mtenis.com.pl

mtenis.com.pl

Forum tenisowe ATP
Dzisiaj jest 22 sie 2018, 7:57

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
MEDALIŚCI IGRZYSK OLIMPIJSKICH

Cytuj:
4 - Reginald Doherty GBR (3xZłoto, 1xBrąz)
4 - Charles Dixon GBR (1xZłoto, 1xSrebro, 2xBrąz)
4 - Gunnar Setterwall SWE (2xSrebro, 2xBrąz)
3 - Vincent Richards USA (2xZłoto, 1xSrebro)
3 - Lawrence Doherty GBR (2xZłoto, 1xBrąz)
3 - Charles Winslow RPA (2xZłoto, 1xBrąz)
3 - Max Décugis FRA (1xZłoto, 1xSrebro, 1xBrąz)
3 - Fernando Gonzalez CHI (1xZłoto, 1xSrebro, 1xBrąz)
3 - Josiah Ritchie GBR (1xZłoto, 1xSrebro, 1xBrąz)
3 - Harold Mahony GBR (2xSrebro, 1xBrąz)
3 - Mike Bryan USA (1xZłoto, 2xBrąz)
2 - John Pius Boland GBR (2xZłoto)
2 - André Gobert FRA (2xZłoto)
2 - Arthur Gore GBR (2xZłoto)
2 - Nicolás Massú CHI (2xZłoto)
2 - Beals Wright USA (2xZłoto)
2 - Herbert Barrett GBR (1xZłoto, 1xSrebro)
2 - Harold Kitson RPA (1xZłoto, 1xSrebro)
2 - Todd Woodbridge AUS (1xZłoto, 1xSrebro)
2 - Mark Woodforde AUS (1xZłoto, 1xSrebro)
2 - Max Woosnam GBR (1xZłoto, 1xSrebro)
2 - Roger Federer SUI (1xZłoto, 1xSrebro)
2 - Andy Murray GBR (1xZłoto, 1xSrebro)
2 - Edgar Leonard USA (1xZłoto, 1xBrąz)
2 - Miloslav Mečíř CZE (1xZłoto, 1xBrąz)
2 - Bob Bryan USA (1x Złoto, 1xBrąz)
2 - George Caridia USA (2xSrebro)
2 - Henri Cochet FRA (2xSrebro)
2 - Dionysios Kasdaglis GRE/EGY (2xSrebro)
2 - Ichiya Kumagae JPN (2xSrebro)
2 - Robert LeRoy USA (2xSrebro)
2 - Alphonzo Bell USA (1xSrebro, 1xBrąz)
2 - Albert Canet FRA (2xBrąz)
2 - Stefan Edberg SWE (2xBrąz)
2 - Goran Ivanišević CRO (2xBrąz)
2 - Arthur Norris GBR (2xBrąz)
1 - Maurice Germot FRA (1xZłoto)
1 - Heinrich Schomburgk GER (1xZłoto)
1 - R. Norris Williams USA (1xZłoto)
1 - Rafael Nadal ESP (1xZłoto)
1 - Yevgeny Kafelnikov RUS (1zZłoto)
1 - Andre Agassi USA (1xZłoto)
1 - Marc Rosset SUI (1xZłoto)
1 - Louis Raymond RPA (1xZłoto)
1 - Stanislas Wawrinka SUI (1xZłoto)
1 - Sébastien Lareau CAN (1xZłoto)
1 - Daniel Nestor CAN (1xZłoto)
1 - Boris Becker GER (1xZłoto)
1 - Michael Stich GER (1xZłoto)
1 - Ken Flach USA (1xZłoto)
1 - Robert Seguso USA (1xZłoto)
1 - Francis Hunter USA (1xZłoto)
1 - Oswald Turnbull GBR (1xZłoto)
1 - George Hillyard GBR (1xZłoto)
1 - Friedrich Traun GER (1xZłoto)
1 - Max Mirnyj BLR (1xZłoto)
1 - Mardy Fish USA (1xSrebro)
1 - Tommy Haas GER (1xSrebro)
1 - Sergi Bruguera ESP (1xSrebro)
1 - Jordi Arrese ESP (1xSrebro)
1 - Tim Mayotte USA (1xSrebro)
1 - Otto Froitzheim GER (1xSrebro)
1 - Thomas Johansson SWE (1xSrebro)
1 - Simon Aspelin SWE (1xSrebro)
1 - Nicolas Kiefer GER (1xSrebro)
1 - Rainer Schüttler GER (1xSrebro)
1 - Neil Broad GBR (1xSrebro)
1 - Tim Henman GBR (1xSrebro)
1 - Wayne Ferreira RPA (1xSrebro)
1 - Piet Norval RPA (1xSrebro)
1 - Sergio Casal ESP (1xSrebro)
1 - Emilio Sánchez ESP (1xSrebro)
1 - Jacques Brugnon FRA (1xSrebro)
1 - Seiichiro Kashio JPN (1xSrebro)
1 - Arthur Zborzil AUT (1xSrebro)
1 - Fritz Pipes AUT (1xSrebro)
1 - James Parke GBR (1xSrebro)
1 - Basil Spalding de Garmendia USA (1xSrebro)
1 - Demetrios Petrokokkinos GRE (1xSrebro)
1 - George Simond GBR (1xSrebro)
1 - Carl Kempe SWE (1xSrebro)
1 - Michael Llodra FRA (1xSrebro)
1 - Jo-Wilfried Tsonga FRA (1xSrebro)
1 - Alfred Beamish GBR (1xBrąz)
1 - Wollmar Boström SWE (1xBrąz)
1 - Tony Wilding NZL (1xBrąz)
1 - Hendrik Timmer NED (1xBrąz)
1 - Ladislav Žemla CZE (1xBrąz)
1 - Archibald Warden GBR (1xBrąz)
1 - Mario Ančić CRO (1xBrąz)
1 - Ivan Ljubičić CRO (1xBrąz)
1 - Àlex Corretja ESP (1xBrąz)
1 - Albert Costa ESP (1xBrąz)
1 - Marc-Kevin Goellner GER (1xBrąz)
1 - David Prinosil GER (1xBrąz)
1 - Goran Prpić CRO (1xBrąz)
1 - Javier Frana ARG (1xBrąz)
1 - Christian Miniussi ARG (1xBrąz)
1 - Anders Järryd SWE (1xBrąz)
1 - Milan Šrejber CZE (1xBrąz)
1 - Jean Borotra FRA (1xBrąz)
1 - René Lacoste FRA (1xBrąz)
1 - Pierre Albarran FRA (1xBrąz)
1 - Edouard Mény de Marangue FRA (1xBrąz)
1 - Clement Cazalet GBR (1xBrąz)
1 - Clarence Gamble USA (1xBrąz)
1 - Arthur Wear USA (1xBrąz)
1 - Joseph Wear USA (1xBrąz)
1 - Allen West USA (1xBrąz)
1 - Georges de la Chapelle FRA (1xBrąz)
1 - André Prévost FRA (1xBrąz)
1 - Edwin Flack AUS (1xBrąz)
1 - George S. Robertson GBR (1xBrąz)
1 - Novak Djokovic SRB (1xBrąz)
1 - Arnaud di Pasquale FRA (1xBrąz)
1 - Leander Paes IND (1xBrąz)
1 - Andrei Cherkasov EUN (1xBrąz)
1 - Brad Gilbert USA (1xBrąz)
1 - Umberto De Morpurgo MEX (1xBrąz)
1 - Oscar Kreuzer GER (1xBrąz)
1 - Wilberforce Eaves GBR (1xBrąz)
1 - Konstantinos Paspatis GRE (1xBrąz)
1 - Momcsilló Tapavicza HUN (1xBrąz)
1 - Juan Martin del Potro ARG (1xBrąz)
1 - Julien Benneteau FRA (1xBrąz)
1 - Richard Gasquet FRA (1xBrąz)

Pogrubioną czcionką zaznaczeni są aktualni mistrzowie olimpijscy (Londyn 2012).

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Ostatnio zmieniony 07 sie 2012, 17:31 przez Jacuszyn, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Ateny 1886

Singiel mężczyzn :

Złoto: John Boland (Wielka Brytania)
Srebro: Dionysios Kasdaglis (Grecja)
Brąz: Konstantinos Paspatis (Grecja)
Brąz: Momcilo Tapavica (Węgry)

Debel mężczyzn :

Złoto: John Boland (Wielka Brytania)/Freidrich Traun (Niemcy)
Srebro: Dionysios Kasdaglis/Dimitrios Petrokokkinson (Grecja)
Brąz: Edwin Flack (Austria)/George Robertson (Wielka Brytania)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Paryż 1900

Singiel mężczyzn :

Złoto: Laurence Doherty (Wielka Brytania)
Srebro: Harold Mahony (Wielka Brytania)
Brąz: Reginald Doherty (Wielka Brytania)
Brąz: Arthur Morris (Wielka Brytania)

Debel mężczyzn :

Złoto: Laurence Doherty/Reginald Doherty (Wielka Brytania)
Srebro: Maxime Decugis (Francja)/Basil De Garmendia (USA)
Brąz: Georges De La Chapelle/Andre Prevost (Francja)
Brąz: Harold Mahoney/Arthur Norris (Wielka Brytania)

Turniej miksta :

Złoto: Reginald Doherty/Charlotte Cooper (Wielka Brytania)
Srebro: Harold Mahony (Wielka Brytania)/Helene Prevost (Francja)
Brąz: Laurence Doherty (Wielka Brytania)/Marion Jones (USA)
Brąz: Archibald Warden (Wielka Brytania)/Hedwig Rosenbaum (Czechy)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
St.Louis 1904

Singiel mężczyzn :

Złoto: Beals Wrigth (USA)
Srebro: Robert Le Roy (USA)
Brąz: Alphonzo Bell (USA)
Brąz: Edgar Leonard (USA)

Debel mężczyzn :

Złoto: Edgard Leonard/Beals Wright (USA)
Srebro: Alphonzo Bell/Robert Le Roy (USA)
Brąz: Clarence Gamble/Arthur Wear (USA)
Brąz: Joseph Wear/Allen West (USA)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Londyn 1908

Singiel mężczyzn na trawie :

Złoto: Josiah Ritchie (Wielka Brytania)
Srebro: Otto Froitzheim (Niemcy)
Brąz: Wilberforce Eaves (Wielka Brytania)

Singiel mężczyzn w hali :

Złoto: Arthur Gore (Wielka Brytania)
Srebro: George Caridia (USA)
Brąz: Josiah Ritchie (Wielka Brytania)

Debel mężczyzn na trawie :

Złoto: Reginald Doherty/George Hillyard (Wielka Brytania)
Srebro: James Parke/Josiah Ritchie (Wielka Brytania)
Brąz: Clement Cazalet/Charles Dixon (Wielka Brytania)

Debel mężczyzn w hali :

Złoto: Arthur Gore/Herbert Barrett (Wielka Brytania)
Srebro: George Caridia/George Simond (Wielka Brytania)
Brąz: Wollmar Bostrom/Gunnar Setterwall (Szwecja)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Sztokholm 1912

Singiel mężczyzn na trawie :

Złoto: Charles Winslow (RPA)
Srebro: Harold Kitson (RPA)
Brąz: Oskar Kreuzer (Niemcy)

Singiel mężczyzn w hali :

Złoto: Andre Gobert (Francja)
Srebro: Charles Dixon (Wielka Brytania)
Brąz: Anthony Wilding (Australia)

Debel mężczyzn na trawie :

Złoto: Harold Kitson/Charles Winslow (RPA)
Srebro: Felix Pipes/Arthur Zborzil (Austria)
Brąz: Albert Canet/Eduard Meny De Marangue (Francja)

Debel mężczyzn w hali :

Złoto: Maurice Germot/Andre Gobert (Francja)
Srebro: Carl Kempe/Gunnar Setterwall (Szwecja)
Brąz: Alfred Beamish/Charles Dixon (Wielka Brytania)

Turniej miksta na trawie :

Złoto: Heinrich Schomburgk/Dorothea Koring (Niemcy)
Srebro: Gunnar Setterwall/Sigrid Fick (Szwecja)
Brąz: Albert Canet/Marguerite Broquedis (Francja)

Turniej miksta w hali :

Złoto: Edith Hannam/Charles Dixon (Wielka Brytania)
Srebro: Helen Aitchison/Herbert Barret (Wielka Brytania)
Brąz: Sigrid Frick/Gunnar Setterwall (Francja)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Antwerpia 1920

Singiel mężczyzn :

Złoto: Louis Raymond (RPA)
Srebro: Ichiya Kumagai (Japonia)
Brąz: Charles Winslow (RPA)

Debel mężczyzn :

Złoto: Noel Turnbull/Maxwell Woosnam (Wielka Brytania)
Srebro: Seiichiro Kashio/Ichiya Kumagai (Japonia)
Brąz: Pierre Albarran/Maxime Decugis (Francja)

Turniej miksta :
Złoto: Maxime Decugis/Suzanne Lenglen (Francja)
Srebro: Maxwell Woosnam/Kathleen McKane (Wielka Brytania)
Brąz: Ladislav Zemla/Milada Skrobkova (Czechosłowacja)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Paryż 1924

Singiel mężczyzn :

Złoto: Vincent Richards (USA)
Srebro: Henri Cochet (Francja)
Brąz: Umberto De Morpurgo (Włochy)

Debel mężczyzn :

Złoto: Francis Hunter/Vincent Richards (USA)
Srebro: Jacques Brugnon/Henri Cochet (Francja)
Brąz: Jean Borotra/Rene Lacoste (Francja)

Turniej miksta :

Złoto: Richard Williams/Hazel Wightman (USA)
Srebro: Vincent Richards/Marion Jessup (USA)
Brąz: Hendrik Timmer/Kornelia Bouman (Holandia)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Seul 1988

Singiel mężczyzn:

Złoto: Miloslav Mecir (Czechosłowacja)
Srebro: Timothy Mayotte (USA)
Brąz: Stefan Edberg (Szwecja)
Brąz: Brad Gilbert (USA)

Debel mężczyzn :

Złoto: Ken Flach/Robert Seguso (USA)
Srebro: Sergio Casal/Emilio Sanchez (Hiszpania)
Brąz: Stefan Edberg/Anders Jarryd (Szwecja)
Brąz: Miloslav Mecir/Milan Srejber (Czechosłowacja)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Barcelona 1992

Singiel mężczyzn :

Złoto: Marc Rosset (Szwajcaria)
Srebro: Jorki Arrese (Hiszpania)
Brąz: Andrei Cherkasov (ZSSR)
Brąz: Goran Ivanisevic (Chorwacja)

Debel mężczyzn :

Złoto: Boris Becker/Michael Stich (Niemcy)
Srebro: Wayne Ferreira/Pietr Norwal (RPA)
Brąz: Javier Frana/Cristian Miniussi (Argentyna)
Brąz: Goran Ivanisevic/Goran Prpic (Chorwacja)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Atlanta 1996

Singiel mężczyzn :

Złoto: Andre Agassi (USA)
Srebro: Sergi Bruguera (Hiszpania)
Brąz: Leander Paes (Indie)

Debel mężczyzn :

Złoto: Tood Woodbridge/Mark Woodforde (Australia)
Srebro: Neil Broad/Tim Henman (Wielka Brytania)
Brąz: Marc-Kevin Goellner/David Prinosil (Niemcy)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Ateny 2004

Singiel mężczyzn :

Złoto Nicolas Massu (Chile)
Srebro: Mardy Fish (USA)
Brąz: Fernando Gonzalez (Chile)

Debel mężczyzn :

Złoto: Fernando Gonzalez/Nicolas Massu (Chile)
Srebro: Nicolas Kiefer/Rainer Schuettler (Niemcy)
Brąz: Mario Ancic/Ivan Ljubicic (Chorwacja)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lip 2011, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Pekin 2008

Singiel mężczyzn :

Złoto: Rafael Nadal (Hiszpania)
Srebro: Fernando Gonzalez (Chile)
Brąz: Novak Djokovic (Serbia)

Debel mężczyzn :

Złoto: Roger Federer/Stanislas Wawrinka (Szwajcaria)
Srebro: Thomas Johansson/Simon Aspelin (Szwecja)
Brąz: Bob Bryan/Mike Bryan (USA)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 sie 2012, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2011, 18:51
Posty: 4170
Londyn 2012

Singiel mężczyzn:

Złoto: Andy Murray (Wielka Brytania)
Srebro: Roger Federer (Szwajcaria)
Brąz: Juan Martin del Potro (Argentyna)

Debel mężczyzn:

Złoto: Bob Bryan/Mike Bryan (USA)
Srebro: Michael Llodra/Jo-Wilfried Tsonga (Francja)
Brąz: Julien Benneteau/Richard Gasquet (Francja)

Turniej miksta:

Złoto: Victoria Azarenka/Max Mirnyj (Białoruś)
Srebro: Laura Robson/Andy Murray (Wielka Bryania)
Brąz: Lisa Raymond/Mike Bryan (USA)

_________________
MTT:
W(12): Eastbourne 2010 i 11 innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 gru 2017, 0:33 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 sie 2011, 15:40
Posty: 13751
Rio de Janeiro 2016

Singiel mężczyzn:

Złoto: Andy Murray (Wielka Brytania)
Srebro: Juan Martin del Potro (Argentyna)
Brąz: Kei Nishikori (Japonia)


Debel mężczyzn:

Złoto: Mark Lopez/Rafael Nadal (Hiszpania)
Srebro: Florin Mergea/Horia Tecau (Rumunia)
Brąz: Steve Johnson/Jack Sock (USA)


Turniej miksta:

Złoto: Bethanie Mattek-Sands/Jack Sock (USA)
Srebro: Venus Williams/Rajeev Ram (USA)
Brąz: Lucie Hradecka/Radek Stepanek (Czechy)

_________________
Tytuły (17):
2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros
2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen
2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros
2013: US Open
2012: Nicea
2011: Los Angeles, WTF Londyn
Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.

Finały (16):
2018: Halle
2017: Stuttgart
2016: Tokio, Shanghai, Bazylea
2015: Wiedeń, WTF Londyn
2014: Doha
2013: Cincinnati
2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm
2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open
Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
POWERED_BY