T34: Winston-Salem 2023
T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem Open
Nazwa turnieju: Winston-Salem Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Winston-Salem
Czas rozgrywania turnieju: 20.08.2023 - 26.08.2023
Drabinka: Singiel - 48 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: Wilson US Open
Pula nagród pieniężnych: $760,930
Dyrektor turnieju: Jeff Ryan
Zwycięzca singla 2022: - Adrian Mannarino
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Nazwa turnieju: Winston-Salem Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Winston-Salem
Czas rozgrywania turnieju: 20.08.2023 - 26.08.2023
Drabinka: Singiel - 48 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Hard
Piłki: Wilson US Open
Pula nagród pieniężnych: $760,930
Dyrektor turnieju: Jeff Ryan
Zwycięzca singla 2022: - Adrian Mannarino
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem - lista graczy do turnieju głównego:
Borna Coric 15
Pablo Carreno Busta 23
Jan-Lennard Struff 24
Roberto Bautista Agut 25
Adrian Mannarino 27
Daniel Evans 30
Yoshihito Nishioka 31
Jiri Lehecka 33
Tallon Griekspoor 36
Botic Van de Zandschulp 44
Yannick Hanfmann 45
Roman Safiullin 47
Richard Gasquet 48
Emil Ruusuvuori 50
Sebastian Ofner 52
Bernabe Zapata Miralles 54
Marton Fucsovics 56
Laslo Djere 57
Brandon Nakashima 58
Roberto Carballes Baena 59
Daniel Altmaier 61
Marcos Giron 62
Sebastian Baez 64
Quentin Halys 66
Daniel Elahi Galan 67
Juan Pablo Varillas 70
Arthur Fils 71
Max Purcell 74
Nuno Borges 75
Guido Pella 75 (PR)
Luca Van Assche 77
Jack Draper 78
Zhizhen Zhang 79
Arthur Rinderknech 80
Alexandre Muller 81
Aleksandar Vukic 82
Marc-Andrea Huesler 83
Jason Kubler 84
(WC) Gael Monfils 322
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Pavel Kotov 85
2 Thanasi Kokkinakis 86
3 Fabian Marozsan 87
4 Dominik Koepfer 88
5 Yibing Wu 89
6 Alexei Popyrin 90
7 Ilja Iwaszka 91
8 Aleksandr Szewczenko 93
9 Facundo Diaz Acosta 94
10 Constant Lestienne 95
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Lorenzo Sonego 41
Alexei Popyrin 57
Thanasi Kokkinakis 86
Pavel Kotov 87
Fabian Marozsan 89
Aleksandr Szewczenko 93
Radu Albot 97
Yosuke Watanuki 99
Benjamin Bonzi 102
Juan Manuel Cerundolo 106
Marco Cecchinato 108
Constant Lestienne 109
Rinky Hijikata 110
Ilja Iwaszka 113
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Alex Molcan 120
2 James Duckworth 123
3 Liam Broady 125
4 Aleksandar Kovacevic 129
5 Nicolas Moreno De Alboran 137
6 Terence Atmane 210
7 Aziz Dougaz 229
8 Zachary Svajda 233
9 Dane Sweeny 236
10 Rio Noguchi 237
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem Open
Winston-Salem - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[6] Sebastian Baez d. [5] Jiri Lehecka 6-4 6-3 R. Lichtenstein
1/2 finału:
[6] Sebastian Baez d. [1] Borna Coric 6-3 6-7(4) 7-6(2) A. Gabas
[5] Jiri Lehecka d. [3/WC] Sebastian Korda wo/o (Left ankle)
1/4 finału:
[1] Borna Coric d. [Alt] Juan Manuel Cerundolo 6-3 6-1 R. Lichtenstein
[6] Sebastian Baez d. [4] Laslo Djere 6-3 6-0 A. Tourte
[3/WC] Sebastian Korda d. [12] Richard Gasquet 4-6 6-1 7-6(7) A. Nour
[5] Jiri Lehecka d. Max Purcell 7-6(4) 6-4 A. Gabas
III runda:
[1] Borna Coric d. [WC] Michael Mmoh 6-4 6-7(3) 6-3 A. Gabas
[Alt] Juan Manuel Cerundolo d. [LL] Omni Kumar 7-5 6-3 D. Torella
[4] Laslo Djere d. [WC] Alex Michelsen 6-4 6-4 R. Lichtenstein
[6] Sebastian Baez d. [9] Aleksandar Vukic 6-4 4-6 6-4 A. Borghei
[12] Richard Gasquet d. Brandon Nakashima 2-6 6-4 6-4 A. Nour
[3/WC] Sebastian Korda d. [14] Marton Fucsovics 7-6(5) 6-3 A. Gabas
[5] Jiri Lehecka d. Dominik Koepfer 6-3 3-6 6-4 R. Lichtenstein
Max Purcell d. [2] Tallon Griekspoor 7-6(4) 7-6(2) R. Maia
II runda:
[1] Borna Coric d. [Alt] Rinky Hijikata 6-2 7-6(2) R. Lichtenstein
[WC] Michael Mmoh d. [13] Marcos Giron 6-3 6-4 A. Tourte
[Alt] Juan Manuel Cerundolo d. [10] Yannick Hanfmann 7-6(3) 5-7 7-6(4) R. Schneider-Pereira
[LL] Omni Kumar d. [8] Botic Van de Zandschulp 6-3 7-5 D. Torella
[4] Laslo Djere d. Facundo Diaz Acosta 6-3 6-3 A. Gabas
[WC] Alex Michelsen d. [15] Sebastian Ofner 7-6(4) 7-5 A. Borghei
[9] Aleksandar Vukic d. Luca Van Assche 6-3 6-7(5) 6-3 A. Nour
[6] Sebastian Baez d. Daniel Elahi Galan 3-6 6-4 6-4 A. Tourte
Brandon Nakashima d. [7] Arthur Fils 6-7(5) 7-6(5) 6-2 A. Nour
[12] Richard Gasquet d. Marc-Andrea Huesler 6-4 6-4 D. Torella
[14] Marton Fucsovics d. Zhizhen Zhang 6-4 6-2 A. Tourte
[3/WC] Sebastian Korda d. Benjamin Bonzi 6-2 6-3 D. Torella
[5] Jiri Lehecka d. [Q] Mitchell Krueger 2-6 6-2 6-3 A. Gabas
Dominik Koepfer d. [LL] Strong Kirchheimer 6-3 6-2 R. Maia
Max Purcell d. [LL] Andriej Kuzniecow 6-4 6-1 R. Lichtenstein
[2] Tallon Griekspoor d. Jack Draper 7-6(8) i krecz A. Tourte
I runda:
[1] Borna Coric wolna runda
[Alt] Rinky Hijikata d. [Q] Ilja Marczenko 4-6 6-3 6-2 A. Nour
[WC] Michael Mmoh d. [Q] Darian King 6-2 3-6 6-3 A. Gabas
[13] Marcos Giron wolna runda
[10] Yannick Hanfmann wolna runda
[Alt] Juan Manuel Cerundolo d. Roman Safiullin 7-6(5) 3-6 6-3 A. Borghei
[LL] Omni Kumar d. Arthur Rinderknech 6-3 7-6(3) A. Nour
[8] Botic Van de Zandschulp wolna runda
[4] Laslo Djere wolna runda
Facundo Diaz Acosta d. Quentin Halys 4-6 6-2 6-4 A. Borghei
[WC] Alex Michelsen d. Juan Pablo Varillas 6-3 6-7(3) 6-0 D. Torella
[15] Sebastian Ofner wolna runda
[9] Aleksandar Vukic wolna runda
Luca Van Assche d. [Q] Thai-Son Kwiatkowski 3-6 6-3 6-2 R. Maia
Daniel Elahi Galan d. Radu Albot 6-1 7-5 A. Gabas
[6] Sebastian Baez wolna runda
[7] Arthur Fils wolna runda
Brandon Nakashima d. Jason Kubler 6-1 3-6 7-6(3) R. Maia
Marc-Andrea Huesler d. Aleksandr Szewczenko 6-3 4-6 4-0 ret. R. Schneider-Pereira
[12] Richard Gasquet wolna runda
[14] Marton Fucsovics wolna runda
Zhizhen Zhang d. Ilja Iwaszka 4-6 7-6(7) 6-2 A. Tourte
Benjamin Bonzi d. Alexandre Muller 6-4 6-4 A. Nour
[3/WC] Sebastian Korda wolna runda
[5] Jiri Lehecka wolna runda
[Q] Mitchell Krueger d. Pavel Kotov 6-3 6-4 R. Schneider-Pereira
Dominik Koepfer d. Constant Lestienne 6-4 3-6 7-6(8) D. Torella
[LL] Strong Kirchheimer wolna runda
[16] Emil Ruusuvuori wolna runda
Max Purcell d. Marco Cecchinato 6-4 6-1 A. Gabas
Jack Draper d. Nuno Borges 6-3 6-1 R. Maia
[2] Tallon Griekspoor wolna runda
Winston-Salem - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[6] Sebastian Baez d. [5] Jiri Lehecka 6-4 6-3 R. Lichtenstein
1/2 finału:
[6] Sebastian Baez d. [1] Borna Coric 6-3 6-7(4) 7-6(2) A. Gabas
[5] Jiri Lehecka d. [3/WC] Sebastian Korda wo/o (Left ankle)
1/4 finału:
[1] Borna Coric d. [Alt] Juan Manuel Cerundolo 6-3 6-1 R. Lichtenstein
[6] Sebastian Baez d. [4] Laslo Djere 6-3 6-0 A. Tourte
[3/WC] Sebastian Korda d. [12] Richard Gasquet 4-6 6-1 7-6(7) A. Nour
[5] Jiri Lehecka d. Max Purcell 7-6(4) 6-4 A. Gabas
III runda:
[1] Borna Coric d. [WC] Michael Mmoh 6-4 6-7(3) 6-3 A. Gabas
[Alt] Juan Manuel Cerundolo d. [LL] Omni Kumar 7-5 6-3 D. Torella
[4] Laslo Djere d. [WC] Alex Michelsen 6-4 6-4 R. Lichtenstein
[6] Sebastian Baez d. [9] Aleksandar Vukic 6-4 4-6 6-4 A. Borghei
[12] Richard Gasquet d. Brandon Nakashima 2-6 6-4 6-4 A. Nour
[3/WC] Sebastian Korda d. [14] Marton Fucsovics 7-6(5) 6-3 A. Gabas
[5] Jiri Lehecka d. Dominik Koepfer 6-3 3-6 6-4 R. Lichtenstein
Max Purcell d. [2] Tallon Griekspoor 7-6(4) 7-6(2) R. Maia
II runda:
[1] Borna Coric d. [Alt] Rinky Hijikata 6-2 7-6(2) R. Lichtenstein
[WC] Michael Mmoh d. [13] Marcos Giron 6-3 6-4 A. Tourte
[Alt] Juan Manuel Cerundolo d. [10] Yannick Hanfmann 7-6(3) 5-7 7-6(4) R. Schneider-Pereira
[LL] Omni Kumar d. [8] Botic Van de Zandschulp 6-3 7-5 D. Torella
[4] Laslo Djere d. Facundo Diaz Acosta 6-3 6-3 A. Gabas
[WC] Alex Michelsen d. [15] Sebastian Ofner 7-6(4) 7-5 A. Borghei
[9] Aleksandar Vukic d. Luca Van Assche 6-3 6-7(5) 6-3 A. Nour
[6] Sebastian Baez d. Daniel Elahi Galan 3-6 6-4 6-4 A. Tourte
Brandon Nakashima d. [7] Arthur Fils 6-7(5) 7-6(5) 6-2 A. Nour
[12] Richard Gasquet d. Marc-Andrea Huesler 6-4 6-4 D. Torella
[14] Marton Fucsovics d. Zhizhen Zhang 6-4 6-2 A. Tourte
[3/WC] Sebastian Korda d. Benjamin Bonzi 6-2 6-3 D. Torella
[5] Jiri Lehecka d. [Q] Mitchell Krueger 2-6 6-2 6-3 A. Gabas
Dominik Koepfer d. [LL] Strong Kirchheimer 6-3 6-2 R. Maia
Max Purcell d. [LL] Andriej Kuzniecow 6-4 6-1 R. Lichtenstein
[2] Tallon Griekspoor d. Jack Draper 7-6(8) i krecz A. Tourte
I runda:
[1] Borna Coric wolna runda
[Alt] Rinky Hijikata d. [Q] Ilja Marczenko 4-6 6-3 6-2 A. Nour
[WC] Michael Mmoh d. [Q] Darian King 6-2 3-6 6-3 A. Gabas
[13] Marcos Giron wolna runda
[10] Yannick Hanfmann wolna runda
[Alt] Juan Manuel Cerundolo d. Roman Safiullin 7-6(5) 3-6 6-3 A. Borghei
[LL] Omni Kumar d. Arthur Rinderknech 6-3 7-6(3) A. Nour
[8] Botic Van de Zandschulp wolna runda
[4] Laslo Djere wolna runda
Facundo Diaz Acosta d. Quentin Halys 4-6 6-2 6-4 A. Borghei
[WC] Alex Michelsen d. Juan Pablo Varillas 6-3 6-7(3) 6-0 D. Torella
[15] Sebastian Ofner wolna runda
[9] Aleksandar Vukic wolna runda
Luca Van Assche d. [Q] Thai-Son Kwiatkowski 3-6 6-3 6-2 R. Maia
Daniel Elahi Galan d. Radu Albot 6-1 7-5 A. Gabas
[6] Sebastian Baez wolna runda
[7] Arthur Fils wolna runda
Brandon Nakashima d. Jason Kubler 6-1 3-6 7-6(3) R. Maia
Marc-Andrea Huesler d. Aleksandr Szewczenko 6-3 4-6 4-0 ret. R. Schneider-Pereira
[12] Richard Gasquet wolna runda
[14] Marton Fucsovics wolna runda
Zhizhen Zhang d. Ilja Iwaszka 4-6 7-6(7) 6-2 A. Tourte
Benjamin Bonzi d. Alexandre Muller 6-4 6-4 A. Nour
[3/WC] Sebastian Korda wolna runda
[5] Jiri Lehecka wolna runda
[Q] Mitchell Krueger d. Pavel Kotov 6-3 6-4 R. Schneider-Pereira
Dominik Koepfer d. Constant Lestienne 6-4 3-6 7-6(8) D. Torella
[LL] Strong Kirchheimer wolna runda
[16] Emil Ruusuvuori wolna runda
Max Purcell d. Marco Cecchinato 6-4 6-1 A. Gabas
Jack Draper d. Nuno Borges 6-3 6-1 R. Maia
[2] Tallon Griekspoor wolna runda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [2] Lloyd Glasspool / Neal Skupski 6-3 6-4 A. Tourte
1/2 finału:
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [3] Hugo Nys / Jan Zieliński 7-6(4) 6-4 A. Tourte
[2] Lloyd Glasspool / Neal Skupski d. Marcelo Demoliner / Matwe Middelkoop 6-7(5) 6-2 10-8 R. Lichtenstein
1/4 finału:
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Simone Bolelli / Mate Pavic 6-3 6-4 D. Torella
[3] Hugo Nys / Jan Zieliński d. Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov 6-3 6-3 A. Borghei
Marcelo Demoliner / Matwe Middelkoop d. Romain Arneodo / Ariel Behar 6-2 7-5 A. Tourte
[2] Lloyd Glasspool / Neal Skupski d. [WC] Matthew Ebden / John-Patrick Smith 7-5 4-6 11-9 A. Borghei
I runda:
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [1] Rajeev Ram Joe Salisbury 7-6(0) 7-6(4) A. Tourte
Simone Bolelli / Mate Pavic d. Francisco Cabral / Rafael Matos 7-6(8) 7-6(6) R. Schneider-Pereira
[3] Hugo Nys / Jan Zieliński d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-2 6-4 R. Maia
Gonzalo Escobar / Aleksandr Nedovyesov d. Sebastian Ofner / Max Purcell 6-2 6-1 A. Borghei
Marcelo Demoliner / Matwe Middelkoop d. Robin Haase / Nikola Mektic 6-4 7-6(4) A. Borghei
Romain Arneodo / Ariel Behar d. [Alt] Evan King / Reese Stalder 4-6 6-4 10-7 D. Torella
[WC] Matthew Ebden / John-Patrick Smith d. [Alt] Anirudh Chandrasekar / Vijay Sundar Prashanth 6-4 6-0 R. Schneider-Pereira
[2] Lloyd Glasspool / Neal Skupski d. [WC] Filippo Moroni / Matthew Thomson 7-6(4) 6-2 R. Schneider-Pereira
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[Alt] Darian King d. [Alt] Strong Kirchheimer 2-6 6-4 7-6(1) R. Maia
[2] Ilja Marczenko d. [6] Omni Kumar 6-4 6-4 A. Borghei
[3] Mitchell Krueger d. [Alt] Inaki Montes-De La Torre 6-2 6-3 D. Torella
[PR] Thai-Son Kwiatkowski d. [PR] Andriej Kuzniecow 6-1 6-0 A. Gabas
I runda:
[Alt] Strong Kirchheimer d. [1] Adam Walton 7-5 6-3 A. Nour
[Alt] Darian King d. [7/Alt] Ulises Blanch 2-6 6-4 6-3 A. Tourte
[2] Ilja Marczenko d. [WC] Filippo Moroni 6-3 6-4 R. Maia
[6] Omni Kumar d. [WC] Robin Haase 6-1 1-6 7-5 D. Torella
[3] Mitchell Krueger d. [PR/Alt] Alexey Zakharov 6-4 6-2 A. Borghei
[Alt] Inaki Montes-De La Torre d. [6] Stefan Kozlov 3-6 6-1 6-3 A. Gabas
[PR] Thai-Son Kwiatkowski d. [4] Nick Hardt 7-6(5) 6-3 R. Maia
[PR] Andriej Kuzniecow d. [5] Nick Chappell 7-5 6-1 A. Borghei
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem - lista graczy do turnieju głównego:
Borna Coric 15
Pablo Carreno Busta 23
Jan-Lennard Struff 24
Roberto Bautista Agut 25
Adrian Mannarino 27
Daniel Evans 30
Yoshihito Nishioka 31
Jiri Lehecka 33
Tallon Griekspoor 36
Botic Van de Zandschulp 44
Yannick Hanfmann 45
Roman Safiullin 47
Richard Gasquet 48
Emil Ruusuvuori 50
Sebastian Ofner 52
Bernabe Zapata Miralles 54
Marton Fucsovics 56
Laslo Djere 57
Brandon Nakashima 58
Roberto Carballes Baena 59
Daniel Altmaier 61
Marcos Giron 62
Sebastian Baez 64
Quentin Halys 66
Daniel Elahi Galan 67
Juan Pablo Varillas 70
Arthur Fils 71
Max Purcell 74
Nuno Borges 75
Guido Pella 75 (PR)
Luca Van Assche 77
Jack Draper 78
Zhizhen Zhang 79
Arthur Rinderknech 80
Alexandre Muller 81
Aleksandar Vukic 82
Marc-Andrea Huesler 83
Jason Kubler 84
(WC) Gael Monfils 322
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Pavel Kotov 85
2 Thanasi Kokkinakis 86
3 Fabian Marozsan 87
4 Dominik Koepfer 88
5 Yibing Wu 89
6 Alexei Popyrin 90
7 Ilja Iwaszka 91
8 Aleksandr Szewczenko 93
9 Facundo Diaz Acosta 94
10 Constant Lestienne 95
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Lorenzo Sonego 41
Alexei Popyrin 57
Thanasi Kokkinakis 86
Pavel Kotov 87
Fabian Marozsan 89
Aleksandr Szewczenko 93
Radu Albot 97
Yosuke Watanuki 99
Benjamin Bonzi 102
Juan Manuel Cerundolo 106
Marco Cecchinato 108
Constant Lestienne 109
Rinky Hijikata 110
Ilja Iwaszka 113
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Alex Molcan 120
2 James Duckworth 123
3 Liam Broady 125
4 Aleksandar Kovacevic 129
5 Nicolas Moreno De Alboran 137
6 Terence Atmane 210
7 Aziz Dougaz 229
8 Zachary Svajda 233
9 Dane Sweeny 236
10 Rio Noguchi 237
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem:
Pella
Pella
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Czy Dominic Thiem dostanie WC ???
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem:
Struff
Winston-Salem Q:
Kotov
Struff
Winston-Salem Q:
Kotov
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem:
Carreno Busta, Bautista Agut
Kotov, Kokkinakis, Marozsan, Koepfer
Carreno Busta, Bautista Agut
Kotov, Kokkinakis, Marozsan, Koepfer
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172937
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T34: Winston-Salem 2023
Oby się zaraz nie wypisał Thanasi, skoro już jest w rytmie, to może akurat tutaj jakoś zaskoczy.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T34: Winston-Salem 2023
Pytanie, czy nie jest dla niego bardziej opłacalna 3-4 runda WS, niż półfinał/finał tego turnieju?
Re: T34: Winston-Salem 2023
Oba scenariusze nierealne.
Re: T34: Winston-Salem 2023
W sumie racja. Mam wrażenie, że gdyby Australijczyk nie był ulubieńcem Mario, to nie miałby nawet połowy tej atencji na forum.
Re: T34: Winston-Salem 2023
Winston-Salem:
Carballes Baena
Popyrin
Carballes Baena
Popyrin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172937
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości