T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Tydzień 31
Data startu: 30 lipca
Chengdu (Chiny)
Typ: $125,000
Zwycięzca 2017: Lu, Yen-Hsun (TPE)
Nawierzchnia: Twarda
Lexington (USA)
Typ: $75,000
Zwycięzca 2017: Mmoh, Michael (USA)
Nawierzchnia: Twarda
Liberec (Czechy)
Typ: €43,000+H
Zwycięzca 2017: Sousa, Pedro (POR)
Nawierzchnia: Ziemna
Segovia (Hiszpania)
Typ: €85,000+H
Zwycięzca 2017: Munar, Jaume (ESP)
Nawierzchnia: Twarda
Sopot (Polska)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2017: -
Nawierzchnia: Ziemna
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Chengdu - lista graczy:
1 SELA, Dudi ISR 127
2 BUBLIK, Alexander KAZ 141
3 LAAKSONEN, Henri SUI 142
4 KAVCIC, Blaz SLO 157
5 MILOJEVIC, Nikola SRB 162
6 ITO, Tatsuma JPN 165
7 SOEDA, Go JPN 178
8 SANTILLAN, Akira AUS 206
9 KRSTIN, Pedja SRB 209
10 MORIYA, Hiroki JPN 213
11 YANG, Tsung-Hua TPE 214
12 PETROVIC, Danilo SRB 222
13 LEE, Duckhee KOR 233
14 ZHANG, Ze CHN 248
15 LI, Zhe CHN 275
16 WU, Di CHN 282
17 BANES, Maverick AUS 329
18 WU, Yibing CHN 334
19 TOKUDA, Renta JPN 337
20 SAFIULLIN, Roman RUS 339
21 TAKAHASHI, Yusuke JPN 340
22 RIBA, Pere ESP 348 [PR]
Rezerwowi:
IN Heliovaara, Harri
IN Yevseyev, Denis
-----------------
Kadhe Arjun
2 BUBLIK, Alexander KAZ 141
3 LAAKSONEN, Henri SUI 142
5 MILOJEVIC, Nikola SRB 162
6 ITO, Tatsuma JPN 165
7 SOEDA, Go JPN 178
8 SANTILLAN, Akira AUS 206
9 KRSTIN, Pedja SRB 209
10 MORIYA, Hiroki JPN 213
11 YANG, Tsung-Hua TPE 214
12 PETROVIC, Danilo SRB 222
13 LEE, Duckhee KOR 233
14 ZHANG, Ze CHN 248
15 LI, Zhe CHN 275
16 WU, Di CHN 282
17 BANES, Maverick AUS 329
18 WU, Yibing CHN 334
19 TOKUDA, Renta JPN 337
20 SAFIULLIN, Roman RUS 339
21 TAKAHASHI, Yusuke JPN 340
22 RIBA, Pere ESP 348 [PR]
Rezerwowi:
IN Heliovaara, Harri
IN Yevseyev, Denis
-----------------
Kadhe Arjun
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Lexington - lista graczy:
1 GRANOLLERS, Marcel ESP 116
2 OPELKA, Reilly USA 161
3 BROADY, Liam GBR 173
4 POLMANS, Marc AUS 174
5 GOMBOS, Norbert SVK 190
6 PURCELL, Max AUS 208
7 CLARKE, Jay GBR 218
8 HARRIS, Lloyd RSA 221
9 UCHIYAMA, Yasutaka JPN 237
10 NAPOLITANO, Stefano ITA 247
11 UCHIDA, Kaichi JPN 308
12 BEGA, Alessandro ITA 310
13 WARD, Alexander GBR 313
14 MENEZES, Joao BRA 323
15 EVANS, Daniel GBR 342
16 GRENIER, Hugo FRA 347
17 MERTENS, Yannick BEL 348
18 BARRIOS VERA, Marcelo Tomas CHI 351
19 CATARINA, Lucas MON 354
20 REBOUL, Fabien FRA 356
21 MYNENI, Saketh IND 357
22 SIJSLING, Igor NED 359
IN LESHEM, Edan
IN DE LOORE, Joris
1. GIRON, Marcos
Yunseong Chung
1 GRANOLLERS, Marcel ESP 116
3 BROADY, Liam GBR 173
4 POLMANS, Marc AUS 174
5 GOMBOS, Norbert SVK 190
6 PURCELL, Max AUS 208
7 CLARKE, Jay GBR 218
8 HARRIS, Lloyd RSA 221
9 UCHIYAMA, Yasutaka JPN 237
10 NAPOLITANO, Stefano ITA 247
11 UCHIDA, Kaichi JPN 308
12 BEGA, Alessandro ITA 310
13 WARD, Alexander GBR 313
14 MENEZES, Joao BRA 323
15 EVANS, Daniel GBR 342
16 GRENIER, Hugo FRA 347
18 BARRIOS VERA, Marcelo Tomas CHI 351
19 CATARINA, Lucas MON 354
21 MYNENI, Saketh IND 357
22 SIJSLING, Igor NED 359
IN LESHEM, Edan
IN DE LOORE, Joris
Yunseong Chung
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Liberec - lista graczy:
1 SOUSA, Pedro POR 131
2 PAVLASEK, Adam CZE 145
3 BOLELLI, Simone ITA 154
4 MARTIN, Andrej SVK 164
5 BALAZS, Attila HUN 182
6 CLEZAR, Guilherme BRA 192
7 SERDARUSIC, Nino CRO 193
8 OJEDA LARA, Ricardo ESP 196
9 IGNATIK, Uladzimir BLR 216
10 LESTIENNE, Constant FRA 225
11 KAMKE, Tobias GER 227
12 DOMINGUES, Joao POR 243
13 OLIVEIRA, Goncalo POR 246
14 MARTINEZ, Pedro ESP 251
15 SAFRANEK, Vaclav CZE 252
16 NAGAL, Sumit IND 253
17 GIUSTINO, Lorenzo ITA 258
18 TATLOT, Johan FRA 259
19 ZAPATA MIRALLES, Bernabe ESP 260
20 ROSOL, Lukas CZE 263
21 VILELLA MARTINEZ, Mario ESP 280
22 MOLLEKER, Rudolf GER 283
23 SE
Rezerwowi:
IN: Bonzi, Benjamin
IN: Cuevas, Martin
IN: Horansky, Filip
IN: Munoz de la Nava, Daniel
1. Gianluca Mager
Bellotti, Riccardo
Blancaneaux, Geoffrey
Basso, Andrea
Diez, Steven
1 SOUSA, Pedro POR 131
2 PAVLASEK, Adam CZE 145
4 MARTIN, Andrej SVK 164
5 BALAZS, Attila HUN 182
6 CLEZAR, Guilherme BRA 192
7 SERDARUSIC, Nino CRO 193
9 IGNATIK, Uladzimir BLR 216
10 LESTIENNE, Constant FRA 225
11 KAMKE, Tobias GER 227
12 DOMINGUES, Joao POR 243
13 OLIVEIRA, Goncalo POR 246
14 MARTINEZ, Pedro ESP 251
15 SAFRANEK, Vaclav CZE 252
17 GIUSTINO, Lorenzo ITA 258
18 TATLOT, Johan FRA 259
19 ZAPATA MIRALLES, Bernabe ESP 260
20 ROSOL, Lukas CZE 263
22 MOLLEKER, Rudolf GER 283
Rezerwowi:
IN: Bonzi, Benjamin
IN: Horansky, Filip
IN: Munoz de la Nava, Daniel
Bellotti, Riccardo
Blancaneaux, Geoffrey
Basso, Andrea
Diez, Steven
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Segovia - lista graczy:
1 STAKHOVSKY, Sergiy UKR 109
2 MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian ESP 146
3 VANNI, Luca ITA 186
4 GRIEKSPOOR, Scott NED 215
5 GRIEKSPOOR, Tallon NED 228
6 ARNABOLDI, Andrea ITA 229
7 QUIROZ, Roberto ECU 235
8 NEDELKO, Ivan RUS 242
9 ILKEL, Cem TUR 245
10 MORONI, Gian Marco ITA 255
11 BRKIC, Tomislav BIH 257
12 NEUCHRIST, Maximilian AUT 264
13 PAVIC, Ante CRO 269
14 BOLUDA-PURKISS, Carlos ESP 271
15 SETKIC, Aldin BIH 273
16 GUEZ, David FRA 288
17 HUMBERT, Ugo FRA 290
18 ORTEGA-OLMEDO, Roberto ESP 291
19 GOMEZ-HERRERA, Carlos ESP 293
20 VIOLA, Matteo ITA 299
21 BALDI, Filippo ITA 300
22 BRANDS, Daniel GER 301
1 STAKHOVSKY, Sergiy UKR 109
2 MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian ESP 146
3 VANNI, Luca ITA 186
4 GRIEKSPOOR, Scott NED 215
5 GRIEKSPOOR, Tallon NED 228
6 ARNABOLDI, Andrea ITA 229
7 QUIROZ, Roberto ECU 235
8 NEDELKO, Ivan RUS 242
9 ILKEL, Cem TUR 245
10 MORONI, Gian Marco ITA 255
11 BRKIC, Tomislav BIH 257
12 NEUCHRIST, Maximilian AUT 264
13 PAVIC, Ante CRO 269
14 BOLUDA-PURKISS, Carlos ESP 271
15 SETKIC, Aldin BIH 273
16 GUEZ, David FRA 288
17 HUMBERT, Ugo FRA 290
18 ORTEGA-OLMEDO, Roberto ESP 291
19 GOMEZ-HERRERA, Carlos ESP 293
20 VIOLA, Matteo ITA 299
21 BALDI, Filippo ITA 300
22 BRANDS, Daniel GER 301
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Sopot - lista graczy:
1 LORENZI, Paolo ITA 86
2 DELLIEN, Hugo BOL 120
3 VATUTIN, Alexey RUS 136
4 RUUD, Casper NOR 144
5 MORAING, Mats GER 156
6 OTTE, Oscar GER 166
7 GARIN, Christian CHI 167
8 LONDERO, Juan Ignacio ARG 170
9 TABERNER, Carlos ESP 185
10 GIMENO-TRAVER, Daniel ESP 197
11 MAJCHRZAK, Kamil POL 201
12 KOLAR, Zdenek CZE 223
13 KUHN, Nicola ESP 230
14 HOANG, Antoine FRA 231
15 SAKHAROV, Gleb FRA 236
16 ROBREDO, Tommy ESP 238
17 COLLARINI, Andrea ARG 266
18 NEDOVYESOV, Aleksandr KAZ 268
19 CHOINSKI, Jan GER 272
20 BELLUCCI, Thomaz BRA 274
21 DE BAKKER, Thiemo NED 277
22 ZEKIC, Miljan SRB 278
23 SE
Rezerwowi:
Martin Cuevas,
Filip Horansky
Daniel Munoz De La Nava
Mager, Gianluca
Cachin, Pedro
1 LORENZI, Paolo ITA 86
2 DELLIEN, Hugo BOL 120
3 VATUTIN, Alexey RUS 136
4 RUUD, Casper NOR 144
5 MORAING, Mats GER 156
6 OTTE, Oscar GER 166
8 LONDERO, Juan Ignacio ARG 170
10 GIMENO-TRAVER, Daniel ESP 197
11 MAJCHRZAK, Kamil POL 201
12 KOLAR, Zdenek CZE 223
13 KUHN, Nicola ESP 230
15 SAKHAROV, Gleb FRA 236
16 ROBREDO, Tommy ESP 238
17 COLLARINI, Andrea ARG 266
18 NEDOVYESOV, Aleksandr KAZ 268
19 CHOINSKI, Jan GER 272
20 BELLUCCI, Thomaz BRA 274
21 DE BAKKER, Thiemo NED 277
22 ZEKIC, Miljan SRB 278
Rezerwowi:
Martin Cuevas,
Filip Horansky
Mager, Gianluca
Cachin, Pedro
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
-
- Posty: 1
- Rejestracja: 11 lip 2018, 13:54
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Ktoś się wybiera do Sopotu? Bilety już dostępne! www.sopotopen.com - Może ktoś z Warszawy jedzie?
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Sopot:
WC Jerzy Janowicz
WC Michał Dembek
WC Nicolas Almagro
WC Jerzy Janowicz
WC Michał Dembek
WC Nicolas Almagro
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Jerzy Janowicz i Kamil Majchrzak zagrają w Sopot Open. Dziką kartę otrzymał Nicolas Almagro
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/76567 ... ymal-nicol
Spoiler:
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Lexington:
OUT Reboul, Fabien
IN Lesham, Edan
OUT Reboul, Fabien
IN Lesham, Edan
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Sopot:
OUT Jerzy Janowicz
OUT Jerzy Janowicz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Lexington:
OUT: Reilly Opelka
IN: Joris De Loore
OUT: Reilly Opelka
IN: Joris De Loore
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Sopot:
WC Wojciech Marek
WC Wojciech Marek
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Liberec:
OUT: Ricardo Ojeda Lara,
OUT: Sumit Nagal,
OUT: Mario Vilella Martinez
IN: Benjamin Bonzi,
IN: Martin Cuevas,
IN: Filip Horansky
OUT: Ricardo Ojeda Lara,
OUT: Sumit Nagal,
OUT: Mario Vilella Martinez
IN: Benjamin Bonzi,
IN: Martin Cuevas,
IN: Filip Horansky
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Chengdu:
OUT: Dudi Sela,
OUT: Blaz Kavcic
IN: Harri Heliovaara,
IN: Denis Yevseyev
OUT: Dudi Sela,
OUT: Blaz Kavcic
IN: Harri Heliovaara,
IN: Denis Yevseyev
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Sopot:
OUT: Christian Garin,
OUT: Carlos Taberner
IN: Martin Cuevas,
IN: Filip Horansky
Liberec:
OUT: Lorenzo Giustino
IN: Munoz de la Nava
OUT: Christian Garin,
OUT: Carlos Taberner
IN: Martin Cuevas,
IN: Filip Horansky
Liberec:
OUT: Lorenzo Giustino
IN: Munoz de la Nava
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Liberec:
OUT: Simone Bolelli,
OUT: Martin Cuevas,
OUT: Filip Horansky
OUT: [SE]
IN: Riccardo Bellotti,
IN: Geoffrey Blancaneaux,
IN: Andrea Basso,
IN: Steven Diez,
Lexington:
OUT: Yannick Mertens
IN: Yunseong Chung
Segovia:
OUT: [SE]
OUT: [SE]
IN: Christopher Heyman,
IN: Joao Monteiro
Sopot:
OUT: Antoine Hoang,
OUT: SE
IN: Gianluca Mager,
IN: Pedro Cachin
OUT: Simone Bolelli,
OUT: Martin Cuevas,
OUT: Filip Horansky
OUT: [SE]
IN: Riccardo Bellotti,
IN: Geoffrey Blancaneaux,
IN: Andrea Basso,
IN: Steven Diez,
Lexington:
OUT: Yannick Mertens
IN: Yunseong Chung
Segovia:
OUT: [SE]
OUT: [SE]
IN: Christopher Heyman,
IN: Joao Monteiro
Sopot:
OUT: Antoine Hoang,
OUT: SE
IN: Gianluca Mager,
IN: Pedro Cachin
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Chengdu:
OUT Riba, Pere
IN Kadhe, Arjun
OUT Riba, Pere
IN Kadhe, Arjun
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
2018 International Challenger Chengdu
MAIN DRAW
[1] Henri Laaksonen (SUI) vs [WC] Rigele Te (CHN)
Renta Tokuda (JPN) vs [Q]
Yibing Wu (CHN) vs [WC] Xin Gao (CHN)
Zhe Li (CHN) vs [7] Pedja Krstin (SRB)
[3] Nikola Milojevic (SRB) vs Duck Hee Lee (KOR)
Yusuke Takahashi (JPN) vs James Ward (GBR)
Roman Safiullin (RUS) vs [Q]
[WC] Zhizhen Zhang (CHN) vs [8] Tsung Hua Yang (TPE)
[5] Tatsuma Ito (JPN) vs Danilo Petrovic (SRB)
[Alt] Arjun Kadhe (IND) vs [Q]
Ze Zhang (CHN) vs Di Wu (CHN)
[Q] vs [4] Alexander Bublik (RUS)
[6] Hiroki Moriya (JPN) vs Alexei Popyrin (AUS)
Denis Yevseyev (KAZ) vs Maverick Banes (AUS)
Akira Santillan (AUS) vs Harri Heliovaara (FIN)
[WC] Zihao Xia (CHN) vs [2] Go Soeda (JPN)
MAIN DRAW
[1] Henri Laaksonen (SUI) vs [WC] Rigele Te (CHN)
Renta Tokuda (JPN) vs [Q]
Yibing Wu (CHN) vs [WC] Xin Gao (CHN)
Zhe Li (CHN) vs [7] Pedja Krstin (SRB)
[3] Nikola Milojevic (SRB) vs Duck Hee Lee (KOR)
Yusuke Takahashi (JPN) vs James Ward (GBR)
Roman Safiullin (RUS) vs [Q]
[WC] Zhizhen Zhang (CHN) vs [8] Tsung Hua Yang (TPE)
[5] Tatsuma Ito (JPN) vs Danilo Petrovic (SRB)
[Alt] Arjun Kadhe (IND) vs [Q]
Ze Zhang (CHN) vs Di Wu (CHN)
[Q] vs [4] Alexander Bublik (RUS)
[6] Hiroki Moriya (JPN) vs Alexei Popyrin (AUS)
Denis Yevseyev (KAZ) vs Maverick Banes (AUS)
Akira Santillan (AUS) vs Harri Heliovaara (FIN)
[WC] Zihao Xia (CHN) vs [2] Go Soeda (JPN)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T31: Chengdu,Lexington,Liberec,Segovia,Sopot 2018
Svijany Open 2018
MAIN DRAW
[1] Pedro Sousa (POR) vs Constant Lestienne (FRA)
Tobias Kamke (GER) vs [Q]
Johan Sebastien Tatlot (FRA) vs Steven Diez (CAN)
[WC] Jan Satral (CZE) vs [7] Nino Serdarusic (CRO)
[3] Attila Balazs (HUN) vs Vaclav Safranek (CZE)
Joao Domingues (POR) vs Rudolf Molleker (GER)
[SE] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) vs Geoffrey Blancaneaux (FRA)
Goncalo Oliveira (POR) vs [5] Guilherme Clezar (BRA)
[6] Pedro Martinez Portero (ESP) vs [Q]
[WC] Dominik Kellovsky (CZE) vs (PR)Riccardo Bellotti (ITA)
Benjamin Bonzi (FRA) vs [WC] Patrik Rikl (CZE)
[Q] vs [4] Adam Pavlasek (CZE)
[8] Uladzimir Ignatik (BLR) vs Andrea Basso (ITA)
[WC] Michael Vrbensky (CZE) vs [Q]
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs Daniel Munoz De La Nava (ESP)
Lukas Rosol (CZE) vs [2] Andrej Martin (SVK)
MAIN DRAW
[1] Pedro Sousa (POR) vs Constant Lestienne (FRA)
Tobias Kamke (GER) vs [Q]
Johan Sebastien Tatlot (FRA) vs Steven Diez (CAN)
[WC] Jan Satral (CZE) vs [7] Nino Serdarusic (CRO)
[3] Attila Balazs (HUN) vs Vaclav Safranek (CZE)
Joao Domingues (POR) vs Rudolf Molleker (GER)
[SE] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) vs Geoffrey Blancaneaux (FRA)
Goncalo Oliveira (POR) vs [5] Guilherme Clezar (BRA)
[6] Pedro Martinez Portero (ESP) vs [Q]
[WC] Dominik Kellovsky (CZE) vs (PR)Riccardo Bellotti (ITA)
Benjamin Bonzi (FRA) vs [WC] Patrik Rikl (CZE)
[Q] vs [4] Adam Pavlasek (CZE)
[8] Uladzimir Ignatik (BLR) vs Andrea Basso (ITA)
[WC] Michael Vrbensky (CZE) vs [Q]
Bernabe Zapata Miralles (ESP) vs Daniel Munoz De La Nava (ESP)
Lukas Rosol (CZE) vs [2] Andrej Martin (SVK)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości