Najlepsze mecze 2011

Obrazek
Awatar użytkownika
jaccol55
Posty: 14863
Rejestracja: 15 lip 2011, 8:59
Lokalizacja: Grochów

Re: Najlepsze mecze 2011

Post autor: jaccol55 »

Nadalito pisze:
jonathan pisze:Skończyłem właśnie oglądanie meczu Federer vs Djoković z RG. Kilka uwag:
Trochę historyczne te uwagi :padam:

http://czytelnia.onet.pl/1,16,11,868082 ... forum.html
Onet jest u nas raczej mało popularny, a Jonathan już udowodnił nie raz, że nie ma problemów z analizą gry, więc... :roll:
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Najlepsze mecze 2011

Post autor: jonathan »

Najłatwiej kogoś unurzać, nie zdając sobie kompletnie sprawy z bezsensu stawianych zarzutów. Nie przyszło może tak mądrej głowie na myśl, że te komentarze są moje?

PS Istnieje coś takiego jak PW. Ale skoro Ty wolisz publicznie obrzucać kogoś błotem bez zastanowienia - proszę bardzo.
Awatar użytkownika
Nadalito
Posty: 858
Rejestracja: 10 wrz 2011, 14:16
Lokalizacja: Białystok

Re: Najlepsze mecze 2011

Post autor: Nadalito »

jonathan pisze:Najłatwiej kogoś unurzać, nie zdając sobie sprawy z bezsensu stawianych zarzutów. Nie przyszło może tak mądrej głowie na myśl, że te komentarze są moje?

PS Istnieje coś takiego jak PW. Ale skoro Ty wolisz publicznie obrzucać kogoś błotem bez zastanowienia - proszę bardzo.
Ale po co się tak denerwujesz. Przecież to tylko zabawa. Czy ja gdzieś napisałem, że te teksty nie są Twoje ? Myślałem tylko, że użytkownicy tego forum nie "nurzają się w onetowym błocie" ;)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości