Puchar Davisa 2011

Obrazek
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: robpal »

Wujek Toni pisze: Zapomniałem, że w systemie myślowym Rafafanów zdrowy Hiszpan nie przegrał w swojej karierze meczu.
Lepsze to niż "Czego chcecie, on ma 30 lat".
Poza tym, jeśli wielki mistrz wychodzi na kort i gra ŹLE, to naturalnym jest szukanie przyczyny takiej sytuacji, bo nie jest to rzecz normalna.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Joao »

Wujek Toni pisze:
Zapomniałem, że w systemie myślowym Rafafanów zdrowy Hiszpan nie przegrał w swojej karierze meczu.
Pewnie, że nie przegrał, to oczywiste hahaha
DUN I LOVE pisze:1-6 6-4. Jadę na mecz. :P
Powodzenia. Panowie będą grali ze 2 godziny, może zdążysz na końcowkę ;) .
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: robpal »

Dziwi mnie ta niesamowita chęć do wypowiadania się o Nadalu ze strony miłośników Szwajcara :o
Przecież on "biega i przerzuca", więc na pewno tych nudów nie oglądacie, a potoki myślowe leją się jak wodospady :D
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Anula »

robpal pisze:
Wujek Toni pisze: Zapomniałem, że w systemie myślowym Rafafanów zdrowy Hiszpan nie przegrał w swojej karierze meczu.
Lepsze to niż "Czego chcecie, on ma 30 lat".
Poza tym, jeśli wielki mistrz wychodzi na kort i gra ŹLE, to naturalnym jest szukanie przyczyny takiej sytuacji, bo nie jest to rzecz normalna.
Daj spokój. ;) Powinieneś się już przyzwyczaić do takich tekstów. :P
Awatar użytkownika
jaccol55
Posty: 14863
Rejestracja: 15 lip 2011, 8:59
Lokalizacja: Grochów

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: jaccol55 »

Powróćmy może do finału PD. Tak będzie chyba najlepiej. :]

Rafa z przełamaniem w 3 secie. Trudno będzie to wygrać Delpo, szanse niemal zerowe na obecny stan meczu.
Awatar użytkownika
jowy
Posty: 1368
Rejestracja: 04 wrz 2011, 18:45

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: jowy »

jaccol55 pisze:Powróćmy może do finału PD. Tak będzie chyba najlepiej. :]
Świetny Rafa.
Wszelkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym, że będą 4 sety i Hiszpanie będą mogli świętować :)
Joao
Posty: 6485
Rejestracja: 17 lip 2011, 9:19

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Joao »

Ja sobie końcówkę skoków oglądam jak coś :D
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44267
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Robertinho »

robpal pisze:(...)Przecież on "biega i przerzuca", więc na pewno tych nudów nie oglądacie(...)
Lepiej bym tego nie ujął. :D
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
jaccol55
Posty: 14863
Rejestracja: 15 lip 2011, 8:59
Lokalizacja: Grochów

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: jaccol55 »

Asystuje już tylko Juan. Pozamiatane.
Awatar użytkownika
Wujek Toni
Posty: 5824
Rejestracja: 19 lip 2011, 19:17

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Wujek Toni »

Kondycja Del Potro to jest na zawodowym poziomie wręcz jakaś anomalia. Jak profesjonalny tenisista może nie być w stanie wytrzymać 3 setów względnie intensywnej gry, skoro wcześniej miał bodaj 3-4 tygodnie odpoczynku, a i w trakcie sezonu zbytnio się nie przemęczał?
"Zabrałem kiedyś Rafaela wraz z Pico Monaco na ryby. Pamiętam, że chłopcy niezwykle radowali się na myśl o spędzeniu w taki sposób tamtego poranka - lato miało się już ku końcowi i była to jedna z ostatni okazji, by złowić kilka moren przed zamknięciem sezonu. Przypominam sobie bardzo dokładnie moment, gdy Rafael próbował po raz pierwszy zarzucić swoją wędkę , siedząc na skraju barki. Samą czynność wykonał nienagannie - widać było gołym okiem, że chłopak ma do wędkarstwa talent i czerpie z niego wielką przyjemność. Mimo to nie omieszkałem zbliżyć się do mojego bratanka, po czym chwyciłem go dosyć łagodnie, acz pewnie za muskularne prawe ramię, którym to przed chwilą zarzucił energicznie żyłkę wraz ze spławikiem i rzekłem: 'Którą ręką Cię uczyłem?'" Toni Nadal, Życie moje
Awatar użytkownika
jaccol55
Posty: 14863
Rejestracja: 15 lip 2011, 8:59
Lokalizacja: Grochów

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: jaccol55 »

Wujek Toni pisze:Kondycja Del Potro to jest na zawodowym poziomie wręcz jakaś anomalia. Jak profesjonalny tenisista może nie być w stanie wytrzymać 3 setów względnie intensywnej gry, skoro wcześniej miał bodaj 3-4 tygodnie odpoczynku, a i w trakcie sezonu zbytnio się nie przemęczał?
Taka już natura dryblasów.

Isner na RG też potrzebował respiratora.
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: jonathan »

Niektóre reakcje Nadala to totalne zdziczenie. Rozumiem, że to finał Pucharu Davisa grany przed własną publicznością i niewiarygodne emocje, ale to chyba nie powód, by tak się zachowywać.
Awatar użytkownika
Saboteur
Posty: 4514
Rejestracja: 01 sie 2011, 11:59
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Saboteur »

johnathan pisze:Niektóre reakcje Nadala to totalne zdziczenie. Rozumiem, że to finał Pucharu Davisa grany przed własną publicznością i niewiarygodne emocje, ale to chyba nie powód, by tak się zachowywać.
I mówi to fan Feda hahaha hahaha
Robpal ty chyba zawsze masz rację :D
Tytuły (4): 2023: Doha; 2017: Chennai, Queens Club; 2012: Memphis
Finały (6): 2017: Newport, Montreal; 2014: Abu Dhabi, Metz; 2013: Pekin, Atlanta

twitter.com/saboteur_cod
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: jonathan »

Tak, mówi to fan Federera, który uważa, że tenis zawsze był i powinien zostać sportem gentelmenów.
Awatar użytkownika
Dajan
Posty: 501
Rejestracja: 01 sie 2011, 18:58
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Dajan »

Łamią się w tym secie niesamowicie.
5*-3 Portek.
Świetnie się to ogląda :)
Awatar użytkownika
Saboteur
Posty: 4514
Rejestracja: 01 sie 2011, 11:59
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Saboteur »

johnathan pisze:Tak, mówi to fan Federera, który uważa, że tenis zawsze był i powinien zostać sportem gentelmenów.
Chyba nie zauważyłeś jednej rzeczy-mianowicie tenis to już nie jest gra dla biznesmenów mających kupę forsy, tylko sport na który stać już tyci bogatszego Kowalskiego.
Tytuły (4): 2023: Doha; 2017: Chennai, Queens Club; 2012: Memphis
Finały (6): 2017: Newport, Montreal; 2014: Abu Dhabi, Metz; 2013: Pekin, Atlanta

twitter.com/saboteur_cod
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: robpal »

"Zdrowy i po prostu słabo grający" Nadal po raz kolejny gra seta, w którym z trudem ugrywa gema przy własnym podaniu.
"Półamator" Delpo za to serwuje po IV partię, zapowiada się decider.

E: "Półamator" zagrał jak półamator. DF przy 30-30 a potem znakomita akcja Rafy i 5-4*.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: jonathan »

Martinek pisze:
johnathan pisze:Tak, mówi to fan Federera, który uważa, że tenis zawsze był i powinien zostać sportem gentelmenów.
Chyba nie zauważyłeś jednej rzeczy-mianowicie tenis to już nie jest gra dla biznesmenów mających kupę forsy, tylko sport na który stać już tyci bogatszego Kowalskiego.
Idee i reguły pozostają niezmienne.
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: robpal »

johnathan pisze: Idee i reguły pozostają niezmienne.
To nie do końca prawda, trzeba ewoluować z duchem czasu.
Sam nie jestem miłośnikiem takiego zachowania, ale pisałeś, że tobie taki Djoković się podoba, bo jest naturalny i widać po zachowaniu, że ma potrzebę dominacji (czy coś w ten deseń). Groźne miny Serba Ci nie przeszkadzają, ale już fist-pumpy i vamosy Nadala tak? ;)

E: Rafa serwuje po Puchar.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Awatar użytkownika
Denek
Posty: 356
Rejestracja: 09 sie 2011, 0:14
Lokalizacja: Trzcianka

Re: Puchar Davisa 2011

Post autor: Denek »

Z 5:3 na 5:7... skąd ja to znam... :facepalm:

A może? :D 2 BP Del Potro
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości