T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Tydzień 47
Data startu: 20 listopada
Andria (Włochy)
Typ: €43,000+H
Zwycięzca z 2016: Luca VANNI (ITA)
Nawierzchnia: dywanowa
Bangalore (Indie)
Typ: $100,000+H
Zwycięzca z 2016: Nie rozgrywano
Nawierzchnia: Twarda
Hua Hin (Tajlandia)
Typ: $150,000
Zwycięzca z 2016: Nie rozgrywano
Nawierzchnia: Twarda
Rio de Janeiro (Brazylia)
Typ: $50,000+H
Zwycięzca z 2016: Facundo BAGNIS (ARG)
Nawierzchnia: Ziemna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Andria - lista zgłoszeń:
Tsitsipas, Stefanos GRE 89
Copil, Marius ROU 92
Baghdatis, Marcos CYP 93
Marterer, Maximilian GER 106
Sijsling, lgor NED 127
Otte, Oscar GER 132
Travaglia, Stefano ITA 134
Berankis, Ricardas LTU 142
Tomic, Bernard AUS 145
Basic, Mirza BIH 158
Setkic, Aldin BIH 173
Ignatik, Uladzimir BLR 174
de Minaur, Alex AUS 183
Marczenko, Illja UKR 191
Sonego, Lorenzo ITA 216
Galovic, Viktor CRO 224
Kolar, Zdenek CZE 225
Arnaboldi, Andrea ITA 227
Donati, Matteo ITA 259
Viola, Matteo ITA 267
Jaloviec, Marek CZE 280
Skugor, Franko CRO 295
Rezerwowi:
1. Gakhov, lvan RUS 299
2. Grigelis Laurynas LTU 302
3. Nedelko, Ivan RUS 311
4. Basso, Andrea ITA 319
5. Horansky, Filip SVK 320
6. Bega, Alessandro ITA 328
7. Serdarusic, Nino CRO 333
8. Cipolla, Flavio TA 336
9. Fayziev, Sanjar UZB 340
10. Karlovskiy, Evgeny RUS 362
11. Olivetti, Albano FRA 373
12. Jomby, Tom FRA 380
13. ilella Martinez, Mario ESP 382
14. Virgili, Adelchi ITA 394
15. Garanganga, Takanyi ZIM 438
16. Agamenone, Franco ARG 439
17. Kern, Robin GER 447
18. Frigerio, Lorenzo ITA 454
19. Petrone, Alessandro ITA 465
20. Olaso, Guillermo ESP 487
21. Marti, Yann SUI 512
22. Willis, Marcus GBR 520
23. Simon, Tobias GER 547
24. Kalenichenko, Danylo UKR 572
25. Zhurbin, Alexander RUS 623
26. Igoshin, Alexander RUS 631
27. Vilardo, Francesco ITA 652
28. Negritu, Christoph GER 665
29. Dubail, Julien BEL 668
30. Hirschmueller, Christian GER 687
31. Begemann, Andre GER 757
32. Uzhylovskyi, Volodoymyr UKR 770
Tsitsipas, Stefanos GRE 89
Copil, Marius ROU 92
Baghdatis, Marcos CYP 93
Marterer, Maximilian GER 106
Sijsling, lgor NED 127
Otte, Oscar GER 132
Travaglia, Stefano ITA 134
Berankis, Ricardas LTU 142
Tomic, Bernard AUS 145
Basic, Mirza BIH 158
Setkic, Aldin BIH 173
Ignatik, Uladzimir BLR 174
de Minaur, Alex AUS 183
Marczenko, Illja UKR 191
Sonego, Lorenzo ITA 216
Galovic, Viktor CRO 224
Kolar, Zdenek CZE 225
Arnaboldi, Andrea ITA 227
Donati, Matteo ITA 259
Viola, Matteo ITA 267
Jaloviec, Marek CZE 280
Skugor, Franko CRO 295
Rezerwowi:
1. Gakhov, lvan RUS 299
2. Grigelis Laurynas LTU 302
3. Nedelko, Ivan RUS 311
4. Basso, Andrea ITA 319
5. Horansky, Filip SVK 320
6. Bega, Alessandro ITA 328
7. Serdarusic, Nino CRO 333
8. Cipolla, Flavio TA 336
9. Fayziev, Sanjar UZB 340
10. Karlovskiy, Evgeny RUS 362
11. Olivetti, Albano FRA 373
12. Jomby, Tom FRA 380
13. ilella Martinez, Mario ESP 382
14. Virgili, Adelchi ITA 394
15. Garanganga, Takanyi ZIM 438
16. Agamenone, Franco ARG 439
17. Kern, Robin GER 447
18. Frigerio, Lorenzo ITA 454
19. Petrone, Alessandro ITA 465
20. Olaso, Guillermo ESP 487
21. Marti, Yann SUI 512
22. Willis, Marcus GBR 520
23. Simon, Tobias GER 547
24. Kalenichenko, Danylo UKR 572
25. Zhurbin, Alexander RUS 623
26. Igoshin, Alexander RUS 631
27. Vilardo, Francesco ITA 652
28. Negritu, Christoph GER 665
29. Dubail, Julien BEL 668
30. Hirschmueller, Christian GER 687
31. Begemann, Andre GER 757
32. Uzhylovskyi, Volodoymyr UKR 770
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Bangalore - lista zgłoszeń:
Kavcic, Blaz SLO 99
Albot, Radu MDA 103
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 129
Bhambri, Yuki IND 139
Ramanathan, Ramkumar IND 146
Ymer, Elias SWE 186
Popko, Dmitrij KAZ 187
King, Evan USA 202
Krstin, Pedia SRB 215
Niedowiesow, Aleksandr KAZ 229
Iwaszka, Ilja BLR 246
Martinez, Pedro ESP 252
Gunneswaran, Prajnesh IND 262
Brkic, Tomislay BIH 272
Clarke, Jay GBR 286
Blancaneaux, Geoffrey FRA 292
Klein, Bryda GBR 296
Yang, Tsung-Hua TPE 297
Miedler, Lucas AUT 300
Polmans, Marc AUS 301
Zapata Miralles, Bernabe ESP 313
Pavic, Ante CRO 315
Rezerwowi:
1. Ferreira Silva, Frederico POR 316
2. Horansky, Filip SVK 320
3. Nagal, Sumit IND 322
4. Serdarusic, Nino CRO 333
5. Balaji, N.Sriram IND 352
6. Uchida, Kaichi JPN 354
7. Sekiguchi, Shuichi JPN 355
8. Karlovskiy, Evgeny RUS 362
9. Gomez-Herrera, Carlos ESP 375
10. Jomby, Tom FRA 380
11. Vilella Martinez, Mario ESP 382
12. Ehara, Hiroyasu JPN 389
13. Takeuchi, Kento JPN 400
14. Pichler, David AUT 401
15. Toledo Bague, Pol ESP 409
16. Grenier, Hugo FRA 419
17. Geens, Clement BEL 420
18. Mukund, Sasi Kumar IND 422
19. Escoffier, Antoine FRA 431
20. Agamenone, Franco ARG 439
21. Kern, Robin GER 447
22. Dima, Dragos ROU 452
23. Petrone, Alessandro ITA 465
24. Niki, Takuto JPN 474
25. Lock, Benjamin ZIM 475
26. Tursunov, Dmitry RUS 486
27. Olaso, Guillermo ESP 487
28. Bourchier, Harry AUS 509
29. Smilansky, lgor ISR 516
30. Vardhan, Vishnu IND 522
31. Rochette, Laurent FRA 525
32. Propoggia, Dane AUS 538
Kavcic, Blaz SLO 99
Albot, Radu MDA 103
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 129
Bhambri, Yuki IND 139
Ramanathan, Ramkumar IND 146
Ymer, Elias SWE 186
Popko, Dmitrij KAZ 187
King, Evan USA 202
Krstin, Pedia SRB 215
Niedowiesow, Aleksandr KAZ 229
Iwaszka, Ilja BLR 246
Martinez, Pedro ESP 252
Gunneswaran, Prajnesh IND 262
Brkic, Tomislay BIH 272
Clarke, Jay GBR 286
Blancaneaux, Geoffrey FRA 292
Klein, Bryda GBR 296
Yang, Tsung-Hua TPE 297
Miedler, Lucas AUT 300
Polmans, Marc AUS 301
Zapata Miralles, Bernabe ESP 313
Pavic, Ante CRO 315
Rezerwowi:
1. Ferreira Silva, Frederico POR 316
2. Horansky, Filip SVK 320
3. Nagal, Sumit IND 322
4. Serdarusic, Nino CRO 333
5. Balaji, N.Sriram IND 352
6. Uchida, Kaichi JPN 354
7. Sekiguchi, Shuichi JPN 355
8. Karlovskiy, Evgeny RUS 362
9. Gomez-Herrera, Carlos ESP 375
10. Jomby, Tom FRA 380
11. Vilella Martinez, Mario ESP 382
12. Ehara, Hiroyasu JPN 389
13. Takeuchi, Kento JPN 400
14. Pichler, David AUT 401
15. Toledo Bague, Pol ESP 409
16. Grenier, Hugo FRA 419
17. Geens, Clement BEL 420
18. Mukund, Sasi Kumar IND 422
19. Escoffier, Antoine FRA 431
20. Agamenone, Franco ARG 439
21. Kern, Robin GER 447
22. Dima, Dragos ROU 452
23. Petrone, Alessandro ITA 465
24. Niki, Takuto JPN 474
25. Lock, Benjamin ZIM 475
26. Tursunov, Dmitry RUS 486
27. Olaso, Guillermo ESP 487
28. Bourchier, Harry AUS 509
29. Smilansky, lgor ISR 516
30. Vardhan, Vishnu IND 522
31. Rochette, Laurent FRA 525
32. Propoggia, Dane AUS 538
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Hua Hin - lista zgłoszeń:
Ebden, Matthew AUS 117
Polansky, Peter CAN 128
Ito, Tatsuma JPN 147
Santillan, Akira AUS 148
Milojevic, Nikola SRB 155
Soeda, Go JPN 157
Vatutin, Alexiej RUS 185
Millman, John AUS 188
Kwon, Soon Woo KOR 200
Uchiyama, Yasutaka JPN 211
Bolt, Alex AUS 230
Gabaszwiili, Tejmuraz RUS 235
Takahashi, Yusuke JPN 244
Jasika, Omar AUS 250
Petrovic, Danilo SRB 251
Jung, Jason TPE 253
Krajicek, Austin USA 263
Kelly, Dayne AUS 264
Banes, Maverick AUS 270
Purcell, Max AUS 275
Leshem, Edan ISR 287
Przysiężny, Michał POL 304
Rezerwowi:
1. Statham, Rubin NZL 307
2. Nedelko, lvan RUS 311
3. Whittington, Andrew AUS 312
4. Horansky, Filip SVK 320
5. Nagal, Sumit IND 322
6. Mousley, Bradley AUS 323
7. Moriya, Hiroki JPN 329
8. Robert, Stephane FRA 337
9. Fayziev, Sanjar UZB 340
10. Hurkacz, Hubert POL 343
11. Uchida, Kaichi JPN 354
12. Karlovskiy, Evgeny RUS 362
13. Gomez-Herrera, Carlos ESP 375
14. Imai, Shintaro JPN 380
15. Vilella Martinez, Mario ESP 382
16. Ehara, Hiroyasu JPN 389
17. Takeuchi, Kento JPN 400
18. Pichler, David AUT 401
19. Aragone, JC USA 411
20. Matosevic, Marinko AUS 421
21. Mukund, Sasi Kumar IND 422
22. Kern, Robin GER 447
23. Bai, Yan CHN 456
24. Petrone, Alessandro ITA 465
25. Samper-Montana, Jordi ESP 466
26. Niki, Takuto JPN 474
27. Lock, Benjamin ZIM 475
28. Trongcharoenchaikul, Wishaya THA 478
29. Tursunov, Dmitry RUS 486
30. Olaso, Guillermo ESP 487
31. Kim, Cheong-Eui KOR 490
32. Harris, Andrew AUS 493
Ebden, Matthew AUS 117
Polansky, Peter CAN 128
Ito, Tatsuma JPN 147
Santillan, Akira AUS 148
Milojevic, Nikola SRB 155
Soeda, Go JPN 157
Vatutin, Alexiej RUS 185
Millman, John AUS 188
Kwon, Soon Woo KOR 200
Uchiyama, Yasutaka JPN 211
Bolt, Alex AUS 230
Gabaszwiili, Tejmuraz RUS 235
Takahashi, Yusuke JPN 244
Jasika, Omar AUS 250
Petrovic, Danilo SRB 251
Jung, Jason TPE 253
Krajicek, Austin USA 263
Kelly, Dayne AUS 264
Banes, Maverick AUS 270
Purcell, Max AUS 275
Leshem, Edan ISR 287
Przysiężny, Michał POL 304
Rezerwowi:
1. Statham, Rubin NZL 307
2. Nedelko, lvan RUS 311
3. Whittington, Andrew AUS 312
4. Horansky, Filip SVK 320
5. Nagal, Sumit IND 322
6. Mousley, Bradley AUS 323
7. Moriya, Hiroki JPN 329
8. Robert, Stephane FRA 337
9. Fayziev, Sanjar UZB 340
10. Hurkacz, Hubert POL 343
11. Uchida, Kaichi JPN 354
12. Karlovskiy, Evgeny RUS 362
13. Gomez-Herrera, Carlos ESP 375
14. Imai, Shintaro JPN 380
15. Vilella Martinez, Mario ESP 382
16. Ehara, Hiroyasu JPN 389
17. Takeuchi, Kento JPN 400
18. Pichler, David AUT 401
19. Aragone, JC USA 411
20. Matosevic, Marinko AUS 421
21. Mukund, Sasi Kumar IND 422
22. Kern, Robin GER 447
23. Bai, Yan CHN 456
24. Petrone, Alessandro ITA 465
25. Samper-Montana, Jordi ESP 466
26. Niki, Takuto JPN 474
27. Lock, Benjamin ZIM 475
28. Trongcharoenchaikul, Wishaya THA 478
29. Tursunov, Dmitry RUS 486
30. Olaso, Guillermo ESP 487
31. Kim, Cheong-Eui KOR 490
32. Harris, Andrew AUS 493
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Rio de Janeiro - lista zgłoszeń:
Kicker, Nicolas ARG 082
Bellucci, Thomaz BRA 107
Jarry, Nicolas CHI 116
Berlocq, Carlos ARG 120
Sousa, Pedro POR 123
Elias, Gastao POR 127
Monteiro, Thiago BRA 131
Bagnis, Facundo ARG 164
Balazs, Attila HUN 167
Oliveira, Goncalo POR 212
Arevalo, Marcelo ESA 213
Rola, Blaz SLO 218
Munar, Jaume ESP 219
Clezar, Guilherme BRA 223
Coria, Feder ARG 228
Souza, Joao BRA 243
Monteiro, Joao POR 248
Collarini, Andrea ARG 256
Linzer, Michael AUT 268
Galan, Daniel Elahi COL 274
Arguello, Facundo ARG 277
Marti, Javier ESP 278
Rezerwowi:
1. Sorgi, Joao Pedro BRA 283
2. Munoz de la Nava, Daniel ESP 289
3. Gakhov, Ivan RUS 299
4. Cachin, Pedro ARG 309
5. Nedelko, Ivan RUS 311
6. Casanova, Hernan ARG 325
7. Lindell, Christian SWE 326
8. Serdarusic, Nino CRO 333
9. Mena, Facundo ARG 345
10. Ficovich, Juan Pablo ARG 374
11. Gomez-Herrera, Carlos ESP 375
12. Londero, Juan Ignacio ARG 377
13. Vilella Martinez, Mario ESP 382
14. Hampel, Lenny AUT 390
15. Gonzalez, Maximo ARG 391
16. Dutra da Silva, Daniel BRA 392
17. Hernandez-Fernandez, Jose DOM 396
18. Cuevas, Martin URU 408
19. Toledo Bague, Pol ESP 409
20. Estevez, Maximiliano ARG 411
21. Endara, Ivan ECU 437
22. Agamenone, Franco ARG 439
23. Heras, Patricio ARG 442
24. Ghem, Andre BRA 443
25. Bonadio, Riccardo ITA 457
26. Kestelboim, Mariano ARG 460
27. Petrone, Alessandro ITA 465
28. Sakamoto, Pedro BRA 469
29. Olaso, Guillermo ESP 487
30. Pereira, Jose BRA 499
31. Nagy, Peter HUN 523
32. Kwiatkowski, Thai-Son USA 538
Kicker, Nicolas ARG 082
Bellucci, Thomaz BRA 107
Jarry, Nicolas CHI 116
Berlocq, Carlos ARG 120
Sousa, Pedro POR 123
Elias, Gastao POR 127
Monteiro, Thiago BRA 131
Bagnis, Facundo ARG 164
Balazs, Attila HUN 167
Oliveira, Goncalo POR 212
Arevalo, Marcelo ESA 213
Rola, Blaz SLO 218
Munar, Jaume ESP 219
Clezar, Guilherme BRA 223
Coria, Feder ARG 228
Souza, Joao BRA 243
Monteiro, Joao POR 248
Collarini, Andrea ARG 256
Linzer, Michael AUT 268
Galan, Daniel Elahi COL 274
Arguello, Facundo ARG 277
Marti, Javier ESP 278
Rezerwowi:
1. Sorgi, Joao Pedro BRA 283
2. Munoz de la Nava, Daniel ESP 289
3. Gakhov, Ivan RUS 299
4. Cachin, Pedro ARG 309
5. Nedelko, Ivan RUS 311
6. Casanova, Hernan ARG 325
7. Lindell, Christian SWE 326
8. Serdarusic, Nino CRO 333
9. Mena, Facundo ARG 345
10. Ficovich, Juan Pablo ARG 374
11. Gomez-Herrera, Carlos ESP 375
12. Londero, Juan Ignacio ARG 377
13. Vilella Martinez, Mario ESP 382
14. Hampel, Lenny AUT 390
15. Gonzalez, Maximo ARG 391
16. Dutra da Silva, Daniel BRA 392
17. Hernandez-Fernandez, Jose DOM 396
18. Cuevas, Martin URU 408
19. Toledo Bague, Pol ESP 409
20. Estevez, Maximiliano ARG 411
21. Endara, Ivan ECU 437
22. Agamenone, Franco ARG 439
23. Heras, Patricio ARG 442
24. Ghem, Andre BRA 443
25. Bonadio, Riccardo ITA 457
26. Kestelboim, Mariano ARG 460
27. Petrone, Alessandro ITA 465
28. Sakamoto, Pedro BRA 469
29. Olaso, Guillermo ESP 487
30. Pereira, Jose BRA 499
31. Nagy, Peter HUN 523
32. Kwiatkowski, Thai-Son USA 538
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171488
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Czy to ostatni tydzień Ch w 2017?
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Tak.DUN I LOVE pisze:Czy to ostatni tydzień Ch w 2017?
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Andria:
OUT Tsitsipas, Stefanos
OUT Copil, Marius
OUT Baghdatis, Marcos
OUT Marterer, Maximilian
OUT Otte, Oscar
OUT Tomic, Bernard
OUT De Minaur, Alex
OUT Marczenko, Illja\
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Gakhov, Ivan
IN Grigelis, Laurynas
IN Basso, Andrea
IN Horansky, Filip
IN Bega, Alessandro
IN Karlovskiy, Jewgienij
IN Olivetti, Albano
IN Kern, Robin
IN Frigerio, Lorenzo
IN Petrone, Alessandro
Bangalore:
OUT Albot, Radu
OUT Popko, Dmitrij
OUT Iwaszka, Ilja
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Nagal, Sumit
IN Balaji, N.Sriram
IN Uchida, Kaichi
IN Vilella Martinez, Mario
IN Grenier, Hugo
Hua Hin:
OUT Jung, Jason
OUT Przysiężny, Michał
OUT [SE]
IN Statham, Rubin
IN Whittington, Andrew
IN Mousley, Bradley
Rio de Janeiro:
OUT Kicker, Nicolas
OUT Bellucci, Thomaz
OUT Sousa, Pedro
OUT Bagnis, Facundo
OUT Balazs, Attila
OUT Monteiro, Joao
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Sorgi, Joao Pedro
IN Cachin, Pedro
IN Casanova, Hernan
IN Lindell, Christian
IN Ficovich, Juan Pablo
IN Londero, Juan Ignacio
IN Gonzalez, Maximo
IN Hernandez-Fernandez, Jose
IN Cuevas, Martin
OUT Tsitsipas, Stefanos
OUT Copil, Marius
OUT Baghdatis, Marcos
OUT Marterer, Maximilian
OUT Otte, Oscar
OUT Tomic, Bernard
OUT De Minaur, Alex
OUT Marczenko, Illja\
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Gakhov, Ivan
IN Grigelis, Laurynas
IN Basso, Andrea
IN Horansky, Filip
IN Bega, Alessandro
IN Karlovskiy, Jewgienij
IN Olivetti, Albano
IN Kern, Robin
IN Frigerio, Lorenzo
IN Petrone, Alessandro
Bangalore:
OUT Albot, Radu
OUT Popko, Dmitrij
OUT Iwaszka, Ilja
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Nagal, Sumit
IN Balaji, N.Sriram
IN Uchida, Kaichi
IN Vilella Martinez, Mario
IN Grenier, Hugo
Hua Hin:
OUT Jung, Jason
OUT Przysiężny, Michał
OUT [SE]
IN Statham, Rubin
IN Whittington, Andrew
IN Mousley, Bradley
Rio de Janeiro:
OUT Kicker, Nicolas
OUT Bellucci, Thomaz
OUT Sousa, Pedro
OUT Bagnis, Facundo
OUT Balazs, Attila
OUT Monteiro, Joao
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Sorgi, Joao Pedro
IN Cachin, Pedro
IN Casanova, Hernan
IN Lindell, Christian
IN Ficovich, Juan Pablo
IN Londero, Juan Ignacio
IN Gonzalez, Maximo
IN Hernandez-Fernandez, Jose
IN Cuevas, Martin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Bangalore - MD:
[1] Blaz Kavcic (SLO) vs Tomislav Brkic (BIH)
[WC] Vishnu Vardhan (IND) vs Mario Vilella Martinez (ESP)
Sumit Nagal (IND) vs [Q]
Brydan Klein (AUS) vs [7] Pedja Krstin (SRB)
[3] Yuki Bhambri (IND) vs N Sriram Balaji (IND)
Pedro Martinez Portero (ESP) vs [Q]
Geoffrey Blancaneaux (FRA) vs Marc Polmans (AUS)
Prajnesh Gunneswaran (IND) vs [6] Evan King (USA)
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) vs Hugo Grenier (FRA)
Jay Clarke (GBR) vs Lucas Miedler (AUT)
Kaichi Uchida (JPN) vs Ante Pavic (CRO)
[WC] Suraj R Prabodh (IND) vs [4] Elias Ymer (SWE)
[8] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) vs [Q]
[WC] Dalwinder Singh (IND) vs [WC] Saketh Myneni (IND)
Tsung Hua Yang (TPE) vs Bernabe Zapata Miralles (ESP)
[Q] vs [2] Adrian Menendez Maceiras (ESP)
[1] Blaz Kavcic (SLO) vs Tomislav Brkic (BIH)
[WC] Vishnu Vardhan (IND) vs Mario Vilella Martinez (ESP)
Sumit Nagal (IND) vs [Q]
Brydan Klein (AUS) vs [7] Pedja Krstin (SRB)
[3] Yuki Bhambri (IND) vs N Sriram Balaji (IND)
Pedro Martinez Portero (ESP) vs [Q]
Geoffrey Blancaneaux (FRA) vs Marc Polmans (AUS)
Prajnesh Gunneswaran (IND) vs [6] Evan King (USA)
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) vs Hugo Grenier (FRA)
Jay Clarke (GBR) vs Lucas Miedler (AUT)
Kaichi Uchida (JPN) vs Ante Pavic (CRO)
[WC] Suraj R Prabodh (IND) vs [4] Elias Ymer (SWE)
[8] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) vs [Q]
[WC] Dalwinder Singh (IND) vs [WC] Saketh Myneni (IND)
Tsung Hua Yang (TPE) vs Bernabe Zapata Miralles (ESP)
[Q] vs [2] Adrian Menendez Maceiras (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Hua Hin - MD:
[1] Matthew Ebden (AUS) vs [WC] Pruchya Isarow (THA)
Yusuke Takahashi (JPN) vs [Q]
[WC] Jirat Navasirisomboon (THA) vs Austin Krajicek (USA)
Dayne Kelly (AUS) vs [6] Go Soeda (JPN)
[3] Akira Santillan (AUS) vs [WC] Congsup Congcar (THA)
Edan Leshem (ISR) vs Teymuraz Gabashvili (RUS)
Andrew Whittington (AUS) vs Alex Bolt (AUS)
[Q] vs [5] Nikola Milojevic (SRB)
[7] Soonwoo Kwon (KOR) vs [WC] Wishaya Trongcharoenchaikul (THA)
Danilo Petrovic (SRB) vs Jose Rubin Statham (NZL)
Omar Jasika (AUS) vs Maverick Banes (AUS)
Bradley Mousley (AUS) vs [4] Tatsuma Ito (JPN)
[8] John Millman (AUS) vs [SE] Hubert Hurkacz (POL)
Max Purcell (AUS) vs [Q]
Alexey Vatutin (RUS) vs Yasutaka Uchiyama (JPN)
[Q] vs [2] Peter Polansky (CAN)
[1] Matthew Ebden (AUS) vs [WC] Pruchya Isarow (THA)
Yusuke Takahashi (JPN) vs [Q]
[WC] Jirat Navasirisomboon (THA) vs Austin Krajicek (USA)
Dayne Kelly (AUS) vs [6] Go Soeda (JPN)
[3] Akira Santillan (AUS) vs [WC] Congsup Congcar (THA)
Edan Leshem (ISR) vs Teymuraz Gabashvili (RUS)
Andrew Whittington (AUS) vs Alex Bolt (AUS)
[Q] vs [5] Nikola Milojevic (SRB)
[7] Soonwoo Kwon (KOR) vs [WC] Wishaya Trongcharoenchaikul (THA)
Danilo Petrovic (SRB) vs Jose Rubin Statham (NZL)
Omar Jasika (AUS) vs Maverick Banes (AUS)
Bradley Mousley (AUS) vs [4] Tatsuma Ito (JPN)
[8] John Millman (AUS) vs [SE] Hubert Hurkacz (POL)
Max Purcell (AUS) vs [Q]
Alexey Vatutin (RUS) vs Yasutaka Uchiyama (JPN)
[Q] vs [2] Peter Polansky (CAN)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Andria - MD:
[1] Stefano Travaglia (ITA) vs Andrea Basso (ITA)
Franco Skugor (CRO) vs Laurynas Grigelis (LTU)
Albano Olivetti (FRA) vs Matteo Viola (ITA)
Alessandro Petrone (ITA) vs [5] Uladzimir Ignatik (BLR)
[4] Aldin Setkic (BIH) vs [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP)
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) vs Robin Kern (GER)
Marek Jaloviec (CZE) vs [WC] Filippo Baldi (ITA)
[Q] vs [7] Lorenzo Sonego (ITA)
[6] Viktor Galovic (ITA) vs [WC] Enrico Dalla Valle (ITA)
Ivan Gakhov (RUS) vs [Q]
Matteo Donati (ITA) vs Jewgienij Karlovskiy (RUS)
Filip Horansky (SVK) vs [3] Mirza Basic (BIH)
[8] Zdenek Kolar (CZE) vs Lorenzo Frigerio (ITA)
[PR] Igor Sijsling (NED) vs [Q]
Andrea Arnaboldi (ITA) vs [Q]
Alessandro Bega (ITA) vs [2] Ricardas Berankis (LTU)
[1] Stefano Travaglia (ITA) vs Andrea Basso (ITA)
Franco Skugor (CRO) vs Laurynas Grigelis (LTU)
Albano Olivetti (FRA) vs Matteo Viola (ITA)
Alessandro Petrone (ITA) vs [5] Uladzimir Ignatik (BLR)
[4] Aldin Setkic (BIH) vs [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP)
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) vs Robin Kern (GER)
Marek Jaloviec (CZE) vs [WC] Filippo Baldi (ITA)
[Q] vs [7] Lorenzo Sonego (ITA)
[6] Viktor Galovic (ITA) vs [WC] Enrico Dalla Valle (ITA)
Ivan Gakhov (RUS) vs [Q]
Matteo Donati (ITA) vs Jewgienij Karlovskiy (RUS)
Filip Horansky (SVK) vs [3] Mirza Basic (BIH)
[8] Zdenek Kolar (CZE) vs Lorenzo Frigerio (ITA)
[PR] Igor Sijsling (NED) vs [Q]
Andrea Arnaboldi (ITA) vs [Q]
Alessandro Bega (ITA) vs [2] Ricardas Berankis (LTU)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Rio de Janeiro - MD:
[1] Rogerio Dutra Silva (BRA) vs Michael Linzer (AUT)
[WC] Christian Oliveira (BRA) vs [Q]
Joao Souza (BRA) vs [Q]
[Q] vs [5] Thiago Monteiro (BRA)
[4] Carlos Berlocq (ARG) vs Daniel Elahi Galan Riveros (COL)
[WC] Pedro Sakamoto (BRA) vs Maximo Gonzalez (ARG)
Javier Marti (ESP) vs Christian Lindell (SWE)
Guilherme Clezar (BRA) vs [7] Goncalo Oliveira (POR)
[6] Marcelo Arevalo (ESA) vs [Q]
Pedro Cachin (ARG) vs Joao Pedro Sorgi (BRA)
Jose Hernandez (DOM) vs Martin Cuevas (URU)
[WC] Thiago Seyboth Wild (BRA) vs [3] Nicolas Jarry (CHI)
[8] Jaume Munar (ESP) vs Federico Coria (ARG)
Juan Pablo Ficovich (ARG) vs Facundo Arguello (ARG)
Juan Ignacio Londero (ARG) vs Hernan Casanova (ARG)
Andrea Collarini (ARG) vs [2] Gastao Elias (POR)
[1] Rogerio Dutra Silva (BRA) vs Michael Linzer (AUT)
[WC] Christian Oliveira (BRA) vs [Q]
Joao Souza (BRA) vs [Q]
[Q] vs [5] Thiago Monteiro (BRA)
[4] Carlos Berlocq (ARG) vs Daniel Elahi Galan Riveros (COL)
[WC] Pedro Sakamoto (BRA) vs Maximo Gonzalez (ARG)
Javier Marti (ESP) vs Christian Lindell (SWE)
Guilherme Clezar (BRA) vs [7] Goncalo Oliveira (POR)
[6] Marcelo Arevalo (ESA) vs [Q]
Pedro Cachin (ARG) vs Joao Pedro Sorgi (BRA)
Jose Hernandez (DOM) vs Martin Cuevas (URU)
[WC] Thiago Seyboth Wild (BRA) vs [3] Nicolas Jarry (CHI)
[8] Jaume Munar (ESP) vs Federico Coria (ARG)
Juan Pablo Ficovich (ARG) vs Facundo Arguello (ARG)
Juan Ignacio Londero (ARG) vs Hernan Casanova (ARG)
Andrea Collarini (ARG) vs [2] Gastao Elias (POR)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Bangalore - I runda:
[1] Blaz Kavcic (SLO) d. Tomislav Brkic (BIH) 6-2 6-7(0) 7-6(6)
Mario Vilella Martinez (ESP) d. [WC] Vishnu Vardhan (IND) 6-3 6-3
Sumit Nagal (IND) d. [Q] N Vijay Sundar Prashanth (IND) 6-2 6-0
Brydan Klein (AUS) d. [7] Pedja Krstin (SRB) 6-4 1-0 i krecz (choroba)
[3] Yuki Bhambri (IND) d. N Sriram Balaji (IND) 6-3 6-3
Pedro Martinez Portero (ESP) d. [LL] Naoki Nakagawa (JPN) 7-6(5) 6-3
Marc Polmans (AUS) d. Geoffrey Blancaneaux (FRA) 7-6(2) 6-3
Prajnesh Gunneswaran (IND) d. [6] Evan King (USA) 6-4 6-4
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) d. Hugo Grenier (FRA) 4-6 6-4 6-3
Jay Clarke (GBR) d. [Q] Sidharth Rawat (IND) 6-3 6-3
Ante Pavic (CRO) d. Kaichi Uchida (JPN) 6-3 6-4
[4] Elias Ymer (SWE) d. [WC] Suraj R Prabodh (IND) 6-4 7-6(2)
[8] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) d. [Q] Matej Sabanov (CRO) 6-4 6-1
[LL] Antoine Escoffier (FRA) d. [WC] Dalwinder Singh (IND) 6-3 6-4
Tsung Hua Yang (TPE) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 7-6(1) 3-0 i krecz (ból brzucha)
[Q] Borna Gojo (CRO) d. [2] Adrian Menendez Maceiras (ESP) 6-3 1-6 7-5
OUT Lucas Miedler (AUT) (prawy łokieć)
OUT [WC] Saketh Myneni (IND) (prawie ramię)
IN [LL] Naoki Nakagawa (JPN)
IN [LL] Antoine Escoffier (FRA)
[1] Blaz Kavcic (SLO) d. Tomislav Brkic (BIH) 6-2 6-7(0) 7-6(6)
Mario Vilella Martinez (ESP) d. [WC] Vishnu Vardhan (IND) 6-3 6-3
Sumit Nagal (IND) d. [Q] N Vijay Sundar Prashanth (IND) 6-2 6-0
Brydan Klein (AUS) d. [7] Pedja Krstin (SRB) 6-4 1-0 i krecz (choroba)
[3] Yuki Bhambri (IND) d. N Sriram Balaji (IND) 6-3 6-3
Pedro Martinez Portero (ESP) d. [LL] Naoki Nakagawa (JPN) 7-6(5) 6-3
Marc Polmans (AUS) d. Geoffrey Blancaneaux (FRA) 7-6(2) 6-3
Prajnesh Gunneswaran (IND) d. [6] Evan King (USA) 6-4 6-4
[5] Ramkumar Ramanathan (IND) d. Hugo Grenier (FRA) 4-6 6-4 6-3
Jay Clarke (GBR) d. [Q] Sidharth Rawat (IND) 6-3 6-3
Ante Pavic (CRO) d. Kaichi Uchida (JPN) 6-3 6-4
[4] Elias Ymer (SWE) d. [WC] Suraj R Prabodh (IND) 6-4 7-6(2)
[8] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) d. [Q] Matej Sabanov (CRO) 6-4 6-1
[LL] Antoine Escoffier (FRA) d. [WC] Dalwinder Singh (IND) 6-3 6-4
Tsung Hua Yang (TPE) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 7-6(1) 3-0 i krecz (ból brzucha)
[Q] Borna Gojo (CRO) d. [2] Adrian Menendez Maceiras (ESP) 6-3 1-6 7-5
OUT Lucas Miedler (AUT) (prawy łokieć)
OUT [WC] Saketh Myneni (IND) (prawie ramię)
IN [LL] Naoki Nakagawa (JPN)
IN [LL] Antoine Escoffier (FRA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- no-handed backhand
- Posty: 17540
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Ok, Hank, teraz widzę. Co mecz, to wygrana Hindusa. Strasznie śmierdząca sprawa.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171488
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Okrutny szyderca.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
- no-handed backhand
- Posty: 17540
- Rejestracja: 01 sie 2014, 23:07
- Lokalizacja: tak
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Stawiam, że Łuki Bhambri też dzisiaj przegra, a co mi tam.
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Hua Hin - I runda:
[1] Matthew Ebden (AUS) d. [WC] Pruchya Isarow (THA) 2-6 6-3 6-1
[Q] Marinko Matosevic (AUS) d. Yusuke Takahashi (JPN) 7-6(5) 6-4
Austin Krajicek (USA) d. [WC] Jirat Navasirisomboon (THA) 6-1 6-2
[6] Go Soeda (JPN) d. Dayne Kelly (AUS) 4-6 6-3 6-2
[3] Akira Santillan (AUS) d. [WC] Congsup Congcar (THA) 6-2 6-2
Edan Leshem (ISR) d. Teymuraz Gabashvili (RUS) 6-3 6-4
Andrew Whittington (AUS) d. Alex Bolt (AUS) 7-6(3) 6-4
[5] Nikola Milojevic (SRB) d. [Q] Hiroki Moriya (JPN) 6-3 6-1
[7] Soonwoo Kwon (KOR) d. [WC] Wishaya Trongcharoenchaikul (THA) 7-6(2) 6-2
Jose Rubin Statham (NZL) d. Danilo Petrovic (SRB) 7-6(3) 6-3
Maverick Banes (AUS) d. Omar Jasika (AUS) 6-3 6-2
[4] Tatsuma Ito (JPN) d. Bradley Mousley (AUS) 7-6(4) 7-6(6)
[8] John Millman (AUS) d. [SE] Hubert Hurkacz (POL) 6-4 6-3
Max Purcell (AUS) d. [Q] Tobias Simon (GER) 7-6(10) 6-3
Alexey Vatutin (RUS) d. Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-3 6-7(2) 6-4
[Q] Stephane Robert (FRA) d. [2] Peter Polansky (CAN) 4-6 7-6(1) 6-4
[1] Matthew Ebden (AUS) d. [WC] Pruchya Isarow (THA) 2-6 6-3 6-1
[Q] Marinko Matosevic (AUS) d. Yusuke Takahashi (JPN) 7-6(5) 6-4
Austin Krajicek (USA) d. [WC] Jirat Navasirisomboon (THA) 6-1 6-2
[6] Go Soeda (JPN) d. Dayne Kelly (AUS) 4-6 6-3 6-2
[3] Akira Santillan (AUS) d. [WC] Congsup Congcar (THA) 6-2 6-2
Edan Leshem (ISR) d. Teymuraz Gabashvili (RUS) 6-3 6-4
Andrew Whittington (AUS) d. Alex Bolt (AUS) 7-6(3) 6-4
[5] Nikola Milojevic (SRB) d. [Q] Hiroki Moriya (JPN) 6-3 6-1
[7] Soonwoo Kwon (KOR) d. [WC] Wishaya Trongcharoenchaikul (THA) 7-6(2) 6-2
Jose Rubin Statham (NZL) d. Danilo Petrovic (SRB) 7-6(3) 6-3
Maverick Banes (AUS) d. Omar Jasika (AUS) 6-3 6-2
[4] Tatsuma Ito (JPN) d. Bradley Mousley (AUS) 7-6(4) 7-6(6)
[8] John Millman (AUS) d. [SE] Hubert Hurkacz (POL) 6-4 6-3
Max Purcell (AUS) d. [Q] Tobias Simon (GER) 7-6(10) 6-3
Alexey Vatutin (RUS) d. Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-3 6-7(2) 6-4
[Q] Stephane Robert (FRA) d. [2] Peter Polansky (CAN) 4-6 7-6(1) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Andria - I runda:
Andrea Basso (ITA) d. [1] Stefano Travaglia (ITA) 3-6 6-4 7-6(4)
Franco Skugor (CRO) d. Laurynas Grigelis (LTU) 6-3 7-6(7)
Albano Olivetti (FRA) d. Matteo Viola (ITA) 7-6(3) 3-6 6-2
[5] Uladzimir Ignatik (BLR) d. Alessandro Petrone (ITA) 6-4 6-2
[4] Aldin Setkic (BIH) d. [LL] Denis Matsukevitch (RUS) 6-4 6-3
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) d. Robin Kern (GER) 6-4 6-4
[WC] Filippo Baldi (ITA) d. Marek Jaloviec (CZE) 6-3 6-4
[7] Lorenzo Sonego (ITA) d. [Q] Andrea Vavassori (ITA) 7-5 6-2
[6] Viktor Galovic (ITA) d. [WC] Enrico Dalla Valle (ITA) 7-6(3) 6-4
[Q] Gianluca Di Nicola (ITA) d. Ivan Gakhov (RUS) 6-4 5-7 6-4
Evgeny Karlovskiy (RUS) d. Matteo Donati (ITA) 7-6(5) 6-1
[3] Mirza Basic (BIH) d. Filip Horansky (SVK) 6-1 6-3
[8] Zdenek Kolar (CZE) d. Lorenzo Frigerio (ITA) 6-4 6-7(5) 6-3
[PR] Igor Sijsling (NED) d. [Q] Constant Lestienne (FRA) 6-4 2-6 6-4
[Q] Christopher Heyman (BEL) d. Andrea Arnaboldi (ITA) 7-6(2) 6-4
[2] Ricardas Berankis (LTU) d. Alessandro Bega (ITA) 6-1 7-6(3)
OUT [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) (prawy nadgarstek)
IN [LL] Denis Matsukevitch (RUS)
Andrea Basso (ITA) d. [1] Stefano Travaglia (ITA) 3-6 6-4 7-6(4)
Franco Skugor (CRO) d. Laurynas Grigelis (LTU) 6-3 7-6(7)
Albano Olivetti (FRA) d. Matteo Viola (ITA) 7-6(3) 3-6 6-2
[5] Uladzimir Ignatik (BLR) d. Alessandro Petrone (ITA) 6-4 6-2
[4] Aldin Setkic (BIH) d. [LL] Denis Matsukevitch (RUS) 6-4 6-3
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) d. Robin Kern (GER) 6-4 6-4
[WC] Filippo Baldi (ITA) d. Marek Jaloviec (CZE) 6-3 6-4
[7] Lorenzo Sonego (ITA) d. [Q] Andrea Vavassori (ITA) 7-5 6-2
[6] Viktor Galovic (ITA) d. [WC] Enrico Dalla Valle (ITA) 7-6(3) 6-4
[Q] Gianluca Di Nicola (ITA) d. Ivan Gakhov (RUS) 6-4 5-7 6-4
Evgeny Karlovskiy (RUS) d. Matteo Donati (ITA) 7-6(5) 6-1
[3] Mirza Basic (BIH) d. Filip Horansky (SVK) 6-1 6-3
[8] Zdenek Kolar (CZE) d. Lorenzo Frigerio (ITA) 6-4 6-7(5) 6-3
[PR] Igor Sijsling (NED) d. [Q] Constant Lestienne (FRA) 6-4 2-6 6-4
[Q] Christopher Heyman (BEL) d. Andrea Arnaboldi (ITA) 7-6(2) 6-4
[2] Ricardas Berankis (LTU) d. Alessandro Bega (ITA) 6-1 7-6(3)
OUT [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) (prawy nadgarstek)
IN [LL] Denis Matsukevitch (RUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Rio de Janeiro - I runda:
[1] Rogerio Dutra Silva (BRA) d. Michael Linzer (AUT) 6-2 6-0
[Q] Fabricio Neis (BRA) d. [WC] Christian Oliveira (BRA) 6-2 2-6 6-3
[Q] Roberto Carballes Baena (ESP) d. Joao Souza (BRA) 6-2 6-3
[5] Thiago Monteiro (BRA) d. [Q] Andre Ghem (BRA) 6-2 6-1
[4] Carlos Berlocq (ARG) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-4 6-4
[WC] Pedro Sakamoto (BRA) d. Maximo Gonzalez (ARG) 6-3 6-3
Christian Lindell (SWE) d. Javier Marti (ESP) 6-4 3-3 i krecz (prawe ramię)
Guilherme Clezar (BRA) d. [7] Goncalo Oliveira (POR) 3-6 6-3 6-3
[6] Marcelo Arevalo (ESA) d. [Q] Romain Arneodo (FRA) 6-2 6-2
Pedro Cachin (ARG) d. Joao Pedro Sorgi (BRA) 7-5 6-1
Jose Hernandez (DOM) d. Martin Cuevas (URU) 4-6 6-3 6-4
[WC] Thiago Seyboth Wild (BRA) d. [3] Nicolas Jarry (CHI) 6-3 7-6(5)
[8] Jaume Munar (ESP) d. Federico Coria (ARG) 4-6 6-2 6-0
Facundo Arguello (ARG) d. Juan Pablo Ficovich (ARG) 6-1 7-6(4)
Juan Ignacio Londero (ARG) d. Hernan Casanova (ARG) 6-2 6-2
Andrea Collarini (ARG) d. [LL] Peter Nagy (HUN) 7-5 6-2
OUT [2] Gastao Elias (POR) (zapalenie stawów)
IN [LL] Peter Nagy (HUN)
[1] Rogerio Dutra Silva (BRA) d. Michael Linzer (AUT) 6-2 6-0
[Q] Fabricio Neis (BRA) d. [WC] Christian Oliveira (BRA) 6-2 2-6 6-3
[Q] Roberto Carballes Baena (ESP) d. Joao Souza (BRA) 6-2 6-3
[5] Thiago Monteiro (BRA) d. [Q] Andre Ghem (BRA) 6-2 6-1
[4] Carlos Berlocq (ARG) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-4 6-4
[WC] Pedro Sakamoto (BRA) d. Maximo Gonzalez (ARG) 6-3 6-3
Christian Lindell (SWE) d. Javier Marti (ESP) 6-4 3-3 i krecz (prawe ramię)
Guilherme Clezar (BRA) d. [7] Goncalo Oliveira (POR) 3-6 6-3 6-3
[6] Marcelo Arevalo (ESA) d. [Q] Romain Arneodo (FRA) 6-2 6-2
Pedro Cachin (ARG) d. Joao Pedro Sorgi (BRA) 7-5 6-1
Jose Hernandez (DOM) d. Martin Cuevas (URU) 4-6 6-3 6-4
[WC] Thiago Seyboth Wild (BRA) d. [3] Nicolas Jarry (CHI) 6-3 7-6(5)
[8] Jaume Munar (ESP) d. Federico Coria (ARG) 4-6 6-2 6-0
Facundo Arguello (ARG) d. Juan Pablo Ficovich (ARG) 6-1 7-6(4)
Juan Ignacio Londero (ARG) d. Hernan Casanova (ARG) 6-2 6-2
Andrea Collarini (ARG) d. [LL] Peter Nagy (HUN) 7-5 6-2
OUT [2] Gastao Elias (POR) (zapalenie stawów)
IN [LL] Peter Nagy (HUN)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T47: Andria, Bangalore, Hua Hin, Rio de Janeiro 2017
Hua Hin - II runda:
[1] Matthew Ebden (AUS) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 6-3 6-2
[6] Go Soeda (JPN) d. Austin Krajicek (USA) 4-6 6-1 6-2
Edan Leshem (ISR) d. [3] Akira Santillan (AUS) 5-3 i krecz (bóle krzyża)
Andrew Whittington (AUS) d. [5] Nikola Milojevic (SRB) 4-6 6-1 1-0 i krecz
[7] Soonwoo Kwon (KOR) d. Jose Rubin Statham (NZL) 6-2 6-4
[4] Tatsuma Ito (JPN) d. Maverick Banes (AUS) 6-1 7-6(2)
[8] John Millman (AUS) d. Max Purcell (AUS) 4-0 i krecz (lewa ręka)
Alexey Vatutin (RUS) d. [Q] Stephane Robert (FRA) 6-2 6-3
[1] Matthew Ebden (AUS) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 6-3 6-2
[6] Go Soeda (JPN) d. Austin Krajicek (USA) 4-6 6-1 6-2
Edan Leshem (ISR) d. [3] Akira Santillan (AUS) 5-3 i krecz (bóle krzyża)
Andrew Whittington (AUS) d. [5] Nikola Milojevic (SRB) 4-6 6-1 1-0 i krecz
[7] Soonwoo Kwon (KOR) d. Jose Rubin Statham (NZL) 6-2 6-4
[4] Tatsuma Ito (JPN) d. Maverick Banes (AUS) 6-1 7-6(2)
[8] John Millman (AUS) d. Max Purcell (AUS) 4-0 i krecz (lewa ręka)
Alexey Vatutin (RUS) d. [Q] Stephane Robert (FRA) 6-2 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości