Rzym 2017

Obrazek
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172756
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2017

Post autor: DUN I LOVE »

Alexander Zverev władcą Rzymu!

#atp2017
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 9812
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: Rzym 2017

Post autor: Del Fed »

DUN I LOVE pisze: Obiecująca opcja dla Koko.
Też tak mi się wydaje, uwzględniając fakt, że Agassi robił wyniki jakie robił po "30". A już o dysonansie pomiędzy wspomnieniami co do Andre, a koniecznością(jak dla mnie) bycia w opozycji przeciw Nole, to nie wspomnę. :P

Nie czas jednak marudzić. Dokonało się. Brawo Sasza. :ok: Od zera do bohatera na tegorocznej cegle. Teraz nic tylko ćwiartkę WS zrobić.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 17:48 przez Del Fed, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafael Nadal, to zło, zgoda?

PS. Nie ma zgody na brak zgody.
Awatar użytkownika
jarosword20
Posty: 1525
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:11

Re: Rzym 2017

Post autor: jarosword20 »

Djoko miał 0 BP! Dobrze serwował Zverev.
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: Rzym 2017

Post autor: Rroggerr »

O 8,5 roku przesunęła się granica najmłodszego posiadacza mastersa, ot co zwieńczenie tego jaką młodzież mieliśmy w ostatnich latach.

Brawo. :D

Świetny mecz Zvereva, chyba nie miał ani jednego BP Djokovic. Dalej będę się upierać, że najlepsze w tym sezonie dopiero przed Niemcem, skoro do tej pory najlepiej grał na trawie i szybszym hardzie.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172756
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2017

Post autor: DUN I LOVE »

Oby to był sygnał dla tych wszystkich czekających nie wiem na co, żeby walczyli o swoje.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27440
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Rzym 2017

Post autor: Lucas »

Wygrał oba gemy nr 7 Djoko, ale na niewiele to się zdało. Dla stanu mentalnego (z mojego punktu widzenia), zawsze lepiej, że przegrał i od Doha pozostaje bez trofeum. Niemiec wyglądał na spokojnego w tej końcówce, wiedział co ma robić i wyegzekwował to bezbłędnie. Strona ATP pewnie zaleje się hashtagiem #NextGen, ale dziś rzeczywiście przedstawiciel tego tworu zrobił coś wielkiego.

Panowie mądre głowy, wiem, że Alex się gubi w grze przy siatce, ale czy nadaje się do czegoś na trawie, czy raczej mam na Niego tam nie liczyć?
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Rzym 2017

Post autor: Joao »

Habemus papam :P
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9053
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: Rzym 2017

Post autor: Emu »

Alex się gubi w grze przy siatce, ale czy nadaje się do czegoś na trawie, czy raczej mam na Niego tam nie liczyć?
Rozumiem, że w zestawieniu z Rogerem?
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172756
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2017

Post autor: DUN I LOVE »

Lucas pisze: Panowie mądre głowy, wiem, że Alex się gubi w grze przy siatce, ale czy nadaje się do czegoś na trawie, czy raczej mam na Niego tam nie liczyć?
Chyba masz.

MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27440
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Rzym 2017

Post autor: Lucas »

Emu pisze: Rozumiem, że w zestawieniu z Rogerem?
Wimbledon generalnie mi zwisa, więc najchętniej zobaczyłbym z Pucharem kogoś spoza big 4.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Rzym 2017

Post autor: Joao »

Novak nie sprawił sobie prezentu na urodziny :P
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172756
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2017

Post autor: DUN I LOVE »

Tenis ma nową gwiazdę. :ok:
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Rzym 2017

Post autor: robpal »

Poszedłem skorzystać z ładnej pogody, wracam i proszę, rutynowe dwa sety :D
Brawo młody, niech się Kyrgios uczy.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9053
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: Rzym 2017

Post autor: Emu »

Wimbledon generalnie mi zwisa, więc najchętniej zobaczyłbym z Pucharem kogoś spoza big 4.
Roger w dobrej w formie, przegrywający w formule BO5 ze Zverem. Ja tego nie widzę, zbyt ubogi jest tenis Niemca w tym momencie.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172756
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2017

Post autor: DUN I LOVE »

Dziwnie trochę, ale przynajmniej bez toksycznych przepychanek fanowskich.

Nie sądzę jednak, żeby Sasza zawojował coś w Paryżu. Chyba prędzej wygra Halle.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Rzym 2017

Post autor: robpal »

Swoją drogą, to dwa tygodnie temu, podczas turnieju w Monachium, pisaliśmy tutaj, że Sasza jest w dziadowskiej formie i od miesięcy nie pokazał niczego sensownego :D
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Rroggerr
Posty: 9952
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: Rzym 2017

Post autor: Rroggerr »

Tak jak pamiętam mecze Federera ze Zverevem z Halle i Australii, to akurat Szwajcar to dobry matchup dla Niemca, strasznie obijał mu backhand Sasza w tych meczach.

Chciałem wspomnieć o Kyrgiosie, fajnie byłoby jakby zrobił krok do przodu w stosownej części sezonu podobny jak Thiem i Zverev na cegle, bo to już byłaby jakaś częściowa zmiana warty.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172756
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2017

Post autor: DUN I LOVE »

robpal pisze:Swoją drogą, to dwa tygodnie temu, podczas turnieju w Monachium, pisaliśmy tutaj, że Sasza jest w dziadowskiej formie i od miesięcy nie pokazał niczego sensownego :D
Kilka tygodni temu Barty powiedział mi przez telefon, że rok starszy Zverev wygrałby z Rafą na ostatnim AO i chyba na to się zanosi.

Niech go zdrowie nie opuści tylko, bo modelowo rozwijająca się kariery. Od czasów Del Potro 08/09 nikt tak nie rósł w tenisie z tygodnia na tydzień.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Rzym 2017

Post autor: Joao »

Zwierjew jest najmłodszy zwycięzcą Rzymu od 2005 (Nadal), najmłodszym triumfatorem Mastersa od 2007 (Djokovic) i co ciekawe najwyższym (łącznie z Ciliciem-198 cm) zdobywcą Mastersa.
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9053
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: Rzym 2017

Post autor: Emu »

Rafafani mogą odetchnąć z ulgą przed RG.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości