FIFA World Cup Rosja 2018

Dla sympatyków futbolu.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172923
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: DUN I LOVE »

Emu pisze:Szwedzi wreszcie grają w 11 i widać tego efekty.
:D
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: lake »

Jutro chyba Szpak, Laskowski o wszystko i o honor.
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172923
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: DUN I LOVE »

OK. Fajnie się słucha Laskowskiego. Chyba najlepszy komentator z tego, co zostało w TVP.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39193
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Kiefer »

DUN I LOVE pisze:LOL - u mnie w pracy też Joachim jest oceniany tylko poprzez ten pryzmat. Obrzydliwe to. :P
Same dłubanie w nosie jeszcze przyjmę, gorzej, że on nie tylko w nosie dłubie, bo również w d...e i na tym wcale nie poprzestaje... hahaha

Laskowski zdecydowanie najlepszy, bardzo lubiłem gdy komentował na C+ LA Ligę. Lisowi się jednak nie spodobał...
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: lake »

No szkoda że nie zaangażowali Smokowskiego i Twarowskiego tym bardziej że Zapinamy Pasy to już chyba historia.
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 172923
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: DUN I LOVE »

Nie chyba, na pewno historia.

Kompany zostaje w kadrze - podobno szybko dochodzi do siebie po problemach z pachwiną:
https://sport.onet.pl/mundial-2018/repr ... ji/jwm2qnr
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127300
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Damian »



MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
Damian
Moderator
Posty: 127300
Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Kontakt:

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Damian »

Składy:
Obrazek Tunezja - Hassen; Bronn, S.Ben Youssef, Meriah, Maaloul; Skhiri, Sassi; Sliti, Khazri, Badri; F.Ben Youssef
Obrazek Anglia - Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Henderson, Lingard, Young; Alli, Sterling; Kane.


MTT - OSIĄGNIĘCIA:

MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
MTT (DEBEL) - Tytuły (7) / Finały (7)
Spoiler:
Awatar użytkownika
lake
Posty: 13564
Rejestracja: 19 kwie 2012, 11:51

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: lake »

Obrazek
*****
***

MTT Career highlights:
GS: W Wimbledon '15, US Open '17
WTF: -SF '17
M 1000: W Indian Wells '14, Monte Carlo '17, F IW '16, Cincinnati '17
ATP 500:W Halle '18 F Waszyngton '16
ATP 250: W s-Hertogenbosch '14, Newport '17, Sankt Petersburg '17 F Chennai '17, F Quito '17


Debel:
GS: US Open '17, '19, F US Open '15, F Wimbledon '16
M 1000: W Indian Wells '19, Rzym '19, F Miami '19
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44552
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Robertinho »

Czemu jakiś Tryper wolne strzela u Anglików? Strasznie nędzne grają.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39193
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Kiefer »

Kurde, ten mundial chyba słaby póki co, prawda?
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44552
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Robertinho »

Szału nie ma. Żeby chociaż grad goli z tej nieudolności wynikał, jednak nie, jest po prostu średnio. A faworyci wręcz biednie.

Kane ratuje tyłek.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
SebastianK
Posty: 2243
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: SebastianK »

Nie jest taki słaby. Trzeba pamiętać, że to są reprezentacje a nie kluby, jednak zupełnie inna jest gra gdy grasz z kimś 60 meczy w sezonie (nie dotyczy ligi polskiej) a co innego gdy się z nim spotykasz raz na dwa miesiące i coś tam razem kopiecie. Moim zdaniem im dalej tym będzie lepiej.

Inna sprawa, że jednak futbol się spłaszcza. Patrzyłem przed chwilą na tą Tunezję i taka gorzka myśl mi przeszła przez głowę, że wyszkoleniem technicznym to biją naszych na głowę. Jeszcze mają problemy z taktyką, ustawianiem się czasem i co najważniejsze, grają na razie zbyt miękko w obronie.

Nie na­leży my­lić praw­dy z opi­nią większości.
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 9812
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Del Fed »

Dla mnie jest nie najgorzej, szału nie ma, ale dna też. Bramki jak już podają, to jednak sporo ładnych. Irytują pasiaki z przerośniętym ego, które widzą wszystko, a wcale tak do końca nie jest.

Anglia nie grała aż tak nędznie na tle Francji czy Brazylii, sporo akcji w pierwszej połowie zrobili, druga marna, ale zasłużenie wygrali.
Rafael Nadal, to zło, zgoda?

PS. Nie ma zgody na brak zgody.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44552
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Robertinho »

Już nic nie mówię, żeby nie było, że znowu idealizuję przeszłość, ale dziwne ludki grają w tych topowych reprach. Dalej nędzna jest ta Brazylia i dalej Neymar jest jeszcze bardziej sam, niż Messi w Argentynie. U Niemców gole strzelać ma Werner, z ławki wchodzi Gomez..., no bida panie. Jeszcze te dwa czołgi w obronie, objeżdżane na podwórkowe zwody. Bez Lahma, który chyba skoro czyścił, to strasznie niepewna ta ich obrona.

U Anglików to w ogóle części graczy nie kojarzę, fakt, nie śledzę regularnie Premier, ale kilka lat temu też nie śledziłem i prawie wszystkich znałem. Hiszpania przetrącona wiadomą sprawą.

Więc może jednak ta Francja?
Ostatnio zmieniony 18 cze 2018, 23:44 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Kiefer
Posty: 39193
Rejestracja: 21 lis 2017, 16:25

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Kiefer »

Idealizujesz, ale masz rację. :D

Francja Francja Francja, trzymam się tego od samego początku.
Awatar użytkownika
Del Fed
Posty: 9812
Rejestracja: 15 lis 2012, 14:35

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Del Fed »

Brazylia ma dobry skład, wybitny jak kiedyś, nie, ale dobry. Neymara nikt nie posadzi, a może powinien. Ławka też niezła. Douglas, czemu nie wszedł, to nie wiem.To pierwszy mecz i zawsze mogą się ogarnąć. Francja ma znakomity skład, (jednak brakuje rozgrywającego, a DD mnie jakoś nie przekonuje) Belgia także, inna sprawa, że to Belgia. De Bruyne gra jednak zbyt nisko, a przynajmniej dzisiaj.
Niemcy są już nasyceni, możliwe że wypaleni, jednak na niwie klubowej ani Klose, ani Podolski nie byli wielkimi zawodnikami. Za to Argentyna przy 98 i 0/6 faktycznie jest marna na niektórych pozycjach, może nawet na połowie.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2018, 23:47 przez Del Fed, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafael Nadal, to zło, zgoda?

PS. Nie ma zgody na brak zgody.
Awatar użytkownika
Emu
Posty: 9054
Rejestracja: 09 cze 2014, 0:50

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Emu »

Jak tam Djoker przed meczem kadry?
Wznosisz modły do parkingowego asfaltu w złotych tarasach o klęskę jeban... polaczków?
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44552
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Robertinho »

Fedu, żeby nie było, Szwajcaria to bardzo solidna paka, wiemy to my, wiedzą Hiszanie. Ale generalnie, to masz Neymar/Messi tę piłkę i coś wymyśl. W dobrym teamie, taki gość dostaje dobre piłki i wtedy ma pokazać błysk, a jeśli przedrybluje czterech(albo tylko dwóch, bo reszta jednak musi kryć jego groźnych partnerów), to jest bonus, ale nie główny fundament gry. Tak, wiem, że to truizmy. :P
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Żilu
Posty: 2599
Rejestracja: 25 paź 2015, 0:43

Re: FIFA World Cup Rosja 2018

Post autor: Żilu »

Ja wiem że kiedyś to było, ale do tej pory jest naprawdę nędznie i nawet nie chodzi o ogólny poziom, tylko ważniejszą z punktu widzenia Janusza fulbolu atrakcyjność tych widowisk. Już mniejsza z tymi czołowymi drużynami, bo one aż tak mnie nie obchodzą (byleby nie wygrała Hiszpania, ani Argentyna :P ), ale przede wszystkim zawodzą nieobliczalne zespoły z drugiego szeregu, które zawsze stanowiły o kolorycie mistrzostw. Wprawdzie nie oglądałem wszystkiego, ale jak na razie jedynie Peru (no i może Meksyk) chociaż przez chwilę zainteresowały mnie swoją grą. Zdaję sobie sprawę, że siłą rzeczy poziom reprezentacyjny jest niższy niż klubowy, ale po prostu brakuje mi w tym wszystkim dynamiki, stwarzania sytuacji bramkowych i przede wszystkim goli. Obawiam się, że w tej edycji nie doczekam żadnego runu w stylu Ghany, Kostaryki, Kolumbii czy nawet Urugwaju, a w zamian do ćwiartki doczłapie się jakaś nudna Szwecja czy Dania.

Mam nadzieję, że "nasza" grupa, gdzie większość zespołów jest jednak nastawiona ofensywnie trochę podniesie atrakcyjność tego turnieju, no i może w drugiej kolejce, gdzie wiele drużyn będzie musiało przestać kalkulować, Mundial rozkręci się na dobre.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości