T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Open 13
Marsylia - plan gier na niedzielę:
Kort centralny - start o 10:
[WC] Alexandre Muller (FRA) vs [5] Simone Bolelli (ITA)
[1] Ilja Iwaszka (BLR) vs [WC] Maxime Janvier (FRA)
[2] Gregoire Barrere (FRA) vs Sebastian Ofner (AUT)
[Alt] Mats Moraing (GER) vs [8] Constant Lestienne (FRA)
Kort 1 - start o 10:
[3] Ruben Bemelmans (BEL) vs Alexey Vatutin (RUS)
Oscar Otte (GER) vs [6] Matthias Bachinger (GER)
Egor Gerasimov (BLR) vs [7] Lukas Rosol (CZE)
[4] Serhij Stachowski (UKR) vs Mirza Basic (BIH)
Marsylia - plan gier na niedzielę:
Kort centralny - start o 10:
[WC] Alexandre Muller (FRA) vs [5] Simone Bolelli (ITA)
[1] Ilja Iwaszka (BLR) vs [WC] Maxime Janvier (FRA)
[2] Gregoire Barrere (FRA) vs Sebastian Ofner (AUT)
[Alt] Mats Moraing (GER) vs [8] Constant Lestienne (FRA)
Kort 1 - start o 10:
[3] Ruben Bemelmans (BEL) vs Alexey Vatutin (RUS)
Oscar Otte (GER) vs [6] Matthias Bachinger (GER)
Egor Gerasimov (BLR) vs [7] Lukas Rosol (CZE)
[4] Serhij Stachowski (UKR) vs Mirza Basic (BIH)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Delray Beach Open
Plan gier na niedzielę:
Kort 1 - start o 17:
[2] Adrian Menendez-Maceiras (ESP) vs Tim Smyczek (USA)
[Alt] Donald Young (USA) vs [6] Daniel Evans (GBR)
Kort 4 - start o 17:
Yosuke Watanuki (JPN) vs [WC] Marcelo Arevalo (ESA)
[3] Alexei Popyrin (AUS) vs [7] Darian King (BAR)
Plan gier na niedzielę:
Kort 1 - start o 17:
[2] Adrian Menendez-Maceiras (ESP) vs Tim Smyczek (USA)
[Alt] Donald Young (USA) vs [6] Daniel Evans (GBR)
Kort 4 - start o 17:
Yosuke Watanuki (JPN) vs [WC] Marcelo Arevalo (ESA)
[3] Alexei Popyrin (AUS) vs [7] Darian King (BAR)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Rio Open
Plan gier na niedzielę:
Quadra Guga Kuerten - start o 20:
[1] Juan Ignacio Londero (ARG) vs [7] Rogerio Dutra Silva (BRA)
Quadra 1 - start o 20:
[Alt] Facundo Bagnis (ARG) vs [5] Casper Ruud (NOR)
Quadra 2 - start o 20:
[3] Hugo Dellien (BOL) vs [6] Carlos Berlocq (ARG)
Quadra 4 - start o 20:
[4] Elias Ymer (SWE) vs [8] Pedro Martinez (ESP)
Plan gier na niedzielę:
Quadra Guga Kuerten - start o 20:
[1] Juan Ignacio Londero (ARG) vs [7] Rogerio Dutra Silva (BRA)
Quadra 1 - start o 20:
[Alt] Facundo Bagnis (ARG) vs [5] Casper Ruud (NOR)
Quadra 2 - start o 20:
[3] Hugo Dellien (BOL) vs [6] Carlos Berlocq (ARG)
Quadra 4 - start o 20:
[4] Elias Ymer (SWE) vs [8] Pedro Martinez (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Marsylia:
OUT Chung, Hyeon (plecy)
IN LL
OUT Chung, Hyeon (plecy)
IN LL
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Open 13
Marsylia - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Maxime Janvier (FRA) d. [Q] Ilja Iwaszka (BLR) 6-2 6-4
[5] Simone Bolelli (ITA) d. [WC] Alexandre Muller (FRA) 6-4 6-4
[2] Gregoire Barrere (FRA) d. Sebastian Ofner (AUT) 6-4 6-4
Egor Gerasimov (BLR) d. [7] Lukas Rosol (CZE) 6-4 4-6 6-3
Alexey Vatutin (RUS) d. [3] Ruben Bemelmans (BEL) 7-5 6-4
[6] Matthias Bachinger (GER) d. Oscar Otte (GER) 6-3 4-3 i krecz (plecy)
[4] Serhij Stachowski (UKR) d. Mirza Basic (BIH) 4-6 6-1 6-3
[8] Constant Lestienne (FRA) d. [Alt] Mats Moraing (GER) 7-5 4-6 6-3
Marsylia - wyniki I rundy kwalifikacji:
[WC] Maxime Janvier (FRA) d. [Q] Ilja Iwaszka (BLR) 6-2 6-4
[5] Simone Bolelli (ITA) d. [WC] Alexandre Muller (FRA) 6-4 6-4
[2] Gregoire Barrere (FRA) d. Sebastian Ofner (AUT) 6-4 6-4
Egor Gerasimov (BLR) d. [7] Lukas Rosol (CZE) 6-4 4-6 6-3
Alexey Vatutin (RUS) d. [3] Ruben Bemelmans (BEL) 7-5 6-4
[6] Matthias Bachinger (GER) d. Oscar Otte (GER) 6-3 4-3 i krecz (plecy)
[4] Serhij Stachowski (UKR) d. Mirza Basic (BIH) 4-6 6-1 6-3
[8] Constant Lestienne (FRA) d. [Alt] Mats Moraing (GER) 7-5 4-6 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Open 13
Marsylia - pary II rundy kwalifikacji:
[WC] Maxime Janvier (FRA) vs [5] Simone Bolelli (ITA)
[2] Gregoire Barrere (FRA) vs Egor Gerasimov (BLR)
Alexey Vatutin (RUS) vs [6] Matthias Bachinger (GER)
[4] Serhij Stachowski (UKR) vs [8] Constant Lestienne (FRA)
Marsylia - pary II rundy kwalifikacji:
[WC] Maxime Janvier (FRA) vs [5] Simone Bolelli (ITA)
[2] Gregoire Barrere (FRA) vs Egor Gerasimov (BLR)
Alexey Vatutin (RUS) vs [6] Matthias Bachinger (GER)
[4] Serhij Stachowski (UKR) vs [8] Constant Lestienne (FRA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Delray Beach Open
Delray Beach - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Daniel Evans (GBR) d. [Alt] Donald Young (USA) 6-2 7-6(3)
Tim Smyczek (USA) d. [2] Adrian Menendez-Maceiras (ESP) 6-3 6-4
[7] Darian King (BAR) d. [3] Alexei Popyrin (AUS) 7-6(3) 6-3
Yosuke Watanuki (JPN) d. [WC] Marcelo Arevalo (ESA) 6-4 6-4
Delray Beach - wyniki II rundy kwalifikacji:
[6] Daniel Evans (GBR) d. [Alt] Donald Young (USA) 6-2 7-6(3)
Tim Smyczek (USA) d. [2] Adrian Menendez-Maceiras (ESP) 6-3 6-4
[7] Darian King (BAR) d. [3] Alexei Popyrin (AUS) 7-6(3) 6-3
Yosuke Watanuki (JPN) d. [WC] Marcelo Arevalo (ESA) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Delray Beach Open
MAIN DRAW
(uzupełniony o kwalifikantów)
[1,WC] Juan Martin del Potro (ARG) vs Yoshihito Nishioka (JPN)
Tennys Sandgren (USA) vs Reilly Opelka (USA)
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs Jared Donaldson (USA)
Mackenzie McDonald (USA) vs [7] Taylor Fritz (USA)
[4] Steve Johnson (USA) vs [Alt] Jason Jung (TPE)
[Q] Tim Smyczek (USA) vs Paolo Lorenzi (ITA)
Radu Albot (MDA) vs Ivo Karlovic (CRO)
Nick Kyrgios (AUS) vs [5] John Millman (AUS)
[6] Andraes Seppi (ITA) vs Bernard Tomic (AUS)
Jordan Thompson (AUS) vs Marcel Granollers (ESP)
[WC] Lloyd Harris (RSA) vs [Q] Darian King (BAR)
[Q] Daniel Evans (GBR) vs [3] Frances Tiafoe (USA)
[8] Adrian Mannarino (FRA) vs [SE] Brayden Schnur (CAN)
Denis Istomin (UZB) vs Feliciano Lopez (ESP)
Lukas Lacko (SVK) vs [Q] Yosuke Watanuki (JPN)
Peter Polansky (CAN) vs [2,WC] John Isner (USA)
MAIN DRAW
(uzupełniony o kwalifikantów)
[1,WC] Juan Martin del Potro (ARG) vs Yoshihito Nishioka (JPN)
Tennys Sandgren (USA) vs Reilly Opelka (USA)
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs Jared Donaldson (USA)
Mackenzie McDonald (USA) vs [7] Taylor Fritz (USA)
[4] Steve Johnson (USA) vs [Alt] Jason Jung (TPE)
[Q] Tim Smyczek (USA) vs Paolo Lorenzi (ITA)
Radu Albot (MDA) vs Ivo Karlovic (CRO)
Nick Kyrgios (AUS) vs [5] John Millman (AUS)
[6] Andraes Seppi (ITA) vs Bernard Tomic (AUS)
Jordan Thompson (AUS) vs Marcel Granollers (ESP)
[WC] Lloyd Harris (RSA) vs [Q] Darian King (BAR)
[Q] Daniel Evans (GBR) vs [3] Frances Tiafoe (USA)
[8] Adrian Mannarino (FRA) vs [SE] Brayden Schnur (CAN)
Denis Istomin (UZB) vs Feliciano Lopez (ESP)
Lukas Lacko (SVK) vs [Q] Yosuke Watanuki (JPN)
Peter Polansky (CAN) vs [2,WC] John Isner (USA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Rio Open
Rio de Janeiro - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Juan Ignacio Londero (ARG) d. [7] Rogerio Dutra Silva (BRA) 7-6(5) 6-2
[5] Casper Ruud (NOR) d. [Alt] Facundo Bagnis (ARG) 7-5 6-4
[3] Hugo Dellien (BOL) d. [6] Carlos Berlocq (ARG) 6-3 7-6(2)
[4] Elias Ymer (SWE) d. [8] Pedro Martinez (ESP) 6-4 1-6 6-4
Rio de Janeiro - wyniki II rundy kwalifikacji:
[1] Juan Ignacio Londero (ARG) d. [7] Rogerio Dutra Silva (BRA) 7-6(5) 6-2
[5] Casper Ruud (NOR) d. [Alt] Facundo Bagnis (ARG) 7-5 6-4
[3] Hugo Dellien (BOL) d. [6] Carlos Berlocq (ARG) 6-3 7-6(2)
[4] Elias Ymer (SWE) d. [8] Pedro Martinez (ESP) 6-4 1-6 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Rio Open
MAIN DRAW
(uzupełniony o kwalifikantów)
[1] Dominic Thiem (AUT) vs Laslo Djere (SRB)
[WC] Thiago Seyboth Wild (BRA) vs Taro Daniel (JPN)
[Q] Casper Ruud (NOR) vs Pablo Andujar (ESP)
Guido Pella (ARG) vs [5] Joao Sousa (POR)
[3] Marco Cecchinato (ITA) vs Aljaz Bedene (SLO)
Pedro Sousa (POR) vs [WC] Thiago Monteiro (BRA)
Guido Andreozzi (ARG) vs [Q] Hugo Dellien (BOL)
Roberto Carballes Baena (ESP) vs [8] Nicolas Jarry (CHI)
[7] Malek Jaziri (TUN) vs Federico Delbonis (ARG)
Lorenzo Sonego (ITA) vs Albert Ramos-Vinolas (ESP)
[Q] Elias Ymer (SWE) vs [Q] Juan Ignacio Londero (ARG)
Pablo Cuevas (URU) vs [4] Diego Schwartzman (ARG)
[6] Dusan Lajovic (SRB) vs Cameron Norrie (GBR)
Jaume Munar (ESP) vs Leonardo Mayer (ARG)
Christian Garin (CHI) vs Maximilian Marterer (GER)
[WC] Felix Auger-Aliassime (CAN) vs [2] Fabio Fognini (ITA)
MAIN DRAW
(uzupełniony o kwalifikantów)
[1] Dominic Thiem (AUT) vs Laslo Djere (SRB)
[WC] Thiago Seyboth Wild (BRA) vs Taro Daniel (JPN)
[Q] Casper Ruud (NOR) vs Pablo Andujar (ESP)
Guido Pella (ARG) vs [5] Joao Sousa (POR)
[3] Marco Cecchinato (ITA) vs Aljaz Bedene (SLO)
Pedro Sousa (POR) vs [WC] Thiago Monteiro (BRA)
Guido Andreozzi (ARG) vs [Q] Hugo Dellien (BOL)
Roberto Carballes Baena (ESP) vs [8] Nicolas Jarry (CHI)
[7] Malek Jaziri (TUN) vs Federico Delbonis (ARG)
Lorenzo Sonego (ITA) vs Albert Ramos-Vinolas (ESP)
[Q] Elias Ymer (SWE) vs [Q] Juan Ignacio Londero (ARG)
Pablo Cuevas (URU) vs [4] Diego Schwartzman (ARG)
[6] Dusan Lajovic (SRB) vs Cameron Norrie (GBR)
Jaume Munar (ESP) vs Leonardo Mayer (ARG)
Christian Garin (CHI) vs Maximilian Marterer (GER)
[WC] Felix Auger-Aliassime (CAN) vs [2] Fabio Fognini (ITA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
MTT Singiel :
2021: Roland Garros, San Diego, Paris
2019: Antwerp
MTT Debel :
#1 : 10 weeks
2024: Australian Open
2023: Wimbledon, Cincinnati
2022 : Indian Wells, US Open
2021: Australian Open, WTF
2020 : Shanghai
2019 : Wimbledon
2021: Roland Garros, San Diego, Paris
2019: Antwerp
MTT Debel :
#1 : 10 weeks
2024: Australian Open
2023: Wimbledon, Cincinnati
2022 : Indian Wells, US Open
2021: Australian Open, WTF
2020 : Shanghai
2019 : Wimbledon
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Open 13
Marsylia - plan gier na poniedziałek:
Kort centralny - start o 12:
[5] Simone Bolelli (ITA) vs. Maxime Janvier (FRA) (runda kwalifikacyjna)
Egor Gerasimov (BLR) vs. [7] Grégoire Barrere (FRA) (runda kwalifikacyjna)
Nie przed 14:30:
Filip Krajinovic (SRB) vs. Hubert Hurkacz (POL)
Nie przed 19:
[6] Gilles Simon (FRA) vs. [WC] Antoine Hoang (FRA)
Nie przed 20:45:
Denis Kudla (USA) vs. Michaił Kukuszkin (KAZ)
Kort 1 - start o 12:
[6] Matthias Bachinger (GER) vs. Alexey Vatutin (RUS) (runda kwalifikacyjna)
[4] Serhij Stachowski (UKR) vs [8] Constant Lestienne (FRA) (runda kwalifikacyjna)
Marsylia - plan gier na poniedziałek:
Kort centralny - start o 12:
[5] Simone Bolelli (ITA) vs. Maxime Janvier (FRA) (runda kwalifikacyjna)
Egor Gerasimov (BLR) vs. [7] Grégoire Barrere (FRA) (runda kwalifikacyjna)
Nie przed 14:30:
Filip Krajinovic (SRB) vs. Hubert Hurkacz (POL)
Nie przed 19:
[6] Gilles Simon (FRA) vs. [WC] Antoine Hoang (FRA)
Nie przed 20:45:
Denis Kudla (USA) vs. Michaił Kukuszkin (KAZ)
Kort 1 - start o 12:
[6] Matthias Bachinger (GER) vs. Alexey Vatutin (RUS) (runda kwalifikacyjna)
[4] Serhij Stachowski (UKR) vs [8] Constant Lestienne (FRA) (runda kwalifikacyjna)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Delray Beach Open
Plan gier na poniedziałek:
Kort 1 - start o 17:
Marcel Granollers (ESP) / Bernard Tomic (AUS) vs. Radu Albot (MDA) / Yohihito Nishioka (JPN)
Nie przed 18:30:
Luka Lacko (SVK) vs. [Q] Yosuke Watanuki (JPN)
Nie przed 20:30:
Feliciano Lopez (ESP) vs. Denis Istomin (UZB)
Nie przed 0:
[WC] Lloyd Harris (RSA) vs. [Q] Darian King (BAR)
Nie przed 2:
[5] John Millman (AUS) vs Nick Kyrgios (AUS)
Plan gier na poniedziałek:
Kort 1 - start o 17:
Marcel Granollers (ESP) / Bernard Tomic (AUS) vs. Radu Albot (MDA) / Yohihito Nishioka (JPN)
Nie przed 18:30:
Luka Lacko (SVK) vs. [Q] Yosuke Watanuki (JPN)
Nie przed 20:30:
Feliciano Lopez (ESP) vs. Denis Istomin (UZB)
Nie przed 0:
[WC] Lloyd Harris (RSA) vs. [Q] Darian King (BAR)
Nie przed 2:
[5] John Millman (AUS) vs Nick Kyrgios (AUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Rio Open
Plan gier na poniedziałek:
Quadra Guga Kuerten - start o 20:30:
[8] Nicolas Jarry (CHI) vs. Roberto Carballes Baena (ESP)
Nie przed 23:
[2] Fabio Fognini (ITA) vs. [WC] Félix Auger-Aliassime (CAN)
Taro Daniel (JPN) v. [WC] Tiago Seyboth Wild (BRA)
Quadra 1 - start o 20:30:
[7] Malek Jaziri (TUN) vs. Federico Delbonis (ARG)
[6] Dusan Lajovic (SRB) vs. Cameron Norrie (GBR)
[Q] Juan Ignacio Londero (ARG) vs. [Q] Elias Ymer (SWE)
Quadra 2 - start o 20:30:
Luke Bambridge / Jonny O’Mara (GBR) v. [WC] Thiago Monteiro / Fernando Romboli (BRA)
Guido Andreozzi (ARG) vs. [Q] Hugo Dellien (BOL)
Plan gier na poniedziałek:
Quadra Guga Kuerten - start o 20:30:
[8] Nicolas Jarry (CHI) vs. Roberto Carballes Baena (ESP)
Nie przed 23:
[2] Fabio Fognini (ITA) vs. [WC] Félix Auger-Aliassime (CAN)
Taro Daniel (JPN) v. [WC] Tiago Seyboth Wild (BRA)
Quadra 1 - start o 20:30:
[7] Malek Jaziri (TUN) vs. Federico Delbonis (ARG)
[6] Dusan Lajovic (SRB) vs. Cameron Norrie (GBR)
[Q] Juan Ignacio Londero (ARG) vs. [Q] Elias Ymer (SWE)
Quadra 2 - start o 20:30:
Luke Bambridge / Jonny O’Mara (GBR) v. [WC] Thiago Monteiro / Fernando Romboli (BRA)
Guido Andreozzi (ARG) vs. [Q] Hugo Dellien (BOL)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
MTT Singiel :
2021: Roland Garros, San Diego, Paris
2019: Antwerp
MTT Debel :
#1 : 10 weeks
2024: Australian Open
2023: Wimbledon, Cincinnati
2022 : Indian Wells, US Open
2021: Australian Open, WTF
2020 : Shanghai
2019 : Wimbledon
2021: Roland Garros, San Diego, Paris
2019: Antwerp
MTT Debel :
#1 : 10 weeks
2024: Australian Open
2023: Wimbledon, Cincinnati
2022 : Indian Wells, US Open
2021: Australian Open, WTF
2020 : Shanghai
2019 : Wimbledon
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
MTT Singiel :
2021: Roland Garros, San Diego, Paris
2019: Antwerp
MTT Debel :
#1 : 10 weeks
2024: Australian Open
2023: Wimbledon, Cincinnati
2022 : Indian Wells, US Open
2021: Australian Open, WTF
2020 : Shanghai
2019 : Wimbledon
2021: Roland Garros, San Diego, Paris
2019: Antwerp
MTT Debel :
#1 : 10 weeks
2024: Australian Open
2023: Wimbledon, Cincinnati
2022 : Indian Wells, US Open
2021: Australian Open, WTF
2020 : Shanghai
2019 : Wimbledon
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Mecz Huberta otwiera MD w Marsylii. 6-3 dla Polaka w pierwszym secie. Oby tak dalej.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Słaby Krajinovic i Polak robi swoje.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171498
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
No i super. 63 62, bardzo łatwo poszło.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T8: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach 2019
Open 13
Marsylia - wyniki II rundy kwalifikacji:
[5] Simone Bolelli (ITA) d. [WC] Maxime Janvier (FRA) 6-4 7-5
Egor Gerasimov (BLR) d. [2] Gregoire Barrere (FRA) 6-2 7-5
[6] Matthias Bachinger (GER) d. Alexey Vatutin (RUS) 7-6(6) 6-4
[8] Constant Lestienne (FRA) d. [4] Serhij Stachowski (UKR) 7-5 1-6 7-5
Marsylia - wyniki II rundy kwalifikacji:
[5] Simone Bolelli (ITA) d. [WC] Maxime Janvier (FRA) 6-4 7-5
Egor Gerasimov (BLR) d. [2] Gregoire Barrere (FRA) 6-2 7-5
[6] Matthias Bachinger (GER) d. Alexey Vatutin (RUS) 7-6(6) 6-4
[8] Constant Lestienne (FRA) d. [4] Serhij Stachowski (UKR) 7-5 1-6 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości