Damian pisze: ↑27 sie 2023, 22:29 US Open 2023:
Plan gier na poniedziałek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): I. Świątek vs R. Peterson Olejniczak/Sierzputowski
(bezpośrednio po): L. Tien vs F. Tiafoe Olejniczak/Szymanik
(nie przed 01:00): L. Siegemund vs C. Gauff Stopa
(bezpośrednio po): A. Muller vs N. Djokovic Wolfke
Louis Armstrong Stadium:
(nie przed 01:00): S. Tsitsipas vs M. Raonic Żbik
(bezpośrednio po): T. Prozorova vs C. Wozniacki D. Lewandowski
Grandstand:
(start o g. 17:00): A. Bublik vs D. Thiem
(bezpośrednio po): E. Rybakina vs M. Kostyuk Sidor/Bimkiewicz
Court 17:
(bezpośrednio po): C. Ruud vs E. Nava Błaszczyk
Court 13:
(bezpośrednio po): A. Sasnovich vs M. Linette M. Lewandowski/Niemiec
Court 6:
(start o g. 17:00): M. Fręch vs E. Navarro Domański/Kania-Choduń
Post aktualizowany na bieżąco
Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
- Robertinho
- Posty: 44539
- Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Myślałem, że w 2023 z takimi założeniami ściąga się jutuberów, a nie gwiazdy Klanu, no ale zobaczymy Widzę, że już dostał mecz na solo, więc musi mieć jakieś pojęcie o tej robocie. Może uda się go posłuchać któregoś dnia.
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Jeszcze zatęsknimy za Sikorami czy Rainkami tego świata.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- Robertinho
- Posty: 44539
- Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Gorszy pieniądz wypiera lepszy.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
- no-handed backhand
- Posty: 17810
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Szkoda właśnie.
MTT bilans finałów (18-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
Ciekawe, czy by z wanny komentował.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
W duecie z Synówką, to lekko licząc ze 2 chromosomy za dużo.
MTT bilans finałów (18-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24, Madryt 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na wtorek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): D. Medvedev vs A. Balazs Stopa/Sierzputowski
(bezpośrednio po): C. Giorgi vs J. Pegula M. Lewandowski/Kania-Choduń
(nie przed 01:00): G. Minnen vs V. Williams Synówka/Celt
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs D. Koepfer Furjan
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): O. Jabeur vs C. Osorio Sidor/Bimkiewicz
(nie przed 01:00): Y. Hanfmann vs J. Sinner Wolfke
(bezpośrednio po): M. Zanevska vs A. Sabalenka Błaszczyk/Niemiec
Grandstand:
(bezpośrednio po): A. Murray vs C. Moutet D. Lewandowski/Domański
Court 10:
(bezpośrednio po): M. Huesler vs H. Hurkacz Szymanik/Łuczak
MULITOKORT:
O. Jabeur vs C. Osorio Olejniczak
A. Molcan vs G. Dimitrov Olejniczak, Żbik
T. Daniel vs G. Monfils Żbik
Y. Hanfmann vs J. Sinner Żbik
M. Zanevska vs A. Sabalenka Błaszczyk/Niemiec
Plan gier na wtorek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): D. Medvedev vs A. Balazs Stopa/Sierzputowski
(bezpośrednio po): C. Giorgi vs J. Pegula M. Lewandowski/Kania-Choduń
(nie przed 01:00): G. Minnen vs V. Williams Synówka/Celt
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs D. Koepfer Furjan
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): O. Jabeur vs C. Osorio Sidor/Bimkiewicz
(nie przed 01:00): Y. Hanfmann vs J. Sinner Wolfke
(bezpośrednio po): M. Zanevska vs A. Sabalenka Błaszczyk/Niemiec
Grandstand:
(bezpośrednio po): A. Murray vs C. Moutet D. Lewandowski/Domański
Court 10:
(bezpośrednio po): M. Huesler vs H. Hurkacz Szymanik/Łuczak
MULITOKORT:
O. Jabeur vs C. Osorio Olejniczak
A. Molcan vs G. Dimitrov Olejniczak, Żbik
T. Daniel vs G. Monfils Żbik
Y. Hanfmann vs J. Sinner Żbik
M. Zanevska vs A. Sabalenka Błaszczyk/Niemiec
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na środę:
(start o g. 18:00): M. Andreeva vs C. Gauff Łuczak
(bezpośrednio po): B. Zapata Miralles vs N. Djokovic Stopa/Sierzputowski
(nie przed 01:00): S. Ofner vs F. Tiafoe Furjan
(bezpośrednio po): P. Kvitova vs C. Wozniacki Domański/Niemiec
Louis Armstrong Stadium:
(bezpośrednio po): I. Świątek vs D. Saville Furjan/Celt
(nie przed 01:00): E. Rybakina vs A. Tomljanovic Wolfke
Court 17:
(bezpośrednio po): J. Brady vs M. Linette Olejniczak/Sierzputowski
Court 11:
(bezpośrednio po): K. Muchova vs M. Fręch Żbik/Sidor
MULTIKORT:
E. Mertens vs D. Collins Błaszczyk
S. Tsitsipas vs D. Stricker Błaszczyk
S. Tsitsipas vs D. Stricker (od 5 seta) M. Lewandowski
V. Azarenka vs L. Zhu M. Lewandowski
R. Hijikata vs M. Fucsovics M. Lewandowski
J. Brady vs M. Linette Olejniczak/Sierzputowski
C. Ruud vs Z. Zhang Olejniczak/Sierzputowski
C. Ruud vs Z. Zhang (od 5 seta) Synówka
J. Varillas vs T. Fritz Synówka
Post aktualizowany na bieżąco
Plan gier na środę:
(start o g. 18:00): M. Andreeva vs C. Gauff Łuczak
(bezpośrednio po): B. Zapata Miralles vs N. Djokovic Stopa/Sierzputowski
(nie przed 01:00): S. Ofner vs F. Tiafoe Furjan
(bezpośrednio po): P. Kvitova vs C. Wozniacki Domański/Niemiec
Louis Armstrong Stadium:
(bezpośrednio po): I. Świątek vs D. Saville Furjan/Celt
(nie przed 01:00): E. Rybakina vs A. Tomljanovic Wolfke
Court 17:
(bezpośrednio po): J. Brady vs M. Linette Olejniczak/Sierzputowski
Court 11:
(bezpośrednio po): K. Muchova vs M. Fręch Żbik/Sidor
MULTIKORT:
E. Mertens vs D. Collins Błaszczyk
S. Tsitsipas vs D. Stricker Błaszczyk
S. Tsitsipas vs D. Stricker (od 5 seta) M. Lewandowski
V. Azarenka vs L. Zhu M. Lewandowski
R. Hijikata vs M. Fucsovics M. Lewandowski
J. Brady vs M. Linette Olejniczak/Sierzputowski
C. Ruud vs Z. Zhang Olejniczak/Sierzputowski
C. Ruud vs Z. Zhang (od 5 seta) Synówka
J. Varillas vs T. Fritz Synówka
Post aktualizowany na bieżąco
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na czwartek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): A. Murray vs G. Dimitrov Domański/Olejniczak (końcówka)
(bezpośrednio po): Y. Wickmayer vs M. Keys Synówka/Niemiec
(nie przed 01:00): C. Alcaraz vs L. Harris Stopa/M. Lewandowski
(bezpośrednio po): P. Tig vs J. Pegula Żbik
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): L. Sonego vs J. Sinner
(bezpośrednio po): J. Burrage vs A. Sabalenka
(bezpośrednio po): E. Svitolina vs A. Pavlyuchenkova
(nie przed 01:00): D. Kasatkina vs S. Kenin Kania-Choduń/Bimkiewicz
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs C. O’Connell Łuczak/Szymanik
Court 12:
(start o g. 17:00): J. Draper vs H. Hurkacz Furjan/Celt
MULTIKORT:
J. Draper vs H. Hurkacz Sidor (do 2-1 w 1 secie)
L. Sonego vs J. Sinner Sidor
M. Mmoh vs J. Isner Sidor (końcówka 3 seta)
J. Burrage vs A. Sabalenka Sidor
M. Mmoh vs J. Isner Sidor (końcówka 5 seta)
E. Svitolina vs A. Pavlyuchenkova Wolfke
A. Fils vs M. Arnaldi Wolfke (od 5 seta)
G. Monfils vs A. Rublev Wolfke (od 2 połowy 3 seta)
D. Kasatkina vs S. Kenin Kania-Choduń/Błaszczyk (od końcówki 1 seta)
D. Medvedev vs C. O’Connell Łuczak/Szymanik
Plan gier na czwartek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): A. Murray vs G. Dimitrov Domański/Olejniczak (końcówka)
(bezpośrednio po): Y. Wickmayer vs M. Keys Synówka/Niemiec
(nie przed 01:00): C. Alcaraz vs L. Harris Stopa/M. Lewandowski
(bezpośrednio po): P. Tig vs J. Pegula Żbik
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): L. Sonego vs J. Sinner
(bezpośrednio po): J. Burrage vs A. Sabalenka
(bezpośrednio po): E. Svitolina vs A. Pavlyuchenkova
(nie przed 01:00): D. Kasatkina vs S. Kenin Kania-Choduń/Bimkiewicz
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs C. O’Connell Łuczak/Szymanik
Court 12:
(start o g. 17:00): J. Draper vs H. Hurkacz Furjan/Celt
MULTIKORT:
J. Draper vs H. Hurkacz Sidor (do 2-1 w 1 secie)
L. Sonego vs J. Sinner Sidor
M. Mmoh vs J. Isner Sidor (końcówka 3 seta)
J. Burrage vs A. Sabalenka Sidor
M. Mmoh vs J. Isner Sidor (końcówka 5 seta)
E. Svitolina vs A. Pavlyuchenkova Wolfke
A. Fils vs M. Arnaldi Wolfke (od 5 seta)
G. Monfils vs A. Rublev Wolfke (od 2 połowy 3 seta)
D. Kasatkina vs S. Kenin Kania-Choduń/Błaszczyk (od końcówki 1 seta)
D. Medvedev vs C. O’Connell Łuczak/Szymanik
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na piątek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): T. Paul vs A. Davidovich Fokina Wolfke (do meczu Świątek)
(bezpośrednio po): C. Wozniacki vs J. Brady Stopa/Szymanik (po meczu Świątek)
(nie przed 01:00): E. Mertens vs C. Gauff Błaszczyk/Lewandowski
(bezpośrednio po): L. Djere vs N. Djokovic Domański/Synówka
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): K. Muchova vs T. Townsend Olejniczak
(bezpośrednio po): I. Świątek vs K. Juvan Sidor/Furjan
(bezpośrednio po): A. Mannarino vs F. Tiafoe Furjan
(nie przed 01:00): J. Mensik vs T. Fritz Żbik
(bezpośrednio po): E. Rybakina vs S. Cirstea Łuczak
MULTIKORT:
K. Muchova vs T. Townsend Olejniczak
I. Świątek vs K. Juvan Olejniczak
A. Mannarino vs F. Tiafoe Furjan
D. Stricker vs B. Bonzi Furjan (od końcówki 2 seta)
J. Mensik vs T. Fritz Żbik (od 2 seta)
B. Gojo vs J. Vesely (od połowy do końca 2 seta)
E. Rybakina vs S. Cirstea Łuczak
Plan gier na piątek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): T. Paul vs A. Davidovich Fokina Wolfke (do meczu Świątek)
(bezpośrednio po): C. Wozniacki vs J. Brady Stopa/Szymanik (po meczu Świątek)
(nie przed 01:00): E. Mertens vs C. Gauff Błaszczyk/Lewandowski
(bezpośrednio po): L. Djere vs N. Djokovic Domański/Synówka
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): K. Muchova vs T. Townsend Olejniczak
(bezpośrednio po): I. Świątek vs K. Juvan Sidor/Furjan
(bezpośrednio po): A. Mannarino vs F. Tiafoe Furjan
(nie przed 01:00): J. Mensik vs T. Fritz Żbik
(bezpośrednio po): E. Rybakina vs S. Cirstea Łuczak
MULTIKORT:
K. Muchova vs T. Townsend Olejniczak
I. Świątek vs K. Juvan Olejniczak
A. Mannarino vs F. Tiafoe Furjan
D. Stricker vs B. Bonzi Furjan (od końcówki 2 seta)
J. Mensik vs T. Fritz Żbik (od 2 seta)
B. Gojo vs J. Vesely (od połowy do końca 2 seta)
E. Rybakina vs S. Cirstea Łuczak
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na sobotę:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): C. Alcaraz vs D. Evans Stopa/Sidor
(bezpośrednio po): E. Svitolina vs J. Pegula Łuczak/Celt
(nie przed 01:00): O. Jabeur vs M. Bouzkova Domański/Synówka
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs S. Baez Wolfke
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): C. Burel vs A. Sabalenka Furjan/M. Lewandowski
(bezpośrednio po): L. Samsonova vs M. Keys Żbik/Kania-Choduń
(bezpośrednio po): S. Wawrinka vs J. Sinner Olejniczak/Szymanik
(nie przed 01:00): A. Zverev vs G. Dimitrov Błaszczyk
(bezpośrednio po): E. Alexandrova vs M. Vondrousova D. Lewandowski
MULTIKORT:
C. Burel vs A. Sabalenka Furjan/M. Lewandowski
D. Kasatkina vs G. Minnen (końcówka meczu) Żbik/Kania-Choduń
L. Samsonova vs M. Keys Żbik/Kania-Choduń
M. Arnaldi vs C. Norrie (końcówka meczu) Olejniczak/Szymanik
S. Wawrinka vs J. Sinner Olejniczak/Szymanik
V. Kudermetova / L. Samsonova vs J. Brady / L. Stefani (od połowy 2 seta do połowy 3 seta) Olejniczak/Szymanik
E. Alexandrova vs M. Vondrousova D. Lewandowski
Plan gier na sobotę:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): C. Alcaraz vs D. Evans Stopa/Sidor
(bezpośrednio po): E. Svitolina vs J. Pegula Łuczak/Celt
(nie przed 01:00): O. Jabeur vs M. Bouzkova Domański/Synówka
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs S. Baez Wolfke
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): C. Burel vs A. Sabalenka Furjan/M. Lewandowski
(bezpośrednio po): L. Samsonova vs M. Keys Żbik/Kania-Choduń
(bezpośrednio po): S. Wawrinka vs J. Sinner Olejniczak/Szymanik
(nie przed 01:00): A. Zverev vs G. Dimitrov Błaszczyk
(bezpośrednio po): E. Alexandrova vs M. Vondrousova D. Lewandowski
MULTIKORT:
C. Burel vs A. Sabalenka Furjan/M. Lewandowski
D. Kasatkina vs G. Minnen (końcówka meczu) Żbik/Kania-Choduń
L. Samsonova vs M. Keys Żbik/Kania-Choduń
M. Arnaldi vs C. Norrie (końcówka meczu) Olejniczak/Szymanik
S. Wawrinka vs J. Sinner Olejniczak/Szymanik
V. Kudermetova / L. Samsonova vs J. Brady / L. Stefani (od połowy 2 seta do połowy 3 seta) Olejniczak/Szymanik
E. Alexandrova vs M. Vondrousova D. Lewandowski
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na niedzielę:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): T. Paul vs B. Shelton Łuczak/Sidor
(bezpośrednio po): C. Wozniacki vs C. Gauff Stopa/Sierzputowski
(nie przed 01:00): B. Gojo vs N. Djokovic M. Lewandowski/Furjan
(bezpośrednio po): I. Świątek vs J. Ostapenko Olejniczak/Celt
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): K. Muchova vs X. Wang Żbik/Synówka
(bezpośrednio po): S. Cirstea vs B. Bencic Niemiec/Bimkiewicz
(nie przed 21:00): R. Hijikata vs F. Tiafoe
(bezpośrednio po): D. Stricker vs T. Fritz Błaszczyk/Wolfke
Plan gier na niedzielę:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): T. Paul vs B. Shelton Łuczak/Sidor
(bezpośrednio po): C. Wozniacki vs C. Gauff Stopa/Sierzputowski
(nie przed 01:00): B. Gojo vs N. Djokovic M. Lewandowski/Furjan
(bezpośrednio po): I. Świątek vs J. Ostapenko Olejniczak/Celt
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): K. Muchova vs X. Wang Żbik/Synówka
(bezpośrednio po): S. Cirstea vs B. Bencic Niemiec/Bimkiewicz
(nie przed 21:00): R. Hijikata vs F. Tiafoe
(bezpośrednio po): D. Stricker vs T. Fritz Błaszczyk/Wolfke
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na poniedziałek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): M. Keys vs J. Pegula Stopa/Kania-Choduń
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs M. Arnaldi Furjan/Sierzputowski
(nie przed 01:00): D. Kasatkina vs A. Sabalenka Domański/Sidor
(bezpośrednio po): A. Zverev vs J. Sinner Łuczak/Żbik
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): P. Stearns vs M. Vondrousova M. Lewandowski/Celt
(bezpośrednio po): J. Draper vs A. Rublev Wolfke/Szymanik
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs Q. Zheng Olejniczak/Synówka
(nie przed 22:00): D. Medvedev vs A. de Minaur
Plan gier na poniedziałek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): M. Keys vs J. Pegula Stopa/Kania-Choduń
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs M. Arnaldi Furjan/Sierzputowski
(nie przed 01:00): D. Kasatkina vs A. Sabalenka Domański/Sidor
(bezpośrednio po): A. Zverev vs J. Sinner Łuczak/Żbik
Louis Armstrong Stadium:
(start o g. 17:00): P. Stearns vs M. Vondrousova M. Lewandowski/Celt
(bezpośrednio po): J. Draper vs A. Rublev Wolfke/Szymanik
(bezpośrednio po): O. Jabeur vs Q. Zheng Olejniczak/Synówka
(nie przed 22:00): D. Medvedev vs A. de Minaur
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na wtorek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): J. Ostapenko vs C. Gauff M. Lewandowski/Sierzputowski
(bezpośrednio po): T. Fritz vs N. Djokovic Stopa/Szymanik
(nie przed 01:00): S. Cirstea vs K. Muchova Olejniczak/Synówka
(bezpośrednio po): F. Tiafoe vs B. Shelton Furjan/Sidor
Louis Armstrong Stadium:
(bezpośrednio po): M. Linette / B. Pera vs J. Brady / L. Stefani Zbik
Grandstand:
(bezpośrednio po): H. Nys / J. Zieliński vs I. Dodig / A. Krajicek Żbik
Plan gier na wtorek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): J. Ostapenko vs C. Gauff M. Lewandowski/Sierzputowski
(bezpośrednio po): T. Fritz vs N. Djokovic Stopa/Szymanik
(nie przed 01:00): S. Cirstea vs K. Muchova Olejniczak/Synówka
(bezpośrednio po): F. Tiafoe vs B. Shelton Furjan/Sidor
Louis Armstrong Stadium:
(bezpośrednio po): M. Linette / B. Pera vs J. Brady / L. Stefani Zbik
Grandstand:
(bezpośrednio po): H. Nys / J. Zieliński vs I. Dodig / A. Krajicek Żbik
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na środę:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): Q. Zheng vs A. Sabalenka Stopa/Żbik
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs A. Rublev Furjan/Celt
(nie przed 01:00): M. Vondrousova vs M. Keys Sidor/Wolfke
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs A. Zverev Domański/Szymanik
Plan gier na środę:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): Q. Zheng vs A. Sabalenka Stopa/Żbik
(bezpośrednio po): D. Medvedev vs A. Rublev Furjan/Celt
(nie przed 01:00): M. Vondrousova vs M. Keys Sidor/Wolfke
(bezpośrednio po): C. Alcaraz vs A. Zverev Domański/Szymanik
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na czwartek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 01:00): C. Gauff vs K. Muchova Furjan/Celt
(bezpośrednio po): M. Keys vs A. Sabalenka Olejniczak/Sierzputowski
Plan gier na czwartek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 01:00): C. Gauff vs K. Muchova Furjan/Celt
(bezpośrednio po): M. Keys vs A. Sabalenka Olejniczak/Sierzputowski
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: Komentatorzy, dziennikarze, eksperci. Tenisowi i nie tylko
US Open 2023:
Plan gier na piątek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): R. Bopanna / M. Ebden vs R. Ram / J. Salisbury Furjan/Olejniczak
(nie przed 21:00): B. Shelton vs N. Djokovic Stopa/Celt
(nie przed 01:00): C. Alcaraz vs D. Medvedev Olejniczak/Sidor
Plan gier na piątek:
Arthur Ashe Stadium:
(start o g. 18:00): R. Bopanna / M. Ebden vs R. Ram / J. Salisbury Furjan/Olejniczak
(nie przed 21:00): B. Shelton vs N. Djokovic Stopa/Celt
(nie przed 01:00): C. Alcaraz vs D. Medvedev Olejniczak/Sidor
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości