T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Tydzień 36
Data startu: 10 września
Banja Luka (Bośnia i Harcegowina)
Typ: €85,000+H
Zwycięzca z 2017: Maximilian Marterer (GER)
Nawierzchnia: Ziemna
Cary (USA)
Typ: $50,000+H
Zwycięzca z 2017: Kevin King (USA)
Nawierzchnia: Twarda
Istanbuł (Turcja)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca z 2017: Malek Jaziri (TUN)
Nawierzchnia: Twarda
Szanghaj (Chiny)
Typ: $75,000
Zwycięzca z 2017: Yibing Wu (CHN)
Nawierzchnia: Twarda
Szczecin (Polska)
Typ: €127,000+H
Zwycięzca z 2017: Richard Gasquet (FRA)
Nawierzchnia: Ziemna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Banja Luka - lista graczy:
1 DJERE, Laslo SRB 90
2 LONDERO, Juan Ignacio ARG 123
3 MADEN, Yannick GER 125
4 ANDUJAR, Pablo ESP 127
5 HANFMANN, Yannick GER 130
6 TRAVAGLIA, Stefano ITA 141
7 TRUNGELLITI, Marco ARG 142
8 GIMENO-TRAVER, Daniel ESP 155
9 MARTIN, Andrej SVK 157
10 GARIN, Christian CHI 158
11 BERLOCQ, Carlos ARG 160
12 CLARKE, Jay GBR 174
13 MARTINEZ, Pedro ESP 182
14 KRSTIN, Pedja SRB 195
15 HORANSKY, Filip SVK 196
16 TABERNER, Carlos ESP 205
17 OFNER, Sebastian AUT 206
18 NAPOLITANO, Stefano ITA 212
19 GIANNESSI, Alessandro ITA 229
20 PETROVIC, Danilo SRB 232
21 NEDELKO, Ivan RUS 237
22 ROLA, Blaz SLO 244
Rezerwowi:
Vilella Martinez, Mario
De Greef, Arthur
Cachin, Pedro
Pavic, Ante
Tatlot Johan
Giustino Lorenzo
Grigelis, Laurynas
Oliveira, Goncalo
Roca Batalla, Oriol
Krawietz, Kevin
Zapata Miralles, Bernabe
Baldi, Filippo
Ojeda Lara, Ricardo
Collarini, Andrea
Coppejans, Kimmer
Kuzmanov, Dimitar
Mager, Gianluca
----------------------
2 LONDERO, Juan Ignacio ARG 123
4 ANDUJAR, Pablo ESP 127
6 TRAVAGLIA, Stefano ITA 141
7 TRUNGELLITI, Marco ARG 142
8 GIMENO-TRAVER, Daniel ESP 155
9 MARTIN, Andrej SVK 157
10 GARIN, Christian CHI 158
11 BERLOCQ, Carlos ARG 160
13 MARTINEZ, Pedro ESP 182
14 KRSTIN, Pedja SRB 195
15 HORANSKY, Filip SVK 196
19 GIANNESSI, Alessandro ITA 229
21 NEDELKO, Ivan RUS 237
Rezerwowi:
De Greef, Arthur
Cachin, Pedro
Pavic, Ante
Tatlot Johan
Grigelis, Laurynas
Roca Batalla, Oriol
Krawietz, Kevin
Zapata Miralles, Bernabe
Baldi, Filippo
Ojeda Lara, Ricardo
Coppejans, Kimmer
Kuzmanov, Dimitar
Mager, Gianluca
----------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Cary - lista graczy:
1 BHAMBRI, Yuki IND 98
2 THOMPSON, Jordan AUS 108
3 POLANSKY, Peter CAN 120
4 YMER, Elias SWE 126
5 AREVALO, Marcelo ESA 146
6 OPELKA, Reilly USA 173
7 FRATANGELO, Bjorn USA 175
8 KING, Kevin USA 178
9 POPYRIN, Alexei AUS 198
10 ROSOL, Lukas CZE 202
11 BANES, Maverick AUS 218
12 ESCOBEDO, Ernesto USA 223
13 CID SUBERVI, Roberto DOM 227
14 EUBANKS, Christopher USA 235
15 HARRISON, Christian USA 236
16 KING, Evan USA 238
17 YOUNG, Donald USA 242
18 KOEPFER, Dominik GER 243
19 ARAGONE, JC USA 257
20 NOVIKOV, Dennis USA 258
21 CHOINSKI, Jan GER 262
22 KRUEGER, Mitchell USA 268
SE
SE
Rezerwowi:
Hernandez-Fernandez, Jose
Ymer, Mikael
Uchida Kaichi
Ortega Olmedo, Roberto
Alejandro Gonzalez
Perez Sanz, David
Harris, Andrew
-------------------------------
2 THOMPSON, Jordan AUS 108
3 POLANSKY, Peter CAN 120
4 YMER, Elias SWE 126
5 AREVALO, Marcelo ESA 146
6 OPELKA, Reilly USA 173
7 FRATANGELO, Bjorn USA 175
8 KING, Kevin USA 178
9 POPYRIN, Alexei AUS 198
11 BANES, Maverick AUS 218
12 ESCOBEDO, Ernesto USA 223
13 CID SUBERVI, Roberto DOM 227
14 EUBANKS, Christopher USA 235
16 KING, Evan USA 238
17 YOUNG, Donald USA 242
18 KOEPFER, Dominik GER 243
19 ARAGONE, JC USA 257
21 CHOINSKI, Jan GER 262
22 KRUEGER, Mitchell USA 268
SE
Rezerwowi:
Hernandez-Fernandez, Jose
Ymer, Mikael
Uchida Kaichi
Ortega Olmedo, Roberto
Alejandro Gonzalez
Perez Sanz, David
Harris, Andrew
-------------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Istanbuł - lista graczy:
1 JAZIRI, Malek TUN 59
2 GRANOLLERS, Marcel ESP 107
3 FABBIANO, Thomas ITA 110
4 MOUTET, Corentin FRA 112
5 MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian ESP 113
6 STACHOWSKI, Sergiej UKR 138
7 HUMBERT, Ugo FRA 139
8 HARRIS, Lloyd RSA 145
9 MORAING, Mats GER 152
10 HALYS, Quentin FRA 156
11 VANNI, Luca ITA 167
12 LESTIENNE, Constant FRA 172
13 OTTE, Oscar GER 181
14 GRIEKSPOOR, Tallon NED 187
15 MILOJEVIC, Nikola SRB 203
16 MIEDLER, Lucas AUT 220
17 KARLOVSKIY, Evgeny RUS 224
18 EVANS, Daniel GBR 226
19 HOANG, Antoine FRA 234
20 NEDOVYESOV, Aleksandr KAZ 240
21 ILKEL, Cem TUR 245
22 WARD, James GBR 248
Rezerwowi:
Oliveira, Goncalo
Kamke, Tobias
Roca Batalla, Oriol
Safranek, Vaclav
Krawietz, Kevin
Masur, Daniel
Janvier Maxime
Zapata Miralles, Bernabe
Guez, David
Ojeda Lara, Ricardo
Benchetrit, Elliot
Viola, Matteo
Menezes, Joao
Bonzi, Benjamin
Yevseyev, Denis
---------------------------------
2 GRANOLLERS, Marcel ESP 107
3 FABBIANO, Thomas ITA 110
4 MOUTET, Corentin FRA 112
5 MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian ESP 113
7 HUMBERT, Ugo FRA 139
9 MORAING, Mats GER 152
10 HALYS, Quentin FRA 156
12 LESTIENNE, Constant FRA 172
13 OTTE, Oscar GER 181
14 GRIEKSPOOR, Tallon NED 187
16 MIEDLER, Lucas AUT 220
18 EVANS, Daniel GBR 226
19 HOANG, Antoine FRA 234
20 NEDOVYESOV, Aleksandr KAZ 240
21 ILKEL, Cem TUR 245
22 WARD, James GBR 248
Rezerwowi:
Oliveira, Goncalo
Kamke, Tobias
Safranek, Vaclav
Masur, Daniel
Janvier Maxime
Guez, David
Ojeda Lara, Ricardo
Benchetrit, Elliot
Viola, Matteo
Menezes, Joao
Bonzi, Benjamin
Yevseyev, Denis
---------------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Szanghaj - lista graczy:
1 JUNG, Jason TPE 114
2 LOPEZ PEREZ, Enrique ESP 159
3 ITO, Tatsuma JPN 165
4 ZHANG, Ze CHN 169
5 SOEDA, Go JPN 176
6 PELIWO, Filip CAN 185
7 KECMANOVIC, Miomir SRB 199
8 MORIYA, Hiroki JPN 200
9 BUBLIK, Alexander KAZ 207
10 IGNATIK, Uladzimir BLR 208
11 YANG, Tsung-Hua TPE 233
12 GAIO, Federico ITA 241
13 PURCELL, Max AUS 250
14 NEUCHRIST, Maximilian AUT 254
15 RODIONOV, Jurij AUT 259
16 SCHNUR, Brayden CAN 263
17 UCHIYAMA, Yasutaka JPN 272
18 KWON, Soonwoo KOR 273
19 LI, Zhe CHN 279
20 WU, Di CHN 281
21 KAVCIC, Blaz SLO 285
22 SANTILLAN, Akira AUS 286
SE
SE
Rezerwowi:
Safiullin, Roman
Bega Alessandro
Chung, Yunseong
-----------------------
Wu Yibing
1 JUNG, Jason TPE 114
2 LOPEZ PEREZ, Enrique ESP 159
3 ITO, Tatsuma JPN 165
4 ZHANG, Ze CHN 169
5 SOEDA, Go JPN 176
6 PELIWO, Filip CAN 185
7 KECMANOVIC, Miomir SRB 199
8 MORIYA, Hiroki JPN 200
9 BUBLIK, Alexander KAZ 207
10 IGNATIK, Uladzimir BLR 208
11 YANG, Tsung-Hua TPE 233
12 GAIO, Federico ITA 241
13 PURCELL, Max AUS 250
14 NEUCHRIST, Maximilian AUT 254
15 RODIONOV, Jurij AUT 259
16 SCHNUR, Brayden CAN 263
18 KWON, Soonwoo KOR 273
19 LI, Zhe CHN 279
20 WU, Di CHN 281
21 KAVCIC, Blaz SLO 285
22 SANTILLAN, Akira AUS 286
SE
Rezerwowi:
Safiullin, Roman
Bega Alessandro
Chung, Yunseong
-----------------------
Wu Yibing
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T36: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Szczecin - lista graczy:
1 GARCIA-LOPEZ, Guillermo ESP 69
2 CARBALLES BAENA, Roberto ESP 89
3 LORENZI, Paolo ITA 94
4 ZOPP, Jurgen EST 97
5 DELLIEN, Hugo BOL 105
6 DELBONIS, Federico ARG 111
7 SONEGO, Lorenzo ITA 117
8 ANDREOZZI, Guido ARG 118
9 MONTEIRO, Thiago BRA 119
10 ROBERT, Stephane FRA 136
11 RUUD, Casper NOR 143
12 BOLELLI, Simone ITA 144
13 DUTRA SILVA, Rogerio BRA 151
14 QUINZI, Gianluigi ITA 163
15 GUTIERREZ-FERROL, Sergio ESP 164
16 ARNABOLDI, Andrea ITA 180
17 DONATI, Matteo ITA 183
18 SAFWAT, Mohamed EGY 186
19 VATUTIN, Alexey RUS 190
20 ROBREDO, Tommy ESP 193
21 PAVLASEK, Adam CZE 197
22 DE SCHEPPER, Kenny FRA 209
SE
Rezerwowi:
Kolar, Zdenek
Moroni, Gian Marco
Caruso, Salvatore
Brown Dustin
Molleker, Rudolf
Vilella Martinez, Mario
De Greef, Arthur
-----------------------------
Giustino, Lorenzo
2 CARBALLES BAENA, Roberto ESP 89
3 LORENZI, Paolo ITA 94
5 DELLIEN, Hugo BOL 105
6 DELBONIS, Federico ARG 111
7 SONEGO, Lorenzo ITA 117
8 ANDREOZZI, Guido ARG 118
9 MONTEIRO, Thiago BRA 119
11 RUUD, Casper NOR 143
12 BOLELLI, Simone ITA 144
13 DUTRA SILVA, Rogerio BRA 151
14 QUINZI, Gianluigi ITA 163
15 GUTIERREZ-FERROL, Sergio ESP 164
16 ARNABOLDI, Andrea ITA 180
17 DONATI, Matteo ITA 183
19 VATUTIN, Alexey RUS 190
20 ROBREDO, Tommy ESP 193
22 DE SCHEPPER, Kenny FRA 209
Rezerwowi:
Kolar, Zdenek
Moroni, Gian Marco
Caruso, Salvatore
Brown Dustin
Molleker, Rudolf
Vilella Martinez, Mario
-----------------------------
Giustino, Lorenzo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Szczecin:
OUT: Dellien, Hugo
OUT: Safwat, Mohamed
IN: Kolar, Zdenek
IN: Moroni, Gian Marco
Banja Luka:
OUT: Taberner, Carlos
IN: Vilella Martinez, Mario
Cary:
OUT: Bhambri Yuki
IN: Hernandez-Fernandez, Jose
OUT: Dellien, Hugo
OUT: Safwat, Mohamed
IN: Kolar, Zdenek
IN: Moroni, Gian Marco
Banja Luka:
OUT: Taberner, Carlos
IN: Vilella Martinez, Mario
Cary:
OUT: Bhambri Yuki
IN: Hernandez-Fernandez, Jose
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Banja Luka:
OUT: Clarke, Jay
IN: De Greef, Arthur
Istanbuł:
OUT: Humbert, Ugo
OUT: Evans Daniel
IN: Oliveira, Goncalo
IN: Kamke, Tobias
OUT: Clarke, Jay
IN: De Greef, Arthur
Istanbuł:
OUT: Humbert, Ugo
OUT: Evans Daniel
IN: Oliveira, Goncalo
IN: Kamke, Tobias
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Ogólnie całkiem porządna, ale jak na Szczecin, to średnia ta lista.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Szczecin:
OUT: Zopp Jurgen
IN: Caruso, Salvatore
Banja Luka:
OUT: Maden, Yannick
OUT: Krstin, Pedja
IN: Cachin, Pedro
IN: Pavic, Ante
Istanbul:
OUT: Karlovskiy, Jewgienij
IN: Roca Batalla Orion
Cary:
OUT: Rosol Lukas
IN: Ymer Mikael
OUT: Zopp Jurgen
IN: Caruso, Salvatore
Banja Luka:
OUT: Maden, Yannick
OUT: Krstin, Pedja
IN: Cachin, Pedro
IN: Pavic, Ante
Istanbul:
OUT: Karlovskiy, Jewgienij
IN: Roca Batalla Orion
Cary:
OUT: Rosol Lukas
IN: Ymer Mikael
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Szczecin:
OUT: Pavlasek Adam
IN: Brown Dustin
Banja Luka:
OUT: Djere Laslo
IN: Tatlot Johan
Shanghai:
OUT: Uchiyama Yasutaka
IN: Safiullin, Roman
Istanbul:
OUT: Stachowski Sergiej
OUT: Vanni, Luca
OUT: Milojevic, Nikola
IN: Safranek, Vaclav
IN: Krawietz, Kevin
IN: Masur, Daniel
OUT: Pavlasek Adam
IN: Brown Dustin
Banja Luka:
OUT: Djere Laslo
IN: Tatlot Johan
Shanghai:
OUT: Uchiyama Yasutaka
IN: Safiullin, Roman
Istanbul:
OUT: Stachowski Sergiej
OUT: Vanni, Luca
OUT: Milojevic, Nikola
IN: Safranek, Vaclav
IN: Krawietz, Kevin
IN: Masur, Daniel
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Banja Luka:
OUT: Hanfmann, Yannick
OUT: Napolitano, Stefano
OUT: Rola, Blaz
IN: Giustino, Lorenzo
IN: Grigelis, Laurynas
IN: Oliveira, Goncalo
Istanbul:
OUT: Jaziri, Malek
IN: Janvier, Maxime
Szczecin:
OUT: Garcia-Lopez, Guillermo
IN: Molleker, Rudolf
Cary:
OUT: SE
OUT: SE
IN: Uchida, Kaichi
IN: Ortega Olmedo, Roberto
OUT: Hanfmann, Yannick
OUT: Napolitano, Stefano
OUT: Rola, Blaz
IN: Giustino, Lorenzo
IN: Grigelis, Laurynas
IN: Oliveira, Goncalo
Istanbul:
OUT: Jaziri, Malek
IN: Janvier, Maxime
Szczecin:
OUT: Garcia-Lopez, Guillermo
IN: Molleker, Rudolf
Cary:
OUT: SE
OUT: SE
IN: Uchida, Kaichi
IN: Ortega Olmedo, Roberto
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Szczecin:
OUT Robert Stephane
IN Vilella Martinez, Mario
Shanghai:
OUT: SE
OUT: SE
IN: Bega, Alessandro
IN: Chung, Yunseong
Cary:
OUT: Thompson, Jordan
IN: Gonzalez, Alejandro
OUT Robert Stephane
IN Vilella Martinez, Mario
Shanghai:
OUT: SE
OUT: SE
IN: Bega, Alessandro
IN: Chung, Yunseong
Cary:
OUT: Thompson, Jordan
IN: Gonzalez, Alejandro
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Banja Luka:
OUT: Ofner, Sebastian
OUT: Petrovic, Danilo
OUT: Vilella Martinez, Mario
OUT: Oliveira, Goncalo
OUT: SE
IN: Roca Batalla, Oriol
IN: Krawietz, Kevin
IN: Zapata Miralles, Bernabe
IN: Baldi, Filippo
IN: Ojeda Lara, Ricardo
Istanbul:
OUT: Harris, Lloyd
OUT: Moraing, Mats
OUT: Roca Batalla, Oriol
OUT: Krawietz, Kevin
IN: Guez, David
IN: Ojeda Lara, Ricardo
IN: Benchetrit, Elliot
IN: Viola, Matteo
OUT: Ofner, Sebastian
OUT: Petrovic, Danilo
OUT: Vilella Martinez, Mario
OUT: Oliveira, Goncalo
OUT: SE
IN: Roca Batalla, Oriol
IN: Krawietz, Kevin
IN: Zapata Miralles, Bernabe
IN: Baldi, Filippo
IN: Ojeda Lara, Ricardo
Istanbul:
OUT: Harris, Lloyd
OUT: Moraing, Mats
OUT: Roca Batalla, Oriol
OUT: Krawietz, Kevin
IN: Guez, David
IN: Ojeda Lara, Ricardo
IN: Benchetrit, Elliot
IN: Viola, Matteo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Szczecin:
OUT: SE
IN: Giustino, Lorenzo
Banja Luka:
OUT: Travaglia, Stefano
OUT: De Greef, Arthur
OUT: Giustino, Lorenzo
IN: Coppejans, Kimmer
IN: Kuzmanov, Dimitar
IN: Mager, Gianluca
Istanbul:
OUT: Granollers, Marcel
OUT: Ojeda Lara, Ricardo
OUT: Guez, David
IN: Menezes, Joao,
IN: Bonzi, Benjamin
IN: Yevseyev, Denis
Cary:
OUT: Harrison, Christian
OUT: Novikov, Dennis
IN: Perez Sanz, David
IN: Harris, Andrew
OUT: SE
IN: Giustino, Lorenzo
Banja Luka:
OUT: Travaglia, Stefano
OUT: De Greef, Arthur
OUT: Giustino, Lorenzo
IN: Coppejans, Kimmer
IN: Kuzmanov, Dimitar
IN: Mager, Gianluca
Istanbul:
OUT: Granollers, Marcel
OUT: Ojeda Lara, Ricardo
OUT: Guez, David
IN: Menezes, Joao,
IN: Bonzi, Benjamin
IN: Yevseyev, Denis
Cary:
OUT: Harrison, Christian
OUT: Novikov, Dennis
IN: Perez Sanz, David
IN: Harris, Andrew
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Road to the Rolex Shanghai Masters
MAIN DRAW
[1] Jason Jung (TPE) vs [WC] Runhao Hua (CHN)
Di Wu (CHN) vs [Q]
Roman Safiullin (RUS) vs [Q]
[Q] vs [7] Miomir Kecmanovic (SRB)
[3] Tatsuma Ito (JPN) vs Soon Woo Kwon (KOR)
Alessandro Bega (ITA) vs Federico Gaio (ITA)
Jurij Rodionov (AUT) vs Brayden Schnur (CAN)
Blaz Kavcic (SLO) vs [6] Filip Peliwo (CAN)
[8] Hiroki Moriya (JPN) vs Tsung Hua Yang (TPE)
Akira Santillan (AUS) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
Max Purcell (AUS) vs Maximilian Neuchrist (AUT)
Alexander Bublik (RUS) vs [4] Ze Zhang (CHN)
[5] Go Soeda (JPN) vs [WC] Yibing Wu (CHN)
Zhe Li (CHN) vs [WC] Zhizhen Zhang (CHN)
Yunseong Chung (KOR) vs [Q]
[WC] Rigele Te (CHN) vs [2] Enrique Lopez Perez (ESP)
MAIN DRAW
[1] Jason Jung (TPE) vs [WC] Runhao Hua (CHN)
Di Wu (CHN) vs [Q]
Roman Safiullin (RUS) vs [Q]
[Q] vs [7] Miomir Kecmanovic (SRB)
[3] Tatsuma Ito (JPN) vs Soon Woo Kwon (KOR)
Alessandro Bega (ITA) vs Federico Gaio (ITA)
Jurij Rodionov (AUT) vs Brayden Schnur (CAN)
Blaz Kavcic (SLO) vs [6] Filip Peliwo (CAN)
[8] Hiroki Moriya (JPN) vs Tsung Hua Yang (TPE)
Akira Santillan (AUS) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
Max Purcell (AUS) vs Maximilian Neuchrist (AUT)
Alexander Bublik (RUS) vs [4] Ze Zhang (CHN)
[5] Go Soeda (JPN) vs [WC] Yibing Wu (CHN)
Zhe Li (CHN) vs [WC] Zhizhen Zhang (CHN)
Yunseong Chung (KOR) vs [Q]
[WC] Rigele Te (CHN) vs [2] Enrique Lopez Perez (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
American Express Istanbul Challenger
MAIN DRAW
[1] Thomas Fabbiano (ITA) vs [Alt] Hugo Grenier (FRA)
Vaclav Safranek (CZE) vs Benjamin Bonzi (FRA)
Denis Yevseyev (KAZ) vs Matteo Viola (ITA)
Daniel Masur (GER) vs [5] Constant Lestienne (FRA)
[4] Quentin Halys (FRA) vs [WC] Nicola Kuhn (ESP)
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) vs [WC] Aleksandre Metreveli (GEO)
[WC] Anil Yuksel (TUR) vs [Q]
[Q] vs [7] Tallon Griekspoor (NED)
[8] Lucas Miedler (AUT) vs [SE] Enzo Couacaud (FRA)
Elliot Benchetrit (FRA) vs [Q]
Maxime Janvier (FRA) vs Antonie Hoang (FRA)
Goncalo Oliveira (POR) vs [3] Adrian Menendez Maceiras (ESP)
[6] Oscar Otte (GER) vs James Ward (GBR)
[WC] Ergi Kirkin (TUR) vs Cem Ilkel (TUR)
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) vs [Q]
Tobias Kamke (GER) vs [2] Corentin Moutet (FRA)
MAIN DRAW
[1] Thomas Fabbiano (ITA) vs [Alt] Hugo Grenier (FRA)
Vaclav Safranek (CZE) vs Benjamin Bonzi (FRA)
Denis Yevseyev (KAZ) vs Matteo Viola (ITA)
Daniel Masur (GER) vs [5] Constant Lestienne (FRA)
[4] Quentin Halys (FRA) vs [WC] Nicola Kuhn (ESP)
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) vs [WC] Aleksandre Metreveli (GEO)
[WC] Anil Yuksel (TUR) vs [Q]
[Q] vs [7] Tallon Griekspoor (NED)
[8] Lucas Miedler (AUT) vs [SE] Enzo Couacaud (FRA)
Elliot Benchetrit (FRA) vs [Q]
Maxime Janvier (FRA) vs Antonie Hoang (FRA)
Goncalo Oliveira (POR) vs [3] Adrian Menendez Maceiras (ESP)
[6] Oscar Otte (GER) vs James Ward (GBR)
[WC] Ergi Kirkin (TUR) vs Cem Ilkel (TUR)
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes (BRA) vs [Q]
Tobias Kamke (GER) vs [2] Corentin Moutet (FRA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Pekao Szczecin Open
MAIN DRAW
[1] Paolo Lorenzi (ITA) vs Sergio Gutierrez Ferrol (ESP)
Salvatore Caruso (ITA) vs [Q]
[WC] Karol Drzewiecki (POL) vs Gianluigi Quinzi (ITA)
[Q] vs [7] Casper Ruud (NOR)
[3] Federico Delbonis (ARG) vs Andrea Arnaboldi (ITA)
Matteo Donati (ITA) vs Zdenek Kolar (CZE)
Rudolf Molleker (GER) vs [WC] Maciej Rajski (POL)
[SE] Alex Molcan (SVK) vs [5] Thiago Monteiro (BRA)
[6] Lorenzo Sonego (ITA) vs Alexey Vatutin (RUS)
Lorenzo Giustino (ITA) vs Dustin Brown (GER)
Gian Marco Moroni (ITA) vs Mario Vilella Martinez (ESP)
[Q] vs [4] Guido Andreozzi (ARG)
[8] Simone Bolelli (ITA) vs Kenny De Schepper (FRA)
Rogerio Dutra Silva (BRA) vs [WC] Paweł Ciaś (POL)
[WC] Nicolas Almagro (ESP) vs [Q]
Tommy Robredo (ESP) vs [2] Roberto Carballes Baena (ESP)
MAIN DRAW
[1] Paolo Lorenzi (ITA) vs Sergio Gutierrez Ferrol (ESP)
Salvatore Caruso (ITA) vs [Q]
[WC] Karol Drzewiecki (POL) vs Gianluigi Quinzi (ITA)
[Q] vs [7] Casper Ruud (NOR)
[3] Federico Delbonis (ARG) vs Andrea Arnaboldi (ITA)
Matteo Donati (ITA) vs Zdenek Kolar (CZE)
Rudolf Molleker (GER) vs [WC] Maciej Rajski (POL)
[SE] Alex Molcan (SVK) vs [5] Thiago Monteiro (BRA)
[6] Lorenzo Sonego (ITA) vs Alexey Vatutin (RUS)
Lorenzo Giustino (ITA) vs Dustin Brown (GER)
Gian Marco Moroni (ITA) vs Mario Vilella Martinez (ESP)
[Q] vs [4] Guido Andreozzi (ARG)
[8] Simone Bolelli (ITA) vs Kenny De Schepper (FRA)
Rogerio Dutra Silva (BRA) vs [WC] Paweł Ciaś (POL)
[WC] Nicolas Almagro (ESP) vs [Q]
Tommy Robredo (ESP) vs [2] Roberto Carballes Baena (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Srpska Open
MAIN DRAW
[1] Juan Ignacio Londero (ARG) vs [Q]
Kevin Krawietz (GER) vs [Q]
Filippo Baldi (ITA) vs Kimmer Coppejans (BEL)
[WC] Kento Tagashira (JPN) vs [6] Christian Garin (CHI)
[3] Marco Trungelliti (ARG) vs Laurynas Grigelis (LTU)
[SE] Thomaz Bellucci (BRA) vs Pedro Cachin (ARG)
Dimitar Kuzmanov (BUL) vs Ante Pavic (CRO)
Alessandro Giannessi (ITA) vs [5] Andrej Martin (SVK)
[8] Pedro Martinez Portero (ESP) vs Johan Sebastien Tatlot (FRA)
[WC] Franjo Raspudic (BIH) vs [Q]
Ricardo Ojeda Lara (ESP) vs [WC] Miljan Zekic (SRB)
Filip Horansky (SVK) vs [4] Daniel Gimeno Traver (ESP)
[7] Carlos Berlocq (ARG) vs [WC] Marko Miladinovic (SRB)
Oriol Roca Batalla (ESP) vs Ivan Nedelko (RUS)
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs Gianluca Mager (ITA)
[Q] vs [2] Pablo Andujar (ESP)
MAIN DRAW
[1] Juan Ignacio Londero (ARG) vs [Q]
Kevin Krawietz (GER) vs [Q]
Filippo Baldi (ITA) vs Kimmer Coppejans (BEL)
[WC] Kento Tagashira (JPN) vs [6] Christian Garin (CHI)
[3] Marco Trungelliti (ARG) vs Laurynas Grigelis (LTU)
[SE] Thomaz Bellucci (BRA) vs Pedro Cachin (ARG)
Dimitar Kuzmanov (BUL) vs Ante Pavic (CRO)
Alessandro Giannessi (ITA) vs [5] Andrej Martin (SVK)
[8] Pedro Martinez Portero (ESP) vs Johan Sebastien Tatlot (FRA)
[WC] Franjo Raspudic (BIH) vs [Q]
Ricardo Ojeda Lara (ESP) vs [WC] Miljan Zekic (SRB)
Filip Horansky (SVK) vs [4] Daniel Gimeno Traver (ESP)
[7] Carlos Berlocq (ARG) vs [WC] Marko Miladinovic (SRB)
Oriol Roca Batalla (ESP) vs Ivan Nedelko (RUS)
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs Gianluca Mager (ITA)
[Q] vs [2] Pablo Andujar (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T37: Banja Luka,Cary,Istanbuł,Szanghaj,Szczecin 2018
Atlantic Tire Championships
MAIN DRAW
[1] Peter Polansky (CAN) vs Alejandro Gonzalez (COL)
Mikael Ymer (SWE) vs David Perez Sanz (ESP)
Mitchell Krueger (USA) vs Christopher Eubanks (USA)
[WC] Alexis Galarneau (CAN) vs [5] Bjorn Fratangelo (USA)
[3] Marcelo Arevalo (ESA) vs [Q]
[WC] Sebastian Korda (USA) vs [Q]
Nick Stachowiak (USA) vs [Q]
[Q] vs [6] Kevin King (USA)
[7] Alexei Popyrin (AUS) vs Jc Aragone (USA)
Roberto Ortega Olmedo (ESP) vs Dominik Koepfer (GER)
Jan Choinski (GER) vs Donald Young (USA)
Ernesto Escobedo (USA) vs [4] Reilly Opelka (USA)
[8] Maverick Banes (AUS) vs Evan King (USA)
Roberto Cid (DOM) vs Kaichi Uchida (JPN)
[WC] William Blumberg (USA) vs Andrew Harris (AUS)
Jose Hernandez (DOM) vs [2] Elias Ymer (SWE)
MAIN DRAW
[1] Peter Polansky (CAN) vs Alejandro Gonzalez (COL)
Mikael Ymer (SWE) vs David Perez Sanz (ESP)
Mitchell Krueger (USA) vs Christopher Eubanks (USA)
[WC] Alexis Galarneau (CAN) vs [5] Bjorn Fratangelo (USA)
[3] Marcelo Arevalo (ESA) vs [Q]
[WC] Sebastian Korda (USA) vs [Q]
Nick Stachowiak (USA) vs [Q]
[Q] vs [6] Kevin King (USA)
[7] Alexei Popyrin (AUS) vs Jc Aragone (USA)
Roberto Ortega Olmedo (ESP) vs Dominik Koepfer (GER)
Jan Choinski (GER) vs Donald Young (USA)
Ernesto Escobedo (USA) vs [4] Reilly Opelka (USA)
[8] Maverick Banes (AUS) vs Evan King (USA)
Roberto Cid (DOM) vs Kaichi Uchida (JPN)
[WC] William Blumberg (USA) vs Andrew Harris (AUS)
Jose Hernandez (DOM) vs [2] Elias Ymer (SWE)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości