T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Tydzień 33
Data startu: 13 sierpnia
Cordenons (Włochy)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca z 2017: Elias Ymer (SWE)
Nawierzchnia: Ziemna
Gwangju (Korea Płd.)
Typ: $50,000+H
Zwycięzca z 2017: Matthias Bachinger (GER)
Nawierzchnia: Twarda
Meerbusch (Niemcy)
Typ: €43,000+H
Zwycięzca z 2017: Ricardo Ojeda Lara (ESP)
Nawierzchnia: Ziemna
Vancouver (Kanada)
Typ: $100,000
Zwycięzca z 2017: Cedrik Marcel Stebe (GER)
Nawierzchnia: Twarda
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Cordenons - lista graczy:
109 Lorenzi, Paolo ITA
163 Martin, Andrej SVK
177 Bagnis, Facundo ARG
180 Donati, Matteo ITA
192 Clezar, Guilherme BRA
194 Serdarusic, Nino CRO
197 Taberner, Carlos ESP
221 Giustino, Lorenzo ITA
222 Rola, Blaz SLO
229 Giannessi, Alessandro ITA
232 Kolar, Zdenek CZE
237 Domingues, Joao POR
242 Robredo, Tommy ESP
246 Brkic, Tomislav BIH
248 Pavic, Ante CRO
256 Moroni, Gian Marco ITA
263 Gaio, Federico ITA
265 Oliveira, Goncalo POR
267 Galovic, Viktor CRO
268 Cachin, Pedro ARG
270 Grigelis, Laurynas LTU
271 Casanova, Hernan ARG
SE
SE
Rezerwowi:
IN: Viola, Matteo
IN: Zekic, Miljan
Baldi, Filippo
Setkic Aldin
Gomez-Herrera, Carlos
Basso, Andrea
Bega, Alessandro
Diez, Steven
Mager, Gianluca
Pellegrino Andrea
-------------------------------
109 Lorenzi, Paolo ITA
163 Martin, Andrej SVK
177 Bagnis, Facundo ARG
192 Clezar, Guilherme BRA
194 Serdarusic, Nino CRO
221 Giustino, Lorenzo ITA
222 Rola, Blaz SLO
232 Kolar, Zdenek CZE
237 Domingues, Joao POR
242 Robredo, Tommy ESP
248 Pavic, Ante CRO
265 Oliveira, Goncalo POR
267 Galovic, Viktor CRO
268 Cachin, Pedro ARG
270 Grigelis, Laurynas LTU
271 Casanova, Hernan ARG
SE
Rezerwowi:
IN: Viola, Matteo
IN: Zekic, Miljan
Setkic Aldin
Gomez-Herrera, Carlos
Basso, Andrea
Bega, Alessandro
Diez, Steven
Mager, Gianluca
Pellegrino Andrea
-------------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Gwangju - lista graczy:
115 Ramanathan, Ramkumar IND
135 Laaksonen, Henri SUI
165 Bublik, Alexander KAZ
171 Ito, Tatsuma JPN
208 Krstin, Pedja SRB
209 Kavcic, Blaz SLO
231 Miedler, Lucas AUT
234 Lee, Duckhee KOR
281 Santillan, Akira AUS
287 Banes, Maverick AUS
305 Blanch, Ulises USA
316 Mousley, Bradley AUS
319 Safiullin, Roman RUS
321 Tokuda, Renta JPN
323 Popyrin, Alexei AUS
331 Ward, James GBR
335 Chung, Yunseong KOR
338 Kelly, Dayne AUS
339 Myneni, Saketh IND
345 Kadhe, Arjun IND
347 Heliovaara, Harri FIN
348 Riba, Pere ESP
SE
Rezerwowi:
Maamoun, Karim-Mohamed
Takahashi, Yusuke
Catarina Lucas
Ehara Hiroyasu
Mukund Sasi Kumar
Ochi Makoto
Granollers Gerard
Barranco Cosano Javier
Lock Benjamin
Statham, Rubin
Ellis, Blake
--------------------------
135 Laaksonen, Henri SUI
165 Bublik, Alexander KAZ
231 Miedler, Lucas AUT
234 Lee, Duckhee KOR
281 Santillan, Akira AUS
287 Banes, Maverick AUS
305 Blanch, Ulises USA
316 Mousley, Bradley AUS
319 Safiullin, Roman RUS
321 Tokuda, Renta JPN
323 Popyrin, Alexei AUS
335 Chung, Yunseong KOR
339 Myneni, Saketh IND
345 Kadhe, Arjun IND
348 Riba, Pere ESP
Rezerwowi:
Maamoun, Karim-Mohamed
Takahashi, Yusuke
Catarina Lucas
Ehara Hiroyasu
Mukund Sasi Kumar
Ochi Makoto
Granollers Gerard
Lock Benjamin
Statham, Rubin
Ellis, Blake
--------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Meerbusch - lista graczy:
99 Hanfmann, Yannick GER
140 Sousa, Pedro POR
145 Bolelli, Simone ITA
151 Ofner, Sebastian AUT
183 Vatutin, Alexey RUS
205 Gutierrez-Ferrol, Sergio ESP
235 Nedelko, Ivan RUS
236 Brown, Dustin GER
238 De Bakker, Thiemo NED
241 Sakharov, Gleb FRA
253 Vilella Martinez, Mario ESP
254 De Greef, Arthur BEL
255 Rodionov, Jurij AUT
259 Horansky, Filip SVK
262 Tatlot, Johan FRA
272 Molleker, Rudolf GER
275 Choinski, Jan GER
276 Boluda-Purkiss, Carlos ESP
278 Guez, David FRA
279 Cuevas, Martin URU
283 Olivo, Renzo ARG
285 Zapata Miralles, Bernabe ESP
SE
Rezerwowi:
Zekic Miljan
Benchetrit, Elliot
Baldi, Filippo
Setkic Aldin
Bonzi Benjamin
Janvier, Maxime
Kuzmanov, Dimitar
Bellotti, Riccardo
--------------------------------
140 Sousa, Pedro POR
151 Ofner, Sebastian AUT
183 Vatutin, Alexey RUS
205 Gutierrez-Ferrol, Sergio ESP
235 Nedelko, Ivan RUS
236 Brown, Dustin GER
241 Sakharov, Gleb FRA
253 Vilella Martinez, Mario ESP
254 De Greef, Arthur BEL
255 Rodionov, Jurij AUT
259 Horansky, Filip SVK
262 Tatlot, Johan FRA
272 Molleker, Rudolf GER
275 Choinski, Jan GER
276 Boluda-Purkiss, Carlos ESP
279 Cuevas, Martin URU
283 Olivo, Renzo ARG
285 Zapata Miralles, Bernabe ESP
Rezerwowi:
Benchetrit, Elliot
Baldi, Filippo
Bonzi Benjamin
Janvier, Maxime
Kuzmanov, Dimitar
Bellotti, Riccardo
--------------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Vancouver - lista graczy:
079 Herbert, Pierre-Hugues FRA
092 Muller, Gilles LUX
098 Thompson, Jordan AUS
108 Kubler, Jason AUS
110 Fabbiano, Thomas ITA
111 Ymer, Elias SWE
123 Maden, Yannick GER
128 Ivashka, Ilya BLR
134 Polansky, Peter CAN
138 Robert, Stéphane FRA
139 Auger-Aliassime, Felix CAN
142 Travaglia, Stefano ITA
143 Halys, Quentin FRA
157 Lopez Perez, Enrique ESP
164 Rubin, Noah USA
168 Barrere, Grégoire FRA
169 Bolt, Alex AUS
170 King, Kevin USA
172 Kokkinakis, Thanasi AUS
174 King, Darian BAR
176 Safwat, Mohamed EGY
179 Polmans, Marc AUS
Rezerwowi:
Broady Liam
Giraldo Santiago
King Evan
Escobedo Ernesto
Marczenko Ilja
Eubanks Christopher
Peliwo Filip
---------------------------------------
092 Muller, Gilles LUX
098 Thompson, Jordan AUS
108 Kubler, Jason AUS
110 Fabbiano, Thomas ITA
123 Maden, Yannick GER
128 Ivashka, Ilya BLR
134 Polansky, Peter CAN
139 Auger-Aliassime, Felix CAN
142 Travaglia, Stefano ITA
143 Halys, Quentin FRA
164 Rubin, Noah USA
168 Barrere, Grégoire FRA
169 Bolt, Alex AUS
170 King, Kevin USA
172 Kokkinakis, Thanasi AUS
176 Safwat, Mohamed EGY
179 Polmans, Marc AUS
Rezerwowi:
Broady Liam
Giraldo Santiago
King Evan
Escobedo Ernesto
Marczenko Ilja
Peliwo Filip
---------------------------------------
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Meerbusch:
OUT Guez, David
IN Zekic Miljan
Vancouver:
OUT Lopez Perez, Enrique
IN Broady Liam
OUT Guez, David
IN Zekic Miljan
Vancouver:
OUT Lopez Perez, Enrique
IN Broady Liam
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Meerbusch:
OUT: Hanfmann, Yannick
OUT: de Bakker, Thiemo
IN: Benchetrit, Elliot
IN: Baldi, Filippo
Gwangju:
OUT: Ito, Tatsuma
OUT: Kelly, Dayne
IN: Maamoun, Karim-Mohamed
IN: Takahashi, Yusuke
Cordenons:
OUT: Brkic, Tomislav
OUT: Pavic, Ante
IN: Viola, Matteo
IN: Zekic, Miljan
OUT: Hanfmann, Yannick
OUT: de Bakker, Thiemo
IN: Benchetrit, Elliot
IN: Baldi, Filippo
Gwangju:
OUT: Ito, Tatsuma
OUT: Kelly, Dayne
IN: Maamoun, Karim-Mohamed
IN: Takahashi, Yusuke
Cordenons:
OUT: Brkic, Tomislav
OUT: Pavic, Ante
IN: Viola, Matteo
IN: Zekic, Miljan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Vancouver:
OUT Herbert, Pierre-Hugues
OUT Ymer, Elias
OUT Robert, Stéphane
OUT Rubin, Noah
IN Giraldo Santiago
IN King Evan
IN Escobedo Ernesto
IN Marczenko Ilja
Cordenons:
OUT Taberner, Carlos
IN Gomez-Herrera, Carlos
Gwangju:
OUT Ramanathan, Ramkumar
OUT Krstin, Pedja
OUT Miedler, Lucas
OUT Ward, James
OUT Heliovaara, Harri
OUT SE
IN Catarina Lucas
IN Ehara Hiroyasu
IN Mukund Sasi Kumar
IN Ochi Makoto
IN Granollers Gerard
IN Barranco Cosano Javier
Meerbusch:
OUT Zekic Miljan
IN Bonzi Benjamin
OUT Herbert, Pierre-Hugues
OUT Ymer, Elias
OUT Robert, Stéphane
OUT Rubin, Noah
IN Giraldo Santiago
IN King Evan
IN Escobedo Ernesto
IN Marczenko Ilja
Cordenons:
OUT Taberner, Carlos
IN Gomez-Herrera, Carlos
Gwangju:
OUT Ramanathan, Ramkumar
OUT Krstin, Pedja
OUT Miedler, Lucas
OUT Ward, James
OUT Heliovaara, Harri
OUT SE
IN Catarina Lucas
IN Ehara Hiroyasu
IN Mukund Sasi Kumar
IN Ochi Makoto
IN Granollers Gerard
IN Barranco Cosano Javier
Meerbusch:
OUT Zekic Miljan
IN Bonzi Benjamin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Vancouver:
OUT: King Darian
IN: Peliwo Filip
Cordenons:
OUT: Donati,
OUT: Gaio, Federico
OUT: Giannessi, Alessandro
OUT: Moroni, Gian Marco
OUT: SE
OUT: SE
IN: Gomez-Herrera, Carlos
IN: Basso, Andrea
IN: Bega, Alessandro
IN: Diez, Steven
IN: Mager, Gianluca
IN: Pellegrino Andrea
OUT: King Darian
IN: Peliwo Filip
Cordenons:
OUT: Donati,
OUT: Gaio, Federico
OUT: Giannessi, Alessandro
OUT: Moroni, Gian Marco
OUT: SE
OUT: SE
IN: Gomez-Herrera, Carlos
IN: Basso, Andrea
IN: Bega, Alessandro
IN: Diez, Steven
IN: Mager, Gianluca
IN: Pellegrino Andrea
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Widzę, że pan Kokkinakis planuje i w Vancouver pograć, chyba musiał przeczytać mój wpis po porażce w Los Cabos.
Inna sprawa, że pewnie jak zrobił SF wzwyż w Aptos, to będzie potrzebował miesiąc na regenerację i się wycofa.
Inna sprawa, że pewnie jak zrobił SF wzwyż w Aptos, to będzie potrzebował miesiąc na regenerację i się wycofa.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Gwangju:
OUT: Kavcic, Blaz
OUT: Myneni, Saketh
OUT: Barranco Cosano, Javier
IN: Lock, Benjamin
IN: Statham, Rubin
IN: Ellis, Blake
Meerbusch:
OUT: Bolelli, Simone
OUT: Bonzi, Benjamin
OUT: SE
IN: Janvier, Maxime
IN: Kuzmanov, Dimitar
IN: Bellotti, Riccardo
OUT: Kavcic, Blaz
OUT: Myneni, Saketh
OUT: Barranco Cosano, Javier
IN: Lock, Benjamin
IN: Statham, Rubin
IN: Ellis, Blake
Meerbusch:
OUT: Bolelli, Simone
OUT: Bonzi, Benjamin
OUT: SE
IN: Janvier, Maxime
IN: Kuzmanov, Dimitar
IN: Bellotti, Riccardo
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
2018 Gwangju Open Challenger
MAIN DRAW
[1] Marcel Granollers (ESP) vs Alexei Popyrin (AUS)
Bradley Mousley (AUS) vs [Q]
[WC] Cheong Eui Kim (KOR) vs [Q]
[WC] Dong Hak Sin (KOR) vs [6] Maverick Banes (AUS)
[4] Duck Hee Lee (KOR) vs [WC] Hong Chung (KOR)
[WC] Yeongseok Jeong (KOR) vs Jose Rubin Statham (NZL)
Lucas Catarina (MON) vs Makoto Ochi (JPN)
Blake Ellis (AUS) vs [7] Ulises Blanch (USA)
[8] Renta Tokuda (JPN) vs Sasi Kumar Mukund (IND)
Roman Safiullin (RUS) vs [Q]
Yunseong Chung (KOR) vs Benjamin Lock (ZIM)
Arjun Kadhe (IND) vs [3] Alexander Bublik (KAZ)
[5] Akira Santillan (AUS) vs Gerard Granollers (ESP)
Hiroyasu Ehara (JPN) vs Karim Mohamed Maamoun (EGY)
Yusuke Takahashi (JPN) vs [SE] Zihao Xia (CHN)
[Q] vs [2] Henri Laaksonen (SUI)
OUT Riba Pere
IN Marcel Granollers
MAIN DRAW
[1] Marcel Granollers (ESP) vs Alexei Popyrin (AUS)
Bradley Mousley (AUS) vs [Q]
[WC] Cheong Eui Kim (KOR) vs [Q]
[WC] Dong Hak Sin (KOR) vs [6] Maverick Banes (AUS)
[4] Duck Hee Lee (KOR) vs [WC] Hong Chung (KOR)
[WC] Yeongseok Jeong (KOR) vs Jose Rubin Statham (NZL)
Lucas Catarina (MON) vs Makoto Ochi (JPN)
Blake Ellis (AUS) vs [7] Ulises Blanch (USA)
[8] Renta Tokuda (JPN) vs Sasi Kumar Mukund (IND)
Roman Safiullin (RUS) vs [Q]
Yunseong Chung (KOR) vs Benjamin Lock (ZIM)
Arjun Kadhe (IND) vs [3] Alexander Bublik (KAZ)
[5] Akira Santillan (AUS) vs Gerard Granollers (ESP)
Hiroyasu Ehara (JPN) vs Karim Mohamed Maamoun (EGY)
Yusuke Takahashi (JPN) vs [SE] Zihao Xia (CHN)
[Q] vs [2] Henri Laaksonen (SUI)
OUT Riba Pere
IN Marcel Granollers
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Tennis Open Stadtwerke Meerbusch
MAIN DRAW
[1] Sergio Gutierrez-Ferrol (ESP) vs [Q]
[WC] Andreas Haider-Maurer (AUT) vs Jan Choinski (GER)
Elliot Benchetrit (FRA) vs [PR] Riccardo Bellotti (ITA)
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs [7] Arthur De Greef (BEL)
[4] Sebastian Ofner (AUT) vs Dustin Brown (GER)
[Q] vs Martin Cuevas (URU)
Renzo Olivo (ARG) vs [WC] Benjamin Hassan (GER)
[SE] Kevin Krawietz (GER) vs [5] Ivan Nedelko (RUS)
[6] Filip Horansky (SVK) vs Jurij Rodionov (AUT)
Filippo Baldi (ITA) vs Mario Vilella Martinez (ESP)
Gleb Sakharov (FRA) vs Dimitar Kuzmanov (BUL)
Maxime Janvier (FRA) vs [3] Alexiej Watutin (RUS)
[8] Rudolf Molleker (GER) vs [WC] Ondrej Styler (CZE)
[Q] vs Johan Tatlot (FRA)
[Q] vs Carlos Boluda-Purkiss (ESP)
[WC] Louis Wessels (GER) vs [2] Pedro Sousa (POR)
MAIN DRAW
[1] Sergio Gutierrez-Ferrol (ESP) vs [Q]
[WC] Andreas Haider-Maurer (AUT) vs Jan Choinski (GER)
Elliot Benchetrit (FRA) vs [PR] Riccardo Bellotti (ITA)
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs [7] Arthur De Greef (BEL)
[4] Sebastian Ofner (AUT) vs Dustin Brown (GER)
[Q] vs Martin Cuevas (URU)
Renzo Olivo (ARG) vs [WC] Benjamin Hassan (GER)
[SE] Kevin Krawietz (GER) vs [5] Ivan Nedelko (RUS)
[6] Filip Horansky (SVK) vs Jurij Rodionov (AUT)
Filippo Baldi (ITA) vs Mario Vilella Martinez (ESP)
Gleb Sakharov (FRA) vs Dimitar Kuzmanov (BUL)
Maxime Janvier (FRA) vs [3] Alexiej Watutin (RUS)
[8] Rudolf Molleker (GER) vs [WC] Ondrej Styler (CZE)
[Q] vs Johan Tatlot (FRA)
[Q] vs Carlos Boluda-Purkiss (ESP)
[WC] Louis Wessels (GER) vs [2] Pedro Sousa (POR)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Cordenons:
OUT Rola, Blaz
IN [Alt] Daniel Munoz de La Nava
OUT Rola, Blaz
IN [Alt] Daniel Munoz de La Nava
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Challenger Acqua Dolomia Tennis Cup Internazionali Del Friuli Venezia Giulia
MAIN DRAW
[1] Paolo Lorenzi (ITA) vs Steven Diez (CAN)
[Q] vs Alessandro Bega (ITA)
[WC] Enrico Dalla Valle (ITA) vs Miljan Zekic (SRB)
Lorenzo Giustino (ITA) vs [5] Tommy Robredo (ESP)
[3] Andrej Martin (SVK) vs Aldin Setkic (BIH)
Hernan Casanova (ARG) vs Joao Domingues (POR)
Andrea Basso (ITA) vs [Alt] Daniel Munoz de La Nava (ESP)
Gianluca Mager (ITA) vs [8] Viktor Galovic (CRO)
[6] Zdenek Kolar (CZE) vs Carlos Gomez-Herrera (ESP)
[Q] vs [WC] Francesco Forti (ITA)
Goncalo Olveira (POR) vs [Q]
[Q] vs [4] Nino Serdarusic (CRO)
[7] Guilherme Clezar (BRA) vs [WC] Riccardo Balzerani (ITA)
Pedro Cachin (ARG) vs [WC] Jacopo Berrettini (ITA)
Andrea Pellegrino (ITA) vs Laurynas Grigelis (LTU)
Matteo Viola (ITA) vs [2] Facundo Bagnis (ARG)
MAIN DRAW
[1] Paolo Lorenzi (ITA) vs Steven Diez (CAN)
[Q] vs Alessandro Bega (ITA)
[WC] Enrico Dalla Valle (ITA) vs Miljan Zekic (SRB)
Lorenzo Giustino (ITA) vs [5] Tommy Robredo (ESP)
[3] Andrej Martin (SVK) vs Aldin Setkic (BIH)
Hernan Casanova (ARG) vs Joao Domingues (POR)
Andrea Basso (ITA) vs [Alt] Daniel Munoz de La Nava (ESP)
Gianluca Mager (ITA) vs [8] Viktor Galovic (CRO)
[6] Zdenek Kolar (CZE) vs Carlos Gomez-Herrera (ESP)
[Q] vs [WC] Francesco Forti (ITA)
Goncalo Olveira (POR) vs [Q]
[Q] vs [4] Nino Serdarusic (CRO)
[7] Guilherme Clezar (BRA) vs [WC] Riccardo Balzerani (ITA)
Pedro Cachin (ARG) vs [WC] Jacopo Berrettini (ITA)
Andrea Pellegrino (ITA) vs Laurynas Grigelis (LTU)
Matteo Viola (ITA) vs [2] Facundo Bagnis (ARG)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Odlum Brown Van Open
MAIN DRAW
[1] Vasek Pospisil (CAN) vs [WC] Benjamin Sigouin (CAN)
Marc Polmans (AUS) vs Evan King (USA)
[SE] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) vs [Q]
Felix Auger Aliassime (CAN) vs [8] Ruben Bemelmans (BEL)
[3] Thomas Fabbiano (ITA) vs Filip Peliwo (CAN)
Ernesto Escobedo (USA) vs [Q]
Liam Broady (GBR) vs Quentin Halys (FRA)
[PR] Illya Marchenko (UKR) vs [7] Ilya Ivashka (BLR)
[6] Peter Polansky (CAN) vs [PR] Santiago Giraldo (COL)
Alex Bolt (AUS) vs [Q]
Kevin King (USA) vs [Q]
Stefano Travaglia (ITA) vs [4] Jason Kubler (AUS)
[5] Gilles Muller (LUX) vs [SE] Christopher Eubanks (USA)
[WC] Brayden Schnur (CAN) vs Yannick Maden (GER)
Gregoire Barrere (FRA) vs Mohamed Safwat (EGY)
Thanasi Kokkinakis (AUS) vs [2] Jordan Thompson (AUS)
MAIN DRAW
[1] Vasek Pospisil (CAN) vs [WC] Benjamin Sigouin (CAN)
Marc Polmans (AUS) vs Evan King (USA)
[SE] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) vs [Q]
Felix Auger Aliassime (CAN) vs [8] Ruben Bemelmans (BEL)
[3] Thomas Fabbiano (ITA) vs Filip Peliwo (CAN)
Ernesto Escobedo (USA) vs [Q]
Liam Broady (GBR) vs Quentin Halys (FRA)
[PR] Illya Marchenko (UKR) vs [7] Ilya Ivashka (BLR)
[6] Peter Polansky (CAN) vs [PR] Santiago Giraldo (COL)
Alex Bolt (AUS) vs [Q]
Kevin King (USA) vs [Q]
Stefano Travaglia (ITA) vs [4] Jason Kubler (AUS)
[5] Gilles Muller (LUX) vs [SE] Christopher Eubanks (USA)
[WC] Brayden Schnur (CAN) vs Yannick Maden (GER)
Gregoire Barrere (FRA) vs Mohamed Safwat (EGY)
Thanasi Kokkinakis (AUS) vs [2] Jordan Thompson (AUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Meerbusch:
OUT Watutin Alexiej (mięśnie brzucha)
IN Muller, Alexandre
Cordenons:
OUT Galovic Viktor(mięsień lędźwiowo-udowy)
IN Eriksson, Markus
OUT Watutin Alexiej (mięśnie brzucha)
IN Muller, Alexandre
Cordenons:
OUT Galovic Viktor(mięsień lędźwiowo-udowy)
IN Eriksson, Markus
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
2018 Gwangju Open Challenger
Gwangju - wyniki I rundy:
Alexei Popyrin (AUS) d. [1] Marcel Granollers (ESP) 6-4 6-3
Bradley Mousley (AUS) d. [Q] Ji Hoon Son (KOR) 6-3 6-2
[Q] Sidharth Rawat (IND) d. [WC] Cheong Eui Kim (KOR) 7-5 6-7(5) 6-2
[6] Maverick Banes (AUS) d. [WC] Dong Hak Sin (KOR) 6-2 6-1
[4] Duck Hee Lee (KOR) d. [WC] Hong Chung (KOR) 7-6(4) 6-2
Jose Rubin Statham (NZL) d. [WC] Yeongseok Jeong (KOR) 6-4 6-0
Makoto Ochi (JPN) d. Lucas Catarina (MON) 6-3 6-2
Blake Ellis (AUS) d. [7] Ulises Blanch (USA) 6-3 0-1 i krecz
[8] Renta Tokuda (JPN) d. Sasi Kumar Mukund (IND) 3-6 6-2 6-3
Roman Safiullin (RUS) d. [Q] Yecong He (CHN) 6-2 2-0 i krecz
Benjamin Lock (ZIM) d. Yunseong Chung (KOR) 6-4 4-6 6-3
[3] Alexander Bublik (KAZ) d. Arjun Kadhe (IND) 4-6 7-6(6) 7-6(2)
[5] Akira Santillan (AUS) d. Gerard Granollers (ESP) 6-1 3-1 i krecz
Karim Mohamed Maamoun (EGY) d. Hiroyasu Ehara (JPN) 6-1 7-6(1)
[SE] Zihao Xia (CHN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-2 1-6 6-2
[Q] Ji Sung Nam (KOR) d. [2] Henri Laaksonen (SUI) 6-1 6-1
Gwangju - wyniki I rundy:
Alexei Popyrin (AUS) d. [1] Marcel Granollers (ESP) 6-4 6-3
Bradley Mousley (AUS) d. [Q] Ji Hoon Son (KOR) 6-3 6-2
[Q] Sidharth Rawat (IND) d. [WC] Cheong Eui Kim (KOR) 7-5 6-7(5) 6-2
[6] Maverick Banes (AUS) d. [WC] Dong Hak Sin (KOR) 6-2 6-1
[4] Duck Hee Lee (KOR) d. [WC] Hong Chung (KOR) 7-6(4) 6-2
Jose Rubin Statham (NZL) d. [WC] Yeongseok Jeong (KOR) 6-4 6-0
Makoto Ochi (JPN) d. Lucas Catarina (MON) 6-3 6-2
Blake Ellis (AUS) d. [7] Ulises Blanch (USA) 6-3 0-1 i krecz
[8] Renta Tokuda (JPN) d. Sasi Kumar Mukund (IND) 3-6 6-2 6-3
Roman Safiullin (RUS) d. [Q] Yecong He (CHN) 6-2 2-0 i krecz
Benjamin Lock (ZIM) d. Yunseong Chung (KOR) 6-4 4-6 6-3
[3] Alexander Bublik (KAZ) d. Arjun Kadhe (IND) 4-6 7-6(6) 7-6(2)
[5] Akira Santillan (AUS) d. Gerard Granollers (ESP) 6-1 3-1 i krecz
Karim Mohamed Maamoun (EGY) d. Hiroyasu Ehara (JPN) 6-1 7-6(1)
[SE] Zihao Xia (CHN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-2 1-6 6-2
[Q] Ji Sung Nam (KOR) d. [2] Henri Laaksonen (SUI) 6-1 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Tennis Open Stadtwerke Meerbusch
Meerbusch - wyniki I rundy:
[Q] Zizou Bergs (BEL) d. [1] Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) 1-6 6-3 6-3
Jan Choinski (GER) d. [WC] Andreas Haider Maurer (AUT) 6-1 6-4
Elliot Benchetrit (FRA) d. [PR] Riccardo Bellotti (ITA) 6-2 6-1
Bernabe Zapata Miralles (ESP) d. [7] Arthur De Greef (BEL) 6-4 6-2
Dustin Brown (GER) d. [4] Sebastian Ofner (AUT) 6-4 3-6 7-6(5)
[LL] Alexandre Muller (FRA) d. Martin Cuevas (URU) 6-3 3-6 7-6(5)
[WC] Benjamin Hassan (GER) d. Renzo Olivo (ARG) 0-6 6-4 6-4
[SE] Kevin Krawietz (GER) d. [5] Ivan Nedelko (RUS) 6-2 4-6 7-6(3)
[6] Filip Horansky (SVK) d. Jurij Rodionov (AUT) 6-4 6-1
Mario Vilella Martinez (ESP) d. Filippo Baldi (ITA) 6-1 7-6(9)
Dimitar Kuzmanov (BUL) d. Gleb Sakharov (FRA) 6-3 6-0
[Q] Nicola Kuhn (GER) d. Maxime Janvier (FRA) 6-1 6-3
[8] Rudolf Molleker (GER) d. [WC] Ondrej Styler (CZE) 6-3 6-4
Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. [Q] Marc Sieber (GER) 7-6(5) 4-6 6-4
[Q] Jelle Sels (NED) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 6-3 7-5
[2] Pedro Sousa (POR) d. [WC] Louis Wessels (GER) 6-0 6-1
Meerbusch - wyniki I rundy:
[Q] Zizou Bergs (BEL) d. [1] Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) 1-6 6-3 6-3
Jan Choinski (GER) d. [WC] Andreas Haider Maurer (AUT) 6-1 6-4
Elliot Benchetrit (FRA) d. [PR] Riccardo Bellotti (ITA) 6-2 6-1
Bernabe Zapata Miralles (ESP) d. [7] Arthur De Greef (BEL) 6-4 6-2
Dustin Brown (GER) d. [4] Sebastian Ofner (AUT) 6-4 3-6 7-6(5)
[LL] Alexandre Muller (FRA) d. Martin Cuevas (URU) 6-3 3-6 7-6(5)
[WC] Benjamin Hassan (GER) d. Renzo Olivo (ARG) 0-6 6-4 6-4
[SE] Kevin Krawietz (GER) d. [5] Ivan Nedelko (RUS) 6-2 4-6 7-6(3)
[6] Filip Horansky (SVK) d. Jurij Rodionov (AUT) 6-4 6-1
Mario Vilella Martinez (ESP) d. Filippo Baldi (ITA) 6-1 7-6(9)
Dimitar Kuzmanov (BUL) d. Gleb Sakharov (FRA) 6-3 6-0
[Q] Nicola Kuhn (GER) d. Maxime Janvier (FRA) 6-1 6-3
[8] Rudolf Molleker (GER) d. [WC] Ondrej Styler (CZE) 6-3 6-4
Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. [Q] Marc Sieber (GER) 7-6(5) 4-6 6-4
[Q] Jelle Sels (NED) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 6-3 7-5
[2] Pedro Sousa (POR) d. [WC] Louis Wessels (GER) 6-0 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T33: Cordenons, Gwangju, Meerbusch, Vancouver 2018
Odlum Brown Van Open
Vancouver - wyniki I rundy:
[1] Vasek Pospisil (CAN) d. [WC] Benjamin Sigouin (CAN) 7-6(6) 3-6 6-3
Marc Polmans (AUS) d. Evan King (USA) 6-2 6-2
[SE] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) d. [Q] Thai Son Kwiatkowski (USA) 6-3 6-4
[8] Ruben Bemelmans (BEL) d. Felix Auger Aliassime (CAN) 6-4 6-2
[3] Thomas Fabbiano (ITA) d. Filip Peliwo (CAN) 6-4 6-2
[Q] Daniel Evans (GBR) d. Ernesto Escobedo (USA) 6-4 6-4
Quentin Halys (FRA) d. Liam Broady (GBR) 6-2 6-2
[7] Ilya Ivashka (BLR) d. [PR] Illya Marchenko (UKR) 4-6 6-3 7-5
[6] Peter Polansky (CAN) d. [PR] Santiago Giraldo (COL) 7-6(5) 5-7 6-3
[Q] Jc Aragone (USA) d. Alex Bolt (AUS) 3-6 6-2 6-4
[Q] Borna Gojo (CRO) d. Kevin King (USA) 6-4 6-3
[4] Jason Kubler (AUS) d. Stefano Travaglia (ITA) 6-3 7-6(2)
[5] Gilles Muller (LUX) d. [SE] Christopher Eubanks (USA) 6-4 4-6 6-3
Yannick Maden (GER) d. [WC] Brayden Schnur (CAN) 7-5 7-6(2)
Gregoire Barrere (FRA) d. Mohamed Safwat (EGY) 6-7(8) 6-4 6-2
Thanasi Kokkinakis (AUS) d. [2] Jordan Thompson (AUS) 6-4 1-6 6-3
Vancouver - wyniki I rundy:
[1] Vasek Pospisil (CAN) d. [WC] Benjamin Sigouin (CAN) 7-6(6) 3-6 6-3
Marc Polmans (AUS) d. Evan King (USA) 6-2 6-2
[SE] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) d. [Q] Thai Son Kwiatkowski (USA) 6-3 6-4
[8] Ruben Bemelmans (BEL) d. Felix Auger Aliassime (CAN) 6-4 6-2
[3] Thomas Fabbiano (ITA) d. Filip Peliwo (CAN) 6-4 6-2
[Q] Daniel Evans (GBR) d. Ernesto Escobedo (USA) 6-4 6-4
Quentin Halys (FRA) d. Liam Broady (GBR) 6-2 6-2
[7] Ilya Ivashka (BLR) d. [PR] Illya Marchenko (UKR) 4-6 6-3 7-5
[6] Peter Polansky (CAN) d. [PR] Santiago Giraldo (COL) 7-6(5) 5-7 6-3
[Q] Jc Aragone (USA) d. Alex Bolt (AUS) 3-6 6-2 6-4
[Q] Borna Gojo (CRO) d. Kevin King (USA) 6-4 6-3
[4] Jason Kubler (AUS) d. Stefano Travaglia (ITA) 6-3 7-6(2)
[5] Gilles Muller (LUX) d. [SE] Christopher Eubanks (USA) 6-4 4-6 6-3
Yannick Maden (GER) d. [WC] Brayden Schnur (CAN) 7-5 7-6(2)
Gregoire Barrere (FRA) d. Mohamed Safwat (EGY) 6-7(8) 6-4 6-2
Thanasi Kokkinakis (AUS) d. [2] Jordan Thompson (AUS) 6-4 1-6 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości