Mam nadzieję, że będzie wtedy tak gruby, że nie będzie się mieścił do kabiny komentatorskiej.
Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
- no-handed backhand
- Posty: 17848
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Liczba meczów skomentowanych podczas Wimbledonu 2023:
Dawid Olejniczak - 27
Michał Krogulec - 23
Krzysztof Wanio - 20
Radosław Spiak - 18
Maciej Łuczak - 18
Filip Gawęcki - 17
Tomasz Tomaszewski - 16
Marcin Muras - 15
Radosław Szymanik - 5
Wimbledon 2023:
Plan gier na poniedziałek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): P. Cachin vs N. Djokovic Krogulec
(bezpośrednio po): V. Williams vs E. Svitolina Gawęcki
(bezpośrednio po): J. Sinner vs J. Cerundolo Gawęcki
No.1 Court:
(start o g. 14:00): I. Świątek vs L. Zhu Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): S. Kenin vs C. Gauff Olejniczak
No.2 Court:
(bezpośrednio po): K. Swan vs B. Bencic Tomaszewski
(bezpośrednio po): Q. Halys vs D. Evans Krogulec
No.3 Court:
(bezpośrednio po): J. Burrage vs C. McNally Łuczak
(bezpośrednio po): Y. Hanfmann vs T. Fritz Łuczak
Court 18:
(start o g. 12:00): V. Kudermetova vs K. Kanepi Wanio
(bezpośrednio po): A. Ramos-Vinolas vs H. Hurkacz Wanio/Tomaszewski
Court 17:
(start o g. 12:00): A. Bogdan vs L. Samsonova Spiak
(bezpośrednio po): M. Linette vs J. Teichmann Spiak
Plan gier na wtorek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): S. Rogers vs E. Rybakina Gawęcki
(bezpośrednio po): R. Peniston vs A. Murray Tomaszewski
(bezpośrednio po): P. Udvardy vs A. Sabalenka Tomaszewski
No.1 Court:
(start o g. 14:00): C. Alcaraz vs J. Chardy Olejniczak
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs M. Fręch Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): C. Norrie vs T. Machac Gawęcki
No.2 Court:
(start o g. 12:00): D. Thiem vs S. Tsitsipas Wanio
(bezpośrednio po): Q. Halys vs D. Evans Wanio
(bezpośrednio po): J. Paolini vs P. Kvitova Wanio
(bezpośrednio po): H. Watson vs B. Krejcikova Krogulec
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs A. Fery Krogulec
No.3 Court:
(start o g. 12:00): G. Loffhagen vs H. Rune Spiak
(bezpośrednio po): T. Fritz vs Y. Hanfmann Spiak
(bezpośrednio po): M. Sakkari vs M. Kostyuk Spiak
(bezpośrednio po): A. Zverev vs G. Brouwer Łuczak
(bezpośrednio po): S. Kartal vs M. Keys Łuczak
Plan gier na środę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): D. Kasatkina vs J. Burrage Muras
(bezpośrednio po): I. Świątek vs S. Sorribes Tormo Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): J. Thompson vs N. Djokovic Łuczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): D. Medvedev vs A. Fery Tomaszewski
(bezpośrednio po): H. Watson vs B. Krejcikova Krogulec
(bezpośrednio po): J. Sinner vs D. Schwartzman Krogulec
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Sakkari vs M. Kostyuk Wanio
(bezpośrednio po): T. Fritz vs Y. Hanfmann Wanio
(bezpośrednio po): D. Thiem vs S. Tsitsipas Wanio
(bezpośrednio po): A. Zverev vs G. Brouwer Spiak
(bezpośrednio po): N. Podoroska vs V. Azarenka Spiak
Court 12:
(start o g. 12:00): B. Haddad Maia vs Y. Putintseva Gawęcki
(bezpośrednio po): R. Albot vs D. Shapovalov Gawęcki
(bezpośrednio po): L. Sonego vs M. Berrettini Gawęcki
(bezpośrednio po): K. Muchova vs J. Niemeier Olejniczak
(bezpośrednio po): J. Choinski vs H. Hurkacz Olejniczak / Szymanik
Plan gier na czwartek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): L. Broady vs C. Ruud Gawęcki
(bezpośrednio po): A. Cornet vs E. Rybakina Tomaszewski
(bezpośrednio po): A. Murray vs S. Tsitsipas Tomaszewski
No.1 Court:
(start o g. 14:00): A. Zverev vs G. Brouwer Wanio
(bezpośrednio po): S. Stephens vs D. Vekic Łuczak
(bezpośrednio po): J. Pegula vs C. Bucsa Łuczak
No.2 Court:
(start o g. 12:00): E. Mertens vs E. Svitolina Wanio
(bezpośrednio po): D. Collins vs B. Bencic Krogulec
No.3 Court:
(start o g. 12:00): T. Etcheverry vs S. Wawrinka Spiak
Court 18:
(start o g. 12:00): J. Choinski vs H. Hurkacz Olejniczak / Szymanik
Court 9:
(bezpośrednio po): M. Linette vs B. Strycova Muras / Olejniczak
Plan gier na piątek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): C. Alcaraz vs A. Muller Tomaszewski
(bezpośrednio po): A. Murray vs S. Tsitsipas Tomaszewski
(bezpośrednio po): I. Świątek vs P. Martic Muras / Olejniczak
(bezpośrednio po): S. Wawrinka vs N. Djokovic Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): V. Gracheva vs A. Sabalenka Łuczak
(bezpośrednio po): C. Norrie vs C. Eubanks Łuczak
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs Z. Bai Krogulec
No.2 Court:
(bezpośrednio po): A. Zverev vs Y. Watanuki Spiak
(bezpośrednio po): M. Bouzkova vs C. Garcia Wanio
Court 12:
(start o g. 12:00): V. Golubic vs M. Keys Krogulec
(bezpośrednio po): L. Musetti vs H. Hurkacz Olejniczak
Court 9:
(start o g. 12:00): S. Hunter / E. Mertens vs N. Kichenok / A. Rosolska Spiak
Court 14:
(bezpośrednio po): M. Linette vs B. Bencic Gawęcki
Court 16:
(bezpośrednio po): M. McDonald / B. Shelton vs H. Nys / J. Zieliński Wanio
Plan gier na sobotę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): C. Alcaraz vs N. Jarry Olejniczak
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs B. Andreescu Olejniczak
(bezpośrednio po): K. Boulter vs E. Rybakina Muras
No.1 Court:
(start o g. 14:00): D. Medvedev vs M. Fucsovics Wanio
(bezpośrednio po): A. Blinkova vs A. Sabalenka Spiak
(bezpośrednio po): A. Zverev vs M. Berrettini Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): N. Stevanovic vs P. Kvitova Wanio
(bezpośrednio po): L. Djere vs S. Tsitsipas Wanio
(bezpośrednio po): F. Tiafoe vs G. Dimitrov Gawęcki
No.3 Court:
(start o g. 12:00): B. Haddad Maia vs S. Cirstea Krogulec
(bezpośrednio po): A. Davidovich Fokina vs H. Rune Krogulec
(bezpośrednio po): A. Potapova vs M. Andreeva Łuczak
Court 16:
(bezpośrednio po): M. Linette / B. Pera vs T. Maria / K. Piter Gawęcki
Plan gier na niedzielę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): A. Rublev vs A. Bublik Tomaszewski
(bezpośrednio po): I . Świątek vs B. Bencic Muras / Olejniczak
(bezpośrednio po): H. Hurkacz vs N. Djokovic Olejniczak / Szymanik
No.1 Court:
(start o g. 14:00): J. Pegula vs L. Tsurenko Łuczak
(bezpośrednio po): J. Sinner vs D. Galan Łuczak
(bezpośrednio po): V. Azarenka vs E. Svitolina Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Vondrousova vs M. Bouzkova Gawęcki
(bezpośrednio po): G. Dimitrov vs F. Tiafoe Spiak
(bezpośrednio po): R. Safiullin vs D. Shapovalov Spiak
No.3 Court:
(bezpośrednio po): A. Potapova vs M. Andreeva Krogulec
Court 17:
(start o g. 12:00): N. Bains / M. Lumsden vs M. Linette / B. Pera Krogulec
Plan gier na poniedziałek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): B. Haddad Maia vs E. Rybakina Muras
(nie przed g. 15:30): N. Djokovic vs H. Hurkacz Olejniczak/Szymanik
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs P. Kvitova Olejniczak/Szymanik
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs M. Berrettini Wanio
No.1 Court:
(start o g. 14:00): D. Medvedev vs J. Lehecka Gawęcki
(bezpośrednio po): E. Alexandrova vs A. Sabalenka Wanio
(bezpośrednio po): G. Dimitrov vs H. Rune Wanio
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Keys vs M. Andreeva Łuczak
(bezpośrednio po): C. Eubanks vs S. Tsitsipas Spiak
(bezpośrednio po): S. Gonzalez / E. Roger-Vasselin vs T. Samuel / C. Thomson Spiak
Court 17:
(start o g. 12:00): M. Kolodziejova / M. Vondrousova vs M. Kostyuk / E. Ruse Krogulec
(bezpośrednio po): A. Davidovich Fokina / A. Mannarino vs H. Nys / J. Zielinski Krogulec
Plan gier na wtorek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): I. Świątek vs E. Svitolina Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): A. Rublev vs N. Djokovic Gawęcki/Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): J. Pegula vs M. Vondrousova Wanio
(bezpośrednio po): J. Sinner vs R. Safiullin Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Granollers / H. Zeballos vs R. Galloway / L. Harris Krogulec
(bezpośrednio po): B. Bryan / M. Bryan vs S. Grosjean / R. Stepanek Krogulec
(bezpośrednio po): J. Murray / M. Venus vs H. Nys / J. Zieliński Łuczak
(bezpośrednio po): C. Garcia / L. Stefani vs S-W. Hsieh / B. Strycova Łuczak
Court 14:
(bezpośrednio po): N. Li / A. Radwanska vs V. King / Y. Shvedova Krogulec
Plan gier na środę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): O. Jabeur vs E. Rybakina Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs H. Rune Gawęcki/Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): M. Keys vs A. Sabalenka Wanio
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs C. Eubanks Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): S. Hunter / E. Mertens vs N. Bains / M. Lumsden Spiak
(bezpośrednio po): M. Bouzkova / S. Sorribes Tormo vs L. Siegemund / V. Zvonareva Krogulec
Court 7:
(bezpośrednio po): T. Berkieta vs R. Pacheco Mendez Krogulec
Plan gier na czwartek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): E. Svitolina vs M. Vondrousova Gawęcki/Tomaszewski
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs A. Sabalenka Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): M. Pavic / L. Kichenok vs J. Vliegen / Y. Xu Krogulec
No.1 Court:
(bezpośrednio po): W. Koolhof / N. Skupski vs R. Bopanna / M. Ebden Łuczak
No.2 Court:
(bezpośrednio po): D. Hantuchova / L. Robson vs N. Li / A. Radwańska Krogulec
Court 18:
(bezpośrednio po): Y. Demin vs T. Berkieta Spiak
Plan gier na piątek:
Wimbledon - plan gier na piątek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): J. Sinner vs N. Djokovic Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs D. Medvedev Gawęcki/Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): C. Dolehide / S. Zhang vs S. Hunter / E. Mertens Spiak
(bezpośrednio po): S-W. Hsieh / B. Strycova vs M. Bouzkova / S. Sorribes Tormo Łuczak
Plan gier na sobotę:
Centre Court:
(start o g. 15.00): M. Vondrousova vs O. Jabeur Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): W. Koolhof / N. Skupski vs M. Granollers / H. Zeballos Tomaszewski/Łuczak
No.1 Court:
(bezpośrednio po): C. Black / C. Wozniacki vs K. O’Brien / A. Radwanska Krogulec
Plan gier na niedzielę:
Centre Court:
(start o g. 15.00): C. Alcaraz vs N. Djokovic Muras/Olejniczak
Dawid Olejniczak - 27
Michał Krogulec - 23
Krzysztof Wanio - 20
Radosław Spiak - 18
Maciej Łuczak - 18
Filip Gawęcki - 17
Tomasz Tomaszewski - 16
Marcin Muras - 15
Radosław Szymanik - 5
Wimbledon 2023:
Plan gier na poniedziałek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): P. Cachin vs N. Djokovic Krogulec
(bezpośrednio po): V. Williams vs E. Svitolina Gawęcki
(bezpośrednio po): J. Sinner vs J. Cerundolo Gawęcki
No.1 Court:
(start o g. 14:00): I. Świątek vs L. Zhu Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): S. Kenin vs C. Gauff Olejniczak
No.2 Court:
(bezpośrednio po): K. Swan vs B. Bencic Tomaszewski
(bezpośrednio po): Q. Halys vs D. Evans Krogulec
No.3 Court:
(bezpośrednio po): J. Burrage vs C. McNally Łuczak
(bezpośrednio po): Y. Hanfmann vs T. Fritz Łuczak
Court 18:
(start o g. 12:00): V. Kudermetova vs K. Kanepi Wanio
(bezpośrednio po): A. Ramos-Vinolas vs H. Hurkacz Wanio/Tomaszewski
Court 17:
(start o g. 12:00): A. Bogdan vs L. Samsonova Spiak
(bezpośrednio po): M. Linette vs J. Teichmann Spiak
Plan gier na wtorek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): S. Rogers vs E. Rybakina Gawęcki
(bezpośrednio po): R. Peniston vs A. Murray Tomaszewski
(bezpośrednio po): P. Udvardy vs A. Sabalenka Tomaszewski
No.1 Court:
(start o g. 14:00): C. Alcaraz vs J. Chardy Olejniczak
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs M. Fręch Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): C. Norrie vs T. Machac Gawęcki
No.2 Court:
(start o g. 12:00): D. Thiem vs S. Tsitsipas Wanio
(bezpośrednio po): Q. Halys vs D. Evans Wanio
(bezpośrednio po): J. Paolini vs P. Kvitova Wanio
(bezpośrednio po): H. Watson vs B. Krejcikova Krogulec
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs A. Fery Krogulec
No.3 Court:
(start o g. 12:00): G. Loffhagen vs H. Rune Spiak
(bezpośrednio po): T. Fritz vs Y. Hanfmann Spiak
(bezpośrednio po): M. Sakkari vs M. Kostyuk Spiak
(bezpośrednio po): A. Zverev vs G. Brouwer Łuczak
(bezpośrednio po): S. Kartal vs M. Keys Łuczak
Plan gier na środę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): D. Kasatkina vs J. Burrage Muras
(bezpośrednio po): I. Świątek vs S. Sorribes Tormo Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): J. Thompson vs N. Djokovic Łuczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): D. Medvedev vs A. Fery Tomaszewski
(bezpośrednio po): H. Watson vs B. Krejcikova Krogulec
(bezpośrednio po): J. Sinner vs D. Schwartzman Krogulec
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Sakkari vs M. Kostyuk Wanio
(bezpośrednio po): T. Fritz vs Y. Hanfmann Wanio
(bezpośrednio po): D. Thiem vs S. Tsitsipas Wanio
(bezpośrednio po): A. Zverev vs G. Brouwer Spiak
(bezpośrednio po): N. Podoroska vs V. Azarenka Spiak
Court 12:
(start o g. 12:00): B. Haddad Maia vs Y. Putintseva Gawęcki
(bezpośrednio po): R. Albot vs D. Shapovalov Gawęcki
(bezpośrednio po): L. Sonego vs M. Berrettini Gawęcki
(bezpośrednio po): K. Muchova vs J. Niemeier Olejniczak
(bezpośrednio po): J. Choinski vs H. Hurkacz Olejniczak / Szymanik
Plan gier na czwartek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): L. Broady vs C. Ruud Gawęcki
(bezpośrednio po): A. Cornet vs E. Rybakina Tomaszewski
(bezpośrednio po): A. Murray vs S. Tsitsipas Tomaszewski
No.1 Court:
(start o g. 14:00): A. Zverev vs G. Brouwer Wanio
(bezpośrednio po): S. Stephens vs D. Vekic Łuczak
(bezpośrednio po): J. Pegula vs C. Bucsa Łuczak
No.2 Court:
(start o g. 12:00): E. Mertens vs E. Svitolina Wanio
(bezpośrednio po): D. Collins vs B. Bencic Krogulec
No.3 Court:
(start o g. 12:00): T. Etcheverry vs S. Wawrinka Spiak
Court 18:
(start o g. 12:00): J. Choinski vs H. Hurkacz Olejniczak / Szymanik
Court 9:
(bezpośrednio po): M. Linette vs B. Strycova Muras / Olejniczak
Plan gier na piątek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): C. Alcaraz vs A. Muller Tomaszewski
(bezpośrednio po): A. Murray vs S. Tsitsipas Tomaszewski
(bezpośrednio po): I. Świątek vs P. Martic Muras / Olejniczak
(bezpośrednio po): S. Wawrinka vs N. Djokovic Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): V. Gracheva vs A. Sabalenka Łuczak
(bezpośrednio po): C. Norrie vs C. Eubanks Łuczak
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs Z. Bai Krogulec
No.2 Court:
(bezpośrednio po): A. Zverev vs Y. Watanuki Spiak
(bezpośrednio po): M. Bouzkova vs C. Garcia Wanio
Court 12:
(start o g. 12:00): V. Golubic vs M. Keys Krogulec
(bezpośrednio po): L. Musetti vs H. Hurkacz Olejniczak
Court 9:
(start o g. 12:00): S. Hunter / E. Mertens vs N. Kichenok / A. Rosolska Spiak
Court 14:
(bezpośrednio po): M. Linette vs B. Bencic Gawęcki
Court 16:
(bezpośrednio po): M. McDonald / B. Shelton vs H. Nys / J. Zieliński Wanio
Plan gier na sobotę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): C. Alcaraz vs N. Jarry Olejniczak
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs B. Andreescu Olejniczak
(bezpośrednio po): K. Boulter vs E. Rybakina Muras
No.1 Court:
(start o g. 14:00): D. Medvedev vs M. Fucsovics Wanio
(bezpośrednio po): A. Blinkova vs A. Sabalenka Spiak
(bezpośrednio po): A. Zverev vs M. Berrettini Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): N. Stevanovic vs P. Kvitova Wanio
(bezpośrednio po): L. Djere vs S. Tsitsipas Wanio
(bezpośrednio po): F. Tiafoe vs G. Dimitrov Gawęcki
No.3 Court:
(start o g. 12:00): B. Haddad Maia vs S. Cirstea Krogulec
(bezpośrednio po): A. Davidovich Fokina vs H. Rune Krogulec
(bezpośrednio po): A. Potapova vs M. Andreeva Łuczak
Court 16:
(bezpośrednio po): M. Linette / B. Pera vs T. Maria / K. Piter Gawęcki
Plan gier na niedzielę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): A. Rublev vs A. Bublik Tomaszewski
(bezpośrednio po): I . Świątek vs B. Bencic Muras / Olejniczak
(bezpośrednio po): H. Hurkacz vs N. Djokovic Olejniczak / Szymanik
No.1 Court:
(start o g. 14:00): J. Pegula vs L. Tsurenko Łuczak
(bezpośrednio po): J. Sinner vs D. Galan Łuczak
(bezpośrednio po): V. Azarenka vs E. Svitolina Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Vondrousova vs M. Bouzkova Gawęcki
(bezpośrednio po): G. Dimitrov vs F. Tiafoe Spiak
(bezpośrednio po): R. Safiullin vs D. Shapovalov Spiak
No.3 Court:
(bezpośrednio po): A. Potapova vs M. Andreeva Krogulec
Court 17:
(start o g. 12:00): N. Bains / M. Lumsden vs M. Linette / B. Pera Krogulec
Plan gier na poniedziałek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): B. Haddad Maia vs E. Rybakina Muras
(nie przed g. 15:30): N. Djokovic vs H. Hurkacz Olejniczak/Szymanik
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs P. Kvitova Olejniczak/Szymanik
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs M. Berrettini Wanio
No.1 Court:
(start o g. 14:00): D. Medvedev vs J. Lehecka Gawęcki
(bezpośrednio po): E. Alexandrova vs A. Sabalenka Wanio
(bezpośrednio po): G. Dimitrov vs H. Rune Wanio
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Keys vs M. Andreeva Łuczak
(bezpośrednio po): C. Eubanks vs S. Tsitsipas Spiak
(bezpośrednio po): S. Gonzalez / E. Roger-Vasselin vs T. Samuel / C. Thomson Spiak
Court 17:
(start o g. 12:00): M. Kolodziejova / M. Vondrousova vs M. Kostyuk / E. Ruse Krogulec
(bezpośrednio po): A. Davidovich Fokina / A. Mannarino vs H. Nys / J. Zielinski Krogulec
Plan gier na wtorek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): I. Świątek vs E. Svitolina Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): A. Rublev vs N. Djokovic Gawęcki/Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): J. Pegula vs M. Vondrousova Wanio
(bezpośrednio po): J. Sinner vs R. Safiullin Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): M. Granollers / H. Zeballos vs R. Galloway / L. Harris Krogulec
(bezpośrednio po): B. Bryan / M. Bryan vs S. Grosjean / R. Stepanek Krogulec
(bezpośrednio po): J. Murray / M. Venus vs H. Nys / J. Zieliński Łuczak
(bezpośrednio po): C. Garcia / L. Stefani vs S-W. Hsieh / B. Strycova Łuczak
Court 14:
(bezpośrednio po): N. Li / A. Radwanska vs V. King / Y. Shvedova Krogulec
Plan gier na środę:
Centre Court:
(start o g. 14:30): O. Jabeur vs E. Rybakina Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs H. Rune Gawęcki/Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): M. Keys vs A. Sabalenka Wanio
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs C. Eubanks Tomaszewski
No.2 Court:
(start o g. 12:00): S. Hunter / E. Mertens vs N. Bains / M. Lumsden Spiak
(bezpośrednio po): M. Bouzkova / S. Sorribes Tormo vs L. Siegemund / V. Zvonareva Krogulec
Court 7:
(bezpośrednio po): T. Berkieta vs R. Pacheco Mendez Krogulec
Plan gier na czwartek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): E. Svitolina vs M. Vondrousova Gawęcki/Tomaszewski
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs A. Sabalenka Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): M. Pavic / L. Kichenok vs J. Vliegen / Y. Xu Krogulec
No.1 Court:
(bezpośrednio po): W. Koolhof / N. Skupski vs R. Bopanna / M. Ebden Łuczak
No.2 Court:
(bezpośrednio po): D. Hantuchova / L. Robson vs N. Li / A. Radwańska Krogulec
Court 18:
(bezpośrednio po): Y. Demin vs T. Berkieta Spiak
Plan gier na piątek:
Wimbledon - plan gier na piątek:
Centre Court:
(start o g. 14:30): J. Sinner vs N. Djokovic Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs D. Medvedev Gawęcki/Olejniczak
No.1 Court:
(start o g. 14:00): C. Dolehide / S. Zhang vs S. Hunter / E. Mertens Spiak
(bezpośrednio po): S-W. Hsieh / B. Strycova vs M. Bouzkova / S. Sorribes Tormo Łuczak
Plan gier na sobotę:
Centre Court:
(start o g. 15.00): M. Vondrousova vs O. Jabeur Muras/Olejniczak
(bezpośrednio po): W. Koolhof / N. Skupski vs M. Granollers / H. Zeballos Tomaszewski/Łuczak
No.1 Court:
(bezpośrednio po): C. Black / C. Wozniacki vs K. O’Brien / A. Radwanska Krogulec
Plan gier na niedzielę:
Centre Court:
(start o g. 15.00): C. Alcaraz vs N. Djokovic Muras/Olejniczak
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- Robertinho
- Posty: 44566
- Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Zaglądają, odkąd odnaleźli się z GOATem.DUN I LOVE pisze: ↑15 lip 2023, 9:27Szczęśliwi fani tenisa raczej tu nie zaglądają.
Pan Karol kiedyś czytał i triggerował nas na wizji kilka razy.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
- no-handed backhand
- Posty: 17848
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
- Robertinho
- Posty: 44566
- Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Wanio Federerem, to by się nawet zgadzało. A Rafa dorzuci za rok jeszcze jeden Paryż.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Czyli co robił przetłumacz
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172936
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Strzelał z pistoletu.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17848
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
@Barty, „wkurzał”, COA mi kiedyś wytłumaczył.
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Gówno prawda, musiałby wtedy pullthetriggerować, samo "trigger" znaczy "wywoływać" albo coś w tym stlu. Ale fajnie, że i tak próbowałeś, wyszło naprawdę słodko.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Tomaszewski z Łuczakiem na debelka.
Coraz niżej Tomek leci w hierarchii swojej stacji.
Coraz niżej Tomek leci w hierarchii swojej stacji.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172936
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Pani Maryla się odpaliła.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Kto tam był na majku, Bartek Ignacik? Nic nadzwyczajnego, w takim razie.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Trzeba wysłać priv na FB z zaproszeniem na forum. Przydałałaby się taka zaangażowana pasjonatka
I nawet byśmy przymknęli oko na tę interpunkcję
I nawet byśmy przymknęli oko na tę interpunkcję
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172936
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Może by to zmusiło Żaka do powrotu.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17848
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172936
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Lorek o 1 w nocy, najlepiej piątkowej nocy.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Chyba mało kto zauważył, a tu już podczas kwalifikacji usłyszeliśmy nowy głos za sterami Eurosportu, w postaci Kingi Bimkiewicz (redaktor TVN 24) i z którą będziemy się słyszeli od jutra (przy okazji meczu Rybakiny).
Natomiast posiadacze Playera, już teraz mogą sobie odtworzyć mecz Bouchard z Jastemską i posłuchać tej pani.
Natomiast posiadacze Playera, już teraz mogą sobie odtworzyć mecz Bouchard z Jastemską i posłuchać tej pani.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
A tu o co się rozchodzi?
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
No co, postanowili zatrudnić celebrytę by podnieść oglądalność.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na poniedziałek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): I. Świątek vs R. Peterson Olejniczak/Sierzputowski
(bezpośrednio po): L. Tien vs F. Tiafoe Olejniczak/Szymanik
(nie przed 01:00): L. Siegemund vs C. Gauff Stopa
(bezpośrednio po): A. Muller vs N. Djokovic Wolfke
Louis Armstrong Stadium:
(bezpośrednio po): S. Johnson vs T. Fritz Furjan (multikort)
(nie przed 01:00): S. Tsitsipas vs M. Raonic Żbik
(bezpośrednio po): T. Prozorova vs C. Wozniacki D. Lewandowski
Grandstand:
(start o g. 17:00): A. Bublik vs D. Thiem Furjan (multikort)
(bezpośrednio po): E. Rybakina vs M. Kostyuk Sidor/Bimkiewicz
Court 17:
(bezpośrednio po): C. Ruud vs E. Nava Błaszczyk Łuczak (multikort) Furjan (multikort)
Court 13:
(bezpośrednio po): A. Sasnovich vs M. Linette M. Lewandowski/Niemiec
Court 5:
(bezpośrednio po): R. Carballes Baena vs H. Rune Furjan (multikort) (fragmenty)
Court 6:
(start o g. 17:00): M. Fręch vs E. Navarro Domański/Kania-Choduń
MULTIKORT:
Furjan
Łuczak
Furjan
Łuczak
Żbik
D. Lewandowski
Post aktualizowany na bieżąco
Plan gier na poniedziałek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): I. Świątek vs R. Peterson Olejniczak/Sierzputowski
(bezpośrednio po): L. Tien vs F. Tiafoe Olejniczak/Szymanik
(nie przed 01:00): L. Siegemund vs C. Gauff Stopa
(bezpośrednio po): A. Muller vs N. Djokovic Wolfke
Louis Armstrong Stadium:
(bezpośrednio po): S. Johnson vs T. Fritz Furjan (multikort)
(nie przed 01:00): S. Tsitsipas vs M. Raonic Żbik
(bezpośrednio po): T. Prozorova vs C. Wozniacki D. Lewandowski
Grandstand:
(start o g. 17:00): A. Bublik vs D. Thiem Furjan (multikort)
(bezpośrednio po): E. Rybakina vs M. Kostyuk Sidor/Bimkiewicz
Court 17:
(bezpośrednio po): C. Ruud vs E. Nava Błaszczyk Łuczak (multikort) Furjan (multikort)
Court 13:
(bezpośrednio po): A. Sasnovich vs M. Linette M. Lewandowski/Niemiec
Court 5:
(bezpośrednio po): R. Carballes Baena vs H. Rune Furjan (multikort) (fragmenty)
Court 6:
(start o g. 17:00): M. Fręch vs E. Navarro Domański/Kania-Choduń
MULTIKORT:
Furjan
Łuczak
Furjan
Łuczak
Żbik
D. Lewandowski
Post aktualizowany na bieżąco
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości