T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Tydzień 11
Data startu: 12 marzec
Drummondville (Kanada)
Typ: $75,000
Zwycięzca z 2017: SHAPOVALOV, Denis
Nawierzchnia: Twarda (hala)
Irving (USA)
Typ: $150,000+H
Zwycięzca z 2017: BEDENE, Aljaz
Nawierzchnia: Twarda
Shenzhen (Chiny)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca z 2017: SUGITA, Yuichi
Nawierzchnia: Twarda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Drummondville - lista zgłoszeń:
Pospisil,Vasek CAN 83
Djere,LasIo SRB 90
Laaksonen, Henri SUI 128
Sakharov, Gleb FRA 154
Broady, Liam GBR 161
Bachinger, Matthias GER 164
Auger-Aliassime, Felix CAN 167
Kudla, Denis USA 169
Peliwo, Filip CAN 182
King, Evan USA 192
Schnur,Brayden CAN 200
Bonzi, Benjamin FRA 202
Kuhn, Nicola ESP 204
Millot, Vincent FRA 208
Novikov, Dennis USA 210
Kokkinakis,Thanasi AUS 215
Griekspoor,Tallon NED 218
Kamke, Tobias GER 222
Smith, John-Patrick AUS 225
Opelka, Reilly USA 228
Arnaboldi,Andrea ITA 230
Koepfer, Dominik GER 231
Rezerwowi:
1. Rubin, Noah USA 234
2. Harrison, Christian USA 238
3. Danoevic, Frank CAN 241 [PR]
4. Krueger, Mitchell USA 243
5. Lestienne, Constant FRA 248
6. Leshem,Edan ISR 251
7. Heyman, Christopher BEL 258
8. Kelly, Dayne AUS 264
9. Jaloviec, Marek CZE 268
10. Krajioek, Austin USA 270
11. Choinski, Jan GER 282
12. Vanni, Luca ITA 287
13. Ward, Alexander GBR 289
14. Puetz, Tim GER 293
15. Pavic, Ante CRO 294
16. Karlovskiy, Jewgienij RUS 298
17. Eubanks, Christopher USA 301
18. Skugor, Franko CRO 303
19. Przysiężny, Michał POL 304 [PR]
20. Mertens, Yannick BEL 309
21. Statham, Rubin NZL 314
22. De Loore, Joris BEL 320
23. Janvier, Maxime FRA 327
24. Scholtz, Nicolaas RSA 329
25. Uchida, Kaichi JPN 330
26. Gonzalez, Alejandro COL 331
------------------------------------------------
27. Basso, Andrea ITA 333
28. Cipolla, Flavio ITA 336 [PR]
29. Horansky, Filip SVK 341
30. Danoevic, Frank CAN 344
31. Fanselow, Sebastian GER 345
32. Escoffier, Antoine FRA 346
Pospisil,Vasek CAN 83
Laaksonen, Henri SUI 128
Sakharov, Gleb FRA 154
Broady, Liam GBR 161
Kudla, Denis USA 169
Peliwo, Filip CAN 182
King, Evan USA 192
Schnur,Brayden CAN 200
Bonzi, Benjamin FRA 202
Kuhn, Nicola ESP 204
Millot, Vincent FRA 208
Kamke, Tobias GER 222
Smith, John-Patrick AUS 225
Arnaboldi,Andrea ITA 230
Koepfer, Dominik GER 231
Rezerwowi:
2. Harrison, Christian USA 238
3. Danoevic, Frank CAN 241 [PR]
5. Lestienne, Constant FRA 248
9. Jaloviec, Marek CZE 268
10. Krajioek, Austin USA 270
11. Choinski, Jan GER 282
12. Vanni, Luca ITA 287
13. Ward, Alexander GBR 289
14. Puetz, Tim GER 293
15. Pavic, Ante CRO 294
17. Eubanks, Christopher USA 301
18. Skugor, Franko CRO 303
19. Przysiężny, Michał POL 304 [PR]
22. De Loore, Joris BEL 320
24. Scholtz, Nicolaas RSA 329
26. Gonzalez, Alejandro COL 331
------------------------------------------------
27. Basso, Andrea ITA 333
28. Cipolla, Flavio ITA 336 [PR]
29. Horansky, Filip SVK 341
30. Danoevic, Frank CAN 344
31. Fanselow, Sebastian GER 345
32. Escoffier, Antoine FRA 346
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Irving - lista zgłoszeń:
Sugita,Yuichi JPN 41
Bedene,Aljaz SLO 43
Miedwiediew,Daniił RUS 50
Johnson, Steve USA 51
Donaldson, Jared USA 57
Vesely, Jiri CZE 61
Fucsovics, Marton HUN 62
Troicki, Viktor SRB 65
Simon, Gilles FRA 66
Zeballos, Horacio ARG 68
Marterer, Maximilian GER 70
Copil, Marius ROU 73
Basic, Mirza BIH 74
Donskoj, Jewgienij RUS 76
Basilaszwili, Nikołoz GEO 77
Istomin, Denis UZB 79
Fabbiano, Thomas ITA 81
Kicker, Nicolas ARG 86
Albot, Radu MDA 87
Ebden, Matthew AUS 88
Kukuszkin, Michaił KAZ 89
Tiafoe, Frances USA 91
Jużny, Michaił RUS 93
Jarry, Nicolas CHI 94
Rezerwowi:
1. Chardy, Jeremy FRA 96
2. Sela, Dudi ISR 97
3. Lacko, Lukas SVK 98
4. Bhambri, Yuki IND 101
5. Berankis, Ricardas LTU 108
6. Baghdatis, Marcos CYP 112
7. Bemelmans, Ruben BEL 113
8. Norrie, Cameron GBR 115
9. Stachowski, Sergiej UKR 118
10. Menendez-Maceiras, Adrian ESP 119
11. Berrettini, Matteo ITA 121
12. Smyczek, Tim USA 125
13. Travaglia, Stefano ITA 129
14. Bublik, Alexander KAZ 131
15. Ymer, Elias SWE 134
16. Ramanathan, Ramkumar IND 140
17. de Minaur, Alex AUS 141
18. Polansky, Peter CAN 143
19. Hemery, Calvin FRA 150
20. Kozlov, Stefan USA 157
21. Mmoh, Michael USA 174
22. Arevalo, Marcelo ESA 214
23. Krstin, Pedja SRB 232
24. Rubin, Noah USA 234
25. Harrison, Christian USA 238
26. Lestienne, Constant FRA 248
27. Kelly, Dayne AUS 264
28. Choinski, Jan GER 282
29. Galan, Daniel Elahi OCL 292
30. Pavic, Ante CRO 294
31. Skugor, Franko CRO 303
32. Statham. Rubin NZL 314
33. Uchida Kaichi JPN 330
34. Gonzalez Alejandro COL 331
35. Cipolla Flavio ITA 336 [PR]
36. Horansky Filip SVK 341
37. Fanselow Sebastian GER 345
------------------------------------------------
38. Lamasine Tristan FRA 354
39. Hiltzik Jared USA 358
Sugita,Yuichi JPN 41
Miedwiediew,Daniił RUS 50
Johnson, Steve USA 51
Donaldson, Jared USA 57
Fucsovics, Marton HUN 62
Simon, Gilles FRA 66
Marterer, Maximilian GER 70
Basic, Mirza BIH 74
Donskoj, Jewgienij RUS 76
Istomin, Denis UZB 79
Fabbiano, Thomas ITA 81
Albot, Radu MDA 87
Ebden, Matthew AUS 88
Kukuszkin, Michaił KAZ 89
Jużny, Michaił RUS 93
Rezerwowi:
2. Sela, Dudi ISR 97
3. Lacko, Lukas SVK 98
5. Berankis, Ricardas LTU 108
7. Bemelmans, Ruben BEL 113
8. Norrie, Cameron GBR 115
9. Stachowski, Sergiej UKR 118
11. Berrettini, Matteo ITA 121
12. Smyczek, Tim USA 125
14. Bublik, Alexander KAZ 131
15. Ymer, Elias SWE 134
17. de Minaur, Alex AUS 141
18. Polansky, Peter CAN 143
19. Hemery, Calvin FRA 150
20. Kozlov, Stefan USA 157
21. Mmoh, Michael USA 174
23. Krstin, Pedja SRB 232
25. Harrison, Christian USA 238
26. Lestienne, Constant FRA 248
27. Kelly, Dayne AUS 264
28. Choinski, Jan GER 282
29. Galan, Daniel Elahi OCL 292
31. Skugor, Franko CRO 303
32. Statham. Rubin NZL 314
33. Uchida Kaichi JPN 330
34. Gonzalez Alejandro COL 331
35. Cipolla Flavio ITA 336 [PR]
36. Horansky Filip SVK 341
37. Fanselow Sebastian GER 345
------------------------------------------------
39. Hiltzik Jared USA 358
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Shenzhen - lista zgłoszeń:
Thompson, Jordan AUS 95
Millman, John AUS 103
Kavcic, Blaz SLO 109
Jaziri, Malek TUN 116
Granollers, Marcel ESP 126
Otte, Oscar GER 137
Maden, Yannick GER 142
Tipsarevic, Janko SRB 148
Vatutin, Alexey RUS 152
Jung, Jason TPE 153
Moraing, Mats GER 155
Soeda, Go JPN 156
Zopp, Jurgen EST 165
Sonego, Lorenzo ITA 172
Kecmanovic, Miomir SRB 176
Kwon, Soonwoo KOR 180
Ito, Tatsuma JPN 181
Galovic, Viktor CRO 183
Ignatik, Uladzimir BLR 186
Munar, Jaume ESP 187
Caruso, Salvatore ITA 189
Lee, Duckhee KOR 190
Rezerwowi:
1. Iwaszka, Ilja BLR 193
2. Milojevic. Nikola SRB 195
-------------------------------------
3. Rola. Blaz SLO 198
4. Kubler. Jason AUS 205
5. Napolitano, Stefano ITA 207
6. Majchrzak. Kamil POL 211
7. Nagal. Sumit IND 216
8. Hurkacz, Hubert POL 219
9. Safwat, Mohamed EGY 226
10. Niedowiesow, Aleksandr KAZ 233
11. Gunneswaran, Prajnesh IND 242
12. Bolt. Alex AUS 246
13. Takahashi. Yusuke JPN 247
14. Leshem. Edan ISR 251
15. Wu. Di CHN 252
16. Whittington, Andrew AUS 253
17. Heyman. Christopher BEL 258
18. Donati. Matteo ITA 261
19. Kelly, Dayne AUS 264
20. Myneni, Saketh IND 267 [PR]
21. Zhang, Ze CHN 280
22. Quinzi. Gianluigi ITA 286
23. Harris, Lloyd RSA 297
24. Krawczuk, Konstantin RUS 300
25. Gabaszwili. Tejmuraz RUS 302
26. Hossam, Youssef EGY 305
27. Ortega-Olmedo, Roberto ESP 308
28. Wu, Yibing CHN 315
29. Banes, Maverick AUS 316
30. Li, Zhe CHN 328
31. Uchida, Kaichi JPN 330
32. Basso, Andrea ITA 333
Thompson, Jordan AUS 95
Kavcic, Blaz SLO 109
Jaziri, Malek TUN 116
Granollers, Marcel ESP 126
Otte, Oscar GER 137
Maden, Yannick GER 142
Vatutin, Alexey RUS 152
Jung, Jason TPE 153
Moraing, Mats GER 155
Soeda, Go JPN 156
Zopp, Jurgen EST 165
Sonego, Lorenzo ITA 172
Kecmanovic, Miomir SRB 176
Kwon, Soonwoo KOR 180
Ito, Tatsuma JPN 181
Galovic, Viktor CRO 183
Ignatik, Uladzimir BLR 186
Munar, Jaume ESP 187
Caruso, Salvatore ITA 189
Lee, Duckhee KOR 190
Rezerwowi:
1. Iwaszka, Ilja BLR 193
2. Milojevic. Nikola SRB 195
-------------------------------------
3. Rola. Blaz SLO 198
4. Kubler. Jason AUS 205
5. Napolitano, Stefano ITA 207
6. Majchrzak. Kamil POL 211
7. Nagal. Sumit IND 216
8. Hurkacz, Hubert POL 219
9. Safwat, Mohamed EGY 226
10. Niedowiesow, Aleksandr KAZ 233
11. Gunneswaran, Prajnesh IND 242
12. Bolt. Alex AUS 246
13. Takahashi. Yusuke JPN 247
14. Leshem. Edan ISR 251
15. Wu. Di CHN 252
16. Whittington, Andrew AUS 253
17. Heyman. Christopher BEL 258
18. Donati. Matteo ITA 261
19. Kelly, Dayne AUS 264
20. Myneni, Saketh IND 267 [PR]
21. Zhang, Ze CHN 280
22. Quinzi. Gianluigi ITA 286
23. Harris, Lloyd RSA 297
24. Krawczuk, Konstantin RUS 300
25. Gabaszwili. Tejmuraz RUS 302
26. Hossam, Youssef EGY 305
27. Ortega-Olmedo, Roberto ESP 308
28. Wu, Yibing CHN 315
29. Banes, Maverick AUS 316
30. Li, Zhe CHN 328
31. Uchida, Kaichi JPN 330
32. Basso, Andrea ITA 333
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Shenzhen - MD:
[1] Malek Jaziri (TUN) vs Nikola Milojevic (SRB)
Jason Jung (TPE) vs Duck Hee Lee (KOR)
[SE] Hubert Hurkacz (POL) vs Lorenzo Sonego (ITA)
[Q] vs [5] Yannick Maden (GER)
[4] Marcel Granollers (ESP) vs Miomir Kecmanovic (SRB)
Viktor Galovic (ITA) vs [Q]
Jaume Munar (ESP) vs [WC] Ze Zhang (CHN)
[WC] Zhizhen Zhang (CHN) vs [6] Oscar Otte (GER)
[8] Jurgen Zopp (EST) vs [SE] Alex Bolt (AUS)
Alexey Vatutin (RUS) vs [WC] Zhe Li (CHN)
[WC] Di Wu (CHN) vs Tatsuma Ito (JPN)
Uladzimir Ignatik (BLR) vs [3] Blaz Kavcic (SLO)
[7] Ilja Iwaszka (BLR) vs [Q]
Soon Woo Kwon (KOR) vs Mats Moraing (GER)
Go Soeda (JPN) vs Salvatore Caruso (ITA)
[Q] vs [2] Jordan Thompson (AUS)
[1] Malek Jaziri (TUN) vs Nikola Milojevic (SRB)
Jason Jung (TPE) vs Duck Hee Lee (KOR)
[SE] Hubert Hurkacz (POL) vs Lorenzo Sonego (ITA)
[Q] vs [5] Yannick Maden (GER)
[4] Marcel Granollers (ESP) vs Miomir Kecmanovic (SRB)
Viktor Galovic (ITA) vs [Q]
Jaume Munar (ESP) vs [WC] Ze Zhang (CHN)
[WC] Zhizhen Zhang (CHN) vs [6] Oscar Otte (GER)
[8] Jurgen Zopp (EST) vs [SE] Alex Bolt (AUS)
Alexey Vatutin (RUS) vs [WC] Zhe Li (CHN)
[WC] Di Wu (CHN) vs Tatsuma Ito (JPN)
Uladzimir Ignatik (BLR) vs [3] Blaz Kavcic (SLO)
[7] Ilja Iwaszka (BLR) vs [Q]
Soon Woo Kwon (KOR) vs Mats Moraing (GER)
Go Soeda (JPN) vs Salvatore Caruso (ITA)
[Q] vs [2] Jordan Thompson (AUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Drummondville - MD:
[1] Vasek Pospisil (CAN) vs Ante Pavic (CRO)
[WC] Benjamin Sigouin (CAN) vs [Alt] Nicolaas Scholtz (RSA)
[WC] Pavel Krainik (CAN) vs Dominik Koepfer (GER)
[Q] vs [7] Evan King (USA)
[4] Liam Broady (GBR) vs [LL] Aragone JC (USA)
[WC] Samuel Monette (CAN) vs [Q]
Benjamin Bonzi (FRA) vs Vincent Millot (FRA)
[Alt] Alejandro Gonzalez (COL) vs [6] Filip Peliwo (CAN)
[8] Brayden Schnur (CAN) vs [PR] Michał Przysiężny (POL)
Christian Harrison (USA) vs John Patrick Smith (AUS)
[WC] Jack Mingjie Lin (CAN) vs [PR] Frank Dancevic (CAN)
Constant Lestienne (FRA) vs [3] Gleb Sakharov (FRA)
[5] Denis Kudla (USA) vs [Q]
Franco Skugor (CRO) vs [Alt] Joris De Loore (BEL)
Nicola Kuhn (GER) vs [Q]
[Q] vs [2] Henri Laaksonen (SUI)
[1] Vasek Pospisil (CAN) vs Ante Pavic (CRO)
[WC] Benjamin Sigouin (CAN) vs [Alt] Nicolaas Scholtz (RSA)
[WC] Pavel Krainik (CAN) vs Dominik Koepfer (GER)
[Q] vs [7] Evan King (USA)
[4] Liam Broady (GBR) vs [LL] Aragone JC (USA)
[WC] Samuel Monette (CAN) vs [Q]
Benjamin Bonzi (FRA) vs Vincent Millot (FRA)
[Alt] Alejandro Gonzalez (COL) vs [6] Filip Peliwo (CAN)
[8] Brayden Schnur (CAN) vs [PR] Michał Przysiężny (POL)
Christian Harrison (USA) vs John Patrick Smith (AUS)
[WC] Jack Mingjie Lin (CAN) vs [PR] Frank Dancevic (CAN)
Constant Lestienne (FRA) vs [3] Gleb Sakharov (FRA)
[5] Denis Kudla (USA) vs [Q]
Franco Skugor (CRO) vs [Alt] Joris De Loore (BEL)
Nicola Kuhn (GER) vs [Q]
[Q] vs [2] Henri Laaksonen (SUI)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Kokkinakis nie gra, bo regeneruje się po długich meczach z Lopezem i Baghdatisem w krótkim odstępie czasu?
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171500
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Atakuje Miami.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Irving:
OUT Bedene,Aljaz
OUT Miedwiediew,Daniił
OUT Vesely, Jiri
OUT Troicki, Viktor
OUT Basilaszwili, Nikołoz
OUT Istomin, Denis
OUT Kicker, Nicolas
OUT Tiafoe, Frances
OUT Jarry, Nicolas
IN Lacko, Lukas
IN Bhambri, Yuki
IN Berankis, Ricardas
IN Baghdatis, Marcos
IN Bemelmans, Ruben
IN Norrie, Cameron
IN Stachowski, Sergiej
IN Menendez-Maceiras, Adrian
IN Berrettini, Matteo
OUT Bedene,Aljaz
OUT Miedwiediew,Daniił
OUT Vesely, Jiri
OUT Troicki, Viktor
OUT Basilaszwili, Nikołoz
OUT Istomin, Denis
OUT Kicker, Nicolas
OUT Tiafoe, Frances
OUT Jarry, Nicolas
IN Lacko, Lukas
IN Bhambri, Yuki
IN Berankis, Ricardas
IN Baghdatis, Marcos
IN Bemelmans, Ruben
IN Norrie, Cameron
IN Stachowski, Sergiej
IN Menendez-Maceiras, Adrian
IN Berrettini, Matteo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Irving - MD:
[1] Yuichi Sugita (JPN) vs [Alt] Matteo Berrettini (ITA)
[Alt] Pedja Krstin (SRB) vs [Alt] Tim Smyczek (USA)
Herbert Jody Maginley (ANT) vs Mirza Basic (BIH)
Ricardas Berankis (LTU) vs [5] Gilles Simon (FRA)
[4] Marton Fucsovics (HUN) vs [WC] Philipp Petzschner (GER)
[Alt] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) vs [Alt] Elias Ymer (SWE)
[Q] Arthur Rinderknech (FRA) vs [Q] Or Ram Harel (ISR)
[Q] Petros Chrysochos (CYP) vs [8] Thomas Fabbiano (ITA)
[6] Maximilian Marterer (GER) vs [WC] Alex De Minaur (AUS)
Michaił Jużny (RUS) vs Matthew Ebden (AUS)
[Alt] Sebastian Fanselow (GER) vs Lukas Lacko (SVK)
[Alt] Sergiej Stachowski (UKR) vs [3] Steve Johnson (USA)
[7] Jewgienij Donskoj (RUS) vs [Alt] Michael Mmoh (USA)
[Q] Patrick Kypson (USA) vs [Alt] Bjorn Fratangelo (USA)
Michaił Kukuszkin (KAZ) vs [Alt] Austin Krajicek (USA)
Radu Albot (MDA) vs [2] Jared Donaldson (USA)
[1] Yuichi Sugita (JPN) vs [Alt] Matteo Berrettini (ITA)
[Alt] Pedja Krstin (SRB) vs [Alt] Tim Smyczek (USA)
Herbert Jody Maginley (ANT) vs Mirza Basic (BIH)
Ricardas Berankis (LTU) vs [5] Gilles Simon (FRA)
[4] Marton Fucsovics (HUN) vs [WC] Philipp Petzschner (GER)
[Alt] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) vs [Alt] Elias Ymer (SWE)
[Q] Arthur Rinderknech (FRA) vs [Q] Or Ram Harel (ISR)
[Q] Petros Chrysochos (CYP) vs [8] Thomas Fabbiano (ITA)
[6] Maximilian Marterer (GER) vs [WC] Alex De Minaur (AUS)
Michaił Jużny (RUS) vs Matthew Ebden (AUS)
[Alt] Sebastian Fanselow (GER) vs Lukas Lacko (SVK)
[Alt] Sergiej Stachowski (UKR) vs [3] Steve Johnson (USA)
[7] Jewgienij Donskoj (RUS) vs [Alt] Michael Mmoh (USA)
[Q] Patrick Kypson (USA) vs [Alt] Bjorn Fratangelo (USA)
Michaił Kukuszkin (KAZ) vs [Alt] Austin Krajicek (USA)
Radu Albot (MDA) vs [2] Jared Donaldson (USA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Ostatecznie:
Drummondville:
OUT Djere,LasIo
OUT Bachinger, Matthias
OUT Auger-Aliassime, Felix
OUT Novikov, Dennis
OUT Kokkinakis,Thanasi
OUT Griekspoor,Tallon
OUT Kamke, Tobias
OUT Opelka, Reilly
OUT Arnaboldi,Andrea
IN Harrison, Christian
IN Danoevic, Frank
IN Lestienne, Constant
IN Pavic, Ante
IN Skugor, Franko
IN Przysiężny, Michał
IN De Loore, Joris
IN Scholtz, Nicolaas
IN Gonzalez, Alejandro
Irving:
OUT Bedene,Aljaz
OUT Miedwiediew,Daniił
OUT Vesely, Jiri
OUT Troicki, Viktor
OUT Zeballos, Horacio
OUT Copil, Marius
OUT Basilaszwili, Nikołoz
OUT Istomin, Denis
OUT Kicker, Nicolas
OUT Tiafoe, Frances
OUT Jarry, Nicolas
IN Lacko, Lukas
IN Berankis, Ricardas
IN Stachowski, Sergiej
IN Berrettini, Matteo
IN Smyczek, Tim
IN Ymer, Elias
IN Mmoh, Michael
IN Krstin, Pedja
IN Galan, Daniel Elahi
IN Fanselow Sebastian
IN Fratangelo Bjorn
Shenzhen:
OUT Millman, John
OUT Tipsarevic, Janko
IN Iwaszka, Ilja
IN Milojevic. Nikola
Fala wycofań dotknęła amerykańskie challengery w tym tygodniu.
W Irving do turnieju głównego wszedł rezerwowy nr.37!
Drummondville:
OUT Djere,LasIo
OUT Bachinger, Matthias
OUT Auger-Aliassime, Felix
OUT Novikov, Dennis
OUT Kokkinakis,Thanasi
OUT Griekspoor,Tallon
OUT Kamke, Tobias
OUT Opelka, Reilly
OUT Arnaboldi,Andrea
IN Harrison, Christian
IN Danoevic, Frank
IN Lestienne, Constant
IN Pavic, Ante
IN Skugor, Franko
IN Przysiężny, Michał
IN De Loore, Joris
IN Scholtz, Nicolaas
IN Gonzalez, Alejandro
Irving:
OUT Bedene,Aljaz
OUT Miedwiediew,Daniił
OUT Vesely, Jiri
OUT Troicki, Viktor
OUT Zeballos, Horacio
OUT Copil, Marius
OUT Basilaszwili, Nikołoz
OUT Istomin, Denis
OUT Kicker, Nicolas
OUT Tiafoe, Frances
OUT Jarry, Nicolas
IN Lacko, Lukas
IN Berankis, Ricardas
IN Stachowski, Sergiej
IN Berrettini, Matteo
IN Smyczek, Tim
IN Ymer, Elias
IN Mmoh, Michael
IN Krstin, Pedja
IN Galan, Daniel Elahi
IN Fanselow Sebastian
IN Fratangelo Bjorn
Shenzhen:
OUT Millman, John
OUT Tipsarevic, Janko
IN Iwaszka, Ilja
IN Milojevic. Nikola
Fala wycofań dotknęła amerykańskie challengery w tym tygodniu.
W Irving do turnieju głównego wszedł rezerwowy nr.37!
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Widzę, że Tiafoe po wygraniu turnieju, też już nie zamierza bawić się w CH. Mądra decyzja, lepiej poczekać 11 dni i przegrać w drugiej rundzie w Miami.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171500
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Jak nie trafi na RF w drugiej rundzie, to spokojnie powalczy. Amerykanie mają jakąś słabość do Miami, wydaje mi się, że przykładają się dużo bardziej niż do IW (nie wiem, może błędnie to czytam).
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
No właśnie, wydaje Ci się. Zależy od zawodnika, taki Fritz (pochodzący z Kalifornii) jeśli już gdzieś się bardziej przykłada, to właśnie w IW.
A Tiafoe może i powalczy, ale jak źle polosuje, to pewnie poleci w drugim meczu, to chciałem przekazać.
A Tiafoe może i powalczy, ale jak źle polosuje, to pewnie poleci w drugim meczu, to chciałem przekazać.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171500
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Nie popisał się Kuhn.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Shenzhen - I runda:
[1] Malek Jaziri (TUN) d. Nikola Milojevic (SRB) 7-5 1-6 7-5
Duck Hee Lee (KOR) d. Jason Jung (TPE) 4-6 7-5 6-4
[SE] Hubert Hurkacz (POL) d. Lorenzo Sonego (ITA) 6-7(4) 7-6(4) 6-3
[5] Yannick Maden (GER) d. [Q] Blaz Rola (SLO) 6-2 6-3
Miomir Kecmanovic (SRB) d. [4] Marcel Granollers (ESP) 6-3 6-4
Viktor Galovic (ITA) d. [Q] Jason Kubler (AUS) 3-6 7-5 6-3
[WC] Ze Zhang (CHN) d. Jaume Munar (ESP) 3-6 6-4 6-2
[6] Oscar Otte (GER) d. [WC] Zhizhen Zhang (CHN) 6-3 6-0
[8] Jurgen Zopp (EST) d. [SE] Alex Bolt (AUS) 2-6 7-5 6-4
[WC] Zhe Li (CHN) d. Alexey Vatutin (RUS) 6-2 6-3
Tatsuma Ito (JPN) d. [WC] Di Wu (CHN) 7-6(5) 5-7 7-5
Uladzimir Ignatik (BLR) d. [3] Blaz Kavcic (SLO) 7-6(3) 3-6 6-3
[7] Ilja Iwaszka (BLR) d. [Q] Stefano Napolitano (ITA) 6-3 6-4
Mats Moraing (GER) d. Soon Woo Kwon (KOR) 6-0 6-3
Salvatore Caruso (ITA) d. Go Soeda (JPN) 6-4 4-6 6-4
[Q] Hiroki Moriya (JPN) d. [2] Jordan Thompson (AUS) 4-6 6-2 6-3
[1] Malek Jaziri (TUN) d. Nikola Milojevic (SRB) 7-5 1-6 7-5
Duck Hee Lee (KOR) d. Jason Jung (TPE) 4-6 7-5 6-4
[SE] Hubert Hurkacz (POL) d. Lorenzo Sonego (ITA) 6-7(4) 7-6(4) 6-3
[5] Yannick Maden (GER) d. [Q] Blaz Rola (SLO) 6-2 6-3
Miomir Kecmanovic (SRB) d. [4] Marcel Granollers (ESP) 6-3 6-4
Viktor Galovic (ITA) d. [Q] Jason Kubler (AUS) 3-6 7-5 6-3
[WC] Ze Zhang (CHN) d. Jaume Munar (ESP) 3-6 6-4 6-2
[6] Oscar Otte (GER) d. [WC] Zhizhen Zhang (CHN) 6-3 6-0
[8] Jurgen Zopp (EST) d. [SE] Alex Bolt (AUS) 2-6 7-5 6-4
[WC] Zhe Li (CHN) d. Alexey Vatutin (RUS) 6-2 6-3
Tatsuma Ito (JPN) d. [WC] Di Wu (CHN) 7-6(5) 5-7 7-5
Uladzimir Ignatik (BLR) d. [3] Blaz Kavcic (SLO) 7-6(3) 3-6 6-3
[7] Ilja Iwaszka (BLR) d. [Q] Stefano Napolitano (ITA) 6-3 6-4
Mats Moraing (GER) d. Soon Woo Kwon (KOR) 6-0 6-3
Salvatore Caruso (ITA) d. Go Soeda (JPN) 6-4 4-6 6-4
[Q] Hiroki Moriya (JPN) d. [2] Jordan Thompson (AUS) 4-6 6-2 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Drummondville - I runda:
[1] Vasek Pospisil (CAN) d. Ante Pavic (CRO) 7-5 6-3
[Alt] Nicolaas Scholtz (RSA) d. [WC] Benjamin Sigouin (CAN) 6-1 2-6 6-4
Dominik Koepfer (GER) d. [WC] Pavel Krainik (CAN) 3-6 7-5 6-2
[7] Evan King (USA) d. [Q] Aleksandar Vukic (AUS) 7-6(1) 6-4
[LL] Jc Aragone (USA) d. [4] Liam Broady (GBR) 4-6 6-4 7-6(3)
[WC] Samuel Monette (CAN) d. [Q] Ruan Roelofse (RSA) 6-3 6-4
Benjamin Bonzi (FRA) d. Vincent Millot (FRA) 6-4 5-7 7-5
[6] Filip Peliwo (CAN) d. [Alt] Alejandro Gonzalez (COL) 6-3 4-6 6-3
[8] Brayden Schnur (CAN) d. [PR] Michal Przysiezny (POL) 7-6(3) 6-2
Christian Harrison (USA) d. John Patrick Smith (AUS) 6-0 6-7(5) 7-6(4)
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. [WC] Jack Mingjie Lin (CAN) 7-5 6-1
Constant Lestienne (FRA) d. [3] Gleb Sakharov (FRA) 6-3 i krecz (prawy nadgarstek)
[5] Denis Kudla (USA) d. [Q] Antoine Escoffier (FRA) 1-6 6-3 6-4
[Alt] Joris De Loore (BEL) d. Franco Skugor (CRO) 3-6 6-3 4-3 i krecz (lewy nadgarstek)
[LL] Jared Hiltzik (USA) d. Nicola Kuhn (GER) 6-4 6-3
[2] Henri Laaksonen (SUI) d. [Q] Alejandro Gomez (COL) 6-4 7-5
[1] Vasek Pospisil (CAN) d. Ante Pavic (CRO) 7-5 6-3
[Alt] Nicolaas Scholtz (RSA) d. [WC] Benjamin Sigouin (CAN) 6-1 2-6 6-4
Dominik Koepfer (GER) d. [WC] Pavel Krainik (CAN) 3-6 7-5 6-2
[7] Evan King (USA) d. [Q] Aleksandar Vukic (AUS) 7-6(1) 6-4
[LL] Jc Aragone (USA) d. [4] Liam Broady (GBR) 4-6 6-4 7-6(3)
[WC] Samuel Monette (CAN) d. [Q] Ruan Roelofse (RSA) 6-3 6-4
Benjamin Bonzi (FRA) d. Vincent Millot (FRA) 6-4 5-7 7-5
[6] Filip Peliwo (CAN) d. [Alt] Alejandro Gonzalez (COL) 6-3 4-6 6-3
[8] Brayden Schnur (CAN) d. [PR] Michal Przysiezny (POL) 7-6(3) 6-2
Christian Harrison (USA) d. John Patrick Smith (AUS) 6-0 6-7(5) 7-6(4)
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. [WC] Jack Mingjie Lin (CAN) 7-5 6-1
Constant Lestienne (FRA) d. [3] Gleb Sakharov (FRA) 6-3 i krecz (prawy nadgarstek)
[5] Denis Kudla (USA) d. [Q] Antoine Escoffier (FRA) 1-6 6-3 6-4
[Alt] Joris De Loore (BEL) d. Franco Skugor (CRO) 3-6 6-3 4-3 i krecz (lewy nadgarstek)
[LL] Jared Hiltzik (USA) d. Nicola Kuhn (GER) 6-4 6-3
[2] Henri Laaksonen (SUI) d. [Q] Alejandro Gomez (COL) 6-4 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Irving - I runda:
[Alt] Matteo Berrettini (ITA) d. [1] Yuichi Sugita (JPN) 3-6 6-1 7-6(3)
[Alt] Tim Smyczek (USA) d. [Alt] Pedja Krstin (SRB) 6-4 6-3
Mirza Basic (BIH) d. Herbert Jody Maginley (ANT) 6-2 6-1
[5] Gilles Simon (FRA) d. Ricardas Berankis (LTU) 6-2 6-2
[4] Marton Fucsovics (HUN) d. [WC] Philipp Petzschner (GER) 6-4 6-2
[Alt] Elias Ymer (SWE) d. [Alt] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-2 3-6 6-3
[Q] Arthur Rinderknech (FRA) d. [Q] Or Ram Harel (ISR) 3-6 7-5 6-4
[Q] Petros Chrysochos (CYP) d. [8] Thomas Fabbiano (ITA) 2-6 7-5 6-2
[WC] Alex De Minaur (AUS) d. [6] Maximilian Marterer (GER) 6-4 6-3
Michaił Jużny (RUS) d. Matthew Ebden (AUS) 3-6 6-1 7-6(4)
Lukas Lacko (SVK) d. [Alt] Sebastian Fanselow (GER) 6-4 6-3
[3] Steve Johnson (USA) d. [Alt] Sergiej Stschowski (UKR) 5-7 7-6(7) 6-4
[Alt] Michael Mmoh (USA) d. [LL] Tigre Hank (MEX) 6-1 6-2
[Alt] Bjorn Fratangelo (USA) d. [Q] Patrick Kypson (USA) 7-6(0) 6-0
Michaił Kukuszkin (KAZ) d. [Alt] Austin Krajicek (USA) 6-7(3) 6-4 7-5
[2] Jared Donaldson (USA) d. Radu Albot (MDA) 6-4 7-6(4)
[Alt] Matteo Berrettini (ITA) d. [1] Yuichi Sugita (JPN) 3-6 6-1 7-6(3)
[Alt] Tim Smyczek (USA) d. [Alt] Pedja Krstin (SRB) 6-4 6-3
Mirza Basic (BIH) d. Herbert Jody Maginley (ANT) 6-2 6-1
[5] Gilles Simon (FRA) d. Ricardas Berankis (LTU) 6-2 6-2
[4] Marton Fucsovics (HUN) d. [WC] Philipp Petzschner (GER) 6-4 6-2
[Alt] Elias Ymer (SWE) d. [Alt] Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-2 3-6 6-3
[Q] Arthur Rinderknech (FRA) d. [Q] Or Ram Harel (ISR) 3-6 7-5 6-4
[Q] Petros Chrysochos (CYP) d. [8] Thomas Fabbiano (ITA) 2-6 7-5 6-2
[WC] Alex De Minaur (AUS) d. [6] Maximilian Marterer (GER) 6-4 6-3
Michaił Jużny (RUS) d. Matthew Ebden (AUS) 3-6 6-1 7-6(4)
Lukas Lacko (SVK) d. [Alt] Sebastian Fanselow (GER) 6-4 6-3
[3] Steve Johnson (USA) d. [Alt] Sergiej Stschowski (UKR) 5-7 7-6(7) 6-4
[Alt] Michael Mmoh (USA) d. [LL] Tigre Hank (MEX) 6-1 6-2
[Alt] Bjorn Fratangelo (USA) d. [Q] Patrick Kypson (USA) 7-6(0) 6-0
Michaił Kukuszkin (KAZ) d. [Alt] Austin Krajicek (USA) 6-7(3) 6-4 7-5
[2] Jared Donaldson (USA) d. Radu Albot (MDA) 6-4 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Shenzhen - II runda:
[1] Malek Jaziri (TUN) d. Duck Hee Lee (KOR) 6-2 6-2
[SE] Hubert Hurkacz (POL) d. [5] Yannick Maden (GER) 6-3 6-4
Viktor Galovic (ITA) d. Miomir Kecmanovic (SRB) 6-1 6-2
[WC] Ze Zhang (CHN) d. [6] Oscar Otte (GER) 6-1 7-5
[8] Jurgen Zopp (EST) d. [WC] Zhe Li (CHN) 7-5 0-6 7-5
Tatsuma Ito (JPN) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 1-6 6-3 6-4
[7] Ilja Iwaszka (BLR) d. Mats Moraing (GER) 5-0 i krecz (ramię)
Salvatore Caruso (ITA) d. [Q] Hiroki Moriya (JPN) 6-3 3-6 6-4
[1] Malek Jaziri (TUN) d. Duck Hee Lee (KOR) 6-2 6-2
[SE] Hubert Hurkacz (POL) d. [5] Yannick Maden (GER) 6-3 6-4
Viktor Galovic (ITA) d. Miomir Kecmanovic (SRB) 6-1 6-2
[WC] Ze Zhang (CHN) d. [6] Oscar Otte (GER) 6-1 7-5
[8] Jurgen Zopp (EST) d. [WC] Zhe Li (CHN) 7-5 0-6 7-5
Tatsuma Ito (JPN) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 1-6 6-3 6-4
[7] Ilja Iwaszka (BLR) d. Mats Moraing (GER) 5-0 i krecz (ramię)
Salvatore Caruso (ITA) d. [Q] Hiroki Moriya (JPN) 6-3 3-6 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T11: Drummondville, Irving, Shenzhen 2018
Drummondville - II runda:
[1] Vasek Pospisil (CAN) d. [Alt] Nicolaas Scholtz (RSA) 7-6(2) 7-5
[7] Evan King (USA) d. Dominik Koepfer (GER) 6-4 7-6(6)
[LL] Jc Aragone (USA) d. [WC] Samuel Monette (CAN) 7-5 6-4
Benjamin Bonzi (FRA) d. [6] Filip Peliwo (CAN) 6-4 7-6(3)
[8] Brayden Schnur (CAN) d. Christian Harrison (USA) 6-4 6-3
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Constant Lestienne (FRA) 7-6(6) 6-2
[5] Denis Kudla (USA) d. [Alt] Joris De Loore (BEL) 6-3 5-7 6-2
[LL] Jared Hiltzik (USA) d. [2] Henri Laaksonen (SUI) 6-4 6-4
[1] Vasek Pospisil (CAN) d. [Alt] Nicolaas Scholtz (RSA) 7-6(2) 7-5
[7] Evan King (USA) d. Dominik Koepfer (GER) 6-4 7-6(6)
[LL] Jc Aragone (USA) d. [WC] Samuel Monette (CAN) 7-5 6-4
Benjamin Bonzi (FRA) d. [6] Filip Peliwo (CAN) 6-4 7-6(3)
[8] Brayden Schnur (CAN) d. Christian Harrison (USA) 6-4 6-3
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Constant Lestienne (FRA) 7-6(6) 6-2
[5] Denis Kudla (USA) d. [Alt] Joris De Loore (BEL) 6-3 5-7 6-2
[LL] Jared Hiltzik (USA) d. [2] Henri Laaksonen (SUI) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości