Forum fanów tenisa ziemnego, gdzie znajdziesz komentarze internautów, wyniki, skróty spotkań, statystyki, materiały prasowe, typery i inne informacje o turniejach ATP i WTA.
Nazwa turnieju: MIAMI OPEN PRESENTED BY ITAU
Miejsce rozgrywania turnieju: Miami, Floryda, USA
Czas rozgrywania turnieju: 22.03.2023 - 02.04.2023
Drabinka: Singiel - 96 osoby, Debel - 32 par
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród pieniężnych: - Zwycięzca singla 2022: - Carlos Alcaraz Zwycięzcy debla 2022: - Hubert Hurkacz / John Isner
[4] Daniił Miedwiediew d. [10] Jannik Sinner 7-5 6-3 N. Forcadell
1/2 finału:
[10] Jannik Sinner d. [1] Carlos Alcaraz 6-7(4) 6-4 6-2 G. Allensworth
[4] Daniił Miedwiediew d. [14] Karen Chaczanow 7-6(5) 3-6 6-3 R. Lichtenstein
1/4 finału:
[1] Carlos Alcaraz d. [9] Taylor Fritz 6-4 6-2 R. Lichtenstein [10] Jannik Sinner d. Emil Ruusuvuori 6-3 6-1 F. Murphy
[4] Daniił Miedwiediew d. [Q] Christopher Eubanks 6-3 7-5 N. Forcadell [14] Karen Chaczanow d. [25] Francisco Cerundolo 6-3 6-2 G. Allensworth
IV runda:
[1] Carlos Alcaraz d. [16] Tommy Paul 6-4 6-4 R. Lichtenstein [9] Taylor Fritz d. [7] Holger Rune 6-3 6-4 F. Murphy
Emil Ruusuvuori d. [26] Botic Van de Zandschulp 4-6 6-4 7-5 J. Pinoargote [10] Jannik Sinner d. [6] Andriej Rubliow 6-2 6-4 A. Gabas
[Q] Christopher Eubanks d. Adrian Mannarino 7-6(2) 7-6(5) R. Haigh [4] Daniił Miedwiediew d. Quentin Halys 6-4 6-2 G. Allensworth [25] Francisco Cerundolo d. Lorenzo Sonego 3-6 6-3 6-2 N. Forcadell [14] Karen Chaczanow d. [2] Stefanos Tsitsipas 7-6(4) 6-4 N. Forcadell
III runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Dusan Lajovic 6-0 7-6(5) A. Gabas [16] Tommy Paul d. [20] Alejandro Davidovich Fokina 6-3 7-5 R. Haigh [9] Taylor Fritz d. [24] Denis Shapovalov 6-4 6-4 N. Forcadell [7] Holger Rune d. [31] Diego Schwartzman 6-4 6-2 G. Allensworth
[26] Botic Van de Zandschulp d. [3] Casper Ruud 3-6 6-4 6-4 F. Murphy
Emil Ruusuvuori d. [WC] Taro Daniel 6-3 7-6(3) G. Allensworth [10] Jannik Sinner d. [21] Grigor Dimitrov 6-3 6-4 R. Lichtenstein [6] Andriej Rubliow d. [29] Miomir Kecmanovic 6-1 6-2 J. Pinoargote
Adrian Mannarino d. [8] Hubert Hurkacz 7-6(5) 7-6(0) F. Murphy
[Q] Christopher Eubanks d. Gregoire Barrere 6-3 7-6(7) F. Souza
Quentin Halys d. Mackenzie McDonald 7-6(2) 6-3 J. Pinoargote [4] Daniił Miedwiediew d. Alex Molcan w/o (Right hip)
[25] Francisco Cerundolo d. [5] Felix Auger-Aliassime 6-2 7-5 R. Lichtenstein
Lorenzo Sonego d. [12] Frances Tiafoe 6-3 6-4 N. Forcadell [14] Karen Chaczanow d. Jiri Lehecka 6-2 6-4 A. Gabas [2] Stefanos Tsitsipas d. [Q] Cristian Garin 6-3 4-6 6-4 R. Haigh
II runda:
[1] Carlos Alcaraz d. Facundo Bagnis 6-0 6-2 F. Murphy
Dusan Lajovic d. [30] Maxime Cressy 6-4 7-6(2) A. Germani [20] Alejandro Davidovich Fokina d. Brandon Nakashima 6-4 7-6(5) C. Rask [16] Tommy Paul d. Marc-Andrea Huesler 5-7 6-3 6-4 N. Forcadell [9] Taylor Fritz d. [WC] Emilio Nava 6-4 6-1 G. Allensworth [24] Denis Shapovalov d. [PR] Guido Pella 6-3 3-6 6-3 F. Murphy [31] Diego Schwartzman d. Yibing Wu 7-6(1) 6-1 J. Pinoargote [7] Holger Rune d. Marton Fucsovics 6-3 7-5 J. Pinoargote
[3] Casper Ruud d. Ilja Iwaszka 6-2 6-3 G. Allensworth [26] Botic Van de Zandschulp d. Alexei Popyrin 4-6 7-6(4) 6-2 M. Lara
Emil Ruusuvuori d. [22] Roberto Bautista Agut 6-4 7-6(5) R. Haigh
[WC] Taro Daniel d. [13] Alexander Zverev 6-0 6-4 R. Lichtenstein [10] Jannik Sinner d. Laslo Djere 6-4 6-2 A. Gabas [21] Grigor Dimitrov d. [Q] Jan-Lennard Struff 4-6 7-6(5) 6-4 A. Gabas [29] Miomir Kecmanovic d. Ugo Humbert 6-4 6-7(5) 7-6(3) R. Haigh [6] Andriej Rubliow d. J.J. Wolf 7-6(3) 6-4 N. Forcadell
[8] Hubert Hurkacz d. [LL] Thanasi Kokkinakis 6-7(10) 7-6(7) 7-6(6) A. Gabas
Adrian Mannarino d. [32] Ben Shelton 6-4 3-6 6-1 J. Pinoargote
[Q] Christopher Eubanks d. [17] Borna Coric 3-6 6-4 6-2 A. Gabas
Gregoire Barrere d. [11] Cameron Norrie 6-3 6-2 N. Forcadell
Quentin Halys d. [15] Alex de Minaur 6-7(5) 7-6(3) 7-6(8) C. Rask
Mackenzie McDonald d. [19] Matteo Berrettini 7-6(8) 7-6(5) N. Forcadell
Alex Molcan d. [28] Yoshihito Nishioka 7-6(5) 1-6 6-2 R. Lichtenstein [4] Daniił Miedwiediew d. Roberto Carballes Baena 6-1 6-2 R. Haigh
[5] Felix Auger-Aliassime d. Thiago Monteiro 7-6(5) 7-6(8) F. Murphy [25] Francisco Cerundolo d. [LL] Aleksandar Kovacevic 6-4 6-4 A. Germani
Lorenzo Sonego d. [23] Daniel Evans 4-6 6-3 6-2 G. Allensworth [12] Frances Tiafoe d. [Q] Yosuke Watanuki 6-7(5) 7-6(3) 6-4 F. Murphy [14] Karen Chaczanow d. Tomas Martin Etcheverry 6-1 3-6 6-3 R. Lichtenstein
Jiri Lehecka d. [18] Lorenzo Musetti 6-4 6-4 R. Andrei
[Q] Cristian Garin d. [27] Sebastian Baez 7-6(2) 6-3 J. Pinoargote [2] Stefanos Tsitsipas d. Richard Gasquet walkower (Left Ankle)
I runda:
[1] Carlos Alcaraz wolna runda
Facundo Bagnis d. [Q] Felipe Meligeni Alves 6-3 1-6 6-4 C. Urban
Dusan Lajovic d. Andy Murray 6-4 7-5 G. Allensworth [30] Maxime Cressy wolna runda [20] Alejandro Davidovich Fokina wolna runda
Brandon Nakashima d. Oscar Otte 7-6(3) 6-3 R. Haigh
Marc-Andrea Huesler d. Albert Ramos-Vinolas 6-7(4) 7-6(2) 6-3 A. Germani [16] Tommy Paul wolna runda [9] Taylor Fritz wolna runda
[WC] Emilio Nava d. John Isner 7-6(5) 7-6(4) N. Forcadell
[PR] Guido Pella d. Juan Pablo Varillas 1-6 6-3 6-2 A. Borghei [24] Denis Shapovalov wolna runda [31] Diego Schwartzman wolna runda
Yibing Wu d. [PR] Kyle Edmund 7-5 7-5 A. Gabas
Marton Fucsovics d. Pedro Cachin 6-4 7-6(2) A. Gabas [7] Holger Rune wolna runda
[3] Casper Ruud wolna runda
Ilja Iwaszka d. [Q] Daniel Altmaier 6-2 6-1 R. Andrei
Alexei Popyrin d. Mikael Ymer 7-6(5) 4-4 ret. R. Haigh [26] Botic Van de Zandschulp wolna runda [22] Roberto Bautista Agut wolna runda
Emil Ruusuvuori d. [Q] Nuno Borges 6-1 6-4 S. Moore
[WC] Taro Daniel d. Arthur Rinderknech 4-1 ret. G. Allensworth [13] Alexander Zverev wolna runda [10] Jannik Sinner wolna runda
Laslo Djere d. [Q] Aleksandar Vukic 6-2 7-6(3) C. Rask
[Q] Jan-Lennard Struff d. Fabio Fognini 6-4 5-7 6-4 J. Pinoargote [21] Grigor Dimitrov wolna runda [29] Miomir Kecmanovic wolna runda
Ugo Humbert d. [PR] Gael Monfils 3-3 ret. R. Lichtenstein
J.J. Wolf d. Alexander Bublik 7-5 6-3 F. Murphy [6] Andriej Rubliow wolna runda
[8] Hubert Hurkacz wolna runda
[LL] Thanasi Kokkinakis d. [WC] Zizou Bergs 4-6 6-3 7-6(7) N. Forcadell
Adrian Mannarino d. [WC] Juncheng Shang 1-6 6-4 6-2 N. Forcadell [32] Ben Shelton wolna runda [17] Borna Coric wolna runda
[Q] Christopher Eubanks d. Denis Kudla 7-6(2) 6-2 G. Allensworth
Gregoire Barrere d. [Q] Roman Safiullin 6-4 3-6 6-3 S. Moore [11] Cameron Norrie wolna runda [15] Alex de Minaur wolna runda
Quentin Halys d. Pedro Martinez 6-2 7-6(4) F. Murphy
Mackenzie McDonald d. Daniel Elahi Galan 6-4 6-2 F. Murphy [19] Matteo Berrettini wolna runda [28] Yoshihito Nishioka wolna runda
Alex Molcan d. [Q] Jordan Thompson 6-2 4-6 6-3 C. Rask
Roberto Carballes Baena d. Bernabe Zapata Miralles 6-0 3-0 ret. A. Germani [4] Daniił Miedwiediew wolna runda
[5] Felix Auger-Aliassime wolna runda
Thiago Monteiro d. Jason Kubler 6-4 7-6(6) R. Andrei
[LL] Aleksandar Kovacevic d. Jaume Munar 7-6(4) 2-6 6-1 R. Lichtenstein [25] Francisco Cerundolo wolna runda [23] Daniel Evans wolna runda
Lorenzo Sonego d. [WC] Dominic Thiem 7-6(7) 6-2 R. Haigh
[Q] Yosuke Watanuki d. [Q] Benoit Paire 6-4 7-5 J. Pinoargote [12] Frances Tiafoe wolna runda [14] Karen Chaczanow wolna runda
Tomas Martin Etcheverry d. [Q] Pavel Kotov 6-2 6-2 J. Pinoargote
Jiri Lehecka d. Federico Coria 6-3 6-4 M. Lara [18] Lorenzo Musetti wolna runda [27] Sebastian Baez wolna runda
[Q] Cristian Garin d. Marcos Giron 6-4 2-6 6-4 A. Gabas
Richard Gasquet d. [LL] Christopher O'Connell 6-4 3-6 6-1 G. Allensworth [2] Stefanos Tsitsipas wolna runda
Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Austin Krajicek / Nicolas Mahut 7-6(4) 7-5 G. Allensworth
1/2 finału:
Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Nathaniel Lammons / Jackson Withrow 6-4 5-7 12-10 F. Murphy
Austin Krajicek / Nicolas Mahut d. Kevin Krawietz / Fabrice Martin 5-7 7-5 10-8 F. Murphy
1/4 finału:
Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. [1] Wesley Koolhof / Neal Skupski 4-6 7-6(5) 10-5 G. Allensworth
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [5] Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara 7-6(3) 3-6 11-9 R. Lichtenstein
Austin Krajicek / Nicolas Mahut d. Maximo Gonzalez / Andres Molteni 6-3 6-7(8) 10-7 F. Souza
Kevin Krawietz / Fabrice Martin d. Tommy Paul / Ben Shelton 6-3 7-5 N. Forcadell
II runda:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Mackenzie McDonald / Botic Van de Zandschulp 6-4 7-6(5) G. Allensworth
Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. Juan Sebastian Cabal / Robert Farah 6-3 6-4 N. Forcadell
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. Jamie Murray / Michael Venus 7-6(2) 6-4 R. Haigh [5] Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara d. Alexander Bublik / Miomir Kecmanovic 6-2 6-2 G. Allensworth
Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. Marcelo Melo / John Peers 6-4 6-7(5) 10-6 R. Lichtenstein
Austin Krajicek / Nicolas Mahut d. Rafael Matos / David Vega Hernandez 6-3 7-5 J. Pinoargote
Kevin Krawietz / Fabrice Martin d. Robin Haase / Matwe Middelkoop 6-7(8) 7-6(4) 10-7 A. Gabas
Tommy Paul / Ben Shelton d. [2] Rajeev Ram / Joe Salisbury 6-3 6-4 M. Lara
I runda:
[1] Wesley Koolhof / Neal Skupski d. Rinky Hijikata / Jason Kubler 6-1 6-2 A. Borghei
Mackenzie McDonald / Botic Van de Zandschulp d. [WC] Marcelo Demoliner / Christopher Eubanks 7-5 6-4 S. Moore
Juan Sebastian Cabal / Robert Farah d. Alexander Erler / Lucas Miedler 6-4 6-2 C. Urban
Santiago Gonzalez / Edouard Roger-Vasselin d. [7] Marcel Granollers / Horacio Zeballos 7-6(4) 7-6(3) C. Urban
Jamie Murray / Michael Venus d. [4] Marcelo Arevalo / Jean-Julien Rojer 6-4 7-6(10) M. Lara
Nathaniel Lammons / Jackson Withrow d. [Alt] Gonzalo Escobar / Fabien Reboul 7-6(2) 7-6(4) R. Lichtenstein
Alexander Bublik / Miomir Kecmanovic d. Pedro Cachin / Francisco Cerundolo 6-3 6-3 A. Borghei [5] Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara d. Maxime Cressy / Andreas Mies 6-3 6-1 M. Lara
Maximo Gonzalez / Andres Molteni d. [8] Hugo Nys / Jan Zieliński 4-6 6-4 10-8 A. Borghei
Marcelo Melo / John Peers d. [WC] Marcos Giron / J.J. Wolf 6-4 7-6(5) F. Souza
Rafael Matos / David Vega Hernandez d. Jaume Munar / Bernabe Zapata Miralles 6-2 7-6(3) F. Souza
Austin Krajicek / Nicolas Mahut d. [3] Nikola Mektic / Mate Pavic 6-3 6-7(6) 10-7 R. Andrei
Kevin Krawietz / Fabrice Martin d. [6] Rohan Bopanna / Matthew Ebden 7-5 4-6 10-4 A. Borghei
Robin Haase / Matwe Middelkoop d. Sebastian Baez / Tomas Martin Etcheverry 6-3 6-3 C. Urban
Tommy Paul / Ben Shelton d. [WC] Martin Damm / Juncheng Shang 6-7(7) 6-3 10-8 A. Borghei [2] Rajeev Ram / Joe Salisbury d. Simone Bolelli / Fabio Fognini 6-4 6-3 A. Gabas