T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiagang
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Genova - I runda:
[1] Jan Lennard Struff (GER) d. Miljan Zekic (SRB) 6-4 7-6(2)
Uladzimir Ignatik (BLR) d. [Alt] Hubert Hurkacz (POL) 3-6 6-2 7-5
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. Guido Andreozzi (ARG) 6-3 6-4
Aldin Setkic (BIH) d. [5] Marco Cecchinato (ITA) 1-6 7-6(5) 6-3
[4] Laslo Djere (SRB) d. [Q] Gianluca Di Nicola (ITA) 6-1 5-7 6-4
Attila Balazs (HUN) d. Elias Ymer (SWE) 6-3 7-6(4)
[Q] Tim Puetz (GER) d. [Alt] Federico Gaio (ITA) 7-6(0) 6-1
[8] Marton Fucsovics (HUN) d. Salvatore Caruso (ITA) 6-1 6-1
Alexey Vatutin (RUS) d. [6] Renzo Olivo (ARG) 7-5 6-2
[WC] Matteo Donati (ITA) d. [Q] Andrea Pellegrino (ITA) 6-3 6-4
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. Jonathan Eysseric (FRA) 6-4 6-1
[3] Alessandro Giannessi (ITA) d. [WC] Julian Ocleppo (ITA) 7-5 6-1
[7] Dustin Brown (GER) d. [Alt] Riccardo Bonadio (ITA) 7-5 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. Matteo Berrettini (ITA) 6-4 3-6 6-2
Jozef Kovalik (SVK) d. Kenny De Schepper (FRA) 6-2 6-2
[Q] Andrea Basso (ITA) d. [2] Andreas Seppi (ITA) 6-7(1) 6-3 7-6(4)
[1] Jan Lennard Struff (GER) d. Miljan Zekic (SRB) 6-4 7-6(2)
Uladzimir Ignatik (BLR) d. [Alt] Hubert Hurkacz (POL) 3-6 6-2 7-5
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. Guido Andreozzi (ARG) 6-3 6-4
Aldin Setkic (BIH) d. [5] Marco Cecchinato (ITA) 1-6 7-6(5) 6-3
[4] Laslo Djere (SRB) d. [Q] Gianluca Di Nicola (ITA) 6-1 5-7 6-4
Attila Balazs (HUN) d. Elias Ymer (SWE) 6-3 7-6(4)
[Q] Tim Puetz (GER) d. [Alt] Federico Gaio (ITA) 7-6(0) 6-1
[8] Marton Fucsovics (HUN) d. Salvatore Caruso (ITA) 6-1 6-1
Alexey Vatutin (RUS) d. [6] Renzo Olivo (ARG) 7-5 6-2
[WC] Matteo Donati (ITA) d. [Q] Andrea Pellegrino (ITA) 6-3 6-4
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. Jonathan Eysseric (FRA) 6-4 6-1
[3] Alessandro Giannessi (ITA) d. [WC] Julian Ocleppo (ITA) 7-5 6-1
[7] Dustin Brown (GER) d. [Alt] Riccardo Bonadio (ITA) 7-5 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. Matteo Berrettini (ITA) 6-4 3-6 6-2
Jozef Kovalik (SVK) d. Kenny De Schepper (FRA) 6-2 6-2
[Q] Andrea Basso (ITA) d. [2] Andreas Seppi (ITA) 6-7(1) 6-3 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Zhangjiagang - I runda:
Alessandro Bega (ITA) d. [1] Henri Laaksonen (SUI) 6-7(2) 6-2 2-0 i krecz
Ze Zhang (CHN) d. Vishnu Vardhan (IND) 6-1 6-1
Shuichi Sekiguchi (JPN) d. Kento Takeuchi (JPN) 6-4 6-3
[6] Mohamed Safwat (EGY) d. [WC] Chuhan Wang (CHN) 6-4 6-2
[4] Yasutaka Uchiyama (JPN) d. [WC] Zhizhen Zhang (CHN) 6-2 6-1
Cheong Eui Kim (KOR) d. Luke Saville (AUS) 7-5 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [WC] Fajing Sun (CHN) 6-3 6-2
[5] Hiroki Moriya (JPN) d. [Q] Miliaan Niesten (NED) 6-3 4-6 6-4
[7] Di Wu (CHN) d. Evgeny Karlovskiy (RUS) 6-3 6-3
Alexander Kudryavtsev (RUS) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 7-6(4) 6-7(5) 6-2
Dayne Kelly (AUS) d. [WC] Xin Gao (CHN) 3-6 6-3 6-0
Jason Jung (TPE) d. [3] Duck Hee Lee (KOR) 6-4 6-1
[Q] Bradley Mousley (AUS) d. [8] Ti Chen (TPE) 7-5 6-3
Yusuke Takahashi (JPN) d. Takuto Niki (JPN) 7-5 6-1
Lorenzo Frigerio (ITA) d. [Q] Yuuya Kibi (JPN) 7-6(5) 6-4
[2] Go Soeda (JPN) d. Zhe Li (CHN) 6-4 6-2
Alessandro Bega (ITA) d. [1] Henri Laaksonen (SUI) 6-7(2) 6-2 2-0 i krecz
Ze Zhang (CHN) d. Vishnu Vardhan (IND) 6-1 6-1
Shuichi Sekiguchi (JPN) d. Kento Takeuchi (JPN) 6-4 6-3
[6] Mohamed Safwat (EGY) d. [WC] Chuhan Wang (CHN) 6-4 6-2
[4] Yasutaka Uchiyama (JPN) d. [WC] Zhizhen Zhang (CHN) 6-2 6-1
Cheong Eui Kim (KOR) d. Luke Saville (AUS) 7-5 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [WC] Fajing Sun (CHN) 6-3 6-2
[5] Hiroki Moriya (JPN) d. [Q] Miliaan Niesten (NED) 6-3 4-6 6-4
[7] Di Wu (CHN) d. Evgeny Karlovskiy (RUS) 6-3 6-3
Alexander Kudryavtsev (RUS) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 7-6(4) 6-7(5) 6-2
Dayne Kelly (AUS) d. [WC] Xin Gao (CHN) 3-6 6-3 6-0
Jason Jung (TPE) d. [3] Duck Hee Lee (KOR) 6-4 6-1
[Q] Bradley Mousley (AUS) d. [8] Ti Chen (TPE) 7-5 6-3
Yusuke Takahashi (JPN) d. Takuto Niki (JPN) 7-5 6-1
Lorenzo Frigerio (ITA) d. [Q] Yuuya Kibi (JPN) 7-6(5) 6-4
[2] Go Soeda (JPN) d. Zhe Li (CHN) 6-4 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Sewilla - II runda:
[Q] Carlos Gomez Herrera (ESP) d. Viktor Galovic (ITA) 6-4 6-4
[SE] Corentin Moutet (FRA) d. [LL] Axel Michon (FRA) 4-6 7-6(2) 7-5
Inigo Cervantes Huegun (ESP) d. Ricardo Ojeda Lara (ESP) 6-2 6-3
Jaume Munar (ESP) d. Goncalo Oliveira (POR) 4-6 7-6(7) 2-3 i krecz
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [6] Adam Pavlasek (CZE) 6-1 7-6(3)
[4] Taro Daniel (JPN) d. [WC] Daniel Gimeno Traver (ESP) 7-5 0-2 i krecz
[5] Filip Krajinovic (SRB) d. [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) 6-4 6-3
[2] Roberto Carballes Baena (ESP) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-3 6-1
[Q] Carlos Gomez Herrera (ESP) d. Viktor Galovic (ITA) 6-4 6-4
[SE] Corentin Moutet (FRA) d. [LL] Axel Michon (FRA) 4-6 7-6(2) 7-5
Inigo Cervantes Huegun (ESP) d. Ricardo Ojeda Lara (ESP) 6-2 6-3
Jaume Munar (ESP) d. Goncalo Oliveira (POR) 4-6 7-6(7) 2-3 i krecz
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [6] Adam Pavlasek (CZE) 6-1 7-6(3)
[4] Taro Daniel (JPN) d. [WC] Daniel Gimeno Traver (ESP) 7-5 0-2 i krecz
[5] Filip Krajinovic (SRB) d. [WC] Alejandro Davidovich Fokina (ESP) 6-4 6-3
[2] Roberto Carballes Baena (ESP) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-3 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Zhangjiagang - II runda:
Ze Zhang (CHN) d. Alessandro Bega (ITA) 6-2 6-4
[6] Mohamed Safwat (EGY) d. Shuichi Sekiguchi (JPN) 6-7(5) 6-1 6-3
[4] Yasutaka Uchiyama (JPN) d. Cheong Eui Kim (KOR) 6-3 6-1
[5] Hiroki Moriya (JPN) d. Matthias Bachinger (GER) 4-6 6-4 6-0
[7] Di Wu (CHN) d. Alexander Kudryavtsev (RUS) 6-4 6-3
Jason Jung (TPE) d. Dayne Kelly (AUS) 3-6 6-2 6-1
Yusuke Takahashi (JPN) d. [Q] Bradley Mousley (AUS) 6-4 6-7(3) 7-6(4)
[2] Go Soeda (JPN) d. Lorenzo Frigerio (ITA) 6-1 6-4
Ze Zhang (CHN) d. Alessandro Bega (ITA) 6-2 6-4
[6] Mohamed Safwat (EGY) d. Shuichi Sekiguchi (JPN) 6-7(5) 6-1 6-3
[4] Yasutaka Uchiyama (JPN) d. Cheong Eui Kim (KOR) 6-3 6-1
[5] Hiroki Moriya (JPN) d. Matthias Bachinger (GER) 4-6 6-4 6-0
[7] Di Wu (CHN) d. Alexander Kudryavtsev (RUS) 6-4 6-3
Jason Jung (TPE) d. Dayne Kelly (AUS) 3-6 6-2 6-1
Yusuke Takahashi (JPN) d. [Q] Bradley Mousley (AUS) 6-4 6-7(3) 7-6(4)
[2] Go Soeda (JPN) d. Lorenzo Frigerio (ITA) 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Aliassime to jest jednak jeszcze większy talent niż Shapovalov.
Ma dobre momenty Moutet, chyba już czwarty półfinał challengera, ciekawe czy pójdzie krok do przodu.
Ma dobre momenty Moutet, chyba już czwarty półfinał challengera, ciekawe czy pójdzie krok do przodu.
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Oo, Feliks dał gema gościowi, który Rafie zabrał seta.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Genova - II runda:
[1] Jan Lennard Struff (GER) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 7-6(6) 7-6(4)
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. Aldin Setkic (BIH) 6-2 6-4
Attila Balazs (HUN) d. [4] Laslo Djere (SRB) 6-3 6-3
[8] Marton Fucsovics (HUN) d. [Q] Tim Puetz (GER) 6-1 6-2
[WC] Matteo Donati (ITA) d. Alexey Vatutin (RUS) 2-6 6-4 6-1
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. [3] Alessandro Giannessi (ITA) 6-4 7-5
Stefano Napolitano (ITA) d. [7] Dustin Brown (GER) 6-4 6-2
[Q] Andrea Basso (ITA) d. Jozef Kovalik (SVK) 3-6 6-3 6-4
[1] Jan Lennard Struff (GER) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 7-6(6) 7-6(4)
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. Aldin Setkic (BIH) 6-2 6-4
Attila Balazs (HUN) d. [4] Laslo Djere (SRB) 6-3 6-3
[8] Marton Fucsovics (HUN) d. [Q] Tim Puetz (GER) 6-1 6-2
[WC] Matteo Donati (ITA) d. Alexey Vatutin (RUS) 2-6 6-4 6-1
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. [3] Alessandro Giannessi (ITA) 6-4 7-5
Stefano Napolitano (ITA) d. [7] Dustin Brown (GER) 6-4 6-2
[Q] Andrea Basso (ITA) d. Jozef Kovalik (SVK) 3-6 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Kamil sobie jak na razie nieźle poczynia w Holandii. Może coś z tego więcej się urodzi.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Alphen aan den Rijn - II runda:
Kamil Majchrzak (POL) d. [1] Carlos Berlocq (ARG) 3-6 6-3 6-3
[Q] Jurgen Zopp (EST) d. Mats Moraing (GER) 4-6 6-3 7-5
[3] Oscar Otte (GER) d. Constant Lestienne (FRA) 6-4 6-3
[6] Yannick Maden (GER) d. [WC] Thiemo De Bakker (NED) 7-5 6-7(1) 6-1
[5] Tommy Robredo (ESP) d. Jeremy Jahn (GER) 6-4 7-6(4)
[Q] Julien Cagnina (BEL) d. [WC] Boy Westerhof (NED) 6-4 6-3
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. [7] Gleb Sakharov (FRA) 7-5 6-7(0) 6-4
Tallon Griekspoor (NED) d. [2] Pedro Sousa (POR) 1-6 6-0 7-6(6)
Kamil Majchrzak (POL) d. [1] Carlos Berlocq (ARG) 3-6 6-3 6-3
[Q] Jurgen Zopp (EST) d. Mats Moraing (GER) 4-6 6-3 7-5
[3] Oscar Otte (GER) d. Constant Lestienne (FRA) 6-4 6-3
[6] Yannick Maden (GER) d. [WC] Thiemo De Bakker (NED) 7-5 6-7(1) 6-1
[5] Tommy Robredo (ESP) d. Jeremy Jahn (GER) 6-4 7-6(4)
[Q] Julien Cagnina (BEL) d. [WC] Boy Westerhof (NED) 6-4 6-3
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. [7] Gleb Sakharov (FRA) 7-5 6-7(0) 6-4
Tallon Griekspoor (NED) d. [2] Pedro Sousa (POR) 1-6 6-0 7-6(6)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Bogota - II runda:
[1] Victor Estrella (DOM) d. Juan Pablo Ficovich (ARG) 6-4 6-2
Juan Ignacio Londero (ARG) d. [7] Joao Souza (BRA) 6-4 6-1
Marcelo Arevalo (ESA) d. [Q] Gonzalo Escobar (ECU) 6-1 3-6 6-3
[5] Gerald Melzer (AUT) d. Facundo Mena (ARG) 6-1 6-4
[6] Andrej Martin (SVK) d. [Q] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) 6-3 6-1
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. Jose Rubin Statham (NZL) 6-3 6-3
[8] Agustin Velotti (ARG) d. [WC] Cristian Rodriguez (COL) 3-6 6-2 7-6(6)
[LL] Juan Sebastian Gomez (COL) d. Riccardo Bellotti (ITA) 6-4 6-2
[1] Victor Estrella (DOM) d. Juan Pablo Ficovich (ARG) 6-4 6-2
Juan Ignacio Londero (ARG) d. [7] Joao Souza (BRA) 6-4 6-1
Marcelo Arevalo (ESA) d. [Q] Gonzalo Escobar (ECU) 6-1 3-6 6-3
[5] Gerald Melzer (AUT) d. Facundo Mena (ARG) 6-1 6-4
[6] Andrej Martin (SVK) d. [Q] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) 6-3 6-1
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. Jose Rubin Statham (NZL) 6-3 6-3
[8] Agustin Velotti (ARG) d. [WC] Cristian Rodriguez (COL) 3-6 6-2 7-6(6)
[LL] Juan Sebastian Gomez (COL) d. Riccardo Bellotti (ITA) 6-4 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Zhangjiagang - 1/4 finału:
Ze Zhang (CHN) d. [6] Mohamed Safwat (EGY) 7-5 6-3
[5] Hiroki Moriya (JPN) d. [4] Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-3 7-5
Jason Jung (TPE) d. [7] Di Wu (CHN) 7-6(7) 6-3
[2] Go Soeda (JPN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-2 6-0
Ze Zhang (CHN) d. [6] Mohamed Safwat (EGY) 7-5 6-3
[5] Hiroki Moriya (JPN) d. [4] Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-3 7-5
Jason Jung (TPE) d. [7] Di Wu (CHN) 7-6(7) 6-3
[2] Go Soeda (JPN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-2 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Marinko zaszalał.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Proponuję pomyśleć nad kanadyjskim bandwagonem w głównym jeżeli Felix wygra w finale z Cervantesem, bo nasz duet z Kanady jawi się jako ostatnia nadzieja tenisa. Z grubsza obaj robią takie wyniki, że trudno sobie wyobrazić, żeby nie wyrosło z nich nic konkretnego jeżeli tylko będą zdrowi.
Shapovalov rok temu w podobnym wieku w Kanadzie dostał baty od Bangoury i Millota, jestem niezmiernie ciekaw co za rok będzie wyczyniać Felix. Jest dużo lepszy na mączce Felix od Denisa i granie na wolniejszych nawierzchniach może być bardzo dużym handicapem w porównaniu do Denisa za kilka lat.
Dzisiaj dużo gorzej niż z Taro i Pavlaskiem, pierwszy set kiepski, w drugim powinien przełamać, ale ogarnął w taju, w trzecim pełna kontrola, nawet gem z samymi asami serwisowymi się trafił.
Shapovalov rok temu w podobnym wieku w Kanadzie dostał baty od Bangoury i Millota, jestem niezmiernie ciekaw co za rok będzie wyczyniać Felix. Jest dużo lepszy na mączce Felix od Denisa i granie na wolniejszych nawierzchniach może być bardzo dużym handicapem w porównaniu do Denisa za kilka lat.
Dzisiaj dużo gorzej niż z Taro i Pavlaskiem, pierwszy set kiepski, w drugim powinien przełamać, ale ogarnął w taju, w trzecim pełna kontrola, nawet gem z samymi asami serwisowymi się trafił.
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Sewilla - 1/4 finału:
[SE] Corentin Moutet (FRA) d. [Q] Carlos Gomez Herrera (ESP) 6-3 6-3
Inigo Cervantes Huegun (ESP) d. Jaume Munar (ESP) 7-5 3-6 6-2
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [4] Taro Daniel (JPN) 6-1 6-0
[5] Filip Krajinovic (SRB) d. [2] Roberto Carballes Baena (ESP) 6-4 6-4
[SE] Corentin Moutet (FRA) d. [Q] Carlos Gomez Herrera (ESP) 6-3 6-3
Inigo Cervantes Huegun (ESP) d. Jaume Munar (ESP) 7-5 3-6 6-2
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [4] Taro Daniel (JPN) 6-1 6-0
[5] Filip Krajinovic (SRB) d. [2] Roberto Carballes Baena (ESP) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Genova - 1/4 finału:
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. [1] Jan Lennard Struff (GER) 6-2 6-3
[8] Marton Fucsovics (HUN) d. Attila Balazs (HUN) 6-7(4) 6-2 7-5
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. [WC] Matteo Donati (ITA) 6-4 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. [Q] Andrea Basso (ITA) 7-6(2) 6-4
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. [1] Jan Lennard Struff (GER) 6-2 6-3
[8] Marton Fucsovics (HUN) d. Attila Balazs (HUN) 6-7(4) 6-2 7-5
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. [WC] Matteo Donati (ITA) 6-4 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. [Q] Andrea Basso (ITA) 7-6(2) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Alphen aan den Rijn - 1/4 finału:
[Q] Jurgen Zopp (EST) d. Kamil Majchrzak (POL) 6-3 6-4
[3] Oscar Otte (GER) d. [6] Yannick Maden (GER) 4-6 6-1 7-6(4)
[5] Tommy Robredo (ESP) d. [Q] Julien Cagnina (BEL) 7-5 6-3
Tallon Griekspoor (NED) d. [Q] Kevin Krawietz (GER) 7-6(3) 6-1
[Q] Jurgen Zopp (EST) d. Kamil Majchrzak (POL) 6-3 6-4
[3] Oscar Otte (GER) d. [6] Yannick Maden (GER) 4-6 6-1 7-6(4)
[5] Tommy Robredo (ESP) d. [Q] Julien Cagnina (BEL) 7-5 6-3
Tallon Griekspoor (NED) d. [Q] Kevin Krawietz (GER) 7-6(3) 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Bogota - 1/4 finału:
[1] Victor Estrella (DOM) d. Juan Ignacio Londero (ARG) 6-4 6-3
Marcelo Arevalo (ESA) d. [5] Gerald Melzer (AUT) 1-6 6-1 6-2
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [6] Andrej Martin (SVK) 6-4 7-6(3)
[8] Agustin Velotti (ARG) d. [LL] Juan Sebastian Gomez (COL) 7-5 6-4
[1] Victor Estrella (DOM) d. Juan Ignacio Londero (ARG) 6-4 6-3
Marcelo Arevalo (ESA) d. [5] Gerald Melzer (AUT) 1-6 6-1 6-2
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [6] Andrej Martin (SVK) 6-4 7-6(3)
[8] Agustin Velotti (ARG) d. [LL] Juan Sebastian Gomez (COL) 7-5 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Sewilla - 1/2 finału:
Inigo Cervantes Huegun (ESP) d. [SE] Corentin Moutet (FRA) 6-2 6-2
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [5] Filip Krajinovic (SRB) 3-6 7-6(4) 6-3
Inigo Cervantes Huegun (ESP) d. [SE] Corentin Moutet (FRA) 6-2 6-2
Felix Auger Aliassime (CAN) d. [5] Filip Krajinovic (SRB) 3-6 7-6(4) 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Genova - 1/2 finału:
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. [8] Marton Fucsovics (HUN) 6-0 1-0 i krecz
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-2 6-7(5) 6-3
[WC] Stefanos Tsitsipas (GRE) d. [8] Marton Fucsovics (HUN) 6-0 1-0 i krecz
Guillermo Garcia Lopez (ESP) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-2 6-7(5) 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36:Alphen aan den Rijn,Bogota,Genova,Sewilla,Zhangjiaga
Zhangjiagang - 1/2 finału:
Ze Zhang (CHN) d. [5] Hiroki Moriya (JPN) 6-3 6-1
Jason Jung (TPE) d. [2] Go Soeda (JPN) 7-6(2) 3-6 7-6(5)
Ze Zhang (CHN) d. [5] Hiroki Moriya (JPN) 6-3 6-1
Jason Jung (TPE) d. [2] Go Soeda (JPN) 7-6(2) 3-6 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości