Cincinnati 2013

Obrazek
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Cincinnati 2013

Post autor: filip.g »

Robertinho, myślałem, że jesteś trochę poważniejsza osobą.
Awatar użytkownika
przemusiowa
Posty: 1847
Rejestracja: 24 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cincinnati 2013

Post autor: przemusiowa »

filip.g pisze:Robertinho myślałem że jesteś troche poważniejsza osobą.
Wiesz, tyłek boli, bo ciągle tego biednego Feda Rafcio ogrywa :( I w ogóle że on cokolwiek wygrywa teraz też ten ból powoduje :(
Ostatnio zmieniony 19 sie 2013, 21:50 przez przemusiowa, łącznie zmieniany 1 raz.
“I'm really, really emotional” RN
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44267
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Robertinho »

Widzę, że wszyscy biorą wszystko na serio i mają zerowe poczucie humoru. To dopiero jest straszne. Ale bez obaw, jeszcze jeden turniej perfekcyjny turniej w wykonaniu Sami Wiecie Kogo i ograniczę się do rozmów z Robpalem(znany fanatyk Federera) i DUNem(znany hejter Nadala) i Wujkiem. Widać rozmowy bez głaskania się po główkach można prowadzić jedynie w gronie przyjaciół.
filip.g pisze:Robertinho, myślałem, że jesteś trochę poważniejsza osobą.
A ja myślałem, że nie jestem w przedszkolu. Jak widać, obaj się myliliśmy.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
przemusiowa
Posty: 1847
Rejestracja: 24 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cincinnati 2013

Post autor: przemusiowa »

Robertinho pisze:Widzę, że wszyscy biorą wszystko na serio i mają zerowe poczucie humoru. To dopiero jest straszne. Ale bez obaw, jeszcze jeden turniej perfekcyjny turniej w wykonaniu Sami Wiecie Kogo i ograniczę się do rozmów z Robpalem(znany fanatyk Federera) i DUNem(znany hejter Nadala) i Wujkiem. Widać rozmowy bez głaskania się po główkach można prowadzić jedynie w gronie przyjaciół.
Nie wszyscy mają takie genialne poczucie humoru jak Ty :)
“I'm really, really emotional” RN
Awatar użytkownika
Rodżer Anderłoter
Posty: 3852
Rejestracja: 16 maja 2012, 17:29

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Rodżer Anderłoter »

filip.g pisze:Robertinho, myślałem, że jesteś trochę poważniejsza osobą.
Może daruj już sobie symulacje ludzkich profilów psychologicznych na podstawie wypowiedzi na forum, jeśli masz znowu wypisywać bzdury o jakiejś "złej woli" i "kompleksach".
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Cincinnati 2013

Post autor: filip.g »

Rodżer Anderłoter pisze:
filip.g pisze:Robertinho, myślałem, że jesteś trochę poważniejsza osobą.
Może daruj już sobie symulacje ludzkich profilów psychologicznych na podstawie wypowiedzi na forum, jeśli masz znowu wypisywać bzdury o jakiejś "złej woli" i "kompleksach".
Może sprawdź znaczenie wyrażenia "profil psychologiczny" zanim kolejny raz się zbłaźnisz i użyjesz go w złym znaczeniu ;)
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Cincinnati 2013

Post autor: filip.g »

Robertinho pisze:Widzę, że wszyscy biorą wszystko na serio i mają zerowe poczucie humoru. .
Która część Twojego posta miała mnie rozbawić?
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44267
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Robertinho »

przemusiowa pisze:
Robertinho pisze:Widzę, że wszyscy biorą wszystko na serio i mają zerowe poczucie humoru. To dopiero jest straszne. Ale bez obaw, jeszcze jeden turniej perfekcyjny turniej w wykonaniu Sami Wiecie Kogo i ograniczę się do rozmów z Robpalem(znany fanatyk Federera) i DUNem(znany hejter Nadala) i Wujkiem. Widać rozmowy bez głaskania się po główkach można prowadzić jedynie w gronie przyjaciół.
Nie wszyscy mają takie genialne poczucie humoru jak Ty :)
Masz rację. Niepotrzebnie napisałem "wszyscy" i "zerowe". Część forumowiczów ma ujemne poczucie humoru i dystans, kiedy pojawia się nazwisko Nadal. Byłem ciekaw, co się stanie, kiedy naruszę atmosferę cmokierstwa. I przyznam, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie można napisać, że obecne sukcesy Nadala(zerowy opór reszty, prawie żadnych dobrych spotkań) zniechęcają do oglądania tenisa mnie i moich znajomych, oraz wiele innych osób, że Nadal wygrywa w dużym stopniu dzięki kompletnej zapaści reszty czołówki i że atmosfera triumfalizmu wśród jego fanów przekracza wszelkie granice. Pytam, czy powyższe tezy można uznać za nieuprawnione, albo choćby kontrowersyjne? Czy stawienie ich to jeszcze chamstwo, czy już obraza majestatu?
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
SebastianK
Posty: 2243
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47

Re: Cincinnati 2013

Post autor: SebastianK »

Ma ktoś chipsy i colę ? :mrgreen:

Nie na­leży my­lić praw­dy z opi­nią większości.
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Administrator
Posty: 171281
Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cincinnati 2013

Post autor: DUN I LOVE »

SebastianK pisze:Ma ktoś chipsy i colę ? :mrgreen:
Niezdrowe. Ja zaraz idę biegać, żeby spalić to, co przyjąłem, spożywając 2 bułki z białego pieczywa, a Ty z chipsami i colą? :|
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril

MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Awatar użytkownika
Rodżer Anderłoter
Posty: 3852
Rejestracja: 16 maja 2012, 17:29

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Rodżer Anderłoter »

filip.g pisze:
Rodżer Anderłoter pisze:
filip.g pisze:Robertinho, myślałem, że jesteś trochę poważniejsza osobą.
Może daruj już sobie symulacje ludzkich profilów psychologicznych na podstawie wypowiedzi na forum, jeśli masz znowu wypisywać bzdury o jakiejś "złej woli" i "kompleksach".
Może sprawdź znaczenie wyrażenia "profil psychologiczny" zanim kolejny raz się zbłaźnisz i użyjesz go w złym znaczeniu ;)
No sprawdziłem i to Ty chyba się zbłaźniłeś.
jonathan
Posty: 6546
Rejestracja: 01 sie 2011, 19:49

Re: Cincinnati 2013

Post autor: jonathan »

Może pogadamy lepiej o Madison? Dzisiaj MadMonday. Nie tylko na forum. hahaha
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Anula »

Robertinho pisze:
Masz rację. Niepotrzebnie napisałem "wszyscy" i "zerowe". Część forumowiczów ma ujemne poczucie humoru i dystans, kiedy pojawia się nazwisko Nadal. Byłem ciekaw, co się stanie, kiedy naruszę atmosferę cmokierstwa. I przyznam, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie można napisać, że obecne sukcesy Nadala(zerowy opór reszty, prawie żadnych dobrych spotkań) zniechęcają do oglądania tenisa mnie i moich znajomych, oraz wiele innych osób, że Nadal wygrywa w dużym stopniu dzięki kompletnej zapaści reszty czołówki i że atmosfera triumfalizmu wśród jego fanów przekracza wszelkie granice. Pytam, czy powyższe tezy można uznać za nieuprawnione, albo choćby kontrowersyjne?
Może nareszcie będziesz się dobrze bawił.
To ciekawe co piszesz o dystansie i poczuciu humoru w stosunku do nazwiska Nadal. W której części forumowiczów się plasujesz.? Tak z ciekawości.? ;)
Awatar użytkownika
Robertinho
Posty: 44267
Rejestracja: 15 lip 2011, 17:13

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Robertinho »

DUN I LOVE pisze:
SebastianK pisze:Ma ktoś chipsy i colę ? :mrgreen:
Niezdrowe. Ja zaraz idę biegać, żeby spalić to, co przyjąłem, spożywając 2 bułki z białego pieczywa, a Ty z chipsami i colą? :|
No już dobrze, nie chcę mieć na sumieniu zawałowców po tych chipsach i coli. To naprawdę nie moja wina, że niektórzy racjonalizują rzeczywistość głównie przy pomocy projekcji atrybutywnej.
Czołem Uśmiechniętej Polsce!
Awatar użytkownika
filip.g
Posty: 960
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:11

Re: Cincinnati 2013

Post autor: filip.g »

Robertinho pisze: Masz rację. Niepotrzebnie napisałem "wszyscy" i "zerowe". Część forumowiczów ma ujemne poczucie humoru i dystans, kiedy pojawia się nazwisko Nadal. Byłem ciekaw, co się stanie, kiedy naruszę atmosferę cmokierstwa. I przyznam, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie można napisać, że obecne sukcesy Nadala(zerowy opór reszty, prawie żadnych dobrych spotkań) zniechęcają do oglądania tenisa mnie i moich znajomych, oraz wiele innych osób, że Nadal wygrywa w dużym stopniu dzięki kompletnej zapaści reszty czołówki i że atmosfera triumfalizmu wśród jego fanów przekracza wszelkie granice. Pytam, czy powyższe tezy można uznać za nieuprawnione, albo choćby kontrowersyjne?
Robertinho, ja rozumiem że okres sukcesów Nadala nie jest Twoim ulubionym, ale z Twoich postów czasem wuczuwam tęsknotę za czasami dominacji Federera jako tymi, w których co chwila były wielkie spotkania, mega silne zaplecze i tenisiści stawiający opór Szwajcarowi od pierwszych rund turniejów wielkoszlemowych. Ja mam zupełnie inne wspomnienie tamtych lat. I tylko o to mi chodzi. A jeśli chodzi o moją wypowiedź co do Twojego bycia poważnym, to jeśli poczułeś się urażony to przepraszam, ale ja nie jestem w stanie poważnie traktować postów o fanach Nadala i o tym że tyyyyyyyle ludzi (oczywiście duża część Twoich znajomych) przestało się emocjonować tenisem z jego powodu. Nazywanie Nadala zarazą, Voldemortem, Sam Wiecie Kim też dojrzałe mi się nie wydaje. Czasem chciałbym aby kibice wielkich sportowców próbowali rozwijać w sobie cnoty, które tak bardzo cenią w swoich idolach.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2013, 22:15 przez filip.g, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przemusiowa
Posty: 1847
Rejestracja: 24 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cincinnati 2013

Post autor: przemusiowa »

Robertinho pisze:Nie można napisać, że obecne sukcesy Nadala(zerowy opór reszty, prawie żadnych dobrych spotkań) zniechęcają do oglądania tenisa mnie i moich znajomych, oraz wiele innych osób, że Nadal wygrywa w dużym stopniu dzięki kompletnej zapaści reszty czołówki i że atmosfera triumfalizmu wśród jego fanów przekracza wszelkie granice. Pytam, czy powyższe tezy można uznać za nieuprawnione, albo choćby kontrowersyjne?
Możesz myśleć co chcesz, ja tylko napisałam swoje odczucia. Według mnie Twój wpis nie wyglądał na żartobliwy, wiele jadu można w nim wyczuć.

Zadam jeszcze jedno pytanie. Czy to jest wina Rafaela Nadala że nikt mu nie stawia oporu i że czołówka się zapadła a on na tym korzysta?

Wygrywa w dobrym stylu (chociaż nie idealnym). Nigdy nie przeczytałeś tutaj żebym idealizowała wygrane Rafaela, jaki jest on cudowny i w ogóle. Wcale tego nie robię, mam do niego trochę dystansu.

Po prostu mnie Twoje słowa trochę zirytowały, ale nie żebym jakoś strasznie się tym przejmowała ;)
“I'm really, really emotional” RN
Rroggerr
Posty: 9951
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:54

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Rroggerr »

Usprawiedliwiać czystej postaci hejterstwo brakiem poczucia humoru (!) innych. No cóż. Jeżeli zaś chodzi o dystans, to każdy czytając ten temat może odpowiedzieć sobie na pytanie, komu go brakuje. A wydawało się, że szklany ekran telewizora tworzy go w wystarczający sposób.;-)
Awatar użytkownika
przemusiowa
Posty: 1847
Rejestracja: 24 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cincinnati 2013

Post autor: przemusiowa »

Rroggerr pisze:Usprawiedliwiać czystej postaci hejterstwo brakiem poczucia humoru (!) innych. No cóż. Jeżeli zaś chodzi o dystans, to każdy czytając ten temat może odpowiedzieć sobie na pytanie, komu go brakuje. A wydawało się, że szklany ekran telewizora tworzy go w wystarczający sposób.;-)
+1 Myślę że się już nie będę wypowiadała na ten temat bo zostanę zjechana za to że bronię Rafaela i że nie mam poczucia humoru ;) Off ;)
“I'm really, really emotional” RN
Misza
Posty: 202
Rejestracja: 06 sie 2011, 9:04

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Misza »

Znakomite.
Anula
Posty: 5022
Rejestracja: 26 lip 2011, 21:37

Re: Cincinnati 2013

Post autor: Anula »

Misza pisze:Znakomite.
Co.?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości