T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Tydzień 15
Data startu: 9 kwiecień
Barletta (Włochy)
Typ: €43,000+H
Zwycięzca z 2017: Aljaz Bedene (SLO)
Nawierzchnia: Ziemna
Meksyk City (Meksyk)
Typ: $100,000+H
Zwycięzca z 2017: Nie rozgrywano
Nawierzchnia: Ziemna
Taipei (Taiwan)
Typ: $150,000+H
Zwycięzca z 2017: Yen-Hsun Lu (TPE)
Nawierzchnia: Dywanowa
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Barletta - lista graczy:
Cecchinato, Marco ITA 97
Elias, Gastao POR 106
Sousa, Pedro POR 119
Travaglia, Stefano ITA 123
Granollers, Marcel ESP 131
Maden, Yannick GER 137
Klizan, Martin SVK 140
Kovalik, Jozef SVK 141
Giannessi, Alessandro ITA 161
Sonego, Lorenzo ITA 162
BoIeIIi, Simone ITA 165
Auger-Aliassime, Felix CAN 182
Galovic, Viktor CRO 187
Domingues, Joao POR 189
Milojevic, Nikola SRB 191
Bonzi, Benjamin FRA 192
Munar, Jaume ESP 196
Andreozzi, Guido ARG 198
Pavlasek, Adam CZE 202
Novak, Dennis AUT 205
Kuhn, Nicola ESP 211
Oliveira, Goncalo POR 213
[SE]
[SE]
Rezerwowi:
1. Nagal, Sumit IND 218
2. Safwat, Mohamed EGY 220
----------------------------
3. Arnaboldi, Andrea ITA 223
4. Safranek. Vaclav CZE 224
5. Martinez, Pedro ESP 226
6. Kolar, Zdenek CZE 228
7. Griekspoor. Tallon NED 229
8. Popko, Dmitrij KAZ 232
9. Rubin, Noah USA 233
10. Lestienne, Constant FRA 234
11. Marti, Javier ESP 237
12. Collarini, Andrea ARG 238
13. Rosol, Lukas CZE 241
14. Giustino, Lorenzo ITA 243
15. Ilkel,Cem TUR 244
16. Hoang, Antoine FRA 251
17. De Greef, Arthur BEL 255
18. Donati. Matteo ITA 258
19. Viola, Matteo ITA 261
20. Serdarusic, Nino CRO 262
21. Cachin, Pedro ARG 266
22. Brkic, Tomislav BIH 267
23. Trungelliti, Marco ARG 268
24. Gutierrez-Perrot Sergio ESP 275
25. Blancaneaux, Geoffrey FRA 276
26. Coppejans, Kimmer BEL 278
27. Maamoun,Karim-Mohamed EGY 282
28. Gomez-Herrera, Cartos ESP 289
29. Ward, Alexander GBR 290
30. Casanova, Hernan ARG 296
31. Gimeno-Traver, Daniel ESP 297
32. Diez, Steven CAN 299
Cecchinato, Marco ITA 97
Elias, Gastao POR 106
Sousa, Pedro POR 119
Travaglia, Stefano ITA 123
Granollers, Marcel ESP 131
Maden, Yannick GER 137
Klizan, Martin SVK 140
Kovalik, Jozef SVK 141
Giannessi, Alessandro ITA 161
Sonego, Lorenzo ITA 162
BoIeIIi, Simone ITA 165
Auger-Aliassime, Felix CAN 182
Galovic, Viktor CRO 187
Domingues, Joao POR 189
Milojevic, Nikola SRB 191
Bonzi, Benjamin FRA 192
Munar, Jaume ESP 196
Andreozzi, Guido ARG 198
Pavlasek, Adam CZE 202
Novak, Dennis AUT 205
Kuhn, Nicola ESP 211
Oliveira, Goncalo POR 213
Rezerwowi:
1. Nagal, Sumit IND 218
2. Safwat, Mohamed EGY 220
----------------------------
4. Safranek. Vaclav CZE 224
5. Martinez, Pedro ESP 226
6. Kolar, Zdenek CZE 228
7. Griekspoor. Tallon NED 229
8. Popko, Dmitrij KAZ 232
9. Rubin, Noah USA 233
10. Lestienne, Constant FRA 234
11. Marti, Javier ESP 237
12. Collarini, Andrea ARG 238
13. Rosol, Lukas CZE 241
14. Giustino, Lorenzo ITA 243
15. Ilkel,Cem TUR 244
16. Hoang, Antoine FRA 251
17. De Greef, Arthur BEL 255
18. Donati. Matteo ITA 258
19. Viola, Matteo ITA 261
20. Serdarusic, Nino CRO 262
21. Cachin, Pedro ARG 266
22. Brkic, Tomislav BIH 267
23. Trungelliti, Marco ARG 268
24. Gutierrez-Perrot Sergio ESP 275
25. Blancaneaux, Geoffrey FRA 276
26. Coppejans, Kimmer BEL 278
27. Maamoun,Karim-Mohamed EGY 282
28. Gomez-Herrera, Cartos ESP 289
29. Ward, Alexander GBR 290
30. Casanova, Hernan ARG 296
31. Gimeno-Traver, Daniel ESP 297
32. Diez, Steven CAN 299
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Meksyk City - lista graczy:
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 112
Melzer, Gerald AUT 113
Hanfmann, Yannick GER 124
Monteiro, Thiago BRA 125
Estrella Burgos, Victor DOM 152
Moraing, Mats GER 156
Kokkinakis,Thanasi AUS 175
Krstin,Pedja SRB 208
Bagnis, Facundo ARG 212
Setkic,Aldin BIH 216
Arevalo, Marcelo ESA 222
Clezar,GuiIherme BRA 231
Petrovic, Danilo SRB 242
Sarkissian, Alexander USA 248
Quiroz, Roberto ECU 257
Dellien, Hugo BOL 259
Heyman, Christopher BEL 263
Zapata Miralles,Bernabe ESP 264
Clarke, Jay GBR 265
Nedelko, Ivan RUS 272
Munoz de la Nava, Daniel ESP 274
Choinski, Jan GER 277
Rezerwowi:
1. Arguello, Facundo ARG 285
2. Galan, Daniel Elahi COL 286
3. Giraldo, Santiago COL 288
4. Souza, Joao BRA 291
----------------------------
5. Krajicek, Austin USA 295
6. Pavic. Ante CRO 302
7. Puetz- Tim GER 304
8. Przysiężny, Michał POL 304 [PR]
9. Cuevas. Martin URU 308
10. Gonzalez. Alejandro COL 316
11. Hernandez-Femandez. Jose DOM 319
12. Karlovskiy, Evgeny RUS 324
13. Scholtz. Nicolaas RSA 329
14. Ortega-Olmedo, Roberto ESP 331
15. Basso. Andrea ITA 332
16. Vanni, Luca ITA 335
17. Cipolla. Flavio ITA 336 [PR]
18. Horansky. Filip SVK 340
19. Statham. Rubin NZL 341
20. Vilella Martinez. Mario ESP 344
21. Miedler, Lucas AUT 350
22. Granollers, Gerard ESP 352
23. Londero, Juan Ignacio ARG 353
24. Sorgi- Joao Pedro BRA 355
25. Aragone. JC USA 367
26. Michon, Axel FRA 371
27. Gomez, Alejandro COL 376 [PR]
28. Caruana. Liam ITA 378
29. Barrientos, Nicolas COL 381 [PR]
30. Rodriguez, Cristian COL 386
31. Semper-Montana, Jordi ESP 388
32. Escobar, Gonzalo ECU 389
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 112
Hanfmann, Yannick GER 124
Monteiro, Thiago BRA 125
Estrella Burgos, Victor DOM 152
Moraing, Mats GER 156
Krstin,Pedja SRB 208
Bagnis, Facundo ARG 212
Setkic,Aldin BIH 216
Arevalo, Marcelo ESA 222
Clezar,GuiIherme BRA 231
Petrovic, Danilo SRB 242
Quiroz, Roberto ECU 257
Heyman, Christopher BEL 263
Zapata Miralles,Bernabe ESP 264
Clarke, Jay GBR 265
Nedelko, Ivan RUS 272
Munoz de la Nava, Daniel ESP 274
Choinski, Jan GER 277
Rezerwowi:
1. Arguello, Facundo ARG 285
2. Galan, Daniel Elahi COL 286
3. Giraldo, Santiago COL 288
4. Souza, Joao BRA 291
----------------------------
5. Krajicek, Austin USA 295
6. Pavic. Ante CRO 302
8. Przysiężny, Michał POL 304 [PR]
9. Cuevas. Martin URU 308
10. Gonzalez. Alejandro COL 316
11. Hernandez-Femandez. Jose DOM 319
12. Karlovskiy, Evgeny RUS 324
13. Scholtz. Nicolaas RSA 329
14. Ortega-Olmedo, Roberto ESP 331
15. Basso. Andrea ITA 332
16. Vanni, Luca ITA 335
17. Cipolla. Flavio ITA 336 [PR]
18. Horansky. Filip SVK 340
19. Statham. Rubin NZL 341
20. Vilella Martinez. Mario ESP 344
21. Miedler, Lucas AUT 350
22. Granollers, Gerard ESP 352
23. Londero, Juan Ignacio ARG 353
24. Sorgi- Joao Pedro BRA 355
25. Aragone. JC USA 367
26. Michon, Axel FRA 371
27. Gomez, Alejandro COL 376 [PR]
28. Caruana. Liam ITA 378
29. Barrientos, Nicolas COL 381 [PR]
30. Rodriguez, Cristian COL 386
31. Semper-Montana, Jordi ESP 388
32. Escobar, Gonzalo ECU 389
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Taipei - lista graczy:
Ebden, Matthew AUS 76
Donskoj, Jewgienij RUS 88
Sela, Dudi ISR 92
Berankis,Ricardas LTU 103
Bhambri, Yuki IND 107
Stachowski,Sergiej UKR 118
Halys, Quentin FRA 120
Ramanathan, Ramkumar IND 136
Jung, Jason TPE 148
Soeda, Go JPN 153
Ito, Tatsuma JPN 155
Bachinger, Matthias GER 174
Hurkacz, Hubert POL 178
Bolt, Alex AUS 193
Kwon, Soonwoo KOR 210
Majchrzak, Kamil POL 221
Uchiyama,Yasutaka JPN 227
Gunneswaran,Prajnesh IND 246
Yang, Tsung-Hua TPE 249
GrigeIis, Laurynas LTU 254
Takahashi, Yusuke JPN 260
Whittington,Andrew AUS 270
Harris, Lloyd RSA 293
Myneni, Saketh IND 267
Rezerwowi:
1. Kelly, Dayne AUS 300
2. Puetz, Tim GER 304
3. Przysiężny, Michał POL 304 [PR]
4. Gabaszwili, Tejmuraz RUS 312
5. Monya, Hiroki JPN 317
6. Li, Zhe CHN 320
7. Kanovskiy, Evgeny RUS 324
8. Mertens, Yannick BEL 326
9. Scholtz, Nioolaas RSA 329
10. Ortega-Olmedo, Roberto ESP 331
-------------------------
11. Vanni, Luca ITA 335
12. Cipolla, Flavio ITA 336 [PR]
13. Bega, Alessandro ITA 338
14. Horansky, Filip SVK 340
15. Statham, Rubin NZL 341
16. Zhyrmont, Dzmitry BLR 346
17. Escoffier, Antoine FRA 347
18. Miedler, Lucas AUT 350
19. Granollers, Gerard ESP 352
20. Ehara, Hiroyasu JPN 362
21. Tyurnev, Evgeny RUS 363
22. Aragone, JC USA 367
23. Kim, Cheong-Eui KOR 368
24. Harris, Andrew AUS 369
25. Fayziev, Sanjar UZB 370
26. Ward, James GBR 372 [PR]
27. Watanuki, Yosuke JPN 376
28. Chen, Ti TPE 380
29. Jomby, Tom FRA 380 [PR]
30. Tokuda, Renta JPN 401
31. Lamasine, Tristan FRA 409
32. Sieber, Marc GER 413
Ebden, Matthew AUS 76
Donskoj, Jewgienij RUS 88
Sela, Dudi ISR 92
Bhambri, Yuki IND 107
Halys, Quentin FRA 120
Ramanathan, Ramkumar IND 136
Jung, Jason TPE 148
Soeda, Go JPN 153
Ito, Tatsuma JPN 155
Bachinger, Matthias GER 174
Bolt, Alex AUS 193
Kwon, Soonwoo KOR 210
Majchrzak, Kamil POL 221
Gunneswaran,Prajnesh IND 246
Yang, Tsung-Hua TPE 249
GrigeIis, Laurynas LTU 254
Takahashi, Yusuke JPN 260
Whittington,Andrew AUS 270
Harris, Lloyd RSA 293
Myneni, Saketh IND 267
Rezerwowi:
1. Kelly, Dayne AUS 300
2. Puetz, Tim GER 304
3. Przysiężny, Michał POL 304 [PR]
5. Monya, Hiroki JPN 317
6. Li, Zhe CHN 320
7. Kanovskiy, Evgeny RUS 324
8. Mertens, Yannick BEL 326
9. Scholtz, Nioolaas RSA 329
10. Ortega-Olmedo, Roberto ESP 331
-------------------------
12. Cipolla, Flavio ITA 336 [PR]
13. Bega, Alessandro ITA 338
14. Horansky, Filip SVK 340
15. Statham, Rubin NZL 341
17. Escoffier, Antoine FRA 347
18. Miedler, Lucas AUT 350
19. Granollers, Gerard ESP 352
20. Ehara, Hiroyasu JPN 362
21. Tyurnev, Evgeny RUS 363
22. Aragone, JC USA 367
23. Kim, Cheong-Eui KOR 368
24. Harris, Andrew AUS 369
25. Fayziev, Sanjar UZB 370
26. Ward, James GBR 372 [PR]
27. Watanuki, Yosuke JPN 376
28. Chen, Ti TPE 380
29. Jomby, Tom FRA 380 [PR]
30. Tokuda, Renta JPN 401
31. Lamasine, Tristan FRA 409
32. Sieber, Marc GER 413
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Barletta:
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Nagal, Sumit
IN Safwat, Mohamed
Meksyk City:
OUT Melzer, Gerald
OUT Kokkinakis,Thanasi
OUT Sarkissian, Alexander
OUT Dellien, Hugo
IN Arguello, Facundo
IN Galan, Daniel Elahi
IN Giraldo, Santiago
IN Souza, Joao
Taipei:
OUT Berankis,Ricardas
OUT Stachowski,Sergiej
OUT Hurkacz, Hubert
OUT Uchiyama,Yasutaka
IN Kelly, Dayne
IN Puetz, Tim
IN Przysiężny, Michał
IN Ortega-Olmedo, Roberto
OUT [SE]
OUT [SE]
IN Nagal, Sumit
IN Safwat, Mohamed
Meksyk City:
OUT Melzer, Gerald
OUT Kokkinakis,Thanasi
OUT Sarkissian, Alexander
OUT Dellien, Hugo
IN Arguello, Facundo
IN Galan, Daniel Elahi
IN Giraldo, Santiago
IN Souza, Joao
Taipei:
OUT Berankis,Ricardas
OUT Stachowski,Sergiej
OUT Hurkacz, Hubert
OUT Uchiyama,Yasutaka
IN Kelly, Dayne
IN Puetz, Tim
IN Przysiężny, Michał
IN Ortega-Olmedo, Roberto
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Kokk pewnie do Wimby będzie odchorowywał zwycięstwo nad Federerem.
Tytuły (27):
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
2023: Wiedeń 2022: Miami, Astana, Bazylea, WTF Turyn 2021: Monte Carlo, Madryt, Winston-Salem 2019: Newport, US Open, 2018: Brisbane, Quito, Indian Wells, Monte Carlo, Monachium, Roland Garros, 2017: Auckland, Waszyngton, Shenzen, 2015: Doha, Sydney, Houston, Roland Garros, 2013: US Open, 2012: Nicea, 2011: Los Angeles, WTF Londyn, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Finały (36):
2024: Brisbane, Cordoba, Estoril 2023: Auckland, Rotterdam, Dubaj, Barcelona 2022: Rotterdam, Monte Carlo, Monachium, Rzym, Newport, Hamburg, Gijon 2021: Monachium, Rzym, 2020: Rzym, Antwerpia, 2019: Rotterdam, Rzym, Roland Garros, 2018: Halle, 2017: Stuttgart, 2016: Tokio, Shanghai, Bazylea, 2015: Wiedeń, WTF Londyn, 2014: Doha, 2013: Cincinnati, 2012: Monte Carlo, Roland Garros, Sztokholm, 2011: Marsylia, Monte Carlo, Wimbledon, US Open, Wcześniej: Za słaba era, żeby coś wpisywać.
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Taipei - MD:
[1] Matthew Ebden (AUS) vs Tsung Hua Yang (TPE)
Jason Jung (TPE) vs [PR] Michał Przysiężny (POL)
Alex Bolt (AUS) vs Soon Woo Kwon (KOR)
Laurynas Grigelis (LTU) vs [8] Tatsuma Ito (JPN)
[4] Yuki Bhambri (IND) vs Roberto Ortega Olmedo (ESP)
Kamil Majchrzak (POL) vs Matthias Bachinger (GER)
[WC] Chun Hsin Tseng (TPE) vs Yusuke Takahashi (JPN)
[Q] vs [5] Quentin Halys (FRA)
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) vs [Q]
Lloyd George Muirhead Harris (RSA) vs Tim Puetz (GER)
[WC] Tung Lin Wu (TPE) vs Andrew Whittington (AUS)
[Q] vs [3] Dudi Sela (ISR)
[7] Go Soeda (JPN) vs Dayne Kelly (AUS)
[WC] Ti Chen (TPE) vs [Q]
[PR] Saketh Myneni (IND) vs Prajnesh Gunneswaran (IND)
[WC] Yu Hsiou Hsu (TPE) vs [2] Jewgienij Donskoj (RUS)
[1] Matthew Ebden (AUS) vs Tsung Hua Yang (TPE)
Jason Jung (TPE) vs [PR] Michał Przysiężny (POL)
Alex Bolt (AUS) vs Soon Woo Kwon (KOR)
Laurynas Grigelis (LTU) vs [8] Tatsuma Ito (JPN)
[4] Yuki Bhambri (IND) vs Roberto Ortega Olmedo (ESP)
Kamil Majchrzak (POL) vs Matthias Bachinger (GER)
[WC] Chun Hsin Tseng (TPE) vs Yusuke Takahashi (JPN)
[Q] vs [5] Quentin Halys (FRA)
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) vs [Q]
Lloyd George Muirhead Harris (RSA) vs Tim Puetz (GER)
[WC] Tung Lin Wu (TPE) vs Andrew Whittington (AUS)
[Q] vs [3] Dudi Sela (ISR)
[7] Go Soeda (JPN) vs Dayne Kelly (AUS)
[WC] Ti Chen (TPE) vs [Q]
[PR] Saketh Myneni (IND) vs Prajnesh Gunneswaran (IND)
[WC] Yu Hsiou Hsu (TPE) vs [2] Jewgienij Donskoj (RUS)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Barletta - MD:
[1] Marco Cecchinato (ITA) vs Nikola Milojevic (SRB)
Jaume Munar (ESP) vs Felix Auger-Aliassime (CAN)
[WC] Matteo Donati (ITA) vs Guido Andreozzi (ARG)
Benjamin Bonzi (FRA) vs [5] Yannick Maden (GER)
[3] Stefano Travaglia (ITA) vs [Q]
Lorenzo Sonego (ITA) vs Alessandro Giannessi (ITA)
Sumit Nagal (IND) vs Goncalo Oliveira (POR)
Nicola Kuhn (ESP) vs [7] Marcel Granollers (ESP)
[6] Martin Klizan (SVK) vs [WC] Lukas Rosol (CZE)
[Q] vs [Q]
Adam Pavlasek (CZE) vs [WC] Andrea Pellegrino (ITA)
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) vs [4] Pedro Sousa (POR)
[8] Jozef Kovalik (SVK) vs Joao Domingues (POR)
Dennis Novak (AUT) vs Simone Bolelli (ITA)
Viktor Galovic (SRB) vs Mohamed Safwat (EGY)
[Q] vs [2] Gastao Elias (POR)
[1] Marco Cecchinato (ITA) vs Nikola Milojevic (SRB)
Jaume Munar (ESP) vs Felix Auger-Aliassime (CAN)
[WC] Matteo Donati (ITA) vs Guido Andreozzi (ARG)
Benjamin Bonzi (FRA) vs [5] Yannick Maden (GER)
[3] Stefano Travaglia (ITA) vs [Q]
Lorenzo Sonego (ITA) vs Alessandro Giannessi (ITA)
Sumit Nagal (IND) vs Goncalo Oliveira (POR)
Nicola Kuhn (ESP) vs [7] Marcel Granollers (ESP)
[6] Martin Klizan (SVK) vs [WC] Lukas Rosol (CZE)
[Q] vs [Q]
Adam Pavlasek (CZE) vs [WC] Andrea Pellegrino (ITA)
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) vs [4] Pedro Sousa (POR)
[8] Jozef Kovalik (SVK) vs Joao Domingues (POR)
Dennis Novak (AUT) vs Simone Bolelli (ITA)
Viktor Galovic (SRB) vs Mohamed Safwat (EGY)
[Q] vs [2] Gastao Elias (POR)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Meksyk City - MD:
[1] Yannick Hanfmann (GER) vs Jay Clarke (GBR)
[Q] vs Daniel Munoz de La Nava (ESP)
Roberto Quiroz (ECU) vs Aldin Setkic (BIH)
Danilo Petrovic (SRB) vs [8] Pedja Krstin (SRB)
[3,SE] Carlos Berlocq (ARG) vs [WC] Sebastian Korda (USA)
Ivan Nedelko (RUS) vs Jan Choinski (GER)
[WC] Lucas Gomez (MEX) vs Facundo Arguello (ARG)
Santiago Giraldo (COL) vs [5] Mats Moraing (GER)
[6] Victor Estrella Burgos (DOM) vs Facundo Bagnis (ARG)
Daniel Elahi Galan (COL) vs Bernabe Zapata Miralles (ESP)
Joao Souza (BRA) vs Guiherme Clezar (BRA)
Christopher Heyman (BEL) vs [4] Adrian Menendez-Maceiras (ESP)
[7] Macelo Arevalo (ESA) vs [WC] Luis Patino (MEX)
[Q] vs Bradley Mousley (AUS)
[Q] vs [Q]
Manuel Sanchez (MEX) vs [2] Thiago Monteiro (BRA)
[1] Yannick Hanfmann (GER) vs Jay Clarke (GBR)
[Q] vs Daniel Munoz de La Nava (ESP)
Roberto Quiroz (ECU) vs Aldin Setkic (BIH)
Danilo Petrovic (SRB) vs [8] Pedja Krstin (SRB)
[3,SE] Carlos Berlocq (ARG) vs [WC] Sebastian Korda (USA)
Ivan Nedelko (RUS) vs Jan Choinski (GER)
[WC] Lucas Gomez (MEX) vs Facundo Arguello (ARG)
Santiago Giraldo (COL) vs [5] Mats Moraing (GER)
[6] Victor Estrella Burgos (DOM) vs Facundo Bagnis (ARG)
Daniel Elahi Galan (COL) vs Bernabe Zapata Miralles (ESP)
Joao Souza (BRA) vs Guiherme Clezar (BRA)
Christopher Heyman (BEL) vs [4] Adrian Menendez-Maceiras (ESP)
[7] Macelo Arevalo (ESA) vs [WC] Luis Patino (MEX)
[Q] vs Bradley Mousley (AUS)
[Q] vs [Q]
Manuel Sanchez (MEX) vs [2] Thiago Monteiro (BRA)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Całkiem spoko się zapowiada ten włoski chalek.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Meksyk City - I runda:
Jay Clarke (GBR) d. [1] Yannick Hanfmann (GER) 6-2 6-3
[Q] Andrea Basso (ITA) d. Daniel Munoz De La Nava (ESP) 6-7(2) 6-4 6-1
Roberto Quiroz (ECU) d. Aldin Setkic (BIH) 6-1 63
[8] Pedja Krstin (SRB) d. Danilo Petrovic (SRB) 6-3 1-6 6-4
[3] Carlos Berlocq (ARG) d. [WC] Sebastian Korda (USA) 3-6 6-1 6-4
Jan Choinski (GER) d. Ivan Nedelko (RUS) 3-6 6-3 6-2
Facundo Arguello (ARG) d. [WC] Lucas Gomez (MEX) 6-3 6-4
[5] Mats Moraing (GER) d. Santiago Giraldo (COL) 6-4 5-7 6-2
[6] Victor Estrella-Burgos (DOM) d. Facundo Bagnis (ARG) 6-4 4-6 7-6(3)
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-3 6-4
Joao Souza (BRA) d. Guilherme Clezar (BRA) 7-6(2) 7-5
[4] Adrian Menendez Maceiras (ESP) d. Christopher Heyman (BEL) 1-6 7-5 6-2
[7] Marcelo Arevalo (ESA) d. [WC] Luis Patino (MEX) 6-3 6-2
[Q] Jose Hernandez (DOM) d. Bradley Mousley (AUS) 6-2 3-6 6-3
[Q] Juan Ignacio Londero (ARG) d. [Q] Austin Krajicek (USA) 7-5 6-1
[2] Thiago Monteiro (BRA) d. [WC] Manuel Sanchez (MEX) 6-3 6-3
Jay Clarke (GBR) d. [1] Yannick Hanfmann (GER) 6-2 6-3
[Q] Andrea Basso (ITA) d. Daniel Munoz De La Nava (ESP) 6-7(2) 6-4 6-1
Roberto Quiroz (ECU) d. Aldin Setkic (BIH) 6-1 63
[8] Pedja Krstin (SRB) d. Danilo Petrovic (SRB) 6-3 1-6 6-4
[3] Carlos Berlocq (ARG) d. [WC] Sebastian Korda (USA) 3-6 6-1 6-4
Jan Choinski (GER) d. Ivan Nedelko (RUS) 3-6 6-3 6-2
Facundo Arguello (ARG) d. [WC] Lucas Gomez (MEX) 6-3 6-4
[5] Mats Moraing (GER) d. Santiago Giraldo (COL) 6-4 5-7 6-2
[6] Victor Estrella-Burgos (DOM) d. Facundo Bagnis (ARG) 6-4 4-6 7-6(3)
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. Bernabe Zapata Miralles (ESP) 6-3 6-4
Joao Souza (BRA) d. Guilherme Clezar (BRA) 7-6(2) 7-5
[4] Adrian Menendez Maceiras (ESP) d. Christopher Heyman (BEL) 1-6 7-5 6-2
[7] Marcelo Arevalo (ESA) d. [WC] Luis Patino (MEX) 6-3 6-2
[Q] Jose Hernandez (DOM) d. Bradley Mousley (AUS) 6-2 3-6 6-3
[Q] Juan Ignacio Londero (ARG) d. [Q] Austin Krajicek (USA) 7-5 6-1
[2] Thiago Monteiro (BRA) d. [WC] Manuel Sanchez (MEX) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 171253
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Kuhn prowadził 64 20 i skreczował. Chyba coś poważniejszego.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Taipei - I runda:
[1] Matthew Ebden (AUS) d. Tsung Hua Yang (TPE) 6-3 6-4
Jason Jung (TPE) d. [LL] Jacob Grills (AUS) 6-0 6-3
Soon Woo Kwon (KOR) d. Alex Bolt (AUS) 7-6(5) 4-6 6-3
[8] Tatsuma Ito (JPN) d. Laurynas Grigelis (LTU) 6-7(5) 6-4 6-3
[4] Yuki Bhambri (IND) d. Roberto Ortega Olmedo (ESP) 6-7(5) 6-3 6-3
Matthias Bachinger (GER) d. Kamil Majchrzak (POL) 4-6 6-2 7-6(5)
Yusuke Takahashi (JPN) d. [WC] Chun Hsin Tseng (TPE) 7-6(4) 6-1
[Q] Chien Hsun Lo (TPE) d. [5] Quentin Halys (FRA) 6-3 1-6 6-3
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) d. [Q] Thomas Fancutt (AUS) 7-6(5) 6-7(0) 6-2
Lloyd George Muirhead Harris (RSA) d. [LL] Sasi Kumar Mukund (IND) 6-4 7-6(3)
[WC] Tung Lin Wu (TPE) d. Andrew Whittington (AUS) 6-3 7-6(1)
[3] Dudi Sela (ISR) d. [Q] Shuichi Sekiguchi (JPN) 6-4 6-2
[7] Go Soeda (JPN) d. Dayne Kelly (AUS) 7-6(4) 6-4
[WC] Ti Chen (TPE) d. [Q] Ruan Roelofse (RSA) 7-6(8) 6-3
[PR] Saketh Myneni (IND) d. Prajnesh Gunneswaran (IND) 4-6 7-6(2) 6-4
[2] Jewgienij Donskoj (RUS) d. [WC] Yu Hsiou Hsu (TPE) 6-1 6-1
OUT [PR] Michał Przysiężny (POL)
OUT Tim Puetz (GER) (kolano)
IN [LL] Jacob Grills (AUS)
IN [LL] Sasi Kumar Mukund (IND)
[1] Matthew Ebden (AUS) d. Tsung Hua Yang (TPE) 6-3 6-4
Jason Jung (TPE) d. [LL] Jacob Grills (AUS) 6-0 6-3
Soon Woo Kwon (KOR) d. Alex Bolt (AUS) 7-6(5) 4-6 6-3
[8] Tatsuma Ito (JPN) d. Laurynas Grigelis (LTU) 6-7(5) 6-4 6-3
[4] Yuki Bhambri (IND) d. Roberto Ortega Olmedo (ESP) 6-7(5) 6-3 6-3
Matthias Bachinger (GER) d. Kamil Majchrzak (POL) 4-6 6-2 7-6(5)
Yusuke Takahashi (JPN) d. [WC] Chun Hsin Tseng (TPE) 7-6(4) 6-1
[Q] Chien Hsun Lo (TPE) d. [5] Quentin Halys (FRA) 6-3 1-6 6-3
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) d. [Q] Thomas Fancutt (AUS) 7-6(5) 6-7(0) 6-2
Lloyd George Muirhead Harris (RSA) d. [LL] Sasi Kumar Mukund (IND) 6-4 7-6(3)
[WC] Tung Lin Wu (TPE) d. Andrew Whittington (AUS) 6-3 7-6(1)
[3] Dudi Sela (ISR) d. [Q] Shuichi Sekiguchi (JPN) 6-4 6-2
[7] Go Soeda (JPN) d. Dayne Kelly (AUS) 7-6(4) 6-4
[WC] Ti Chen (TPE) d. [Q] Ruan Roelofse (RSA) 7-6(8) 6-3
[PR] Saketh Myneni (IND) d. Prajnesh Gunneswaran (IND) 4-6 7-6(2) 6-4
[2] Jewgienij Donskoj (RUS) d. [WC] Yu Hsiou Hsu (TPE) 6-1 6-1
OUT [PR] Michał Przysiężny (POL)
OUT Tim Puetz (GER) (kolano)
IN [LL] Jacob Grills (AUS)
IN [LL] Sasi Kumar Mukund (IND)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Barletta - I runda:
Nikola Milojevic (SRB) d. [1] Marco Cecchinato (ITA) 6-3 7-5
Jaume Munar (ESP) d. Felix Auger Aliassime (CAN) 7-6(4) 4-6 7-5
[WC] Matteo Donati (ITA) d. Guido Andreozzi (ARG) 2-6 6-3 6-4
[5] Yannick Maden (GER) d. Benjamin Bonzi (FRA) 6-2 6-0
[Q] Marco Trungelliti (ARG) d. [3] Stefano Travaglia (ITA) 6-4 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. [Q] Zsombor Piros (HUN) 6-2 6-1
Goncalo Oliveira (POR) d. Sumit Nagal (IND) 4-6 6-3 6-2
Nicola Kuhn (GER) d. [7] Marcel Granollers (ESP) 6-5 i krecz (lewa kostka)
[6] Martin Klizan (SVK) d. [Q] Kimmer Coppejans (BEL) 6-4 6-0
[Q] Daniel Gimeno Traver (ESP) d. [LL] Maxime Chazal (FRA) 6-2 7-6(4)
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) d. Adam Pavlasek (CZE) 3-6 7-6(3) 7-6(6)
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) d. [4] Pedro Sousa (POR) 6-1 6-4
[9] Lorenzo Sonego (ITA) d. Joao Domingues (POR) 6-2 6-4
Simone Bolelli (ITA) d. [LL] Oscar Otte (GER) 6-7(1) 6-4 6-1
Viktor Galovic (ITA) d. Mohamed Safwat (EGY) 4-6 6-3 6-2
[2] Gastao Elias (POR) d. [LL] Marko Tepavac (SRB) 3-6 7-5 6-0
OUT Lukas Rosol (CZE) (choroba)
OUT Jozef Kovalik (SVK) (kontuzja)
OUT Dennis Novak (AUT) (łokieć)
IN [LL] Maxime Chazal (FRA)
IN [LL] Oscar Otte (GER)
IN [LL] Marko Tepavac (SRB)
Nikola Milojevic (SRB) d. [1] Marco Cecchinato (ITA) 6-3 7-5
Jaume Munar (ESP) d. Felix Auger Aliassime (CAN) 7-6(4) 4-6 7-5
[WC] Matteo Donati (ITA) d. Guido Andreozzi (ARG) 2-6 6-3 6-4
[5] Yannick Maden (GER) d. Benjamin Bonzi (FRA) 6-2 6-0
[Q] Marco Trungelliti (ARG) d. [3] Stefano Travaglia (ITA) 6-4 6-4
Alessandro Giannessi (ITA) d. [Q] Zsombor Piros (HUN) 6-2 6-1
Goncalo Oliveira (POR) d. Sumit Nagal (IND) 4-6 6-3 6-2
Nicola Kuhn (GER) d. [7] Marcel Granollers (ESP) 6-5 i krecz (lewa kostka)
[6] Martin Klizan (SVK) d. [Q] Kimmer Coppejans (BEL) 6-4 6-0
[Q] Daniel Gimeno Traver (ESP) d. [LL] Maxime Chazal (FRA) 6-2 7-6(4)
[WC] Andrea Pellegrino (ITA) d. Adam Pavlasek (CZE) 3-6 7-6(3) 7-6(6)
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) d. [4] Pedro Sousa (POR) 6-1 6-4
[9] Lorenzo Sonego (ITA) d. Joao Domingues (POR) 6-2 6-4
Simone Bolelli (ITA) d. [LL] Oscar Otte (GER) 6-7(1) 6-4 6-1
Viktor Galovic (ITA) d. Mohamed Safwat (EGY) 4-6 6-3 6-2
[2] Gastao Elias (POR) d. [LL] Marko Tepavac (SRB) 3-6 7-5 6-0
OUT Lukas Rosol (CZE) (choroba)
OUT Jozef Kovalik (SVK) (kontuzja)
OUT Dennis Novak (AUT) (łokieć)
IN [LL] Maxime Chazal (FRA)
IN [LL] Oscar Otte (GER)
IN [LL] Marko Tepavac (SRB)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Prawa kostka...DUN I LOVE pisze:Kuhn prowadził 64 20 i skreczował. Chyba coś poważniejszego.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Taipei - II runda:
Jason Jung (TPE) d. [1] Matthew Ebden (AUS) 6-2 7-6(4)
[8] Tatsuma Ito (JPN) d. Soon Woo Kwon (KOR) 4-6 7-6(4) 6-4
[4] Yuki Bhambri (IND) d. Matthias Bachinger (GER) 6-4 6-4
[Q] Chien Hsun Lo (TPE) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-3 6-7(5) 6-3
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) d. Lloyd George Muirhead Harris (RSA) 7-6(3) 6-7(3) 7-6(5)
[3] Dudi Sela (ISR) d. [WC] Tung Lin Wu (TPE) 6-3 1-6 6-3
[7] Go Soeda (JPN) d. [WC] Ti Chen (TPE) 6-3 6-1
[2] Jewgienij Donskoj (RUS) d. [PR] Saketh Myneni (IND) 6-2 6-4
Jason Jung (TPE) d. [1] Matthew Ebden (AUS) 6-2 7-6(4)
[8] Tatsuma Ito (JPN) d. Soon Woo Kwon (KOR) 4-6 7-6(4) 6-4
[4] Yuki Bhambri (IND) d. Matthias Bachinger (GER) 6-4 6-4
[Q] Chien Hsun Lo (TPE) d. Yusuke Takahashi (JPN) 6-3 6-7(5) 6-3
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) d. Lloyd George Muirhead Harris (RSA) 7-6(3) 6-7(3) 7-6(5)
[3] Dudi Sela (ISR) d. [WC] Tung Lin Wu (TPE) 6-3 1-6 6-3
[7] Go Soeda (JPN) d. [WC] Ti Chen (TPE) 6-3 6-1
[2] Jewgienij Donskoj (RUS) d. [PR] Saketh Myneni (IND) 6-2 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Barletta - II runda:
Jaume Munar (ESP) d. Nikola Milojevic (SRB) 7-5 6-1
[WC] Matteo Donati (ITA) d. [5] Yannick Maden (GER) 6-2 6-4
[Q] Marco Trungelliti (ARG) d. Alessandro Giannessi (ITA) 6-3 2-0 i krecz (brzuch)
Goncalo Oliveira (POR) d. Nicola Kuhn (GER) 4-6 0-2 i krecz (prawa kostka)
[Q] Daniel Gimeno Traver (ESP) d. [6] Martin Klizan (SVK) 6-4 4-1 i krecz (lewe kolano)
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) d. [WC] Andrea Pellegrino (ITA) 6-4 4-6 6-1
Simone Bolelli (ITA) d. [9] Lorenzo Sonego (ITA) 7-5 6-3
Viktor Galovic (ITA) d. [2] Gastao Elias (POR) 6-1 6-2
Jaume Munar (ESP) d. Nikola Milojevic (SRB) 7-5 6-1
[WC] Matteo Donati (ITA) d. [5] Yannick Maden (GER) 6-2 6-4
[Q] Marco Trungelliti (ARG) d. Alessandro Giannessi (ITA) 6-3 2-0 i krecz (brzuch)
Goncalo Oliveira (POR) d. Nicola Kuhn (GER) 4-6 0-2 i krecz (prawa kostka)
[Q] Daniel Gimeno Traver (ESP) d. [6] Martin Klizan (SVK) 6-4 4-1 i krecz (lewe kolano)
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) d. [WC] Andrea Pellegrino (ITA) 6-4 4-6 6-1
Simone Bolelli (ITA) d. [9] Lorenzo Sonego (ITA) 7-5 6-3
Viktor Galovic (ITA) d. [2] Gastao Elias (POR) 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Meksyk City - II runda:
[Q] Andrea Basso (ITA) d. Jay Clarke (GBR) 6-4 6-4
Roberto Quiroz (ECU) d. [8] Pedja Krstin (SRB) 4-6 6-1 6-4
Jan Choinski (GER) d. [3] Carlos Berlocq (ARG) 6-3 6-4
Facundo Arguello (ARG) d. [5] Mats Moraing (GER) 2-6 6-4 6-4
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [6] Victor Estrella Burgos (DOM) 4-6 7-6(5) 6-2
[4] Adrian Menendez Maceiras (ESP) d. Joao Souza (BRA) 6-4 2-6 6-3
[Q] Jose Hernandez (DOM) d. [7] Marcelo Arevalo (ESA) 6-7(3) 7-6(8) 6-4
[Q] Juan Ignacio Londero (ARG) d. [2] Thiago Monteiro (BRA) 6-4 6-1
[Q] Andrea Basso (ITA) d. Jay Clarke (GBR) 6-4 6-4
Roberto Quiroz (ECU) d. [8] Pedja Krstin (SRB) 4-6 6-1 6-4
Jan Choinski (GER) d. [3] Carlos Berlocq (ARG) 6-3 6-4
Facundo Arguello (ARG) d. [5] Mats Moraing (GER) 2-6 6-4 6-4
Daniel Elahi Galan Riveros (COL) d. [6] Victor Estrella Burgos (DOM) 4-6 7-6(5) 6-2
[4] Adrian Menendez Maceiras (ESP) d. Joao Souza (BRA) 6-4 2-6 6-3
[Q] Jose Hernandez (DOM) d. [7] Marcelo Arevalo (ESA) 6-7(3) 7-6(8) 6-4
[Q] Juan Ignacio Londero (ARG) d. [2] Thiago Monteiro (BRA) 6-4 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Taipei - 1/4 finału:
[8] Tatsuma Ito (JPN) d. Jason Jung (TPE) 3-6 7-6(9) 7-6(4)
[4] Yuki Bhambri (IND) d. [Q] Chien Hsun Lo (TPE) 6-4 6-2
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) d. [3] Dudi Sela (ISR) 6-4 6-2
[7] Go Soeda (JPN) d. [2] Jewgienij Donskoj (RUS) 7-6(4) 6-4
[8] Tatsuma Ito (JPN) d. Jason Jung (TPE) 3-6 7-6(9) 7-6(4)
[4] Yuki Bhambri (IND) d. [Q] Chien Hsun Lo (TPE) 6-4 6-2
[6] Ramkumar Ramanathan (IND) d. [3] Dudi Sela (ISR) 6-4 6-2
[7] Go Soeda (JPN) d. [2] Jewgienij Donskoj (RUS) 7-6(4) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T15: Barletta, Meksyk City, Taipei 2018
Barletta - 1/4 finału:
Jaume Munar (ESP) d. [WC] Matteo Donati (ITA) 6-4 7-6(5)
[Q] Marco Trungelliti (ARG) d. Goncalo Oliveira (POR) 6-1 6-3
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) d. [Q] Daniel Gimeno Traver (ESP) 6-3 6-4
Simone Bolelli (ITA) d. Viktor Galovic (ITA) 6-2 1-0 i krecz
Jaume Munar (ESP) d. [WC] Matteo Donati (ITA) 6-4 7-6(5)
[Q] Marco Trungelliti (ARG) d. Goncalo Oliveira (POR) 6-1 6-3
[WC] Gian Marco Moroni (ITA) d. [Q] Daniel Gimeno Traver (ESP) 6-3 6-4
Simone Bolelli (ITA) d. Viktor Galovic (ITA) 6-2 1-0 i krecz
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości