Australian Open 2022

Obrazek
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127712
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Australian Open 2022

Post autor: Damian »

The Djoker pisze: 16 sty 2022, 6:46 Co jest?
Decyzji sądu jeszcze nie ma.

Natomiast mamy plan na poniedziałek, także w miejsce Serba może wskoczyć już tylko LL.
Spoiler:


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Bialas55
Posty: 1070
Rejestracja: 28 sty 2019, 18:05

Re: Australian Open 2022

Post autor: Bialas55 »

Sąd zbierze się ponownie o 17:45 AEDT
Według strony internetowej Sądu Federalnego, czyli nasza 8.45?
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127712
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Australian Open 2022

Post autor: Damian »

Djokovic przegrywa i nie zagra w AO.



MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 3559
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:38

Re: Australian Open 2022

Post autor: Sowa »

To już koniec, czy ma jeszcze jakieś procedury odwoławcze?
balech
Posty: 1951
Rejestracja: 29 sie 2021, 20:16

Re: Australian Open 2022

Post autor: balech »

I teraz LL w jego miejsce hahaha
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37350
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Australian Open 2022

Post autor: Kamileki »

Sowa pisze: 16 sty 2022, 8:01 To już koniec, czy ma jeszcze jakieś procedury odwoławcze?
Sąd Najwyższy. Ale Tupolew na lotnisku już czeka więc chyba nic z tego.
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127712
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Australian Open 2022

Post autor: Damian »

✅LL Salvatore Caruso


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Bialas55
Posty: 1070
Rejestracja: 28 sty 2019, 18:05

Re: Australian Open 2022

Post autor: Bialas55 »

Naziglobaliści wygrali
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: Australian Open 2022

Post autor: Rroggerr »

O ile jeszcze można było pierwotnie w teorii bronić Djokovicia na bazie pytań o zasadność ogólnej polityki covidowej w Australii z jakichś tam umiarkowanych pozycji, o tyle cała ta sytuacja dobrze obrazuje już szura-oszusta. Brawo Australia za wyeksponowanie z kim mamy do czynienia, jeżeli jeszcze ktoś miał wątpliwości. Niesamowite (rekord WS, numer 1, pewnie parę milionów, ośmieszenie na oczach świata) gdzie doprowadził się Nole.

Oby #covidfree, żeby można było na spokojnie emocjonować się fajnym turniejem.
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127712
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Australian Open 2022

Post autor: Damian »

Tylko jedna zmiana, jednak spójrzmy na drabinkę.
Spoiler:


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
jaccol55
Posty: 15193
Rejestracja: 15 lip 2011, 8:59
Lokalizacja: Grochów

Re: Australian Open 2022

Post autor: jaccol55 »

Hehe, Novaczek cwaniaczek ma za swoje. Raz przywali w sędzinę, raz będzie robił w balona służby graniczne. Może w końcu kiedyś zrozumie, że świat nie będzie się do niego naginał w każdej sytuacji.
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37350
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Australian Open 2022

Post autor: Kamileki »

Rroggerr pisze: 16 sty 2022, 8:18 O ile jeszcze można było pierwotnie w teorii bronić Djokovicia na bazie pytań o zasadność ogólnej polityki covidowej w Australii z jakichś tam umiarkowanych pozycji, o tyle cała ta sytuacja dobrze obrazuje już szura-oszusta. Brawo Australia za wyeksponowanie z kim mamy do czynienia, jeżeli jeszcze ktoś miał wątpliwości. Niesamowite (rekord WS, numer 1, pewnie parę milionów, ośmieszenie na oczach świata) gdzie doprowadził się Nole.

Oby #covidfree, żeby można było na spokojnie emocjonować się fajnym turniejem.
Chyba ma nie być testowania podczas turnieju więc nie będzie przykrych wylotów. Ale nie jestem pewien.
Awatar użytkownika
juniorro
Posty: 958
Rejestracja: 31 sty 2021, 11:52

Re: Australian Open 2022

Post autor: juniorro »

I dobrze mu cwaniakował i wraca do domu Novax Djocovid nie wygra już żadnego szlema Sasza Zverev mistrzem AO 2022.
Awatar użytkownika
jaccol55
Posty: 15193
Rejestracja: 15 lip 2011, 8:59
Lokalizacja: Grochów

Re: Australian Open 2022

Post autor: jaccol55 »

Kto przejął konto juniorro?
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Australian Open 2022

Post autor: Wujek Toni »

Kamileki pisze: 16 sty 2022, 8:24
Rroggerr pisze: 16 sty 2022, 8:18 O ile jeszcze można było pierwotnie w teorii bronić Djokovicia na bazie pytań o zasadność ogólnej polityki covidowej w Australii z jakichś tam umiarkowanych pozycji, o tyle cała ta sytuacja dobrze obrazuje już szura-oszusta. Brawo Australia za wyeksponowanie z kim mamy do czynienia, jeżeli jeszcze ktoś miał wątpliwości. Niesamowite (rekord WS, numer 1, pewnie parę milionów, ośmieszenie na oczach świata) gdzie doprowadził się Nole.

Oby #covidfree, żeby można było na spokojnie emocjonować się fajnym turniejem.
Chyba ma nie być testowania podczas turnieju więc nie będzie przykrych wylotów. Ale nie jestem pewien.
Aha, czyli ozdrowieniec to bandyta zagrażający zdrowiu publicznemu, ale zaszczepiony i noszący w sobie wirusa tenisista może sobie zarażać do woli wszystkich w swoim otoczeniu, bez żadnych konsekwencji. Nie żebym bronił aroganckiego egoisty Djokovicia, ale jeżeli ta sprawa nie ilustruje w dosadny sposób covidowych absurdów, to już chyba nic tego nie przebije.
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39335
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: Australian Open 2022

Post autor: Kiefer »

Z jednej strony szkoda, ale biorąc pod uwagę jaki to jest człowiek i jakimi ludźmi się otacza, to jednak trochę mniej. Sam kręcąc od samego początku dał za dużo powodów, by mu nie ufać, każde kolejne jego tłumaczenie właściwie przeczyło temu, co mówił wcześniej. Dodatkowo jeszcze w swoją grę grał tatulek z mamuśką i braciszkiem, co również mu nie pomogło.

W przypadku Novaka wystarczyło wszystko mieć dobrze nagrane, gdyby od razu ogłosił, że przechodzi covida (nawet gdyby to nie była prawda) i faktycznie udał się na izolację, to wtedy byłoby znacznie trudniej zarzucić mu wiarygodność, a gdyby przebieg sprawy był dalej podobny, to pewnie skupilibyśmy się na tym, jak Australia zwariowała, bo zwariowała.
Wujek Toni pisze: 16 sty 2022, 8:41 Aha, czyli ozdrowieniec to bandyta zagrażający zdrowiu publicznemu, ale zaszczepiony i noszący w sobie wirusa tenisista może sobie zarażać do woli wszystkich w swoim otoczeniu, bez żadnych konsekwencji. Nie żebym bronił aroganckiego egoisty Djokovicia, ale jeżeli ta sprawa nie ilustruje w dosadny sposób covidowych absurdów, to już chyba nic tego nie przebije.
Dokładnie to samo chciałem napisać, tym bardziej, że w turniejach poprzedzających tenisiści wpadali na pozytywnych testach.

Rok temu nie robili co prawda im testów, ale byli zamknięci w bańce na dwa tygodnie przed startem.

Mnie właśnie kusi zobaczyć taki turniej, w którym co rundę mamy walkower z powodu pozytywnego wyniku testu. :D
Ostatnio zmieniony 16 sty 2022, 8:48 przez Kiefer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44687
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Australian Open 2022

Post autor: Robertinho »

Rroggerr pisze: 16 sty 2022, 8:18 O ile jeszcze można było pierwotnie w teorii bronić Djokovicia na bazie pytań o zasadność ogólnej polityki covidowej w Australii z jakichś tam umiarkowanych pozycji, o tyle cała ta sytuacja dobrze obrazuje już szura-oszusta. Brawo Australia za wyeksponowanie z kim mamy do czynienia, jeżeli jeszcze ktoś miał wątpliwości. Niesamowite (rekord WS, numer 1, pewnie parę milionów, ośmieszenie na oczach świata) gdzie doprowadził się Nole.

Oby #covidfree, żeby można było na spokojnie emocjonować się fajnym turniejem.
+1
Damian pisze: 16 sty 2022, 8:21 Tylko jedna zmiana, jednak spójrzmy na drabinkę.
Spoiler:
:kocham:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2022, 8:47 przez Robertinho, łącznie zmieniany 2 razy.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kamileki
Posty: 37350
Rejestracja: 26 sty 2019, 0:39

Re: Australian Open 2022

Post autor: Kamileki »

Awatar użytkownika
captain jack
Posty: 35
Rejestracja: 23 maja 2020, 11:30

Re: Australian Open 2022

Post autor: captain jack »

Novaczek pewnie załamany,
Awatar użytkownika
grzes430
Posty: 7514
Rejestracja: 09 sie 2011, 15:08

Re: Australian Open 2022

Post autor: grzes430 »

Wujek Toni pisze: 16 sty 2022, 8:41
Kamileki pisze: 16 sty 2022, 8:24
Rroggerr pisze: 16 sty 2022, 8:18 O ile jeszcze można było pierwotnie w teorii bronić Djokovicia na bazie pytań o zasadność ogólnej polityki covidowej w Australii z jakichś tam umiarkowanych pozycji, o tyle cała ta sytuacja dobrze obrazuje już szura-oszusta. Brawo Australia za wyeksponowanie z kim mamy do czynienia, jeżeli jeszcze ktoś miał wątpliwości. Niesamowite (rekord WS, numer 1, pewnie parę milionów, ośmieszenie na oczach świata) gdzie doprowadził się Nole.

Oby #covidfree, żeby można było na spokojnie emocjonować się fajnym turniejem.
Chyba ma nie być testowania podczas turnieju więc nie będzie przykrych wylotów. Ale nie jestem pewien.
Aha, czyli ozdrowieniec to bandyta zagrażający zdrowiu publicznemu, ale zaszczepiony i noszący w sobie wirusa tenisista może sobie zarażać do woli wszystkich w swoim otoczeniu, bez żadnych konsekwencji. Nie żebym bronił aroganckiego egoisty Djokovicia, ale jeżeli ta sprawa nie ilustruje w dosadny sposób covidowych absurdów, to już chyba nic tego nie przebije.
Chyba pierwszy raz gdy mogę w 110% zgodzić się z wujkiem.
Co jeden pomysł to bardziej idiotyczny. Pandemia większe piętno odciska w racjonalnym myślenieniu i zaburza szeroko pojętą logikę niż w cyferkach zarażonych i zgonów.
MTT:
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel

Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość