T43: Bazylea, Wiedeń 2023
T43: Bazylea, Wiedeń 2023
23.10.2023 - 29.10.2023
Swiss Indoors Basel
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Swiss Indoors Basel
Miejsce rozgrywania turnieju: Bazylea, Szwajcaria
Czas rozgrywania turnieju: 23.10.2023 - 29.10.2023
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,219,975
Zwycięzca singla 2022: - Felix Auger-Aliassime
Zwycięzcy debla 2022: -Ivan Dodig /Austin Krajicek
Swiss Indoors Basel
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Swiss Indoors Basel
Miejsce rozgrywania turnieju: Bazylea, Szwajcaria
Czas rozgrywania turnieju: 23.10.2023 - 29.10.2023
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,219,975
Zwycięzca singla 2022: - Felix Auger-Aliassime
Zwycięzcy debla 2022: -Ivan Dodig /Austin Krajicek
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
23.10.2022 - 29.10.2022
Erste Bank Open
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Erste Bank Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Wiedeń, Austria
Czas rozgrywania turnieju: 23.10.2023 - 29.10.2023
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,443,810
Zwycięzca singla 2022: - Daniił Miedwiediew
Zwycięzcy debla 2022: - Alexander Erler/Lucas Miedler
Erste Bank Open
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Erste Bank Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Wiedeń, Austria
Czas rozgrywania turnieju: 23.10.2023 - 29.10.2023
Drabinka: Singiel - 32 osoby, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard (hala)
Pula nagród pieniężnych: €2,443,810
Zwycięzca singla 2022: - Daniił Miedwiediew
Zwycięzcy debla 2022: - Alexander Erler/Lucas Miedler
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Swiss Indoors Basel
Basel - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 2
Holger Rune 4
Taylor Fritz 8
Casper Ruud 9
Alex de Minaur 12
Hubert Hurkacz 17
Jan-Lennard Struff 22
Nicolas Jarry 23
Tallon Griekspoor 24
Alejandro Davidovich Fokina 25
Sebastian Baez 27
Sebastian Korda 28
Tomas Martin Etcheverry 31
Christopher Eubanks 32
Milos Raonic 33 (PR)
Adrian Mannarino 34
Alexander Bublik 35
Ugo Humbert 36
Laslo Djere 37
Andy Murray 40
Roberto Bautista Agut 42
Max Purcell 43
Diego Schwartzman 133
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Miomir Kecmanovic 46
2 Stan Wawrinka 47
3 Matteo Arnaldi 48
4 Daniel Altmaier 49
5 Aleksandar Vukic 50
6 J.J. Wolf 51
7 Asłan Karacjew 52
8 Yannick Hanfmann 53
9 Dusan Lajovic 54
10 Emil Ruusuvuori 55
Basel - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 2
Holger Rune 4
Taylor Fritz 8
Casper Ruud 9
Alex de Minaur 12
Hubert Hurkacz 17
Jan-Lennard Struff 22
Nicolas Jarry 23
Tallon Griekspoor 24
Alejandro Davidovich Fokina 25
Sebastian Baez 27
Sebastian Korda 28
Tomas Martin Etcheverry 31
Christopher Eubanks 32
Milos Raonic 33 (PR)
Adrian Mannarino 34
Alexander Bublik 35
Ugo Humbert 36
Laslo Djere 37
Andy Murray 40
Roberto Bautista Agut 42
Max Purcell 43
Diego Schwartzman 133
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Miomir Kecmanovic 46
2 Stan Wawrinka 47
3 Matteo Arnaldi 48
4 Daniel Altmaier 49
5 Aleksandar Vukic 50
6 J.J. Wolf 51
7 Asłan Karacjew 52
8 Yannick Hanfmann 53
9 Dusan Lajovic 54
10 Emil Ruusuvuori 55
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Erste Bank Open
Wiedeń - lista graczy do turnieju głównego:
Daniił Miedwiediew 3
Stefanos Tsitsipas 5
Andriej Rubliow 6
Jannik Sinner 7
Alexander Zverev 10
Frances Tiafoe 11
Tommy Paul 13
Karen Chaczanow 14
Cameron Norrie 16
Lorenzo Musetti 18
Grigor Dimitrov 19
Ben Shelton 20
Francisco Cerundolo 21
Borna Coric 26
Jiri Lehecka 29
Daniel Evans 33
Gael Monfils 35 (PR)
Mackenzie McDonald 39
Roman Safiullin 41
Arthur Fils 44
Alexei Popyrin 45
Matteo Berrettini 65
Pablo Carreno Busta 193
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Miomir Kecmanovic 46
2 Matteo Arnaldi 48
3 Daniel Altmaier 49
4 Aleksandar Vukic 50
5 J.J. Wolf 51
6 Asłan Karacjew 52
7 Yannick Hanfmann 53
8 Dusan Lajovic 54
9 Emil Ruusuvuori 55
10 Lorenzo Sonego 56
Wiedeń - lista graczy do turnieju głównego:
Daniił Miedwiediew 3
Stefanos Tsitsipas 5
Andriej Rubliow 6
Jannik Sinner 7
Alexander Zverev 10
Frances Tiafoe 11
Tommy Paul 13
Karen Chaczanow 14
Cameron Norrie 16
Lorenzo Musetti 18
Grigor Dimitrov 19
Ben Shelton 20
Francisco Cerundolo 21
Borna Coric 26
Jiri Lehecka 29
Daniel Evans 33
Gael Monfils 35 (PR)
Mackenzie McDonald 39
Roman Safiullin 41
Arthur Fils 44
Alexei Popyrin 45
Matteo Berrettini 65
Pablo Carreno Busta 193
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Miomir Kecmanovic 46
2 Matteo Arnaldi 48
3 Daniel Altmaier 49
4 Aleksandar Vukic 50
5 J.J. Wolf 51
6 Asłan Karacjew 52
7 Yannick Hanfmann 53
8 Dusan Lajovic 54
9 Emil Ruusuvuori 55
10 Lorenzo Sonego 56
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Swiss Indoors Basel
Basel - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Miomir Kecmanovic 45
Stan Wawrinka 46
Yannick Hanfmann 53
Dusan Lajovic 55
Christopher O'Connell 58
Zhizhen Zhang 60
Jordan Thompson 62
Botic Van de Zandschulp 67
Arthur Rinderknech 68
Pedro Cachin 71
Gregoire Barrere 73
Quentin Halys 76
Thiago Seyboth Wild 77
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Dominik Koepfer 78
2 Marcos Giron 80
3 Alexandre Muller 81
4 Aleksandr Szewczenko 84
5 Michael Mmoh 86
6 Daniel Elahi Galan 90
7 Fabian Marozsan 91
8 Albert Ramos-Vinolas 93
9 Tomas Machac 96
10 Cristian Garin 98
Basel - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Miomir Kecmanovic 45
Stan Wawrinka 46
Yannick Hanfmann 53
Dusan Lajovic 55
Christopher O'Connell 58
Zhizhen Zhang 60
Jordan Thompson 62
Botic Van de Zandschulp 67
Arthur Rinderknech 68
Pedro Cachin 71
Gregoire Barrere 73
Quentin Halys 76
Thiago Seyboth Wild 77
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Dominik Koepfer 78
2 Marcos Giron 80
3 Alexandre Muller 81
4 Aleksandr Szewczenko 84
5 Michael Mmoh 86
6 Daniel Elahi Galan 90
7 Fabian Marozsan 91
8 Albert Ramos-Vinolas 93
9 Tomas Machac 96
10 Cristian Garin 98
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Erste Bank Open
Wiedeń - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Matteo Arnaldi 42
Daniel Altmaier 47
Sebastian Ofner 49
J.J. Wolf 51
Asłan Karacjew 52
Aleksandar Vukic 54
Emil Ruusuvuori 56
Marton Fucsovics 57
Lorenzo Sonego 59
Roberto Carballes Baena 61
Juan Pablo Varillas 65
Luca Van Assche 66
Bernabe Zapata Miralles 70
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Borna Gojo 74
2 Dominik Koepfer 78
3 Marcos Giron 80
4 Alexandre Muller 81
5 Aleksandr Szewczenko 84
6 Daniel Elahi Galan 90
7 Fabian Marozsan 91
8 Albert Ramos-Vinolas 93
9 Tomas Machac 96
10 Cristian Garin 98
Wiedeń - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Matteo Arnaldi 42
Daniel Altmaier 47
Sebastian Ofner 49
J.J. Wolf 51
Asłan Karacjew 52
Aleksandar Vukic 54
Emil Ruusuvuori 56
Marton Fucsovics 57
Lorenzo Sonego 59
Roberto Carballes Baena 61
Juan Pablo Varillas 65
Luca Van Assche 66
Bernabe Zapata Miralles 70
(WC)
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Borna Gojo 74
2 Dominik Koepfer 78
3 Marcos Giron 80
4 Alexandre Muller 81
5 Aleksandr Szewczenko 84
6 Daniel Elahi Galan 90
7 Fabian Marozsan 91
8 Albert Ramos-Vinolas 93
9 Tomas Machac 96
10 Cristian Garin 98
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Swiss Indoors Basel
Basel - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [4] Hubert Hurkacz 7-6(3) 7-6(5) D. Dumusois
1/2 finału:
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [1] Holger Rune 6-3 6-2 A. Gabas
[4] Hubert Hurkacz d. Ugo Humbert 6-4 3-6 7-6(5) M. Lahyani
1/4 finału:
[1] Holger Rune d. Tomas Martin Etcheverry 6-1 3-6 7-6(6) D. Dumusois
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [Q] Aleksandr Szewczenko 7-6(2) 3-6 7-6(1) M. Lahyani
[4] Hubert Hurkacz d. Tallon Griekspoor 6-7(6) 6-4 6-4 G. Allensworth
Ugo Humbert d. [WC] Dominic Stricker 6-4 2-6 6-2 M. Veljovic
II runda:
[1] Holger Rune d. Sebastian Baez 7-6(2) 6-1 G. Allensworth
Tomas Martin Etcheverry d. Andy Murray 6-7(5) 6-3 6-2 M. Lahyani
[Q] Aleksandr Szewczenko d. [3] Taylor Fritz 6-7(7) 7-6(6) 7-6(5) A. Gabas
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [Q] Botic Van de Zandschulp 6-4 6-2 M. Absolu
Tallon Griekspoor d. [5] Alex de Minaur 6-4 6-3 M. Veljovic
[4] Hubert Hurkacz d. Jan-Lennard Struff 6-1 6-4 M. Veljovic
Ugo Humbert d. [7] Nicolas Jarry 7-6(3) 7-6(4) M. Lahyani
[WC] Dominic Stricker d. [2] Casper Ruud 6-4 3-6 7-6(1) D. Dumusois
I runda:
[1] Holger Rune d. Miomir Kecmanovic 1-6 7-5 6-3 D. Dumusois
Sebastian Baez d. [Q] Christopher O'Connell 6-7(3) 6-4 6-3 A. Gabas
Andy Murray d. Yannick Hanfmann 7-5 6-4 M. Veljovic
Tomas Martin Etcheverry d. [8] Sebastian Korda 6-3 1-6 6-3 D. Dumusois
[3] Taylor Fritz d. Max Purcell 7-6(7) 7-6(4) D. Dumusois
[Q] Aleksandr Szewczenko d. Stan Wawrinka 6-3 7-6(8) M. Veljovic
[Q] Botic Van de Zandschulp d. Roberto Bautista Agut 7-5 6-7(3) 6-2 M. Lahyani
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [WC] Leandro Riedi 6-3 6-2 A. Gabas
[5] Alex de Minaur d. Diego Schwartzman 6-4 6-4 G. Allensworth
Tallon Griekspoor d. [LL] Thiago Seyboth Wild 7-6(4) 2-6 6-3 M. Absolu
Jan-Lennard Struff d. Christopher Eubanks 7-6(7) 6-4 M. Absolu
[4] Hubert Hurkacz d. Dusan Lajovic 7-6(2) 6-3 M. Lahyani
[7] Nicolas Jarry d. Adrian Mannarino 7-6(6) 6-7(2) 6-4 G. Allensworth
Ugo Humbert d. [SE] Marcos Giron 6-3 4-6 7-6(3) J. Welte
[WC] Dominic Stephan Stricker d. [Q] Benjamin Hassan 7-6(2) 6-2 A. Gabas
[2] Casper Ruud d. Alexander Bublik 7-6(5) 6-2 G. Allensworth
Basel - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [4] Hubert Hurkacz 7-6(3) 7-6(5) D. Dumusois
1/2 finału:
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [1] Holger Rune 6-3 6-2 A. Gabas
[4] Hubert Hurkacz d. Ugo Humbert 6-4 3-6 7-6(5) M. Lahyani
1/4 finału:
[1] Holger Rune d. Tomas Martin Etcheverry 6-1 3-6 7-6(6) D. Dumusois
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [Q] Aleksandr Szewczenko 7-6(2) 3-6 7-6(1) M. Lahyani
[4] Hubert Hurkacz d. Tallon Griekspoor 6-7(6) 6-4 6-4 G. Allensworth
Ugo Humbert d. [WC] Dominic Stricker 6-4 2-6 6-2 M. Veljovic
II runda:
[1] Holger Rune d. Sebastian Baez 7-6(2) 6-1 G. Allensworth
Tomas Martin Etcheverry d. Andy Murray 6-7(5) 6-3 6-2 M. Lahyani
[Q] Aleksandr Szewczenko d. [3] Taylor Fritz 6-7(7) 7-6(6) 7-6(5) A. Gabas
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [Q] Botic Van de Zandschulp 6-4 6-2 M. Absolu
Tallon Griekspoor d. [5] Alex de Minaur 6-4 6-3 M. Veljovic
[4] Hubert Hurkacz d. Jan-Lennard Struff 6-1 6-4 M. Veljovic
Ugo Humbert d. [7] Nicolas Jarry 7-6(3) 7-6(4) M. Lahyani
[WC] Dominic Stricker d. [2] Casper Ruud 6-4 3-6 7-6(1) D. Dumusois
I runda:
[1] Holger Rune d. Miomir Kecmanovic 1-6 7-5 6-3 D. Dumusois
Sebastian Baez d. [Q] Christopher O'Connell 6-7(3) 6-4 6-3 A. Gabas
Andy Murray d. Yannick Hanfmann 7-5 6-4 M. Veljovic
Tomas Martin Etcheverry d. [8] Sebastian Korda 6-3 1-6 6-3 D. Dumusois
[3] Taylor Fritz d. Max Purcell 7-6(7) 7-6(4) D. Dumusois
[Q] Aleksandr Szewczenko d. Stan Wawrinka 6-3 7-6(8) M. Veljovic
[Q] Botic Van de Zandschulp d. Roberto Bautista Agut 7-5 6-7(3) 6-2 M. Lahyani
[6/WC] Felix Auger-Aliassime d. [WC] Leandro Riedi 6-3 6-2 A. Gabas
[5] Alex de Minaur d. Diego Schwartzman 6-4 6-4 G. Allensworth
Tallon Griekspoor d. [LL] Thiago Seyboth Wild 7-6(4) 2-6 6-3 M. Absolu
Jan-Lennard Struff d. Christopher Eubanks 7-6(7) 6-4 M. Absolu
[4] Hubert Hurkacz d. Dusan Lajovic 7-6(2) 6-3 M. Lahyani
[7] Nicolas Jarry d. Adrian Mannarino 7-6(6) 6-7(2) 6-4 G. Allensworth
Ugo Humbert d. [SE] Marcos Giron 6-3 4-6 7-6(3) J. Welte
[WC] Dominic Stephan Stricker d. [Q] Benjamin Hassan 7-6(2) 6-2 A. Gabas
[2] Casper Ruud d. Alexander Bublik 7-6(5) 6-2 G. Allensworth
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Erste Bank Open
Wiedeń - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[2] Jannik Sinner d. [1] Daniił Miedwiediew 7-6(7) 4-6 6-3 A. Nour
1/2 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [4] Stefanos Tsitsipas 6-4 7-6(6) F. Murphy
[2] Jannik Sinner d. [3] Andriej Rubliow 7-5 7-6(5) R. Lichtenstein
1/4 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [8] Karen Chaczanow 6-3 3-6 6-3 R. Haigh
[4] Stefanos Tsitsipas d. [WC] Borna Gojo 7-6(4) 7-5 R. Lichtenstein
[3] Andriej Rubliow d. [5] Alexander Zverev 6-1 6-7(5) 6-3 A. Nour
[2] Jannik Sinner d. [7] Frances Tiafoe 6-3 6-4 F. Murphy
II runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Grigor Dimitrov 3-6 6-2 6-4 R. Lichtenstein
[8] Karen Chaczanow d. Jiri Lehecka 6-3 6-1 T. Janzen
[4] Stefanos Tsitsipas d. [Q] Tomas Machac 6-3 4-6 7-5 F. Murphy
[WC] Borna Gojo d. [6] Tommy Paul 6-3 6-4 A. Nour
[5] Alexander Zverev d. Cameron Norrie 6-2 6-4 R. Lichtenstein
[3] Andriej Rubliow d. Matteo Arnaldi 7-5 6-3 T. Janzen
[7] Frances Tiafoe d. [PR] Gael Monfils 5-7 6-1 6-4 R. Haigh
[2] Jannik Sinner d. [LL] Lorenzo Sonego 6-2 6-4 A. Nour
I runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Arthur Fils 6-4 6-2 F. Murphy
Grigor Dimitrov d. Lorenzo Musetti 6-3 6-4 A. Nour
Jiri Lehecka d. J.J. Wolf 6-4 6-4 A. Nour
[8] Karen Chaczanow d. Roman Safiullin 6-4 6-4 R. Haigh
[4] Stefanos Tsitsipas d. [WC] Dominic Thiem 7-6(5) 6-4 R. Lichtenstein
[Q] Tomas Machac d. Aleksandar Vukic 6-3 6-1 R. Lichtenstein
[WC] Borna Gojo d. [SE] Asłan Karacjew 6-3 6-3 R. Haigh
[6] Tommy Paul d. [Q] Alexandre Muller 6-3 6-1 T. Janzen
[5] Alexander Zverev d. [WC] Sebastian Ofner 6-4 6-1 F. Murphy
Cameron Norrie d. [Q] Filip Misolic 7-6(7) 4-6 6-3 R. Lichtenstein
Matteo Arnaldi d. [Q] Albert Ramos-Vinolas 7-6(4) 7-6(2) F. Murphy
[3] Andriej Rubliow d. Alexei Popyrin 7-6(5) 6-4 R. Haigh
[7] Frances Tiafoe d. Daniel Evans 1-4 i krecz (Right Calf) F. Murphy
[PR] Gael Monfils d. Daniel Altmaier 6-4 6-4 A. Nour
[LL] Lorenzo Sonego d. Francisco Cerundolo 6-4 5-7 6-2 F. Murphy
[2] Jannik Sinner d. Ben Shelton 7-6(2) 7-5 R. Haigh
Wiedeń - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[2] Jannik Sinner d. [1] Daniił Miedwiediew 7-6(7) 4-6 6-3 A. Nour
1/2 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [4] Stefanos Tsitsipas 6-4 7-6(6) F. Murphy
[2] Jannik Sinner d. [3] Andriej Rubliow 7-5 7-6(5) R. Lichtenstein
1/4 finału:
[1] Daniił Miedwiediew d. [8] Karen Chaczanow 6-3 3-6 6-3 R. Haigh
[4] Stefanos Tsitsipas d. [WC] Borna Gojo 7-6(4) 7-5 R. Lichtenstein
[3] Andriej Rubliow d. [5] Alexander Zverev 6-1 6-7(5) 6-3 A. Nour
[2] Jannik Sinner d. [7] Frances Tiafoe 6-3 6-4 F. Murphy
II runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Grigor Dimitrov 3-6 6-2 6-4 R. Lichtenstein
[8] Karen Chaczanow d. Jiri Lehecka 6-3 6-1 T. Janzen
[4] Stefanos Tsitsipas d. [Q] Tomas Machac 6-3 4-6 7-5 F. Murphy
[WC] Borna Gojo d. [6] Tommy Paul 6-3 6-4 A. Nour
[5] Alexander Zverev d. Cameron Norrie 6-2 6-4 R. Lichtenstein
[3] Andriej Rubliow d. Matteo Arnaldi 7-5 6-3 T. Janzen
[7] Frances Tiafoe d. [PR] Gael Monfils 5-7 6-1 6-4 R. Haigh
[2] Jannik Sinner d. [LL] Lorenzo Sonego 6-2 6-4 A. Nour
I runda:
[1] Daniił Miedwiediew d. Arthur Fils 6-4 6-2 F. Murphy
Grigor Dimitrov d. Lorenzo Musetti 6-3 6-4 A. Nour
Jiri Lehecka d. J.J. Wolf 6-4 6-4 A. Nour
[8] Karen Chaczanow d. Roman Safiullin 6-4 6-4 R. Haigh
[4] Stefanos Tsitsipas d. [WC] Dominic Thiem 7-6(5) 6-4 R. Lichtenstein
[Q] Tomas Machac d. Aleksandar Vukic 6-3 6-1 R. Lichtenstein
[WC] Borna Gojo d. [SE] Asłan Karacjew 6-3 6-3 R. Haigh
[6] Tommy Paul d. [Q] Alexandre Muller 6-3 6-1 T. Janzen
[5] Alexander Zverev d. [WC] Sebastian Ofner 6-4 6-1 F. Murphy
Cameron Norrie d. [Q] Filip Misolic 7-6(7) 4-6 6-3 R. Lichtenstein
Matteo Arnaldi d. [Q] Albert Ramos-Vinolas 7-6(4) 7-6(2) F. Murphy
[3] Andriej Rubliow d. Alexei Popyrin 7-6(5) 6-4 R. Haigh
[7] Frances Tiafoe d. Daniel Evans 1-4 i krecz (Right Calf) F. Murphy
[PR] Gael Monfils d. Daniel Altmaier 6-4 6-4 A. Nour
[LL] Lorenzo Sonego d. Francisco Cerundolo 6-4 5-7 6-2 F. Murphy
[2] Jannik Sinner d. Ben Shelton 7-6(2) 7-5 R. Haigh
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Swiss Indoors Basel
Basel - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Hugo Nys / Jan Zieliński 6-7(8) 7-6(3) 10-1 M. Lahyani
1/2 finału:
Hugo Nys / Jan Zieliński d. [4] Jamie Murray / Michael Venus 4-6 6-4 10-7 D. Dumusois
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Kevin Krawietz / Tim Puetz 6-4 6-4 D. Dumusois
1/4 finału:
Hugo Nys / Jan Zieliński d. [1] Ivan Dodig / Austin Krajicek 6-3 3-6 10-7 A. Gabas
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. [LL] Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea 6-2 7-6(2) J. Welte
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Harri Heliovaara / Mate Pavic 6-7(2) 6-3 13-11 J. Welte
Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Alex de Minaur /Max Purcell 6-3 6-4 A. Gabas
I runda:
[1] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Felix Auger-Aliassime / Sebastian Korda 6-2 6-4 J. Welte
Hugo Nys / Jan Zieliński d. Tallon Griekspoor / Robin Haase 7-6(5) 6-3 M. Absolu
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Alexander Bublik / Adrian Mannarino 4-6 7-6(3) 10-6 D. Dumusois
[LL] Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea d. [WC] Mika Brunold / Marc-Andrea Huesler 6-3 7-6(4) M. Absolu
Harri Heliovaara / Mate Pavic d. [WC] Leandro Riedi / Dominic Stephan Stricker 6-4 7-5 M. Veljovic
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. [Q] Constantin Frantzen / Hendrik Jebens 7-5 7-6(10) J. Welte
Alex de Minaur /Max Purcell d. Lloyd Glasspool / Nicolas Mahut 7-5 7-6(5 M. Absolu
Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [2] Maximo Gonzalez / Andres Molteni 6-2 5-7 10-5 J. Welte
Basel - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Hugo Nys / Jan Zieliński 6-7(8) 7-6(3) 10-1 M. Lahyani
1/2 finału:
Hugo Nys / Jan Zieliński d. [4] Jamie Murray / Michael Venus 4-6 6-4 10-7 D. Dumusois
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Kevin Krawietz / Tim Puetz 6-4 6-4 D. Dumusois
1/4 finału:
Hugo Nys / Jan Zieliński d. [1] Ivan Dodig / Austin Krajicek 6-3 3-6 10-7 A. Gabas
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. [LL] Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea 6-2 7-6(2) J. Welte
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Harri Heliovaara / Mate Pavic 6-7(2) 6-3 13-11 J. Welte
Kevin Krawietz / Tim Puetz d. Alex de Minaur /Max Purcell 6-3 6-4 A. Gabas
I runda:
[1] Ivan Dodig / Austin Krajicek d. Felix Auger-Aliassime / Sebastian Korda 6-2 6-4 J. Welte
Hugo Nys / Jan Zieliński d. Tallon Griekspoor / Robin Haase 7-6(5) 6-3 M. Absolu
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Alexander Bublik / Adrian Mannarino 4-6 7-6(3) 10-6 D. Dumusois
[LL] Nikola Cacic / Victor Vlad Cornea d. [WC] Mika Brunold / Marc-Andrea Huesler 6-3 7-6(4) M. Absolu
Harri Heliovaara / Mate Pavic d. [WC] Leandro Riedi / Dominic Stephan Stricker 6-4 7-5 M. Veljovic
[3] Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. [Q] Constantin Frantzen / Hendrik Jebens 7-5 7-6(10) J. Welte
Alex de Minaur /Max Purcell d. Lloyd Glasspool / Nicolas Mahut 7-5 7-6(5 M. Absolu
Kevin Krawietz / Tim Puetz d. [2] Maximo Gonzalez / Andres Molteni 6-2 5-7 10-5 J. Welte
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Erste Bank Open
Wiedeń - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-4 5-7 12-10 F. Murphy
1/2 finału:
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Sadio Doumbia / Fabien Reboul 4-6 7-6(1) 10-7 F. Murphy
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-7(2) 6-3 10-6 A. Nour
1/4 finału:
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Matwe Middelkoop / Andreas Mies 6-7(5) 7-6(7) 12-10 M. Weiss
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Cameron Norrie / Tommy Paul 4-3 i krecz M. Weiss
[3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. [WC] Sebastian Ofner / Philipp Oswald 7-6(4) 6-1 R. Lichtenstein
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [WC] Romain Arneodo / Sam Weissborn 6-3 7-6(7) A. Nour
I runda:
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. [1] Wesley Koolhof / Neal Skupski 2-6 7-6(5) 10-4 M. Weiss
Matwe Middelkoop / Andreas Mies d. Francisco Cerundolo / Rafael Matos 7-6(5) 6-4 M. Weiss
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [4] Sander Gille / Joran Vliegen 6-4 6-4 A. Nour
Cameron Norrie / Tommy Paul d. [LL] Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov 6-3 6-0 T. Janzen
[WC] Sebastian Ofner / Philipp Oswald d. Alexander Erler / Lucas Miedler 7-6(4) 4-6 11-9 M. Weiss
[3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. Nikola Mektic / John Peers 6-7(3) 6-4 10-8 F. Murphy
[WC] Romain Arneodo / Sam Weissborn d. [LL] Jurij Rodionov / Neil Oberleitner 6-4 6-3 R. Haigh
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [Q] Francisco Cabral / Henry Patten 6-3 3-6 10-7 M. Weiss
Wiedeń - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-4 5-7 12-10 F. Murphy
1/2 finału:
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Sadio Doumbia / Fabien Reboul 4-6 7-6(1) 10-7 F. Murphy
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-7(2) 6-3 10-6 A. Nour
1/4 finału:
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Matwe Middelkoop / Andreas Mies 6-7(5) 7-6(7) 12-10 M. Weiss
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Cameron Norrie / Tommy Paul 4-3 i krecz M. Weiss
[3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. [WC] Sebastian Ofner / Philipp Oswald 7-6(4) 6-1 R. Lichtenstein
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [WC] Romain Arneodo / Sam Weissborn 6-3 7-6(7) A. Nour
I runda:
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. [1] Wesley Koolhof / Neal Skupski 2-6 7-6(5) 10-4 M. Weiss
Matwe Middelkoop / Andreas Mies d. Francisco Cerundolo / Rafael Matos 7-6(5) 6-4 M. Weiss
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [4] Sander Gille / Joran Vliegen 6-4 6-4 A. Nour
Cameron Norrie / Tommy Paul d. [LL] Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov 6-3 6-0 T. Janzen
[WC] Sebastian Ofner / Philipp Oswald d. Alexander Erler / Lucas Miedler 7-6(4) 4-6 11-9 M. Weiss
[3] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. Nikola Mektic / John Peers 6-7(3) 6-4 10-8 F. Murphy
[WC] Romain Arneodo / Sam Weissborn d. [LL] Jurij Rodionov / Neil Oberleitner 6-4 6-3 R. Haigh
[2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [Q] Francisco Cabral / Henry Patten 6-3 3-6 10-7 M. Weiss
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Swiss Indoors Basel
Basel - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Christopher O'Connell d. [5] Thiago Seyboth Wild 7-6(4) 7-6(4) M. Veljovic
[Alt] Benjamin Hassan d. [6] Dominik Koepfer 6-2 2-6 6-4 M. Absolu
[3] Botic Van de Zandschulp d. [7] Arthur Rinderknech 7-6(4) 6-3 J. Welte
[8] Aleksandr Szewczenko d. [WC] Remy Bertola 6-3 7-5 D. Dumusois
I runda:
[1] Christopher O'Connell d. Maxime Cressy 7-6(3) 7-5 M. Absolu
[5] Thiago Seyboth Wild d. Michael Mmoh 7-5 4-6 6-3 D. Dumusois
[Alt] Benjamin Hassan d. Hamad Medjedovic 6-2 5-7 7-6(3) J. Welte
[6] Dominik Koepfer d. [Alt] Sumit Nagal 3-6 6-1 7-6(3) J. Welte
[3] Botic Van de Zandschulp d. [WC] Mika Brunold 6-1 7-6(5) D. Dumusois
[7] Arthur Rinderknech d. [WC] Marc-Andrea Huesler 6-4 6-3 M. Veljovic
[WC] Remy Bertola d. [4] Pedro Cachin 6-3 3-6 6-4 M. Lahyani
[8] Aleksandr Szewczenko d. Fabio Fognini 6-4 5-7 6-0 M. Veljovic
Basel - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Christopher O'Connell d. [5] Thiago Seyboth Wild 7-6(4) 7-6(4) M. Veljovic
[Alt] Benjamin Hassan d. [6] Dominik Koepfer 6-2 2-6 6-4 M. Absolu
[3] Botic Van de Zandschulp d. [7] Arthur Rinderknech 7-6(4) 6-3 J. Welte
[8] Aleksandr Szewczenko d. [WC] Remy Bertola 6-3 7-5 D. Dumusois
I runda:
[1] Christopher O'Connell d. Maxime Cressy 7-6(3) 7-5 M. Absolu
[5] Thiago Seyboth Wild d. Michael Mmoh 7-5 4-6 6-3 D. Dumusois
[Alt] Benjamin Hassan d. Hamad Medjedovic 6-2 5-7 7-6(3) J. Welte
[6] Dominik Koepfer d. [Alt] Sumit Nagal 3-6 6-1 7-6(3) J. Welte
[3] Botic Van de Zandschulp d. [WC] Mika Brunold 6-1 7-6(5) D. Dumusois
[7] Arthur Rinderknech d. [WC] Marc-Andrea Huesler 6-4 6-3 M. Veljovic
[WC] Remy Bertola d. [4] Pedro Cachin 6-3 3-6 6-4 M. Lahyani
[8] Aleksandr Szewczenko d. Fabio Fognini 6-4 5-7 6-0 M. Veljovic
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Erste Bank Open
Wiedeń - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[WC] Filip Misolic d. [Alt] Andrea Vavassori 4-6 7-6(5) 6-2 T. Janzen
[7] Alexandre Muller d. [2] Lorenzo Sonego 1-6 6-3 6-4 R. Haigh
[6] Tomas Machac d. [3] Emil Ruusuvuori 6-3 6-3 E. Rungaldier
[8] Albert Ramos-Vinolas d. [4] Fabian Marozsan w/o E. Rungaldier
I runda:
[Alt] Andrea Vavassori d. [Alt] Damir Dzumhur 7-6(8) 6-3 M. Weiss
[WC] Filip Misolic d. [5] Juan Pablo Varillas 6-3 6-2 T. Janzen
[2] Lorenzo Sonego d. [Alt] Vitaliy Sachko 7-5 6-1 A. Nour
[7] Alexandre Muller d. Lloyd Harris 6-1 6-4 E. Rungaldier
[3] Emil Ruusuvuori d. [WC] Alexander Erler 6-1 7-5 R. Haigh
[6] Tomas Machac d. Jurij Rodionov 6-3 6-4 R. Haigh
[4] Fabian Marozsan d. Timofey Skatov 6-3 7-6(2) M. Weiss
[8] Albert Ramos-Vinolas d. [WC] Dino Prizmic 7-5 7-6(3) M. Lipp
Wiedeń - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[WC] Filip Misolic d. [Alt] Andrea Vavassori 4-6 7-6(5) 6-2 T. Janzen
[7] Alexandre Muller d. [2] Lorenzo Sonego 1-6 6-3 6-4 R. Haigh
[6] Tomas Machac d. [3] Emil Ruusuvuori 6-3 6-3 E. Rungaldier
[8] Albert Ramos-Vinolas d. [4] Fabian Marozsan w/o E. Rungaldier
I runda:
[Alt] Andrea Vavassori d. [Alt] Damir Dzumhur 7-6(8) 6-3 M. Weiss
[WC] Filip Misolic d. [5] Juan Pablo Varillas 6-3 6-2 T. Janzen
[2] Lorenzo Sonego d. [Alt] Vitaliy Sachko 7-5 6-1 A. Nour
[7] Alexandre Muller d. Lloyd Harris 6-1 6-4 E. Rungaldier
[3] Emil Ruusuvuori d. [WC] Alexander Erler 6-1 7-5 R. Haigh
[6] Tomas Machac d. Jurij Rodionov 6-3 6-4 R. Haigh
[4] Fabian Marozsan d. Timofey Skatov 6-3 7-6(2) M. Weiss
[8] Albert Ramos-Vinolas d. [WC] Dino Prizmic 7-5 7-6(3) M. Lipp
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
ATP Basel 22 F: Auger-Aliassime d. Rune
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
ATP Wiedeń 22 F: Miedwiediew d. Shapovalov
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172257
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Wstępne zgłoszenia do Wiednia:
Alexander Zverev
Stefanos Tsitsipas
Jannik Sinner
Lorenzo Musetti
Frances Tiafoe
Andriej Rubliow
Daniil Miedwiediew
Karen Chaczanow
Alexander Zverev
Stefanos Tsitsipas
Jannik Sinner
Lorenzo Musetti
Frances Tiafoe
Andriej Rubliow
Daniil Miedwiediew
Karen Chaczanow
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Wizerunkiem Saszy jest promowany turniej w Wiedniu na plakatach w stolicy Austrii więc musi zagrać.
MTT:
Singles W(18): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23, Miami 24
Singles F(15): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24, Monte Carlo 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
Singles W(18): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23, Miami 24
Singles F(15): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24, Monte Carlo 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172257
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Niemieckojęzyczny były mistrz turnieju, światowa czołówka. Dobry do promocji imo.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
I jednak w coraz wyższej formie, w przeciwieństwie to Thiema.
MTT:
Singles W(18): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23, Miami 24
Singles F(15): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24, Monte Carlo 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
Singles W(18): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23, Miami 24
Singles F(15): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24, Monte Carlo 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172257
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Tak, Thiem nie daje żadnej gwarancji. Sasza niby też, ale jednak dużo większa szansa, że zostanie długo w turnieju.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T43: Bazylea, Wiedeń 2023
Swiss Indoors Basel
Basel - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 2
Holger Rune 4
Taylor Fritz 8
Casper Ruud 9
Alex de Minaur 12
Hubert Hurkacz 17
Jan-Lennard Struff 22
Nicolas Jarry 23
Tallon Griekspoor 24
Alejandro Davidovich Fokina 25
Sebastian Baez 27
Sebastian Korda 28
Tomas Martin Etcheverry 31
Christopher Eubanks 32
Milos Raonic 33 (PR)
Adrian Mannarino 34
Alexander Bublik 35
Ugo Humbert 36
Laslo Djere 37
Andy Murray 40
Roberto Bautista Agut 42
Max Purcell 43
Diego Schwartzman 133
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Miomir Kecmanovic 46
2 Stan Wawrinka 47
3 Matteo Arnaldi 48
4 Daniel Altmaier 49
5 Aleksandar Vukic 50
6 J.J. Wolf 51
7 Asłan Karacjew 52
8 Yannick Hanfmann 53
9 Dusan Lajovic 54
10 Emil Ruusuvuori 55
Basel - lista graczy do turnieju głównego:
Carlos Alcaraz 2
Holger Rune 4
Taylor Fritz 8
Casper Ruud 9
Alex de Minaur 12
Hubert Hurkacz 17
Jan-Lennard Struff 22
Nicolas Jarry 23
Tallon Griekspoor 24
Alejandro Davidovich Fokina 25
Sebastian Baez 27
Sebastian Korda 28
Tomas Martin Etcheverry 31
Christopher Eubanks 32
Milos Raonic 33 (PR)
Adrian Mannarino 34
Alexander Bublik 35
Ugo Humbert 36
Laslo Djere 37
Andy Murray 40
Roberto Bautista Agut 42
Max Purcell 43
Diego Schwartzman 133
(WC)
(WC)
(WC)
(WC) A+
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Miomir Kecmanovic 46
2 Stan Wawrinka 47
3 Matteo Arnaldi 48
4 Daniel Altmaier 49
5 Aleksandar Vukic 50
6 J.J. Wolf 51
7 Asłan Karacjew 52
8 Yannick Hanfmann 53
9 Dusan Lajovic 54
10 Emil Ruusuvuori 55
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości