mtenis.com.pl

mtenis.com.pl

Forum tenisowe ATP
Dzisiaj jest 23 lis 2017, 0:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 paź 2017, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Obrazek

Tydzień 44

Data startu: 30 października



Canberra (Australia)
Obrazek
Typ: $75,000
Zwycięzca z 2016: James DUCKWORTH (AUS)
Nawierzchnia: Twarda

Charlottesville (USA)
Obrazek
Typ: $75,000
Zwycięzca z 2016: Reilly OPELKA (USA)
Nawierzchnia: Twarda

Eckental (Niemcy)
Obrazek
Typ: €43,000+H
Zwycięzca z 2016: Steve DARCIS (BEL)
Nawierzchnia: Dywanowa

Guayaquil (Ekwador)
Obrazek
Typ: $50,000+H
Zwycięzca z 2016: Nicolas KICKER (ARG)
Nawierzchnia: Ziemna

Shenzhen (Chiny)
Obrazek
Typ: $75,000+H
Zwycięzca z 2016: Dudi SELA (ISR)
Nawierzchnia: Twarda

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 paź 2017, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Canberra 2 - lista zgłoszeń:

Thompson, Jordan AUS 72
Daniel, Taro JPN 116
Ebden, Matthew AUS 119
Groth, Sam AUS 166
Millman, John AUS 187
Krueger, Mitchell USA 189
Rubin, Noah USA 219
King, Evan USA 230
Mott, Blake AUS 235
Klein, Brydan GBR 244
Polmans, Marc AUS 279
Kelly, Dayne AUS 283
Bolt, Alex AUS 290
Sarkissian, Alexander USA 295
Przysiezny, Michal POL 304
Statham, Jose NZL 307
Miedler, Lucas AUT 318
Whittington, Andrew AUS 319
Banes, Maverick AUS 321
Mousley, Bradley AUS 349
Saville, Luke AUS 354
Barry, Sam IRL 367

Rezerwowi:
1. Santanna, Bruno BRA 373
2. Niki, Takuto JPN 379
3. Fanselow, Sebastian GER 383
4. Mukund, Sasi Kumar IND 403
5. Ghem, Andre BRA 440
6. Kobelt, Peter USA 457
7. Petrone, Aleessandro ITA 486
8. Harris, Andrew AUS 493
9. Bourchier, Harry AUS 502
10. Barton, Matthew AUS 511
11. Spencer, Wil USA 532
12. Prashanth, N Vijay Sundar IND 533
13. Propoggia, Dane AUS 538
14. Romboli, Fernando BRA 576
15. Trongcharoenchaikul, Wishaya THA 577
16. Grills, Jacob AUS 581
17. Halebian, Alexios USA 596
18. Zhurbin, Alexander RUS 616
19. Baughman, Deiton USA 623
20. Pasha, Nathan USA 626
21. Negritu, Christoph GER 695
22. Harris, Andrew AUS 731
23. Montero, Jorge CHI 749
24. Turini, Thales BRA 776
25. Beale, Jeremy AUS 796
26. Moser, Frank GER 865
27. Farren, Connor USA 867
28. Dzhanashia, Shalva RUS 872
29. Frawley, James AUS 911
30. De Waard, Steven AUS 918
31. Ellis, Blake AUS 919
32. Puodziunas, Scott AUS 922

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 22:41 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 paź 2017, 22:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Charlottesville - lista zgłoszeń:

Laaksonen, Henri SUl 93
Sandgren, Tennys USA 98
Norrie, Cameron GBR 111
Fratangelo, Bjorn USA 118
Kozlov, Stefan USA 142
Mmoh, Michael USA 153
Paul, Tommy USA 154
Kudla, Denis USA 169
Opelka, Relly USA 173
Smyczek, Tim USA 192
Broady, Liam GBR 201
Schnur, Brayden CAN 212
King, Kevin USA 215
Novikov, Dennis USA 217
McDonald, Mackenzie USA 218
Dancevic, Frank CAN 241
Harrison, Christian USA 243
Giron, Marcos USA 247
Koepfer, Dominik GER 248
Moraing, Mats GER 260
Peliwo, Filip CAN 284
Leshem, Edan ISR 287

Rezerwowi:
1. Klahn, Bradley USA 313
2. Eubanks, Christopher USA 320
3. Choinski, Jan GER 322
4. Sarmiento, Raymond USA 334
5. Horansky, Filip SVK 340
6. Corrie, Edward GBR 360
7. O'Connell, Christopher AUS 375
8. Scholtz, Nicolaas RSA 378
9. Satral, Jan CZE 390
10. Bangoura, Sekou USA 392
11. Ward, Alexander GBR 408
12. Dustov, Farrukh UZB 418
13. Hiltzik, Jared USA 421
14. Aragone, JC USA 424
15. Nevolo, Dennis USA 429
16. Agamenone, Franco ARG 438
17. Garanganga, Takanyi ZIM 452
18. Shane, Ryan USA 453
19. Petrone, Alessandro ITA 486
20. Tursunov, Dmitry RUS 490
21. Vukic, Aleksandar AUS 491
22. Willis, Marcus GBR 515
23. Monette, Samuel CAN 531
24. Spencer, Wil USA 532
25. Bambridge, Luke GBR 541
26. Nakagawa, Naoki JPN 551
27. Nielsen, Frederik DEN 556
28. Halebian, Alexios USA 596
29. Pauffley, Neil GBR 597
30. Zhurbin, Alexander RUS 616
31. Baughman, Deiton USA 623
32. Blanch, Ulises USA 625

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 paź 2017, 22:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Eckental - lista zgłoszeń:

Darcis, Steve BEL 68
Bublik, Alexander KAZ 100
Bemelmans, Ruben BEL 101
Marterer, Maximilian GER 108
Lacko, Lukas SVK 110
Brown. Dustin GER 124
Sijsling, lgor NED 127
Hanfmann, Yannick GER 134
Otte, Oscar GER 136
Giannessi, Alessandro ITA 139
Ofner, Sebastian AUT 141
Janowicz, Jerzy POL 145
Robredo, Tommy ESP 147
Vanni, Luca ITA 158
Auger-Aliassime, Felix CAN 159
Berankis,. Ricardas LTU 165
Maden, Yannick GER 168
Setkic, Aldin BIH 170
Kravchuk, Konstantin RUS 172
Caruso, Salvatore ITA 180
Rosol, Lukas CZE 184
Basic, Mirza BIH 185

Rezerwowi:
1. de Minaur, Alex AUS 188
2. Zopp, Jurgen EST 191
3. Ignatik, Uladzimir BLR 193
4. Bolelli, Simone ITA 196
5. Millot, Vincent FRA 197
6. Bonzi, Benjamin FRA 198
7. Harris, Lloyd RSA 199
8. Bachinger, Mathias GER 200
9. Ymer, Elias SWE 206
10. Arnaboldi, Andrea ITA 216
11. Maamoun, Karim-Mohamed EGY 225
12. Altmaier, Daniel GER 227
13. Ivashka, Ilya BLR 237
14. Jahn, Jeremy GER 251
15. Grigelis, Laurynas LTU 254
16. Moutet, Corentin FRA 256
17. Brkic, Tomislav BIH 259
18. Griekspoor, Tallon NED 263
19. Marti, Javier ESP 265
20. Krstin, Pedja SRB 271
21. Viola, Matteo ITA 278
22. Fayziev, Sanjar UZB 289
23. Masur, Daniel GER 292
24. Blancaneaux, Geoffrey FRA 293
25. Skugor, Franko CRO 297
26. Nedelko, Ivan RUS 308
27. Zapata Miralles, Bernabe ESP 312
28. Pavic, Ante CRO 314
29. Michon, Axel FRA 315
30. Olivetti, Albano FRA 325
31. Lamasine, Tristan FRA 329
32. Bega, Alessandro ITA 330

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 22:42 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 paź 2017, 22:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Guayaquil - lista zgłoszeń:

Estrella Burgos, Victor DOM 78
Bellucci, Thomaz BRA 90
Kicker, Nicolas ARG 99
Carballes Baena, Roberto ESP 103
Cecchinato, Marco ITA 107
Sousa, Pedro POR 113
Berlocq, Carlos ARG 115
Olivo, Renzo ARG 125
Elilas, Gastao POR 128
Ruud, Casper NOR 137
Andreozzi Guido ARG 155
Melzer, Gerald AUT 156
Balazs, Attila HUN 161
Bagnis, Facundo ARG 162
Kovalik, Jozef SVK 167
Martin, Andrej SVK 177
Domingues, Joao POR 182
Arevalo, Marcelo ESA 207
Oliveira, Goncalo POR 214
Cervantes, Inigo ESP 226
Gonzalez, Maximo ARG 236
Lopez-Perez, Enrique ESP 238

Rezerwowi:
1. Coria, Federico ARG 239
2. Galan, Daniel Elahi COL 240
3. Collarini, Andrea ARG 242
4. Rola, Blaz SLO 250
5. Marti, Javier ESP 265
6. Linzer, Michael AUT 268
7. Sorgi, Joao Pedro BRA 270
8. Arguello, Facundo ARG 274
9. Dellien, Hugo BOL 280
10. Janvier, Maxime FRA 288
11. Quiroz, Roberto ECU 298
12. Munoz de la Nava, Daniel ESP 301
13. Nedelko, Ivan RUS 308
14. Cachin, Pedro ARG 316
15. Marcora, Roberto ITA 325
16. Mena, Facundo ARG 331
17. Casanova, Hernan ARG 335
18. Lindell, Christian SWE 336
19. Horansky, Filip SVK 340
20. Gomez-Herrera, Carlos ESP 345
21. Serdarusic, Nino CRO 356
22. Giner, Marc ESP 362
23. Santanna, Bruno BRA 373
24. Dutra da Silva, Daniel BRA 374
25. Ficovich, Juan Pablo ARG 377
26. Hampel, Lenny AUT 391
27. Endara, Ivan ECU 400
28. Galarza, Juan lgnacio ARG 407
29. Londero, Juan lgnacio ARG 414
30, Varillas, Juan Pablo PER 419
31. Lipovsek Puches, Tomas ARG 427
32. Nevolo, Dennis USA 429

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 paź 2017, 22:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Shenzhen - lista zgłoszeń:

Kavcic, Blaz SLO 106
Albot, Radu MDA 112
Youzhny, Mikhail RUS 120
Polansky, Peter CAN 123
Monteiro, Thiago BRA 127
Soeda, Go JPN 143
Ramanathan, Ramkumar IND 148
Ito, Tatsuma JPN 150
Santillan, Akira AUS 163
Hemery , Calvin FRA 175
Lee, Duckhee KOR 186
Uchiyama, Yasutaka JPN 190
Kwon, Soon Woo KOR 205
Gunneswaran, Prajnesh IND 222
Robert, Stephane FRA 223
Gabashvili, Teymuraz RUS 229
Wu Di CHN 233
Safwat, Mohamed EGY 241
Takahashi, Yusuke JPN 246
Petrovic, Danilo SRB 257
Moriya, Hiroki JPN 264
Krajicek, Austin USA 266

Rezerwowi:
1. Krstin, Pedja SRB 271
2. Jung, Jason TPE 272
3. Viola, Matteo ITA 278
4. Doumbia, Sadio FRA 281
5. Fayziev, Sanjar UZB 289
6. Li, Zhe CHN 299
7. Kecmanovic, Miomir SRB 300
8. Yang, Tsung-Hua TPE 302
9. Purcell, Max AUS 304
10. Nedelko, Ivan RUS 308
11. Nagal, Sumit IND 310
12. Mertens, Yannick BEL 311
13. Zapata Miralles, Bernabe ESP 312
14. Sekiguchi, Shuichi JPN 326
15. Bega, Alessandro ITA 330
16. Eriksson, Markus SWE 337
17. Horansky, Fililp SVK 340
18. Zhang, Zhizhen CHN 352
19. Balaji, N.Sriram IND 357
20. Zhyrmont, Dzmitry BLR 361
21. Uchida, Kaichi JPN 368
22. Santanna, Bruno BRA 373
23. Niki, Takuto JPN 379
24. Imai, Shintaro JPN 384
25. Shyla, Yaraslav BLR 385
26. Karlovskiy, Evgeny RUS 386
27. Ehara, Hiroyasu JPN 393
28. Kim, Cheong-Eui KOR 410
29. Takuchi, Kento JPN 411
30. Hurkacz, Hubert POL 413
31. Agamenone, Franco ARG 438
32. Ghem, Andre BRA 440

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 paź 2017, 18:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Canberra 2:
OUT Barry,Sam
OUT Groth,Sam
OUT Mott,Blake
OUT Przysiężny,Michał
OUT [SE]

IN Fanselow,Sebastian
IN Mukund,Sasi Kumar
IN Ghem,Andre
IN Harris,Andrew
IN Bourchier,Harry


Charlottesville:
OUT [SE]
OUT [SE]

IN Eubanks,Christopher
IN Sarmiento,Raymond


Eckental:
OUT Berankis,Ricardas
OUT Darcis,Steve
OUT Giannessi,Alessandro
OUT Otte,Oscar
OUT Rosol,Lukas

IN de Minaur,Alex
IN Ignatik,Uladzimir
IN Bolelli,Simone
IN Harris,Lloyd
IN Bachinger,Matthias


Guayaquil:
OUT Bellucci,Thomaz
OUT Lopez-Perez,Enrique
OUT Sousa,Pedro
OUT [SE]

IN Coria,Federico
IN Galan,Daniel Elahi
IN Collarini,Andrea
IN Rola,Blaz


Shenzhen:
OUT Ito,Tatsuma
OUT Ramanathan,Ramkumar
OUT [SE]
OUT [SE]

IN Jung,Jason
IN Doumbia,Sadio
IN Li,Zhe
IN Kecmanovic,Miomir

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 paź 2017, 9:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Canberra 2 - MD:

[1] Jordan Thompson (AUS) vs [PR] Andrew Harris (AUS)
Alexander Sarkissian (USA) vs [WC] Benard Bruno Nkomba (AUS)
Marc Polmans (AUS) vs Dayne Kelly (AUS)
Sasi Kumar Mukund (IND) vs [7] John Millman (AUS)

[3] Matthew Ebden (AUS) vs Brydan Klein (AUS)
Rubin Statham vs [Q]
Lucas Miedler (AUT) vs [WC] Blake Ellis (AUS)
Bradley Mousley (AUS) vs [5] Evan King (USA)

[6] Noah Rubin (USA) vs Sebastian Fanselow (GER)
[WC] Jacob Grills (AUS) vs Alex Bolt (AUS)
[Q] vs [Q]
Luke Saville (AUS) vs [4] Mitchell Krueger (USA)

[8] Omar Jasika (AUS) vs Harry Bourchier (AUS)
[SE] Jason Kubler (AUS) vs [Q]
Maverick Banes (AUS) vs Andrew Whittington (AUS)
Andre Ghem (BRA) vs [2] Taro Daniel (JPN)

OUT [WC]
IN [8,Alt] Omar Jasika (AUS)

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 paź 2017, 10:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Shenzhen - MD:

[1] Michaił Jużny (RUS) vs Hiroki Moriya (JPN)
Prajnesh Gunneswaran (IND) vs [Q]
[WC] Chuhan Wang (CHN) vs Austin Krajicek (USA)
Duck Hee Lee (KOR) vs [7] Go Soeda (JPN)

[3] Radu Albot (MDA) vs Yasutaka Uchiyama (JPN)
Danilo Petrovic (SRB) vs Miomir Kecmanovic (SRB)
Jason Jung (TPE) vs [Q]
Sadio Doumbia (FRA) vs [6] Akira Santillan (AUS)

[8] Calvin Hemery (FRA) vs [Q]
Mohamed Safwat (EGY) vs Tejmuraz Gabaszwili (RUS)
[WC] Zhizhen Zhang (CHN) vs Soon Woo Kwon (KOR)
[Q] vs [4] Peter Polansky (CAN)

[5] Thiago Monteiro (BRA) vs [WC] Yibing Wu (CHN)
Yusuke Takahashi (JPN) vs Zhe Li (CHN)
Stephane Robert (FRA) vs Di Wu (CHN)
[WC] Rigele Te (CHN) vs [2] Blaz Kavcic (SLO)

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 paź 2017, 15:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Eckental - MD:

[1] Ruben Bemelmans (BEL) vs Lloyd George Muirhead Harris (RSA)
Luca Vanni (ITA) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
Yannick Maden (GER) vs [PR] Igor Sijsling (NED)
Felix Auger Aliassime (CAN) vs [7] Jerzy Janowicz (POL)

[4] Yannick Hanfmann (GER) vs Alex De Minaur (AUS)
Tommy Robredo (ESP) vs [WC] Rudolf Molleker (GER)
[WC] Daniel Altmaier (GER) vs Matthias Bachinger (GER)
[Q] vs [5] Dustin Brown (GER)

[8] Sebastian Ofner (AUT) vs Salvatore Caruso (ITA)
Aldin Setkic (BIH) vs [WC] Daniel Masur (GER)
Karim Mohamed Maamoun (EGY) vs Mirza Basic (BIH)
[WC] Jeremy Jahn (GER) vs [3] Alexander Bublik (RUS)

[6] Lukas Lacko (SVK) vs [SE] Corentin Moutet (FRA)
Konstantin Kravchuk (RUS) vs [Q]
Simone Bolelli (ITA) vs [Q]
[Q] vs [2] Maximilian Marterer (GER)

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 paź 2017, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Guayaquil - MD:

[1] Victor Estrella (DOM) vs [WC] Emilio Gomez (ECU)
[Alt] Joao Souza (BRA) vs Marcelo Arevalo (ESA)
Attila Balazs (HUN) vs [Alt] Hugo Dellien (BOL)
Federico Coria (ARG) vs [5] Carlos Berlocq (ARG)

[4] Marco Cecchinato (ITA) vs Blaz Rola (SLO)
Renzo Olivo (ARG) vs [WC] Roberto Quiroz (ECU)
Andrea Collarini (ARG) vs [Q]
[Q] vs [7] Gerald Melzer (AUT)

[6] Gastao Elias (POR) vs Jozef Kovalik (SVK)
Joao Domingues (POR) vs Goncalo Oliveira (POR)
[WC] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) vs [Q]
Guido Andreozzi (ARG) vs [3] Roberto Carballes Baena (ESP)

[8] Casper Ruud (NOR) vs Maximo Gonzalez (ARG)
Facundo Bagnis (ARG) vs Daniel Elahi Galan Riveros (COL)
Inigo Cervantes Huegun (ESP) vs [WC] Jose Hernandez (DOM)
[Q] vs [2] Nicolas Kicker (ARG)

OUT Martin, Andrej
OUT [SE]

IN [Alt] Joao Souza (BRA)
IN [Alt] Hugo Dellien (BOL)

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 paź 2017, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Charlottesville - MD:

[1] Tennys Sandgren (USA) vs Reilly Opelka (USA)
Edan Leshem (ISR) vs Filip Horansky (SVK)
Brayden Schnur (CAN) vs [WC] Ryan Shane (USA)
Kevin King (USA) vs [8] Tommy Paul (USA)

[3] Cameron Norrie (NZL) vs Dennis Novikov (USA)
[Q] vs [Q]
Christopher Eubanks (USA) vs Christian Harrison (USA)
Mackenzie Mcdonald (USA) vs [7] Michael Mmoh (USA)

[6] Stefan Kozlov (USA) vs [WC] Thai Son Kwiatkowski (USA)
Liam Broady (GBR) vs [Q]
Denis Kudla (USA) vs [WC] Jc Aragone (USA)
Dominik Koepfer (GER) vs [4] Ernesto Escobedo (USA)

[5] Bjorn Fratangelo (USA) vs Raymond Sarmiento (USA)
Mats Moraing (GER) vs Tim Smyczek (USA)
Filip Peliwo (CAN) vs [Q]
Marcos Giron (USA) vs [2] Henri Laaksonen (SUI)

OUT Dancevic, Frank
IN Horansky, Filip

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 paź 2017, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2011, 17:07
Posty: 1865
Shenzhen - I runda:

[1] Michaił Jużny (RUS) d. Hiroki Moriya (JPN) 6-1 6-3
Prajnesh Gunneswaran (IND) vs [Q] Miliaan Niesten (NED) 6-0 6-4
Austin Krajicek (USA) d. [WC] Chuhan Wang (CHN) 6-3 6-2
Duck Hee Lee (KOR) d. [LL] Naoki Nakagawa (JPN) 6-1 6-4

[3] Radu Albot (MDA) d. Yasutaka Uchiyama (JPN) 6-2 6-1
Danilo Petrovic (SRB) d. Miomir Kecmanovic (SRB) 2-6 6-1 6-4
Jason Jung (TPE) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 6-4 7-6(4)
[6] Akira Santillan (AUS) d. Sadio Doumbia (FRA) 7-6(6) 6-2

[Q] Hubert Hurkacz (POL) d. [8] Calvin Hemery (FRA) 7-6(4) 6-3
Mohamed Safwat (EGY) d. Tejmuraz Gabaszwili (RUS) 6-4 6-2
Soon Woo Kwon (KOR) d. [WC] Zhizhen Zhang (CHN) 3-6 6-3 7-5
[4] Peter Polansky (CAN) d. Riccardo Ghenin (ITA) 6-4 6-3

[WC] Yibing Wu (CHN) d. [5] Thiago Monteiro (BRA) 6-3 6-4
Zhe Li (CHN) d. [LL] Kaichi Uchida (JPN) 6-4 6-4
Stephane Robert (FRA) d. Di Wu (CHN) 2-6 7-6(6) 6-1
[2] Blaz Kavcic (SLO) d. [WC] Rigele Te (CHN) 6-4 6-3


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lis 2017, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Guayaquil - I runda:

[1] Victor Estrella (DOM) d. [WC] Emilio Gomez (ECU) 3-6 6-1 6-4
Marcelo Arevalo (ESA) d. [Alt] Joao Souza (BRA) 6-3 7-6(3)
[Alt] Hugo Dellien (BOL) d. Attila Balazs (HUN) 6-4 6-4
[5] Carlos Berlocq (ARG) d. Federico Coria (ARG) 7-5 7-6(6)

Blaz Rola (SLO) d. [4] Marco Cecchinato (ITA) 6-3 6-2
[WC] Roberto Quiroz (ECU) d. Renzo Olivo (ARG) 7-5 3-0 i krecz (żołądek)
[Q] Martin Cuevas (URU) d. Andrea Collarini (ARG) 6-3 4-2 i krecz (brzuch)
[7] Gerald Melzer (AUT) d. [Q] Juan Pablo Ficovich (ARG) 6-2 6-1

[6] Gastao Elias (POR) d. Jozef Kovalik (SVK) 6-4 7-6(5)
Joao Domingues (POR) d. Goncalo Oliveira (POR) 3-6 6-2 6-3
[Q] Gonzalo Lama (CHI) d. [WC] Juan Pablo Varillas Patino Samudio (PER) 7-5 6-3
Guido Andreozzi (ARG) d. [3] Roberto Carballes Baena (ESP) 3-6 7-5 6-2

[8] Casper Ruud (NOR) d. Maximo Gonzalez (ARG) 6-4 6-4
Facundo Bagnis (ARG) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 7-6(3) 2-2 i krecz (żołądek)
[WC] Jose Hernandez (DOM) d. Inigo Cervantes Huegun (ESP) 3-6 6-4 6-0
[2] Nicolas Kicker (ARG) d. [Q] Dimitar Kuzmanov (BUL) 6-4 6-4

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lis 2017, 10:12 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2011, 21:04
Posty: 51405
Lokalizacja: Warszawa
Świetnie nazwiska w Niemczech. Aliassime vs Janowicz na otwarcie dnia.

_________________
MTT - tytuły (17)
2017 (1) Cincinnati M1000
2016 (1) Sankt Petersburg
2015 (1) Rotterdam
2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj
2012 (1) Toronto M1000
2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose
2010 (2) Wiedeń, Rotterdam
2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne
2008 (2) US Open, Estoril


MTT - finały (18)
2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000
2016 (2) Newport, Rotterdam
2015 (1) Halle
2014 (1) Tokio
2013 (2) Basel, Kuala Lumpur
2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000
2010 (2) Basel, Marsylia
2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000
2008 (1) WTF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lis 2017, 10:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Charlottesville - I runda:

[1] Tennys Sandgren (USA)
d. Reilly Opelka (USA) 6-3 6-4
Filip Horansky (SVK) d. [Q] Alex Rybakov (USA) 6-4 6-4
Brayden Schnur (CAN) d. [WC] Ryan Shane (USA) 7-6(4) 6-4
[8] Tommy Paul (USA) d. Kevin King (USA) 7-6(2) 2-6 6-3

[3] Cameron Norrie (NZL)
d. Dennis Novikov (USA) 6-3 6-1
[Q] Ruan Roelofse (RSA) d. [LL] Neil Pauffley (GBR) 7-6(4) 6-2
Christopher Eubanks (USA) d. [LL] Samuel Monette (CAN) 7-6(9) 6-4
[7] Michael Mmoh (USA) d. Mackenzie Mcdonald (USA) 6-1 7-6(2)

[6] Stefan Kozlov (USA) d. [WC] Thai Son Kwiatkowski (USA) 6-1 3-6 6-3
Liam Broady (GBR) d. [Q] Jared Hiltzik (USA) 7-5 6-7(4) 6-4
Denis Kudla (USA) d. [WC] Jc Aragone (USA) 6-2 6-3
[4] Ernesto Escobedo (USA) d. Dominik Koepfer (GER) 6-1 2-6 7-5

[5] Bjorn Fratangelo (USA) d. [LL] Frederik Nielsen (DEN) 7-6(6) 7-6(3)
Tim Smyczek (USA) d. Mats Moraing (GER) 6-3 3-6 6-3
Filip Peliwo (CAN) d. [Q] Edward Corrie (GBR) 6-4 6-3
[2] Henri Laaksonen (SUI) d. Marcos Giron (USA) 6-4 6-4

OUT Edan Leshem (ISR) (późne wycofanie)
OUT Christian Harrison (USA) (prawy nadgarstek)
OUT Raymond Sarmiento (USA) (późne wycofanie)

[LL] Neil Pauffley (GBR)
[LL] Samuel Monette (CAN)
[LL] Frederik Nielsen (DEN)

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lis 2017, 10:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
DUN I LOVE pisze:
Aliassime vs Janowicz na otwarcie dnia.
Tylko pora niezbyt korzystna do oglądania w dzisiejszy dzień. :|

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lis 2017, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Eckental - I runda:

[1] Ruben Bemelmans (BEL) d. Lloyd George Muirhead Harris (RSA) 6-3 6-2
Luca Vanni (ITA) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 6-7(2) 6-4 6-2
[PR] Igor Sijsling (NED) d. [Q] Evan Furness (FRA) 6-3 6-2
[7] Jerzy Janowicz (POL) d. Felix Auger Aliassime (CAN) 7-6(3) 6-1

Alex De Minaur (AUS) d. [4] Yannick Hanfmann (GER) 6-4 6-2
Tommy Robredo (ESP) d. [WC] Rudolf Molleker (GER) 6-4 6-2
Matthias Bachinger (GER) d. [WC] Daniel Altmaier (GER) 6-4 6-0
[5] Dustin Brown (GER) d. [Q] Kenny De Schepper (FRA) 6-2 7-5

[8] Sebastian Ofner (AUT) d. Salvatore Caruso (ITA) 6-3 7-5
Aldin Setkic (BIH) d. [WC] Daniel Masur (GER) 1-6 6-3 6-2
Mirza Basic (BIH) d. Karim Mohamed Maamoun (EGY) 6-4 7-5
[3] Alexander Bublik (RUS) d. [WC] Jeremy Jahn (GER) 6-4 6-4

[SE] Corentin Moutet (FRA) d. [6] Lukas Lacko (SVK) 6-2 1-6 6-1
[LL] Yann Marti (SUI) d. Konstantin Kravchuk (RUS) 6-4 6-3
Simone Bolelli (ITA) d. [Q] Robin Kern (GER) 7-6(5) 6-2
[2] Maximilian Marterer (GER) d. [Q] Mathias Bourgue (FRA) 6-7(11) 7-6(2) 6-3

OUT Yannick Maden (GER) (prawy przywodziciel)
IN [LL] Yann Marti (SUI)

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 lis 2017, 14:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2011, 17:07
Posty: 1865
Canberra 2 - I runda:

[PR] Andrew Harris (AUS) d. [LL] Christopher O'Connell (AUS) 6-3 7-6(5)
Alexander Sarkissian (USA) d. [WC] Benard Bruno Nkomba (AUS) 6-0 3-0 ret.
Marc Polmans (AUS) d. Dayne Kelly (AUS) 3-6 7-6(4) 6-3
[LL] Benjamin Mitchell (AUS) d. Sasi Kumar Mukund (IND) 6-4 6-4

[3] Matthew Ebden (AUS) d. Brydan Klein (AUS) 6-3 6-4
Rubin Statham d. [Q] Matthew Barton (AUS) 6-4 7-6(4)
[WC] Blake Ellis (AUS) d. Lucas Miedler (AUT) 7-5 6-2
[5] Evan King (USA) d. Bradley Mousley (AUS) 7-6(6) 6-3

Sebastian Fanselow (GER) d. [6] Noah Rubin (USA) 6-3 6-2
Alex Bolt (AUS) d. [WC] Jacob Grills (AUS) 6-4 6-4
[Q] Gavin van Peperzeel (AUS) d. [Q] Dane Propoggia (AUS) 6-3 6-4
Luke Saville (AUS) d. [4] Mitchell Krueger (USA) 6-2 7-5

[8] Omar Jasika (AUS) d. Harry Bourchier (AUS) 6-4 7-6(5)
[SE] Jason Kubler (AUS) d. [Q] Calum Puttergill (AUS) 7-6(2) 6-1
Maverick Banes (AUS) d. Andrew Whittington (AUS) 6-7(5) 6-3 6-2
[2] Taro Daniel (JPN) d. Andre Ghem (BRA) 7-5 6-2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 lis 2017, 8:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sty 2015, 11:04
Posty: 11372
Guayaquil - II runda:

Marcelo Arevalo (ESA) d. [1] Victor Estrella (DOM) 6-4 6-2
[Alt] Hugo Dellien (BOL) d. [5] Carlos Berlocq (ARG) 6-4 6-4
[WC] Roberto Quiroz (ECU) d. Blaz Rola (SLO) 6-2 6-7(1) 7-6(7)
[7] Gerald Melzer (AUT) d. [Q] Martin Cuevas (URU) 3-6 6-2 6-2

[6] Gastao Elias (POR) d. Joao Domingues (POR) 6-3 6-7(6) 6-2
Guido Andreozzi (ARG) d. [Q] Gonzalo Lama (CHI) 6-4 6-2
Facundo Bagnis (ARG) d. [8] Casper Ruud (NOR) 6-1 6-2
[2] Nicolas Kicker (ARG) d. [WC] Jose Hernandez (DOM) 7-6(6) 6-0

_________________
MTT - Tytuły (13)
2015: Tokio
2016: Rio de Janeiro, Indian Wells, Waszyngton, Chengdu, WTF
2017: Doha, Sydney, Dubaj, Miami, Marrakesz, Estoril, s-Hertogenbosch

MTT - Finały (7)
2015: Kuala Lumpur
2016: Queens, Sankt Petersburg
2017: Waszyngton, Winston-Salem, US Open, Sankt Petersburg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
POWERED_BY