Wuhan 2014

Wydarzenia z aren turniejowych WTA.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 3633
Rejestracja: 24 sty 2012, 19:05

Re: Wuhan 2014

Post autor: Piotrek »

Jacques D. pisze:No jak się fanuje Radwańskiej to raczej się nie doceni tenisa Switoliny, tak że nie dziwię się. :D
Dodaj to tego Kwitową, Pietrową i Kirilenko. Racja, raczej się nie doceni Switoliny.
DUN I LOVE pisze: 05 sie 2021, 23:58 Praktycznie wszystkie finały w LA mi uciekły podczas tegorocznych IO. Jestem ogromnie tym zasmucony, za 3 lata już to się nie powtórzy.
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Wuhan 2014

Post autor: Jacques D. »

Piotrek pisze:
Jacques D. pisze:No jak się fanuje Radwańskiej to raczej się nie doceni tenisa Switoliny, tak że nie dziwię się. :D
Dodaj to tego Kwitową, Pietrową i Kirilenko. Racja, raczej się nie doceni Switoliny.
Sorry, ale oglądanie AR po tych tenisistkach, to jak dobrowolnie zamienić wystawną ucztę na resztki z pańskiego stołu. Albo kawior na kiełbasę. :P

Co do Switoliny. Nie wiem co mogę dodać. W "Sympatiach i antypatiach WTA" napisałem o niej dość wyczerpująco - nie tylko od strony emocjonalnej, była też obszerna analiza gry. Z Twojej strony jak na razie żadnych merytorycznych zarzutów do niej nie było, tylko kilka wartościujących przymiotników, więc trudno mi się do tego jakoś konstruktywnie odnieść.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości