T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2016
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Sibiu - I runda:
[1] Robin HAASE (NED) d. Axel MICHON (FRA) 6-2 6-4
Nikola MEKTIC (CRO) d. [WC] Victor-Mugurel ANAGNASTOPOL (ROU) 7-5 6-2
Yannick MADEN (GER) d. Riccardo BELLOTTI (ITA) 2-6 6-2 6-2
Dennis NOVAK (AUT) d. [6] Pedja KRSTIN (SRB) 6-3 6-3
[4] Federico GAIO (ITA) d. Dimitar KUZMANOV (BUL) 6-4 6-2
[PR] Tim PUETZ (GER) d. Gianluca MAGER (ITA) 6-4 6-2
[WC] Bogdan BORZA (ROU) d. [Q] Andreas MIES (GER) 6-2 1-6 6-3
[8] Adrian UNGUR (ROU) d. Jonathan EYSSERIC (FRA) 7-6(3) 6-3
[5] Jan SATRAL (CZE) d. [Q] Lenny HAMPEL (AUT) 6-2 6-3
[Q] Jonas LUETJEN (GER) d. [WC] Victor Vlad CORNEA (ROU) 6-1 6-1
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Dragos DIMA (ROU) 4-6 7-6(6) 6-1
Kamil MAJCHRZAK (POL) d. [3] Marton FUCSOVICS (HUN) 7-5 4-1 i krecz
[WC] Michal DEMBEK (POL) d. [7] Miljan ZEKIC (SRB) 6-4 3-6 7-5
Vaclav SAFRANEK (CZE) d. [Alt] Danilo PETROVIC (SRB) 6-2 7-6(4)
Tristan LAMASINE (FRA) d. Zdenek KOLAR (CZE) 6-4 1-6 6-3
[Q] Christopher O'CONNELL (AUS) d. [2] Gerald MELZER (AUT) 6-4 6-4
[1] Robin HAASE (NED) d. Axel MICHON (FRA) 6-2 6-4
Nikola MEKTIC (CRO) d. [WC] Victor-Mugurel ANAGNASTOPOL (ROU) 7-5 6-2
Yannick MADEN (GER) d. Riccardo BELLOTTI (ITA) 2-6 6-2 6-2
Dennis NOVAK (AUT) d. [6] Pedja KRSTIN (SRB) 6-3 6-3
[4] Federico GAIO (ITA) d. Dimitar KUZMANOV (BUL) 6-4 6-2
[PR] Tim PUETZ (GER) d. Gianluca MAGER (ITA) 6-4 6-2
[WC] Bogdan BORZA (ROU) d. [Q] Andreas MIES (GER) 6-2 1-6 6-3
[8] Adrian UNGUR (ROU) d. Jonathan EYSSERIC (FRA) 7-6(3) 6-3
[5] Jan SATRAL (CZE) d. [Q] Lenny HAMPEL (AUT) 6-2 6-3
[Q] Jonas LUETJEN (GER) d. [WC] Victor Vlad CORNEA (ROU) 6-1 6-1
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Dragos DIMA (ROU) 4-6 7-6(6) 6-1
Kamil MAJCHRZAK (POL) d. [3] Marton FUCSOVICS (HUN) 7-5 4-1 i krecz
[WC] Michal DEMBEK (POL) d. [7] Miljan ZEKIC (SRB) 6-4 3-6 7-5
Vaclav SAFRANEK (CZE) d. [Alt] Danilo PETROVIC (SRB) 6-2 7-6(4)
Tristan LAMASINE (FRA) d. Zdenek KOLAR (CZE) 6-4 1-6 6-3
[Q] Christopher O'CONNELL (AUS) d. [2] Gerald MELZER (AUT) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Columbus - II runda:
[1] Benjamin BECKER (GER) d. Sam GROTH (AUS) 6-3 6-2
[Q] Mikelis LIBIETIS (LAT) d. Cameron NORRIE (GBR) 6-4 7-6(5)
Sekou BANGOURA (USA) d. Tommy PAUL (USA) 6-3 6-3
John-Patrick SMITH (AUS) d. Hubert HURKACZ (POL) 6-2 6-3
[Q] Gonzales AUSTIN (USA) d. Frank DANCEVIC (CAN) 7-6(4) 6-3
[WC] Mikael TORPEGAARD (DEN) d. [4] Peter POLANSKY (CAN) 6-4 6-7(2) 6-4
Tennys SANDGREN (USA) d. [7] Blaz ROLA (SLO) 7-6(3) 6-3
[Q] Roberto QUIROZ (ECU) d. Evan KING (USA) 6-4 6-4
[1] Benjamin BECKER (GER) d. Sam GROTH (AUS) 6-3 6-2
[Q] Mikelis LIBIETIS (LAT) d. Cameron NORRIE (GBR) 6-4 7-6(5)
Sekou BANGOURA (USA) d. Tommy PAUL (USA) 6-3 6-3
John-Patrick SMITH (AUS) d. Hubert HURKACZ (POL) 6-2 6-3
[Q] Gonzales AUSTIN (USA) d. Frank DANCEVIC (CAN) 7-6(4) 6-3
[WC] Mikael TORPEGAARD (DEN) d. [4] Peter POLANSKY (CAN) 6-4 6-7(2) 6-4
Tennys SANDGREN (USA) d. [7] Blaz ROLA (SLO) 7-6(3) 6-3
[Q] Roberto QUIROZ (ECU) d. Evan KING (USA) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Izmir - II runda:
[1] Lukas LACKO (SVK) d. Filip HORANSKY (SVK) 6-3 6-1
[WC] Cem ILKEL (TUR) d. [8] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 6-2 2-0 i krecz
[4] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Stefanos TSITSIPAS (GRE) 3-6 7-5 7-6(5)
Norbert GOMBOS (SVK) d. [Q] Tallon GRIEKSPOOR (NED) 6-4 6-7(3) 6-4
[5] Ilya IVASHKA (BLR) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-3 0-6 7-6(4)
[3] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Kevin GRIEKSPOOR (NED) 6-3 6-1
[6] Marius COPIL (ROU) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-4 6-3
Marsel ILHAN (TUR) d. [Q] Vitaly KOZYUKOV (RUS) 6-2 6-2
[1] Lukas LACKO (SVK) d. Filip HORANSKY (SVK) 6-3 6-1
[WC] Cem ILKEL (TUR) d. [8] Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 6-2 2-0 i krecz
[4] Kimmer COPPEJANS (BEL) d. Stefanos TSITSIPAS (GRE) 3-6 7-5 7-6(5)
Norbert GOMBOS (SVK) d. [Q] Tallon GRIEKSPOOR (NED) 6-4 6-7(3) 6-4
[5] Ilya IVASHKA (BLR) d. Calvin HEMERY (FRA) 6-3 0-6 7-6(4)
[3] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Kevin GRIEKSPOOR (NED) 6-3 6-1
[6] Marius COPIL (ROU) d. Aldin SETKIC (BIH) 6-4 6-3
Marsel ILHAN (TUR) d. [Q] Vitaly KOZYUKOV (RUS) 6-2 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Kenitra - II runda:
Maximilian MARTERER (GER) d. [1] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 3-6 7-5 4-0 i krecz
[5] Steven DIEZ (CAN) d. Germain GIGOUNON (BEL) 6-3 7-6(4)
[WC] Pablo ANDUJAR (ESP) d. [3] Arthur DE GREEF (BEL) 6-4 6-3
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [6] Pedro SOUSA (POR) 6-2 6-4
Jeremy JAHN (GER) d. Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG) 6-0 6-3
[4] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) d. Michael LINZER (AUT) 7-5 6-3
[7] Mohamed SAFWAT (EGY) d. Oriol ROCA BATALLA (ESP) 6-0 1-0 i krecz
Daniel MASUR (GER) d. Federico CORIA (ARG) 6-3 6-4
Maximilian MARTERER (GER) d. [1] Roberto CARBALLES BAENA (ESP) 3-6 7-5 4-0 i krecz
[5] Steven DIEZ (CAN) d. Germain GIGOUNON (BEL) 6-3 7-6(4)
[WC] Pablo ANDUJAR (ESP) d. [3] Arthur DE GREEF (BEL) 6-4 6-3
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [6] Pedro SOUSA (POR) 6-2 6-4
Jeremy JAHN (GER) d. Tomas LIPOVSEK PUCHES (ARG) 6-0 6-3
[4] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) d. Michael LINZER (AUT) 7-5 6-3
[7] Mohamed SAFWAT (EGY) d. Oriol ROCA BATALLA (ESP) 6-0 1-0 i krecz
Daniel MASUR (GER) d. Federico CORIA (ARG) 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Koahsiung - II runda:
[Q] Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. [1] John MILLMAN (AUS) 7-5 3-6 7-6(4)
Duckhee LEE (KOR) d. [Q] Takuto NIKI (JPN) 6-4 6-3
[PR] Matija PECOTIC (CRO) d. [3] Dudi SELA (ISR) 6-4 4-6 6-1
[6] Yuichi SUGITA (JPN) d. Matthew EBDEN (AUS) 7-6(4) 6-3
Amir WEINTRAUB (ISR) d. Jason JUNG (TPE) 6-3 6-4
Hyeon CHUNG (KOR) d. [4] Jordan THOMPSON (AUS) 6-7(9) 6-4 7-6(5)
[Q] Yuya KIBI (JPN) d. [WC] Tung-Lin WU (TPE) 6-3 6-4
[2] Yen-Hsun LU (TPE) d. Luca VANNI (ITA) 6-3 6-2
[Q] Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. [1] John MILLMAN (AUS) 7-5 3-6 7-6(4)
Duckhee LEE (KOR) d. [Q] Takuto NIKI (JPN) 6-4 6-3
[PR] Matija PECOTIC (CRO) d. [3] Dudi SELA (ISR) 6-4 4-6 6-1
[6] Yuichi SUGITA (JPN) d. Matthew EBDEN (AUS) 7-6(4) 6-3
Amir WEINTRAUB (ISR) d. Jason JUNG (TPE) 6-3 6-4
Hyeon CHUNG (KOR) d. [4] Jordan THOMPSON (AUS) 6-7(9) 6-4 7-6(5)
[Q] Yuya KIBI (JPN) d. [WC] Tung-Lin WU (TPE) 6-3 6-4
[2] Yen-Hsun LU (TPE) d. Luca VANNI (ITA) 6-3 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Santos - II runda:
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. Andre GHEM (BRA) 6-2 2-6 6-4
Agustin VELOTTI (ARG) d. Gonzalo ESCOBAR (ECU) 7-6(6) 6-2
[4] Renzo OLIVO (ARG) d. [PR] Fabiano DE PAULA (BRA) 6-3 7-5
[6] Guido ANDREOZZI (ARG) d. Facundo MENA (ARG) 6-2 6-2
[8] Maximo GONZALEZ (ARG) d. Juan Ignacio LONDERO (ARG) 6-2 3-6 6-4
[3] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Joao Pedro SORGI (BRA) 7-5 6-3
[7] Nicolas KICKER (ARG) d. [Q] Fabricio NEIS (BRA) 6-3 6-4
[2] Thiago MONTERO (BRA) d. Pedro SAKAMOTO (BRA) 6-3 6-3
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. Andre GHEM (BRA) 6-2 2-6 6-4
Agustin VELOTTI (ARG) d. Gonzalo ESCOBAR (ECU) 7-6(6) 6-2
[4] Renzo OLIVO (ARG) d. [PR] Fabiano DE PAULA (BRA) 6-3 7-5
[6] Guido ANDREOZZI (ARG) d. Facundo MENA (ARG) 6-2 6-2
[8] Maximo GONZALEZ (ARG) d. Juan Ignacio LONDERO (ARG) 6-2 3-6 6-4
[3] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) d. Joao Pedro SORGI (BRA) 7-5 6-3
[7] Nicolas KICKER (ARG) d. [Q] Fabricio NEIS (BRA) 6-3 6-4
[2] Thiago MONTERO (BRA) d. Pedro SAKAMOTO (BRA) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Sibiu - II runda:
[1] Robin HAASE (NED) d. Nikola MEKTIC (CRO) 6-4 2-6 6-0
Dennis NOVAK (AUT) d. Yannick MADEN (GER) 2-6 6-4 6-3
[PR] Tim PUETZ (GER) d. [4] Federico GAIO (ITA) 7-6(5) 2-6 6-1
[8] Adrian UNGUR (ROU) d. [WC] Bogdan BORZA (ROU) 6-1 6-3
[5] Jan SATRAL (CZE) d. [Q] Jonas LUETJEN (GER) 6-1 5-7 6-2
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Kamil MAJCHRZAK (POL) 6-3 1-0 i krecz
Vaclav SAFRANEK (CZE) d. [WC] Michal DEMBEK (POL) 3-6 6-3 6-2
[Q] Christopher O'CONNELL (AUS) d. Tristan LAMASINE (FRA) 6-1 6-2
[1] Robin HAASE (NED) d. Nikola MEKTIC (CRO) 6-4 2-6 6-0
Dennis NOVAK (AUT) d. Yannick MADEN (GER) 2-6 6-4 6-3
[PR] Tim PUETZ (GER) d. [4] Federico GAIO (ITA) 7-6(5) 2-6 6-1
[8] Adrian UNGUR (ROU) d. [WC] Bogdan BORZA (ROU) 6-1 6-3
[5] Jan SATRAL (CZE) d. [Q] Jonas LUETJEN (GER) 6-1 5-7 6-2
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Kamil MAJCHRZAK (POL) 6-3 1-0 i krecz
Vaclav SAFRANEK (CZE) d. [WC] Michal DEMBEK (POL) 3-6 6-3 6-2
[Q] Christopher O'CONNELL (AUS) d. Tristan LAMASINE (FRA) 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Marterer zrobił w Maroku w dosyć przekonującym stylu (z drugiej strony, słaba konkurencja) b2b finały (tydzień temu wygrał), po wcześniejszym finale w Niemczech, przegranym z Mayerem. Rośnie chyba Niemcom niezły gracz.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171281
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Columbus to chyba najnudniejszy amerykański challenger w erze nowożytnej.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Nie powiedziałbym, sam fakt, że zawodnicy sami zbierają piłki, jak nie przymierzając amatorzy, zasługuje na jakieś zainteresowanie.
Mógłby Safwat coś w tej swojej karierze wygrać...
Mógłby Safwat coś w tej swojej karierze wygrać...
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171281
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Słyszałem, że zrezygnowano z chłopców od podawania piłek.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Chyba nie było z czego rezygnować, bo rok temu też ich nie było.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171281
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Nie oglądałem.
Pomysł nie taki najgorszy.
Pomysł nie taki najgorszy.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Columbus - 1/4 finału:
[1] Benjamin BECKER (GER) d. [Q] Mikelis LIBIETIS (LAT) 4-6 6-1 7-6(4)
John-Patrick SMITH (AUS) d. Sekou BANGOURA (USA) 6-3 3-6 6-3
[WC] Mikael TORPEGAARD (DEN) d. [Q] Gonzales AUSTIN (USA) 6-2 7-5
Tennys SANDGREN (USA) d. [Q] Roberto QUIROZ (ECU) 6-0 7-6(3)
[1] Benjamin BECKER (GER) d. [Q] Mikelis LIBIETIS (LAT) 4-6 6-1 7-6(4)
John-Patrick SMITH (AUS) d. Sekou BANGOURA (USA) 6-3 3-6 6-3
[WC] Mikael TORPEGAARD (DEN) d. [Q] Gonzales AUSTIN (USA) 6-2 7-5
Tennys SANDGREN (USA) d. [Q] Roberto QUIROZ (ECU) 6-0 7-6(3)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Izmir - 1/4 finału:
[WC] Cem ILKEL (TUR) d. [1] Lukas LACKO (SVK) 6-4 6-3
Norbert GOMBOS (SVK) d. [4] Kimmer COPPEJANS (BEL) 6-4 6-3
[3] Mirza BASIC (BIH) d. [5] Ilya IVASHKA (BLR) 3-6 6-1 7-5
Marsel ILHAN (TUR) d. [6] Marius COPIL (ROU) 6-4 4-6 7-6(5)
[WC] Cem ILKEL (TUR) d. [1] Lukas LACKO (SVK) 6-4 6-3
Norbert GOMBOS (SVK) d. [4] Kimmer COPPEJANS (BEL) 6-4 6-3
[3] Mirza BASIC (BIH) d. [5] Ilya IVASHKA (BLR) 3-6 6-1 7-5
Marsel ILHAN (TUR) d. [6] Marius COPIL (ROU) 6-4 4-6 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Kenitra -1/4 finału:
Maximilian MARTERER (GER) d. [5] Steven DIEZ (CAN) 6-1 6-2
[WC] Pablo ANDUJAR (ESP) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 7-6(5) 6-4
Jeremy JAHN (GER) d. [4] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-2 6-4
[7] Mohamed SAFWAT (EGY) d. Daniel MASUR (GER) 6-4 7-5
Maximilian MARTERER (GER) d. [5] Steven DIEZ (CAN) 6-1 6-2
[WC] Pablo ANDUJAR (ESP) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 7-6(5) 6-4
Jeremy JAHN (GER) d. [4] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-2 6-4
[7] Mohamed SAFWAT (EGY) d. Daniel MASUR (GER) 6-4 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Koahsiung - 1/4 finału:
Duckhee LEE (KOR) d. [Q] Yasutaka UCHIYAMA (JPN) 6-4 6-4
[6] Yuichi SUGITA (JPN) d. [PR] Matija PECOTIC (CRO) 4-6 7-6(3) 6-3
Hyeon CHUNG (KOR) d. Amir WEINTRAUB (ISR) 6-4 6-4
[2] Yen-Hsun LU (TPE) d. [Q] Yuya KIBI (JPN) 6-1 6-2
Duckhee LEE (KOR) d. [Q] Yasutaka UCHIYAMA (JPN) 6-4 6-4
[6] Yuichi SUGITA (JPN) d. [PR] Matija PECOTIC (CRO) 4-6 7-6(3) 6-3
Hyeon CHUNG (KOR) d. Amir WEINTRAUB (ISR) 6-4 6-4
[2] Yen-Hsun LU (TPE) d. [Q] Yuya KIBI (JPN) 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Santos - 1/4 finału:
Agustin VELOTTI (ARG) d. [1] Facundo BAGNIS (ARG) 6-1 4-6 6-4
[4] Renzo OLIVO (ARG) d. [6] Guido ANDREOZZI (ARG) 2-6 7-6(3) 6-3
[8] Maximo GONZALEZ (ARG) d. [3] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 6-2 6-2
[2] Thiago MONTERO (BRA) d. [7] Nicolas KICKER (ARG) 4-6 6-3 7-6(4)
Agustin VELOTTI (ARG) d. [1] Facundo BAGNIS (ARG) 6-1 4-6 6-4
[4] Renzo OLIVO (ARG) d. [6] Guido ANDREOZZI (ARG) 2-6 7-6(3) 6-3
[8] Maximo GONZALEZ (ARG) d. [3] Rogerio DUTRA SILVA (BRA) 6-2 6-2
[2] Thiago MONTERO (BRA) d. [7] Nicolas KICKER (ARG) 4-6 6-3 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Sibiu - 1/4 finału:
[1] Robin HAASE (NED) d. Dennis NOVAK (AUT) 7-5 6-2
[PR] Tim PUETZ (GER) d. [8] Adrian UNGUR (ROU) 7-6(4) 7-5
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. [5] Jan SATRAL (CZE) 6-4 3-6 6-3
[Q] Christopher O'CONNELL (AUS) d. Vaclav SAFRANEK (CZE) 6-7(5) 6-1 6-1
[1] Robin HAASE (NED) d. Dennis NOVAK (AUT) 7-5 6-2
[PR] Tim PUETZ (GER) d. [8] Adrian UNGUR (ROU) 7-6(4) 7-5
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. [5] Jan SATRAL (CZE) 6-4 3-6 6-3
[Q] Christopher O'CONNELL (AUS) d. Vaclav SAFRANEK (CZE) 6-7(5) 6-1 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38:Columbus, Izmir, Kenitra, Koahsiung, Santos, Sibiu 2
Turecki finał w Izmirze.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości