T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Braga - I runda:
[1] Gastao Elias (POR) d. [Q] Germain Gigounon (BEL) 6-4 6-4
Mathias Bourgue (FRA) d. Andrea Collarini (ARG) 6-3 6-3
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. Sumit Nagal (IND) 6-4 6-0
[7] Gleb Sakharov (FRA) d. Joao Monteiro (POR) 2-6 6-3 6-2
[4] Pedro Sousa (POR) d. Christopher Heyman (BEL) 6-2 6-2
Daniel Munoz De La Nava (ESP) d. [WC] Francisco Cabral (POR) 6-2 6-2
Joao Domingues (POR) d. [Q] Jan Satral (CZE) 6-3 6-2
[5] Stephane Robert (FRA) d. Tobias Kamke (GER) 7-6(4) 7-5
[8] Casper Ruud (NOR) d. [Q] Evan Furness (FRA) 6-4 6-3
Dennis Novak (AUT) d. [WC] Frederico Ferreira Silva (POR) 6-4 7-5
Pedro Martinez Portero (ESP) d. [WC] Frederico Gil (POR) 3-6 6-1 6-1
[3] Yannick Hanfmann (GER) d. Tallon Griekspoor (NED) 6-3 6-0
[6] Felix Auger Aliassime (CAN) d. Antonie Hoang (FRA) 6-3 7-5
Goncalo Oliveira (POR) d. [Q] David Vega Hernandez (ESP) 7-6(2) 4-6 6-2
Lorenzo Giustino (ITA) d. Scott Griekspoor (NED) 4-6 6-3 6-3
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [WC] Tiago Cacao (POR) 2-6 6-2 6-3
[1] Gastao Elias (POR) d. [Q] Germain Gigounon (BEL) 6-4 6-4
Mathias Bourgue (FRA) d. Andrea Collarini (ARG) 6-3 6-3
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. Sumit Nagal (IND) 6-4 6-0
[7] Gleb Sakharov (FRA) d. Joao Monteiro (POR) 2-6 6-3 6-2
[4] Pedro Sousa (POR) d. Christopher Heyman (BEL) 6-2 6-2
Daniel Munoz De La Nava (ESP) d. [WC] Francisco Cabral (POR) 6-2 6-2
Joao Domingues (POR) d. [Q] Jan Satral (CZE) 6-3 6-2
[5] Stephane Robert (FRA) d. Tobias Kamke (GER) 7-6(4) 7-5
[8] Casper Ruud (NOR) d. [Q] Evan Furness (FRA) 6-4 6-3
Dennis Novak (AUT) d. [WC] Frederico Ferreira Silva (POR) 6-4 7-5
Pedro Martinez Portero (ESP) d. [WC] Frederico Gil (POR) 3-6 6-1 6-1
[3] Yannick Hanfmann (GER) d. Tallon Griekspoor (NED) 6-3 6-0
[6] Felix Auger Aliassime (CAN) d. Antonie Hoang (FRA) 6-3 7-5
Goncalo Oliveira (POR) d. [Q] David Vega Hernandez (ESP) 7-6(2) 4-6 6-2
Lorenzo Giustino (ITA) d. Scott Griekspoor (NED) 4-6 6-3 6-3
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [WC] Tiago Cacao (POR) 2-6 6-2 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171275
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Świetnie się wywiązał z podwójnych obowiązków dziś Quinzi.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Aix-en-Provence - I runda:
[1] John Millman (AUS) d. [Q] Alexei Popyrin (AUS) 6-2 5-7 6-2
Constant Lestienne (FRA) d. Stefan Kozlov (USA) 7-6(2) 6-4
Oscar Otte (GER) d. [Q] Steven Diez (CAN) 2-6 6-2 6-3
Sebastian Ofner (AUT) d. [7] Sergiej Stachowski (UKR) 3-6 6-2 7-5
Guido Andreozzi (ARG) d. [3] Radu Albot (MDA) 3-6 6-3 6-4
[Q] Maximo Gonzalez (ARG) d. [WC] Alexandre Muller (FRA) 6-2 6-2
Bradley Klahn (USA) d. Alexander Bublik (RUS) 7-6(5) 7-6(4)
[8] Thiago Monteiro (BRA) d. Mats Moraing (GER) 6-2 6-3
[SE] Nino Serdarusic (CRO) d. [5] Calvin Hemery (FRA) 7-6(2) 6-2
Norbert Gombos (SVK) d. Tommy Robredo (ESP) 6-2 7-6(4)
Elias Ymer (SWE) d. Benjamin Bonzi (FRA) 6-4 6-2
[4] Cameron Norrie (NZL) d. Kenny De Schepper (FRA) 1-6 6-2 6-1
[WC] Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. [6] Peter Polansky (CAN) 7-5 5-7 6-3
Bernard Tomic (AUS) d. [WC] Geoffrey Blancaneaux (FRA) 6-4 2-6 7-5
[Q] Gianluca Mager (ITA) d. Ernests Gulbis (LAT) 7-5 7-6(7)
[WC] Elliot Benchetrit (FRA) d. [2] Jeremy Chardy (FRA) 6-3 6-2
[1] John Millman (AUS) d. [Q] Alexei Popyrin (AUS) 6-2 5-7 6-2
Constant Lestienne (FRA) d. Stefan Kozlov (USA) 7-6(2) 6-4
Oscar Otte (GER) d. [Q] Steven Diez (CAN) 2-6 6-2 6-3
Sebastian Ofner (AUT) d. [7] Sergiej Stachowski (UKR) 3-6 6-2 7-5
Guido Andreozzi (ARG) d. [3] Radu Albot (MDA) 3-6 6-3 6-4
[Q] Maximo Gonzalez (ARG) d. [WC] Alexandre Muller (FRA) 6-2 6-2
Bradley Klahn (USA) d. Alexander Bublik (RUS) 7-6(5) 7-6(4)
[8] Thiago Monteiro (BRA) d. Mats Moraing (GER) 6-2 6-3
[SE] Nino Serdarusic (CRO) d. [5] Calvin Hemery (FRA) 7-6(2) 6-2
Norbert Gombos (SVK) d. Tommy Robredo (ESP) 6-2 7-6(4)
Elias Ymer (SWE) d. Benjamin Bonzi (FRA) 6-4 6-2
[4] Cameron Norrie (NZL) d. Kenny De Schepper (FRA) 1-6 6-2 6-1
[WC] Johan Sebastien Tatlot (FRA) d. [6] Peter Polansky (CAN) 7-5 5-7 6-3
Bernard Tomic (AUS) d. [WC] Geoffrey Blancaneaux (FRA) 6-4 2-6 7-5
[Q] Gianluca Mager (ITA) d. Ernests Gulbis (LAT) 7-5 7-6(7)
[WC] Elliot Benchetrit (FRA) d. [2] Jeremy Chardy (FRA) 6-3 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Rzym - I runda:
[1] Ruben Bemelmans (BEL) d. Andrea Arnaboldi (ITA) 6-4 6-2
[WC] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [LL] Roberto Marcora (ITA) 6-4 6-4
Juan Ignacio Londero (ARG) d. [Q] Bernabe Zapata Miralles (ESP) 7-6(0) 6-3
[5] Rogerio Dutra Silva (BRA) d. Vincent Millot (FRA) 6-3 6-1
[LL] Patricio Heras (ARG) d. [WC] Giovanni Fonio (ITA) 6-4 3-6 7-5
Viktor Galovic (ITA) d. [WC] Riccardo Balzerani (ITA) 6-3 6-7(4) 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. [SE] Matteo Viola (ITA) 6-2 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. [6] Quentin Halys (FRA) 6-4 4-6 6-1
[7] Jozef Kovalik (SVK) d. Andrej Martin (SVK) 7-5 6-4
Vaclav Safranek (CZE) d. Matteo Donati (ITA) 1-6 6-2 6-3
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. [Q] Andreas Haider Maurer (AUT) 6-1 6-3
Renzo Olivo (ARG) d. [Q] Inigo Cervantes Huegun (ESP) 6-2 6-2
[8] Simone Bolelli (ITA) d. Marco Trungelliti (ARG) 6-2 7-6(1)
Mohamed Safwat (EGY) d. [LL] Alberto Romero De Avila Senise (ESP) 7-6(7) 6-0
Tomislav Brkic (BIH) d. Zdenek Kolar (CZE) 6-1 4-6 6-0
[2] Laslo Djere (SRB) d. [WC] Raul Brancaccio (ITA) 6-4 6-2
OUT [3] Taro Daniel (JPN) (zmęczenie)
OUT Hugo Dellien (BOL) (późne wycofanie)
OUT [4] Yannick Maden (GER) (prawa kostka)
IN [LL] Roberto Marcora (ITA)
IN [LL] Patricio Heras (ARG)
IN [LL] Alberto Romero De Avila Senise (ESP)
[1] Ruben Bemelmans (BEL) d. Andrea Arnaboldi (ITA) 6-4 6-2
[WC] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [LL] Roberto Marcora (ITA) 6-4 6-4
Juan Ignacio Londero (ARG) d. [Q] Bernabe Zapata Miralles (ESP) 7-6(0) 6-3
[5] Rogerio Dutra Silva (BRA) d. Vincent Millot (FRA) 6-3 6-1
[LL] Patricio Heras (ARG) d. [WC] Giovanni Fonio (ITA) 6-4 3-6 7-5
Viktor Galovic (ITA) d. [WC] Riccardo Balzerani (ITA) 6-3 6-7(4) 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. [SE] Matteo Viola (ITA) 6-2 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. [6] Quentin Halys (FRA) 6-4 4-6 6-1
[7] Jozef Kovalik (SVK) d. Andrej Martin (SVK) 7-5 6-4
Vaclav Safranek (CZE) d. Matteo Donati (ITA) 1-6 6-2 6-3
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. [Q] Andreas Haider Maurer (AUT) 6-1 6-3
Renzo Olivo (ARG) d. [Q] Inigo Cervantes Huegun (ESP) 6-2 6-2
[8] Simone Bolelli (ITA) d. Marco Trungelliti (ARG) 6-2 7-6(1)
Mohamed Safwat (EGY) d. [LL] Alberto Romero De Avila Senise (ESP) 7-6(7) 6-0
Tomislav Brkic (BIH) d. Zdenek Kolar (CZE) 6-1 4-6 6-0
[2] Laslo Djere (SRB) d. [WC] Raul Brancaccio (ITA) 6-4 6-2
OUT [3] Taro Daniel (JPN) (zmęczenie)
OUT Hugo Dellien (BOL) (późne wycofanie)
OUT [4] Yannick Maden (GER) (prawa kostka)
IN [LL] Roberto Marcora (ITA)
IN [LL] Patricio Heras (ARG)
IN [LL] Alberto Romero De Avila Senise (ESP)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Qarshi - II runda:
[WC] Khumoun Sultanov (UZB) d. Mario Vilella Martinez (ESP) 6-1 7-5
Carlos Boluda Purkiss (ESP) d. [8] Tsung Hua Yang (TPE) 6-4 5-7 7-6(7)
[4] Uladzimir Ignatik (BLR) d. Kaichi Uchida (JPN) 6-3 6-3
[Q] Sergey Betov (BLR) d. [7] Aldin Setkic (BIH) 6-4 4-6 7-6(4)
[6] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) d. Roberto Ortega Olmedo (ESP) 3-6 7-6(4) 6-3
[3] Egor Gerasimov (BLR) d. Tejmuraz Gabaszwli (RUS) 6-4 7-6(5)
Cem Ilkel (TUR) d. [5] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) 3-6 6-3 4-0 i krecz (pęcherz)
[Q] Sasi Kumar Mukund (IND) d. [2] Nikola Milojevic (SRB) 6-3 0-6 6-2
[WC] Khumoun Sultanov (UZB) d. Mario Vilella Martinez (ESP) 6-1 7-5
Carlos Boluda Purkiss (ESP) d. [8] Tsung Hua Yang (TPE) 6-4 5-7 7-6(7)
[4] Uladzimir Ignatik (BLR) d. Kaichi Uchida (JPN) 6-3 6-3
[Q] Sergey Betov (BLR) d. [7] Aldin Setkic (BIH) 6-4 4-6 7-6(4)
[6] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) d. Roberto Ortega Olmedo (ESP) 3-6 7-6(4) 6-3
[3] Egor Gerasimov (BLR) d. Tejmuraz Gabaszwli (RUS) 6-4 7-6(5)
Cem Ilkel (TUR) d. [5] Aleksandr Niedowiesow (KAZ) 3-6 6-3 4-0 i krecz (pęcherz)
[Q] Sasi Kumar Mukund (IND) d. [2] Nikola Milojevic (SRB) 6-3 0-6 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Gimcheon - II runda:
Max Purcell (AUS) d. Zhe Li (CHN) 6-1 6-4
[7] Go Soeda (JPN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 7-6(3) 6-2
[Q] Yoshihito Nishioka (JPN) d. [3] Jordan Thompson (AUS) 6-2 6-4
[Q] Makoto Ochi (JPN) d. [LL] Luke Saville (AUS) 4-6 6-1 7-6(1)
[6] Mackenzie Mcdonald (USA) d. Filip Peliwo (CAN) 4-6 6-3 6-1
Soon Woo Kwon (KOR) d. [4] Dudi Sela (ISR) 4-6 6-3 6-1
[Q] Renta Tokuda (JPN) d. [8] Jason Jung (TPE) 7-6(6) 6-0
[2] Vasek Pospisil (CAN) d. Jason Kubler (AUS) 6-4 6-4
Max Purcell (AUS) d. Zhe Li (CHN) 6-1 6-4
[7] Go Soeda (JPN) d. Yusuke Takahashi (JPN) 7-6(3) 6-2
[Q] Yoshihito Nishioka (JPN) d. [3] Jordan Thompson (AUS) 6-2 6-4
[Q] Makoto Ochi (JPN) d. [LL] Luke Saville (AUS) 4-6 6-1 7-6(1)
[6] Mackenzie Mcdonald (USA) d. Filip Peliwo (CAN) 4-6 6-3 6-1
Soon Woo Kwon (KOR) d. [4] Dudi Sela (ISR) 4-6 6-3 6-1
[Q] Renta Tokuda (JPN) d. [8] Jason Jung (TPE) 7-6(6) 6-0
[2] Vasek Pospisil (CAN) d. Jason Kubler (AUS) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Rzym - II runda:
[WC] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [1] Ruben Bemelmans (BEL) 4-6 6-1 6-2
[5] Rogerio Dutra Silva (BRA) d. Juan Ignacio Londero (ARG) 7-6(5) 6-4
[LL] Patricio Heras (ARG) d. Viktor Galovic (ITA) 7-6(7) 6-0
Adam Pavlasek (CZE) d. Alessandro Giannessi (ITA) 6-4 6-1
Vaclav Safranek (CZE) d. [7] Jozef Kovalik (SVK) 7-6(3) 5-7 6-3
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. Renzo Olivo (ARG) 3-6 76(2) 6-3
[8] Simone Bolelli (ITA) d. Mohamed Safwat (EGY) 6-1 6-4
[2] Laslo Djere (SRB) d. Tomislav Brkic (BIH) 7-6(5) 3-6 7-5
[WC] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [1] Ruben Bemelmans (BEL) 4-6 6-1 6-2
[5] Rogerio Dutra Silva (BRA) d. Juan Ignacio Londero (ARG) 7-6(5) 6-4
[LL] Patricio Heras (ARG) d. Viktor Galovic (ITA) 7-6(7) 6-0
Adam Pavlasek (CZE) d. Alessandro Giannessi (ITA) 6-4 6-1
Vaclav Safranek (CZE) d. [7] Jozef Kovalik (SVK) 7-6(3) 5-7 6-3
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. Renzo Olivo (ARG) 3-6 76(2) 6-3
[8] Simone Bolelli (ITA) d. Mohamed Safwat (EGY) 6-1 6-4
[2] Laslo Djere (SRB) d. Tomislav Brkic (BIH) 7-6(5) 3-6 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Miał tarapaty Bernard w tym meczu, ale od stanu 2/5 w deciderze wygrał pięć kolejnych gemów. DUN, nagrodziłbyś chłopine jakimś ciepłym słowem.Damian pisze: Bernard Tomic (AUS) d. [WC] Geoffrey Blancaneaux (FRA) 6-4 2-6 7-5
O, to chyba ten typek o którym swego czasu Rafa Nadal powiedział "Jest wielkim talentem. Dużo większym niż ja w wieku 14 lat"Damian pisze:Carlos Boluda Purkiss (ESP)
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Bernard już w ćwierćfinale. Coś czuję, że to jest ten turniej, po którym wszystko wróci do normy.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171275
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Jest ćwiartka. Rekordy Rafy coraz bliżej.Alan pisze: O, to chyba ten typek o którym swego czasu Rafa Nadal powiedział "Jest wielkim talentem. Dużo większym niż ja w wieku 14 lat"
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Aix-en-Provence - II runda:
[1] John Millman (AUS) d. Constant Lestienne (FRA) 6-2 6-2
Oscar Otte (GER) d. Sebastian Ofner (AUT) 4-6 6-3 6-2
Guido Andreozzi (ARG) d. [Q] Maximo Gonzalez (ARG) 6-1 6-2
[8] Thiago Monteiro (BRA) d. Bradley Klahn (USA) 7-5 6-4
[SE] Nino Serdarusic (CRO) d. Norbert Gombos (SVK) 6-4 6-4
Elias Ymer (SWE) d. [4] Cameron Norrie (NZL) 2-6 6-3 7-5
Bernard Tomic (AUS) d. [WC] Johan Sebastien Tatlot (FRA) 6-4 6-1
[Q] Gianluca Mager (ITA) d. [WC] Elliot Benchetrit (FRA) 6-4 3-6 6-1
[1] John Millman (AUS) d. Constant Lestienne (FRA) 6-2 6-2
Oscar Otte (GER) d. Sebastian Ofner (AUT) 4-6 6-3 6-2
Guido Andreozzi (ARG) d. [Q] Maximo Gonzalez (ARG) 6-1 6-2
[8] Thiago Monteiro (BRA) d. Bradley Klahn (USA) 7-5 6-4
[SE] Nino Serdarusic (CRO) d. Norbert Gombos (SVK) 6-4 6-4
Elias Ymer (SWE) d. [4] Cameron Norrie (NZL) 2-6 6-3 7-5
Bernard Tomic (AUS) d. [WC] Johan Sebastien Tatlot (FRA) 6-4 6-1
[Q] Gianluca Mager (ITA) d. [WC] Elliot Benchetrit (FRA) 6-4 3-6 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Braga - II runda:
[1] Gastao Elias (POR) d. Mathias Bourgue (FRA) 4-6 6-3 7-5
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. [7] Gleb Sakharov (FRA) 6-3 6-4
[4] Pedro Sousa (POR) d. Daniel Munoz De La Nava (ESP) 7-6(4) 6-4
Joao Domingues (POR) d. [5] Stephane Robert (FRA) 7-5 6-3
[8] Casper Ruud (NOR) d. Dennis Novak (AUT) 6-4 6-2
[3] Yannick Hanfmann (GER) d. Pedro Martinez Portero (ESP) 6-2 6-2
[6] Felix Auger Aliassime (CAN) d. Goncalo Oliveira (POR) 6-3 6-1
[2] Alex De Minaur (AUS) d. Lorenzo Giustino (ITA) 7-5 5-7 6-2
[1] Gastao Elias (POR) d. Mathias Bourgue (FRA) 4-6 6-3 7-5
Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) d. [7] Gleb Sakharov (FRA) 6-3 6-4
[4] Pedro Sousa (POR) d. Daniel Munoz De La Nava (ESP) 7-6(4) 6-4
Joao Domingues (POR) d. [5] Stephane Robert (FRA) 7-5 6-3
[8] Casper Ruud (NOR) d. Dennis Novak (AUT) 6-4 6-2
[3] Yannick Hanfmann (GER) d. Pedro Martinez Portero (ESP) 6-2 6-2
[6] Felix Auger Aliassime (CAN) d. Goncalo Oliveira (POR) 6-3 6-1
[2] Alex De Minaur (AUS) d. Lorenzo Giustino (ITA) 7-5 5-7 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Rzym - 1/4 finału:
[WC] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [5] Rogerio Dutra Silva (BRA) 6-4 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. [LL] Patricio Heras (ARG) 7-6(5) 6-1
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. Vaclav Safranek (CZE) 7-6(5) 7-6(3)
[2] Laslo Djere (SRB) d. [8] Simone Bolelli (ITA) walkower (żołądek)
[WC] Gianluigi Quinzi (ITA) d. [5] Rogerio Dutra Silva (BRA) 6-4 6-4
Adam Pavlasek (CZE) d. [LL] Patricio Heras (ARG) 7-6(5) 6-1
[Q] Kevin Krawietz (GER) d. Vaclav Safranek (CZE) 7-6(5) 7-6(3)
[2] Laslo Djere (SRB) d. [8] Simone Bolelli (ITA) walkower (żołądek)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Qarshi - 1/4 finału:
Carlos Boluda Purkiss (ESP) d. [WC] Khumoun Sultanov (UZB) 7-6(3) 6-4
[Q] Sergey Betov (BLR) d. [4] Uladzimir Ignatik (BLR) 6-3 7-6(1)
[3] Egor Gerasimov (BLR) d. [6] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) 6-1 3-6 6-3
Cem Ilkel (TUR) d. [Q] Sasi Kumar Mukund (IND) 3-6 6-2 6-3
Carlos Boluda Purkiss (ESP) d. [WC] Khumoun Sultanov (UZB) 7-6(3) 6-4
[Q] Sergey Betov (BLR) d. [4] Uladzimir Ignatik (BLR) 6-3 7-6(1)
[3] Egor Gerasimov (BLR) d. [6] Lloyd George Muirhead Harris (RSA) 6-1 3-6 6-3
Cem Ilkel (TUR) d. [Q] Sasi Kumar Mukund (IND) 3-6 6-2 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Gimcheon - 1/4 finału:
Max Purcell (AUS) d. [7] Go Soeda (JPN) 6-3 6-3
[Q] Yoshihito Nishioka (JPN) d. [Q] Makoto Ochi (JPN) 6-2 6-2
Soon Woo Kwon (KOR) d. [6] Mackenzie Mcdonald (USA) 7-5 7-5
[2] Vasek Pospisil (CAN) d. [Q] Renta Tokuda (JPN) 6-4 6-4
Max Purcell (AUS) d. [7] Go Soeda (JPN) 6-3 6-3
[Q] Yoshihito Nishioka (JPN) d. [Q] Makoto Ochi (JPN) 6-2 6-2
Soon Woo Kwon (KOR) d. [6] Mackenzie Mcdonald (USA) 7-5 7-5
[2] Vasek Pospisil (CAN) d. [Q] Renta Tokuda (JPN) 6-4 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171275
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Jest i półfinał.Mario pisze:Bernard już w ćwierćfinale. Coś czuję, że to jest ten turniej, po którym wszystko wróci do normy.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Jak sprawdzałem na ls, miał 2-2 w pierwszym secie, przyznam że zacząłem się trochę martwić.
MTT bilans finałów (17-26)
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
W: Queen's Club 13, Monte Carlo 14, Australian Open 15, Nottingham 15, Chennai 16, Rio de Janeiro 17, Wiedeń 17, Acapulco 18, Madryt 18, Queen's Club 21, Cincinnati 21, Indian Wells 21, World Tour Finals 21, s-Hertogenbosch 22, Roland Garros 23, Astana 23, Hong Kong 24
F: Auckland 14, Miami 14, Roland Garros 14, Waszyngton 14, World Tour Finals 14, Rio de Janeiro 15, US Open 15, Estoril 16, Pekin 17, Rio de Janeiro 18, Monte Carlo 18, Rzym 18, Lyon 18, Metz 18, Hamburg 20, Madryt 21, St. Petersburg 21, Adelajda-2 22, Buenos Aires 22, Rio de Janeiro 22, Cincinnati 22, Astana 22, Rio de Janeiro 23, Bastad 23, Rio de Janeiro 24, Dubaj 24
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Aix-en-Provence - 1/4 finału:
[1] John Millman (AUS) d. Oscar Otte (GER) 6-4 6-0
Guido Andreozzi (ARG) d. [8] Thiago Monteiro (BRA) 7-6(7) 7-6(2)
Elias Ymer (SWE) d. [SE] Nino Serdarusic (CRO) 7-5 6-3
Bernard Tomic (AUS) d. [Q] Gianluca Mager (ITA) 6-3 6-4
[1] John Millman (AUS) d. Oscar Otte (GER) 6-4 6-0
Guido Andreozzi (ARG) d. [8] Thiago Monteiro (BRA) 7-6(7) 7-6(2)
Elias Ymer (SWE) d. [SE] Nino Serdarusic (CRO) 7-5 6-3
Bernard Tomic (AUS) d. [Q] Gianluca Mager (ITA) 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Braga - 1/4 finału:
[1] Gastao Elias (POR) d. Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) 6-3 6-2
[4] Pedro Sousa (POR) d. Joao Domingues (POR) 6-1 6-2
[8] Casper Ruud (NOR) d. [3] Yannick Hanfmann (GER) 6-2 6-2
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [6] Felix Auger Aliassime (CAN) 3-6 6-1 6-2
[1] Gastao Elias (POR) d. Sergio Gutierrez Ferrol (ESP) 6-3 6-2
[4] Pedro Sousa (POR) d. Joao Domingues (POR) 6-1 6-2
[8] Casper Ruud (NOR) d. [3] Yannick Hanfmann (GER) 6-2 6-2
[2] Alex De Minaur (AUS) d. [6] Felix Auger Aliassime (CAN) 3-6 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T19: Aix-en-Provence,Braga,Gimcheon,Qarshi,Rzym 2018
Qarshi - 1/2 finału:
[Q] Sergey Betov (BLR) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 7-6(3) 6-1
[3] Egor Gerasimov (BLR) d. Cem Ilkel (TUR) 7-6(4) 7-6(4)
[Q] Sergey Betov (BLR) d. Carlos Boluda Purkiss (ESP) 7-6(3) 6-1
[3] Egor Gerasimov (BLR) d. Cem Ilkel (TUR) 7-6(4) 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości