T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
05.02.2024 - 11.02.2024
Nazwa turnieju: CORDOBA OPEN
Lokalizacja: Cordoba
Termin turnieju: 05.02.2024 - 11.02.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Red Clay
Piłki: Dunlop ATP Extra Duty
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Pula nagród pieniężnych: $562,345
Dyrektor turnieju: Mariano Ink
Zwycięzca singla 2023: - [4] Sebastian Baez
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: DALLAS OPEN
Lokalizacja: Dallas
Termin turnieju: 05.02.2024 - 11.02.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Indoor Hard
Piłki: ATP Dunlop Extra Duty
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawkeye Live – 2 courts
Pula nagród pieniężnych: $756,020
Dyrektor turnieju: Peter Lebedevs
Zwycięzca singla 2023: - Yibing Wu
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: OPEN 13 PROVENCE
Lokalizacja: Marsylia
Termin turnieju: 05.02.2024 - 11.02.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Indoor Ancrylic on Wood
Piłki: Babolat
Elektroniczny system sprawdzania piłek: FoxTenn
Pula nagród pieniężnych: €724,015
Dyrektor turnieju: Jean-Francois Caujolle
Zwycięzca singla 2023: - [2] Jannik Sinner
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: CORDOBA OPEN
Lokalizacja: Cordoba
Termin turnieju: 05.02.2024 - 11.02.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Red Clay
Piłki: Dunlop ATP Extra Duty
Elektroniczny system sprawdzania piłek: N/A
Pula nagród pieniężnych: $562,345
Dyrektor turnieju: Mariano Ink
Zwycięzca singla 2023: - [4] Sebastian Baez
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: DALLAS OPEN
Lokalizacja: Dallas
Termin turnieju: 05.02.2024 - 11.02.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Indoor Hard
Piłki: ATP Dunlop Extra Duty
Elektroniczny system sprawdzania piłek: Hawkeye Live – 2 courts
Pula nagród pieniężnych: $756,020
Dyrektor turnieju: Peter Lebedevs
Zwycięzca singla 2023: - Yibing Wu
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: OPEN 13 PROVENCE
Lokalizacja: Marsylia
Termin turnieju: 05.02.2024 - 11.02.2024
Drabinka turnieju: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Indoor Ancrylic on Wood
Piłki: Babolat
Elektroniczny system sprawdzania piłek: FoxTenn
Pula nagród pieniężnych: €724,015
Dyrektor turnieju: Jean-Francois Caujolle
Zwycięzca singla 2023: - [2] Jannik Sinner
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Cordoba - lista graczy do turnieju głównego:
Francisco Cerundolo 22
Sebastian Baez 26
Tomas Martin Etcheverry 30
Sebastian Ofner 37
Yannick Hanfmann 49
Daniel Altmaier 57
Roberto Carballes Baena 67
Pedro Cachin 72
Bernabe Zapata Miralles 77
Thiago Seyboth Wild 78
Juan Pablo Varillas 80
Alejandro Tabilo 82
Jaume Munar 83
Federico Coria 85
Albert Ramos-Vinolas 86
Cristian Garin 88
Daniel Elahi Galan 89
Facundo Diaz Acosta 93
[WC] Diego Schwartzman 111
[WC]
[WC]
(SE)
(SE)
(LE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Tomas Barrios Vera 95
2 Hugo Dellien 109
3 Diego Schwartzman 111
4 Pedro Martinez 114
5 Alex Molcan 118
6 Thiago Monteiro 120
7 Thiago Agustin Tirante 121
8 Francisco Comesana 123
9 Mariano Navone 126
10 Luciano Darderi 129
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Dallas - lista graczy do turnieju głównego:
Tommy Paul 14
Ben Shelton 16
Frances Tiafoe 17
Adrian Mannarino 20
Christopher Eubanks 34
Mackenzie McDonald 42
Max Purcell 45
Jordan Thompson 47
J.J. Wolf 54
Miomir Kecmanovic 55
Yoshihito Nishioka 58
Marcos Giron 60
Dominik Koepfer 61
Aleksandar Vukic 63
Rinky Hijikata 70
Taro Daniel 74
Constant Lestienne 84
Alex Michelsen 92
[WC] Ethan Quinn 343
[WC] Adam Neff 834
[WC] Reilly Opelka 1147
(SE)
(SE)
(LE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 James Duckworth 96
2 Maximilian Marterer 98
3 Liam Broady 100
4 Quentin Halys 101
5 Flavio Cobolli 102
6 Aleksandar Kovacevic 103
7 Michael Mmoh 106
8 Pedro Martinez 114
9 Radu Albot 131
10 Juan Manuel Cerundolo 133
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Marsylia - lista graczy do turnieju głównego:
Jannik Sinner 4
Hubert Hurkacz 9
Grigor Dimitrov 13
Karen Khachanov 15
Ugo Humbert 21
Alejandro Davidovich Fokina 23
Jan-Lennard Struff 24
Lorenzo Musetti 25
Felix Auger-Aliassime 27
Sebastian Korda 29
Jiri Lehecka 32
Andy Murray 44
Lorenzo Sonego 46
Alexander Shevchenko 48
Emil Ruusuvuori 50
Zhizhen Zhang 53
Fabian Marozsan 65
Tomas Machac 73
[WC]
[WC]
[WC]
(SE)
(SE)
(LE)
[Q]
[Q]
[Q]
[Q]
Rezerwowi:
1 Richard Gasquet 76
2 Alexandre Muller 79
3 Gregoire Barrere 81
4 Luca Van Assche 87
5 Borna Gojo 91
6 Arthur Rinderknech 97
7 Maximilian Marterer 98
8 Hugo Gaston 99
9 Quentin Halys 101
10 Flavio Cobolli 102
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Cordoba - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Hugo Dellien 105
Pedro Martinez 109
Thiago Agustin Tirante 118
Francisco Comesana 121
Mariano Navone 125
Luciano Darderi 128
Corentin Moutet 134
Juan Manuel Cerundolo 138
Camilo Ugo Carabelli 139
Andrea Vavassori 153
Andrea Pellegrino 155
Genaro Alberto Olivieri 175
Ivan Gakhov 177
Roman Andres Burruchaga 180
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Santiago Rodriguez Taverna 206
2 Marco Cecchinato 216
3 Nicolas Kicker 217 [PR]
4 Alessandro Giannessi 226
5 Jozef Kovalik 231
6 Andrea Collarini 236
7 Joao Sousa 239
8 Facundo Bagnis 241
9 Gustavo Heide 245
10 Juan Pablo Ficovich 251
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Dallas - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
James Duckworth 95
Aleksandar Kovacevic 101
Michael Mmoh 104
Gabriel Diallo 135
Shintaro Mochizuki 136
Juncheng Shang 140
Duje Ajdukovic 141
Zachary Svajda 143
Terence Atmane 144
Emilio Nava 146
Nicolas Moreno De Alboran 147
Sho Shimabukuro 148
Denis Kudla 164
(List frozen) -
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Patrick Kypson 183
2 Illya Marchenko 217
3 Marco Trungelliti 224
4 Steve Johnson 237
5 Joao Sousa 239
6 Brandon Holt 244
7 Juan Pablo Ficovich 251
8 Matteo Martineau 261
9 Adrian Andreev 263
10 Tennys Sandgren 266
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Marsylia - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Roberto Bautista Agut 72
Alexandre Muller 73
Luca Van Assche 79
Gregoire Barrere 83
Arthur Rinderknech 94
Maximilian Marterer 96
Hugo Gaston 97
Flavio Cobolli 100
Benjamin Bonzi 106
Quentin Halys 110
David Goffin 112
Arthur Cazaux 122
Maxime Cressy 123
Matteo Berrettini 124
[WC]
[WC]
Rezerwowi:
1 Zsombor Piros 126
2 Richard Gasquet 131
3 Giulio Zeppieri 133
4 Elias Ymer 156
5 Harold Mayot 157
6 Titouan Droguet 159
7 Pablo Llamas Ruiz 160
8 Matteo Gigante 171
9 Hugo Grenier 178
10 Daniel Rincon 186
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Cordoba - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[Q] Facundo Bagnis vs [Q] Luciano Darderi
1/2 finału:
[Q] Facundo Bagnis d. Federico Coria 63 75 01:57 Arnaud Gabas
[Q] Luciano Darderi d. [2] Sebastian Baez 61 36 63 02:22 Jimmy Pinoargote
1/4 finału:
[Q] Facundo Bagnis d. Jaume Munar 75 64 02:24 Yamila Halle
Federico Coria d. [3] Tomas Martin Etcheverry 63 64 01:49 Jimmy Pinoargote
[Q] Luciano Darderi d. [7] Yannick Hanfmann 76(2) 61 01:38 Arnaud Gabas
[2] Sebastian Baez d. Facundo Diaz Acosta 63 61 01:05 Jimmy Pinoargote
II runda:
Jaume Munar d. [1] Francisco Cerundolo 75 64 01:54 Rafael Maia
[Q] Facundo Bagnis d. [8] Roberto Carballes Baena 76(5) 64 02:32 Jimmy Pinoargote
[3] Tomas Martin Etcheverry d. Bernabe Zapata Miralles 75 64 02:18 Paula Vieira Souza
Federico Coria d. Albert Ramos-Vinolas 61 63 01:24 Arnaud Gabas
[7] Yannick Hanfmann d. [Q] Roman Andres Burruchaga 36 61 64 02:11 Yamila Halle
[Q] Luciano Darderi d. [4] Sebastian Ofner 60 63 01:04 Rafael Maia
Facundo Diaz Acosta d. [LL] Thiago Agustin Tirante 62 67(5) 62 02:47 Rafael Maia
[2] Sebastian Baez d. Hugo Dellien 46 63 64 02:15 Arnaud Gabas
I runda:
[1] Francisco Cerundolo wolna runda
Jaume Munar d. Daniel Elahi Galan 62 64 01:41 Arnaud Gabas
[Q] Facundo Bagnis d. [WC] Juan Manuel Cerundolo 64 62 01:29 Yamila Halle
[8] Roberto Carballes Baena d. [WC] Mariano Navone 36 63 63 02:43 Rafael Maia
[3] Tomas Martin Etcheverry wolna runda
Bernabe Zapata Miralles d. Cristian Garin 16 76(3) 30 RET 02:02 Arnaud Gabas
Albert Ramos d. Pedro Cachin 64 36 61 02:05 Rafael Maia
Federico Coria d. [5] Daniel Altmaier 57 63 64 02:44 Arnaud Gabas
[7] Yannick Hanfmann d. Juan Pablo Varillas 57 76(1) 61 02:50 Rafael Maia
[Q] Roman Andres Burruchaga d. Diego Schwartzman 61 46 64 02:18 Jimmy Pinoargote
[Q] Luciano Darderi d. Tomas Barrios Vera 46 61 62 01:56 Paula Vieira Souza
[4] Sebastian Ofner wolna runda
[LL] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Francisco Comesana 61 76(4) 01:58 Yamila Halle
Facundo Diaz Acosta d. [Q] Federico Agustin Gomez 61 64 01:31 Paula Vieira Souza
Hugo Dellien d. Thiago Seyboth Wild 64 26 63 02:26 Jimmy Pinoargote
[2] Sebastian Baez wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Dallas - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Marcos Giron vs [2] Tommy Paul
1/2 finału:
Marcos Giron d. [4] Adrian Mannarino 61 63 01:14 Joshua Brace
[2] Tommy Paul d. [3] Ben Shelton 62 64 01:19 Greg Allensworth
1/4 finału:
Marcos Giron d. [1] Frances Tiafoe 61 64 01:03 Renaud Lichtenstein
[4] Adrian Mannarino d. James Duckworth 62 31 i krecz (back) 00:52 Greg Allensworth
[3] Ben Shelton d. [7] Jordan Thompson 67(2) 64 64 02:30 Joshua Brace
[2] Tommy Paul d. [8] Dominik Koepfer 75 63 01:28 Renaud Lichtenstein
II runda:
[1] Frances Tiafoe d. Alex Michelsen 64 63 01:18 Joshua Brace
Marcos Giron d. [6] Max Purcell 64 63 01:26 Scotty Moore
[4] Adrian Mannarino d. Yoshihito Nishioka W/O (stomach) 00:00 Joshua Brace
James Duckworth d. [5] Christopher Eubanks 76(3) 64 01:17 Renaud Lichtenstein
[7] Jordan Thompson d. [LL] Denis Kudla 61 61 01:07 Renaud Lichtenstein
[3] Ben Shelton d. Michael Mmoh 63 63 01:03 Greg Allensworth
[8] Dominik Koepfer d. Rinky Hijikata 63 76(5) 01:35 Scotty Moore
[2] Tommy Paul d. Taro Daniel 63 62 01:31 Joshua Brace
I runda:
[1] Frances Tiafoe wolna runda
Alex Michelsen d. [Q] Tennys Sandgren 63 36 61 01:56 Scotty Moore
Marcos Giron d. [Q] Nicolas Moreno De Alboran 61 64 01:03 Joshua Brace
[6] Max Purcell d. [WC] Mitchell Krueger 62 46 76(3) 02:19 Adel Borghei
[4] Adrian Mannarino wolna runda
Yoshihito Nishioka d. [LL] Terence Atmane 76(5) 46 63 02:26 Scotty Moore
James Duckworth d. Zachary Svajda 76(3) 61 01:15 Adel Borghei
[5] Christopher Eubanks d. [Q] Steve Johnson 61 64 01:12 Greg Allensworth
[7] Jordan Thompson d. [WC] Adam Neff 63 61 01:18 Joshua Brace
[LL] Denis Kudla d. Radu Albot 63 76(3) 01:44 Adel Borghei
Michael Mmoh d. [Q] Emilio Nava 75 62 01:30 Roger Pennington
[3] Ben Shelton wolna runda
[8] Dominik Koepfer d. Aleksandar Kovacevic 64 76(5) 01:28 Roger Pennington
Rinky Hijikata d. [WC] Ethan Quinn 64 64 01:38 Roger Pennington
Taro Daniel d. Constant Lestienne 46 64 50 i krecz (right triceps) 02:12 Greg Allensworth
[2] Tommy Paul wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Marsylia - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[4] Ugo Humbert vs [2] Grigor Dimitrov
1/2 finału:
[4] Ugo Humbert d. [1] Hubert Hurkacz 64 64 01:22 Ruth Concas
[2] Grigor Dimitrov d. [3] Karen Khachanov 67(3) 64 76(5) 02:57 Manuel Absolu
1/4 finału:
[1] Hubert Hurkacz d. Tomas Machac 63 64 01:02 Aurelie Tourte
[4] Ugo Humbert d. [5] Alejandro Davidovich Fokina 61 64 01:09 Ruth Concas
[3] Karen Khachanov d. Zhizhen Zhang 64 61 01:01 Manuel Absolu
[2] Grigor Dimitrov d. [Alt] Arthur Rinderknech 63 76(3) 01:26 Aurelie Tourte
II runda:
[1] Hubert Hurkacz d. Alexander Shevchenko 61 64 01:05 Ruth Concas
Tomas Machac d. [6] Lorenzo Musetti 63 62 01:23 Louis Boucharinc
[4] Ugo Humbert d. [Q] Hugo Gaston 26 61 63 01:49 Aurelie Tourte
[5] Alejandro Davidovich Fokina d. Emil Ruusuvuori 63 75 01:36 Christian Rask
Zhizhen Zhang d. [7] Felix Auger-Aliassime 64 64 01:28 Manuel Absolu
[3] Karen Khachanov d. Roberto Bautista Agut 62 62 01:16 Manuel Absolu
[Alt] Arthur Rinderknech d. [8] Jiri Lehecka 75 76(5) 01:56 Christian Rask
[2] Grigor Dimitrov d. Sebastian Korda 61 76(5) 01:32 Aurelie Tourte
I runda:
[1] Hubert Hurkacz wolna runda
Alexander Shevchenko d. [WC] Benjamin Bonzi 76(4) 64 01:25 Christian Rask
Tomas Machac d. Andy Murray 75 64 01:37 Aurelie Tourte
[6] Lorenzo Musetti d. [Alt] Maximilian Marterer 64 62 01:47 Manuel Absolu
[4] Ugo Humbert wolna runda
[Q] Hugo Gaston d. [WC] Denis Shapovalov 75 16 63 01:54 Christian Rask
Emil Ruusuvuori d. Luca Van Assche 76(2) 64 01:32 Christian Rask
[5] Alejandro Davidovich Fokina d. Gregoire Barrere 46 64 64 02:04 Christian Rask
[7] Felix Auger Aliassime d. [WC] Quentin Halys 62 75 01:18 Ruth Concas
Zhizhen Zhang d. [LL] Giulio Zeppieri 67(7) 61 64 02:09 Louis Boucharinc
Roberto Bautista Agut d. Richard Gasquet 63 75 01:51 Aurelie Tourte
[3] Karen Khachanov wolna runda
[8] Jiri Lehecka d. [Q] David Goffin 36 75 62 01:51 Louis Boucharinc
[Alt] Arthur Rinderknech d. [Q] Maxime Cressy 67(6) 75 62 02:35 Luca Laugero
Sebastian Korda d. [Q] Hugo Grenier 63 26 76(3) 02:08 Ruth Concas
[2] Grigor Dimitrov wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Cordoba - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[1] Maximo Gonzalez / Andres Molteni vs [2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul
1/2 finału:
[1] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. [WC] Federico Agustin Gomez / Renzo Olivo 7-5 6-4 01:35 Jimmy Pinoargote
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Boris Arias / Federico Zeballos 7-5 6-4 01:34 Yamila Halle
1/4 finału:
[1] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. [Alt] Luciano Darderi / Hugo Dellien 00:00 Arnaud Gabas
[WC] Federico Agustin Gomez / Renzo Olivo d. Theo Arribage / Luca Sanchez 3-6 6-3 10-2 01:12 Iñaki Navalón
Boris Arias / Federico Zeballos d. [4] Nicolas Barrientos / Rafael Matos 7-5 7-6(2) 01:46 Iñaki Navalón
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Victor Vlad Cornea / Philipp Oswald 7-6(3) 6-3 01:29 Rafael Maia
I runda:
[1] Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Fernando Romboli / Marcelo Zormann 6-0 7-6(3) 01:30 Yamila Halle
[WC] Federico Agustin Gomez / Renzo Olivo d. [3] Marcelo Melo / Matwe Middelkoop 6-1 6-2 00:54 Jimmy Pinoargote
Theo Arribage / Luca Sanchez d. Pedro Cachin / Federico Coria 00:00 Iñaki Navalón
[4] Nicolas Barrientos / Rafael Matos d. Francisco Comesana / Thiago Seyboth Wild 6-4 6-4 01:13 Paula Vieira Souza
Victor Vlad Cornea / Philipp Oswald d. Guido Andreozzi / Guillermo Duran 7-6(5) 7-5 01:51 Iñaki Navalón
[2] Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. [WC] Facundo Bagnis / Nicolas Kicker 7-6(5) 7-5 01:55 Arnaud Gabas
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Dallas - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[4] Max Purcell / Jordan Thompson vs William Blumberg / Rinky Hijikata
1/2 finału:
[4] Max Purcell / Jordan Thompson d. [1] Santiago Gonzalez / Neal Skupski 7-6(4) 6-3 01:26 Joshua Brace
William Blumberg / Rinky Hijikata d. [WC] Emilio Nava / Ben Shelton 6-4 6-4 01:06 Renaud Lichtenstein
1/4 finału:
[1] Santiago Gonzalez / Neal Skupski d. Gonzalo Escobar / Skander Mansouri 7-5 7-6(4) 01:40 Scotty Moore
[4] Max Purcell / Jordan Thompson d. Luis David Martinez / Miguel Angel Reyes-Varela 6-1 6-3 00:54 Roger Pennington
William Blumberg / Rinky Hijikata d. Francisco Cabral / Henry Patten 3-6 6-3 10-8 01:17 Joshua Brace
[WC] Emilio Nava / Ben Shelton d. Anirudh Chandrasekar / Vijay Sundar Prashanth 7-6(5) 4-6 12-10 01:47 Adel Borghei
I runda:
[1] Santiago Gonzalez / Neal Skupski d. Evan King / Reese Stalder 6-3 7-6(4) 01:18 Christian Preston
Gonzalo Escobar / Skander Mansouri d. Marcelo Demoliner / Andre Goransson 7-6(3) 6-4 01:25 Joshua Brace
[4] Max Purcell / Jordan Thompson d. Andrew Harris / Dominik Koepfer 7-6(6) 6-3 01:15 Greg Allensworth
Luis David Martinez / Miguel Angel Reyes-Varela d. Diego Hidalgo / Cristian Rodriguez 6(4)-7 6-3 10-5 01:44 Renaud Lichtenstein
Francisco Cabral / Henry Patten d. James Duckworth / Alex Michelsen 6-3 6-2 00:58 Scotty Moore
William Blumberg / Rinky Hijikata d. [3] Julian Cash / Robert Galloway 3-6 6-3 10-7 01:05 Adel Borghei
[WC] Emilio Nava / Ben Shelton d. [WC] Huntley Allen / Julian Noah Steinhausen 6-4 6(6)-7 10-8 01:40 Scotty Moore
Anirudh Chandrasekar / Vijay Sundar Prashanth d. [2] Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-4 7-6(2) 01:25 Roger Pennington
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Marsylia - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
Patrik Niklas-Salminen / Emil Ruusuvuori vs Tomas Machac / Zhizhen Zhang
1/2 finału:
Patrik Niklas-Salminen / Emil Ruusuvuori d. [3] Alexander Erler / Lucas Miedler 4-2 i krecz (Erler - Shoulder) 00:17 Christian Rask
Tomas Machac / Zhizhen Zhang d. Vasil Kirkov / Sebastian Korda 6(2)-7 6-3 10-7 01:24 Manuel Absolu
1/4 finału:
Patrik Niklas-Salminen / Emil Ruusuvuori d. Andreas Mies / John-Patrick Smith 6-4 6-4 01:17 Luca Laugero
[3] Alexander Erler / Lucas Miedler d. Bart Stevens / Petros Tsitsipas 6-2 6-3 01:08 Louis Boucharinc
Vasil Kirkov / Sebastian Korda d. [Alt] Sander Arends / Sem Verbeek 5-7 6-3 10-8 01:17 Manuel Absolu
Tomas Machac / Zhizhen Zhang d. [2] Harri Heliovaara / John Peers 6-4 3-6 10-6 01:13 Louis Boucharinc
I runda:
Andreas Mies / John-Patrick Smith d. [1] Jean-Julien Rojer / Michael Venus 7-5 6-3 01:19 Manuel Absolu
Patrik Niklas-Salminen / Emil Ruusuvuori d. Romain Arneodo / Jonathan Eysseric 6-2 7-6(4) 01:23 Louis Boucharinc
[3] Alexander Erler / Lucas Miedler d. Nikola Cacic / Denys Molchanov 4-6 7-5 11-9 01:32 Manuel Absolu
Bart Stevens / Petros Tsitsipas d. Albano Olivetti / Sam Weissborn 6-4 4-6 10-8 01:25 Aurelie Tourte
[Alt] Sander Arends / Sem Verbeek d. Ivan Liutarevich / Alexander Shevchenko 6-0 6-1 00:38
Vasil Kirkov / Sebastian Korda d. [4] Yuki Bhambri / Robin Haase 1-6 6-4 12-10 01:14 Luca Laugero
Tomas Machac / Zhizhen Zhang d. Constantin Frantzen / Hendrik Jebens 6-4 6-3 01:01 Luca Laugero
[2] Harri Heliovaara / John Peers d. [WC] Pierre-Hugues Herbert / Gregoire Jacq 6-2 6-3 01:01 Luca Laugero
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Cordoba - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
Facundo Bagnis d. [1] Thiago Agustin Tirante 76(5) 63 02:26 Iñaki Navalón
[2] Luciano Darderi d. Andrea Collarini 63 76(3) 01:53 Rafael Maia
[Alt] Federico Agustin Gomez d. [Alt] Renzo Olivo 64 64 01:50 Yamila Halle
[4] Roman Andres Burruchaga d. [7] Marco Cecchinato 63 60 01:23 Arnaud Gabas
I runda:
[1] Thiago Agustin Tirante d. [WC] Alex Barrena 6-3 6-4 01:27 R. Balmforth
Facundo Bagnis d. [8] Santiago Rodriguez Taverna 6-0 6-0 00:52 Yamila Halle
[2] Luciano Darderi d. Alessandro Giannessi 6-2 6-0 00:55 Yamila Halle
Andrea Collarini d. [6] Ivan Gakhov 7-6(5) 6-1 01:47 T. Janzen
[Alt] Federico Agustin Gomez d. [3] Corentin Moutet 2-6 6-3 7-6(1) 02:24 Arnaud Gabas
[Alt] Renzo Olivo d. [5] Genaro Alberto Olivieri 6-4 6-2 01:38 Iñaki Navalón
[4] Roman Andres Burruchaga d. [WC] Hernan Casanova 6-4 6-2 01:32 Iñaki Navalón
[7] Marco Cecchinato d. [PR] Nicolas Kicker 6-1 6-4 01:34 Rafael Maia
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Dallas - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[8] Steve Johnson d. [1] Terence Atmane 63 67(4) 64 01:57 Scotty Moore
[2] Emilio Nava d. [7] Marco Trungelliti 63 46 64 02:27 Adel Borghei
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [5] Denis Kudla 64 67(4) 64 02:13 Roger Pennington
Tennys Sandgren d. [6] Illya Marchenko 75 76(5) 02:08 Greg Allensworth
I runda:
[1] Terence Atmane d. [Alt] Thai-Son Kwiatkowski 46 76(2) 62 02:03 Christian Preston
[8] Steve Johnson d. [Alt] Timo Stodder 64 62 01:05 Greg Allensworth
[2] Emilio Nava d. Aidan Mayo 63 64 01:18 Christian Preston
[7] Marco Trungelliti d. Juan Pablo Ficovich 76(4) 67(4) 64 02:43 Greg Allensworth
[3] Nicolas Moreno De Alboran d. [WC] Trevor Svajda 63 76(2) 01:37 Adel Borghei
[5] Denis Kudla d. [WC] Jerry Barton 62 75 01:22 Scotty Moore
Tennys Sandgren d. [4] Sho Shimabukuro 62 76(2) 01:23 Scotty Moore
[6] Illya Marchenko d. Brandon Holt 76(3) 67(4) 76(1) 03:05 Adel Borghei
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
Marsylia - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Hugo Gaston d. [Alt] Pierre-Hugues Herbert 36 62 63 01:59 Luca Laugero
[6] Hugo Grenier d. [2] Giulio Zeppieri 36 75 63 02:02 Christian Rask
[3] Maxime Cressy d. [Alt] Martin Damm 64 64 01:20 Louis Boucharinc
[4] David Goffin d. [WC] Lucas Pouille 75 63 01:33 Ruth Concas
I runda:
[1] Hugo Gaston d. Titouan Droguet 75 64 01:45 Louis Boucharinc
[Alt] Pierre Hugues Herbert d. Matteo Gigante 76(5) 64 01:41 Manuel Absolu
[2] Giulio Zeppieri d. [Alt] Nikolas Sanchez Izquierdo 75 62 01:07 Louis Boucharinc
[6] Hugo Grenier d. Calvin Hemery 64 64 01:29 Ruth Concas
[3] Maxime Cressy d. [Alt] David Jorda Sanchis 64 64 01:19
[Alt] Martin Damm d. [8] Pablo Llamas Ruiz 63 76(4) 01:28 Ruth Concas
[4] David Goffin d. [Alt] Alejandro Moro Canas 61 46 76(2) 02:26 Luca Laugero
[WC] Lucas Pouille d. [5] Harold Mayot 75 33 i krecz (abdominal) 01:25 Manuel Absolu
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T6: Cordoba, Dallas, Marsylia 2024
To jest Marsylia a nie Montpelier we Francji
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości