T21: Genewa, Lyon 2023
T21: Genewa, Lyon 2023
21.05.2023 - 27.05.2023
Gonet Geneva Open
Nazwa turnieju: Gonet Geneva Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Genewa
Czas rozgrywania turnieju: 21.05.2023 - 27.05.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: - Casper Ruud
Zwycięzcy debla 2022: - Nikola Mektić /Mate Pavić
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Gonet Geneva Open
Nazwa turnieju: Gonet Geneva Open
Miejsce rozgrywania turnieju: Genewa
Czas rozgrywania turnieju: 21.05.2023 - 27.05.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: - Casper Ruud
Zwycięzcy debla 2022: - Nikola Mektić /Mate Pavić
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
21.05.2023 - 27.05.2023
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Nazwa turnieju: Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Miejsce rozgrywania turnieju: Lyon
Czas rozgrywania turnieju: 21.05.2023 - 27.05.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: - Cameron Norrie
Zwycięzcy debla 2022: - Ivan Dodig /Austin Krajicek
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Nazwa turnieju: Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Miejsce rozgrywania turnieju: Lyon
Czas rozgrywania turnieju: 21.05.2023 - 27.05.2023
Drabinka: Singiel - 28 osób, Debel - 16 par
Nawierzchnia: Clay
Piłki: -
Pula nagród pieniężnych: -
Dyrektor turnieju: -
Zwycięzca singla 2022: - Cameron Norrie
Zwycięzcy debla 2022: - Ivan Dodig /Austin Krajicek
Strona internetowa turnieju
Profil turnieju na oficjalnej stronie ATP
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Gonet Geneva Open
Genewa - lista graczy do turnieju głównego:
Casper Ruud 4
Taylor Fritz 10
Denis Shapovalov 27
Botic Van de Zandschulp 29
Tallon Griekspoor 36
Ben Shelton 38
Dusan Lajovic 40
Bernabe Zapata Miralles 42
Adrian Mannarino 46
J.J. Wolf 49
Nicolas Jarry 51
Roberto Carballes Baena 53
Alexander Bublik 55
Yibing Wu 57
Marcos Giron 61
Constant Lestienne 62
Jan-Lennard Struff 65
John Isner 68
Ilja Iwaszka 69
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Cristian Garin 73
3 Hugo Dellien 73 (PR)
4 Guido Pella 75 (PR)
5 Marc-Andrea Huesler 76
6 Federico Coria 78
7 Filip Krajinovic 79
8 Arthur Rinderknech 80
9 Christopher O'Connell 81
10 Marton Fucsovics 83
Genewa - lista graczy do turnieju głównego:
Casper Ruud 4
Taylor Fritz 10
Denis Shapovalov 27
Botic Van de Zandschulp 29
Tallon Griekspoor 36
Ben Shelton 38
Dusan Lajovic 40
Bernabe Zapata Miralles 42
Adrian Mannarino 46
J.J. Wolf 49
Nicolas Jarry 51
Roberto Carballes Baena 53
Alexander Bublik 55
Yibing Wu 57
Marcos Giron 61
Constant Lestienne 62
Jan-Lennard Struff 65
John Isner 68
Ilja Iwaszka 69
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Cristian Garin 73
3 Hugo Dellien 73 (PR)
4 Guido Pella 75 (PR)
5 Marc-Andrea Huesler 76
6 Federico Coria 78
7 Filip Krajinovic 79
8 Arthur Rinderknech 80
9 Christopher O'Connell 81
10 Marton Fucsovics 83
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Lyon - lista graczy do turnieju głównego:
Cameron Norrie 13
Tommy Paul 17
Pablo Carreno Busta 22
Francisco Cerundolo 30
Sebastian Baez 31
Miomir Kecmanovic 33
Yoshihito Nishioka 34
Richard Gasquet 43
Brandon Nakashima 44
Jack Draper 48
Mikael Ymer 50
Gregoire Barrere 56
Alex Molcan 58
Tomas Martin Etcheverry 59
Albert Ramos-Vinolas 60
Jason Kubler 63
Corentin Moutet 64
Quentin Halys 66
Pedro Cachin 67
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Diego Schwartzman 72
3 Federico Coria 78
4 Filip Krajinovic 79
5 Arthur Rinderknech 80
6 Marton Fucsovics 83
7 Marco Cecchinato 85
8 Luca Van Assche 86
9 Juan Pablo Varillas 87
10 Jaume Munar 88
Lyon - lista graczy do turnieju głównego:
Cameron Norrie 13
Tommy Paul 17
Pablo Carreno Busta 22
Francisco Cerundolo 30
Sebastian Baez 31
Miomir Kecmanovic 33
Yoshihito Nishioka 34
Richard Gasquet 43
Brandon Nakashima 44
Jack Draper 48
Mikael Ymer 50
Gregoire Barrere 56
Alex Molcan 58
Tomas Martin Etcheverry 59
Albert Ramos-Vinolas 60
Jason Kubler 63
Corentin Moutet 64
Quentin Halys 66
Pedro Cachin 67
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Diego Schwartzman 72
3 Federico Coria 78
4 Filip Krajinovic 79
5 Arthur Rinderknech 80
6 Marton Fucsovics 83
7 Marco Cecchinato 85
8 Luca Van Assche 86
9 Juan Pablo Varillas 87
10 Jaume Munar 88
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Gonet Geneva Open
Genewa - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Maxime Cressy 39
Guido Pella 75 (PR)
Christopher O'Connell 81
Marco Cecchinato 85
Christopher Eubanks 90
Jordan Thompson 91
Daniel Altmaier 92
Aleksandr Szewczenko 96
Thiago Monteiro 97
Oscar Otte 98
James Duckworth 102
Aleksandar Kovacevic 107
Thanasi Kokkinakis 111
Michael Mmoh 113
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Hugo Dellien 135
2 Lorenzo Giustino 229
3 Jesper de Jong 234
4 Marco Trungelliti 236
5 Dane Sweeny 238
6 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
7 Abdullah Shelbayh 243
8 Alessandro Giannessi 246
9 Fernando Verdasco 248
10 Hernan Casanova 251
Genewa - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Maxime Cressy 39
Guido Pella 75 (PR)
Christopher O'Connell 81
Marco Cecchinato 85
Christopher Eubanks 90
Jordan Thompson 91
Daniel Altmaier 92
Aleksandr Szewczenko 96
Thiago Monteiro 97
Oscar Otte 98
James Duckworth 102
Aleksandar Kovacevic 107
Thanasi Kokkinakis 111
Michael Mmoh 113
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Hugo Dellien 135
2 Lorenzo Giustino 229
3 Jesper de Jong 234
4 Marco Trungelliti 236
5 Dane Sweeny 238
6 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
7 Abdullah Shelbayh 243
8 Alessandro Giannessi 246
9 Fernando Verdasco 248
10 Hernan Casanova 251
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Lyon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Diego Schwartzman 72
Arthur Rinderknech 80
Luca Van Assche 86
Juan Pablo Varillas 87
Max Purcell 89
Alexandre Muller 94
Zhizhen Zhang 99
Daniel Elahi Galan 100
Pavel Kotov 101
Taro Daniel 109
Arthur Fils 124
Hugo Grenier 128
Rinky Hijikata 141
Aleksandar Vukic 142
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Jesper de Jong 234
2 Marco Trungelliti 236
3 Dane Sweeny 238
4 Pablo Llamas Ruiz 239
5 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
6 Abdullah Shelbayh 243
7 Alessandro Giannessi 246
8 Fernando Verdasco 248
9 Hernan Casanova 251
10 Alex Michelsen 263
Lyon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Diego Schwartzman 72
Arthur Rinderknech 80
Luca Van Assche 86
Juan Pablo Varillas 87
Max Purcell 89
Alexandre Muller 94
Zhizhen Zhang 99
Daniel Elahi Galan 100
Pavel Kotov 101
Taro Daniel 109
Arthur Fils 124
Hugo Grenier 128
Rinky Hijikata 141
Aleksandar Vukic 142
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Jesper de Jong 234
2 Marco Trungelliti 236
3 Dane Sweeny 238
4 Pablo Llamas Ruiz 239
5 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
6 Abdullah Shelbayh 243
7 Alessandro Giannessi 246
8 Fernando Verdasco 248
9 Hernan Casanova 251
10 Alex Michelsen 263
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Gonet Geneva Open
Genewa - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Nicolas Jarry d. [4/WC] Grigor Dimitrov 7-6(1) 6-1 N. Forcadell
1/2 finału:
Nicolas Jarry d. [3/WC] Alexander Zverev 7-6(3) 6-3 G. Allensworth
[4/WC] Grigor Dimitrov d. [2] Taylor Fritz 3-6 7-5 7-6(2) A. Gabas
1/4 finału:
Nicolas Jarry d. [1] Casper Ruud 3-6 7-6(2) 7-5 N. Forcadell
[3/WC] Alexander Zverev d. Yibing Wu 4-1 i krecz A. Gabas
[4/WC] Grigor Dimitrov d. Christopher O'Connell 6-7(5) 7-5 6-4 G. Allensworth
[2] Taylor Fritz d. Ilja Iwaszka 6-1 6-2 C. Rask
II runda:
[1] Casper Ruud d. J.J. Wolf 6-3 7-5 C. Rask
Nicolas Jarry d. [6] Tallon Griekspoor w/o (Right ankle) A. Gabas
[3/WC] Alexander Zverev d. Christopher Eubanks 6-2 6-3 N. Forcadell
Yibing Wu d. Marco Cecchinato 7-6(5) 6-3 G. Allensworth
Christopher O'Connell d. [7] Bernabe Zapata Miralles 6-0 3-0 i krecz (Left knee) C. Rask
[4/WC] Grigor Dimitrov d. Roberto Carballes Baena 6-1 6-4 G. Allensworth
Ilja Iwaszka d. [8] Adrian Mannarino 6-4 4-6 6-3 N. Forcadell
[2] Taylor Fritz d. Marcos Giron 4-6 6-2 6-3 M. Absolu
I runda:
[1] Casper Ruud wolna runda
J.J. Wolf d. [PR] Hugo Dellien 6-4 6-2 A. Gabas
Nicolas Jarry d. Dusan Lajovic 6-4 6-2 M. Absolu
[6] Tallon Griekspoor d. [Q] Stefano Travaglia 7-5 7-6(3) C. Rask
[3/WC] Alexander Zverev wolna runda
Christopher Eubanks d. [WC] Benoit Paire 7-6(2) 6-3 C. Rask
Yibing Wu d. Marc-Andrea Huesler 6-4 4-6 7-6(6) A. Gabas
Marco Cecchinato d. [5] Ben Shelton 7-5 2-6 6-2 N. Forcadell
[7] Bernabe Zapata Miralles d. [Q] Vitaliy Sachko 6-2 6-4 A. Gabas
Christopher O'Connell d. [Q] Nino Serdarusic 7-6(5) 6-7(1) 6-1 J. Welte
Roberto Carballes Baena d. [Q] Daniel Rincon 6-4 4-6 6-0 C. Rask
[4/WC] Grigor Dimitrov wolna runda
[8] Adrian Mannarino d. Filip Krajinovic 7-5 6-1 G. Allensworth
Ilja Iwaszka d. [PR] Guido Pella 6-4 7-5 M. Absolu
Marcos Giron d. Alexander Bublik 6-0 6-4 N. Forcadell
[2] Taylor Fritz wolna runda
Genewa - przebieg turnieju głównego:
Finał:
Nicolas Jarry d. [4/WC] Grigor Dimitrov 7-6(1) 6-1 N. Forcadell
1/2 finału:
Nicolas Jarry d. [3/WC] Alexander Zverev 7-6(3) 6-3 G. Allensworth
[4/WC] Grigor Dimitrov d. [2] Taylor Fritz 3-6 7-5 7-6(2) A. Gabas
1/4 finału:
Nicolas Jarry d. [1] Casper Ruud 3-6 7-6(2) 7-5 N. Forcadell
[3/WC] Alexander Zverev d. Yibing Wu 4-1 i krecz A. Gabas
[4/WC] Grigor Dimitrov d. Christopher O'Connell 6-7(5) 7-5 6-4 G. Allensworth
[2] Taylor Fritz d. Ilja Iwaszka 6-1 6-2 C. Rask
II runda:
[1] Casper Ruud d. J.J. Wolf 6-3 7-5 C. Rask
Nicolas Jarry d. [6] Tallon Griekspoor w/o (Right ankle) A. Gabas
[3/WC] Alexander Zverev d. Christopher Eubanks 6-2 6-3 N. Forcadell
Yibing Wu d. Marco Cecchinato 7-6(5) 6-3 G. Allensworth
Christopher O'Connell d. [7] Bernabe Zapata Miralles 6-0 3-0 i krecz (Left knee) C. Rask
[4/WC] Grigor Dimitrov d. Roberto Carballes Baena 6-1 6-4 G. Allensworth
Ilja Iwaszka d. [8] Adrian Mannarino 6-4 4-6 6-3 N. Forcadell
[2] Taylor Fritz d. Marcos Giron 4-6 6-2 6-3 M. Absolu
I runda:
[1] Casper Ruud wolna runda
J.J. Wolf d. [PR] Hugo Dellien 6-4 6-2 A. Gabas
Nicolas Jarry d. Dusan Lajovic 6-4 6-2 M. Absolu
[6] Tallon Griekspoor d. [Q] Stefano Travaglia 7-5 7-6(3) C. Rask
[3/WC] Alexander Zverev wolna runda
Christopher Eubanks d. [WC] Benoit Paire 7-6(2) 6-3 C. Rask
Yibing Wu d. Marc-Andrea Huesler 6-4 4-6 7-6(6) A. Gabas
Marco Cecchinato d. [5] Ben Shelton 7-5 2-6 6-2 N. Forcadell
[7] Bernabe Zapata Miralles d. [Q] Vitaliy Sachko 6-2 6-4 A. Gabas
Christopher O'Connell d. [Q] Nino Serdarusic 7-6(5) 6-7(1) 6-1 J. Welte
Roberto Carballes Baena d. [Q] Daniel Rincon 6-4 4-6 6-0 C. Rask
[4/WC] Grigor Dimitrov wolna runda
[8] Adrian Mannarino d. Filip Krajinovic 7-5 6-1 G. Allensworth
Ilja Iwaszka d. [PR] Guido Pella 6-4 7-5 M. Absolu
Marcos Giron d. Alexander Bublik 6-0 6-4 N. Forcadell
[2] Taylor Fritz wolna runda
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Lyon - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[WC] Arthur Fils d. [4] Francisco Cerundolo 6-3 7-5 A. Tourte
1/2 finału:
[WC] Arthur Fils d. [8] Brandon Nakashima 7-5 4-6 7-6(5) M. Veljovic
[4] Francisco Cerundolo d. [2] Cameron Norrie 6-3 6-0 M. Lara
1/4 finału:
[WC] Arthur Fils d. [1/WC] Felix Auger-Aliassime 6-1 6-2 C. Rask
[8] Brandon Nakashima d. [3] Tommy Paul 6-3 7-6(4) M. Lara
[4] Francisco Cerundolo d. Jack Draper 4-6 6-4 6-3 R. Santos
[2] Cameron Norrie d. [6] Sebastian Baez 6-2 2-6 6-1 M. Veljovic
II runda:
[1/WC] Felix Auger-Aliassime d. [Q] Pablo Llamas Ruiz 7-5 6-2 M. Lara
[WC] Arthur Fils d. Mikael Ymer 6-5 i dyskwalifikacja R. Santos
[3] Tommy Paul d. Gregoire Barrere 7-6(6) 4-6 6-3 A. Tourte
[8] Brandon Nakashima d. Arthur Rinderknech 7-6(6) 1-6 7-5 R. Santos
Jack Draper d. [5] Miomir Kecmanovic 6-4 7-5 L. Boucharinc
[4] Francisco Cerundolo d. Juan Pablo Varillas 6-2 i krecz (right low back) M. Lara
[6] Sebastian Baez d. Pedro Cachin 3-6 7-5 6-2 L. Boucharinc
[2] Cameron Norrie d. David Goffin 6-3 6-4 M. Veljovic
I runda:
[1/WC] Felix Auger-Aliassime wolna runda
[Q] Pablo Llamas Ruiz d. Max Purcell 6-4 6-7(6) 6-1 T. Sturmer
[WC] Arthur Fils d. [Q] Zhizhen Zhang 6-3 6-2 T. Sturmer
Mikael Ymer d. [7] Richard Gasquet 6-3 7-5 M. Veljovic
[3] Tommy Paul wolna runda
Gregoire Barrere d. Corentin Moutet 6-4 6-2 M. Lara
Arthur Rinderknech d. [Q] Lloyd Harris 6-4 6-2 M. Franco Ojea
[8] Brandon Nakashima d. Diego Schwartzman 7-5 6-3 A. Tourte
[5] Miomir Kecmanovic d. [LL] Oriol Roca Batalla 6-1 6-3 R. Santos
Jack Draper d. Alexandre Muller 6-2 6-3 M. Franco Ojea
Juan Pablo Varillas d. Albert Ramos-Vinolas 3-6 7-6(7) 6-4 A. Tourte
[4] Francisco Cerundolo wolna runda
[6] Sebastian Baez d. Marton Fucsovics 6-4 7-6(5) M. Franco Ojea
Pedro Cachin d. [WC] Gael Monfils 2-6 6-3 6-4 M. Veljovic
David Goffin d. [Q] Alvaro Lopez San Martin 6-1 6-3 L. Boucharinc
[2] Cameron Norrie wolna runda
Lyon - przebieg turnieju głównego:
Finał:
[WC] Arthur Fils d. [4] Francisco Cerundolo 6-3 7-5 A. Tourte
1/2 finału:
[WC] Arthur Fils d. [8] Brandon Nakashima 7-5 4-6 7-6(5) M. Veljovic
[4] Francisco Cerundolo d. [2] Cameron Norrie 6-3 6-0 M. Lara
1/4 finału:
[WC] Arthur Fils d. [1/WC] Felix Auger-Aliassime 6-1 6-2 C. Rask
[8] Brandon Nakashima d. [3] Tommy Paul 6-3 7-6(4) M. Lara
[4] Francisco Cerundolo d. Jack Draper 4-6 6-4 6-3 R. Santos
[2] Cameron Norrie d. [6] Sebastian Baez 6-2 2-6 6-1 M. Veljovic
II runda:
[1/WC] Felix Auger-Aliassime d. [Q] Pablo Llamas Ruiz 7-5 6-2 M. Lara
[WC] Arthur Fils d. Mikael Ymer 6-5 i dyskwalifikacja R. Santos
[3] Tommy Paul d. Gregoire Barrere 7-6(6) 4-6 6-3 A. Tourte
[8] Brandon Nakashima d. Arthur Rinderknech 7-6(6) 1-6 7-5 R. Santos
Jack Draper d. [5] Miomir Kecmanovic 6-4 7-5 L. Boucharinc
[4] Francisco Cerundolo d. Juan Pablo Varillas 6-2 i krecz (right low back) M. Lara
[6] Sebastian Baez d. Pedro Cachin 3-6 7-5 6-2 L. Boucharinc
[2] Cameron Norrie d. David Goffin 6-3 6-4 M. Veljovic
I runda:
[1/WC] Felix Auger-Aliassime wolna runda
[Q] Pablo Llamas Ruiz d. Max Purcell 6-4 6-7(6) 6-1 T. Sturmer
[WC] Arthur Fils d. [Q] Zhizhen Zhang 6-3 6-2 T. Sturmer
Mikael Ymer d. [7] Richard Gasquet 6-3 7-5 M. Veljovic
[3] Tommy Paul wolna runda
Gregoire Barrere d. Corentin Moutet 6-4 6-2 M. Lara
Arthur Rinderknech d. [Q] Lloyd Harris 6-4 6-2 M. Franco Ojea
[8] Brandon Nakashima d. Diego Schwartzman 7-5 6-3 A. Tourte
[5] Miomir Kecmanovic d. [LL] Oriol Roca Batalla 6-1 6-3 R. Santos
Jack Draper d. Alexandre Muller 6-2 6-3 M. Franco Ojea
Juan Pablo Varillas d. Albert Ramos-Vinolas 3-6 7-6(7) 6-4 A. Tourte
[4] Francisco Cerundolo wolna runda
[6] Sebastian Baez d. Marton Fucsovics 6-4 7-6(5) M. Franco Ojea
Pedro Cachin d. [WC] Gael Monfils 2-6 6-3 6-4 M. Veljovic
David Goffin d. [Q] Alvaro Lopez San Martin 6-1 6-3 L. Boucharinc
[2] Cameron Norrie wolna runda
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Gonet Geneva Open
Genewa - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. [3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 7-6(6) 7-6(3) G. Allensworth
1/2 finału:
[3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. [1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-4 7-5 C. Rask
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Simone Bolelli / Fabrice Martin 6-1 3-6 10-6 N. Forcadell
1/4 finału:
[1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. Nikola Cacic / Nathaniel Lammons 7-6(3) 6-2 A. Gabas
[3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. [PR] Hugo Dellien / Guido Pella 6-0 6-3 J. Welte
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-4 6-1 M. Absolu
Simone Bolelli / Fabrice Martin d. [2] Nikola Mektic / Mate Pavic 6-4 6-3 G. Allensworth
I runda:
[1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. Marcelo Melo / John Peers 6-3 6-4 G. Allensworth
Nikola Cacic / Nathaniel Lammons d. Andreas Mies / David Vega Hernandez 7-6(2) 6-1 R. Szoreny
[3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Ariel Behar / Marcelo Demoliner 6-2 6-2 D. Ursu
[PR] Hugo Dellien / Guido Pella d. [WC] Ivan Sabanov / Matej Sabanov 3-6 6-4 10-3 D. Ursu
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Diego Hidalgo / Ben Shelton 5-7 6-4 10-8 J. Welte
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Roberto Carballes Baena / Bernabe Zapata Miralles 6-3 6-2 A. Gabas
Simone Bolelli / Fabrice Martin d. [WC] Arthur Cazaux / Benoit Paire 6-2 6-2 M. Absolu
[2] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Julian Cash / Henry Patten 7-6(4) 6-3 C. Rask
Genewa - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. [3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 7-6(6) 7-6(3) G. Allensworth
1/2 finału:
[3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. [1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-4 7-5 C. Rask
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Simone Bolelli / Fabrice Martin 6-1 3-6 10-6 N. Forcadell
1/4 finału:
[1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. Nikola Cacic / Nathaniel Lammons 7-6(3) 6-2 A. Gabas
[3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. [PR] Hugo Dellien / Guido Pella 6-0 6-3 J. Welte
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-4 6-1 M. Absolu
Simone Bolelli / Fabrice Martin d. [2] Nikola Mektic / Mate Pavic 6-4 6-3 G. Allensworth
I runda:
[1] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer d. Marcelo Melo / John Peers 6-3 6-4 G. Allensworth
Nikola Cacic / Nathaniel Lammons d. Andreas Mies / David Vega Hernandez 7-6(2) 6-1 R. Szoreny
[3] Marcel Granollers / Horacio Zeballos d. Ariel Behar / Marcelo Demoliner 6-2 6-2 D. Ursu
[PR] Hugo Dellien / Guido Pella d. [WC] Ivan Sabanov / Matej Sabanov 3-6 6-4 10-3 D. Ursu
Alexander Erler / Lucas Miedler d. Diego Hidalgo / Ben Shelton 5-7 6-4 10-8 J. Welte
[4] Jamie Murray / Michael Venus d. Roberto Carballes Baena / Bernabe Zapata Miralles 6-3 6-2 A. Gabas
Simone Bolelli / Fabrice Martin d. [WC] Arthur Cazaux / Benoit Paire 6-2 6-2 M. Absolu
[2] Nikola Mektic / Mate Pavic d. Julian Cash / Henry Patten 7-6(4) 6-3 C. Rask
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Lyon - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop 6-0 6-3 M. Veljovic
1/2 finału:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Nicolas Barrientos / Albano Olivetti 7-6(4) 6-3 T. Sturmer
[3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop d. Sadio Doumbia / Fabien Reboul w/o (Doumbia - right elbow)
1/4 finału:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Aleksandr Nedovyesov / Miguel Angel Reyes-Varela 4-6 6-3 10-6 M. Franco Ojea
Nicolas Barrientos / Albano Olivetti d. [4] Sander Gille / Joran Vliegen 6-3 6-7(9) 12-10 R. Santos
[3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop d. Yuki Bhambri / Saketh Myneni 6-1 6-2 T. Sturmer
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Robin Haase / Philipp Oswald 6-0 6-3 A. Tourte
I runda:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Romain Arneodo / Sam Weissborn 4-6 6-3 10-4 M. Lara
Aleksandr Nedovyesov / Miguel Angel Reyes-Varela d. Gonzalo Escobar / Andrey Golubev 7-6(4) 6-3 A. Tourte
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. Andre Goransson / Ben McLachlan 7-6(5) 7-6(3) T. Sturmer
Nicolas Barrientos / Albano Olivetti d. [WC] Ugo Blanchet / Manuel Guinard 6-3 6-4 T. Sturmer
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 7-6(4) 3-6 10-8 L. Boucharinc
[3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop d. [Alt] Guido Andreozzi / Guillermo Duran 6-3 4-6 11-9 R. Santos
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Francisco Cabral / Rafael Matos 6-7(0) 6-4 10-8 M. Veljovic
Robin Haase / Philipp Oswald d. [2] Maximo Gonzalez / Andres Molteni 7-6(6) 6-1 M. Franco Ojea
Lyon - przebieg turnieju deblowego:
Finał:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. [3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop 6-0 6-3 M. Veljovic
1/2 finału:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Nicolas Barrientos / Albano Olivetti 7-6(4) 6-3 T. Sturmer
[3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop d. Sadio Doumbia / Fabien Reboul w/o (Doumbia - right elbow)
1/4 finału:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Aleksandr Nedovyesov / Miguel Angel Reyes-Varela 4-6 6-3 10-6 M. Franco Ojea
Nicolas Barrientos / Albano Olivetti d. [4] Sander Gille / Joran Vliegen 6-3 6-7(9) 12-10 R. Santos
[3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop d. Yuki Bhambri / Saketh Myneni 6-1 6-2 T. Sturmer
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Robin Haase / Philipp Oswald 6-0 6-3 A. Tourte
I runda:
[1] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Romain Arneodo / Sam Weissborn 4-6 6-3 10-4 M. Lara
Aleksandr Nedovyesov / Miguel Angel Reyes-Varela d. Gonzalo Escobar / Andrey Golubev 7-6(4) 6-3 A. Tourte
[4] Sander Gille / Joran Vliegen d. Andre Goransson / Ben McLachlan 7-6(5) 7-6(3) T. Sturmer
Nicolas Barrientos / Albano Olivetti d. [WC] Ugo Blanchet / Manuel Guinard 6-3 6-4 T. Sturmer
Yuki Bhambri / Saketh Myneni d. Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 7-6(4) 3-6 10-8 L. Boucharinc
[3] Nicolas Mahut / Matwe Middelkoop d. [Alt] Guido Andreozzi / Guillermo Duran 6-3 4-6 11-9 R. Santos
Sadio Doumbia / Fabien Reboul d. Francisco Cabral / Rafael Matos 6-7(0) 6-4 10-8 M. Veljovic
Robin Haase / Philipp Oswald d. [2] Maximo Gonzalez / Andres Molteni 7-6(6) 6-1 M. Franco Ojea
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Gonet Geneva Open
Genewa - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
Daniel Rincon d. [1] Thiago Monteiro 3-6 6-4 6-3 D. Ursu
Nino Serdarusic d. [2/WC] Arthur Cazaux 6-4 4-6 7-6(10) J. Welte
[6] Vitaliy Sachko d. [3] Alessandro Giannessi 7-5 6-2 R. Szoreny
Stefano Travaglia d. Viktor Durasovic 6-4 6-2 M. Absolu
I runda:
[1] Thiago Monteiro d. Fernando Verdasco 6-2 6-2 M. Absolu
Daniel Rincon d. [7] Salvatore Caruso 6-4 5-7 6-2 J. Welte
[2/WC] Arthur Cazaux d. [WC] Jerome Kym 7-6(2) 6-7(5) 6-4 R. Szoreny
Nino Serdarusic d. [5] Marek Gengel 6-1 6-4 C. Rask
[3] Alessandro Giannessi d. Denis Jewsejew 3-6 6-4 6-2 M. Absolu
[6] Vitaliy Sachko d. [Alt] Ilja Marczenko 7-5 6-2 J. Welte
Stefano Travaglia d. [4] Abdullah Shelbayh 6-1 6-1 A. Pozzi
Viktor Durasovic d. [8] Elmar Ejupovic 4-6 6-2 6-3
Genewa - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
Daniel Rincon d. [1] Thiago Monteiro 3-6 6-4 6-3 D. Ursu
Nino Serdarusic d. [2/WC] Arthur Cazaux 6-4 4-6 7-6(10) J. Welte
[6] Vitaliy Sachko d. [3] Alessandro Giannessi 7-5 6-2 R. Szoreny
Stefano Travaglia d. Viktor Durasovic 6-4 6-2 M. Absolu
I runda:
[1] Thiago Monteiro d. Fernando Verdasco 6-2 6-2 M. Absolu
Daniel Rincon d. [7] Salvatore Caruso 6-4 5-7 6-2 J. Welte
[2/WC] Arthur Cazaux d. [WC] Jerome Kym 7-6(2) 6-7(5) 6-4 R. Szoreny
Nino Serdarusic d. [5] Marek Gengel 6-1 6-4 C. Rask
[3] Alessandro Giannessi d. Denis Jewsejew 3-6 6-4 6-2 M. Absolu
[6] Vitaliy Sachko d. [Alt] Ilja Marczenko 7-5 6-2 J. Welte
Stefano Travaglia d. [4] Abdullah Shelbayh 6-1 6-1 A. Pozzi
Viktor Durasovic d. [8] Elmar Ejupovic 4-6 6-2 6-3
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Lyon - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Zhizhen Zhang d. [7] Oriol Roca Batalla 6-2 6-7(8) 6-1 L. Morlat
Alvaro Lopez San Martin d. [Alt] Ugo Blanchet 6-3 6-3 T. Sturmer
Lloyd Harris d. Beibit Zhukayev 6-3 6-2 L. Boucharinc
[4] Pablo Llamas Ruiz d. [WC] Matteo Martineau 7-6(7) 6-3 M. Veljovic
I runda:
[1] Zhizhen Zhang d. [Alt] Maxime Janvier 7-6(4) 6-2 M. Franco Ojea
[7] Oriol Roca Batalla d. [WC] Kyrian Jacquet 6-4 5-7 6-2 T. Sturmer
[Alt] Ugo Blanchet d. [2] Hugo Grenier 6-3 6-1 L. Boucharinc
Alvaro Lopez San Martin d. [5] Hernan Casanova 6-3 6-0 M. Lara
Beibit Zhukayev d. [3] Dane Sweeny 6-4 6-1 L. Morlat
Lloyd Harris d. [6] Manuel Guinard 3-6 6-4 6-1 M. Veljovic
[4] Pablo Llamas Ruiz d. [Alt] Guido Andreozzi 2-6 6-1 6-2 L. Boucharinc
[WC] Matteo Martineau d. [8] Daniel Michalski 6-3 6-4 M. Franco Ojea
Lyon - przebieg turnieju kwalifikacji:
II runda:
[1] Zhizhen Zhang d. [7] Oriol Roca Batalla 6-2 6-7(8) 6-1 L. Morlat
Alvaro Lopez San Martin d. [Alt] Ugo Blanchet 6-3 6-3 T. Sturmer
Lloyd Harris d. Beibit Zhukayev 6-3 6-2 L. Boucharinc
[4] Pablo Llamas Ruiz d. [WC] Matteo Martineau 7-6(7) 6-3 M. Veljovic
I runda:
[1] Zhizhen Zhang d. [Alt] Maxime Janvier 7-6(4) 6-2 M. Franco Ojea
[7] Oriol Roca Batalla d. [WC] Kyrian Jacquet 6-4 5-7 6-2 T. Sturmer
[Alt] Ugo Blanchet d. [2] Hugo Grenier 6-3 6-1 L. Boucharinc
Alvaro Lopez San Martin d. [5] Hernan Casanova 6-3 6-0 M. Lara
Beibit Zhukayev d. [3] Dane Sweeny 6-4 6-1 L. Morlat
Lloyd Harris d. [6] Manuel Guinard 3-6 6-4 6-1 M. Veljovic
[4] Pablo Llamas Ruiz d. [Alt] Guido Andreozzi 2-6 6-1 6-2 L. Boucharinc
[WC] Matteo Martineau d. [8] Daniel Michalski 6-3 6-4 M. Franco Ojea
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
ATP Genewa 22 F: Ruud d. Sousa
Re: T21: Genewa, Lyon 2022
ATP Lyon 22 F: Norrie d. Molcan
Re: T21: Genewa, Lyon 2023
Gonet Geneva Open
Genewa - lista graczy do turnieju głównego:
Casper Ruud 4
Taylor Fritz 10
Denis Shapovalov 27
Botic Van de Zandschulp 29
Tallon Griekspoor 36
Ben Shelton 38
Dusan Lajovic 40
Bernabe Zapata Miralles 42
Adrian Mannarino 46
J.J. Wolf 49
Nicolas Jarry 51
Roberto Carballes Baena 53
Alexander Bublik 55
Yibing Wu 57
Marcos Giron 61
Constant Lestienne 62
Jan-Lennard Struff 65
John Isner 68
Ilja Iwaszka 69
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Cristian Garin 73
3 Hugo Dellien 73 (PR)
4 Guido Pella 75 (PR)
5 Marc-Andrea Huesler 76
6 Federico Coria 78
7 Filip Krajinovic 79
8 Arthur Rinderknech 80
9 Christopher O'Connell 81
10 Marton Fucsovics 83
Genewa - lista graczy do turnieju głównego:
Casper Ruud 4
Taylor Fritz 10
Denis Shapovalov 27
Botic Van de Zandschulp 29
Tallon Griekspoor 36
Ben Shelton 38
Dusan Lajovic 40
Bernabe Zapata Miralles 42
Adrian Mannarino 46
J.J. Wolf 49
Nicolas Jarry 51
Roberto Carballes Baena 53
Alexander Bublik 55
Yibing Wu 57
Marcos Giron 61
Constant Lestienne 62
Jan-Lennard Struff 65
John Isner 68
Ilja Iwaszka 69
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Cristian Garin 73
3 Hugo Dellien 73 (PR)
4 Guido Pella 75 (PR)
5 Marc-Andrea Huesler 76
6 Federico Coria 78
7 Filip Krajinovic 79
8 Arthur Rinderknech 80
9 Christopher O'Connell 81
10 Marton Fucsovics 83
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T21: Genewa, Lyon 2023
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Lyon - lista graczy do turnieju głównego:
Cameron Norrie 13
Tommy Paul 17
Pablo Carreno Busta 22
Francisco Cerundolo 30
Sebastian Baez 31
Miomir Kecmanovic 33
Yoshihito Nishioka 34
Richard Gasquet 43
Brandon Nakashima 44
Jack Draper 48
Mikael Ymer 50
Gregoire Barrere 56
Alex Molcan 58
Tomas Martin Etcheverry 59
Albert Ramos-Vinolas 60
Jason Kubler 63
Corentin Moutet 64
Quentin Halys 66
Pedro Cachin 67
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Diego Schwartzman 72
3 Federico Coria 78
4 Filip Krajinovic 79
5 Arthur Rinderknech 80
6 Marton Fucsovics 83
7 Marco Cecchinato 85
8 Luca Van Assche 86
9 Juan Pablo Varillas 87
10 Jaume Munar 88
Lyon - lista graczy do turnieju głównego:
Cameron Norrie 13
Tommy Paul 17
Pablo Carreno Busta 22
Francisco Cerundolo 30
Sebastian Baez 31
Miomir Kecmanovic 33
Yoshihito Nishioka 34
Richard Gasquet 43
Brandon Nakashima 44
Jack Draper 48
Mikael Ymer 50
Gregoire Barrere 56
Alex Molcan 58
Tomas Martin Etcheverry 59
Albert Ramos-Vinolas 60
Jason Kubler 63
Corentin Moutet 64
Quentin Halys 66
Pedro Cachin 67
(WC)
(WC)
(WC)
(SE)
(SE)
(Q)
(Q)
(Q)
(Q)
Rezerwowi:
1 Laslo Djere 70
2 Diego Schwartzman 72
3 Federico Coria 78
4 Filip Krajinovic 79
5 Arthur Rinderknech 80
6 Marton Fucsovics 83
7 Marco Cecchinato 85
8 Luca Van Assche 86
9 Juan Pablo Varillas 87
10 Jaume Munar 88
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T21: Genewa, Lyon 2023
Gonet Geneva Open
Genewa - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Maxime Cressy 39
Guido Pella 75 (PR)
Christopher O'Connell 81
Marco Cecchinato 85
Christopher Eubanks 90
Jordan Thompson 91
Daniel Altmaier 92
Aleksandr Szewczenko 96
Thiago Monteiro 97
Oscar Otte 98
James Duckworth 102
Aleksandar Kovacevic 107
Thanasi Kokkinakis 111
Michael Mmoh 113
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Hugo Dellien 135
2 Lorenzo Giustino 229
3 Jesper de Jong 234
4 Marco Trungelliti 236
5 Dane Sweeny 238
6 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
7 Abdullah Shelbayh 243
8 Alessandro Giannessi 246
9 Fernando Verdasco 248
10 Hernan Casanova 251
Genewa - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Maxime Cressy 39
Guido Pella 75 (PR)
Christopher O'Connell 81
Marco Cecchinato 85
Christopher Eubanks 90
Jordan Thompson 91
Daniel Altmaier 92
Aleksandr Szewczenko 96
Thiago Monteiro 97
Oscar Otte 98
James Duckworth 102
Aleksandar Kovacevic 107
Thanasi Kokkinakis 111
Michael Mmoh 113
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Hugo Dellien 135
2 Lorenzo Giustino 229
3 Jesper de Jong 234
4 Marco Trungelliti 236
5 Dane Sweeny 238
6 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
7 Abdullah Shelbayh 243
8 Alessandro Giannessi 246
9 Fernando Verdasco 248
10 Hernan Casanova 251
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T21: Genewa, Lyon 2023
Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon
Lyon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Diego Schwartzman 72
Arthur Rinderknech 80
Luca Van Assche 86
Juan Pablo Varillas 87
Max Purcell 89
Alexandre Muller 94
Zhizhen Zhang 99
Daniel Elahi Galan 100
Pavel Kotov 101
Taro Daniel 109
Arthur Fils 124
Hugo Grenier 128
Rinky Hijikata 141
Aleksandar Vukic 142
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Jesper de Jong 234
2 Marco Trungelliti 236
3 Dane Sweeny 238
4 Pablo Llamas Ruiz 239
5 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
6 Abdullah Shelbayh 243
7 Alessandro Giannessi 246
8 Fernando Verdasco 248
9 Hernan Casanova 251
10 Alex Michelsen 263
Lyon - lista graczy do turnieju kwalifikacji:
Diego Schwartzman 72
Arthur Rinderknech 80
Luca Van Assche 86
Juan Pablo Varillas 87
Max Purcell 89
Alexandre Muller 94
Zhizhen Zhang 99
Daniel Elahi Galan 100
Pavel Kotov 101
Taro Daniel 109
Arthur Fils 124
Hugo Grenier 128
Rinky Hijikata 141
Aleksandar Vukic 142
(WC)
(WC)
Rezerwowi:
1 Jesper de Jong 234
2 Marco Trungelliti 236
3 Dane Sweeny 238
4 Pablo Llamas Ruiz 239
5 Thai-Son Kwiatkowski 240 (PR)
6 Abdullah Shelbayh 243
7 Alessandro Giannessi 246
8 Fernando Verdasco 248
9 Hernan Casanova 251
10 Alex Michelsen 263
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T21: Genewa, Lyon 2023
Lyon:
WC Felix Auger-Aliassime
WC Felix Auger-Aliassime
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T21: Genewa, Lyon 2023
Geneva:
Shapovalov, Isner
Djere, Dellien
Shapovalov, Isner
Djere, Dellien
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości