T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Bardziej to drugie.
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - II runda:
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. Karim Mohamed Maamoun (EGY) 6-2 4-6 6-1
[Q] Lucas Miedler (AUT) d. [5] Luca Vanni (ITA) 7-6(3) 6-2
Illya Marchenko (UKR) d. [3] Sergiy Stakhovsky (UKR) 7-6(4) 6-3
Sadio Doumbia (FRA) d. [WC] Altug Celikbilek (TUR) 7-5 3-6 6-1
Stephane Robert (FRA) d. Matteo Viola (ITA) 6-4 6-4
[4] Matteo Berrettini (ITA) d. Cem Ilkel (TUR) 7-6(5) 6-3
Danilo Petrovic (SRB) d. [8] Aldin Setkic (BIH) 1-6 6-4 6-2
[2] Alexander Bublik (RUS) d. [Q] Yannick Jankovits (FRA) 6-1 6-4
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. Karim Mohamed Maamoun (EGY) 6-2 4-6 6-1
[Q] Lucas Miedler (AUT) d. [5] Luca Vanni (ITA) 7-6(3) 6-2
Illya Marchenko (UKR) d. [3] Sergiy Stakhovsky (UKR) 7-6(4) 6-3
Sadio Doumbia (FRA) d. [WC] Altug Celikbilek (TUR) 7-5 3-6 6-1
Stephane Robert (FRA) d. Matteo Viola (ITA) 6-4 6-4
[4] Matteo Berrettini (ITA) d. Cem Ilkel (TUR) 7-6(5) 6-3
Danilo Petrovic (SRB) d. [8] Aldin Setkic (BIH) 1-6 6-4 6-2
[2] Alexander Bublik (RUS) d. [Q] Yannick Jankovits (FRA) 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - II runda:
[1] Quentin Halys (FRA) d. [PR] Kevin King (USA) 6-3 6-2
[7] Dennis Novikov (USA) d. Austin Krajicek (USA) 6-4 6-3
[4] Denis Kudla (USA) d. [WC] Jeffrey John Wolf (USA) 7-5 6-3
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [WC] Martin Joyce (USA) 4-6 6-2 6-3
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-0 6-2
Evan King (USA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-4 7-6(1)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Roberto Quiroz (ECU) 6-1 6-2
Filip Peliwo (CAN) d. [2] Ramkumar Ramanathan (IND) 6-2 6-1
[1] Quentin Halys (FRA) d. [PR] Kevin King (USA) 6-3 6-2
[7] Dennis Novikov (USA) d. Austin Krajicek (USA) 6-4 6-3
[4] Denis Kudla (USA) d. [WC] Jeffrey John Wolf (USA) 7-5 6-3
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [WC] Martin Joyce (USA) 4-6 6-2 6-3
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-0 6-2
Evan King (USA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-4 7-6(1)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Roberto Quiroz (ECU) 6-1 6-2
Filip Peliwo (CAN) d. [2] Ramkumar Ramanathan (IND) 6-2 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171494
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Wygląda na to, że dzień zacznę od meczów w Sibiu - zaległości z wczoraj (m.in Stebe), a później całkiem spory zaciąg młodych i ciekawych graczy (uwaga, postrzegam jako takiego Ruuda w tym konkretnym zestawieniu).
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - II runda:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Inigo Cervantes Huegun (ESP) 2-6 7-6(6) 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. Jan Satral (CZE) 3-6 6-4 6-3
Casper Ruud (NOR) d. [4] Roberto Carballes Baena (ESP) 7-5 7-5
[5] Maximilian Marterer (GER) d. [Q] Matteo Donati (ITA) 6-4 7-5
[7] Stefano Travaglia (ITA) d. [LL] Dimitar Kuzmanov (BUL) 6-2 6-0
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [3] Marco Cecchinato (ITA) 7-5 6-3
[6] Bjorn Fratangelo (USA) d. Riccardo Bellotti (ITA) 6-4 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [Q] Lenny Hampel (AUT) 6-1 6-2
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Inigo Cervantes Huegun (ESP) 2-6 7-6(6) 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. Jan Satral (CZE) 3-6 6-4 6-3
Casper Ruud (NOR) d. [4] Roberto Carballes Baena (ESP) 7-5 7-5
[5] Maximilian Marterer (GER) d. [Q] Matteo Donati (ITA) 6-4 7-5
[7] Stefano Travaglia (ITA) d. [LL] Dimitar Kuzmanov (BUL) 6-2 6-0
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [3] Marco Cecchinato (ITA) 7-5 6-3
[6] Bjorn Fratangelo (USA) d. Riccardo Bellotti (ITA) 6-4 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [Q] Lenny Hampel (AUT) 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Gwangju - 1/4 finału:
[5] Tatsuma Ito (JPN) d. Steven Diez (CAN) 6-2 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [4] Duck Hee Lee (KOR) 6-3 7-5
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 6-1 7-6(3)
[2] Peter Polansky (CAN) d. [8] Soon Woo Kwon (KOR) 2-6 6-4 7-6(6)
[5] Tatsuma Ito (JPN) d. Steven Diez (CAN) 6-2 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [4] Duck Hee Lee (KOR) 6-3 7-5
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 6-1 7-6(3)
[2] Peter Polansky (CAN) d. [8] Soon Woo Kwon (KOR) 2-6 6-4 7-6(6)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - 1/4 finału:
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [Q] Lucas Miedler (AUT) 6-2 6-3
Illya Marchenko (UKR) d. Sadio Doumbia (FRA) 6-7(3) 6-2 7-6(7)
Stephane Robert (FRA) d. [4] Matteo Berrettini (ITA) 6-3 7-5
Danilo Petrovic (SRB) d. [2] Alexander Bublik (RUS) 6-4 6-3
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [Q] Lucas Miedler (AUT) 6-2 6-3
Illya Marchenko (UKR) d. Sadio Doumbia (FRA) 6-7(3) 6-2 7-6(7)
Stephane Robert (FRA) d. [4] Matteo Berrettini (ITA) 6-3 7-5
Danilo Petrovic (SRB) d. [2] Alexander Bublik (RUS) 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - 1/4 finału:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-0 6-3
[5] Maximilian Marterer (GER) d. Casper Ruud (NOR) 7-6(4) 6-3
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [7] Stefano Travaglia (ITA) 6-3 6-1
Carlos Taberner (ESP) d. [6] Bjorn Fratangelo (USA) 6-3 7-6(5)
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-0 6-3
[5] Maximilian Marterer (GER) d. Casper Ruud (NOR) 7-6(4) 6-3
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [7] Stefano Travaglia (ITA) 6-3 6-1
Carlos Taberner (ESP) d. [6] Bjorn Fratangelo (USA) 6-3 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - 1/4 finału:
[7] Dennis Novikov (USA) d. [1] Quentin Halys (FRA) 6-1 2-6 6-4
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [4] Denis Kudla (USA) 3-6 6-4 6-2
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Evan King (USA) 7-6(5) 7-6(4)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Filip Peliwo (CAN) 6-7(9) 6-3 6-3
[7] Dennis Novikov (USA) d. [1] Quentin Halys (FRA) 6-1 2-6 6-4
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [4] Denis Kudla (USA) 3-6 6-4 6-2
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Evan King (USA) 7-6(5) 7-6(4)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Filip Peliwo (CAN) 6-7(9) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Gwangju - 1/2 finału:
Matthias Bachinger (GER) d. [5] Tatsuma Ito (JPN) 7-6(3) 6-3
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [2] Peter Polansky (CAN) 6-4 5-7 6-2
Matthias Bachinger (GER) d. [5] Tatsuma Ito (JPN) 7-6(3) 6-3
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [2] Peter Polansky (CAN) 6-4 5-7 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171494
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Taberner ma finał B2B, kto wie czy znowu nie zagra z Martererem. Max skrzyżuje rakiety w drugim semi ze swoim rodakiem - CMS.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - 1/2 finału:
Illja Marczenko (UKR) d. Oleksandr Niedowiesow (KAZ) 6-3 1-0 i krecz
Stephane Robert (FRA) d. Danilo Petrovic (SRB) 6-1 6-4
Illja Marczenko (UKR) d. Oleksandr Niedowiesow (KAZ) 6-3 1-0 i krecz
Stephane Robert (FRA) d. Danilo Petrovic (SRB) 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - 1/2 finału:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. [5] Maximilian Marterer (GER) 6-2 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [WC] Adrian Ungur (ROU) 6-3 6-0
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. [5] Maximilian Marterer (GER) 6-2 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [WC] Adrian Ungur (ROU) 6-3 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - 1/2 finału:
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [7] Dennis Novikov (USA) 6-1 6-3
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Frank Dancevic (CAN) 6-3 7-5
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [7] Dennis Novikov (USA) 6-1 6-3
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Frank Dancevic (CAN) 6-3 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Gwangju - finał:
Matthias Bachinger (GER) d. [Q] Tsung Hua Yang (TPE) 6-3 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [Q] Tsung Hua Yang (TPE) 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - finał:
Illja Marczenko (UKR) d. Stephane Robert (FRA) 7-6(2) 6-0
Illja Marczenko (UKR) d. Stephane Robert (FRA) 7-6(2) 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - finał:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Carlos Taberner (ESP) 6-3 6-3
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Carlos Taberner (ESP) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - finał:
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Alexander Ward (GBR) 6-7(11) 6-4 6-3
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Alexander Ward (GBR) 6-7(11) 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości