US Open 2014

Obrazek
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: US Open 2014

Post autor: jonathan »

Buzz pisze:Nie ma chyba sensu więcej pisać, że komuś się znów przyfarciło jak nikomu innemu. Nadala nie ma, Del Potro nie ma, Djokovic i Murray w zapaści formy, innych przeszkód brak.
Ten turniej, patrząc od strony kibiców w takiej sytuacji naprawdę nie ma sensu, bo przecież chyba nawet fani Federera zdają sobie sprawę, że jeszcze przed losowaniem temat jest już zamknięty. Rozpatrywanie wyniku losowania również jest bezsensowne, bo nie ma takiej opcji jak trudna drabinka. Pozostaje jedynie autostrada po tytuł. Chyba, że ktoś wierzy w jakiegoś Wawrinkę, czy Berdycha - ja nie! Ale przypominam, że to jest wielki szlem, więc tu się sprawy mają trochę inaczej. Nie bez przyczyny przytłaczająca większość tytułów trafiła jedynie w cztery ręce.
Jeśli w takiej sytuacji znalazłby się Nadal, to daję słowo, że dla mnie turniej i ewentualne zwycięstwo byłoby równie nieistotne jak wygrana z kontuzjowanym Nishikorim, czy choćby zwycięstwa w Barcelonie, gdzie poza nim nie było rywali - byli statyści.
Oczywiście dopisze się numerek w statystykach, wpadnie tytuł, będzie kupa radości, ale czy faktyczna satysfakcja - u Fedka pewnie tak, a u jego fanów...?!
Nawet nie zaczął się turniej, a Tobie już żal 18 Szlema dla Mistrza. Nie masz jak przelać swojej wściekłości, co? Coś próbujesz, ale pozostaje Ci tylko wciąż przeklinać zły los. Niczego więcej nie masz. Masz pistolet na kapiszony. Odpuść, przegrałeś.
Awatar użytkownika
Lleyton
Posty: 15343
Rejestracja: 01 sie 2011, 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz.

Re: US Open 2014

Post autor: Lleyton »

Losowanie w piątek?
MTT.
Tytuły(24):Davis Cup 2010, Monte Carlo 2011, Rzym 2011, Szanghaj 2011, Rotterdam 2012-2013, Brisbane 2015, Montreal 2015, Australian Open 2016, Lyon 2017, Eastbourne 2018, Waszyngton 2018, Genewa 2019, Wiedeń 2020, Dubaj 2021, Genewa 2021, Hamburg 2021, Indian Wells 2022, Barcelona 2022, Laver Cup 2022, Adelajda 2023, Genewa 2023, Kitzbuhel 2023, Doha 2024.
Przegrane Finały(30))Hamburg 2010, Moskwa 2010, Doha 2011, Rotterdam 2011, Sztokholm 2011, Toronto 2012, Winston Salem 2013, Montpellier 2014, Rotterdam 2014, Rzym 2014, Sankt Petersburg 2015, Atlanta 2016, Halle 2017, Basel 2017, Indian Wells 2018, Shenzhen 2018, Sztokholm 2018, Miami 2019, Newport 2019, Doha 2021, Miami 2021, Los Cabos 2021, Cordoba 2022, Doha 2022, Houston 2022, s-Hertogenbosch 2022, Umag 2022, Turyn Finals 2022, Adelajda 2.
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014

Post autor: Buzz »

kropiwnicki pisze:Szczerze wolałbym, żeby pokonał Nadala, najlepiej w finale, bo takie zwycięstwo smakuje najlepiej.
Dokładnie, myślę identycznie, tylko w odwrotnym kierunku.
kropiwnicki pisze:Niemniej odczuwam satysfakcję z ostatniego zwycięstwa turniejowego Federera, mimo że rywale byli z niższej półki.
Ty odczuwasz, ja bym nie odczuwał,...ludzie są różni.
jonathan pisze:Nawet nie zaczął się turniej, a Tobie już żal 18 Szlema dla Mistrza. Nie masz jak przelać swojej wściekłości, co? Coś próbujesz, ale pozostaje Ci tylko wciąż przeklinać zły los. Niczego więcej nie masz. Masz pistolet na kapiszony. Odpuść, przegrałeś.
Słuchaj człowieku, ciesz się póki masz okazję. Jeśli jesteś jednym z tych, dla których nie ważne jak i z kim, byle tylko jeszcze dźwignąć statystyki, to Twój czas!
Ja w każdym aspekcie życia lubię czystą, sportową walkę. Jeśli facet, który wiele osiągnął, ale mimo wszystko czas jego największych sukcesów w sposób naturalny dobiegł końca, a pomimo tego w wyników niespotykanych "darów losu" śrubuje rekordy do nieosiągalnych poziomów, to istotnie wywołuje to moją irytację, bo to po jak śrubowanie na dopingu.
Nie przegrałem, bo nie mogłem przegrać - bo to nie gra, więc odpuść sobie takie bzdetne slogany, bo już raz dowaliłeś jak kulą w płot /jeśli przypominasz sobie o czym mówię/.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: US Open 2014

Post autor: Anula »

Po co te nerwy? ;)
Pucharu jeszcze nie wręczono.
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014

Post autor: Buzz »

Anula pisze:Po co te nerwy? ;)
Pucharu jeszcze nie wręczono.
Reakcja obronna organizmu... ;)

Jeszcze nie wręczono, ale grawer już wykonany! :ok:
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: US Open 2014

Post autor: Lucas »

Narzekaliśmy, że nie będzie emocji w turnieju, to są teraz :D. Osobiście staram się zrozumieć obie strony. Myślę, że dla jednego i drugiego fandomu nie powinno to być aż takie trudne. Rafa-fani siedzą o suchym pysku od Garrosa, więc nie dziw, że czekaliśmy na powrót Hiszpana i niektórzy są nieco sfrustrowani. To nie pierwszy Szlem, który opuszczamy, a Rafa nie młodnieje. Emocje, czasem te negatywne, muszą czasem wyjść na zewnątrz (zwłaszcza, że w tym roku rywale wyglądają tak źle, że nie trzeba by się było wysilać i wygrać)

Z drugiej strony Nasi kochani Federaści musieli przeboleć klęskę króla na Wimbledonie i nie wąchali Szlema od 2012. Na ich miejscu też bym był pełen nadziei, zwłaszcza, że Roger podniósł poziom swojej gry (który pozostaje średni i nierówny, ale zawsze jest lepiej niż w zeszłym roku).

Jeśli Roger wygra będzie Mistrzem takim samym jak każdy inny, będzie musiał wygrać te kilkadziesiąt setów, a za dwa lata nikt nie będzie pamiętać drabinki. Ja uszanuje to ewentualne zwycięstwo, bo Roger nie odpowiada za formę rywali i drabinki, będzie grał takim kartami jakie dostanie. Tego samego oczekiwałbym, gdy Nadal będzie wygrywał. Może niekoniecznie tutaj, ale spotykałem się z wielokrotnym deprecjonowaniem Jego zwycięstw a tego bardzo nie lubię.

Żarty z kontuzji, cóż, co kto lubi, mnie to nie śmieszy i z Rogera też bym tak nie żartował.


Zgadzam się, że Puchar jeszcze nie wręczony, stary lis Robredo i piżamowy Berdych czają się i czekają na szansę :D
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: US Open 2014

Post autor: robpal »

O suchym pysku od Garrosa? Może ja jestem mało wymagający, ale na tym etapie sezon ze Szlemem to sezon zdecydowanie na plus.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44267
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: US Open 2014

Post autor: Robertinho »

Serdecznie proszę o zakończenie przepychanek i zaprzestanie wycieczek w kierunku zawodników i przede wszystkim siebie nawzajem.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 27014
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: US Open 2014

Post autor: Lucas »

robpal pisze:O suchym pysku od Garrosa? Może ja jestem mało wymagający, ale na tym etapie sezon ze Szlemem to sezon zdecydowanie na plus.
Jasne, że tak, zawsze mówię, że dla mnie wszystko po RG to bonusy i jestem bardzo zadowolony, że Rafa wyrwał ten Paryż. Nie liczyłem na powtórkę z hard 2013 w żadnym razie, ale patrząc na formę reszty, gdyby Rafa był zdrowy, pewnie wzbogacilibyśmy się o co najmniej jeden 1000. Nawet nie chodzi mi tak bardzo o wygrywanie, po prostu brakuje mi samego oglądania Nadala, dlatego dodałem tę uwagę.
“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
grzes430
Posty: 7514
Rejestracja: 09 sie 2011, 15:08

Re: US Open 2014

Post autor: grzes430 »

Czemu jeszcze władze nie podjęły decyzji o odwołaniu turnieju, bo ON nie zagra?! Czemu jeszcze nie anulowali wyników z IO12, USO12 i AO13, bo ON tam nie grał?!
MTT:
Tytuły (8): US OPEN 2012 -debel, Sztokholm 2012, Australian Open 2013 - debel, Abu Dhabi 2014, Barcelona 2014, Australian Open 2016 - debel, Marsylia 2018, ATP Finals 2018 - debel

Finały (8): US OPEN 2013, Monte Carlo 2014, Umag 2014, Rotterdam 2015, Sydney 2016, US OPEN 2016 - debel, Winston-Salem 2018, US OPEN 2018 - debel
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: US Open 2014

Post autor: Anula »

Lucas pisze:.... Nawet nie chodzi mi tak bardzo o wygrywanie, po prostu brakuje mi samego oglądania Nadala, dlatego dodałem tę uwagę.
Otóż to!
Do tego miały byc koszulki bez rękawków. :( Obrazek :P
Awatar użytkownika
Artras
Posty: 1195
Rejestracja: 09 lis 2012, 16:53

Re: US Open 2014

Post autor: Artras »

Lucas pisze: Jeśli Roger wygra będzie Mistrzem takim samym jak każdy inny, będzie musiał wygrać te kilkadziesiąt setów, a za dwa lata nikt nie będzie pamiętać drabinki. Ja uszanuje to ewentualne zwycięstwo, bo Roger nie odpowiada za formę rywali i drabinki, będzie grał takim kartami jakie dostanie. Tego samego oczekiwałbym, gdy Nadal będzie wygrywał. Może niekoniecznie tutaj, ale spotykałem się z wielokrotnym deprecjonowaniem Jego zwycięstw a tego bardzo nie lubię.
Tu się zgadzam z Tobą w 100%, to nie wina Rafy, Rogera czy Novaka, że rywale nie potrafią ich pokonać nawet jeżeli grają słabiej. Jednak kolega Buzz cały czas stara się mówić iż Rafa wygrywa bo ma najtrudniejsze drabinki a rywale w każdej rundzie grają z nim mecz życia, z drugiej jednak strony jest Roger który ma zawsze najłatwiej, nikt z nim nie gryzie kortu i zawsze wygrywa turnieje.
Wiadomo, że każdy kibicuje komuś innemu jedni Rafie drudzy Rogerowi bądź innym tenisistą. Kibicowanie ma to do siebie, że czasami brakuje obiektywizmu, co oczywiście jest zrozumiałe, bo zazwyczaj jest to związane z jakimś tam ładunkiem emocjonalnym. Jednak czasami na taki obiektywizm trzeba się zdobyć i nie stosować podwójnych standardów. Bo jeżeli jeden zawodnik może skorzystać ze szczęścia od losu to dlaczego odbiera się to drugiemu?
Roger jeszcze nie wygrał US Open i zapewne go nie wygra, w 2012 też miał wygrać a poskładał go Berdych, więc nie przesądzał bym.
Awatar użytkownika
Saboteur
Posty: 4514
Rejestracja: 01 sie 2011, 11:59
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig

Odp: US Open 2014

Post autor: Saboteur »

grzes430 pisze:Czemu jeszcze władze nie podjęły decyzji o odwołaniu turnieju, bo ON nie zagra?! Czemu jeszcze nie anulowali wyników z IO12, USO12 i AO13, bo ON tam nie grał?!
Zwycięzca turnieju bez Nadala to nie zwycięzca. Zapamiętajcie chłopcy i dziewczęta co wam starszyzna mówi.
Tytuły (4): 2023: Doha; 2017: Chennai, Queens Club; 2012: Memphis
Finały (6): 2017: Newport, Montreal; 2014: Abu Dhabi, Metz; 2013: Pekin, Atlanta

twitter.com/saboteur_cod
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014

Post autor: Buzz »

Artras pisze:Jednak kolega Buzz cały czas stara się mówić iż Rafa wygrywa bo ma najtrudniejsze drabinki a rywale w każdej rundzie grają z nim mecz życia, z drugiej jednak strony jest Roger który ma zawsze najłatwiej, nikt z nim nie gryzie kortu i zawsze wygrywa turnieje.
A gdzież to znowu wyczytałeś? Nigdy nie napisałem, że Rafa ma najtrudniejsze drabinki i zawsze podkreślam, że zwycięstwa w stylu tegorocznego Madrytu nie ma dla mnie wymiaru sukcesu.
Nigdy też nie napisałem, że Fedek ma zawsze najłatwiej, ale znajdź w historii drugiego z "wielkich", któremu tak by się farciło w wieku, w którym większość z nich była już po lub właśnie kończyłam kariery.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Awatar użytkownika
Artras
Posty: 1195
Rejestracja: 09 lis 2012, 16:53

Re: US Open 2014

Post autor: Artras »

Buzz pisze:
Artras pisze: Nigdy też nie napisałem, że Fedek ma zawsze najłatwiej, ale znajdź w historii drugiego z "wielkich", któremu tak by się farciło w wieku, w którym większość z nich była już po lub właśnie kończyłam kariery.
Tylko, to że się Federerowi farci to jest jego wina?, Ty cały czas powtarzasz, że Federer to Federer tamto. To raczej świadczy o marnym zapleczu, co już było niejednokrotnie poruszane w innych wątkach. Uwierz mi, że gdyby zaplecze tenisowe było takie jak 10 lat temu to Roger by nie miał nic do gadania, ale skoro nikt się nie kwapi aby zluzować starego dziadka to Szwajcar bierze ile może. Z drugiej strony świadczy to o wielkości Rogera, który ma już 33 lata i pewnie już niedługo zakończy karierę, ale nadal mu się chce trenować podróżować i walczyć na korcie do upadłego, mimo tego, ze ma całkiem sporą rodzinę, sławę i pieniądze.
Myślę że w sporcie jak i w życiu suma szczęścia zawsze wychodzi na zero, gdzieś się Rogerowi poszczęściło, a innym razem miał pecha, więc aż tak bym do tego farta wagi nie przywiązywał.
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014

Post autor: Buzz »

Artras pisze:Tylko, to że się Federerowi farci to jest jego wina, Ty cały czas powtarzasz, że Federer to Federer tamto.
Ale przecież ja nigdzie nie piszę, że to jego wina! Lubię zacięte widowiska ze sportową walką. Lubię pewnie jak większość gdy turnieje wygrywa faktycznie najlepszy, przy optymalnej obsadzie. Bo to jest duch prawdziwej rywalizacji. Trudno, jest jak jest, nic na to nie poradzę.
I w żadnym razie nie chodzi tu o absencję Nadala, bo gdyby Djokovic i Murray byli w przyzwoitej formie, to turniej faktycznie byłby mocno obsadzony. A popatrz co mamy wśród ścisłej czołówki. Jeszcze nawet Delpo poza turniejem. Dwóch dobrych nie ma w turnieju, a dwóch pozostałych w formie poniżej poziomu minimum. Więc kto tak realnie zagra w turnieju wielkoszlemowym? Fedek i sparingpartnerzy! Sorry, ale w nagły wykwit formy Tsongi, czy Berdycha nie wierzę, a Dimitrov i Raonic udowodnili już gdzie jest na chwilę obecną ich miejsce.
Artras pisze:Uwierz mi, że gdyby zaplecze tenisowe było takie jak 10 lat temu to Roger by nie miał nic do gadania, ale skoro nikt się nie kwapi aby zluzować starego dziadka to Szwajcar bierze ile może.
100% zgody! Każdy by brał.
Artras pisze:Z drugiej strony świadczy to o wielkości Rogera, który ma już 33 lata i pewnie już niedługo zakończy karierę, ale nadal mu się chce trenować podróżować i walczyć na korcie do upadłego, mimo tego, ze ma całkiem sporą rodzinę, sławę i pieniądze.
Tylko zastanów się, gdybyś Ty był na jego miejscu i widząc rozkład touru na poziomie jaki właśnie nam się jawi, to nie poświęciłbyś się jeszcze trochę i nie podkręcił rekordów, skoro nadarza się taka sytuacja?
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Awatar użytkownika
bogdan1978
Posty: 3595
Rejestracja: 27 lip 2012, 13:45

Re: US Open 2014

Post autor: bogdan1978 »

Kursy na zwycięzcę na niecały tydzień przed startem . ( Buki nie wierzą w wycofanie Dolga ? :) )

Djokovic N. 2.21
Federer R. 4.23
Murray A. 5.00


Wawrinka S. 13.80
Dimitrov G. 15.00
Tsonga J-W. 19.80
Raonic M. 23.60
Berdych T. 51.40
Ferrer D. 59.60
Nishikori K. 76.00
Gulbis E. 83.80
Kyrgios N. 98.80
Isner J. 103.80
Cilic M. 115.80
Monfils G. 140.80
Janowicz J. 152.80
Gasquet R. 155.80
Anderson K. 201.00
Robredo T. 201.00
Tomic B. 202.00
Dolgopolov A. 238.25
Kohlschreiber P. 251.00
Hewitt L. 251.00
Pospisil V. 276.00
Youzhny M. 284.33
Verdasco F. 301.00
Lopez F. 301.00
Fognini F. 301.00
Querrey S. 301.00
Tursunov D. 301.00
Dodig I. 401.00
Simon G. 401.00
Gabashvili T. 501.00
Paire B. 501.00
Chardy J. 501.00
Seppi A. 501.00
Rosol L. 501.00
Granollers-Pujol M. 501.00
Melzer J. 501.00
Benneteau J. 501.00
Istomin D. 501.00
Nieminen J. 501.00
.
Awatar użytkownika
Artras
Posty: 1195
Rejestracja: 09 lis 2012, 16:53

Re: US Open 2014

Post autor: Artras »

Naprawdę uważasz, że Federer jest aż takim faworytem do wygrania US Open ? Ja bym się nie zdziwił gdyby odpadł bardzo szybko. Sytuacja przypomina tę z przed dwóch lata, tylko że tam Roger wygrał najpierw Wimbledon, srebro na olimpiadzie oraz zdeklasował Novaka w Cincinnati, wtedy też nie było Nadala, Novak znacznie obniżył swój poziom, a Murray nie grał zbyt dobrze, a tytuł zawdzięcza w dużej mierze podmuchom wiatru. Roger przegrał w 2012, choć wyglądał bardzo dobrze, wiec teraz pewnie też tak będzie. Młodzieniaszkiem już nie jest, rozegrać 7 meczy na równym poziomie będzie niezmiernie trudno,a i czołówka zapewne się poprawi, bo jednak Novak gorzej już grać nie będzie, a i zawsze może się komuś trafić dobry dzień i odeśle Szwajcara, szczególnie, że po ostatnim zwycięstwie znowu zaczął emanować chyba zbyt duża pewnością siebie, co zazwyczaj kończyło się katastrofą.
Przypominam też, że to tylko sport. Nigdy nie winno się przyznawać pucharów przed zakończeniem rywalizacji, bo papier i nazwiska nie grają i wszystko musi zostać wywalczone w czasie rywalizacji. To, że według niektórych Roger jest faworytem nr jeden nie oznacza, że wygra turniej. US Open zaczyna się za niespełna tydzień, a finał dopiero za 3 tygodnie. Rafa też w Rzymie grał padlinę, ale jakoś potrafił się pozbierać i wygrał turniej.
Turniej turniejowi nie jest równy, dzisiaj grasz dobrze, ale nie jest powiedziane, że za kilka dni też tak będzie, to samo działa w odwrotną stronę.
Awatar użytkownika
Buzz
Posty: 1558
Rejestracja: 22 maja 2013, 20:26

Re: US Open 2014

Post autor: Buzz »

Artras pisze:Naprawdę uważasz, że Federer jest aż takim faworytem do wygrania US Open ? Ja bym się nie zdziwił gdyby odpadł bardzo szybko.
Naprawdę tak uważam i nie wiem skąd to zdziwienie? Piszesz o prawdopodobieństwie szybkiego odpadnięcia, w tej sytuacji - przy formie jego i reszty to musiałby być klasyczny "wypadek przy pracy" w stylu porażki ze Stakhovskim, więc raczej to takim scenariuszem byłbym mocno zdziwiony.
MTT - tytuły (13)
Dubaj '15, Dubaj '16, Houston '16, Tokio '16, Brisbane '17, Marsylia '17, Sydney '18, Australian Open '18, Rotterdam '18, Dubaj '18, Lyon '18, Szanghaj '18, Brisbane '19
MTT - finały (16)
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: US Open 2014

Post autor: Anula »

Buzz, spójrz na to trochę inaczej. ;)
Czy aby z Federera jest aż taki farciarz?
Byc może. Całkiem sporo ma tych szczęśliwych zbiegów okoliczności. Jak każdy zawodnik.
Oprócz jednego. Też sporego. :P Rafy Nadala. ;)

Co do wygrywania turniejów, to finał Wimbledonu 2008 jest dla mnie modelowy.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości