Cincinnati 2014

Obrazek
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Cincinnati 2014

Post autor: jonathan »

robpal pisze:Nie wiem, jak trzeba być naiwnym, żeby określać to "bajkami".
Jednak nie porozmawiamy, bo od początku tej dyskusji masz mnie za jakiegoś idiotę. Gumisie to bajka, tak samo jak Asterix i Obelix, ale wątpliwości, że przerwy u niektórych służą temu, aby można było przygotować nową wersję owego cudownego napoju, który pozwoliłby spokojnie funkcjonować herosowi w następnym sezonie, nie mam żadnych. A karierę Agassiego śledziłem tylko przez parę ostatnich lat. Bardzo ciekawe, co powiedziałbyś o zażywaniu metamfetaminy bodaj w 1997 roku.
Awatar użytkownika
robpal
Posty: 22712
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:08

Re: Cincinnati 2014

Post autor: robpal »

Też czytałem książkę i nie do końca wiem, czemu moja opinia na ten temat miałaby być bardzo ciekawa.
MTT career highlights (26-17):
2021: Delray Beach (F);
2020: Antwerpia (W), Cincinnati (W), Dubaj (F), Montpellier (F);
2019: Bazylea (W), Sztokholm (W), Szanghaj (W), Metz (W), Winston-Salem (F), Stuttgart (W), Madryt (W), Monachium (F), Barcelona (F), Houston (W), Acapulco (W), Buenos Aires (F);
2018: Paryż (F), Bazylea (F), Metz (W), Toronto (W), Estoril (F), Miami (W), Australian Open (F);
2017: WTF (W), Sztokholm (W), Hamburg (W), Stuttgart (W), Acapulco (W);
2016: WTF (F), Bazylea (F), Cincinnati (W), Roland Garros (F), Marsylia (W), Doha (W);
2015: WTF (W), Bazylea (W), Winston-Salem (W), Hamburg (W), Wimbledon (F), Stuttgart (W), Monte Carlo (F), Indian Wells (F);
2014: Halle (F)
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Cincinnati 2014

Post autor: jonathan »

robpal pisze:Też czytałem książkę i nie do końca wiem, czemu moja opinia na ten temat miałaby być bardzo ciekawa.
Jeśli nie masz żadnej refleksji ponad to, co przeczytałeś w książce (np. refleksji dotyczącej punkty kariery, w jakim wtedy znajdował się Agassi), to sam do końca już nie wiem, czego spodziewałem się po tej dyskusji. A akurat w tamtej sprawie Andre można winić bardziej za oszustwo (on po prostu zełgał przed komisją, żeby uratować skórę) niż za faktyczny doping.
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 26580
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Cincinnati 2014

Post autor: Lucas »

“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
Lucas
Moderator
Posty: 26580
Rejestracja: 04 cze 2014, 21:45

Re: Cincinnati 2014

Post autor: Lucas »

“I doubt about myself, I think the doubts are good in life. The people who don’t have doubts I think only two things: arrogance or not intelligence.”- Rafa Nadal

"There are other tournaments in which I would like to win. However, in the end, trophies are just pieces of metal. The main thing that I took from tennis is love. She will remain with me forever, and I am sincerely grateful for this “ - David Ferrer
Awatar użytkownika
Jacques D.
Posty: 7255
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:02

Re: Cincinnati 2014

Post autor: Jacques D. »

WYNIKI FINAŁÓW:

Obrazek Obrazek Obrazek

[2] Roger Federer (SUI) d. [6] David Ferrer (ESP) 6-3 1-6 6-2
[1] Bob Bryan (USA)/Mike Bryan (USA) d. Vasek Pospisil (CAN)/Jack Sock (USA) 6-3 6-2
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości