T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Tydzień 23
Data startu: 06 czerwca
Moskwa (Rosja)
Typ: €42.5K+H
Zwycięzca z 2015: Daniel Muñoz–de la Nava (Hiszpania)
Nawierzchnia: clay
Praga (Czechy)
Typ: €42.5K+H
Zwycięzca z 2015: Norbert Gombos (Słowacja)
Nawierzchnia: clay
Caltanissetta (Włochy)
Typ: €106.5K+H
Zwycięzca z 2015: Elias Ymer (Szwecja)
Nawierzchnia: clay
Surbiton (Wielka Brytania)
Typ: €42.5K
Zwycięzca z 2015: Matt Ebden (Australia)
Nawierzchnia: grass
Lyon (Francja)
Typ: €64K
Zwycięzca z 2015: nowy turniej
Nawierzchnia: clay
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Moskwa - lista graczy:
Kukushkin, Mikhail KAZ 81
Khachanov, Karen RUS 109
Albot, Radu MDA 137
Kudryavtsev, Alexander RUS 157
@# Kavcic, Blaz SLO 157
Arguello, Facundo ARG 163
Ghem, Andre BRA 166
Nedovyesov, Aleksandr KAZ 172
Rublev, Andrey RUS 182
Ilhan, Marsel TUR 198
Ramanathan, Ramkumar IND 199
Cachin, Pedro ARG 253
Popko, Dmitry KAZ 207
Riba, Pere ESP 220
Dustov, Farrukh UZB 223
Molchanov, Denys UKR 230
Ivashka, Ilya BLR 243
Milojevic, Nikola SRB 245
Diez, Steven CAN 246
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 250
Perez Sanz, David ESP 251
Trinker, Bastian AUT 256
Kukushkin, Mikhail KAZ 81
Khachanov, Karen RUS 109
Albot, Radu MDA 137
Kudryavtsev, Alexander RUS 157
@# Kavcic, Blaz SLO 157
Arguello, Facundo ARG 163
Ghem, Andre BRA 166
Nedovyesov, Aleksandr KAZ 172
Rublev, Andrey RUS 182
Ilhan, Marsel TUR 198
Ramanathan, Ramkumar IND 199
Cachin, Pedro ARG 253
Popko, Dmitry KAZ 207
Riba, Pere ESP 220
Dustov, Farrukh UZB 223
Molchanov, Denys UKR 230
Ivashka, Ilya BLR 243
Milojevic, Nikola SRB 245
Diez, Steven CAN 246
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 250
Perez Sanz, David ESP 251
Trinker, Bastian AUT 256
MTT:
Singles W(18): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23, Miami 24
Singles F(15): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24, Monte Carlo 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
Singles W(18): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23, Miami 24
Singles F(15): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24, Monte Carlo 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Praga - lista graczy:
Rosol, Lukas CZE 68
Dutra Silva, Rogerio BRA 85
Robert, Stephane FRA 89
Elias, Gastao POR 98
Krajinovic, Filip SRB 103
Kovalik, Jozef SVK 125
Melzer, Gerald AUT 130
Pavlasek, Adam CZE 133
Martin, Andrej SVK 134
@ Stebe, Cedrik-Marcel GER 167
Zopp, Jurgen EST 179
Rola, Blaz SLO 192
Gombos, Norbert SVK 200
Langer, Nils GER 201
Fucsovics, Marton HUN 205
Golubev, Andrey KAZ 209
Ignatik, Uladzimir BLR 210
Podlipnik-Castillo, Hans CHI 222
Safwat, Mohamed EGY 227
Smirnov, Artem UKR 228
Gaio, Federico ITA 235
Roca Batalla, Oriol ESP 241
Rosol, Lukas CZE 68
Dutra Silva, Rogerio BRA 85
Robert, Stephane FRA 89
Elias, Gastao POR 98
Krajinovic, Filip SRB 103
Kovalik, Jozef SVK 125
Melzer, Gerald AUT 130
Pavlasek, Adam CZE 133
Martin, Andrej SVK 134
@ Stebe, Cedrik-Marcel GER 167
Zopp, Jurgen EST 179
Rola, Blaz SLO 192
Gombos, Norbert SVK 200
Langer, Nils GER 201
Fucsovics, Marton HUN 205
Golubev, Andrey KAZ 209
Ignatik, Uladzimir BLR 210
Podlipnik-Castillo, Hans CHI 222
Safwat, Mohamed EGY 227
Smirnov, Artem UKR 228
Gaio, Federico ITA 235
Roca Batalla, Oriol ESP 241
MTT:
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel
Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel
Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Caltanissetta - lista graczy:
Granollers, Marcel ESP 58
Bagnis, Facundo ARG 99
Giraldo, Santiago COL 101
Munoz de la Nava, Daniel ESP 106
Ymer, Elias SWE 119
de Bakker, Thiemo NED 121
Cecchinato, Marco ITA 124
@ Reister, Julian GER 138
Gonzalez, Alejandro COL 142
Krstin, Pedja SRB 160
Gimeno-Traver, Daniel ESP 161
Arnaboldi, Andrea ITA 174
Clezar, Guilherme BRA 175
Volandri, Filippo ITA 177
Giannessi, Alessandro ITA 176
Lama, Gonzalo CHI 181
Andreozzi, Guido ARG 191
Tepavac, Marko SRB 193
Ungur, Adrian ROU 204
Djere, Laslo SRB 215
Bai, Yan CHN 217
Silva, Frederico Ferreira POR 231
Granollers, Marcel ESP 58
Bagnis, Facundo ARG 99
Giraldo, Santiago COL 101
Munoz de la Nava, Daniel ESP 106
Ymer, Elias SWE 119
de Bakker, Thiemo NED 121
Cecchinato, Marco ITA 124
@ Reister, Julian GER 138
Gonzalez, Alejandro COL 142
Krstin, Pedja SRB 160
Gimeno-Traver, Daniel ESP 161
Arnaboldi, Andrea ITA 174
Clezar, Guilherme BRA 175
Volandri, Filippo ITA 177
Giannessi, Alessandro ITA 176
Lama, Gonzalo CHI 181
Andreozzi, Guido ARG 191
Tepavac, Marko SRB 193
Ungur, Adrian ROU 204
Djere, Laslo SRB 215
Bai, Yan CHN 217
Silva, Frederico Ferreira POR 231
MTT:
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel
Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel
Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Surbiton - lista graczy:
Evans, Daniel GBR 90
Thompson, Jordan AUS 92
Lu, Yen-Hsun TPE 100
Fratangelo, Bjorn USA 104
Brown, Dustin GER 117
Smyczek, Tim USA 122
Sijsling, Igor NED 123
Ebden, Matthew AUS 131
Donaldson, Jared USA 140
De Schepper, Kenny FRA 143
Myneni, Saketh IND 147
Wu, Di CHN 149
Smith, John-Patrick AUS 153
Halys, Quentin FRA 154
Zemlja, Grega SLO 155
Struvay, Eduardo COL 164
Rubin, Noah USA 168
Sarkissian, Alexander USA 173
Gojowczyk, Peter GER 184
Saville, Luke AUS 187
Tiafoe, Frances USA 188
Nguyen, Daniel USA 208
Evans, Daniel GBR 90
Thompson, Jordan AUS 92
Lu, Yen-Hsun TPE 100
Fratangelo, Bjorn USA 104
Brown, Dustin GER 117
Smyczek, Tim USA 122
Sijsling, Igor NED 123
Ebden, Matthew AUS 131
Donaldson, Jared USA 140
De Schepper, Kenny FRA 143
Myneni, Saketh IND 147
Wu, Di CHN 149
Smith, John-Patrick AUS 153
Halys, Quentin FRA 154
Zemlja, Grega SLO 155
Struvay, Eduardo COL 164
Rubin, Noah USA 168
Sarkissian, Alexander USA 173
Gojowczyk, Peter GER 184
Saville, Luke AUS 187
Tiafoe, Frances USA 188
Nguyen, Daniel USA 208
MTT:
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel
Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel
Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Lyon - lista graczy:
Daniel, Taro JPN 91
Carballes Baena, Roberto ESP 115
Fabbiano, Thomas ITA 118
Berlocq, Carlos ARG 126
Monteiro, Thiago BRA 139
Olivo, Renzo ARG 145
Vanni, Luca ITA 159
Darcis, Steve BEL 162
Bourgue, Mathias FRA 165
Trungelliti, Marco ARG 167
Skugor, Franko CRO 178
Souza, Joao BRA 185
Zhang, Ze CHN 189
Laaksonen, Henri SUI 190
Paul, Tommy USA 194
De Greef, Arthur BEL 195
Coppejans, Kimmer BEL 196
Lamasine, Tristan FRA 202
Lestienne, Constant FRA 206
Samper-Montana, Jordi ESP 216
Mertens, Yannick BEL 219
Hemery , Calvin FRA 221
Daniel, Taro JPN 91
Carballes Baena, Roberto ESP 115
Fabbiano, Thomas ITA 118
Berlocq, Carlos ARG 126
Monteiro, Thiago BRA 139
Olivo, Renzo ARG 145
Vanni, Luca ITA 159
Darcis, Steve BEL 162
Bourgue, Mathias FRA 165
Trungelliti, Marco ARG 167
Skugor, Franko CRO 178
Souza, Joao BRA 185
Zhang, Ze CHN 189
Laaksonen, Henri SUI 190
Paul, Tommy USA 194
De Greef, Arthur BEL 195
Coppejans, Kimmer BEL 196
Lamasine, Tristan FRA 202
Lestienne, Constant FRA 206
Samper-Montana, Jordi ESP 216
Mertens, Yannick BEL 219
Hemery , Calvin FRA 221
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2014, 13:41 przez Lucas, łącznie zmieniany 4 razy.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Lyon dorobił się chalka. Niezła przesiadka z kurnika ATP.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Moskwa - MD:
[1] Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) vs Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG)
Nikola MILOJEVIC (SRB) vs Denys MOLCHANOV (UKR)
[WC] Aslan KARATSEV (RUS) vs Pere RIBA (ESP)
Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs [7] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ)
[3] Radu ALBOT (MDA) vs Christian LINDELL (SWE)
Farrukh DUSTOV (UZB) vs [WC] Alexander BUBLIK (RUS)
Aleksandre METREVELI (GEO) vs [Q]
[Q] vs [5] Facundo ARGUELLO (ARG)
[8] Andrey RUBLEV (RUS) vs [PR] Blaz KAVCIC (SLO)
Steven DIEZ (CAN) vs Marsel ILHAN (TUR)
[WC] Denis SHAPOVALOV (CAN) vs [WC] Alexandre SIDORENKO (FRA)
Dmitry POPKO (KAZ) vs [4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS)
[6] Andre GHEM (BRA) vs Bastian TRINKER (AUT)
[Q] vs [Q]
David PEREZ SANZ (ESP) vs Ilya IVASHKA (BLR)
Ramkumar RAMANATHAN (IND) vs [2] Karen KHACHANOV (RUS)
[1] Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) vs Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG)
Nikola MILOJEVIC (SRB) vs Denys MOLCHANOV (UKR)
[WC] Aslan KARATSEV (RUS) vs Pere RIBA (ESP)
Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs [7] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ)
[3] Radu ALBOT (MDA) vs Christian LINDELL (SWE)
Farrukh DUSTOV (UZB) vs [WC] Alexander BUBLIK (RUS)
Aleksandre METREVELI (GEO) vs [Q]
[Q] vs [5] Facundo ARGUELLO (ARG)
[8] Andrey RUBLEV (RUS) vs [PR] Blaz KAVCIC (SLO)
Steven DIEZ (CAN) vs Marsel ILHAN (TUR)
[WC] Denis SHAPOVALOV (CAN) vs [WC] Alexandre SIDORENKO (FRA)
Dmitry POPKO (KAZ) vs [4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS)
[6] Andre GHEM (BRA) vs Bastian TRINKER (AUT)
[Q] vs [Q]
David PEREZ SANZ (ESP) vs Ilya IVASHKA (BLR)
Ramkumar RAMANATHAN (IND) vs [2] Karen KHACHANOV (RUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Praga - MD:
[1] Lukas ROSOL (CZE) vs [Q]
Norbert GOMBOS (SVK) vs Mohamed SAFWAT (EGY)
[WC] Patrik RIKL (CZE) vs Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)
[Q] vs [6] Adam PAVLASEK (CZE)
[4] Jozef KOVALIK (SVK) vs [WC] Robin STANEK (CZE)
Nils LANGER (GER) vs Jan SATRAL (CZE)
[Q] vs [PR] Cedrik-Marcel STEBE (GER)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [7] Andrej MARTIN (SVK)
[8] Jurgen ZOPP (EST) vs [WC] Dominik KELLOVSKY (CZE)
[WC] Matej VOCEL (CZE) vs Gleb SAKHAROV (FRA)
Marton FUCSOVICS (HUN) vs Oriol ROCA BATALLA (ESP)
Federico GAIO (ITA) vs [3] Stephane ROBERT (FRA)
[5] Gerald MELZER (AUT) vs Blaz ROLA (SLO)
Marek MICHALICKA (CZE) vs Dennis NOVAK (AUT)
Andrey GOLUBEV (KAZ) vs [Q]
Artem SMIRNOV (UKR) vs [2] Rogerio DUTRA SILVA (BRA)
[1] Lukas ROSOL (CZE) vs [Q]
Norbert GOMBOS (SVK) vs Mohamed SAFWAT (EGY)
[WC] Patrik RIKL (CZE) vs Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)
[Q] vs [6] Adam PAVLASEK (CZE)
[4] Jozef KOVALIK (SVK) vs [WC] Robin STANEK (CZE)
Nils LANGER (GER) vs Jan SATRAL (CZE)
[Q] vs [PR] Cedrik-Marcel STEBE (GER)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [7] Andrej MARTIN (SVK)
[8] Jurgen ZOPP (EST) vs [WC] Dominik KELLOVSKY (CZE)
[WC] Matej VOCEL (CZE) vs Gleb SAKHAROV (FRA)
Marton FUCSOVICS (HUN) vs Oriol ROCA BATALLA (ESP)
Federico GAIO (ITA) vs [3] Stephane ROBERT (FRA)
[5] Gerald MELZER (AUT) vs Blaz ROLA (SLO)
Marek MICHALICKA (CZE) vs Dennis NOVAK (AUT)
Andrey GOLUBEV (KAZ) vs [Q]
Artem SMIRNOV (UKR) vs [2] Rogerio DUTRA SILVA (BRA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Caltanissetta - MD:
[1] [WC] Paolo LORENZI (ITA) vs Frederico Fereira SILVA (POR)
Laslo DJERE (SRB) vs Filippo VOLANDRI (ITA)
Gonzalo LAMA (CHI) vs [Q]
Salvatore CARUSO (ITA) vs [6] Alejandro GONZALEZ (COL)
[3] Elias YMER (SWE) vs Yan BAI (CHN)
[Q] vs Alessandro GIANNESSI (ITA)
Marko TEPAVAC (SRB) vs [Q]
Marcelo AREVALO (ESA) vs [8] Pedja KRSTIN (SRB)
[7] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) vs [WC] Omar GIACALONE (ITA)
Adrian UNGUR (ROU) vs Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP)
Guido ANDREOZZI (ARG) vs [Q]
[PR] Julian REISTER (GER) vs [4] Thiemo DE BAKKER (NED)
[5] Santiago GIRALDO (COL) vs Lorenzo GIUSTINO (ITA)
[WC] Matteo DONATI (ITA) vs Miljan ZEKIC (SRB)
Guilherme CLEZAR (BRA) vs [WC] Gianluigi QUINZI (ITA)
Andrea ARNABOLDI (ITA) vs [2] Facundo BAGNIS (ARG)
[1] [WC] Paolo LORENZI (ITA) vs Frederico Fereira SILVA (POR)
Laslo DJERE (SRB) vs Filippo VOLANDRI (ITA)
Gonzalo LAMA (CHI) vs [Q]
Salvatore CARUSO (ITA) vs [6] Alejandro GONZALEZ (COL)
[3] Elias YMER (SWE) vs Yan BAI (CHN)
[Q] vs Alessandro GIANNESSI (ITA)
Marko TEPAVAC (SRB) vs [Q]
Marcelo AREVALO (ESA) vs [8] Pedja KRSTIN (SRB)
[7] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) vs [WC] Omar GIACALONE (ITA)
Adrian UNGUR (ROU) vs Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP)
Guido ANDREOZZI (ARG) vs [Q]
[PR] Julian REISTER (GER) vs [4] Thiemo DE BAKKER (NED)
[5] Santiago GIRALDO (COL) vs Lorenzo GIUSTINO (ITA)
[WC] Matteo DONATI (ITA) vs Miljan ZEKIC (SRB)
Guilherme CLEZAR (BRA) vs [WC] Gianluigi QUINZI (ITA)
Andrea ARNABOLDI (ITA) vs [2] Facundo BAGNIS (ARG)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Surbiton - MD:
[1] Daniel EVANS (GBR) vs Alexander SARKISSIAN (USA)
[Q] vs Noah RUBIN (USA)
[SE] Tobias KAMKE (GER) vs [Q]
James DUCKWORTH (AUS) vs [8] Saketh MYNENI (IND)
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) vs [WC] Lloyd GLASSPOOL (GBR)
Zhe LI (CHN) vs [Q]
Grega ZEMLJA (SLO) vs Frances TIAFOE (USA)
[WC] Alexander WARD (GBR) vs [7] Di WU (CHN)
[6] Tim SMYCZEK (USA) vs [WC] Liam BROADY (GBR)
Luke SAVILLE (AUS) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP)
Daniel NGUYEN (USA) vs [Q]
Hiroki MORIYA (JPN) vs [3] Yen-Hsun LU (TPE)
[5] Dustin BROWN (GER) vs Eduardo STRUVAY (COL)
Aldin SETKIC (BIH) vs [WC] Edward CORRIE (GBR)
Brydan KLEIN (GBR) vs John-Patrick SMITH (AUS)
Peter GOJOWCZYK (GER) vs [2] Jordan THOMPSON (AUS)
[1] Daniel EVANS (GBR) vs Alexander SARKISSIAN (USA)
[Q] vs Noah RUBIN (USA)
[SE] Tobias KAMKE (GER) vs [Q]
James DUCKWORTH (AUS) vs [8] Saketh MYNENI (IND)
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) vs [WC] Lloyd GLASSPOOL (GBR)
Zhe LI (CHN) vs [Q]
Grega ZEMLJA (SLO) vs Frances TIAFOE (USA)
[WC] Alexander WARD (GBR) vs [7] Di WU (CHN)
[6] Tim SMYCZEK (USA) vs [WC] Liam BROADY (GBR)
Luke SAVILLE (AUS) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP)
Daniel NGUYEN (USA) vs [Q]
Hiroki MORIYA (JPN) vs [3] Yen-Hsun LU (TPE)
[5] Dustin BROWN (GER) vs Eduardo STRUVAY (COL)
Aldin SETKIC (BIH) vs [WC] Edward CORRIE (GBR)
Brydan KLEIN (GBR) vs John-Patrick SMITH (AUS)
Peter GOJOWCZYK (GER) vs [2] Jordan THOMPSON (AUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Lyon - MD:
[1] Taro DANIEL (JPN) vs [Q]
Kimmer COPPEJANS (BEL) vs Calvin HEMERY (FRA)
Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) vs Ze ZHANG (CHN)
Marco TRUNGELLITI (ARG) vs [8] Steve DARCIS (BEL)
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) vs Constant LESTIENNE (FRA)
Mathias BOURGUE (FRA) vs David GUEZ (FRA)
Tristan LAMASINE (FRA) vs Yannick MERTENS (BEL)
Joao SOUZA (BRA) vs [6] Renzo OLIVO (ARG)
[7] Luca VANNI (ITA) vs Antal VAN DER DUIM (NED)
[WC] Laurent LOKOLI (FRA) vs Tommy PAUL (USA)
Gregoire BARRERE (FRA) vs [Q]
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) vs [3] Thomas FABBIANO (ITA)
[5] Thiago MONTEIRO (BRA) vs [WC] Julien BENNETEAU (FRA)
[Q] vs Corentin DENOLLY (FRA)
Franko SKUGOR (CRO) vs [Q]
Henri LAAKSONEN (SUI) vs [2] Roberto CARBALLES BAENA (ESP)
[1] Taro DANIEL (JPN) vs [Q]
Kimmer COPPEJANS (BEL) vs Calvin HEMERY (FRA)
Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) vs Ze ZHANG (CHN)
Marco TRUNGELLITI (ARG) vs [8] Steve DARCIS (BEL)
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) vs Constant LESTIENNE (FRA)
Mathias BOURGUE (FRA) vs David GUEZ (FRA)
Tristan LAMASINE (FRA) vs Yannick MERTENS (BEL)
Joao SOUZA (BRA) vs [6] Renzo OLIVO (ARG)
[7] Luca VANNI (ITA) vs Antal VAN DER DUIM (NED)
[WC] Laurent LOKOLI (FRA) vs Tommy PAUL (USA)
Gregoire BARRERE (FRA) vs [Q]
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) vs [3] Thomas FABBIANO (ITA)
[5] Thiago MONTEIRO (BRA) vs [WC] Julien BENNETEAU (FRA)
[Q] vs Corentin DENOLLY (FRA)
Franko SKUGOR (CRO) vs [Q]
Henri LAAKSONEN (SUI) vs [2] Roberto CARBALLES BAENA (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Beznadziejne są te wybory Chaczanowa. Uzbekistan - Francja - Czechy - Rosja. Ja miałbym dosyć samych podróży, a co jeszcze grać w tenisa na wysokim poziomie.
Widzę, że Shapovalov dostał dzikusa za korzenie.
Widzę, że Shapovalov dostał dzikusa za korzenie.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Denis trafił w okolice graczy nie mających pojęcia o grze na ziemi więc jakieś szansę są mimo tego, że to jego najsłabsza nawierzchnia. Chciałbym go zobaczyć na trawie.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
No i wykorzystał okazję Shapovalov. Sidorenko pokonany.
Pogrąża się Rubliow.
Pogrąża się Rubliow.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Moskwa - I runda:
[1] Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) d. Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG) 6-3 6-4
Nikola MILOJEVIC (SRB) d. Denys MOLCHANOV (UKR) 4-6 6-2 6-3
Pere RIBA (ESP) d. [WC] Aslan KARATSEV (RUS) 6-1 6-3
[7] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-3 6-3
[3] Radu ALBOT (MDA) d. Christian LINDELL (SWE) 6-1 6-2
[WC] Alexander BUBLIK (RUS) d. Farrukh DUSTOV (UZB) 6-0 0-0 i krecz
[Q] Emilio GOMEZ (ECU) d. Aleksandre METREVELI (GEO) 6-3 6-2
[5] Facundo ARGUELLO (ARG) d. [Q] Alexander ZHURBIN (RUS) 6-4 7-5
[8] Andrey RUBLEV (RUS) d. [PR] Blaz KAVCIC (SLO) 6-2 6-3
Steven DIEZ (CAN) d. Marsel ILHAN (TUR) 6-3 6-3
[WC] Denis SHAPOVALOV (CAN) d. [WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) 3-6 6-4 7-5
Dmitry POPKO (KAZ) d. [4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-0 6-4
[6] Andre GHEM (BRA) d. Bastian TRINKER (AUT) 6-0 6-2
[Q] Miki JANKOVIC (SRB) d. [Q] Ronald SLOBODCHIKOV (RUS) 6-0 7-6(2)
David PEREZ SANZ (ESP) d. Ilya IVASHKA (BLR) 6-4 6-4
[2] Karen KHACHANOV (RUS) d. Ramkumar RAMANATHAN (IND) 6-4 6-4
[1] Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) d. Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG) 6-3 6-4
Nikola MILOJEVIC (SRB) d. Denys MOLCHANOV (UKR) 4-6 6-2 6-3
Pere RIBA (ESP) d. [WC] Aslan KARATSEV (RUS) 6-1 6-3
[7] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) d. Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-3 6-3
[3] Radu ALBOT (MDA) d. Christian LINDELL (SWE) 6-1 6-2
[WC] Alexander BUBLIK (RUS) d. Farrukh DUSTOV (UZB) 6-0 0-0 i krecz
[Q] Emilio GOMEZ (ECU) d. Aleksandre METREVELI (GEO) 6-3 6-2
[5] Facundo ARGUELLO (ARG) d. [Q] Alexander ZHURBIN (RUS) 6-4 7-5
[8] Andrey RUBLEV (RUS) d. [PR] Blaz KAVCIC (SLO) 6-2 6-3
Steven DIEZ (CAN) d. Marsel ILHAN (TUR) 6-3 6-3
[WC] Denis SHAPOVALOV (CAN) d. [WC] Alexandre SIDORENKO (FRA) 3-6 6-4 7-5
Dmitry POPKO (KAZ) d. [4] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-0 6-4
[6] Andre GHEM (BRA) d. Bastian TRINKER (AUT) 6-0 6-2
[Q] Miki JANKOVIC (SRB) d. [Q] Ronald SLOBODCHIKOV (RUS) 6-0 7-6(2)
David PEREZ SANZ (ESP) d. Ilya IVASHKA (BLR) 6-4 6-4
[2] Karen KHACHANOV (RUS) d. Ramkumar RAMANATHAN (IND) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Praga - I runda:
[1] Lukas ROSOL (CZE) d. [Q] Lenny HAMPEL (AUT) 6-1 7-6(3)
Norbert GOMBOS (SVK) d. Mohamed SAFWAT (EGY) 7-6(3) 6-3
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) d. [WC] Patrik RIKL (CZE) 6-3 4-6 6-4
[6] Adam PAVLASEK (CZE) d. [Q] Zdenek KOLAR (CZE) 3-6 7-6(4) 6-3
[4] Jozef KOVALIK (SVK) d. [WC] Robin STANEK (CZE) 6-4 6-2
Nils LANGER (GER) d. Jan SATRAL (CZE) 7-6(2) 7-5
[PR] Cedrik-Marcel STEBE (GER) d. [Q] Dzmitry ZHYRMONT (BLR) 6-1 6-3
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [7] Andrej MARTIN (SVK) 6-1 6-2
[8] Jurgen ZOPP (EST) d. [WC] Dominik KELLOVSKY (CZE) 7-5 6-4
Gleb SAKHAROV (FRA) d. [WC] Matej VOCEL (CZE) 7-6(11) 6-2
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Oriol ROCA BATALLA (ESP) 6-4 6-1
[3] Stephane ROBERT (FRA) d. Federico GAIO (ITA) 6-3 7-5
[5] Gerald MELZER (AUT) d. Blaz ROLA (SLO) 3-6 7-5 6-1
Dennis NOVAK (AUT) d. Marek MICHALICKA (CZE) 7-5 6-2
[Q] Edoardo EREMIN (ITA) d. Andrey GOLUBEV (KAZ) 7-6(6) 6-4
[2] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Artem SMIRNOV (UKR) 6-2 6-2
[1] Lukas ROSOL (CZE) d. [Q] Lenny HAMPEL (AUT) 6-1 7-6(3)
Norbert GOMBOS (SVK) d. Mohamed SAFWAT (EGY) 7-6(3) 6-3
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI) d. [WC] Patrik RIKL (CZE) 6-3 4-6 6-4
[6] Adam PAVLASEK (CZE) d. [Q] Zdenek KOLAR (CZE) 3-6 7-6(4) 6-3
[4] Jozef KOVALIK (SVK) d. [WC] Robin STANEK (CZE) 6-4 6-2
Nils LANGER (GER) d. Jan SATRAL (CZE) 7-6(2) 7-5
[PR] Cedrik-Marcel STEBE (GER) d. [Q] Dzmitry ZHYRMONT (BLR) 6-1 6-3
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [7] Andrej MARTIN (SVK) 6-1 6-2
[8] Jurgen ZOPP (EST) d. [WC] Dominik KELLOVSKY (CZE) 7-5 6-4
Gleb SAKHAROV (FRA) d. [WC] Matej VOCEL (CZE) 7-6(11) 6-2
Marton FUCSOVICS (HUN) d. Oriol ROCA BATALLA (ESP) 6-4 6-1
[3] Stephane ROBERT (FRA) d. Federico GAIO (ITA) 6-3 7-5
[5] Gerald MELZER (AUT) d. Blaz ROLA (SLO) 3-6 7-5 6-1
Dennis NOVAK (AUT) d. Marek MICHALICKA (CZE) 7-5 6-2
[Q] Edoardo EREMIN (ITA) d. Andrey GOLUBEV (KAZ) 7-6(6) 6-4
[2] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Artem SMIRNOV (UKR) 6-2 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Caltanissetta - I runda:
[1] [WC] Paolo LORENZI (ITA) d. Frederico Fereira SILVA (POR) 7-6(4) 6-4
Laslo DJERE (SRB) d. Filippo VOLANDRI (ITA) 7-6(7) 6-7(2) 6-2
Gonzalo LAMA (CHI) d. [Q] Filip HORANSKY (SVK) 6-3 6-4
Salvatore CARUSO (ITA) d. [6] Alejandro GONZALEZ (COL) 6-2 6-4
[3] Elias YMER (SWE) d. Yan BAI (CHN) 6-2 6-3
Alessandro GIANNESSI (ITA) d. [Q] Nicolas JARRY (CHI) 4-6 7-5 6-4
Marko TEPAVAC (SRB) d. [Q] Antonio MASSARA (ITA) 6-4 6-4
Marcelo AREVALO (ESA) d. [8] Pedja KRSTIN (SRB) 7-5 6-1
[WC] Omar GIACALONE (ITA) d. [7] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 7-6(6) 7-6(5)
Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) d. Adrian UNGUR (ROU) 6-3 5-7 6-4
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [Q] Sumit NAGAL (IND) 6-2 6-4
[PR] Julian REISTER (GER) d. [4] Thiemo DE BAKKER (NED) 6-3 4-6 7-6(5)
[5] Santiago GIRALDO (COL) d. Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-4 6-1
[WC] Matteo DONATI (ITA) d. Miljan ZEKIC (SRB) 6-3 5-7 7-6(6)
[WC] Gianluigi QUINZI (ITA) d. Guilherme CLEZAR (BRA) 6-2 1-6 7-6(6)
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-5 7-5
[1] [WC] Paolo LORENZI (ITA) d. Frederico Fereira SILVA (POR) 7-6(4) 6-4
Laslo DJERE (SRB) d. Filippo VOLANDRI (ITA) 7-6(7) 6-7(2) 6-2
Gonzalo LAMA (CHI) d. [Q] Filip HORANSKY (SVK) 6-3 6-4
Salvatore CARUSO (ITA) d. [6] Alejandro GONZALEZ (COL) 6-2 6-4
[3] Elias YMER (SWE) d. Yan BAI (CHN) 6-2 6-3
Alessandro GIANNESSI (ITA) d. [Q] Nicolas JARRY (CHI) 4-6 7-5 6-4
Marko TEPAVAC (SRB) d. [Q] Antonio MASSARA (ITA) 6-4 6-4
Marcelo AREVALO (ESA) d. [8] Pedja KRSTIN (SRB) 7-5 6-1
[WC] Omar GIACALONE (ITA) d. [7] Daniel GIMENO-TRAVER (ESP) 7-6(6) 7-6(5)
Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) d. Adrian UNGUR (ROU) 6-3 5-7 6-4
Guido ANDREOZZI (ARG) d. [Q] Sumit NAGAL (IND) 6-2 6-4
[PR] Julian REISTER (GER) d. [4] Thiemo DE BAKKER (NED) 6-3 4-6 7-6(5)
[5] Santiago GIRALDO (COL) d. Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-4 6-1
[WC] Matteo DONATI (ITA) d. Miljan ZEKIC (SRB) 6-3 5-7 7-6(6)
[WC] Gianluigi QUINZI (ITA) d. Guilherme CLEZAR (BRA) 6-2 1-6 7-6(6)
[2] Facundo BAGNIS (ARG) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-5 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Surbiton - I runda:
[1] Daniel EVANS (GBR) d. Alexander SARKISSIAN (USA) 6-2 6-4
[Q] Marius COPIL (ROU) d. [LL] Joshua MILTON (GBR) 6-4 6-2
[SE] Tobias KAMKE (GER) d. [Q] Michał PRZYSIĘŻNY (POL) 6-3 6-3
[8] Saketh MYNENI (IND) d. James DUCKWORTH (AUS) 6-4 3-6 6-3
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. [WC] Lloyd GLASSPOOL (GBR) 6-2 7-6(4)
[Q] Jonny O'MARA (GBR) d. Zhe LI (CHN) 6-2 6-4
Frances TIAFOE (USA) d. Grega ZEMLJA (SLO) 6-4 6-7(4) 7-5
[7] Di WU (CHN) d. [WC] Alexander WARD (GBR) 6-1 7-6(5)
[WC] Liam BROADY (GBR) d. [6] Tim SMYCZEK (USA) 3-6 6-2 7-6(2)
Luke SAVILLE (AUS) d. Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-4 7-6(6)
Daniel NGUYEN (USA) d. [Q] Bradley MOUSLEY (AUS) 7-5 5-7 6-1
[3] Yen-Hsun LU (TPE) d. Hiroki MORIYA (JPN) 6-3 6-4
[5] Dustin BROWN (GER) d. Eduardo STRUVAY (COL) 7-6(2) 6-4
[WC] Edward CORRIE (GBR) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-3 6-4
John-Patrick SMITH (AUS) d. Brydan KLEIN (GBR) 6-2 6-4
[2] Jordan THOMPSON (AUS) d. Peter GOJOWCZYK (GER) 6-2 6-3
[1] Daniel EVANS (GBR) d. Alexander SARKISSIAN (USA) 6-2 6-4
[Q] Marius COPIL (ROU) d. [LL] Joshua MILTON (GBR) 6-4 6-2
[SE] Tobias KAMKE (GER) d. [Q] Michał PRZYSIĘŻNY (POL) 6-3 6-3
[8] Saketh MYNENI (IND) d. James DUCKWORTH (AUS) 6-4 3-6 6-3
[4] Bjorn FRATANGELO (USA) d. [WC] Lloyd GLASSPOOL (GBR) 6-2 7-6(4)
[Q] Jonny O'MARA (GBR) d. Zhe LI (CHN) 6-2 6-4
Frances TIAFOE (USA) d. Grega ZEMLJA (SLO) 6-4 6-7(4) 7-5
[7] Di WU (CHN) d. [WC] Alexander WARD (GBR) 6-1 7-6(5)
[WC] Liam BROADY (GBR) d. [6] Tim SMYCZEK (USA) 3-6 6-2 7-6(2)
Luke SAVILLE (AUS) d. Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-4 7-6(6)
Daniel NGUYEN (USA) d. [Q] Bradley MOUSLEY (AUS) 7-5 5-7 6-1
[3] Yen-Hsun LU (TPE) d. Hiroki MORIYA (JPN) 6-3 6-4
[5] Dustin BROWN (GER) d. Eduardo STRUVAY (COL) 7-6(2) 6-4
[WC] Edward CORRIE (GBR) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-3 6-4
John-Patrick SMITH (AUS) d. Brydan KLEIN (GBR) 6-2 6-4
[2] Jordan THOMPSON (AUS) d. Peter GOJOWCZYK (GER) 6-2 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T23: Moskwa, Praga, Caltanissetta, Surbiton, Lyon 2016
Lyon - I runda:
[Q] James MCGEE (IRL) d. [1] Taro DANIEL (JPN) 7-6(8) 6-0
Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-4 1-6 7-5
Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) d. Ze ZHANG (CHN) 4-6 6-4 6-3
[8] Steve DARCIS (BEL) d. [Q] Joris DE LOORE (BEL) 3-6 7-6(7) 6-4
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) d. Constant LESTIENNE (FRA) 6-3 6-4
Mathias BOURGUE (FRA) d. David GUEZ (FRA) 4-6 6-0 6-4
Tristan LAMASINE (FRA) d. Yannick MERTENS (BEL) 6-4 6-0
Joao SOUZA (BRA) d. [6] Renzo OLIVO (ARG) 6-2 5-7 6-2
[LL] Clement GEENS (BEL) d. Antal VAN DER DUIM (NED) 6-7(10) 6-1 7-5
Tommy PAUL (USA) d. [WC] Laurent LOKOLI (FRA) 6-0 7-6(4)
Gregoire BARRERE (FRA) d. [LL] Maxime TEIXEIRA (FRA) 6-0 6-2
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) d. [3] Thomas FABBIANO (ITA) 6-4 1-6 6-4
[5] Thiago MONTEIRO (BRA) d. [WC] Julien BENNETEAU (FRA) 6-3 6-4
[Q] Yann MARTI (SUI) d. Corentin DENOLLY (FRA) 6-4 6-0
[Q] Jonathan EYSSERIC (FRA) d. Franko SKUGOR (CRO) 6-4 6-4
Henri LAAKSONEN (SUI) d. [2] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 7-5 6-0
[Q] James MCGEE (IRL) d. [1] Taro DANIEL (JPN) 7-6(8) 6-0
Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-4 1-6 7-5
Jordi SAMPER-MONTANA (ESP) d. Ze ZHANG (CHN) 4-6 6-4 6-3
[8] Steve DARCIS (BEL) d. [Q] Joris DE LOORE (BEL) 3-6 7-6(7) 6-4
[4] Carlos BERLOCQ (ARG) d. Constant LESTIENNE (FRA) 6-3 6-4
Mathias BOURGUE (FRA) d. David GUEZ (FRA) 4-6 6-0 6-4
Tristan LAMASINE (FRA) d. Yannick MERTENS (BEL) 6-4 6-0
Joao SOUZA (BRA) d. [6] Renzo OLIVO (ARG) 6-2 5-7 6-2
[LL] Clement GEENS (BEL) d. Antal VAN DER DUIM (NED) 6-7(10) 6-1 7-5
Tommy PAUL (USA) d. [WC] Laurent LOKOLI (FRA) 6-0 7-6(4)
Gregoire BARRERE (FRA) d. [LL] Maxime TEIXEIRA (FRA) 6-0 6-2
[WC] Maxime CHAZAL (FRA) d. [3] Thomas FABBIANO (ITA) 6-4 1-6 6-4
[5] Thiago MONTEIRO (BRA) d. [WC] Julien BENNETEAU (FRA) 6-3 6-4
[Q] Yann MARTI (SUI) d. Corentin DENOLLY (FRA) 6-4 6-0
[Q] Jonathan EYSSERIC (FRA) d. Franko SKUGOR (CRO) 6-4 6-4
Henri LAAKSONEN (SUI) d. [2] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 7-5 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości