Mtenis Q&A

Obrazek
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39135
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Mtenis Q&A

Post autor: Kiefer »

Mnie się kojarzy sytuacja z 2012 roku, kiedy grali finał WTF Federer z Djokovicem. Wówczas zwrócono uwagę na forum, że Roger mimo iż był niżej rozstawiony, to zajął ławeczkę, która była bliżej, a powinien tą dalszą. Nawet chyba był na niej przygotowany ręcznik z nazwiskiem Djokovica i je podmieniono zdaje się jak zwrócono uwagę, że zajął nie tę ławkę co powinien.

Zastanawiano się czy to nie była jakaś mała prowokacja ze strony Szwajcara, która miała na celu nie uszanowanie wyższej pozycji Serba. Jeśli tak było, to niewiele ona przyniosła, pyszałek przegrał 57 67, tracąc przewagę przełamania w każdym z setów. :D

Ps. Dobra, aż sobie sprawdziłem na tenis.net i nie było takie dyskusji, musiałem ją sobie wymyślić. :D
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172636
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mtenis Q&A

Post autor: DUN I LOVE »

No jak był niżej rozstawiony to teoretycznie powinien zająć tę pierwszą?

Patrzę na finał AO17 i Wimby19 i tutaj 2 razy Fed był niżej w rankingu, a mimo to raz zajął bliższą ławkę, a raz dalszą. Wygląda na to, że często ma to charakter losowy.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39135
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Mtenis Q&A

Post autor: Kiefer »

DUN I LOVE pisze: 07 cze 2022, 23:34 No jak był niżej rozstawiony to teoretycznie powinien zająć tę pierwszą?
Myślałem, że właśnie nie, bo jak niżej rozstawiony to ma dalej zapie*dalać z torbami. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości