mtenis.com.pl

mtenis.com.pl

miejsce sympatyków tenisa
Dzisiaj jest 17 lis 2018, 5:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 lis 2018, 23:10 
Offline

Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22
Posty: 4422
To już naprawdę ostatni typer z mojej strony :D .

Po tradycyjnym uzgodnieniu z Dawidem ruszamy z kolejnym sportem do typowania. Tym razem najważniejsze turnieje snookera.

Regulamin

1.Do zabawy obowiązują zgłoszenia. Zgłoszeniem jest wytypowanie pierwszego zestawu spotkań z danego turnieju. Nie ma obowiązku uczestniczyć we wszystkich turniejach.
2.Typować będziemy wyniki wybranych turniejów rozgrywanych w tym sezonie.
3.W każdym turnieju typować będziemy wybrane spotkania z faz 1/64 i 1/32 od fazy 1/16 będziemy typować wszystkie spotkania.
4.Punktacja:
a) za idealne wytypowanie wyniku spotkania dostajemy 3 punkty (typ 6-4 i wynik 6-4).
b) za wytypowanie dobrego rozstrzygnięcia dostajemy 1 punkt (typ 6-4 a wynik 6-5).
5.Będzie podana data i godzina do której można typować. Typy po czasie nie będą uznawane.
6.Typy przed wyznaczonym terminem można edytować do woli.
7.Będzie podana klasyfikacja danego turnieju. Punkty będą się także liczyły do klasyfikacji całego sezonu.
8.Wszelkie wątpliwości będziemy wyjaśniać na bieżąco.

_________________
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 lis 2018, 23:19 
Offline

Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22
Posty: 4422
Planowany rozkład turniejów na ten sezon.

1.UK Championship 27.11-9.12
2.Masters 13.01-20.01
3.World Grand Prix 4.02-10.02
4.Players Championship 4.03-10.03
5.Tour Championship 19.03-24.03
6.China Open 1.04-07.04
7.World Snooker Championship 20.04-06.05

_________________
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2018, 17:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 24336
Ktoś musi zacząć. :D

IN

_________________
MTT - Tytuły (17)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch
2018: Barcelona
,Winston-Salem,Sztokholm, Paryż-Bercy,

MTT - Finały (10)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg, WTF
2018: Doha, Miami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2018, 18:25 
Offline

Rejestracja: 28 gru 2017, 19:23
Posty: 437
Ohoho. In


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2018, 18:49 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 21:04
Posty: 64164
Lokalizacja: Warszawa
in

_________________
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (21)
2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lis 2018, 19:51 
Offline

Rejestracja: 01 sie 2011, 7:22
Posty: 4422
Wprawdzie napisałem, że wystarczy wytypować pierwszy zestaw żeby się zgłosić, ale niech będzie ;) .
In

_________________
W(18):Nicea’11, Kuala Lumpur’11, Sztokholm’11, Eastbourne’12, Winston-Salem’12, Wimbledon’13, Winston-Salem’13, Kuala Lumpur’13, Zagrzeb’15, Winston-Salem’16, Moskwa’16, Pekin'17, Houston'18, Estoril'18, Stuttgart'18, Hamburg'18, US OPEN'18, Basel'18
F(12):Newport’10, Szanghaj’11, Paryż’11, Roland Garros’13, Hamburg’13, Toronto’14, Nottingham’16, Paryż'16, Hamburg'17, Paryż'17, Madryt'18, Toronto'18
MTT 15 weeks #1
Debel(W):Rzym'14, Roland Garros'16, Rio'16, Roland Garros'17


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lis 2018, 21:00 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 sie 2011, 14:40
Posty: 15180
Wprawdzie tak właśnie czytamy regulaminy. :D

_________________
Tytuły (17):
2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros
2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen
2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros
2013: US Open
2012: Nicea
2011: Los Angeles, WTF Londyn
Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.

Finały (16):
2018: Halle
2017: Stuttgart
2016: Tokio, Shanghai, Bazylea
2015: Wiedeń, WTF Londyn
2014: Doha
2013: Cincinnati
2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm
2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open
Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
POWERED_BY