US Open 2014 - faworyci.

Obrazek

Kto wygra US Open 2014?

Novak Djoković
5
18%
Rafael Nadal
7
25%
Roger Federer
9
32%
Stan Wawrinka
2
7%
Andy Murray
3
11%
Milos Raonic
1
4%
Inny zawodnik (jaki?)
1
4%
 
Liczba głosów: 28
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Buzz »

Młodzi gniewni już określili swoje możliwości w półfinałach Wimbledonu. Zwłaszcza te mentalne! :ok:

Typowanie faworyta straciło sens. Jedynie Djokovic mógłby stawić opór. Tyle, że nie taki Djokovic, bo taki to szanse wylecieć w 2R.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44001
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Robertinho »

Emu pisze:Zawsze wydawało mi się że tak intensywna praca nadgarstkiem przy wyciąganiu gaci z rowka po każdej piłce, musi kiedyś skończyć się jego przeciążeniem...
Zawsze wydawało mi się, że kopanie leżącego do chwalebnych rzeczy się nie zalicza. Takie teksty warto sobie czasem darować.




Moim zdaniem myślący w szerszej perspektywie hejter Nadala powinien raczej ubolewać nad jego absencją, a nie ją fetować. :P
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Buzz »

Robertinho pisze:
Emu pisze:Zawsze wydawało mi się że tak intensywna praca nadgarstkiem przy wyciąganiu gaci z rowka po każdej piłce, musi kiedyś skończyć się jego przeciążeniem...
Zawsze wydawało mi się, że kopanie leżącego do chwalebnych rzeczy się nie zalicza. Takie teksty warto sobie czasem darować.




Moim zdaniem myślący w szerszej perspektywie hejter Nadala powinien raczej ubolewać nad jego absencją, a nie ją fetować. :P
Trafnie ujęte, ale niech się ludziska nacieszą póki mogą. :ok:

Chyba już kiedyś pisałem, że dawno, dawno temu przed wojną, gdy byłem jeszcze mały i chodziłem na żużel to też się ludzie najbardziej brechtali gdy zawodnikowi drużyny przeciwnej zdefektował motocykl.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: jonathan »

Buzz pisze:Chyba już kiedyś pisałem, że dawno, dawno temu przed wojną, gdy byłem jeszcze mały i chodziłem na żużel to też się ludzie najbardziej brechtali gdy zawodnikowi drużyny przeciwnej zdefektował motocykl.
No więc posłuchaj leśny dziadku - ja się wcale nie cieszę. Byłem przekonany, że Nadal zagra na US Open, ale cóż, zdarza się, ryzyko zawodowe. Dlatego moim normalnym stanem musi być rozczarowanie. Niemniej już wkrótce Rafael będzie z powrotem działał jak precyzyjny automat, więc wszystko pozostanie po staremu, a gawiedź dopiero będzie wyć z radości.
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9018
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Emu »

To tylko zwyczajny żart udany, niesmaczny, słaby kwestia gustu. Nie mam nic do Nadala i nie jestem też fanem Rogera.
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: jonathan »

Emu pisze:To tylko zwyczajny żart udany, niesmaczny, słaby kwestia gustu. Nie mam nic do Nadala i nie jestem też fanem Rogera.
Dla mnie już też strasznie dziadowski, wiesz?
Awatar użytkownika
Rodżer Anderłoter
Posty: 3849
Rejestracja: 16 maja 2012, 17:29

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Rodżer Anderłoter »

Buzz pisze:

Chyba już kiedyś pisałem, że dawno, dawno temu przed wojną, gdy byłem jeszcze mały i chodziłem na żużel to też się ludzie najbardziej brechtali gdy zawodnikowi drużyny przeciwnej zdefektował motocykl.
Dlatego trzeba dbać o motocykl i go nadmiernie nie eksploatować.
Rafa pewnie powróci z jakimś, ulepszonym elementem rzemiosła tenisowego. Rodzaj kontuzji wskazuje na to, że będzie to morderczy slajs. Prawdopodobnie te wszystkie Berdychy, Tsongi wytoczą najcięższe działa w meczu Fedkiem, żeby skorzystać z okazji. Bez Nadala czy Djokovica w następnych częściach drabinki droga do finału będzie stała dla nich otworem.
Awatar użytkownika
SebastianK
Posty: 2243
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: SebastianK »

Śmianie się z kontuzji zawsze dziwnie wygląda. Ale dość o tym. W sumie każdy się śmieje z czego się śmiać lubi.

Co do finału, to mam nadzieję, że Federer z Djokiem dadzą dobre widowisko z większą ilością winnerów niż UE. Oby też obyło się bez niezrozumiałych zapaści jakimi od pewnego czasu obaj nas częstują.

A życzeniowo to chciałbym aby Berdych zaszedł dalej niż Raonic. Janowicz dalej niż Dimitrow. I żeby pierwszy tydzień był pokazem szalonego ofensywnego tenisa w wykonaniu młodej fali (u20)

Nie na­leży my­lić praw­dy z opi­nią większości.
Awatar użytkownika
Lleyton
Posty: 15326
Rejestracja: 01 sie 2011, 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz.

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Lleyton »

A ja bym chciał żeby Lleyton wziął rewanż na Youzhnym. Jak już tak sobie marzymy! :)
MTT.
Tytuły(24):Davis Cup 2010, Monte Carlo 2011, Rzym 2011, Szanghaj 2011, Rotterdam 2012-2013, Brisbane 2015, Montreal 2015, Australian Open 2016, Lyon 2017, Eastbourne 2018, Waszyngton 2018, Genewa 2019, Wiedeń 2020, Dubaj 2021, Genewa 2021, Hamburg 2021, Indian Wells 2022, Barcelona 2022, Laver Cup 2022, Adelajda 2023, Genewa 2023, Kitzbuhel 2023, Doha 2024.
Przegrane Finały(30))Hamburg 2010, Moskwa 2010, Doha 2011, Rotterdam 2011, Sztokholm 2011, Toronto 2012, Winston Salem 2013, Montpellier 2014, Rotterdam 2014, Rzym 2014, Sankt Petersburg 2015, Atlanta 2016, Halle 2017, Basel 2017, Indian Wells 2018, Shenzhen 2018, Sztokholm 2018, Miami 2019, Newport 2019, Doha 2021, Miami 2021, Los Cabos 2021, Cordoba 2022, Doha 2022, Houston 2022, s-Hertogenbosch 2022, Umag 2022, Turyn Finals 2022, Adelajda 2.
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Anula »

jonathan pisze: No więc posłuchaj leśny dziadku ....
:roll: :bu: :czerwonakartka:
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Buzz »

Anula pisze:
jonathan pisze: No więc posłuchaj leśny dziadku ....
:roll: :bu: :czerwonakartka:
A niech sobie korzysta z bezkarności internetu, w normalnej sytuacji pewnie skuliłby uszy i wykicał do lasu.
Rodżer Anderłoter pisze:Prawdopodobnie te wszystkie Berdychy, Tsongi wytoczą najcięższe działa w meczu Fedkiem, żeby skorzystać z okazji.
Tylko, że to jest wielki szlem, wydaje mi się, że właśnie perspektywa skorzystania z okazji może wywołać dodatkową presję, która przełoży się na porażkę. Myślę, że większe szanse (z powodu większego "luzu") mieliby gdyby była cała ekipa w optymalnej formie, bo wtedy ich szanse na tytuł byłyby niewspółmiernie mniejsze, a przez ty nie musieliby się aż tak bardzo spinać.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Anula »

Buzz pisze:
Tylko, że to jest wielki szlem, wydaje mi się, że właśnie perspektywa skorzystania z okazji może wywołać dodatkową presję, która przełoży się na porażkę. Myślę, że większe szanse (z powodu większego "luzu") mieliby gdyby była cała ekipa w optymalnej formie, bo wtedy ich szanse na tytuł byłyby niewspółmiernie mniejsze, a przez ty nie musieliby się aż tak bardzo spinać.
Wydaje mi się, że przeceniasz formę Federera. ;) Wielki Szlem to jednak trochę inna bajka. Nawet dla niego.
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Buzz »

Anula pisze:
Buzz pisze:
Tylko, że to jest wielki szlem, wydaje mi się, że właśnie perspektywa skorzystania z okazji może wywołać dodatkową presję, która przełoży się na porażkę. Myślę, że większe szanse (z powodu większego "luzu") mieliby gdyby była cała ekipa w optymalnej formie, bo wtedy ich szanse na tytuł byłyby niewspółmiernie mniejsze, a przez ty nie musieliby się aż tak bardzo spinać.
Wydaje mi się, że przeceniasz formę Federera. ;) Wielki Szlem to jednak trochę inna bajka. Nawet dla niego.
Nie sądzę, w przeciwieństwie do reszty nie jest w zapaści formy, bije pretendentów na łeb doświadczeniem wielkoszlemowym, do konfrontacji z Serbem pewnie nie dojdzie, a nawet jeśli któremuś trafi się lepszy dzień, to pewnie włączy tryb autodestrukcji widząc szanse na zwycięstwo - jak to już wielokrotnie się zdarzało. Federer mając świadomość nadarzającej się okazji też będzie grał z dodatkową motywacją i nawet jeśli Tsonga pokonał go o włos w Mastersie, to nie wierzę by zdarzyło się to w szlemie.
To tylko taka moja ocena, być może błędna.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Anula »

Buzz pisze: Nie sądzę, w przeciwieństwie do reszty nie jest w zapaści formy, bije pretendentów na łeb doświadczeniem wielkoszlemowym, do konfrontacji z Serbem pewnie nie dojdzie, a nawet jeśli któremuś trafi się lepszy dzień, to pewnie włączy tryb autodestrukcji widząc szanse na zwycięstwo - jak to już wielokrotnie się zdarzało. Federer mając świadomość nadarzającej się okazji też będzie grał z dodatkową motywacją i nawet jeśli Tsonga pokonał go o włos w Mastersie, to nie wierzę by zdarzyło się to w szlemie.
To tylko taka moja ocena, być może błędna.
Te przegrane w tylu ostatnich finałach nie wzięły się znikąd. ;) Roger pod presją, również swoją własną, potrafi ostatnio na korcie wyczyniac rzeczy, o których nawet filozofom się nie śniło.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44001
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Robertinho »

Serdecznie proszę o zakończenie przepychanek i zaprzestanie wycieczek w kierunku zawodników i przede wszystkim siebie nawzajem.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
bogdan1978
Posty: 3595
Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: bogdan1978 »

2gi głos na Andrzeja .
Mało za tym przemawia , ale stawka jest wyjątkowo wyrównana i wydaje mi się że on i Roger mają największe szanse - Novak chyba ma inne rzeczy w głowie ;) .
.
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Jacques D. »

Zagłosowałem mimo wszystko na Djokovicia. Wydaje mi się, że jakoś to przerzeźbi - jak Wimbledon. Cała stawka oprócz Federera gra dno, ale 33-latek koszący turniej za turniejem, w tym WS, jakoś mało do mnie przemawia. Choć wcale bym się na takie rozwiązanie nie obraził.
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: jonathan »

Anula pisze: :roll: :bu: :czerwonakartka:
Przyjmuję czerwoną kartkę, ale trudno, Anula. Kogoś, kto jest tak zacietrzewiony, powtarza się tak odnośnie Federera co najmniej od Monte Carlo i w dodatku chodził na żużla „dawno, dawno temu, jeszcze przed wojną” ja nazywam właśnie leśnym dziadkiem. A jeśli Federer nie wygra US Open, to on będzie jak ten Polak - przed szkodą i po szkodzie głupi.
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Buzz »

jonathan pisze:
Anula pisze: :roll: :bu: :czerwonakartka:
Przyjmuję czerwoną kartkę, ale trudno, Anula. Kogoś, kto jest tak zacietrzewiony, powtarza się tak odnośnie Federera co najmniej od Monte Carlo i w dodatku chodził na żużla „dawno, dawno temu, jeszcze przed wojną” ja nazywam właśnie leśnym dziadkiem. A jeśli Federer nie wygra US Open, to on będzie jak ten Polak - przed szkodą i po szkodzie głupi.
Człowieku, nie zauważasz, że praktycznie w każdym poście używasz sformułowań wulgarnych lub obraźliwych? Liczysz na zasłonę internetu i to, że zarząd forum jest wyrozumiały? Ale nawet, a może przede wszystkim jeśli chcesz prowadzić walkę zaczepną choćby tylko na poziomie forum internetowego, to powinieneś dysponować zdolnościami intelektualnymi jednak na trochę wyższym poziomie niż umiejętność zalogowania się, bo tego można nauczyć nawet małpę. Pomijając zwroty obraźliwe, Ty używasz wyrazów, których znaczenia nie rozumiesz, czy nawet nie potrafisz odmienić, kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy i będąc w przekonaniu, że jesteś kozak-hiroł.
Dlatego jedynym cywilizowanym sposobem odpowiedzi na to jest kompletna ignorancja Twoich zaczepek. A teraz bluzgaj sobie do woli.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44001
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: US Open 2014 - faworyci.

Post autor: Robertinho »

Nie macie co robić? Panowie Jonathan i Buzz, to były Wasze ostatnie posty tego typu. Kolejne zaowocują trwającym trzy tygodnie wakacjami od forum. Dajemy tu dużo swobody, ale od teraz Wy dwaj piszecie ściśle merytorycznie. Albo w ogóle. Kolejni chętni do przepychank niech się liczą z podobnymi konsekwencjami.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości