Komentatorzy sportowi

Pozostałe dyscypliny sportu.
MG FCB
Posty: 1588
Rejestracja: 04 kwie 2012, 20:28

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: MG FCB »

Ja lubię komentarz Smokowkiego,Twarowskiego,Wolskiego i Nahornego jeśli chodzi o piłkę z tenisa Sidor i z eurosportu niezniszczalny duet Jaroński i Wykrzykowski. :D
MTT
Best rank. #2
Zwycięstwa: Roland Garros 2013 (debel), Eastbourne 2013, Australian Open 2014
Finały: Memphis 2013, Indian Wells 2014, Indian Wells 2014 (debel), Casablanca 2014, Rzym 2014 (debel), Hamburg 2014, Wimbledon 2015 (debel)
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Sempere »

Adam Małysz komentatorem Eurosportu w nowym sezonie

Obrazek

Adam Małysz, najwybitniejszy polski skoczek narciarski w historii, w nadchodzącym sezonie będzie komentował dla polskiego Eurosportu zawody Pucharu Świata. Już w trakcie pierwszych konkursów indywidualnych w Lillehammer – 24 i 25 listopada – widzowie kanału usłyszą czterokrotnego zdobywcę Kryształowej Kuli w nowej roli.

Co więcej, Małysza będzie można nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. W trakcie relacji z zawodów na antenie Eurosportu zostaną bowiem wyemitowane jego wypowiedzi, w których przed milionami widzów w Europie odkryje wiele nieznanych wcześniej historii, anegdot i opowie o swoich doświadczeniach.

Adam Małysz w trakcie kariery skoczka narciarskiego odnosił ogromne sukcesy na największych imprezach świata. W swoim dorobku ma m.in. cztery medale olimpijskie, cztery złote medale mistrzostw świata, cztery Kryształowe Kule i zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni. Doświadczenie i wiedza, które „Orzeł z Wisły” posiada, z pewnością sprawią, że kibice z zainteresowaniem przysłuchiwać się będą relacjom Eurosportu z konkursów PŚ.

Adam Małysz, komentator i ekspert Eurosportu:

„Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowany rolą komentatora skoków w Eurosporcie. Z jednej strony czuję lekki stres, jak mój komentarz odbiorą widzowie, z drugiej strony to wielka radość, że rozpocznę od zawodów w Lillehammer, skąd mam wiele fantastycznych wspomnień, o których postaram się też opowiedzieć. Z niecierpliwością czekam więc na start sezonu”.

W roli komentatora zawodów Małysza usłyszą tylko widzowie Eurosportu w Polsce. Doceniając jednak klasę i ogromne doświadczenie czterokrotnego medalisty olimpijskiego, Grupa Eurosport zaproponowała mu także współpracę, owocem której będą eksperckie wypowiedzi mistrza emitowane w 59 krajach w trakcie relacji z zawodów Pucharu Świata. Dzięki nim miliony widzów poznają m.in. wiele tajemnic, które kryją skocznie czy usłyszą opinię Polaka o nowych przepisach dotyczących na przykład zawodów z udziałem kobiet. W podobnej roli Małysz występował już w Eurosporcie w ubiegłym sezonie.

Adam Widomski, Redaktor Naczelny Eurosport Polska:

„Adam Małysz jest największą postacią w historii polskich skoków, dlatego bardzo się cieszę, że zgodził się komentować dla Eurosportu. To będzie ogromny zaszczyt i przyjemność gościć w studiu tak wielkiego mistrza. Usatysfakcjonowani będą nie tylko polscy widzowie, ale także kibice z innych krajów, do których dociera Eurosport, bowiem w trakcie relacji zobaczymy naszego mistrza dzielącego się swoimi przemyśleniami, a także wieloma, często bardzo zaskakującymi, anegdotami”.

Małysza komentującego zawody w Eurosporcie będzie można usłyszeć w trakcie relacji z pierwszych zawodów indywidualnych w Lillehammer – 24 i 25 listopada. Kolejny raz zasiądzie za mikrofonem podczas PŚ w Soczi – 8 i 9 grudnia. Oba konkursy w Rosji wraz z kwalifikacjami pokazywać będzie w Polsce wyłącznie Eurosport.
http://www.skijumping.pl/wiadomosci/153 ... m-sezonie/
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Sempere »

Paweł Ulbrych: "Kombinacja była i jest traktowana po macoszemu”
Spoiler:
http://www.skipol.pl/wywiady/4752-pawel ... wizji#left
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Sempere »

Komentator musi dać się ponieść emocjom - rozmowa z Włodzimierzem Szaranowiczem

Obrazek Obrazek

W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Włodzimierz Szaranowicz wspomina najlepsze momenty w pracy komentatora, zdradza tajniki swojej profesji, a także komentuje poczynania naszej kadry skoczków.

Dawid Góra: Pamięta pan swoje pierwsze zawody w skokach narciarskich na stanowisku komentatora telewizyjnego?

Włodzimierz Szaranowicz: - Jeśli chodzi o pracę dla telewizji, to było jeszcze przed wielkimi sukcesami Adama Małysza. Jako jedne z pierwszych pamiętam Mistrzostwa Świata w Trondheim z fantastycznymi skokami Roberta Matei. Potem nadszedł smutny czas dla polskich skoków, w konkursach wygrywali głównie Schmitt, Peterka… Jak chyba każdy komentator, na początku swojej kariery wzorowałem się na Jerzym Mrzygłodzie, ikonie polskiego dziennikarstwa.

Czy styl komentatorski i zadania powierzane osobie zajmującej się pana profesją zmieniły się od tamtych czasów?

- Mam wrażenie, że komentowanie jest w głównej mierze autorskie. Gdyby posadzić dziesięciu różnych ludzi na fotelu komentatora zobaczylibyśmy dziesięć różnych sposobów na przedstawianie tego, co dzieje się na skoczni. To jest zawód, w którym trzeba być ogromnie kreatywnym. Ponadto, my nie narzucamy widzowi naszej wyobraźni, telewizja rządzi się obrazem. Nie ukrywam jednak, że ważne są momenty, kiedy można popuścić wodze emocji i kiedy jakiś zawodnik osiąga ogromny sukces opisać to w barwny sposób. W takich momentach razem ze sportowcami przechodzi się do historii.

Był moment, który pozwolił przejść do historii także panu?

- Na pewno złote medale Adama Małysza, począwszy od Lahti, a skończywszy na Val di Fiemme. Dla mnie ogromnym przeżyciem było także zwycięstwo w Sapporo w 2007 roku. Przed zawodami posądzano mnie, że utrzymuję zainteresowanie skokami ze względów merkantylnych, że sztucznie pompuję oczekiwanie na kolejny sukces. Tymczasem, ja naprawdę wierzyłem w Adama. Mając do czynienia z wybitnymi sportowcami, człowiek uczy się, że ich naprawdę stać na wiele, nawet jeśli wszyscy dookoła twierdzą, że dany zawodnik już praktycznie zakończył swoją karierę. Ja zawsze starałem się zaszczepić wiarę w Małysza, namawiałem do tego, aby nie odwracać się od naszego idola, że nawet, kiedy nie ma sukcesów trzeba z nim być. Ta wiara przyniosła efekt. Kiedy wszyscy mówili, że Adam jest za stary na dobre wyniki podczas igrzysk, on zdobył dwa srebrne medale w Vancouver. Jeśli już mówimy o igrzyskach - wracając do momentów satysfakcjonujących mnie jako pasjonata sportu i komentatora - świetnie wspominam także Salt Lake City. Kiedy Małysz zdobywał medale, przed telewizorami zasiadło 14,5 mln widzów. To był nasz rekord, później pobity zresztą przez transmisje Euro 2012, podczas którego nie odnieśliśmy żadnego sukcesu.

Czy przed zawodami przygotowuje pan konkretne kwestie, które chce wypowiedzieć, czy raczej wszystko jest wynikiem chwili i emocji?

- To, co mówię zawsze jest spowodowane wydarzeniami na skoczni. Buduję jakieś krótkie scenariusze, ale na pewno nie spisuję konkretnych kwestii. Jako komentator muszę zadbać jednak o wprowadzenie do zawodów. Kiedy komentuję się np. Puchar Świata w Zakopanem już któryś raz z rzędu, trzeba mieć pomysł na początek, trzeba umieć przyciągnąć widza do odbiornika. Przed zawodami staram się formułować coś na kształt przywołania wojennego, bo sport to przecież ogromna i często zachwycająca rywalizacji najlepszych zawodników na świecie. Kiedy jednak przydarzy się okazja do oryginalnego komentarza, trzeba dać się ponieść emocjom.

Te emocje często prowadzą do sformułowań nie tyle oryginalnych, co kontrowersyjnych. Pan jest znany m.in. z używania w swoich komentarzach słów zapożyczonych z języka angielskiego. Mam na myśli choćby "newcomer" czy "fighter".

- W wielkim szczęściu po zwycięstwach np. Adama Małysza zdarzyło mi się mówić różne rzeczy ale nigdy nie powiedziałem czegoś tylko po to, żeby rozbawić widzów. Poza tym, ja pracuję z żywą materią, jeśli po 10, 15 czy 20 latach komentowania szuka się wyrażeń w ojczystym języku, które mogą jeszcze wzbudzić w jakiś sposób zainteresowanie, potem siłą rzeczy sięga się po słowa także gdzie indziej. "Newcomer" to nie jest wyraz wymyślony przeze mnie, zresztą tak samo, jak "lucky loser". Ten drugi jest terminem FIS-owskim. Oczywiście mógłbym to samo wyrazić polskimi słowami, jednak trwałoby to bardzo długo, a znajomość języka angielskiego jest przecież powszechna. Kontynuując komentowanie konkretnych słów - "fighter" także nie był moim wymysłem. Tego sformułowania używają często choćby komentarzy boksu. "Fighter" to osoba, która walczy. Można być "fighter’em" zarówno w sporcie, jak i w życiu. Gdybym chciał do mojego słownika przenieść więcej zapożyczeń to zrobiłbym to bez większego problemu – mam sporo literatury traktującej o skokach w języku angielskim. Komentując w przeszłości NBA używałem kilku oryginalnych angielskich sformułowań typu "pick and roll". Jednak rzadko posługuję się slangiem danej dyscypliny sportu, bo on tylko zamyka krąg odbiorców, a w telewizji publicznej naszą intencją jest mówienie do szerokiego grona osób. Chcemy mieć wielką widownię, do której będą należeli nie tylko znawcy, ale także ci, którzy zainteresowali się skokami np. za czasów świetności Małysza. Inne kanały sportowe często używają słów, których przeciętny widz nie rozumie. Nastawiają się na ekspercie podejście do tematu. My robimy zgoła inaczej.

Są jakieś konkretne metody na zdynamizowanie nudnych zawodów poprzez komentarz?

- Bez emocji nie ma sportu ani życia. Zbyt wiele smutnych rzeczy otacza nas dookoła, żeby nie móc sobie pozwolić na chwilę radości przy dużych sukcesach. Dziś, jak się wchodzi do kabin komentatorskich słychać ogromną wrzawę, sprawozdawcy są niezwykle ekspresyjni. Kiedyś dużo mówili tylko Skandynawowie, Brytyjczycy i Niemcy. Sposób komentowania nieco się zmienił, podczas każdych zawodów możemy przeżyć emocjonujące momenty.

Na koniec - media ostatnio sporo uwagi poświęcają mizernym poczynaniom naszej kadry skoczków. Czy według pana istnieje potrzeba zmian w grupie szkoleniowej? Czy raczej, jak sądzi większość fachowców w dziedzinie skoków, trzeba spokojnie czekać na zwyżkę formy reprezentantów naszego kraju?

- Jeśli do końca tego sezonu nie uporamy się z tym kłopotem, to będziemy mieli naprawdę poważny problem. Wtedy trzeba by się zastanowić nad zdecydowanymi posunięciami. Teraz jednak, wciąż mamy początek sezonu i bicie na alarm jest przedwczesne. Widać, że istnieje problem, że sztab z czymś się spóźnił, jednak będąc tak długo przy skokach narciarskich wiem, że pośpiech nie jest dobrym doradcą. Ci którzy zrobili jakiś błąd muszą go wyeliminować. Oczywiście, to nie jest łatwy proces, bo zawodnika skaczącego niepoprawnie trzeba najpierw rozkodować, sprawić, żeby zapomniał o ciągłym powtarzaniu danego błędu. Takie rzeczy na pewno nie dzieją się szybko, ale mam nadzieję, że w przypadku naszej kadry rezultaty działań w sztabie dostrzeżemy szybciej niż choćby Norwegowie, którzy przed przyjściem Kojonkoskiego borykali się ze słabą formą swoich zawodników aż trzy lata. Czasami brnie się w ślepym tunelu, ale potem naprawdę zawsze można wyjść na prostą.

Obrazek
http://www.sportowefakty.pl/skoki-narci ... ranowiczem
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Sempere »

Wczoraj na antenie Eurosportu zadebiutował Tomek Sikora, który był współkomentatorem zawodów biathlonowych w rosyjskim Chanty Mansyjsku. Uważam, że jak na debiut poszło mu całkiem nieźle.
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Sempere
Posty: 8518
Rejestracja: 14 wrz 2011, 22:26

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Sempere »

Marek Szewczyk. Łyżwiarstwo figurowe i jeździectwo przyzwoicie komentuje. Niestety nie zna się na lekkoatyletyce i nie wiem co robił w ekipie na czempionat w Moskwie. :/
"Kto jest dobry? Kto zły? Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi." Éric-Emmanuel Schmitt
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 43987
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Robertinho »

Zmarł Bogdan Chuścicki, znakomity komentator sportów zimowych w Eurosporcie.

http://eurosport.onet.pl/zimowe/biegi-n ... alo/vb6rg4
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 35140
Rejestracja: 03 sie 2011, 1:34

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Mario »

Na zawsze zapamiętam to zgryźliwe poczucie humoru. Wielka szkoda, ale wiek już dosyć słuszny.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 169652
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: DUN I LOVE »

Słuszny wiek to miał Pan Bohdan.

Wielka strata, świetny komentator.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Awatar użytkownika
grzes430
Posty: 7514
Rejestracja: 09 sie 2011, 15:08

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: grzes430 »

Nie wiem Mario czy w wieku 65 lat i jeszcze 2 lata do emerytury stwierdziłbyś tak samo o wieku, w którym zmarł pan Bogdan.
MTT:
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel

Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 35140
Rejestracja: 03 sie 2011, 1:34

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Mario »

65 to ja pewnie nie dożyję.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Awatar użytkownika
COA
Posty: 9272
Rejestracja: 22 lip 2011, 22:47

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: COA »

Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Joao »

Piszę tutaj, bo szkoda zakładać nowy temat. Michał Pol odchodzi z Przeglądu do Onetu. Nowym redaktorem naczelnym został Przemysław Rudzki. Pola nie lubiłem za jego infantylny styl np. wymyślił transmisje z meczów dziennikarzy Przeglądu w FIFĘ :o.
Awatar użytkownika
Jacuszyn
Posty: 9720
Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Lokalizacja: Zawoja/Kraków

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Jacuszyn »

Bartosz Huzarski komentatorem TVP podczas TdP. Zobaczymy jak się sprawdzi, choć znając jego samozachwyt to może nie wyjść dobrze, ale od Szczęsnego gorszy nie będzie.
MTT:
Singles W(17): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23
Singles F(14): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: lake »

O ile się nie mylę to ten co kiedyś po TdP powiedział: "byłem najlepszy z Polaków czego chcieć więcej" :D
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Awatar użytkownika
Jacuszyn
Posty: 9720
Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Lokalizacja: Zawoja/Kraków

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Jacuszyn »

lake pisze:O ile się nie mylę to ten co kiedyś po TdP powiedział: "byłem najlepszy z Polaków czego chcieć więcej" :D
Dokładnie tak :D I strasznie dużo szumu robi wokół swojej akademii, która przy Copernicusie się chowa.
MTT:
Singles W(17): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23
Singles F(14): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
Terax
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2017, 19:03

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Terax »

Hajto jak dla mnie nie jest zbyt normalny :)
Awatar użytkownika
Jacuszyn
Posty: 9720
Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Lokalizacja: Zawoja/Kraków

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Jacuszyn »

Terax pisze:Hajto jak dla mnie nie jest zbyt normalny :)
On z nikim innym prócz Borka komentować nie może. Mateusz umie go przystopować i poprawić jego błędy. Nie wyobrażam sobie, gdyby Hajto miał mecz z Kołtoniem albo Szpakowskim komentować.
MTT:
Singles W(17): Kuala Lumpur 09, Memphis 10, Eastbourne 10, World Tour Finals 10, Cincinnati 12, Auckland 14, Sydney 16, Quito 17, Buenos Aires 17, Halle 17, Umag 17, Auckland 18, Eastbourne 19, Geneva 22, Auckland 23, Washington 23, Paris 23
Singles F(14): Metz 09, Basel 09, Johannesburg 10, Stuttgart 10, Toronto 10, Valencia 10, San Jose 11, Buenos Aires 16, Miami 17, Tokyo 17, IO Tokyo 20, Tokyo 23, Montpellier 24, Buenos Aires 24
Doubles W (5): Roland Garros 11, US Open 11, Monte Carlo 23, Toronto 23, World Tour Finals 23
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 125403
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Damian »

Włodzimierz Szaranowicz: To pewnie moje ostatnie zimowe igrzyska
Spoiler:
https://sportowefakty.wp.pl/pjongczang- ... e-igrzyska


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9017
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: Komentatorzy sportowi

Post autor: Emu »

Oby tak było... Dobrze, że Bolt nie startuje, bo znów by zafajdał kabinę komentatorską.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości