T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
2021 LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Darian King [WC] Gabriel Diallo 6‑2 3‑6 6‑3 A. Johnson
Oliver Crawford [8] Aleksandar Kovacevic 7‑6(7) 7‑5 C. Preston
[2] Stefan Kozlov [WC] Sam Riffice 6-2 6-3 R. Meister
[7] Edan Leshem [Alt] Ryan Harrison 7-5 2-1 i krecz C. Preston
Alexis Galarneau [3] Kaichi Uchida 6‑0 1‑6 6‑0 R. Meister
Genaro Alberto Olivieri [6] Alex Rybakov 3-6 7-6(3) i krecz V. Preuthun
[4] Petros Chrysochos [WC] Matt Halpin 6-0 6-2 A. Johnson
[Alt] Aidan McHugh [5] Gonzalo Villanueva 7-5 2-6 6-3 R. Coble
Lexington - wyniki I rundy kwalifikacji:
[1] Darian King [WC] Gabriel Diallo 6‑2 3‑6 6‑3 A. Johnson
Oliver Crawford [8] Aleksandar Kovacevic 7‑6(7) 7‑5 C. Preston
[2] Stefan Kozlov [WC] Sam Riffice 6-2 6-3 R. Meister
[7] Edan Leshem [Alt] Ryan Harrison 7-5 2-1 i krecz C. Preston
Alexis Galarneau [3] Kaichi Uchida 6‑0 1‑6 6‑0 R. Meister
Genaro Alberto Olivieri [6] Alex Rybakov 3-6 7-6(3) i krecz V. Preuthun
[4] Petros Chrysochos [WC] Matt Halpin 6-0 6-2 A. Johnson
[Alt] Aidan McHugh [5] Gonzalo Villanueva 7-5 2-6 6-3 R. Coble
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR
Segovia - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gimeno Valero d. [5] Carlos Gomez-Herrera 6‑3 2‑6 6‑4 M. Sala
[Alt] Dalibor Svrcina d. [Alt[ Alexander Cozbinov 6‑1 2‑6 6‑2 G. Peral
[WC] Nicolas Moreno De Alboran US d. [7] Alessandro Bega 6‑3 4‑6 6‑3 J. Reoyo
Luca Vanni d. [4] Ryan Peniston 6‑4 6‑3 I. Navalon Sanchez
Segovia - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Carlos Gimeno Valero d. [5] Carlos Gomez-Herrera 6‑3 2‑6 6‑4 M. Sala
[Alt] Dalibor Svrcina d. [Alt[ Alexander Cozbinov 6‑1 2‑6 6‑2 G. Peral
[WC] Nicolas Moreno De Alboran US d. [7] Alessandro Bega 6‑3 4‑6 6‑3 J. Reoyo
Luca Vanni d. [4] Ryan Peniston 6‑4 6‑3 I. Navalon Sanchez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR
Segovia - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Feliciano López vs [WC] Nikolas Sanchez Izquierdo
[WC] Julio Cesar Porras vs Hiroki Moriya
Hugo Grenier vs Pavel Kotov
[Q] Carlos Gimeno Valero vs [6] Quentin Halys
[4] Marc-Andrea Huesler vs Tim Van Rijthoven
Malek Jaziri vs JC Aragone
[WC] Alejandro Moro Canas vs Goncalo Oliveira
[Alt] Filip Cristan Jianu vs [7] Mathias Bourgue
[8] Altug Celikbilek vs [Alt] Johannes Haerteis
Igor Sijsling vs Tejmuraz Gabaszwili
[Q] Luca Vanni vs [Q] Nicolas Moreno De Alboran
Roberto Ortega-Olmedo vs [3] Gregoire Barrere
[5] Frederico Ferreira Silva vs [Q] Dalibor Svrcina
Renzo Olivo vs Adrian Menendez-Maceiras
Mirza Basic vs Matteo Viola
[Alt] Adrian Andreev vs [2] Benjamin Bonzi
Segovia - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Feliciano López vs [WC] Nikolas Sanchez Izquierdo
[WC] Julio Cesar Porras vs Hiroki Moriya
Hugo Grenier vs Pavel Kotov
[Q] Carlos Gimeno Valero vs [6] Quentin Halys
[4] Marc-Andrea Huesler vs Tim Van Rijthoven
Malek Jaziri vs JC Aragone
[WC] Alejandro Moro Canas vs Goncalo Oliveira
[Alt] Filip Cristan Jianu vs [7] Mathias Bourgue
[8] Altug Celikbilek vs [Alt] Johannes Haerteis
Igor Sijsling vs Tejmuraz Gabaszwili
[Q] Luca Vanni vs [Q] Nicolas Moreno De Alboran
Roberto Ortega-Olmedo vs [3] Gregoire Barrere
[5] Frederico Ferreira Silva vs [Q] Dalibor Svrcina
Renzo Olivo vs Adrian Menendez-Maceiras
Mirza Basic vs Matteo Viola
[Alt] Adrian Andreev vs [2] Benjamin Bonzi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
POZNAN OPEN
Poznań - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Joao Domingues d. [6] Miljan Zekic 4‑6 6‑4 6‑2 M. Soltysiński
[Alt] Alexander Shevchenko d. [2] Evan Furness 6‑4 6‑2 G. Grelak
Elmar Ejupovic d. [8/Alt] Christopher Heyman 7‑6(14) 6‑2 R. Lambours
[Alt] David Poljak d. [Alt] Lucas Gerch 7‑5 1‑6 6‑4 K. Malczyk
Poznań - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Joao Domingues d. [6] Miljan Zekic 4‑6 6‑4 6‑2 M. Soltysiński
[Alt] Alexander Shevchenko d. [2] Evan Furness 6‑4 6‑2 G. Grelak
Elmar Ejupovic d. [8/Alt] Christopher Heyman 7‑6(14) 6‑2 R. Lambours
[Alt] David Poljak d. [Alt] Lucas Gerch 7‑5 1‑6 6‑4 K. Malczyk
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
POZNAN OPEN
Poznań - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Bernabe Zapata Miralles vs Kimmer Coppejans
Mats Moraing vs Tobias Kamke
Facundo Mena vs Jesper De Jong
Alexandre Muller vs [6] Enzo Couacaud
[3] Henri Laaksonen vs [SE] Nicolas Kicker
[WC] Aleksander Orlikowski vs Manuel Guinard
Maxime Janvier vs Roberto Marcora
Vit Kopriva vs [7] Dmitry Popko
[5] Zdenek Kolar vs [Alt] Jonas Forejtek
[Alt] Pedro Cachin vs [Q] Joao Domingues
[Q] Elmar Ejupovic vs [Q] David Poljak
[WC] Leo Borg vs [Q] Alexander Shevchenko
[8] Guido Andreozzi vs Aleksandar Vukic
Jiri Lehecka vs Tristan Lamasine
[LL] Miljan Zekic vs Gastao Elias
[WC] Daniel Michalski vs [2] Botic Van de Zandschulp
Poznań - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Bernabe Zapata Miralles vs Kimmer Coppejans
Mats Moraing vs Tobias Kamke
Facundo Mena vs Jesper De Jong
Alexandre Muller vs [6] Enzo Couacaud
[3] Henri Laaksonen vs [SE] Nicolas Kicker
[WC] Aleksander Orlikowski vs Manuel Guinard
Maxime Janvier vs Roberto Marcora
Vit Kopriva vs [7] Dmitry Popko
[5] Zdenek Kolar vs [Alt] Jonas Forejtek
[Alt] Pedro Cachin vs [Q] Joao Domingues
[Q] Elmar Ejupovic vs [Q] David Poljak
[WC] Leo Borg vs [Q] Alexander Shevchenko
[8] Guido Andreozzi vs Aleksandar Vukic
Jiri Lehecka vs Tristan Lamasine
[LL] Miljan Zekic vs Gastao Elias
[WC] Daniel Michalski vs [2] Botic Van de Zandschulp
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
CITTA DI TRIESTE CHALLENGER 2021
Trieste - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Timofey Skatov d. [5] Nerman Fatic 6‑4 2‑6 6‑4 N. Stellabotte
[7] Viktor Durasovic d. [2] Orlando Luz 4‑6 6‑3 6‑2 D. Morossi
[3] Pedro Sakamoto d. [6] Hernan Casanova 6‑4 7‑6(3) S. Proietti
[4] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Giovanni Fonio 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
Trieste - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Timofey Skatov d. [5] Nerman Fatic 6‑4 2‑6 6‑4 N. Stellabotte
[7] Viktor Durasovic d. [2] Orlando Luz 4‑6 6‑3 6‑2 D. Morossi
[3] Pedro Sakamoto d. [6] Hernan Casanova 6‑4 7‑6(3) S. Proietti
[4] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Giovanni Fonio 6‑3 6‑3 G. De Pasquale
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
CITTA DI TRIESTE CHALLENGER 2021
Trieste - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Damir Dzumhur vs Andrea Collarini
Pedja Krstin vs [Q] Viktor Durasovic
Giulio Zeppieri vs [Q] Pedro Sakamoto
[WC] Luca Nardi vs [7] Maximilian Marterer
[Q] Thiago Agustin Tirante vs Andrea Pellegrino
Nino Serdarusic vs Riccardo Bonadio
Duje Ajdukovic vs [PR] Julian Lenz
[LL] Orlando Luz vs [6] Marco Trungelliti
[5] Alessandro Giannessi vs Rudolf Molleker
Gian Marco Moroni vs Vitaliy Sachko
Andrea Arnaboldi vs [WC] Robin Haase
Camilo Ugo Carabelli vs [3] Tomas Martin Etcheverry
[8] Thomas Fabbiano vs Lorenzo Giustino
[Q] Timofey Skatov vs Dominic Stephan Stricker
[WC] Flavio Cobolli vs Michael Vrbensky
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [2] Antoine Hoang
Trieste - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Damir Dzumhur vs Andrea Collarini
Pedja Krstin vs [Q] Viktor Durasovic
Giulio Zeppieri vs [Q] Pedro Sakamoto
[WC] Luca Nardi vs [7] Maximilian Marterer
[Q] Thiago Agustin Tirante vs Andrea Pellegrino
Nino Serdarusic vs Riccardo Bonadio
Duje Ajdukovic vs [PR] Julian Lenz
[LL] Orlando Luz vs [6] Marco Trungelliti
[5] Alessandro Giannessi vs Rudolf Molleker
Gian Marco Moroni vs Vitaliy Sachko
Andrea Arnaboldi vs [WC] Robin Haase
Camilo Ugo Carabelli vs [3] Tomas Martin Etcheverry
[8] Thomas Fabbiano vs Lorenzo Giustino
[Q] Timofey Skatov vs Dominic Stephan Stricker
[WC] Flavio Cobolli vs Michael Vrbensky
Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs [2] Antoine Hoang
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Poznań:
Gaston (fatigue)
Alt Zekic
Trieste:
Petrovic (illness)
Alt Luz
Gaston (fatigue)
Alt Zekic
Trieste:
Petrovic (illness)
Alt Luz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172234
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Thanasi w II rundzie Lexington.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
2021 LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Darian King d. Oliver Crawford 6‑4 6‑1 R. Coble
[2] Stefan Kozlov d. [7] Edan Leshem 3‑6 7‑6(4) 6‑1 R. Pennington
Genaro Alberto Olivieri d. Alexis Galarneau 6‑2 6‑7(6) 4‑0 i krecz A. Johnson
[Alt] Aidan McHugh d. [4] Petros Chrysochos 5‑7 7‑6(3) 1‑1 i krecz R. Meister
Lexington - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Darian King d. Oliver Crawford 6‑4 6‑1 R. Coble
[2] Stefan Kozlov d. [7] Edan Leshem 3‑6 7‑6(4) 6‑1 R. Pennington
Genaro Alberto Olivieri d. Alexis Galarneau 6‑2 6‑7(6) 4‑0 i krecz A. Johnson
[Alt] Aidan McHugh d. [4] Petros Chrysochos 5‑7 7‑6(3) 1‑1 i krecz R. Meister
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
2021 LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jenson Brooksby vs [WC] Liam Draxl
Ulises Blanch vs [Alt] Shuichi Sekiguchi
[LL] Edan Leshem vs Juan Pablo Ficovich
Christian Harrison vs [8] Thanasi Kokkinakis
[4] Prajnesh Gunneswaran vs Peter Polansky
Tung-Lin Wu vs Ramkumar Ramanathan
Christopher Eubanks vs [Q] Stefan Kozlov
[WC] Stefan Dostanic vs [6] Alejandro Tabilo
[7] Ernesto Escobedo vs [WC] Govind Nanda
Roberto Cid Subervi vs Mikael Torpegaard
[Q] Darian King vs Roberto Quiroz
Tatsuma Ito vs [3] Maxime Cressy
[5] Emilio Gomez vs Jason Kubler
Nicolas Mejia vs [Q] Aidan McHugh
[Alt] Sasi Kumar Mukund vs Brayden Schnur
Mitchell Krueger vs [Q] Genaro Alberto Olivieri
Lexington - drabinka główna:
(uzupełniona o kwalifikantów)
[1] Jenson Brooksby vs [WC] Liam Draxl
Ulises Blanch vs [Alt] Shuichi Sekiguchi
[LL] Edan Leshem vs Juan Pablo Ficovich
Christian Harrison vs [8] Thanasi Kokkinakis
[4] Prajnesh Gunneswaran vs Peter Polansky
Tung-Lin Wu vs Ramkumar Ramanathan
Christopher Eubanks vs [Q] Stefan Kozlov
[WC] Stefan Dostanic vs [6] Alejandro Tabilo
[7] Ernesto Escobedo vs [WC] Govind Nanda
Roberto Cid Subervi vs Mikael Torpegaard
[Q] Darian King vs Roberto Quiroz
Tatsuma Ito vs [3] Maxime Cressy
[5] Emilio Gomez vs Jason Kubler
Nicolas Mejia vs [Q] Aidan McHugh
[Alt] Sasi Kumar Mukund vs Brayden Schnur
Mitchell Krueger vs [Q] Genaro Alberto Olivieri
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR
Segovia - wyniki I rundy:
[1] Feliciano López d. [WC] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-4 7-6(2) J-M. Sierra
[WC] Julio Cesar Porras d. Hiroki Moriya 7‑6(6) 6‑2 G. Peral
Hugo Grenier d. Pavel Kotov 6‑4 6‑2 J-M. Sierra
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [6] Quentin Halys 6‑3 7‑6(3) M. Sala
Tim Van Rijthoven d. [4] Marc-Andrea Huesler 6‑7(6) 7‑6(4) 7‑5 M. Sala
Malek Jaziri d. JC Aragone 6‑7(5) 6‑2 6‑1 I. Navalon Sanchez
[WC] Alejandro Moro Canas d. Goncalo Oliveira 3‑6 7‑6(6) 6‑1 P. Ayala
[7] Mathias Bourgue d. [Alt] Filip Cristan Jianu 6‑3 6‑4 J. Reoyo
[8] Altug Celikbilek d. [Alt] Johannes Haerteis 6‑3 6‑4 J. Reoyo
Tejmuraz Gabaszwili d. Igor Sijsling 6‑1 6‑3 P. Ayala
[Q] Nicolas Moreno De Alboran d. [Q] Luca Vanni 6‑4 6‑3 I. Navalon Sanchez
[9] Cem Ilkel d. Roberto Ortega-Olmedo 3‑6 7‑6(4) 6‑4 R. Santos
[Q] Dalibor Svrcina d. [5] Frederico Ferreira Silva 6‑4 0‑0 ret. J-M. Sierra
Renzo Olivo d. Adrian Menendez-Maceiras 7‑5 6‑2 R. Santos
Matteo Viola d. Mirza Basic 6‑4 6‑1 J. Reoyo
[2] Benjamin Bonzi d. [Alt] Adrian Andreev 6‑7(2) 6‑4 7‑6(3) I. Navalon Sanchez
Segovia - wyniki I rundy:
[1] Feliciano López d. [WC] Nikolas Sanchez Izquierdo 6-4 7-6(2) J-M. Sierra
[WC] Julio Cesar Porras d. Hiroki Moriya 7‑6(6) 6‑2 G. Peral
Hugo Grenier d. Pavel Kotov 6‑4 6‑2 J-M. Sierra
[Q] Carlos Gimeno Valero d. [6] Quentin Halys 6‑3 7‑6(3) M. Sala
Tim Van Rijthoven d. [4] Marc-Andrea Huesler 6‑7(6) 7‑6(4) 7‑5 M. Sala
Malek Jaziri d. JC Aragone 6‑7(5) 6‑2 6‑1 I. Navalon Sanchez
[WC] Alejandro Moro Canas d. Goncalo Oliveira 3‑6 7‑6(6) 6‑1 P. Ayala
[7] Mathias Bourgue d. [Alt] Filip Cristan Jianu 6‑3 6‑4 J. Reoyo
[8] Altug Celikbilek d. [Alt] Johannes Haerteis 6‑3 6‑4 J. Reoyo
Tejmuraz Gabaszwili d. Igor Sijsling 6‑1 6‑3 P. Ayala
[Q] Nicolas Moreno De Alboran d. [Q] Luca Vanni 6‑4 6‑3 I. Navalon Sanchez
[9] Cem Ilkel d. Roberto Ortega-Olmedo 3‑6 7‑6(4) 6‑4 R. Santos
[Q] Dalibor Svrcina d. [5] Frederico Ferreira Silva 6‑4 0‑0 ret. J-M. Sierra
Renzo Olivo d. Adrian Menendez-Maceiras 7‑5 6‑2 R. Santos
Matteo Viola d. Mirza Basic 6‑4 6‑1 J. Reoyo
[2] Benjamin Bonzi d. [Alt] Adrian Andreev 6‑7(2) 6‑4 7‑6(3) I. Navalon Sanchez
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
POZNAN OPEN
Poznań - wyniki I rundy:
[1] Bernabe Zapata Miralles d. Kimmer Coppejans 6‑1 6‑1 M. Soltysiński
Mats Moraing d. Tobias Kamke 6‑4 6‑2 M. Soltysiński
Facundo Mena d. Jesper De Jong 6‑3 0‑6 6‑4 A. Youssef
Alexandre Muller d. [6] Enzo Couacaud 6‑3 6‑2 A. Youssef
[SE] Nicolas Kicker d. [LL] Evan Furness 6-2 7-5 M. Soltysiński
Manuel Guinard d. [WC] Aleksander Orlikowski 6‑3 7‑5 I. Ort
Roberto Marcora d. Maxime Janvier 6‑3 6‑2 K. Malczyk
[7] Dmitry Popko d. Vit Kopriva 6‑4 4‑6 7‑5 I. Ort
[5] Zdenek Kolar d. [Alt] Jonas Forejtek 6‑4 6‑4 R. Lambours
[Alt] Pedro Cachin d. [Q] Joao Domingues 6‑3 6‑1 I. Ort
[Q] Elmar Ejupovic d. [Q] David Poljak 6-2 6-4 G. Grelak
[Q] Alexander Shevchenko d. [WC] Leo Borg 7‑5 6‑2 K. Malczyk
Aleksandar Vukic d. [8] Guido Andreozzi 6‑1 6‑4 R. Lambours
Jiri Lehecka d. Tristan Lamasine 6‑3 7‑5 G. Grelak
[LL] Miljan Zekic d. Gastao Elias 6‑2 7‑5 R. Lambours
[2] Botic Van de Zandschulp d. [WC] Daniel Michalski 6‑2 6‑3 A. Youssef
Poznań - wyniki I rundy:
[1] Bernabe Zapata Miralles d. Kimmer Coppejans 6‑1 6‑1 M. Soltysiński
Mats Moraing d. Tobias Kamke 6‑4 6‑2 M. Soltysiński
Facundo Mena d. Jesper De Jong 6‑3 0‑6 6‑4 A. Youssef
Alexandre Muller d. [6] Enzo Couacaud 6‑3 6‑2 A. Youssef
[SE] Nicolas Kicker d. [LL] Evan Furness 6-2 7-5 M. Soltysiński
Manuel Guinard d. [WC] Aleksander Orlikowski 6‑3 7‑5 I. Ort
Roberto Marcora d. Maxime Janvier 6‑3 6‑2 K. Malczyk
[7] Dmitry Popko d. Vit Kopriva 6‑4 4‑6 7‑5 I. Ort
[5] Zdenek Kolar d. [Alt] Jonas Forejtek 6‑4 6‑4 R. Lambours
[Alt] Pedro Cachin d. [Q] Joao Domingues 6‑3 6‑1 I. Ort
[Q] Elmar Ejupovic d. [Q] David Poljak 6-2 6-4 G. Grelak
[Q] Alexander Shevchenko d. [WC] Leo Borg 7‑5 6‑2 K. Malczyk
Aleksandar Vukic d. [8] Guido Andreozzi 6‑1 6‑4 R. Lambours
Jiri Lehecka d. Tristan Lamasine 6‑3 7‑5 G. Grelak
[LL] Miljan Zekic d. Gastao Elias 6‑2 7‑5 R. Lambours
[2] Botic Van de Zandschulp d. [WC] Daniel Michalski 6‑2 6‑3 A. Youssef
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
CITTA DI TRIESTE CHALLENGER 2021
Trieste - wyniki I rundy:
[1] Damir Dzumhur d. Andrea Collarini 6‑0 7‑5 A. Mangione
Pedja Krstin d. [Q] Viktor Durasovic 6‑3 6‑2 G. De Pasquale
Giulio Zeppieri d. [Q] Pedro Sakamoto 3‑6 6‑3 6‑3 S. Proietti
[7] Maximilian Marterer d. [WC] Luca Nardi 6‑3 6‑4 D. Morossi
[Q] Thiago Agustin Tirante d. Andrea Pellegrino 6‑3 6‑1 D. Morossi
Riccardo Bonadio d. Nino Serdarusic 6‑3 6‑3 A. Mangione
[PR] Julian Lenz d. Duje Ajdukovic 5‑7 6‑3 6‑3 A. Mangione
[LL] Orlando Luz d. [6] Marco Trungelliti 4‑2 ret. S. Proietti
[5] Alessandro Giannessi d. Rudolf Molleker 4‑6 6‑2 6‑1 N. Stellabotte
Vitaliy Sachko d. Gian Marco Moroni 6‑2 7‑6(6) G. De Pasquale
[WC] Robin Haase d. Andrea Arnaboldi 7‑6(3) 6‑1 N. Stellabotte
[3] Tomas Martin Etcheverry d. Camilo Ugo Carabelli 6‑3 7‑5 B. A. Pipan
Lorenzo Giustino d. [8] Thomas Fabbiano 6‑3 6‑4 B. A. Pipan
[Q] Timofey Skatov d. Dominic Stephan Stricker 7‑5 5‑7 6‑4 B. A. Pipan
[WC] Flavio Cobolli d. Michael Vrbensky 7‑6(6) 6‑3 N. Stellabotte
[2] Antoine Hoang d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑7(5) 7‑6(3) 6‑1 G. De Pasquale
Trieste - wyniki I rundy:
[1] Damir Dzumhur d. Andrea Collarini 6‑0 7‑5 A. Mangione
Pedja Krstin d. [Q] Viktor Durasovic 6‑3 6‑2 G. De Pasquale
Giulio Zeppieri d. [Q] Pedro Sakamoto 3‑6 6‑3 6‑3 S. Proietti
[7] Maximilian Marterer d. [WC] Luca Nardi 6‑3 6‑4 D. Morossi
[Q] Thiago Agustin Tirante d. Andrea Pellegrino 6‑3 6‑1 D. Morossi
Riccardo Bonadio d. Nino Serdarusic 6‑3 6‑3 A. Mangione
[PR] Julian Lenz d. Duje Ajdukovic 5‑7 6‑3 6‑3 A. Mangione
[LL] Orlando Luz d. [6] Marco Trungelliti 4‑2 ret. S. Proietti
[5] Alessandro Giannessi d. Rudolf Molleker 4‑6 6‑2 6‑1 N. Stellabotte
Vitaliy Sachko d. Gian Marco Moroni 6‑2 7‑6(6) G. De Pasquale
[WC] Robin Haase d. Andrea Arnaboldi 7‑6(3) 6‑1 N. Stellabotte
[3] Tomas Martin Etcheverry d. Camilo Ugo Carabelli 6‑3 7‑5 B. A. Pipan
Lorenzo Giustino d. [8] Thomas Fabbiano 6‑3 6‑4 B. A. Pipan
[Q] Timofey Skatov d. Dominic Stephan Stricker 7‑5 5‑7 6‑4 B. A. Pipan
[WC] Flavio Cobolli d. Michael Vrbensky 7‑6(6) 6‑3 N. Stellabotte
[2] Antoine Hoang d. Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6‑7(5) 7‑6(3) 6‑1 G. De Pasquale
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172234
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
Flavio Cobolli, mistrz gry podwójnej juniorskiego RG (w parze ze Strickerem), coraz śmielej sobie poczyna w tych CH. Rozbił Hoanga dzisiaj, ma QF i jest o krok od Top-300. Nie rozwija się tak jak Musetti, ale jest jeszcze sporo czasu, żeby uchronić go przez losem Quinziego.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
2021 LEXINGTON CHALLENGER
Lexington - wyniki I rundy:
[1] Jenson Brooksby d. [WC] Liam Draxl 6‑3 6‑3 C. Preston
Ulises Blanch d. [Alt] Shuichi Sekiguchi 6‑3 6‑4 C. Preston
Juan Pablo Ficovich d. [LL] Edan Leshem 6‑1 6‑2 R. Meister
[8] Thanasi Kokkinakis d. Christian Harrison 7‑5 5‑7 6‑2 C. Preston
Peter Polansky d. [4] Prajnesh Gunneswaran 6‑3 6‑4 C. Preston
Ramkumar Ramanathan d. Tung-Lin Wu 6‑4 6‑0 V. Preuthun
[Q] Stefan Kozlov d. Christopher Eubanks 7‑6(3) 7‑6(6) A. Johnson
[6] Alejandro Tabilo d. [WC] Stefan Dostanic 6‑2 6‑0 A. Johnson
[7] Ernesto Escobedo d. [WC] Govind Nanda 6‑1 6‑4 A. Johnson
Roberto Cid Subervi d. Mikael Torpegaard 3‑6 6‑4 6‑2 V. Preuthun
[Q] Darian King d. Roberto Quiroz 6‑4 6‑1 R. Pennington
[3] Maxime Cressy d. Tatsuma Ito 4‑6 6‑3 6‑4 R. Coble
Jason Kubler d. [5] Emilio Gomez 6‑1 3‑6 7‑6(6) C. Preston
[Q] Aidan McHugh d. Nicolas Mejia 7‑6(3) 4‑6 6‑1 V. Preuthun
[Alt] Sasi Kumar Mukund d. Brayden Schnur 6‑3 6‑4 R. Coble
[Q] Genaro Alberto Olivieri d. Mitchell Krueger 6‑4 6‑4 R. Coble
Lexington - wyniki I rundy:
[1] Jenson Brooksby d. [WC] Liam Draxl 6‑3 6‑3 C. Preston
Ulises Blanch d. [Alt] Shuichi Sekiguchi 6‑3 6‑4 C. Preston
Juan Pablo Ficovich d. [LL] Edan Leshem 6‑1 6‑2 R. Meister
[8] Thanasi Kokkinakis d. Christian Harrison 7‑5 5‑7 6‑2 C. Preston
Peter Polansky d. [4] Prajnesh Gunneswaran 6‑3 6‑4 C. Preston
Ramkumar Ramanathan d. Tung-Lin Wu 6‑4 6‑0 V. Preuthun
[Q] Stefan Kozlov d. Christopher Eubanks 7‑6(3) 7‑6(6) A. Johnson
[6] Alejandro Tabilo d. [WC] Stefan Dostanic 6‑2 6‑0 A. Johnson
[7] Ernesto Escobedo d. [WC] Govind Nanda 6‑1 6‑4 A. Johnson
Roberto Cid Subervi d. Mikael Torpegaard 3‑6 6‑4 6‑2 V. Preuthun
[Q] Darian King d. Roberto Quiroz 6‑4 6‑1 R. Pennington
[3] Maxime Cressy d. Tatsuma Ito 4‑6 6‑3 6‑4 R. Coble
Jason Kubler d. [5] Emilio Gomez 6‑1 3‑6 7‑6(6) C. Preston
[Q] Aidan McHugh d. Nicolas Mejia 7‑6(3) 4‑6 6‑1 V. Preuthun
[Alt] Sasi Kumar Mukund d. Brayden Schnur 6‑3 6‑4 R. Coble
[Q] Genaro Alberto Olivieri d. Mitchell Krueger 6‑4 6‑4 R. Coble
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR
Segovia - wyniki II rundy:
[1] Feliciano López d. [WC] Julio Cesar Porras 6-7(3) 6-2 6-4 M. Sala
Hugo Grenier d. [Q] Carlos Gimeno Valero 3‑6 6‑3 6‑2 R. Santos
Tim Van Rijthoven d. Malek Jaziri 4‑6 6‑3 6‑3 J-M. Sierra
[7] Mathias Bourgue d. [WC] Alejandro Moro Canas 6‑4 6‑2 J-M. Sierra
[8] Altug Celikbilek d. Tejmuraz Gabaszwili 6‑3 3‑6 6‑3 P. Ayala
[Q] Nicolas Moreno De Alboran d. [9] Cem Ilkel 6‑4 6‑0 J-M. Sierra
[Q] Dalibor Svrcina d. Renzo Olivo 6‑4 3‑6 6‑4 P. Ayala
[2] Benjamin Bonzi d. Matteo Viola 6‑1 6‑2 M. Sala
Segovia - wyniki II rundy:
[1] Feliciano López d. [WC] Julio Cesar Porras 6-7(3) 6-2 6-4 M. Sala
Hugo Grenier d. [Q] Carlos Gimeno Valero 3‑6 6‑3 6‑2 R. Santos
Tim Van Rijthoven d. Malek Jaziri 4‑6 6‑3 6‑3 J-M. Sierra
[7] Mathias Bourgue d. [WC] Alejandro Moro Canas 6‑4 6‑2 J-M. Sierra
[8] Altug Celikbilek d. Tejmuraz Gabaszwili 6‑3 3‑6 6‑3 P. Ayala
[Q] Nicolas Moreno De Alboran d. [9] Cem Ilkel 6‑4 6‑0 J-M. Sierra
[Q] Dalibor Svrcina d. Renzo Olivo 6‑4 3‑6 6‑4 P. Ayala
[2] Benjamin Bonzi d. Matteo Viola 6‑1 6‑2 M. Sala
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
POZNAN OPEN
Poznań - wyniki II rundy:
[1] Bernabe Zapata Miralles d. Mats Moraing 4‑6 7‑5 6‑3 R. Lambours
Alexandre Muller d. Facundo Mena 6‑3 6‑2 I. Ort
[SE] Nicolas Kicker d. Manuel Guinard 6‑2 6‑4 A. Youssef
[7] Dmitry Popko d. Roberto Marcora 6‑0 6‑3 M. Soltysiński
[5] Zdenek Kolar d. [Alt] Pedro Cachin 6‑4 4‑6 7‑5 M. Soltysiński
[Q] Alexander Shevchenko d. [Q] Elmar Ejupovic 7‑6(3) 3‑6 7‑6(3) R. Lambours
Jiri Lehecka d. Aleksandar Vukic 6‑3 6‑4 A. Youssef
[2] Botic Van de Zandschulp d. [LL] Miljan Zekic 6‑4 6‑1 I. Ort
Poznań - wyniki II rundy:
[1] Bernabe Zapata Miralles d. Mats Moraing 4‑6 7‑5 6‑3 R. Lambours
Alexandre Muller d. Facundo Mena 6‑3 6‑2 I. Ort
[SE] Nicolas Kicker d. Manuel Guinard 6‑2 6‑4 A. Youssef
[7] Dmitry Popko d. Roberto Marcora 6‑0 6‑3 M. Soltysiński
[5] Zdenek Kolar d. [Alt] Pedro Cachin 6‑4 4‑6 7‑5 M. Soltysiński
[Q] Alexander Shevchenko d. [Q] Elmar Ejupovic 7‑6(3) 3‑6 7‑6(3) R. Lambours
Jiri Lehecka d. Aleksandar Vukic 6‑3 6‑4 A. Youssef
[2] Botic Van de Zandschulp d. [LL] Miljan Zekic 6‑4 6‑1 I. Ort
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T30: Lexington, Poznań, Segovia, Trieste 2021
CITTA DI TRIESTE CHALLENGER 2021
Trieste - wyniki II rundy:
[1] Damir Dzumhur d. Pedja Krstin 6‑3 6‑1 N. Stellabotte
[7] Maximilian Marterer d. Giulio Zeppieri 6‑4 4‑6 7‑6(4) G. De Pasquale
[Q] Thiago Agustin Tirante d. Riccardo Bonadio 6‑4 6‑2 G. De Pasquale
[LL] Orlando Luz d. [PR] Julian Lenz 7‑5 6‑0 B. A. Pipan
Vitaliy Sachko d. [5] Alessandro Giannessi 6-7(8) 6-4 6-0 B. A. Pipan
[3] Tomas Martin Etcheverry d. [WC] Robin Haase 4-6 6-0 6-4 A. Mangione
[Q] Timofey Skatov d. Lorenzo Giustino 1‑6 6‑2 6‑1 S. Proietti
[WC] Flavio Cobolli d. [2] Antoine Hoang 6‑2 6‑1 A. Mangione
Trieste - wyniki II rundy:
[1] Damir Dzumhur d. Pedja Krstin 6‑3 6‑1 N. Stellabotte
[7] Maximilian Marterer d. Giulio Zeppieri 6‑4 4‑6 7‑6(4) G. De Pasquale
[Q] Thiago Agustin Tirante d. Riccardo Bonadio 6‑4 6‑2 G. De Pasquale
[LL] Orlando Luz d. [PR] Julian Lenz 7‑5 6‑0 B. A. Pipan
Vitaliy Sachko d. [5] Alessandro Giannessi 6-7(8) 6-4 6-0 B. A. Pipan
[3] Tomas Martin Etcheverry d. [WC] Robin Haase 4-6 6-0 6-4 A. Mangione
[Q] Timofey Skatov d. Lorenzo Giustino 1‑6 6‑2 6‑1 S. Proietti
[WC] Flavio Cobolli d. [2] Antoine Hoang 6‑2 6‑1 A. Mangione
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości