Mastersy 2017 - strzelamy!

Obrazek
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Mastersy 2017 - strzelamy!

Post autor: Wujek Toni »

Indian Wells - Djoković
Miami - Nishikori
Monte Carlo - Nadal
Madryt - Murray
Rzym - Murray
Montreal - Raonić
Cincinnati - Dimitrov
Szanghaj - Murray
Paryż - Cilić

WTF - Djoković
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
Barty
Administrator
Posty: 42863
Rejestracja: 01 sie 2011, 15:40

Re: Mastersy 2017 - strzelamy!

Post autor: Barty »

Co się dzieje, Wujek, czemu tylko 1 turniej dla Rafy?
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Mastersy 2017 - strzelamy!

Post autor: Wujek Toni »

Powoli tracę wiarę w swojego idola.
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Mastersy 2017 - strzelamy!

Post autor: Joao »

Indian Wells - Dmitorv
Miami - Raonic
Monte Carlo - Rafa
Madryt - Sir
Rzym - Nole
Montreal - Del Potro
Cincinnati - Zverev
Szanghaj - Kyrgios
Paryż - Roger

WTF - Rafa
Hankmoody
Posty: 6335
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:28

Re: Mastersy 2017 - strzelamy!

Post autor: Hankmoody »

Hankmoody pisze:Indian Wells -Kei
Miami -Kei
Monte Carlo -Nadal
Madryt -Murray
Rzym -Nadal
Montreal -Raonic
Cincinnati -Kyrgios
Szanghaj -Raonic
Paryż -Isner

WTF -Kubot
Czy ktoś jeszcze może się pochwalić, iż trafił, że Novak nie wygra żadnego turnieju M1000? NIE. A i z Kubotem było blisko. Reszta trochę przestrzelona, ale skąd mogłem wiedzieć, że skośny, rudy i ent się połamią.
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Mastersy 2017 - strzelamy!

Post autor: robpal »

Zważywszy na to, że tylko Wujek trafił 2 zwycięzców, to sezon mieliśmy jednak nieprzewidywalny.
Brawa za typ:

Cincinnati - Dimitrov :ok:
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 75 gości