T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Czyli tylko najważniejsza rzecz uległa zmianie w tym wszystkim.
Coś lepiej zaczął grać Molleker od kiedy stracił u nas temat. @Barty
Coś lepiej zaczął grać Molleker od kiedy stracił u nas temat. @Barty
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
W San Marino też pada.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Paire zaraz kolejny finał zrobi.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
- no-handed backhand
- Posty: 17738
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Kliniczny Paire. W sensie, tam powinien się udać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Lol, co za lamus.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172128
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
@Barty @Kamileki @no-handed backhand, Koreańczyk Gerard Campana Lee.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Tym razem w Libercu pogoda nie sprzyja, a w Luedenscheid postanowili nie ryzykować i zakończyli turniej wczoraj.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
41% pierwszego wykręcił, ito regularnie co seta.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T31: Porto (125), San Marino (125), Luedenscheid (100), Lexington (75), Liberec (75) 2023
Porto CH 125:
Finał:
[4] Luca Nardi d. [WC] Joao Sousa 57 64 61
Półfinały:
[WC] Joao Sousa d. Jules Marie 76(4) 60
[4] Luca Nardi d. [7] Antoine Escoffier 76(3) 64
Ćwierćfinały:
Jules Marie d. Denis Yevseyev 36 76(7) 64
[WC] Joao Sousa d. [PR] Pierre Hugues Herbert 76(4) 62
[4] Luca Nardi d. Adrian Andreev 64 63
[7] Antoine Escoffier d. Steven Diez 63 64
II runda:
Jules Marie d. [WC] Gastao Elias 64 63
Denis Yevseyev d. [6] Emilio Nava 36 63 75
[PR] Pierre Hugues Herbert d. [Q] Jaime Faria 67(1) 64 64
[WC] Joao Sousa d. Alibek Kachmazov 62 62
Adrian Andreev d. Peter Gojowczyk 26 63 62
[4] Luca Nardi d. Goncalo Oliveira 64 36 63
[7] Antoine Escoffier d. Altug Celikbilek 64 76(9)
Steven Diez d. [WC] Henrique Rocha 63 62
I runda:
[WC] Gastao Elias d. [1] Quentin Halys 75 75
Jules Marie d. Benjamin Lock (ZIM) 63 64
Denis Yevseyev d. [Q] Joao Domingues 62 36 63
[6] Emilio Nava d. [Q] Johannes Haerteis 76(3) 76(2)
[Q] Jaime Faria d. [3] Hugo Grenier 64 63
[PR] Pierre Hugues Herbert d. Laurent Lokoli 64 64
Alibek Kachmazov d. [Q] Kenny De Schepper 64 64
[WC] Joao Sousa d. [5] Mattia Bellucci 67(5) 64 64
Peter Gojowczyk d. [8] Ricardas Berankis 26 64 76(5)
Adrian Andreev d. Dominik Palan 63 76(2)
Goncalo Oliveira d. [Q] Lucas Poullain 64 60
[4] Luca Nardi d. Nicolas Mejia 36 62 63
[7] Antoine Escoffier d. Lorenzo Giustino 63 64
Altug Celikbilek d. Frederico Ferreira Silva 64 67(6) 63
[WC] Henrique Rocha d. [Q] Robert Strombachs 64 46 64
Steven Diez d. [2] Benjamin Bonzi 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [7] Adria Soriano Barrera 75 76(0)
Johannes Haerteis d. [WC] Hugo Maia 75 75
[3] Robert Strombachs d. [10] Duarte Vale 62 76(6)
[4] Kenny De Schepper d. Niki Kaliyanda Poonacha 62 64
[11] Jaime Faria d. Aleksandr Braynin 64 75
[8] Joao Domingues d. [WC] Pedro Araujo 62 46 60
I runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [WC] Tiago Silva 60 61
[7] Adria Soriano Barrera d. Daniel Rodrigues 64 63
[WC] Hugo Maia d. [2] Antoine Hoang 26 64 64
Johannes Haerteis d. [12] Victor Lilov 64 26 62
[3] Robert Strombachs d. Andrea Guerrieri 63 64
[10] Duarte Vale d. Enzo Wallart 64 64
[4] Kenny De Schepper d. Miguel Damas 76(3) 61
Niki Kaliyanda Poonacha d. [9] Luca Potenza 75 61
Aleksandr Braynin d. [5] Daniel Cox 64 64
[11] Jaime Faria d. Ji Sung Nam 64 64
[WC] Pedro Araujo d. [Alt] Fabrizio Andaloro 62 63
[8] Joao Domingues d. [WC] Fabio Coelho 63 36 61
San Marino CH 125:
Finał:
[2] Jaume Munar d. Andrea Pellegrino 64 61
Półfinały:
Andrea Pellegrino d. Nerman Fatic 36 63 00 RET
[2] Jaume Munar d. Daniel Rincon 06 61 62
Ćwierćfinały:
Andrea Pellegrino d. [Q] Alexander Weis 76(3) 76(3)
Nerman Fatic d. [3] David Goffin 62 63
Daniel Rincon d. [4] Fabio Fognini 67(4) 64 64
[2] Jaume Munar d. Federico Delbonis 64 75
II runda:
Andrea Pellegrino d. [Q] Enrico Dalla Valle 64 16 61
[Q] Alexander Weis d. [Q] Valentin Vacherot 64 36 76(3)
[3] David Goffin d. Vitaliy Sachko 67(0) 62 62
Nerman Fatic d. [Q] Kyrian Jacquet 75 64
Daniel Rincon d. [6] Kimmer Coppejans 63 62
[4] Fabio Fognini d. Edoardo Lavagno 63 75
Federico Delbonis d. Alessandro Giannessi 63 57 61
[2] Jaume Munar d. Nikolas Sanchez Izquierdo 61 62
I runda:
[Q] Enrico Dalla Valle d. [1] Alexandre Muller 63 64
Andrea Pellegrino d. Aziz Dougaz 63 41 RET
[Q] Alexander Weis d. Gianluca Mager 75 11 RET
[Q] Valentin Vacherot d. [7] Zdenek Kolar 62 63
[3] David Goffin d. Federico Gaio 62 75
Vitaliy Sachko d. Nicholas David Ionel 64 26 63
Nerman Fatic d. Roman Andres Burruchaga 63 36 63
[Q] Kyrian Jacquet d. [5] Flavio Cobolli 63 46 61
[6] Kimmer Coppejans d. Dragos Nicolae Madaras 64 64
Daniel Rincon d. [Q] Marcello Serafini 76(5) 76(4)
Edoardo Lavagno d. [WC] Marco De Rossi (SMR) 63 64
[4] Fabio Fognini d. Andrea Collarini 60 61
Federico Delbonis d. [8] Marc Polmans 61 63
Alessandro Giannessi d. Moez Echargui 16 64 64
Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Q] Carlos Taberner 26 62 75
[2] Jaume Munar d. Francesco Passaro 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. [12] Lorenzo Rottoli 63 64
[2] Kyrian Jacquet d. [9] Gianmarco Ferrari 64 64
[3] Alexander Weis d. Fausto Tabacco 76(1) 64
[10] Marcello Serafini d. [4] Francesco Forti 75 36 60
[8] Enrico Dalla Valle d. [5] Viktor Durasovic 64 60
[6] Carlos Taberner d. [7] Daniel Dutra Da Silva 75 57 62
I runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. Carlo Alberto Caniato 62 64
[12] Lorenzo Rottoli d. [WC] Francesco Giorgetti 75 62
[2] Kyrian Jacquet d. Lorenzo Bocchi 63 63
[9] Gianmarco Ferrari d. Simone Roncalli 75 36 60
[3] Alexander Weis d. Andrea Picchione 26 64 62
Fausto Tabacco d. [11] Federico Arnaboldi 36 61 64
[4] Francesco Forti d. [WC] Alessandro Pecci 62 00 RET
[10] Marcello Serafini d. Peter Heller 64 64
[5] Viktor Durasovic d. [WC] Manuel Mazza 76(2) 62
[8] Enrico Dalla Valle d. Gabriele Piraino 75 61
[6] Carlos Taberner d. Andrea Arnaboldi 64 64
[7] Daniel Dutra Da Silva d. Gonzalo Villanueva 60 61
Luedenscheid CH 100:
Finał:
[Q] Duje Ajdukovic d. [8] Hugo Dellien 75 64
Półfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. [6] Raul Brancaccio 63 21 RET
[8] Hugo Dellien d. [3] Benoit Paire 67(4) 64 63
Ćwierćfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. Rudolf Molleker 62 64
[6] Raul Brancaccio d. Camilo Ugo Carabelli 64 36 64
[3] Benoit Paire d. Gauthier Onclin 64 64
[8] Hugo Dellien d. [2] Pedro Martinez 75 75
II runda:
Rudolf Molleker d. [1] Fabian Marozsan 06 76(3) 62
[Q] Duje Ajdukovic d. Oriol Roca Batalla 64 64
Camilo Ugo Carabelli d. [4] Timofey Skatov 63 57 76(5)
[6] Raul Brancaccio d. [Alt] Henri Squire 63 26 64
Gauthier Onclin d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 61 64
[3] Benoit Paire d. [Q] Marvin Moeller 64 64
[8] Hugo Dellien d. Jozef Kovalik 16 61 76(3)
[2] Pedro Martinez d. [WC] Louis Wessels 64 62
I runda:
[1] Fabian Marozsan d. Liam Gavrielides 76(4) 63
Rudolf Molleker d. [WC] Max Hans Rehberg 64 62
Oriol Roca Batalla d. [Q] Tommaso Compagnucci 63 64
[Q] Duje Ajdukovic d. [5] Maximilian Marterer 63 16 76(5)
[4] Timofey Skatov d. Oleksii Krutykh 63 67(5) 75
Camilo Ugo Carabelli d. Geoffrey Blancaneaux 64 61
[Alt] Henri Squire d. Stefano Travaglia 76(3) 10 RET
[6] Raul Brancaccio d. Henri Laaksonen 64 36 76(3)
Gauthier Onclin d. [7] Jan Choinski 64 62
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Georgii Kravchenko 63 62
[Q] Marvin Moeller d. Nick Hardt 63 61
[3] Benoit Paire d. Facundo Mena 64 63
[8] Hugo Dellien d. Daniel Masur 62 63
Jozef Kovalik d. [Q] Hazem Naw (UNK) 76(7) 63
[WC] Louis Wessels d. [Q] Marcelo Zormann Da Silva 63 76(7)
[2] Pedro Martinez d. Mariano Navone 75 26 76(2)
II runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Kai Wehnelt 64 36 63
Georgii Kravchenko d. [9] Wilson Leite 62 61
[11] Tommaso Compagnucci d. [3] Vladyslav Orlov 75 67(6) 64
Marcelo Zormann Da Silva d. [4] Hady Habib (LBN) 64 26 76(2)
[12] Marvin Moeller d. [5] Sandro Kopp 60 61
Hazem Naw (UNK) d. [PR] Pedro Sakamoto 61 76(8)
I runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Aleksandre Metreveli 62 62
Kai Wehnelt d. [10] Jose Pereira 62 64
Georgii Kravchenko d. [2] Maxime Chazal 62 62
[9] Wilson Leite d. [Alt] Christoph Negritu 76(3) 36 63
[3] Vladyslav Orlov d. Morits Pieper 64 62
[11] Tommaso Compagnucci d. [WC] Philip Florig 75 64
[4] Hady Habib (LBN) d. [WC] John Sperle 36 61 63
Marcelo Zormann Da Silva d. [Alt] Filip Bergevi 63 67(5) 64
[5] Sandro Kopp d. Benjamin Winter Lopez 63 64
[12] Marvin Moeller d. [WC] Karlo Cubelic 63 36 62
[PR] Pedro Sakamoto d. [6] Akira Santillan 63 64
Hazem Naw (UNK) d. [8] Stefanos Sakellaridis 63 60
Lexington CH 75:
Finał:
[2] Steve Johnson d. [1] Arthur Cazaux 76(5) 64
Półfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [WC] Cannon Kingsley 62 76(6)
[2] Steve Johnson d. [5] Tennys Sandgren 76(1) 63
Ćwierćfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Aidan Mayo 61 64
[WC] Cannon Kingsley d. [3] Tung Lin Wu 63 62
[5] Tennys Sandgren d. [4] Seong Chan Hong 64 62
[2] Steve Johnson d. [Alt] Ulises Blanch 63 64
II runda:
[1] Arthur Cazaux d. Omar Jasika 62 63
[Q] Aidan Mayo d. [8] Tristan Schoolkate 36 64 63
[3] Tung Lin Wu d. Adolfo Daniel Vallejo (PAR) 64 76(4)
[WC] Cannon Kingsley d. [6] Dane Sweeny 64 75
[5] Tennys Sandgren d. Strong Kirchheimer 62 64
[4] Seong Chan Hong d. Bernard Tomic 61 62
[Alt] Ulises Blanch d. [7] Adam Walton 63 63
[2] Steve Johnson d. Eliot Spizzirri 63 75
I runda:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Justin Boulais 75 46 64
Omar Jasika d. Ryan Peniston 75 62
[Q] Aidan Mayo d. [Alt] Nathan Ponwith 64 61
[8] Tristan Schoolkate d. [Q] Philip Sekulic 36 76(3) 61
[3] Tung Lin Wu d. Christian Langmo 64 64
Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. Alex Bolt 64 46 61
[WC] Cannon Kingsley d. [Q] Yuki Mochizuki 64 46 63
[6] Dane Sweeny d. [Q] Tristan Boyer 63 64
[5] Tennys Sandgren d. [WC] Joshua Lapadat 75 63
Strong Kirchheimer d. [WC] Martin Damm 67(4) 76(5) 76(4)
Bernard Tomic d. [Q] Stefan Dostanic 64 26 61
[4] Seong Chan Hong d. Nam Hoang Ly 61 75
[7] Adam Walton d. Maxime Janvier 46 63 63
[Alt] Ulises Blanch d. Aidan Mchugh 76(2) 64
Eliot Spizzirri d. [PR] Christian Harrison 76(4) 64
[2] Steve Johnson d. Billy Harris 76(5) 64
II runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Justin Roberts 61 64
[2] Aidan Mayo d. [11] Colin Markes 62 75
[12] Stefan Dostanic d. [3] Blake Ellis 64 64
[4] Yuki Mochizuki d. [10] Makoto Ochi 64 62
[5] Justin Boulais d. [8] Jaimee Floyd Angele 63 64
[6] Tristan Boyer d. [9] Michael Zheng 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Kosuke Ogura W/O
[Alt] Justin Roberts d. [7] Ramkumar Ramanathan 76(5) 76(3)
[2] Aidan Mayo d. Cooper Williams 64 63
[11] Colin Markes d. Blu Baker 64 75
[3] Blake Ellis d. [WC] Noah Schachter 64 67(4) 64
[12] Stefan Dostanic d. Alexander Bernard 61 60
[4] Yuki Mochizuki d. [WC] Andre Ilagan 64 76(5)
[10] Makoto Ochi d. Calum Puttergill 61 63
[5] Justin Boulais d. Joshua Sheehy 62 75
[8] Jaimee Floyd Angele d. [Alt] Taha Baadi 63 64
[6] Tristan Boyer d. [Alt] Michail Pervolarakis 63 67(3) 63
[9] Michael Zheng d. Eli Stephenson 64 62
Liberec CH 75:
Finał:
[8] Francisco Comesana d. [Q] Toby Alex Kodat 62 64
Półfinały:
[Q] Toby Alex Kodat d. Gerard Campana Lee 61 75
[8] Francisco Comesana d. Ugo Blanchet 63 60
Ćwierćfinały:
Gerard Campana Lee d. Hernan Casanova 63 67(5) 64
[Q] Toby Alex Kodat d. [Q] Federico Agustin Gomez 61 60
Ugo Blanchet d. [3] Dalibor Svrcina 60 63
[8] Francisco Comesana d. Dino Prizmic 36 75 62
II runda:
Gerard Campana Lee d. [1] Tomas Machac 75 00 RET
Hernan Casanova d. [5] Riccardo Bonadio 64 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [4] Sumit Nagal 64 62
[Q] Toby Alex Kodat d. [6] Norbert Gombos 64 63
Ugo Blanchet d. Vit Kopriva 36 64 62
[3] Dalibor Svrcina d. Daniel Michalski 75 46 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Michael Vrbensky 75 64
Dino Prizmic d. [2] Lukas Klein 62 76(6)
I runda:
[1] Tomas Machac d. [Q] Alex Marti Pujolras 75 61
Gerard Campana Lee d. Nino Serdarusic 64 36 64
Hernan Casanova d. Miljan Zekic 63 64
[5] Riccardo Bonadio d. Matheus Pucinelli De Almeida 62 61
[4] Sumit Nagal d. [WC] Andrew Paulson 60 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [WC] Jiri Vesely 46 63 64
[Q] Toby Alex Kodat d. Timo Stodder 36 63 63
[6] Norbert Gombos d. Giovanni Fonio 76(5) 64
Vit Kopriva d. [7] Jakub Mensik 63 10 RET
Ugo Blanchet d. [WC] Hynek Barton 61 63
Daniel Michalski d. Max Houkes 75 64
[3] Dalibor Svrcina d. Maks Kasnikowski 36 76(0) 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Constantin Bittoun Kouzmine 61 63
[Q] Michael Vrbensky d. Valentin Royer 64 26 64
Dino Prizmic d. [Q] Kirill Kivattsev 75 64
[2] Lukas Klein d. Joao Lucas Reis Da Silva 61 62
II runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [11] Yanaki Milev 64 62
[2] Alex Marti Pujolras d. Federico Iannaccone 60 63
[3] Toby Alex Kodat d. [WC] Matyas Cerny 60 62
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. [WC] Dominik Recek 57 76(6) 60
[5] Kirill Kivattsev d. [8] Matthew Dellavedova 64 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [9] Denys Klok 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [WC] Dominik Kellovsky 61 62
[11] Yanaki Milev d. Jonas Forejtek 63 64
[2] Alex Marti Pujolras d. [WC] Daniel Siniakov 16 63 61
Federico Iannaccone d. Martin Krumich 76(1) 63
[3] Toby Alex Kodat d. Oleg Prihodko 64 64
[WC] Matyas Cerny d. [10] Gian Marco Moroni 40 RET
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. Patrik Rikl 61 43 RET
[WC] Dominik Recek d. [7] Neil Oberleitner 36 64 64
[5] Kirill Kivattsev d. Oscar Jose Gutierrez 62 64
[8] Matthew Dellavedova d. Pawel Cias 75 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [Alt] Jiri Barnat 16 63 76(5)
[9] Denys Klok d. Sebastian Dominko 76(6) 75
Finał:
[4] Luca Nardi d. [WC] Joao Sousa 57 64 61
Półfinały:
[WC] Joao Sousa d. Jules Marie 76(4) 60
[4] Luca Nardi d. [7] Antoine Escoffier 76(3) 64
Ćwierćfinały:
Jules Marie d. Denis Yevseyev 36 76(7) 64
[WC] Joao Sousa d. [PR] Pierre Hugues Herbert 76(4) 62
[4] Luca Nardi d. Adrian Andreev 64 63
[7] Antoine Escoffier d. Steven Diez 63 64
II runda:
Jules Marie d. [WC] Gastao Elias 64 63
Denis Yevseyev d. [6] Emilio Nava 36 63 75
[PR] Pierre Hugues Herbert d. [Q] Jaime Faria 67(1) 64 64
[WC] Joao Sousa d. Alibek Kachmazov 62 62
Adrian Andreev d. Peter Gojowczyk 26 63 62
[4] Luca Nardi d. Goncalo Oliveira 64 36 63
[7] Antoine Escoffier d. Altug Celikbilek 64 76(9)
Steven Diez d. [WC] Henrique Rocha 63 62
I runda:
[WC] Gastao Elias d. [1] Quentin Halys 75 75
Jules Marie d. Benjamin Lock (ZIM) 63 64
Denis Yevseyev d. [Q] Joao Domingues 62 36 63
[6] Emilio Nava d. [Q] Johannes Haerteis 76(3) 76(2)
[Q] Jaime Faria d. [3] Hugo Grenier 64 63
[PR] Pierre Hugues Herbert d. Laurent Lokoli 64 64
Alibek Kachmazov d. [Q] Kenny De Schepper 64 64
[WC] Joao Sousa d. [5] Mattia Bellucci 67(5) 64 64
Peter Gojowczyk d. [8] Ricardas Berankis 26 64 76(5)
Adrian Andreev d. Dominik Palan 63 76(2)
Goncalo Oliveira d. [Q] Lucas Poullain 64 60
[4] Luca Nardi d. Nicolas Mejia 36 62 63
[7] Antoine Escoffier d. Lorenzo Giustino 63 64
Altug Celikbilek d. Frederico Ferreira Silva 64 67(6) 63
[WC] Henrique Rocha d. [Q] Robert Strombachs 64 46 64
Steven Diez d. [2] Benjamin Bonzi 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [7] Adria Soriano Barrera 75 76(0)
Johannes Haerteis d. [WC] Hugo Maia 75 75
[3] Robert Strombachs d. [10] Duarte Vale 62 76(6)
[4] Kenny De Schepper d. Niki Kaliyanda Poonacha 62 64
[11] Jaime Faria d. Aleksandr Braynin 64 75
[8] Joao Domingues d. [WC] Pedro Araujo 62 46 60
I runda kwalifikacji:
[1] Lucas Poullain d. [WC] Tiago Silva 60 61
[7] Adria Soriano Barrera d. Daniel Rodrigues 64 63
[WC] Hugo Maia d. [2] Antoine Hoang 26 64 64
Johannes Haerteis d. [12] Victor Lilov 64 26 62
[3] Robert Strombachs d. Andrea Guerrieri 63 64
[10] Duarte Vale d. Enzo Wallart 64 64
[4] Kenny De Schepper d. Miguel Damas 76(3) 61
Niki Kaliyanda Poonacha d. [9] Luca Potenza 75 61
Aleksandr Braynin d. [5] Daniel Cox 64 64
[11] Jaime Faria d. Ji Sung Nam 64 64
[WC] Pedro Araujo d. [Alt] Fabrizio Andaloro 62 63
[8] Joao Domingues d. [WC] Fabio Coelho 63 36 61
San Marino CH 125:
Finał:
[2] Jaume Munar d. Andrea Pellegrino 64 61
Półfinały:
Andrea Pellegrino d. Nerman Fatic 36 63 00 RET
[2] Jaume Munar d. Daniel Rincon 06 61 62
Ćwierćfinały:
Andrea Pellegrino d. [Q] Alexander Weis 76(3) 76(3)
Nerman Fatic d. [3] David Goffin 62 63
Daniel Rincon d. [4] Fabio Fognini 67(4) 64 64
[2] Jaume Munar d. Federico Delbonis 64 75
II runda:
Andrea Pellegrino d. [Q] Enrico Dalla Valle 64 16 61
[Q] Alexander Weis d. [Q] Valentin Vacherot 64 36 76(3)
[3] David Goffin d. Vitaliy Sachko 67(0) 62 62
Nerman Fatic d. [Q] Kyrian Jacquet 75 64
Daniel Rincon d. [6] Kimmer Coppejans 63 62
[4] Fabio Fognini d. Edoardo Lavagno 63 75
Federico Delbonis d. Alessandro Giannessi 63 57 61
[2] Jaume Munar d. Nikolas Sanchez Izquierdo 61 62
I runda:
[Q] Enrico Dalla Valle d. [1] Alexandre Muller 63 64
Andrea Pellegrino d. Aziz Dougaz 63 41 RET
[Q] Alexander Weis d. Gianluca Mager 75 11 RET
[Q] Valentin Vacherot d. [7] Zdenek Kolar 62 63
[3] David Goffin d. Federico Gaio 62 75
Vitaliy Sachko d. Nicholas David Ionel 64 26 63
Nerman Fatic d. Roman Andres Burruchaga 63 36 63
[Q] Kyrian Jacquet d. [5] Flavio Cobolli 63 46 61
[6] Kimmer Coppejans d. Dragos Nicolae Madaras 64 64
Daniel Rincon d. [Q] Marcello Serafini 76(5) 76(4)
Edoardo Lavagno d. [WC] Marco De Rossi (SMR) 63 64
[4] Fabio Fognini d. Andrea Collarini 60 61
Federico Delbonis d. [8] Marc Polmans 61 63
Alessandro Giannessi d. Moez Echargui 16 64 64
Nikolas Sanchez Izquierdo d. [Q] Carlos Taberner 26 62 75
[2] Jaume Munar d. Francesco Passaro 64 64
II runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. [12] Lorenzo Rottoli 63 64
[2] Kyrian Jacquet d. [9] Gianmarco Ferrari 64 64
[3] Alexander Weis d. Fausto Tabacco 76(1) 64
[10] Marcello Serafini d. [4] Francesco Forti 75 36 60
[8] Enrico Dalla Valle d. [5] Viktor Durasovic 64 60
[6] Carlos Taberner d. [7] Daniel Dutra Da Silva 75 57 62
I runda kwalifikacji:
[1] Valentin Vacherot d. Carlo Alberto Caniato 62 64
[12] Lorenzo Rottoli d. [WC] Francesco Giorgetti 75 62
[2] Kyrian Jacquet d. Lorenzo Bocchi 63 63
[9] Gianmarco Ferrari d. Simone Roncalli 75 36 60
[3] Alexander Weis d. Andrea Picchione 26 64 62
Fausto Tabacco d. [11] Federico Arnaboldi 36 61 64
[4] Francesco Forti d. [WC] Alessandro Pecci 62 00 RET
[10] Marcello Serafini d. Peter Heller 64 64
[5] Viktor Durasovic d. [WC] Manuel Mazza 76(2) 62
[8] Enrico Dalla Valle d. Gabriele Piraino 75 61
[6] Carlos Taberner d. Andrea Arnaboldi 64 64
[7] Daniel Dutra Da Silva d. Gonzalo Villanueva 60 61
Luedenscheid CH 100:
Finał:
[Q] Duje Ajdukovic d. [8] Hugo Dellien 75 64
Półfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. [6] Raul Brancaccio 63 21 RET
[8] Hugo Dellien d. [3] Benoit Paire 67(4) 64 63
Ćwierćfinały:
[Q] Duje Ajdukovic d. Rudolf Molleker 62 64
[6] Raul Brancaccio d. Camilo Ugo Carabelli 64 36 64
[3] Benoit Paire d. Gauthier Onclin 64 64
[8] Hugo Dellien d. [2] Pedro Martinez 75 75
II runda:
Rudolf Molleker d. [1] Fabian Marozsan 06 76(3) 62
[Q] Duje Ajdukovic d. Oriol Roca Batalla 64 64
Camilo Ugo Carabelli d. [4] Timofey Skatov 63 57 76(5)
[6] Raul Brancaccio d. [Alt] Henri Squire 63 26 64
Gauthier Onclin d. Santiago Fa Rodriguez Taverna 61 64
[3] Benoit Paire d. [Q] Marvin Moeller 64 64
[8] Hugo Dellien d. Jozef Kovalik 16 61 76(3)
[2] Pedro Martinez d. [WC] Louis Wessels 64 62
I runda:
[1] Fabian Marozsan d. Liam Gavrielides 76(4) 63
Rudolf Molleker d. [WC] Max Hans Rehberg 64 62
Oriol Roca Batalla d. [Q] Tommaso Compagnucci 63 64
[Q] Duje Ajdukovic d. [5] Maximilian Marterer 63 16 76(5)
[4] Timofey Skatov d. Oleksii Krutykh 63 67(5) 75
Camilo Ugo Carabelli d. Geoffrey Blancaneaux 64 61
[Alt] Henri Squire d. Stefano Travaglia 76(3) 10 RET
[6] Raul Brancaccio d. Henri Laaksonen 64 36 76(3)
Gauthier Onclin d. [7] Jan Choinski 64 62
Santiago Fa Rodriguez Taverna d. [Q] Georgii Kravchenko 63 62
[Q] Marvin Moeller d. Nick Hardt 63 61
[3] Benoit Paire d. Facundo Mena 64 63
[8] Hugo Dellien d. Daniel Masur 62 63
Jozef Kovalik d. [Q] Hazem Naw (UNK) 76(7) 63
[WC] Louis Wessels d. [Q] Marcelo Zormann Da Silva 63 76(7)
[2] Pedro Martinez d. Mariano Navone 75 26 76(2)
II runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Kai Wehnelt 64 36 63
Georgii Kravchenko d. [9] Wilson Leite 62 61
[11] Tommaso Compagnucci d. [3] Vladyslav Orlov 75 67(6) 64
Marcelo Zormann Da Silva d. [4] Hady Habib (LBN) 64 26 76(2)
[12] Marvin Moeller d. [5] Sandro Kopp 60 61
Hazem Naw (UNK) d. [PR] Pedro Sakamoto 61 76(8)
I runda kwalifikacji:
[1] Duje Ajdukovic d. Aleksandre Metreveli 62 62
Kai Wehnelt d. [10] Jose Pereira 62 64
Georgii Kravchenko d. [2] Maxime Chazal 62 62
[9] Wilson Leite d. [Alt] Christoph Negritu 76(3) 36 63
[3] Vladyslav Orlov d. Morits Pieper 64 62
[11] Tommaso Compagnucci d. [WC] Philip Florig 75 64
[4] Hady Habib (LBN) d. [WC] John Sperle 36 61 63
Marcelo Zormann Da Silva d. [Alt] Filip Bergevi 63 67(5) 64
[5] Sandro Kopp d. Benjamin Winter Lopez 63 64
[12] Marvin Moeller d. [WC] Karlo Cubelic 63 36 62
[PR] Pedro Sakamoto d. [6] Akira Santillan 63 64
Hazem Naw (UNK) d. [8] Stefanos Sakellaridis 63 60
Lexington CH 75:
Finał:
[2] Steve Johnson d. [1] Arthur Cazaux 76(5) 64
Półfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [WC] Cannon Kingsley 62 76(6)
[2] Steve Johnson d. [5] Tennys Sandgren 76(1) 63
Ćwierćfinały:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Aidan Mayo 61 64
[WC] Cannon Kingsley d. [3] Tung Lin Wu 63 62
[5] Tennys Sandgren d. [4] Seong Chan Hong 64 62
[2] Steve Johnson d. [Alt] Ulises Blanch 63 64
II runda:
[1] Arthur Cazaux d. Omar Jasika 62 63
[Q] Aidan Mayo d. [8] Tristan Schoolkate 36 64 63
[3] Tung Lin Wu d. Adolfo Daniel Vallejo (PAR) 64 76(4)
[WC] Cannon Kingsley d. [6] Dane Sweeny 64 75
[5] Tennys Sandgren d. Strong Kirchheimer 62 64
[4] Seong Chan Hong d. Bernard Tomic 61 62
[Alt] Ulises Blanch d. [7] Adam Walton 63 63
[2] Steve Johnson d. Eliot Spizzirri 63 75
I runda:
[1] Arthur Cazaux d. [Q] Justin Boulais 75 46 64
Omar Jasika d. Ryan Peniston 75 62
[Q] Aidan Mayo d. [Alt] Nathan Ponwith 64 61
[8] Tristan Schoolkate d. [Q] Philip Sekulic 36 76(3) 61
[3] Tung Lin Wu d. Christian Langmo 64 64
Adolfo Daniel Vallejo (PAR) d. Alex Bolt 64 46 61
[WC] Cannon Kingsley d. [Q] Yuki Mochizuki 64 46 63
[6] Dane Sweeny d. [Q] Tristan Boyer 63 64
[5] Tennys Sandgren d. [WC] Joshua Lapadat 75 63
Strong Kirchheimer d. [WC] Martin Damm 67(4) 76(5) 76(4)
Bernard Tomic d. [Q] Stefan Dostanic 64 26 61
[4] Seong Chan Hong d. Nam Hoang Ly 61 75
[7] Adam Walton d. Maxime Janvier 46 63 63
[Alt] Ulises Blanch d. Aidan Mchugh 76(2) 64
Eliot Spizzirri d. [PR] Christian Harrison 76(4) 64
[2] Steve Johnson d. Billy Harris 76(5) 64
II runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Justin Roberts 61 64
[2] Aidan Mayo d. [11] Colin Markes 62 75
[12] Stefan Dostanic d. [3] Blake Ellis 64 64
[4] Yuki Mochizuki d. [10] Makoto Ochi 64 62
[5] Justin Boulais d. [8] Jaimee Floyd Angele 63 64
[6] Tristan Boyer d. [9] Michael Zheng 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Philip Sekulic d. [Alt] Kosuke Ogura W/O
[Alt] Justin Roberts d. [7] Ramkumar Ramanathan 76(5) 76(3)
[2] Aidan Mayo d. Cooper Williams 64 63
[11] Colin Markes d. Blu Baker 64 75
[3] Blake Ellis d. [WC] Noah Schachter 64 67(4) 64
[12] Stefan Dostanic d. Alexander Bernard 61 60
[4] Yuki Mochizuki d. [WC] Andre Ilagan 64 76(5)
[10] Makoto Ochi d. Calum Puttergill 61 63
[5] Justin Boulais d. Joshua Sheehy 62 75
[8] Jaimee Floyd Angele d. [Alt] Taha Baadi 63 64
[6] Tristan Boyer d. [Alt] Michail Pervolarakis 63 67(3) 63
[9] Michael Zheng d. Eli Stephenson 64 62
Liberec CH 75:
Finał:
[8] Francisco Comesana d. [Q] Toby Alex Kodat 62 64
Półfinały:
[Q] Toby Alex Kodat d. Gerard Campana Lee 61 75
[8] Francisco Comesana d. Ugo Blanchet 63 60
Ćwierćfinały:
Gerard Campana Lee d. Hernan Casanova 63 67(5) 64
[Q] Toby Alex Kodat d. [Q] Federico Agustin Gomez 61 60
Ugo Blanchet d. [3] Dalibor Svrcina 60 63
[8] Francisco Comesana d. Dino Prizmic 36 75 62
II runda:
Gerard Campana Lee d. [1] Tomas Machac 75 00 RET
Hernan Casanova d. [5] Riccardo Bonadio 64 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [4] Sumit Nagal 64 62
[Q] Toby Alex Kodat d. [6] Norbert Gombos 64 63
Ugo Blanchet d. Vit Kopriva 36 64 62
[3] Dalibor Svrcina d. Daniel Michalski 75 46 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Michael Vrbensky 75 64
Dino Prizmic d. [2] Lukas Klein 62 76(6)
I runda:
[1] Tomas Machac d. [Q] Alex Marti Pujolras 75 61
Gerard Campana Lee d. Nino Serdarusic 64 36 64
Hernan Casanova d. Miljan Zekic 63 64
[5] Riccardo Bonadio d. Matheus Pucinelli De Almeida 62 61
[4] Sumit Nagal d. [WC] Andrew Paulson 60 76(5)
[Q] Federico Agustin Gomez d. [WC] Jiri Vesely 46 63 64
[Q] Toby Alex Kodat d. Timo Stodder 36 63 63
[6] Norbert Gombos d. Giovanni Fonio 76(5) 64
Vit Kopriva d. [7] Jakub Mensik 63 10 RET
Ugo Blanchet d. [WC] Hynek Barton 61 63
Daniel Michalski d. Max Houkes 75 64
[3] Dalibor Svrcina d. Maks Kasnikowski 36 76(0) 63
[8] Francisco Comesana d. [Q] Constantin Bittoun Kouzmine 61 63
[Q] Michael Vrbensky d. Valentin Royer 64 26 64
Dino Prizmic d. [Q] Kirill Kivattsev 75 64
[2] Lukas Klein d. Joao Lucas Reis Da Silva 61 62
II runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [11] Yanaki Milev 64 62
[2] Alex Marti Pujolras d. Federico Iannaccone 60 63
[3] Toby Alex Kodat d. [WC] Matyas Cerny 60 62
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. [WC] Dominik Recek 57 76(6) 60
[5] Kirill Kivattsev d. [8] Matthew Dellavedova 64 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [9] Denys Klok 63 62
I runda kwalifikacji:
[1] Michael Vrbensky d. [WC] Dominik Kellovsky 61 62
[11] Yanaki Milev d. Jonas Forejtek 63 64
[2] Alex Marti Pujolras d. [WC] Daniel Siniakov 16 63 61
Federico Iannaccone d. Martin Krumich 76(1) 63
[3] Toby Alex Kodat d. Oleg Prihodko 64 64
[WC] Matyas Cerny d. [10] Gian Marco Moroni 40 RET
[4] Constantin Bittoun Kouzmine d. Patrik Rikl 61 43 RET
[WC] Dominik Recek d. [7] Neil Oberleitner 36 64 64
[5] Kirill Kivattsev d. Oscar Jose Gutierrez 62 64
[8] Matthew Dellavedova d. Pawel Cias 75 62
[6] Federico Agustin Gomez d. [Alt] Jiri Barnat 16 63 76(5)
[9] Denys Klok d. Sebastian Dominko 76(6) 75
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości