Rzym 2014

Obrazek
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172491
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2014

Post autor: DUN I LOVE »

Gdyby Nole ogolił tę klatę na lato, to sylwetkę miałby prawie z kosmosu. :P
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
grzes430
Posty: 7514
Rejestracja: 09 sie 2011, 15:08

Re: Rzym 2014

Post autor: grzes430 »

46 winnerów. :padam:
MTT:
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel

Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44507
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Rzym 2014

Post autor: Robertinho »

Good job! :ok:
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Rodżer Anderłoter
Posty: 3854
Rejestracja: 16 maja 2012, 17:29

Re: Rzym 2014

Post autor: Rodżer Anderłoter »

Nawet płaski, pod końcową bhdtl wrócił. Trochę miał Novak momenty przestoju w trakcie meczu ale generalnie takiego Serba potrzebuje teraz ludzkość.
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Rzym 2014

Post autor: Jacques D. »

filip.g pisze: Jeszcze poproszę o przytoczenie oraz podanie źródła definicji, na którą powołujesz się w pierwszym zdaniu.
Logika i elementarna umiejętność wyciągania wniosków.
Kto ma być w takim razie według Ciebie stroną mającą większy wpływ na przebieg spotkania? Ten, który dostosowuje się do narzuconych warunków gry i wykorzystuje potknięcia zawodnika, który tę grę prowadzi? :)

W miarę regularny atak i bardzo dobre returny - dziś wystarczyło, na RG na pewno nie wystarczy.
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Rzym 2014

Post autor: filip.g »

Nole chyba głównym faworytem RG :)
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172491
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2014

Post autor: DUN I LOVE »

Ograć Nadala w 4 finałach ceglanych mastersów (MC, Madryt, Rzymx2) - taki ktoś musi dostać to RG, zanim zakończy przygodę z tenisem. Należy się jak psu kość.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Rodżer Anderłoter
Posty: 3854
Rejestracja: 16 maja 2012, 17:29

Re: Rzym 2014

Post autor: Rodżer Anderłoter »

Rodżer Anderłoter pisze:Nawet płaski, pod końcową bhdtl wrócił. Trochę miał Novak momenty przestoju w trakcie meczu ale generalnie takiego Serba potrzebuje teraz ludzkość.
...i takiego Nadala.
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Rzym 2014

Post autor: filip.g »

DUN I LOVE pisze:Ograć Nadala w 4 finałach ceglanych mastersów (MC, Madryt, Rzymx2) - taki ktoś musi dostać to RG, zanim zakończy przygodę z tenisem. Należy się jak psu kość.
Jest mały problem - w tenisie nic się nie dostaje.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172491
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2014

Post autor: DUN I LOVE »

filip.g pisze:
DUN I LOVE pisze:Ograć Nadala w 4 finałach ceglanych mastersów (MC, Madryt, Rzymx2) - taki ktoś musi dostać to RG, zanim zakończy przygodę z tenisem. Należy się jak psu kość.
Jest mały problem - w tenisie nic się nie dostaje.
Hipotetycznie rozważam - tak jak kiedyś twierdzono, że taki ktoś jak Nadal musi kiedyś zostać numerem 1. Jasne, że trzeba zapracować, ale obiektywnie patrząc - ma Djoko wszystko, co powinien mieć pijący szampana pod paryskim niebem. :P
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Rzym 2014

Post autor: filip.g »

Jacques D. pisze:
filip.g pisze: Jeszcze poproszę o przytoczenie oraz podanie źródła definicji, na którą powołujesz się w pierwszym zdaniu.
Logika i elementarna umiejętność wyciągania wniosków.
Kto ma być w takim razie według Ciebie stroną mającą większy wpływ na przebieg spotkania? Ten, który dostosowuje się do narzuconych warunków gry i wykorzystuje potknięcia zawodnika, który tę grę prowadzi? :)
Rozumiem, że w meczu filip.g (tak, gram raczej ofensywnie) - Nadal wszystko będzie zależało ode mnie? To ja się teraz będę cieszył tą świadomością a w międzyczasie popracuj nad swoją "logiką" i swoimi "definicjami" :)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014, 18:51 przez filip.g, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Rzym 2014

Post autor: filip.g »

DUN I LOVE pisze:
filip.g pisze:
DUN I LOVE pisze:Ograć Nadala w 4 finałach ceglanych mastersów (MC, Madryt, Rzymx2) - taki ktoś musi dostać to RG, zanim zakończy przygodę z tenisem. Należy się jak psu kość.
Jest mały problem - w tenisie nic się nie dostaje.
Hipotetycznie rozważam - tak jak kiedyś twierdzono, że taki ktoś jak Nadal musi kiedyś zostać numerem 1. Jasne, że trzeba zapracować, ale obiektywnie patrząc - ma Djoko wszystko, co powinien mieć pijący szampana pod paryskim niebem. :P
A z tym to ja się jak najbardziej zgadzam :)
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Rzym 2014

Post autor: Joao »

DUN I LOVE pisze:Gdyby Nole ogolił tę klatę na lato, to sylwetkę miałby prawie z kosmosu. :P
Jeśli wygra RG, to pewnie ogoli :D
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Rzym 2014

Post autor: Jacques D. »

filip.g pisze:
Jacques D. pisze:
filip.g pisze: Jeszcze poproszę o przytoczenie oraz podanie źródła definicji, na którą powołujesz się w pierwszym zdaniu.
Logika i elementarna umiejętność wyciągania wniosków.
Kto ma być w takim razie według Ciebie stroną mającą większy wpływ na przebieg spotkania? Ten, który dostosowuje się do narzuconych warunków gry i wykorzystuje potknięcia zawodnika, który tę grę prowadzi? :)
Rozumiem, że w meczu filip.g (tak, gram raczej ofensywnie) - Nadal wszystko będzie zależało ode mnie? To ja się teraz będę cieszył tą świadomością a w międzyczasie popracuj nad swoją "logiką" i swimi "definicjami" :)
To, że trochę Cię przerasta ich poziom (nie jakiś zresztą wygórowany, dość podstawowy i elementarny), to jeszcze nie znaczy, że ta logika czy definicje są złe. :) Gra ofensywna amatorska nie ma nic wspólnego z grą ofensywną zawodniczą (aż mi głupio wykładać takie banały komuś, kto niby trochę oglądał tenisa, ale skoro trzeba...). Takie zestawienia i porównania można robić tylko w ramach grupy graczy, których umiejętności można jakkolwiek do siebie porównać (czyt.mają ze sobą cokolwiek wspólnego). W przypadku Nadala jest to powiedzmy, mniej więcej zakres top 50, może top 40, oczywiście z pewnymi wyjątkami z dalszych miejsc rankingowych.
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Rzym 2014

Post autor: filip.g »

Jacques D. pisze: To, że trochę Cię przerasta ich poziom (nie jakiś zresztą wygórowany, dość podstawowy i elementarny), to jeszcze nie znaczy, że ta logika czy definicje są złe. :) Gra ofensywna amatorska nie ma nic wspólnego z grą ofensywną zawodniczą (aż mi głupio wykładać takie banały komuś, kto niby trochę oglądał tenisa, ale skoro trzeba...). Takie zestawienia i porównania można robić tylko w ramach grupy graczy, których umiejętności można jakkolwiek do siebie porównać. W przypadku Nadala jest to powiedzmy, mniej więcej zakres top 50, może top 40, oczywiście z pewnymi wyjątkami z dalszych miejsc rankingowych.
Mój głupi przykład musiał być dostoswany poziomem do obalanego nim dowodu, który z logiką nie miał nic wspólnego. Więcej z zaklinaniem rzeczywistości.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172491
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2014

Post autor: DUN I LOVE »

Nestor z Zimonjiciem. :o Bryany znowu mają godnych siebie rywali. :) Taka wstawka deblowa mała. :P
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Advantage
Posty: 3149
Rejestracja: 07 lip 2013, 0:00

Re: Rzym 2014

Post autor: Advantage »

Dziesięć lat tej dominacji na cegle, dość już tego. Teraz jest największa szansa, by ktoś wreszcie to przerwał. Pokładam wielkie nadzieje w Novaku, ten człowiek jest niesamowity. Idemo!
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172491
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzym 2014

Post autor: DUN I LOVE »

Przynajmniej przez te 10 lat Rafa rozwinął się nie tylko na korcie. Nawet włoskiego trochę liznął. :o
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Rzym 2014

Post autor: Jacques D. »

filip.g pisze:
Jacques D. pisze: To, że trochę Cię przerasta ich poziom (nie jakiś zresztą wygórowany, dość podstawowy i elementarny), to jeszcze nie znaczy, że ta logika czy definicje są złe. :) Gra ofensywna amatorska nie ma nic wspólnego z grą ofensywną zawodniczą (aż mi głupio wykładać takie banały komuś, kto niby trochę oglądał tenisa, ale skoro trzeba...). Takie zestawienia i porównania można robić tylko w ramach grupy graczy, których umiejętności można jakkolwiek do siebie porównać. W przypadku Nadala jest to powiedzmy, mniej więcej zakres top 50, może top 40, oczywiście z pewnymi wyjątkami z dalszych miejsc rankingowych.
Mój głupi przykład musiał być dostoswany poziomem do obalanego nim dowodu, który z logiką nie miał nic wspólnego. Więcej z zaklinaniem rzeczywistości.
Z mojej strony to koniec "polemiki" (żeby była prawdziwa polemika, nie tylko ja, ale i druga strona musi być do niej zdolna), dodam jedynie, że żeby coś obalić, trzeba mieć czym, czyt. trzeba posiadać argumenty, których obecność - cóż - raczej nie jest cechą charakterystyczną Twoich postów. :D
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: Rzym 2014

Post autor: Buzz »

Serbski koszmar trwa, ciekawe czy pobiją rekord z 2011/2012? Oglądałem tylko pierwszy set, potem mi się już odechciało, bo i tak wiadomo było jak to się zakończy. A czy były małpo-podobne gesty po meczowej?!

Odnośnie Rolanda, to tam już wielu mistrzów sobie zęby połamało, że nawet szkoda wymieniać nazwisk, wierzę, że w tym przypadku też tak będzie. Tylko Fed miał trochę więcej szczęścia (jak zwykle).
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Barty, DUN I LOVE, juniorro, no-handed backhand i 2 gości