T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Tydzień 36
Data startu: 3 września
Cassis (Francja)
Typ: €64,000
Zwycięzca z 2017: -
Nawierzchnia: Twarda
Chicago (USA)
Typ: $150,000+H
Zwycięzca z 2017: -
Nawierzchnia: Twarda
Genua (Włochy)
Typ: €127,000+H
Zwycięzca z 2017: Stefanos Tsitsipas (GRE)
Nawierzchnia: Ziemna
Sewilla (Hiszpania)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca z 2017: Felix Auger Aliassime (CAN)
Nawierzchnia: Ziemna
Zhangjiagang (Chiny)
Typ: $50,000+H
Zwycięzca z 2017: Jason Jung (TPE)
Nawierzchnia: Twarda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Cassis - lista graczy:
105 Berankis, Ricardas (LTU)
112 Moutet, Corentin (FRA)
116 Menendez-Maceiras, Adrian (ESP)
134 Mahut, Nicolas (FRA)
141 Stachowski, Sergiej (UKR)
142 Humbert, Ugo (FRA)
150 Moraing, Mats (GER)
152 Tomic, Bernard (AUS)
157 Halys, Quentin (FRA)
166 Vanni, Luca (ITA)
168 Barrere, Gregoire (FRA)
171 Lestienne, Constant (FRA)
177 Otte, Oscar (GER)
179 Bachinger, Matthias (GER)
191 Griekspoor, Tallon (NED)
192 Hemery, Calvin (FRA)
194 Gombos, Norbert (SVK)
204 Milojevic, Nikola (SRB)
218 Griekspoor, Scott (NED)
221 Hoang, Antoine (FRA)
228 Karlovskiy, Evgeny (RUS)
231 Niedowiesow, Aleksandr (KAZ)
SE
SE
Rezerwowi:
Pavic, Ante
Brkic, Tomislav
Ilkel, Cem
Ward, James
Oliveira, Goncalo
Safranek, Vaclav
Kamke, Tobias
Roca Batalla, Oriol
---------------
105 Berankis, Ricardas (LTU)
112 Moutet, Corentin (FRA)
116 Menendez-Maceiras, Adrian (ESP)
141 Stachowski, Sergiej (UKR)
142 Humbert, Ugo (FRA)
150 Moraing, Mats (GER)
152 Tomic, Bernard (AUS)
157 Halys, Quentin (FRA)
168 Barrere, Gregoire (FRA)
177 Otte, Oscar (GER)
179 Bachinger, Matthias (GER)
191 Griekspoor, Tallon (NED)
194 Gombos, Norbert (SVK)
204 Milojevic, Nikola (SRB)
218 Griekspoor, Scott (NED)
221 Hoang, Antoine (FRA)
228 Karlovskiy, Evgeny (RUS)
231 Niedowiesow, Aleksandr (KAZ)
SE
Rezerwowi:
Brkic, Tomislav
Ilkel, Cem
Ward, James
Oliveira, Goncalo
Safranek, Vaclav
Kamke, Tobias
Roca Batalla, Oriol
---------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Chicago - lista graczy:
60 Jaziri, Malek (TUN)
70 Fritz, Taylor (USA)
76 Istomin, Denis (UZB)
78 Daniel, Taro (JPN)
81 McDonald, Mackenzie (USA)
94 Pospisil, Vasek (CAN)
97 Bhambri, Yuki (IND)
99 Troicki, Viktor (SRB)
102 Klahn, Bradley (USA)
106 Ymer, Elias (SWE)
110 Granollers, Marcel (ESP)
120 Auger-Aliassime, Felix (CAN)
123 Polansky, Peter (CAN)
130 Bemelmans, Ruben (BEL)
133 Mmoh, Michael (USA)
139 Rubin, Noah (USA)
147 Arevalo, Marcelo (ESA)
170 King, Darian (BAR)
173 Opelka, Reilly (USA)
176 Fratangelo, Bjorn (USA)
180 King, Kevin (USA)
182 Polmans, Marc (AUS)
187 Estrella Burgos, Victor (DOM)
187PR Giraldo, Santiago (COL)
Rezerwowi:
Giraldo Santiago
Galan, Daniel Elahi
Smith, John-Patrick
Eubanks, Christopher
Krueger, Mitchell
Popyrin Alexiej
Quiroz, Roberto
Harrison, Christian
King, Evan
ALT
ALT
ALT
----------------------
70 Fritz, Taylor (USA)
76 Istomin, Denis (UZB)
81 McDonald, Mackenzie (USA)
94 Pospisil, Vasek (CAN)
99 Troicki, Viktor (SRB)
106 Ymer, Elias (SWE)
120 Auger-Aliassime, Felix (CAN)
123 Polansky, Peter (CAN)
130 Bemelmans, Ruben (BEL)
133 Mmoh, Michael (USA)
139 Rubin, Noah (USA)
147 Arevalo, Marcelo (ESA)
170 King, Darian (BAR)
173 Opelka, Reilly (USA)
176 Fratangelo, Bjorn (USA)
182 Polmans, Marc (AUS)
187 Estrella Burgos, Victor (DOM)
Rezerwowi:
Giraldo Santiago
Galan, Daniel Elahi
Smith, John-Patrick
Eubanks, Christopher
Krueger, Mitchell
Popyrin Alexiej
Quiroz, Roberto
King, Evan
ALT
ALT
ALT
----------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Genua - lista graczy:
57 Paire, Benoit (FRA)
71 Garcia-Lopez, Guillermo (ESP)
72 Klizan, Martin (SVK)
86 Kovalik, Jozef (SVK)
90 Djere, Laslo (SRB)
96 Zopp, Jurgen (EST)
101 Dellien, Hugo (BOL)
103 Lorenzi, Paolo (ITA)
111 Delbonis, Federico (ARG)
114 Hurkacz, Hubert (POL)
115 Sonego, Lorenzo (ITA)
121 Andreozzi, Guido (ARG)
122 Monteiro, Thiago (BRA)
125 Londero, Juan Ignacio (ARG)
129 Andujar, Pablo (ESP)
135 Elias, Gastao (POR)
140 Robert, Stephane (FRA)
143 Travaglia, Stefano (ITA)
146 Bolelli, Simone (ITA)
149 Dutra Silva, Rogerio (BRA)
158 Garin, Christian (CHI)
159 Berlocq, Carlos (ARG)
SE
SE
Rezerwowi:
Quinzi, Gianluigi
Arnaboldi Andrea
Napolitano Stefano
Vatutin, Alexiej
Ofner, Sebastian
Moroni, Gian Marco
Caruso, Salvatore
Galovic, Viktor
-------------------------
57 Paire, Benoit (FRA)
72 Klizan, Martin (SVK)
90 Djere, Laslo (SRB)
101 Dellien, Hugo (BOL)
103 Lorenzi, Paolo (ITA)
111 Delbonis, Federico (ARG)
114 Hurkacz, Hubert (POL)
115 Sonego, Lorenzo (ITA)
121 Andreozzi, Guido (ARG)
122 Monteiro, Thiago (BRA)
125 Londero, Juan Ignacio (ARG)
129 Andujar, Pablo (ESP)
135 Elias, Gastao (POR)
140 Robert, Stephane (FRA)
143 Travaglia, Stefano (ITA)
146 Bolelli, Simone (ITA)
149 Dutra Silva, Rogerio (BRA)
158 Garin, Christian (CHI)
SE
SE
Rezerwowi:
Quinzi, Gianluigi
Arnaboldi Andrea
Napolitano Stefano
Vatutin, Alexiej
Ofner, Sebastian
Moroni, Gian Marco
Caruso, Salvatore
Galovic, Viktor
-------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Sewilla - lista graczy:
87 Carballes Baena, Roberto (ESP)
91 Munar, Jaume (ESP)
118 Ramanathan, Ramkumar (IND)
124 Sousa, Pedro (POR)
131 Maden, Yannick (GER)
138 Ruud, Casper (NOR)
144 Trungelliti, Marco (ARG)
154 Lopez Perez, Enrique (ESP)
155 Gimeno-Traver, Daniel (ESP)
156 Gutierrez-Ferrol, Sergio (ESP)
160 Martin, Andrej (SVK)
167 Balazs, Attila (HUN)
172 Safwat, Mohamed (EGY)
181 Martinez, Pedro (ESP)
183 Donati, Matteo (ITA)
185 Majchrzak, Kamil (POL)
195 Serdarusic, Nino (CRO)
197 Pavlasek, Adam (CZE)
198 Krstin, Pedja (SRB)
206 Taberner, Carlos (ESP)
207 Robredo, Tommy (ESP)
210 De Schepper, Kenny (FRA)
Rezerwowi:
Ojeda Lara, Ricardo
Petrovic, Danilo
Giustino, Lorenzo
Giannessi Alessandro
Gaio Federico
Nedelko, Ivan
Pavic, Ante
--------------------------
Brkic, Tomislav
91 Munar, Jaume (ESP)
118 Ramanathan, Ramkumar (IND)
124 Sousa, Pedro (POR)
131 Maden, Yannick (GER)
138 Ruud, Casper (NOR)
144 Trungelliti, Marco (ARG)
154 Lopez Perez, Enrique (ESP)
155 Gimeno-Traver, Daniel (ESP)
156 Gutierrez-Ferrol, Sergio (ESP)
160 Martin, Andrej (SVK)
172 Safwat, Mohamed (EGY)
181 Martinez, Pedro (ESP)
183 Donati, Matteo (ITA)
185 Majchrzak, Kamil (POL)
197 Pavlasek, Adam (CZE)
198 Krstin, Pedja (SRB)
207 Robredo, Tommy (ESP)
210 De Schepper, Kenny (FRA)
Rezerwowi:
Ojeda Lara, Ricardo
Giustino, Lorenzo
Giannessi Alessandro
Gaio Federico
Nedelko, Ivan
Pavic, Ante
--------------------------
Brkic, Tomislav
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Zhangjiagang - lista graczy:
119 Jung, Jason (TPE)
165 Ito, Tatsuma (JPN)
169 Zhang, Ze (CHN)
178 Soeda, Go (JPN)
189 Peliwo, Filip (CAN)
200 Kecmanovic, Miomir (SRB)
201 Moriya, Hiroki (JPN)
209 Ignatik, Uladzimir (BLR)
216 Yang, Tsung-Hua (TPE)
239 Bublik, Alexander (KAZ)
241 Lee, Duckhee (KOR)
243 Purcell, Max (AUS)
262 Rodionov, Jurij (AUT)
268 Uchiyama, Yasutaka (JPN)
269 Kwon, Soonwoo (KOR)
276 Li, Zhe (CHN)
284 Banes, Maverick (AUS)
285 Kavcic, Blaz (SLO)
298 Safiullin, Roman (RUS)
299 Santillan, Akira (AUS)
308 Tokuda, Renta (JPN)
312 Chung, Yunseong (KOR)
314 Bega, Alessandro (ITA)
317 Setkic, Aldin (BIH)
Rezerwowi:
Diez Steven
Myneni Saketh
-----------------
Kadhe Arjun
119 Jung, Jason (TPE)
165 Ito, Tatsuma (JPN)
169 Zhang, Ze (CHN)
178 Soeda, Go (JPN)
189 Peliwo, Filip (CAN)
200 Kecmanovic, Miomir (SRB)
201 Moriya, Hiroki (JPN)
209 Ignatik, Uladzimir (BLR)
216 Yang, Tsung-Hua (TPE)
239 Bublik, Alexander (KAZ)
241 Lee, Duckhee (KOR)
243 Purcell, Max (AUS)
262 Rodionov, Jurij (AUT)
268 Uchiyama, Yasutaka (JPN)
269 Kwon, Soonwoo (KOR)
276 Li, Zhe (CHN)
285 Kavcic, Blaz (SLO)
298 Safiullin, Roman (RUS)
299 Santillan, Akira (AUS)
312 Chung, Yunseong (KOR)
314 Bega, Alessandro (ITA)
317 Setkic, Aldin (BIH)
Rezerwowi:
Diez Steven
Myneni Saketh
-----------------
Kadhe Arjun
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Zhangjiagang:
OUT: Banes, Maverick
OUT: Tokuda, Renta
IN: Diez, Steven
IN: Myneni, Saketh
OUT: Banes, Maverick
OUT: Tokuda, Renta
IN: Diez, Steven
IN: Myneni, Saketh
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Sewilla:
OUT Serdarusic, Nino
OUT Robredo, Tommy
IN Ojeda Lara, Ricardo
IN Petrovic, Danilo
Chicago:
OUT Polmans, Marc
IN Giraldo Santiago
OUT Serdarusic, Nino
OUT Robredo, Tommy
IN Ojeda Lara, Ricardo
IN Petrovic, Danilo
Chicago:
OUT Polmans, Marc
IN Giraldo Santiago
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Sewilla:
OUT Taberner, Carlos
OUT Petrovic, Danilo
IN Giustino, Lorenzo
IN Giannessi Alessandro
Genua:
OUT Dellien, Hugo
IN Quinzi, Gianluigi
Chicago:
OUT Daniel Taro
IN Galan, Daniel Elahi
OUT Taberner, Carlos
OUT Petrovic, Danilo
IN Giustino, Lorenzo
IN Giannessi Alessandro
Genua:
OUT Dellien, Hugo
IN Quinzi, Gianluigi
Chicago:
OUT Daniel Taro
IN Galan, Daniel Elahi
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Cassis:
OUT: Vanni, Luca
OUT: Lestienne, Constant
IN: Pavic, Ante
IN: Brkic, Tomislav
Sevilla:
OUT: Carballes Baena, Roberto
OUT: Balazs, Attila
IN: Gaio, Federico
IN: Nedelko, Ivan
Chicago:
OUT: Klahn, Bradley
OUT: Giraldo, Santiago
IN: Smith, John-Patrick
IN: Eubanks, Christopher
OUT: Vanni, Luca
OUT: Lestienne, Constant
IN: Pavic, Ante
IN: Brkic, Tomislav
Sevilla:
OUT: Carballes Baena, Roberto
OUT: Balazs, Attila
IN: Gaio, Federico
IN: Nedelko, Ivan
Chicago:
OUT: Klahn, Bradley
OUT: Giraldo, Santiago
IN: Smith, John-Patrick
IN: Eubanks, Christopher
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Chicago:
OUT: Auger-Aliassime, Felix
OUT: Polansky, Peter
IN: Krueger, Mitchell
IN: Popyrin Alexiej
Genova:
OUT: Zopp, Jurgen
IN: Arnaboldi, Andrea
OUT: Auger-Aliassime, Felix
OUT: Polansky, Peter
IN: Krueger, Mitchell
IN: Popyrin Alexiej
Genova:
OUT: Zopp, Jurgen
IN: Arnaboldi, Andrea
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Sevilla:
OUT: Munar Jaume
IN: Pavic Ante
Chicago:
OUT: McDonald, Mackenzie
OUT: Bhambri, Yuki
IN: Quiroz, Roberto
IN: Harrison Christian
OUT: Munar Jaume
IN: Pavic Ante
Chicago:
OUT: McDonald, Mackenzie
OUT: Bhambri, Yuki
IN: Quiroz, Roberto
IN: Harrison Christian
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Cassis:
OUT: Mahut, Nicolas
OUT: SE
OUT: SE
IN: Ilkel, Cem
IN: Ward, James
IN: Oliveira, Goncalo
OUT: Mahut, Nicolas
OUT: SE
OUT: SE
IN: Ilkel, Cem
IN: Ward, James
IN: Oliveira, Goncalo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Chicago:
OUT: King Kevin
IN: King Evan
Sevilla:
OUT: SE
IN: Brkic, Tomislav
Cassis:
OUT: Hemery, Calvin
OUT: Pavic, Ante
OUT: Brkic, Tomislav
IN: Safranek, Vaclav
IN: Kamke, Tobias
IN: Roca Batalla, Oriol
Genua:
OUT: Garcia-Lopez, Guillermo
OUT: Kovalik, Jozef
OUT: Djere, Laslo
OUT: Berlocq, Carlos
OUT: SE
OUT: SE
IN: Napolitano, Stefano
IN: Vatutin, Alexiej
IN: Ofner, Sebastian
IN: Moroni, Gian Marco
IN: Caruso, Salvatore
IN: Galovic, Viktor
OUT: King Kevin
IN: King Evan
Sevilla:
OUT: SE
IN: Brkic, Tomislav
Cassis:
OUT: Hemery, Calvin
OUT: Pavic, Ante
OUT: Brkic, Tomislav
IN: Safranek, Vaclav
IN: Kamke, Tobias
IN: Roca Batalla, Oriol
Genua:
OUT: Garcia-Lopez, Guillermo
OUT: Kovalik, Jozef
OUT: Djere, Laslo
OUT: Berlocq, Carlos
OUT: SE
OUT: SE
IN: Napolitano, Stefano
IN: Vatutin, Alexiej
IN: Ofner, Sebastian
IN: Moroni, Gian Marco
IN: Caruso, Salvatore
IN: Galovic, Viktor
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Chicago:
OUT: Jaziri, Malek
OUT: Granollers, Marcel
OUT: Harrison, Christian
IN: ALT
IN: ALT
IN: ALT
Chicago:
OUT Fritz Taylor
IN ALT
OUT: Jaziri, Malek
OUT: Granollers, Marcel
OUT: Harrison, Christian
IN: ALT
IN: ALT
IN: ALT
Chicago:
OUT Fritz Taylor
IN ALT
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
LVI Copa Sevilla
MAIN DRAW
[1] Pedro Sousa (POR) vs Pedro Martinez Portero (ESP)
Kenny De Schepper (FRA) vs [Q]
[WC] Javier Barranco Cosano (ESP) vs [Q]
Adam Pavlasek (CZE) vs [5] Casper Ruud (NOR)
[4] Marco Trungelliti (ARG) vs [WC] Nicola Kuhn (ESP)
Ante Pavic (CRO) vs Tomislav Brkic (BIH)
Lorenzo Giustino (ITA) vs Federico Gaio (ITA)
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) vs [7] Andrej Martin (SVK)
[8] Enrique Lopez Perez (ESP) vs Pedja Krstin (SRB)
Ricardo Ojeda Lara (ESP) vs Mohamed Safwat (EGY)
[WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) vs Alessandro Giannessi (ITA)
[Q] vs [3] Ramkumar Ramanathan (IND)
[6] Daniel Gimeno Traver (ESP) vs [Q]
Ivan Nedelko (RUS) vs Kamil Majchrzak (POL)
[SE] Facundo Arguello (ARG) vs [WC] Pedro Cachin (ARG)
Matteo Donati (ITA) vs [2] Yannick Maden (GER)
MAIN DRAW
[1] Pedro Sousa (POR) vs Pedro Martinez Portero (ESP)
Kenny De Schepper (FRA) vs [Q]
[WC] Javier Barranco Cosano (ESP) vs [Q]
Adam Pavlasek (CZE) vs [5] Casper Ruud (NOR)
[4] Marco Trungelliti (ARG) vs [WC] Nicola Kuhn (ESP)
Ante Pavic (CRO) vs Tomislav Brkic (BIH)
Lorenzo Giustino (ITA) vs Federico Gaio (ITA)
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) vs [7] Andrej Martin (SVK)
[8] Enrique Lopez Perez (ESP) vs Pedja Krstin (SRB)
Ricardo Ojeda Lara (ESP) vs Mohamed Safwat (EGY)
[WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) vs Alessandro Giannessi (ITA)
[Q] vs [3] Ramkumar Ramanathan (IND)
[6] Daniel Gimeno Traver (ESP) vs [Q]
Ivan Nedelko (RUS) vs Kamil Majchrzak (POL)
[SE] Facundo Arguello (ARG) vs [WC] Pedro Cachin (ARG)
Matteo Donati (ITA) vs [2] Yannick Maden (GER)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
2018 Zhangjiagang International Challenger
MAIN DRAW
[1] Jason Jung (TPE) vs [Q]
Zhe Li (CHN) vs [WC] Zhizhen Zhang (CHN)
Tsung Hua Yang (TPE) vs Akira Santillan (AUS)
[WC] Rigele Te (CHN) vs [5] Filip Peliwo (CAN)
[4] Go Soeda (JPN) vs Alessandro Bega (ITA)
Yunseong Chung (KOR) vs Roman Safiullin (RUS)
Soon Woo Kwon (KOR) vs [Q]
Saketh Myneni (IND) vs [8] Alexander Bublik (KAZ)
[7] Hiroki Moriya (JPN) vs [Q]
Yasutaka Uchiyama (JPN) vs Blaz Kavcic (SLO)
Uladzimir Ignatik (BLR) vs Aldin Setkic (BIH)
Duck Hee Lee (KOR) vs [3] Ze Zhang (CHN)
[6] Miomir Kecmanovic (SRB) vs Max Purcell (AUS)
Jurij Rodionov (AUT) vs [Q]
[WC] Yibing Wu (CHN) vs [WC] Yecong He (CHN)
Steven Diez (CAN) vs [2] Tatsuma Ito (JPN)
MAIN DRAW
[1] Jason Jung (TPE) vs [Q]
Zhe Li (CHN) vs [WC] Zhizhen Zhang (CHN)
Tsung Hua Yang (TPE) vs Akira Santillan (AUS)
[WC] Rigele Te (CHN) vs [5] Filip Peliwo (CAN)
[4] Go Soeda (JPN) vs Alessandro Bega (ITA)
Yunseong Chung (KOR) vs Roman Safiullin (RUS)
Soon Woo Kwon (KOR) vs [Q]
Saketh Myneni (IND) vs [8] Alexander Bublik (KAZ)
[7] Hiroki Moriya (JPN) vs [Q]
Yasutaka Uchiyama (JPN) vs Blaz Kavcic (SLO)
Uladzimir Ignatik (BLR) vs Aldin Setkic (BIH)
Duck Hee Lee (KOR) vs [3] Ze Zhang (CHN)
[6] Miomir Kecmanovic (SRB) vs Max Purcell (AUS)
Jurij Rodionov (AUT) vs [Q]
[WC] Yibing Wu (CHN) vs [WC] Yecong He (CHN)
Steven Diez (CAN) vs [2] Tatsuma Ito (JPN)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Aon Open Challenger
MAIN DRAW
[1] Benoit Paire (FRA) vs Stefano Travaglia (ITA)
Gianluigi Quinzi (ITA) vs Viktor Galovic (ITA)
[WC] Giovanni Fonio (ITA) vs Gastao Elias (POR)
Rogerio Dutra Silva (BRA) vs [5] Federico Delbonis (ARG)
[4] Hubert Hurkacz (POL) vs Andrea Arnaboldi (ITA)
Juan Ignacio Londero (ARG) vs [Q]
Alexey Vatutin (RUS) vs [Q]
Stephane Robert (FRA) vs [8] Lorenzo Sonego (ITA)
[6] Guido Andreozzi (ARG) vs [WC] Andrea Basso (ITA)
[WC] Dustin Brown (GER) vs Pablo Andujar (ESP)
[Alt] Lukas Rosol (CZE) vs [Q]
Salvatore Caruso (ITA) vs [3] Paolo Lorenzi (ITA)
[7] Thiago Monteiro (BRA) vs Christian Garin (CHI)
Stefano Napolitano (ITA) vs [Q]
Sebastian Ofner (AUT) vs Gian Marco Moroni (ITA)
[WC] Filippo Baldi (ITA) vs [2] Martin Klizan (SVK)
MAIN DRAW
[1] Benoit Paire (FRA) vs Stefano Travaglia (ITA)
Gianluigi Quinzi (ITA) vs Viktor Galovic (ITA)
[WC] Giovanni Fonio (ITA) vs Gastao Elias (POR)
Rogerio Dutra Silva (BRA) vs [5] Federico Delbonis (ARG)
[4] Hubert Hurkacz (POL) vs Andrea Arnaboldi (ITA)
Juan Ignacio Londero (ARG) vs [Q]
Alexey Vatutin (RUS) vs [Q]
Stephane Robert (FRA) vs [8] Lorenzo Sonego (ITA)
[6] Guido Andreozzi (ARG) vs [WC] Andrea Basso (ITA)
[WC] Dustin Brown (GER) vs Pablo Andujar (ESP)
[Alt] Lukas Rosol (CZE) vs [Q]
Salvatore Caruso (ITA) vs [3] Paolo Lorenzi (ITA)
[7] Thiago Monteiro (BRA) vs Christian Garin (CHI)
Stefano Napolitano (ITA) vs [Q]
Sebastian Ofner (AUT) vs Gian Marco Moroni (ITA)
[WC] Filippo Baldi (ITA) vs [2] Martin Klizan (SVK)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Oracle Challenger Series - Chicago
MAIN DRAW
[1] Andreas Seppi (ITA) vs Ivo Karlovic (CRO)
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) vs [WC] Jc Aragone (USA)
[Alt)Dominik Koepfer (GER) vs [Q]
Mitchell Krueger (USA) vs [7] Elias Ymer (SWE)
[3] Vasek Pospisil (CAN) vs [Alt] Donald Young (USA)
John Patrick Smith (AUS) vs [Alt] Roberto Cid (DOM)
Roberto Quiroz (ECU) vs Reilly Opelka (USA)
Christopher Eubanks (USA) vs [5] Michael Mmoh (USA)
[8] Noah Rubin (USA) vs Evan King (USA)
Alexei Popyrin (AUS) vs Victor Estrella Burgos (DOM)
[Alt] Ernesto Escobedo (USA) vs [Q]
Bjorn Fratangelo (USA) vs [4] Viktor Troicki (SRB)
[6] Ruben Bemelmans (BEL) vs Darian King (BAR)
[WC] Thai Son Kwiatkowski (USA) vs [Q]
[WC] Tommy Paul (USA) vs [Q]
Marcelo Arevalo (ESA) vs [2] Denis Istomin (UZB)
MAIN DRAW
[1] Andreas Seppi (ITA) vs Ivo Karlovic (CRO)
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) vs [WC] Jc Aragone (USA)
[Alt)Dominik Koepfer (GER) vs [Q]
Mitchell Krueger (USA) vs [7] Elias Ymer (SWE)
[3] Vasek Pospisil (CAN) vs [Alt] Donald Young (USA)
John Patrick Smith (AUS) vs [Alt] Roberto Cid (DOM)
Roberto Quiroz (ECU) vs Reilly Opelka (USA)
Christopher Eubanks (USA) vs [5] Michael Mmoh (USA)
[8] Noah Rubin (USA) vs Evan King (USA)
Alexei Popyrin (AUS) vs Victor Estrella Burgos (DOM)
[Alt] Ernesto Escobedo (USA) vs [Q]
Bjorn Fratangelo (USA) vs [4] Viktor Troicki (SRB)
[6] Ruben Bemelmans (BEL) vs Darian King (BAR)
[WC] Thai Son Kwiatkowski (USA) vs [Q]
[WC] Tommy Paul (USA) vs [Q]
Marcelo Arevalo (ESA) vs [2] Denis Istomin (UZB)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Cassis, Chicago, Genua, Sewilla, Zhangjiagang 2018
Cassis Open Provence
MAIN DRAW
[1] Ricardas Berankis (LTU) vs [Q] Enzo Couacaud (FRA)
Goncalo Oliveira (POR) vs Matthias Bachinger (GER)
Scott Griekspoor (NED) vs Evgeny Karlovskiy (RUS)
Norbert Gombos (SVK) vs [8] Mats Moraing (GER)
[3] Adrian Menendez-Maceiras (ESP) vs [WC] Arthur Rinderknech (FRA)
[WC] Alexandre Muller (FRA) vs [Q] Daniel Evans (GBR)
[WC] Elliot Benchetrit (FRA) vs [Q] Tak Khunn Wang (FRA)
Antoine Hoang (FRA) vs [7] Gregoire Barrere (FRA)
[6] Bernard Tomic (AUS) vs Tallon Griekspoor (NED)
Nikola Milojevic (SRB) vs James Ward (GBR)
Oriol Roca Batalla (ESP) va [Q] Jonathan Kanar (FRA)
Oscar Otte (GER) vs [4] Sergiej Stachowski (UKR)
[5] Ugo Humbert (FRA) vs Cem Ilkel (TUR)
Tobias Kamke (GER) vs Aleksandr Niedowiesow (UKR)
[WC] Mathias Bourgue (FRA) vs Vaclav Safranek (CZE)
Quentin Halys (FRA) vs [2] Corentin Moutet (FRA)
MAIN DRAW
[1] Ricardas Berankis (LTU) vs [Q] Enzo Couacaud (FRA)
Goncalo Oliveira (POR) vs Matthias Bachinger (GER)
Scott Griekspoor (NED) vs Evgeny Karlovskiy (RUS)
Norbert Gombos (SVK) vs [8] Mats Moraing (GER)
[3] Adrian Menendez-Maceiras (ESP) vs [WC] Arthur Rinderknech (FRA)
[WC] Alexandre Muller (FRA) vs [Q] Daniel Evans (GBR)
[WC] Elliot Benchetrit (FRA) vs [Q] Tak Khunn Wang (FRA)
Antoine Hoang (FRA) vs [7] Gregoire Barrere (FRA)
[6] Bernard Tomic (AUS) vs Tallon Griekspoor (NED)
Nikola Milojevic (SRB) vs James Ward (GBR)
Oriol Roca Batalla (ESP) va [Q] Jonathan Kanar (FRA)
Oscar Otte (GER) vs [4] Sergiej Stachowski (UKR)
[5] Ugo Humbert (FRA) vs Cem Ilkel (TUR)
Tobias Kamke (GER) vs Aleksandr Niedowiesow (UKR)
[WC] Mathias Bourgue (FRA) vs Vaclav Safranek (CZE)
Quentin Halys (FRA) vs [2] Corentin Moutet (FRA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość