T43: Antwerpia, Kolonia 2 2020
T43: Antwerpia, Kolonia 2 2020
19.10.2020 - 25.10.2020
European Open
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: European Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Antwerpia, Belgia
Czas rozgrywania turnieju: 19.10.2020 - 25.10.2020
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €394,800
Zwycięzca singla 2019: - Andy Murray (GBR)
Zwycięzcy debla 2019: - Kevin Krawietz/Andreas Mies (GER)
European Open
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: European Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Antwerpia, Belgia
Czas rozgrywania turnieju: 19.10.2020 - 25.10.2020
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €394,800
Zwycięzca singla 2019: - Andy Murray (GBR)
Zwycięzcy debla 2019: - Kevin Krawietz/Andreas Mies (GER)
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
bett1HULKS Championships
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: bett1HULKS Championships
Miejsce rozgrywania turnieju: Kolonia, Niemcy
Czas rozgrywania turnieju: 19.10.2020 - 25.10.2020
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród pieniężnych: €325,610
Zwycięzca singla 2019: - Nie rozgrywano
Zwycięzcy debla 2019: - Nie rozgrywano
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: bett1HULKS Championships
Miejsce rozgrywania turnieju: Kolonia, Niemcy
Czas rozgrywania turnieju: 19.10.2020 - 25.10.2020
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród pieniężnych: €325,610
Zwycięzca singla 2019: - Nie rozgrywano
Zwycięzcy debla 2019: - Nie rozgrywano
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
European Open
Lista graczy:
Matteo Berrettini 8
David Goffin 12
Andriej Rubliow 14
Fabio Fognini 15
Karen Chaczanow 16
Pablo Carreño Busta 18
Grigor Dimitrov 19
Milos Raonic 20
Christian Garin 22
Dusan Lajovic 24
Alex De Minaur 27
Taylor Fritz 29
Casper Ruud 30
Nikołoz Basilaszwili 33
Daniel Evans 34
Kei Nishikori 35
Reilly Opelka 36
Ugo Humbert 41
Albert Ramos-Vinolas 44
WC Kimmer Coppejans 161
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Richard Gasquet 49
2. Pablo Andujar 50
3. Aljaz Bedene 55
4. Alexander Bublik 56
5. Feliciano López 57
6. Fernando Verdasco 58
7. Tommy Paul 59
8. Marton Fucsovics 61
9. Steve Johnson 62
10. Jeremy Chardy 64
11. Ricardas Berankis 65
12. Dominik Koepfer 66
13. Frances Tiafoe 67
-----------------------------------------------
14. Juan Ignacio Londero 68
15. Alejandro Davidovich Fokina 69
16. Corentin Moutet 70
17. Cameron Norrie 71
18. Laslo Djere 72
19. Stefano Travaglia 73
20. Jannik Sinner 74
Lista graczy:
David Goffin 12
Fabio Fognini 15
Karen Chaczanow 16
Pablo Carreño Busta 18
Grigor Dimitrov 19
Milos Raonic 20
Dusan Lajovic 24
Alex De Minaur 27
Taylor Fritz 29
Nikołoz Basilaszwili 33
Daniel Evans 34
Kei Nishikori 35
Reilly Opelka 36
Ugo Humbert 41
Albert Ramos-Vinolas 44
WC Kimmer Coppejans 161
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Richard Gasquet 49
2. Pablo Andujar 50
3. Aljaz Bedene 55
5. Feliciano López 57
7. Tommy Paul 59
9. Steve Johnson 62
11. Ricardas Berankis 65
12. Dominik Koepfer 66
13. Frances Tiafoe 67
-----------------------------------------------
15. Alejandro Davidovich Fokina 69
16. Corentin Moutet 70
17. Cameron Norrie 71
19. Stefano Travaglia 73
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
bett1HULKS Championships
Kolonia - lista graczy do turnieju głównego:
Alexander Zverev 7
Gael Monfils 9
Denis Shapovalov 10
Roberto Bautista Agut 11
Diego Schwartzman 13
Stan Wawrinka 17
Felix Auger-Aliassime 21
Benoit Paire 25
Filip Krajinovic 28
Hubert Hurkacz 31
Jan-Lennard Struff 32
Guido Pella 37
Adrian Mannarino 38
Marin Cilic 39
Miomir Kecmanovic 40
John Millman 43
Kyle Edmund 45
Lorenzo Sonego 46
Sam Querrey 47
WC Andy Murray 111
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Tennys Sandgren 49
2. Yoshihito Nishioka 51
3. Gilles Simon 53
4. Jordan Thompson 54
5. Aljaz Bedene 55
6. Alexander Bublik 56
7. Fernando Verdasco 58
8. Tommy Paul 59
9. Marton Fucsovics 61
10. Steve Johnson 62
11. Jeremy Chardy 64
12. Ricardas Berankis 65
13. Dominik Koepfer 66
14. Frances Tiafoe 67
15. Juan Ignacio Londero 68
16. Alejandro Davidovich Fokina 69
---------------------------------------------------------
17. Corentin Moutet 70
18. Cameron Norrie 71
19. Laslo Djere 72
20. Stefano Travaglia 73
Kolonia - lista graczy do turnieju głównego:
Alexander Zverev 7
Denis Shapovalov 10
Roberto Bautista Agut 11
Diego Schwartzman 13
Felix Auger-Aliassime 21
Filip Krajinovic 28
Hubert Hurkacz 31
Jan-Lennard Struff 32
Adrian Mannarino 38
Marin Cilic 39
Miomir Kecmanovic 40
John Millman 43
Kyle Edmund 45
Sam Querrey 47
WC Andy Murray 111
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Tennys Sandgren 49
2. Yoshihito Nishioka 51
3. Gilles Simon 53
4. Jordan Thompson 54
6. Alexander Bublik 56
7. Fernando Verdasco 58
9. Marton Fucsovics 61
10. Steve Johnson 62
12. Ricardas Berankis 65
13. Dominik Koepfer 66
14. Frances Tiafoe 67
16. Alejandro Davidovich Fokina 69
---------------------------------------------------------
17. Corentin Moutet 70
18. Cameron Norrie 71
20. Stefano Travaglia 73
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
European Open
Antwerpia - lista graczy do kwalifikacji:
Tommy Paul 58
Frances Tiafoe 67
Juan Ignacio Londero 69
Corentin Moutet 71
Cameron Norrie 72
Stefano Travaglia 74
João Sousa 77
Pierre-Hugues Herbert 78
Salvatore Caruso 85
Gianluca Mager 89
Lloyd Harris 90
Emil Ruusuvuori 93
Yuichi Sugita 94
Yasutaka Uchiyama 95
[WC] Ruben Bemelmans 224
[WC]
Rezerwowi:
1. Marcos Giron 96
2. Andreas Seppi 98
3. Federico Coria 99
4. Kamil Majchrzak 100
5. Norbet Gombos 106
6. Alexei Popyrin 108
7. Marco Cecchinato 110
8. Damir Dzumhur 114
9. Aslan Karatsev 116
10. Kevin Anderson 118
11. Jeffrey John Wolf 120
12. Marc Polmans 122
13. Jozef Kovalik 124
14. Sumit Nagal 127
15. Peter Gojowczyk 128
16. Facundo Bagnis 129
17. Paolo Lorenzi 130
18. Oscar Otte 137
19. Tallon Griekspoor 139
20. Nikoła Milojevic 144
21. Bernabe Zapata Miralles 145
22. Carlos Taberner 148
23. Daniel Elahi Galan 153
Alt
-----------------------------------------------
24. Lukas Rosol 176
25. Filip Horansky 177
26. Michael Mmoh 178
27. Steven Diez 181
28. Mario Vilella Martinez 183
29. Serhij Stachowski 184
30. Aleksandar Vukic 193
31. Frederico Ferreira Silva 196
32. Liam Broady 207
33. Blaz Kavcic 209 [PR]
34. Tommy Robredo 221
35. Ruben Bemelmans 224
36. Nicolas Mahut 226
37. Max Purcell 228
38. Matteo Viola 229
39. Tobias Kamke 232
40. Marco Trungelliti 240
41. Daniel Masur 251
42. Malek Jaziri 252
43. Tomas Machac 253
44. Pedja Krstin 255
45. Jewgienij Karlovskiy 257
46. Tomas Martin Etcheverry 258
Antwerpia - lista graczy do kwalifikacji:
Frances Tiafoe 67
Corentin Moutet 71
Stefano Travaglia 74
João Sousa 77
Salvatore Caruso 85
Lloyd Harris 90
Emil Ruusuvuori 93
Yuichi Sugita 94
Yasutaka Uchiyama 95
[WC] Ruben Bemelmans 224
[WC]
Rezerwowi:
1. Marcos Giron 96
2. Andreas Seppi 98
3. Federico Coria 99
4. Kamil Majchrzak 100
6. Alexei Popyrin 108
7. Marco Cecchinato 110
8. Damir Dzumhur 114
10. Kevin Anderson 118
11. Jeffrey John Wolf 120
12. Marc Polmans 122
13. Jozef Kovalik 124
14. Sumit Nagal 127
15. Peter Gojowczyk 128
17. Paolo Lorenzi 130
18. Oscar Otte 137
19. Tallon Griekspoor 139
21. Bernabe Zapata Miralles 145
22. Carlos Taberner 148
23. Daniel Elahi Galan 153
Alt
-----------------------------------------------
25. Filip Horansky 177
27. Steven Diez 181
28. Mario Vilella Martinez 183
30. Aleksandar Vukic 193
32. Liam Broady 207
34. Tommy Robredo 221
35. Ruben Bemelmans 224
36. Nicolas Mahut 226
38. Matteo Viola 229
39. Tobias Kamke 232
40. Marco Trungelliti 240
41. Daniel Masur 251
42. Malek Jaziri 252
43. Tomas Machac 253
44. Pedja Krstin 255
45. Jewgienij Karlovskiy 257
46. Tomas Martin Etcheverry 258
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
bett1HULKS Championships
Lista graczy do kwalifikacji:
Yoshihito Nishioka 52
Gilles Simon 54
Jordan Thompson 55
Fernando Verdasco 59
Dominik Koepfer 61
Marton Fucsovics 63
Steve Johnson 64
Ricardas Berankis 66
Alejandro Davidovich Fokina 70
Jannik Sinner 75
Vasek Pospisil 76
Radu Albot 79
Egor Gerasimov 83
Thiago Monteiro 84
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1. Mikhail Kukushkin 88
2. James Duckworth 91
3. Dennis Novak 92
4. Marcos Giron 96
5. Andreas Seppi 98
6. Federico Coria 99
7. Kamil Majchrzak 100
8. Hugo Dellien 104
9. Norbet Gombos 106
10. Alexei Popyrin 108
11. Marco Cecchinato 110
12. Damir Dzumhur 114
13. Aslan Karatsev 116
14. Kevin Anderson 118
15. Jeffrey John Wolf 120
16. Marc Polmans 122
17. Jozef Kovalik 124
18. Sumit Nagal 127
19. Peter Gojowczyk 128
20. Facundo Bagnis 129
21. Paolo Lorenzi 130
22. Oscar Otte 137
23. Tallon Griekspoor 139
24. Nikoła Milojevic 144
25. Bernabe Zapata Miralles 145
26. Carlos Taberner 149
27. Daniel Elahi Galan 153
28. Lukas Rosol 176
29. Filip Horansky 177
30. Michael Mmoh 178
31. Steven Diez 181
32. Mario Vilella Martinez 183
33. Serhij Stachowski 184
34. Aleksandar Vukic 193
35. Frederico Ferreira Silva 196
36. Rudolf Molleker 203
37. Liam Broady 207
38. Blaz Kavcic 209 [PR]
39. Tommy Robredo 221
40. Ruben Bemelmans 224
41. Max Purcell 228
Alt
--------------------------------------------
42. Matteo Viola 229
43. Mats Moraing 230
44. Tobias Kamke 232
Lista graczy do kwalifikacji:
Gilles Simon 54
Jordan Thompson 55
Fernando Verdasco 59
Marton Fucsovics 63
Steve Johnson 64
Alejandro Davidovich Fokina 70
Vasek Pospisil 76
Radu Albot 79
Egor Gerasimov 83
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
2. James Duckworth 91
3. Dennis Novak 92
5. Andreas Seppi 98
6. Federico Coria 99
7. Kamil Majchrzak 100
9. Norbet Gombos 106
10. Alexei Popyrin 108
12. Damir Dzumhur 114
14. Kevin Anderson 118
15. Jeffrey John Wolf 120
16. Marc Polmans 122
18. Sumit Nagal 127
20. Facundo Bagnis 129
21. Paolo Lorenzi 130
22. Oscar Otte 137
24. Nikoła Milojevic 144
25. Bernabe Zapata Miralles 145
27. Daniel Elahi Galan 153
28. Lukas Rosol 176
29. Filip Horansky 177
30. Michael Mmoh 178
31. Steven Diez 181
33. Serhij Stachowski 184
34. Aleksandar Vukic 193
35. Frederico Ferreira Silva 196
36. Rudolf Molleker 203
38. Blaz Kavcic 209 [PR]
39. Tommy Robredo 221
41. Max Purcell 228
Alt
--------------------------------------------
43. Mats Moraing 230
44. Tobias Kamke 232
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
European Open
Lista graczy do turnieju deblowego:
John Peers / Michael Venus 34
Jamie Murray / Neal Skupski 55
Austin Krajicek / Franko Skugor 70
Sander Gille / Joran Vliegen 77
Rohan Bopanna / Matwe Middelkoop 93
Nikola Cacic / Marcelo Demoliner 100
Simone Bolelli / Maximo Gonzalez 116
Marcelo Arevalo / Jonny O'Mara 120
Frederik Nielsen / Tim Puetz 124
Taylor Fritz / Nicholas Monroe 206
OS
OS
OS
OS
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1. Luke Bambridge / Jackson Withrow 131
---------------------------------------------------
2. Andres Molteni / Hugo Nys 131
3. Alex De Minaur / Matt Reid 133
4. Ariel Behar / Gonzalo Escobar 138
5. Artem Sitak / Igor Zelenay 145
6. Jonathan Erlich / Andrei Vasilevski 147
7. Sander Arends / David Pel 157
8. Fernando Romboli / David Vega Hernandez 213
9. Andre Begemann / Florin Megea 242
10. Orlando Luz / Rafael Matos 253
Lista graczy do turnieju deblowego:
John Peers / Michael Venus 34
Jamie Murray / Neal Skupski 55
Sander Gille / Joran Vliegen 77
Rohan Bopanna / Matwe Middelkoop 93
Nikola Cacic / Marcelo Demoliner 100
Simone Bolelli / Maximo Gonzalez 116
Marcelo Arevalo / Jonny O'Mara 120
Frederik Nielsen / Tim Puetz 124
Taylor Fritz / Nicholas Monroe 206
OS
OS
OS
OS
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1. Luke Bambridge / Jackson Withrow 131
---------------------------------------------------
2. Andres Molteni / Hugo Nys 131
3. Alex De Minaur / Matt Reid 133
4. Ariel Behar / Gonzalo Escobar 138
5. Artem Sitak / Igor Zelenay 145
6. Jonathan Erlich / Andrei Vasilevski 147
7. Sander Arends / David Pel 157
8. Fernando Romboli / David Vega Hernandez 213
9. Andre Begemann / Florin Megea 242
10. Orlando Luz / Rafael Matos 253
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
bett1HULKS Championships
Lista graczy do turnieju deblowego:
Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut 28
Raven Klaasen / Oliver Marach 39
Santiago Gonzalez / Ken Skupski 98
Dominic Inglot / Aisam-Ul-Haq Qureshi 104
Frederik Nielsen / Tim Puetz 124
Divij Sharan / Jackson Withrow 133
Hubert Hurkacz / Steve Johnson 325
Felix Auger-Aliassime / Robert Lindstedt 333
Tomislav Brkic / Marin Cilic 564
John Millman / Jordan Thompson -
OS
OS
OS
OS
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1. Radu Albot / Ricardas Berankis 145
2. Sander Arends / David Pel 157
3. Romain Arneodo / Fernando Romboli 190
4. Andriej Gołubiew / Ołeksandr Niedowiesow 224
5. Luis David Martinez / Miguel Angel Reyes-Varela 224
6. Treat Huey / Nathaniel Lammons 230
7. Orlando Luz / Rafael Matos 253
8. Jamie Cerretani / Tristan-Samuel Weissborn
9. N.Sriram Balaji / Luca Margaroli 266
10. Karol Drzewiecki / Szymon Walkow 304
Lista graczy do turnieju deblowego:
Pierre-Hugues Herbert / Nicolas Mahut 28
Raven Klaasen / Oliver Marach 39
Santiago Gonzalez / Ken Skupski 98
Dominic Inglot / Aisam-Ul-Haq Qureshi 104
Frederik Nielsen / Tim Puetz 124
Divij Sharan / Jackson Withrow 133
Hubert Hurkacz / Steve Johnson 325
Felix Auger-Aliassime / Robert Lindstedt 333
Tomislav Brkic / Marin Cilic 564
John Millman / Jordan Thompson -
OS
OS
OS
OS
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1. Radu Albot / Ricardas Berankis 145
2. Sander Arends / David Pel 157
3. Romain Arneodo / Fernando Romboli 190
4. Andriej Gołubiew / Ołeksandr Niedowiesow 224
5. Luis David Martinez / Miguel Angel Reyes-Varela 224
6. Treat Huey / Nathaniel Lammons 230
7. Orlando Luz / Rafael Matos 253
8. Jamie Cerretani / Tristan-Samuel Weissborn
9. N.Sriram Balaji / Luca Margaroli 266
10. Karol Drzewiecki / Szymon Walkow 304
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
Antwerpia19 F: Murray d. Wawrinka
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171281
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
Moskwa:
2018 - Chaczanow
2019 - Rubliow
2020 - wiecie, co to oznacza.
2018 - Chaczanow
2019 - Rubliow
2020 - wiecie, co to oznacza.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
- no-handed backhand
- Posty: 17482
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171281
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
https://www.lequipe.fr/Tennis/Actualite ... 00/1172835Wkrótce odwołany zostanie ponadto Puchar Kremla w Moskwie, który miał zostać rozegrany od 19 do 25 października.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Antwerpia, Moskwa, Sztokholm 2020
Długo nie musieliśmy czekać.
ATP And WTA Moscow Events Cancelled
https://www.atptour.com/en/news/moscow- ... ncellation
ATP And WTA Moscow Events Cancelled
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Antwerpia, Kolonia 2 2020
bett1HULKS Championships
Kolonia - lista graczy do turnieju głównego:
Alexander Zverev 7
Gael Monfils 9
Denis Shapovalov 10
Roberto Bautista Agut 11
Diego Schwartzman 13
Stan Wawrinka 17
Felix Auger-Aliassime 21
Benoit Paire 25
Filip Krajinovic 28
Hubert Hurkacz 31
Jan-Lennard Struff 32
Guido Pella 37
Adrian Mannarino 38
Marin Cilic 39
Miomir Kecmanovic 40
John Millman 43
Kyle Edmund 45
Lorenzo Sonego 46
Sam Querrey 47
WC Andy Murray 111
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Tennys Sandgren 49
2. Yoshihito Nishioka 51
3. Gilles Simon 53
4. Jordan Thompson 54
5. Aljaz Bedene 55
6. Alexander Bublik 56
7. Fernando Verdasco 58
8. Tommy Paul 59
9. Marton Fucsovics 61
10. Steve Johnson 62
11. Jeremy Chardy 64
12. Ricardas Berankis 65
13. Dominik Koepfer 66
14. Frances Tiafoe 67
15. Juan Ignacio Londero 68
16. Alejandro Davidovich Fokina 69
17. Corentin Moutet 70
18. Cameron Norrie 71
19. Laslo Djere 72
20. Stefano Travaglia 73
Kolonia - lista graczy do turnieju głównego:
Alexander Zverev 7
Gael Monfils 9
Denis Shapovalov 10
Roberto Bautista Agut 11
Diego Schwartzman 13
Stan Wawrinka 17
Felix Auger-Aliassime 21
Benoit Paire 25
Filip Krajinovic 28
Hubert Hurkacz 31
Jan-Lennard Struff 32
Guido Pella 37
Adrian Mannarino 38
Marin Cilic 39
Miomir Kecmanovic 40
John Millman 43
Kyle Edmund 45
Lorenzo Sonego 46
Sam Querrey 47
WC Andy Murray 111
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Tennys Sandgren 49
2. Yoshihito Nishioka 51
3. Gilles Simon 53
4. Jordan Thompson 54
5. Aljaz Bedene 55
6. Alexander Bublik 56
7. Fernando Verdasco 58
8. Tommy Paul 59
9. Marton Fucsovics 61
10. Steve Johnson 62
11. Jeremy Chardy 64
12. Ricardas Berankis 65
13. Dominik Koepfer 66
14. Frances Tiafoe 67
15. Juan Ignacio Londero 68
16. Alejandro Davidovich Fokina 69
17. Corentin Moutet 70
18. Cameron Norrie 71
19. Laslo Djere 72
20. Stefano Travaglia 73
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Antwerpia, Kolonia 2 2020
European Open
Lista graczy:
Matteo Berrettini 8
David Goffin 12
Andriej Rubliow 14
Fabio Fognini 15
Karen Chaczanow 16
Pablo Carreño Busta 18
Grigor Dimitrov 19
Milos Raonic 20
Christian Garin 22
Dusan Lajovic 24
Alex De Minaur 27
Taylor Fritz 29
Casper Ruud 30
Nikołoz Basilaszwili 33
Daniel Evans 34
Kei Nishikori 35
Reilly Opelka 36
Ugo Humbert 41
Albert Ramos-Vinolas 44
WC Kimmer Coppejans 161
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Richard Gasquet 49
2. Pablo Andujar 50
3. Aljaz Bedene 55
4. Alexander Bublik 56
5. Feliciano López 57
6. Fernando Verdasco 58
7. Tommy Paul 59
8. Marton Fucsovics 61
9. Steve Johnson 62
10. Jeremy Chardy 64
11. Ricardas Berankis 65
12. Dominik Koepfer 66
13. Frances Tiafoe 67
14. Juan Ignacio Londero 68
15. Alejandro Davidovich Fokina 69
16. Corentin Moutet 70
17. Cameron Norrie 71
18. Laslo Djere 72
19. Stefano Travaglia 73
20. Jannik Sinner 74
Lista graczy:
Matteo Berrettini 8
David Goffin 12
Andriej Rubliow 14
Fabio Fognini 15
Karen Chaczanow 16
Pablo Carreño Busta 18
Grigor Dimitrov 19
Milos Raonic 20
Christian Garin 22
Dusan Lajovic 24
Alex De Minaur 27
Taylor Fritz 29
Casper Ruud 30
Nikołoz Basilaszwili 33
Daniel Evans 34
Kei Nishikori 35
Reilly Opelka 36
Ugo Humbert 41
Albert Ramos-Vinolas 44
WC Kimmer Coppejans 161
WC
WC
SE
SE
Q
Q
Q
Q
Rezerwowi:
1. Richard Gasquet 49
2. Pablo Andujar 50
3. Aljaz Bedene 55
4. Alexander Bublik 56
5. Feliciano López 57
6. Fernando Verdasco 58
7. Tommy Paul 59
8. Marton Fucsovics 61
9. Steve Johnson 62
10. Jeremy Chardy 64
11. Ricardas Berankis 65
12. Dominik Koepfer 66
13. Frances Tiafoe 67
14. Juan Ignacio Londero 68
15. Alejandro Davidovich Fokina 69
16. Corentin Moutet 70
17. Cameron Norrie 71
18. Laslo Djere 72
19. Stefano Travaglia 73
20. Jannik Sinner 74
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Antwerpia, Kolonia 2 2020
European Open
Antwerpia - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
28 (19DA + 4Q + 3WC + 2SE)
Struktura turnieju kwalifikacji:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (10DA + 2WC + 4 Online On-site)
Nawierzchnia: Indoor (Greenset)
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Oficjalne piłki: Dunlop ATP
Naciąg rakiet: Luxilon €25 (strings excl.)
Dyrektor turnieju: Dick Norman
Supervisor: Hans-Juergen Ochs (Q-Sup), Gerry Armstrong
Dyrektor zarządzający: Denis Zivkovic
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Niedziela (12:00) - Poniedziałek (13:00) - (18-19 października)
Progarm turnieju głównego: Poniedziałek-Niedziela (19-25 października)
Termin na zgłoszenia upływa: Turniej główny: 22 września 18:00
Kwalifikacje : 28 września 18:00
Debel : 5 października
Antwerpia - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
28 (19DA + 4Q + 3WC + 2SE)
Struktura turnieju kwalifikacji:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (10DA + 2WC + 4 Online On-site)
Nawierzchnia: Indoor (Greenset)
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Oficjalne piłki: Dunlop ATP
Naciąg rakiet: Luxilon €25 (strings excl.)
Dyrektor turnieju: Dick Norman
Supervisor: Hans-Juergen Ochs (Q-Sup), Gerry Armstrong
Dyrektor zarządzający: Denis Zivkovic
Ceremonia losowania drabinki głównej: TBC
Program kwalifikacji: Niedziela (12:00) - Poniedziałek (13:00) - (18-19 października)
Progarm turnieju głównego: Poniedziałek-Niedziela (19-25 października)
Termin na zgłoszenia upływa: Turniej główny: 22 września 18:00
Kwalifikacje : 28 września 18:00
Debel : 5 października
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Antwerpia, Kolonia 2 2020
bett1HULKS Championships
Kolonia - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
28 (19DA + 4Q + 3WC + 2SE)
Struktura turnieju kwalifikacji:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (10DA + 2WC + 4 Online On-site)
Nawierzchnia: Hard
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawk Eye Live
Oficjalne piłki: HEAD Tour XT
Naciąg rakiet: HEAD, rate TBC
Dyrektor turnieju: Barbara Ritter
Supervisor: Roland Herfel (Q-Sup), Cedric Mourier
Dyrektor zarządzający: Thomas Schrader
Ceremonia losowania drabinki głównej: Niedziela (18 października)
Program kwalifikacji: Sobota-Niedziela (17-18 października)
Progarm turnieju głównego: Poniedziałek-Niedziela (19-25 października)
Termin na zgłoszenia upływa: Turniej główny: 22 września 18:00
Kwalifikacje : 28 września 18:00
Debel : 5 października
Kolonia - informacje techniczne:
Struktura turnieju głównego:
28 (19DA + 4Q + 3WC + 2SE)
Struktura turnieju kwalifikacji:
16 (14DA + 2WC)
Struktura turnieju deblowego:
16 (10DA + 2WC + 4 Online On-site)
Nawierzchnia: Hard
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawk Eye Live
Oficjalne piłki: HEAD Tour XT
Naciąg rakiet: HEAD, rate TBC
Dyrektor turnieju: Barbara Ritter
Supervisor: Roland Herfel (Q-Sup), Cedric Mourier
Dyrektor zarządzający: Thomas Schrader
Ceremonia losowania drabinki głównej: Niedziela (18 października)
Program kwalifikacji: Sobota-Niedziela (17-18 października)
Progarm turnieju głównego: Poniedziałek-Niedziela (19-25 października)
Termin na zgłoszenia upływa: Turniej główny: 22 września 18:00
Kwalifikacje : 28 września 18:00
Debel : 5 października
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T43: Antwerpia, Kolonia 2 2020
European Open
Lista graczy do kwalifikacji:
Tommy Paul 58
Frances Tiafoe 67
Juan Ignacio Londero 69
Corentin Moutet 71
Cameron Norrie 72
Stefano Travaglia 74
João Sousa 77
Pierre-Hugues Herbert 78
Salvatore Caruso 85
Gianluca Mager 89
Lloyd Harris 90
Emil Ruusuvuori 93
Yuichi Sugita 94
Yasutaka Uchiyama 95
[WC] Ruben Bemelmans 224
[WC]
Rezerwowi:
1. Marcos Giron 96
2. Andreas Seppi 98
3. Federico Coria 99
4. Kamil Majchrzak 100
5. Norbet Gombos 106
6. Alexei Popyrin 108
7. Marco Cecchinato 110
8. Damir Dzumhur 114
9. Aslan Karatsev 116
10. Kevin Anderson 118
11. Jeffrey John Wolf 120
12. Marc Polmans 122
13. Jozef Kovalik 124
14. Sumit Nagal 127
15. Peter Gojowczyk 128
16. Facundo Bagnis 129
17. Paolo Lorenzi 130
18. Oscar Otte 137
19. Tallon Griekspoor 139
20. Nikoła Milojevic 144
Lista graczy do kwalifikacji:
Tommy Paul 58
Frances Tiafoe 67
Juan Ignacio Londero 69
Corentin Moutet 71
Cameron Norrie 72
Stefano Travaglia 74
João Sousa 77
Pierre-Hugues Herbert 78
Salvatore Caruso 85
Gianluca Mager 89
Lloyd Harris 90
Emil Ruusuvuori 93
Yuichi Sugita 94
Yasutaka Uchiyama 95
[WC] Ruben Bemelmans 224
[WC]
Rezerwowi:
1. Marcos Giron 96
2. Andreas Seppi 98
3. Federico Coria 99
4. Kamil Majchrzak 100
5. Norbet Gombos 106
6. Alexei Popyrin 108
7. Marco Cecchinato 110
8. Damir Dzumhur 114
9. Aslan Karatsev 116
10. Kevin Anderson 118
11. Jeffrey John Wolf 120
12. Marc Polmans 122
13. Jozef Kovalik 124
14. Sumit Nagal 127
15. Peter Gojowczyk 128
16. Facundo Bagnis 129
17. Paolo Lorenzi 130
18. Oscar Otte 137
19. Tallon Griekspoor 139
20. Nikoła Milojevic 144
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości