T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Bardziej to drugie.
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - II runda:
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. Karim Mohamed Maamoun (EGY) 6-2 4-6 6-1
[Q] Lucas Miedler (AUT) d. [5] Luca Vanni (ITA) 7-6(3) 6-2
Illya Marchenko (UKR) d. [3] Sergiy Stakhovsky (UKR) 7-6(4) 6-3
Sadio Doumbia (FRA) d. [WC] Altug Celikbilek (TUR) 7-5 3-6 6-1
Stephane Robert (FRA) d. Matteo Viola (ITA) 6-4 6-4
[4] Matteo Berrettini (ITA) d. Cem Ilkel (TUR) 7-6(5) 6-3
Danilo Petrovic (SRB) d. [8] Aldin Setkic (BIH) 1-6 6-4 6-2
[2] Alexander Bublik (RUS) d. [Q] Yannick Jankovits (FRA) 6-1 6-4
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. Karim Mohamed Maamoun (EGY) 6-2 4-6 6-1
[Q] Lucas Miedler (AUT) d. [5] Luca Vanni (ITA) 7-6(3) 6-2
Illya Marchenko (UKR) d. [3] Sergiy Stakhovsky (UKR) 7-6(4) 6-3
Sadio Doumbia (FRA) d. [WC] Altug Celikbilek (TUR) 7-5 3-6 6-1
Stephane Robert (FRA) d. Matteo Viola (ITA) 6-4 6-4
[4] Matteo Berrettini (ITA) d. Cem Ilkel (TUR) 7-6(5) 6-3
Danilo Petrovic (SRB) d. [8] Aldin Setkic (BIH) 1-6 6-4 6-2
[2] Alexander Bublik (RUS) d. [Q] Yannick Jankovits (FRA) 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - II runda:
[1] Quentin Halys (FRA) d. [PR] Kevin King (USA) 6-3 6-2
[7] Dennis Novikov (USA) d. Austin Krajicek (USA) 6-4 6-3
[4] Denis Kudla (USA) d. [WC] Jeffrey John Wolf (USA) 7-5 6-3
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [WC] Martin Joyce (USA) 4-6 6-2 6-3
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-0 6-2
Evan King (USA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-4 7-6(1)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Roberto Quiroz (ECU) 6-1 6-2
Filip Peliwo (CAN) d. [2] Ramkumar Ramanathan (IND) 6-2 6-1
[1] Quentin Halys (FRA) d. [PR] Kevin King (USA) 6-3 6-2
[7] Dennis Novikov (USA) d. Austin Krajicek (USA) 6-4 6-3
[4] Denis Kudla (USA) d. [WC] Jeffrey John Wolf (USA) 7-5 6-3
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [WC] Martin Joyce (USA) 4-6 6-2 6-3
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Daniel Elahi Galan Riveros (COL) 6-0 6-2
Evan King (USA) d. Jose Hernandez (DOM) 6-4 7-6(1)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Roberto Quiroz (ECU) 6-1 6-2
Filip Peliwo (CAN) d. [2] Ramkumar Ramanathan (IND) 6-2 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172820
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Wygląda na to, że dzień zacznę od meczów w Sibiu - zaległości z wczoraj (m.in Stebe), a później całkiem spory zaciąg młodych i ciekawych graczy (uwaga, postrzegam jako takiego Ruuda w tym konkretnym zestawieniu).
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - II runda:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Inigo Cervantes Huegun (ESP) 2-6 7-6(6) 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. Jan Satral (CZE) 3-6 6-4 6-3
Casper Ruud (NOR) d. [4] Roberto Carballes Baena (ESP) 7-5 7-5
[5] Maximilian Marterer (GER) d. [Q] Matteo Donati (ITA) 6-4 7-5
[7] Stefano Travaglia (ITA) d. [LL] Dimitar Kuzmanov (BUL) 6-2 6-0
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [3] Marco Cecchinato (ITA) 7-5 6-3
[6] Bjorn Fratangelo (USA) d. Riccardo Bellotti (ITA) 6-4 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [Q] Lenny Hampel (AUT) 6-1 6-2
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Inigo Cervantes Huegun (ESP) 2-6 7-6(6) 6-2
Stefano Napolitano (ITA) d. Jan Satral (CZE) 3-6 6-4 6-3
Casper Ruud (NOR) d. [4] Roberto Carballes Baena (ESP) 7-5 7-5
[5] Maximilian Marterer (GER) d. [Q] Matteo Donati (ITA) 6-4 7-5
[7] Stefano Travaglia (ITA) d. [LL] Dimitar Kuzmanov (BUL) 6-2 6-0
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [3] Marco Cecchinato (ITA) 7-5 6-3
[6] Bjorn Fratangelo (USA) d. Riccardo Bellotti (ITA) 6-4 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [Q] Lenny Hampel (AUT) 6-1 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Gwangju - 1/4 finału:
[5] Tatsuma Ito (JPN) d. Steven Diez (CAN) 6-2 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [4] Duck Hee Lee (KOR) 6-3 7-5
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 6-1 7-6(3)
[2] Peter Polansky (CAN) d. [8] Soon Woo Kwon (KOR) 2-6 6-4 7-6(6)
[5] Tatsuma Ito (JPN) d. Steven Diez (CAN) 6-2 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [4] Duck Hee Lee (KOR) 6-3 7-5
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [Q] Marinko Matosevic (AUS) 6-1 7-6(3)
[2] Peter Polansky (CAN) d. [8] Soon Woo Kwon (KOR) 2-6 6-4 7-6(6)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - 1/4 finału:
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [Q] Lucas Miedler (AUT) 6-2 6-3
Illya Marchenko (UKR) d. Sadio Doumbia (FRA) 6-7(3) 6-2 7-6(7)
Stephane Robert (FRA) d. [4] Matteo Berrettini (ITA) 6-3 7-5
Danilo Petrovic (SRB) d. [2] Alexander Bublik (RUS) 6-4 6-3
Aleksandr Nedovyesov (KAZ) d. [Q] Lucas Miedler (AUT) 6-2 6-3
Illya Marchenko (UKR) d. Sadio Doumbia (FRA) 6-7(3) 6-2 7-6(7)
Stephane Robert (FRA) d. [4] Matteo Berrettini (ITA) 6-3 7-5
Danilo Petrovic (SRB) d. [2] Alexander Bublik (RUS) 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - 1/4 finału:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-0 6-3
[5] Maximilian Marterer (GER) d. Casper Ruud (NOR) 7-6(4) 6-3
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [7] Stefano Travaglia (ITA) 6-3 6-1
Carlos Taberner (ESP) d. [6] Bjorn Fratangelo (USA) 6-3 7-6(5)
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Stefano Napolitano (ITA) 6-0 6-3
[5] Maximilian Marterer (GER) d. Casper Ruud (NOR) 7-6(4) 6-3
[WC] Adrian Ungur (ROU) d. [7] Stefano Travaglia (ITA) 6-3 6-1
Carlos Taberner (ESP) d. [6] Bjorn Fratangelo (USA) 6-3 7-6(5)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - 1/4 finału:
[7] Dennis Novikov (USA) d. [1] Quentin Halys (FRA) 6-1 2-6 6-4
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [4] Denis Kudla (USA) 3-6 6-4 6-2
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Evan King (USA) 7-6(5) 7-6(4)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Filip Peliwo (CAN) 6-7(9) 6-3 6-3
[7] Dennis Novikov (USA) d. [1] Quentin Halys (FRA) 6-1 2-6 6-4
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [4] Denis Kudla (USA) 3-6 6-4 6-2
[PR] Frank Dancevic (CAN) d. Evan King (USA) 7-6(5) 7-6(4)
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. Filip Peliwo (CAN) 6-7(9) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Gwangju - 1/2 finału:
Matthias Bachinger (GER) d. [5] Tatsuma Ito (JPN) 7-6(3) 6-3
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [2] Peter Polansky (CAN) 6-4 5-7 6-2
Matthias Bachinger (GER) d. [5] Tatsuma Ito (JPN) 7-6(3) 6-3
[Q] Tsung Hua Yang (TPE) d. [2] Peter Polansky (CAN) 6-4 5-7 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172820
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Taberner ma finał B2B, kto wie czy znowu nie zagra z Martererem. Max skrzyżuje rakiety w drugim semi ze swoim rodakiem - CMS.
MTT Titles/Finals
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - 1/2 finału:
Illja Marczenko (UKR) d. Oleksandr Niedowiesow (KAZ) 6-3 1-0 i krecz
Stephane Robert (FRA) d. Danilo Petrovic (SRB) 6-1 6-4
Illja Marczenko (UKR) d. Oleksandr Niedowiesow (KAZ) 6-3 1-0 i krecz
Stephane Robert (FRA) d. Danilo Petrovic (SRB) 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - 1/2 finału:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. [5] Maximilian Marterer (GER) 6-2 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [WC] Adrian Ungur (ROU) 6-3 6-0
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. [5] Maximilian Marterer (GER) 6-2 6-2
Carlos Taberner (ESP) d. [WC] Adrian Ungur (ROU) 6-3 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - 1/2 finału:
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [7] Dennis Novikov (USA) 6-1 6-3
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Frank Dancevic (CAN) 6-3 7-5
[PR] Alexander Ward (GBR) d. [7] Dennis Novikov (USA) 6-1 6-3
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Frank Dancevic (CAN) 6-3 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Gwangju - finał:
Matthias Bachinger (GER) d. [Q] Tsung Hua Yang (TPE) 6-3 6-4
Matthias Bachinger (GER) d. [Q] Tsung Hua Yang (TPE) 6-3 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
İzmir - finał:
Illja Marczenko (UKR) d. Stephane Robert (FRA) 7-6(2) 6-0
Illja Marczenko (UKR) d. Stephane Robert (FRA) 7-6(2) 6-0
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Sibiu - finał:
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Carlos Taberner (ESP) 6-3 6-3
[1] Cedrik Marcel Stebe (GER) d. Carlos Taberner (ESP) 6-3 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T38: Columbus, Gwangju, İzmir, Sibiu 2017
Columbus - finał:
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Alexander Ward (GBR) 6-7(11) 6-4 6-3
[Alt] Ante Pavic (CRO) d. [PR] Alexander Ward (GBR) 6-7(11) 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości