[4] Thai Son Kwiatkowski (USA) d. [5] Tsung Hua Yang (TPE) 6-4 7-6(7)
[2] Matteo Viola (ITA) d. Yan Bai (CHN) 6-3 7-6(5)
Da Nang - wyniki 1/4 finału:
[1] Marcel Granollers (ESP) d. Alen Avidzba (RUS) 6-7(4) 6-2 6-4
[16] Denis Yevseyev (KAZ) d. Gerard Granollers (ESP) 6-4 6-7(5) 6-3
[4] Thai Son Kwiatkowski (USA) d. [5] Tsung Hua Yang (TPE) 6-4 7-6(7)
[2] Matteo Viola (ITA) d. Yan Bai (CHN) 6-3 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Koblencja:
OUT: Travaglia, Stefano
OUT: Moraing, Mats
OUT: Otte, Oscar
OUT: Majchrzak, Kamil
OUT: Troicki, Viktor
OUT: Molleker, Rudolf
OUT: Brown, Dustin
IN: Safranek, Vaclav
IN: Griekspoor, Scott
IN: Pavic, Ante
IN: Przysiężny, Michał
IN: Lamasine, Tristan
IN: Gomez-Herrera, Carlos
IN: Ortega-Olmedo, Roberto
OUT: Travaglia, Stefano
OUT: Moraing, Mats
OUT: Otte, Oscar
OUT: Majchrzak, Kamil
OUT: Troicki, Viktor
OUT: Molleker, Rudolf
OUT: Brown, Dustin
IN: Safranek, Vaclav
IN: Griekspoor, Scott
IN: Pavic, Ante
IN: Przysiężny, Michał
IN: Lamasine, Tristan
IN: Gomez-Herrera, Carlos
IN: Ortega-Olmedo, Roberto
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Koblencja:
OUT: Bachinger, Matthias
OUT: Lamasine, Tristan
OUT: Gomez-Herrera, Carlos
IN: Torpegaard, Mikael
IN: Wang, Tak Khunn
IN: Piros, Zsombor
OUT: Bachinger, Matthias
OUT: Lamasine, Tristan
OUT: Gomez-Herrera, Carlos
IN: Torpegaard, Mikael
IN: Wang, Tak Khunn
IN: Piros, Zsombor
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Koblencja:
OUT: Ymer, Elias
OUT: Pavic, Ante
IN: Nagal, Sumit
IN: Kotov, Pavel
OUT: Ymer, Elias
OUT: Pavic, Ante
IN: Nagal, Sumit
IN: Kotov, Pavel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171487
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Hurkacz z tytułem, brawo!
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
January Columbus Challenger
Columbus - wyniki 1/4 finału:
[12] Bernabe Zapata Miralles (ESP) d. Lucas Miedler (AUT) 7-6(4) 6-2
[WC] Mikael Torpegaard (DEN) d. Vincent Millot (FRA) 6-7(4) 7-6(4) 6-0
Scott Griekspoor (NED) d. [4] Uladzimir Ignatik (BLR) 7-6(7) 3-6 6-3
[WC] Jeffrey John Wolf (USA) d. Jan Choinski (GER) 6-2 6-1
Columbus - wyniki 1/4 finału:
[12] Bernabe Zapata Miralles (ESP) d. Lucas Miedler (AUT) 7-6(4) 6-2
[WC] Mikael Torpegaard (DEN) d. Vincent Millot (FRA) 6-7(4) 7-6(4) 6-0
Scott Griekspoor (NED) d. [4] Uladzimir Ignatik (BLR) 7-6(7) 3-6 6-3
[WC] Jeffrey John Wolf (USA) d. Jan Choinski (GER) 6-2 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
East Hotel Canberra Challenger
Canberra - wyniki 1/2 finału:
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. [14] Renzo Olivo (ARG) 6-1 6-3
[2] Hubert Hurkacz (POL) d. [3] Jiri Vesely (CZE) 6-3 6-1
Canberra - wyniki 1/2 finału:
[4] Ilja Iwaszka (BLR) d. [14] Renzo Olivo (ARG) 6-1 6-3
[2] Hubert Hurkacz (POL) d. [3] Jiri Vesely (CZE) 6-3 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Da Nang Vietnam Airlines Tennis Open
Da Nang - wyniki 1/2 finału:
[1] Marcel Granollers (ESP) d. [16] Denis Yevseyev (KAZ) 3-0 i krecz (plecy)
[2] Matteo Viola (ITA) d. [4] Thai Son Kwiatkowski (USA) 5-7 7-6(5) 6-2
Da Nang - wyniki 1/2 finału:
[1] Marcel Granollers (ESP) d. [16] Denis Yevseyev (KAZ) 3-0 i krecz (plecy)
[2] Matteo Viola (ITA) d. [4] Thai Son Kwiatkowski (USA) 5-7 7-6(5) 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
W(39):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18, Buenos Aires'19, Monte Carlo'19, Paryż'19, Australian Open'20, Rio'20, Dubaj'20, Kolonia'20, Paryż'20, Montpellier'21, Miami'21, Eastbourne'21, Cordoba'22, Seul'22, Tokio'22, Adelajda2'23, Wimbledon’23, Hamburg'23, Pekin'23, Szanghaj'23, Basel'23, Brisbane'24
F(26):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18, Estoril'19, Madryt'19, Lyon'19, Tokio'19, Szanghaj'19, Auckland'20, Marbella'21, Genewa'22, QC'22, Adelajda1'23; Doha'23, Roland Garros’13, Kitzbuhel'23, Winston Salem'23
MTT 120 weeks #1
F(26):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18, Estoril'19, Madryt'19, Lyon'19, Tokio'19, Szanghaj'19, Auckland'20, Marbella'21, Genewa'22, QC'22, Adelajda1'23; Doha'23, Roland Garros’13, Kitzbuhel'23, Winston Salem'23
MTT 120 weeks #1
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171487
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Ta reforma chalków chyba uderzyła w te amerykańskie turnieje. Przecież to Columbus wygląda trochę jak jakieś mistrzostwa akademickie czy stanowe.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Przeniesienie z września/października CH na betonie na okres kwali do AO musiał tak się skończyć.
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
January Columbus Challenger
Columbus - wyniki 1/2 finału:
[WC] Mikael Torpegaard (DEN) d. [12] Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-3 7-5
[WC] Jeffrey John Wolf (USA) d. Scott Griekspoor (NED) 6-1 6-3
Columbus - wyniki 1/2 finału:
[WC] Mikael Torpegaard (DEN) d. [12] Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-3 7-5
[WC] Jeffrey John Wolf (USA) d. Scott Griekspoor (NED) 6-1 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
East Hotel Canberra Challenger
Canberra - finał:
[2] Hubert Hurkacz (POL) d. [4] Ilja Iwaszka (BLR) 6-4 4-6 6-2
Canberra - finał:
[2] Hubert Hurkacz (POL) d. [4] Ilja Iwaszka (BLR) 6-4 4-6 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Da Nang Vietnam Airlines Tennis Open
Da Nang - finał:
[1] Marcel Granollers (ESP) d. [2] Matteo Viola (ITA) 6-2 6-0
Da Nang - finał:
[1] Marcel Granollers (ESP) d. [2] Matteo Viola (ITA) 6-2 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
January Columbus Challenger
Columbus - finał:
[WC] Jeffrey John Wolf (USA) d. [WC] Mikael Torpegaard (DEN) 6-7(4) 6-3 6-4
Columbus - finał:
[WC] Jeffrey John Wolf (USA) d. [WC] Mikael Torpegaard (DEN) 6-7(4) 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Koblenz Open
MAIN DRAW
[1] Casper Ruud (NOR) wolna runda
[ITF Raul Brancaccio (ITA) vs [Q]
[PR] Michał Przysiężny (POL) vs [ITF] Javier Barranco Cosano (ESP)
[14] Tallon Griekspoor (NED) wolna runda
[9] Adam Pavlasek (CZE) wolna runda
Tak Khunn Wang (FRA) vs Daniel Masur (GER)
Kaichi Uchida (JPN) vs Bernabe Zapata Miralles (ESP)
[8] Arthur De Greef (BEL) wolna runda
[3] Alexey Vatutin (RUS) wolna runda
Goncalo Oliveira (POR) vs Matteo Viola (ITA)
[WC] Kai Lemstra (GER) vs [Q]
[16] Uladzimir Ignatik (BLR) wolna runda
[11] Filip Horansky (SVK) wolna runda
[WC] Johannes Haerteis (GER) vs Vaclav Safranek (CZE)
Gianluca Mager (ITA) vs [ITF] Peter Heller (GER)
[6] James Ward (GBR) wolna runda
[5] Daniel Brands (GER) wolna runda
Carlos Taberner (ESP) vs [WC] Julian Lenz (GER)
Evgeny Karlovskiy (RUS) vs Jose Hernandez (DOM)
[12] Kenny De Schepper (FRA) wolna runda
[15] Thiemo De Bakker (NED) wolna runda
Nino Serdarusic (CRO) vs [WC] Benjamin Hassan (GER)
Laurynas Grigelis (LTU) vs Pavel Kotov (RUS)
[4] Andrea Arnaboldi (ITA) wolna runda
[7] Mikael Ymer (SWE) wolna runda
Zsombor Piros (HUN) vs Scott Griekspoor (NED)
[ITF] Roman Safiullin (RUS) vs Sumit Nagal (IND)
[10] Tobias Kamke (GER) wolna runda
[13] Zdenek Kolar (CZE) wolna runda
[WC] Marek Gengel (CZE) vs Roberto Ortega Olmedo (ESP)
Alex Molcan (SVK) vs Roberto Marcora (ITA)
[2] Yannick Maden (GER) wolna runda
MAIN DRAW
[1] Casper Ruud (NOR) wolna runda
[ITF Raul Brancaccio (ITA) vs [Q]
[PR] Michał Przysiężny (POL) vs [ITF] Javier Barranco Cosano (ESP)
[14] Tallon Griekspoor (NED) wolna runda
[9] Adam Pavlasek (CZE) wolna runda
Tak Khunn Wang (FRA) vs Daniel Masur (GER)
Kaichi Uchida (JPN) vs Bernabe Zapata Miralles (ESP)
[8] Arthur De Greef (BEL) wolna runda
[3] Alexey Vatutin (RUS) wolna runda
Goncalo Oliveira (POR) vs Matteo Viola (ITA)
[WC] Kai Lemstra (GER) vs [Q]
[16] Uladzimir Ignatik (BLR) wolna runda
[11] Filip Horansky (SVK) wolna runda
[WC] Johannes Haerteis (GER) vs Vaclav Safranek (CZE)
Gianluca Mager (ITA) vs [ITF] Peter Heller (GER)
[6] James Ward (GBR) wolna runda
[5] Daniel Brands (GER) wolna runda
Carlos Taberner (ESP) vs [WC] Julian Lenz (GER)
Evgeny Karlovskiy (RUS) vs Jose Hernandez (DOM)
[12] Kenny De Schepper (FRA) wolna runda
[15] Thiemo De Bakker (NED) wolna runda
Nino Serdarusic (CRO) vs [WC] Benjamin Hassan (GER)
Laurynas Grigelis (LTU) vs Pavel Kotov (RUS)
[4] Andrea Arnaboldi (ITA) wolna runda
[7] Mikael Ymer (SWE) wolna runda
Zsombor Piros (HUN) vs Scott Griekspoor (NED)
[ITF] Roman Safiullin (RUS) vs Sumit Nagal (IND)
[10] Tobias Kamke (GER) wolna runda
[13] Zdenek Kolar (CZE) wolna runda
[WC] Marek Gengel (CZE) vs Roberto Ortega Olmedo (ESP)
Alex Molcan (SVK) vs Roberto Marcora (ITA)
[2] Yannick Maden (GER) wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Koblencja:
OUT Alex Molcan (gorączka)
OUT Matteo Viola (grypa)
IN Riccardo Bonadio
IN Bastien Presuhn
OUT Alex Molcan (gorączka)
OUT Matteo Viola (grypa)
IN Riccardo Bonadio
IN Bastien Presuhn
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Koblenz Open
Koblencja - wyniki I rundy:
[1] Casper Ruud (NOR) wolna runda
[ITF Raul Brancaccio (ITA) d. [Q] Louis Wessels (GER) 6-4 7-5
[PR] Michał Przysiężny (POL) d. [ITF] Javier Barranco Cosano (ESP) 4-6 6-3 6-2
[14] Tallon Griekspoor (NED) wolna runda
[9] Adam Pavlasek (CZE) wolna runda
Tak Khunn Wang (FRA) d. Daniel Masur (GER) 6-4 6-2
Kaichi Uchida (JPN) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 0-6 6-2 7-5
[8] Arthur De Greef (BEL) wolna runda
[3] Alexey Vatutin (RUS) wolna runda
Goncalo Oliveira (POR) d. [LL] Bastien Presuhn (GER) 6-2 6-2
[Q] Peter Torebko (GER) d. [WC] Kai Lemstra (GER)6-1 1-6 6-1
[16] Uladzimir Ignatik (BLR) wolna runda
[11] Filip Horansky (SVK) wolna runda
[WC] Johannes Haerteis (GER) d. Vaclav Safranek (CZE) 7-6(3) 4-6 6-3
Gianluca Mager (ITA) d. [ITF] Peter Heller (GER) 6-4 6-4
[6] James Ward (GBR) wolna runda
[5] Daniel Brands (GER) wolna runda
Carlos Taberner (ESP) d. [WC] Julian Lenz (GER) 6-4 5-7 6-2
Jose Hernandez (DOM) d. Evgeny Karlovskiy (RUS) 7-6(7) 4-6 7-5
[12] Kenny De Schepper (FRA) wolna runda
[15] Thiemo De Bakker (NED) wolna runda
[WC] Benjamin Hassan (GER) d. Nino Serdarusic (CRO) 6-4 6-2
Pavel Kotov (RUS) d. Laurynas Grigelis (LTU) 7-6(6) 6-3
[4] Andrea Arnaboldi (ITA) wolna runda
[7] Mikael Ymer (SWE) wolna runda
Zsombor Piros (HUN) d. Scott Griekspoor (NED) 4-6 6-0 6-2
[ITF] Roman Safiullin (RUS) d. Sumit Nagal (IND) 6-2 6-1
[10] Tobias Kamke (GER) wolna runda
[13] Zdenek Kolar (CZE) wolna runda
Roberto Ortega Olmedo (ESP) d. [WC] Marek Gengel (CZE) 7-6(1) 6-3
[LL] Riccardo Bonadio (ITA) vs Roberto Marcora (ITA) 6-4 6-2
[2] Yannick Maden (GER) wolna runda
Koblencja - wyniki I rundy:
[1] Casper Ruud (NOR) wolna runda
[ITF Raul Brancaccio (ITA) d. [Q] Louis Wessels (GER) 6-4 7-5
[PR] Michał Przysiężny (POL) d. [ITF] Javier Barranco Cosano (ESP) 4-6 6-3 6-2
[14] Tallon Griekspoor (NED) wolna runda
[9] Adam Pavlasek (CZE) wolna runda
Tak Khunn Wang (FRA) d. Daniel Masur (GER) 6-4 6-2
Kaichi Uchida (JPN) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 0-6 6-2 7-5
[8] Arthur De Greef (BEL) wolna runda
[3] Alexey Vatutin (RUS) wolna runda
Goncalo Oliveira (POR) d. [LL] Bastien Presuhn (GER) 6-2 6-2
[Q] Peter Torebko (GER) d. [WC] Kai Lemstra (GER)6-1 1-6 6-1
[16] Uladzimir Ignatik (BLR) wolna runda
[11] Filip Horansky (SVK) wolna runda
[WC] Johannes Haerteis (GER) d. Vaclav Safranek (CZE) 7-6(3) 4-6 6-3
Gianluca Mager (ITA) d. [ITF] Peter Heller (GER) 6-4 6-4
[6] James Ward (GBR) wolna runda
[5] Daniel Brands (GER) wolna runda
Carlos Taberner (ESP) d. [WC] Julian Lenz (GER) 6-4 5-7 6-2
Jose Hernandez (DOM) d. Evgeny Karlovskiy (RUS) 7-6(7) 4-6 7-5
[12] Kenny De Schepper (FRA) wolna runda
[15] Thiemo De Bakker (NED) wolna runda
[WC] Benjamin Hassan (GER) d. Nino Serdarusic (CRO) 6-4 6-2
Pavel Kotov (RUS) d. Laurynas Grigelis (LTU) 7-6(6) 6-3
[4] Andrea Arnaboldi (ITA) wolna runda
[7] Mikael Ymer (SWE) wolna runda
Zsombor Piros (HUN) d. Scott Griekspoor (NED) 4-6 6-0 6-2
[ITF] Roman Safiullin (RUS) d. Sumit Nagal (IND) 6-2 6-1
[10] Tobias Kamke (GER) wolna runda
[13] Zdenek Kolar (CZE) wolna runda
Roberto Ortega Olmedo (ESP) d. [WC] Marek Gengel (CZE) 7-6(1) 6-3
[LL] Riccardo Bonadio (ITA) vs Roberto Marcora (ITA) 6-4 6-2
[2] Yannick Maden (GER) wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T2-3: Canberra, Columbus, Da Nang, Koblencja 2019
Koblenz Open
Koblencja - wyniki II rundy:
[1] Casper Ruud (NOR) d. [ITF] Raul Brancaccio (ITA) 6-4 4-6 6-3
[14] Tallon Griekspoor (NED) d. [PR] Michał Przysiężny (POL) 6-0 2-6 6-3
[9] Adam Pavlasek (CZE) d. Tak Khunn Wang (FRA) 3-6 6-3 6-4
Kaichi Uchida (JPN) d. [8] Arthur De Greef (BEL) 7-6(0) 6-4
[3] Alexey Vatutin (RUS) d. Goncalo Oliveira (POR) 3-6 7-6(7) 6-2
[16] Uladzimir Ignatik (BLR) d. [Q] Peter Torebko (GER) 7-6(5) 6-3
[11] Filip Horansky (SVK) d. [WC] Johannes Haerteis (GER) 7-6(13) 6-4
Gianluca Mager (ITA) d. [6] James Ward (GBR) 2-6 6-4 6-4
Carlos Taberner (ESP) d. [5] Daniel Brands (GER) 7-6(2) 7-5
[12] Kenny De Schepper (FRA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-2 6-1
[15] Thiemo De Bakker (NED) d. [WC] Benjamin Hassan (GER) 6-1 6-4
Pavel Kotov (RUS) d. [4] Andrea Arnaboldi (ITA) 6-4 7-5
[7] Mikael Ymer (SWE) d. Zsombor Piros (HUN) 4-6 7 -6(0) 6-2
[ITF] Roman Safiullin (RUS) d. [10] Tobias Kamke (GER) 6-0 6-7(4) 6-3
Roberto Ortega Olmedo (ESP) d. [13] Zdenek Kolar (CZE) 6-2 6-4
[2] Yannick Maden (GER) d. [LL] Riccardo Bonadio (ITA) 6-2 6-2
Koblencja - wyniki II rundy:
[1] Casper Ruud (NOR) d. [ITF] Raul Brancaccio (ITA) 6-4 4-6 6-3
[14] Tallon Griekspoor (NED) d. [PR] Michał Przysiężny (POL) 6-0 2-6 6-3
[9] Adam Pavlasek (CZE) d. Tak Khunn Wang (FRA) 3-6 6-3 6-4
Kaichi Uchida (JPN) d. [8] Arthur De Greef (BEL) 7-6(0) 6-4
[3] Alexey Vatutin (RUS) d. Goncalo Oliveira (POR) 3-6 7-6(7) 6-2
[16] Uladzimir Ignatik (BLR) d. [Q] Peter Torebko (GER) 7-6(5) 6-3
[11] Filip Horansky (SVK) d. [WC] Johannes Haerteis (GER) 7-6(13) 6-4
Gianluca Mager (ITA) d. [6] James Ward (GBR) 2-6 6-4 6-4
Carlos Taberner (ESP) d. [5] Daniel Brands (GER) 7-6(2) 7-5
[12] Kenny De Schepper (FRA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-2 6-1
[15] Thiemo De Bakker (NED) d. [WC] Benjamin Hassan (GER) 6-1 6-4
Pavel Kotov (RUS) d. [4] Andrea Arnaboldi (ITA) 6-4 7-5
[7] Mikael Ymer (SWE) d. Zsombor Piros (HUN) 4-6 7 -6(0) 6-2
[ITF] Roman Safiullin (RUS) d. [10] Tobias Kamke (GER) 6-0 6-7(4) 6-3
Roberto Ortega Olmedo (ESP) d. [13] Zdenek Kolar (CZE) 6-2 6-4
[2] Yannick Maden (GER) d. [LL] Riccardo Bonadio (ITA) 6-2 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości