WINTER PARK 2013/14

Pozostałe dyscypliny sportu.
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 43987
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: WINTER PARK 2013/14

Post autor: Robertinho »

robpal pisze:Kciuk w górę dla Wilkowicza za tekst. Ciężkie jest życie sportowca...

http://www.sport.pl/celebrities/1,96807 ... mstw_.html
Jeszcze cięższe będzie życie dziennikarza, kiedy w końcu wyjdzie który to. Są pewne sugestie, ale aż mi się wierzyć nie chce.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: WINTER PARK 2013/14

Post autor: robpal »

No powinien być to ktoś, kto siedzi w sportach zimowych. Sugerowana osoba nie pasuje :P
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 43987
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: WINTER PARK 2013/14

Post autor: Robertinho »

Google mówi co innego. Kurde nie temat do żartów, ale trudno żeby było inaczej, skoro sprawa się całkowicie stabliodyzowała. Uważam, że Justyna postąpiła niemądrze. Jej to nic nie pomoże, innym chorym też. A już się zaczyna polowanie na czarownice.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości