Temat: Jaume Munar
Odpowiedzi: 94
Odsłony: 5648

Re: Jaume Munar

AO20 przynosi pierwszy wygrany mecz w australijskim szlemie (75 57 60 63 z Hugo Gastonem). Tym samym 2. rundy brakuje Jaume już tylko na Wimbledonie. :D
wczoraj, 23:47
Temat: Aljaž Bedene
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 5322

Re: Aljaž Bedene

Z niedowierzaniem (jednak) przyjmuję info, że Aljaz dziś wygrał swój pierwszy mecz w MD Australian Open. Wymęczył w 5 setach Jamesa Duckwortha 6-4 6-7(5) 6-7(5) 6-2 6-4.
wczoraj, 23:45
Temat: Yuichi Sugita
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 2332

Re: Yuichi Sugita

Z kronikarskiego obowiązku odnotuję, że Yuichi wygrał mecz w Wielkim Szlemie po 1,5 rocznej przerwie. Ogranie Elliota Benchetrita 6-2 6-0 6-3 to chyba najłatwiejszy wygrany wielkoszlemowy mecz w karierze 32-letniego Japończyka. :D

wczoraj, 23:37
W obecnym ATP połówki Szlema robili Kyle Edmund, Lucas Pouille i Carreno-Busta, ale nie miało to wciąż zbyt dużo wspólnego z poważnym tenisem.
Uwielbiam. :D
wczoraj, 23:36
Temat: Gilles Simon
Odpowiedzi: 142
Odsłony: 6767

Re: Gilles Simon

Ładnie obił truchło Cuevasa w pierwszej rundzie AO20, 483. wygrany mecz i się zastanawiam, czy dobije do pół tysiąca.
wczoraj, 23:32
Forum: ATP Tour
Temat: Marton Fucsovics - na co go stać?

Re: Frances Tiafoe

Chciałem zaprzeczać, ale może być. Mimo wszystko powinien wyżebrać jakiś finał kurnika, 2 półfinały i ćwiartkę Waszyngtonu/Pekinu.

wczoraj, 19:32

Możliwe, że dziś wreszcie normalnie się wyśpię. Do weekendu chyba już nie zarywam nocek, bo źle to znoszę. :D

O młodzieży się wypowiem a kilka dni w ATP Tour. Właśnie przeczytałem wasze komentarze i muszę dojść do siebie.
wczoraj, 17:06

Zajechany Gierasimow teraz. Da radę.
wczoraj, 17:00

18. Liczymy od teraz (powiedział po meczu).

Z kolei Zworek przeznaczy 10 kafli za każdy swój wygrany mecz tutaj.
wczoraj, 16:48

John zaoferował 1,000 dolców (na rzecz walki z pożąrami buszu) za każego seta, jakiego Nick wygra w tym turnieju.

Od zawsze Mac wspominał, że chciałby trenować NK i przynajmniej już wiemy, że motywuje nie najgorzej. :D

Re: RANKINGI ATP

Roger z kolei zagra jutro o awans do setki ATP Race 2020.
wczoraj, 13:55

Chociaż jeden młody się wyłamał. Ivo Karlović pokonał przed chwilą w 3 setach Vaska Pospisila.
wczoraj, 12:00

jaccol55 pisze:
wczoraj, 11:58
Polubiłem Daniila. Spoko koleś. Czekam na półfinał z Rafą.
Świat też Cię lubi, Kuba. :)
wczoraj, 11:22

Miło widzieć, że Fritz dostaje randoma w pierwszej rundzie WS i obchodzi się z nim tak, że nie mam odruchów wymiotnych. Szkoda, że to rzadkość (nie tylko o Taylora). 6-3 6-3 6-3, bardzo estetyczny wynik.