T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Mouilleron - I runda:
[1,WC] Benoit PAIRE (FRA) d. Jonathan EYSSERIC (FRA) 6-4 6-3
Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) d. Gregoire BARRERE (FRA) 3-6 6-4 6-3
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. Akira SANTILLAN (JPN) 6-4 6-7(6) 6-1
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [8] Tobias KAMKE (GER) 7-6(5) 6-4
Tristan LAMASINE (FRA) d. [3] Paul-Henri MATHIEU (FRA) 6-4 1-6 7-6(6)
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Yannik REUTER (BEL) 2-6 6-4 7-6(13)
Andrey RUBLEV (RUS) d. [Q] Adrien BOSSEL (SUI) 6-4 4-6 7-5
[Q] Calvin HEMERY (FRA) d. [6] Nikoloz BASILASHVILI (GEO) 6-2 6-4
[5] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Antoine HOANG (FRA) 6-3 6-3
[SE] Alex DE MINAUR (AUS) d. [WC] Corentin MOUTET (FRA) 6-1 6-3
Peter GOJOWCZYK (GER) d. Alexandre SIDORENKO (FRA) 6-4 7-5
[4] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. Quentin HALYS (FRA) 6-4 7-5
[7] Marco CHIUDINELLI (SUI) d. [WC] Geoffrey BLANCANEAUX (FRA) 3-6 6-1 6-4
Alexey VATUTIN (RUS) d. Pere RIBA (ESP) 7-6(3) 6-3
Franko SKUGOR (CRO) d. [Q] Remi BOUTILLIER (FRA) 6-4 6-4
Julien BENNETEAU (FRA) d. [2,WC] Mikhail YOUZHNY (RUS) 6-4 6-7(4) 7-6(4)
[1,WC] Benoit PAIRE (FRA) d. Jonathan EYSSERIC (FRA) 6-4 6-3
Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) d. Gregoire BARRERE (FRA) 3-6 6-4 6-3
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. Akira SANTILLAN (JPN) 6-4 6-7(6) 6-1
Kenny DE SCHEPPER (FRA) d. [8] Tobias KAMKE (GER) 7-6(5) 6-4
Tristan LAMASINE (FRA) d. [3] Paul-Henri MATHIEU (FRA) 6-4 1-6 7-6(6)
Lorenzo GIUSTINO (ITA) d. Yannik REUTER (BEL) 2-6 6-4 7-6(13)
Andrey RUBLEV (RUS) d. [Q] Adrien BOSSEL (SUI) 6-4 4-6 7-5
[Q] Calvin HEMERY (FRA) d. [6] Nikoloz BASILASHVILI (GEO) 6-2 6-4
[5] Radu ALBOT (MDA) d. [Q] Antoine HOANG (FRA) 6-3 6-3
[SE] Alex DE MINAUR (AUS) d. [WC] Corentin MOUTET (FRA) 6-1 6-3
Peter GOJOWCZYK (GER) d. Alexandre SIDORENKO (FRA) 6-4 7-5
[4] Konstantin KRAVCHUK (RUS) d. Quentin HALYS (FRA) 6-4 7-5
[7] Marco CHIUDINELLI (SUI) d. [WC] Geoffrey BLANCANEAUX (FRA) 3-6 6-1 6-4
Alexey VATUTIN (RUS) d. Pere RIBA (ESP) 7-6(3) 6-3
Franko SKUGOR (CRO) d. [Q] Remi BOUTILLIER (FRA) 6-4 6-4
Julien BENNETEAU (FRA) d. [2,WC] Mikhail YOUZHNY (RUS) 6-4 6-7(4) 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Ortisei - I runda:
[1] Benjamin BECKER (GER) d. [Q] Julien DUBAIL (BEL) 6-4 6-1
Lorenzo SONEGO (ITA) d. Luca VANNI (ITA) 6-3 7-6(1)
Nikola MILOJEVIC (SRB) d. Zdenek KOLAR (CZE) 6-2 6-2
[7] Federico GAIO (ITA) d. [WC] Patrick PRADER (ITA) 6-3 6-4
[3] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. Alexander BUBLIK (RUS) 7-5 4-6 7-6(7)
Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) d. [WC] Matteo BERRETTINI (ITA) 6-2 6-4
[WC] Salvatore CARUSO (ITA) d. [WC] Gianluca MAGER (ITA) 6-4 6-4
Jeremy JAHN (GER) d. [6] Marko TEPAVAC (SRB) 6-3 6-4
[PR] Albano OLIVETTI (FRA) d. [5] Laslo DJERE (SRB) 6-3 6-3
Stefano NAPOLITANO (ITA) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-3 6-3
[Q] Yannick JANKOVITS (FRA) d. Marc SIEBER (GER) 6-2 7-6(4)
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Michal PRZYSIEZNY (POL) 7-6(5) 4-6 6-4
[8] Pedja KRSTIN (SRB) d. [LL] Nino SERDARUSIC (CRO) 7-6(2) 6-1
Blaz KAVCIC (SLO) d. Frank DANCEVIC (CAN) 1-6 6-4 6-4
[SE] Kevin KRAWIETZ (GER) d. Ramkumar RAMANATHAN (IND) 6-4 6-4
[2] Evgeny DONSKOY (RUS) d. [Q] Andriej KAPAS (POL) 6-7(3) 7-5 7-6(2)
[1] Benjamin BECKER (GER) d. [Q] Julien DUBAIL (BEL) 6-4 6-1
Lorenzo SONEGO (ITA) d. Luca VANNI (ITA) 6-3 7-6(1)
Nikola MILOJEVIC (SRB) d. Zdenek KOLAR (CZE) 6-2 6-2
[7] Federico GAIO (ITA) d. [WC] Patrick PRADER (ITA) 6-3 6-4
[3] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. Alexander BUBLIK (RUS) 7-5 4-6 7-6(7)
Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) d. [WC] Matteo BERRETTINI (ITA) 6-2 6-4
[WC] Salvatore CARUSO (ITA) d. [WC] Gianluca MAGER (ITA) 6-4 6-4
Jeremy JAHN (GER) d. [6] Marko TEPAVAC (SRB) 6-3 6-4
[PR] Albano OLIVETTI (FRA) d. [5] Laslo DJERE (SRB) 6-3 6-3
Stefano NAPOLITANO (ITA) d. Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-3 6-3
[Q] Yannick JANKOVITS (FRA) d. Marc SIEBER (GER) 6-2 7-6(4)
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Michal PRZYSIEZNY (POL) 7-6(5) 4-6 6-4
[8] Pedja KRSTIN (SRB) d. [LL] Nino SERDARUSIC (CRO) 7-6(2) 6-1
Blaz KAVCIC (SLO) d. Frank DANCEVIC (CAN) 1-6 6-4 6-4
[SE] Kevin KRAWIETZ (GER) d. Ramkumar RAMANATHAN (IND) 6-4 6-4
[2] Evgeny DONSKOY (RUS) d. [Q] Andriej KAPAS (POL) 6-7(3) 7-5 7-6(2)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Kobe - I runda:
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. [1] Yuichi SUGITA (JPN) 6-3 6-2
Axel MICHON (FRA) d. [Q] Kuan-Yi LEE (TPE) 6-4 6-0
[WC] Yosuke WATANUKI (JPN) d. Ti CHEN (TPE) 6-4 6-4
[6] Duckhee LEE (KOR) d. [Q] Cheong-Eui KIM (KOR) 6-1 3-6 6-3
Hiroki MORIYA (JPN) d. [3] Taro DANIEL (JPN) 6-1 6-1
Laurent LOKOLI (FRA) d. Prajnesh GUNNESWARAN (IND) 6-3 7-6(0)
John-Patrick SMITH (AUS) d. Ante PAVIC (CRO) 7-5 6-4
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. [Q] Shintaro IMAI (JPN) 6-0 6-7(4) 6-4
Luke SAVILLE (AUS) d. [8] Tatsuma ITO (JPN) 7-6(3) 4-6 6-4
Amir WEINTRAUB (ISR) d. [Q] Kaito UESUGI (JPN) 7-5 6-4
[WC] Ken ONISHI (JPN) d. [WC] Makoto OCHI (JPN) 6-3 6-1
[4] Go SOEDA (JPN) d. Shuichi SEKIGUCHI (JPN) 6-1 6-0
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. Seong-chan HONG (KOR) 6-1 6-3
Daniel MASUR (GER) d. Edan LESHEM (ISR) 6-2 6-4
Yuya KIBI (JPN) d. [WC] Yusuke TAKAHASHI (JPN) 6-2 6-7(4) 6-3
[2] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Soon Woo KWON (KOR) 6-4 6-2
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. [1] Yuichi SUGITA (JPN) 6-3 6-2
Axel MICHON (FRA) d. [Q] Kuan-Yi LEE (TPE) 6-4 6-0
[WC] Yosuke WATANUKI (JPN) d. Ti CHEN (TPE) 6-4 6-4
[6] Duckhee LEE (KOR) d. [Q] Cheong-Eui KIM (KOR) 6-1 3-6 6-3
Hiroki MORIYA (JPN) d. [3] Taro DANIEL (JPN) 6-1 6-1
Laurent LOKOLI (FRA) d. Prajnesh GUNNESWARAN (IND) 6-3 7-6(0)
John-Patrick SMITH (AUS) d. Ante PAVIC (CRO) 7-5 6-4
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. [Q] Shintaro IMAI (JPN) 6-0 6-7(4) 6-4
Luke SAVILLE (AUS) d. [8] Tatsuma ITO (JPN) 7-6(3) 4-6 6-4
Amir WEINTRAUB (ISR) d. [Q] Kaito UESUGI (JPN) 7-5 6-4
[WC] Ken ONISHI (JPN) d. [WC] Makoto OCHI (JPN) 6-3 6-1
[4] Go SOEDA (JPN) d. Shuichi SEKIGUCHI (JPN) 6-1 6-0
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. Seong-chan HONG (KOR) 6-1 6-3
Daniel MASUR (GER) d. Edan LESHEM (ISR) 6-2 6-4
Yuya KIBI (JPN) d. [WC] Yusuke TAKAHASHI (JPN) 6-2 6-7(4) 6-3
[2] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Soon Woo KWON (KOR) 6-4 6-2
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Knoxville - I runda:
[1] Daniel EVANS (GBR) d. Mitchell KRUEGER (USA) 6-2 6-3
Peter POLANSKY (CAN) d. [Q] Liam BROADY (GBR) 6-3 6-4
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) d. [Q] Daniel COX (GBR) 6-2 6-2
Dennis NOVIKOV (USA) d. [5] Denis KUDLA (USA) 6-4 3-6 6-4
[3] Jared DONALDSON (USA) d. [WC] Mikelis LIBIETIS (LAT) 6-2 6-4
[WC] Rhyne WILLIAMS (USA) d. Sekou BANGOURA (USA) 6-3 2-6 6-4
Ruben BEMELMANS (BEL) d. Joris DE LOORE (BEL) 5-7 7-6(3) 6-4
Noah RUBIN (USA) d. [7] Henri LAAKSONEN (SUI) 6-3 6-3
[8] Stefan KOZLOV (USA)d. [Alt] Sam BARRY (IRL) 6-4 7-5
Tennys SANDGREN (USA) d. [Q] Jared HILTZIK (USA) 6-4 6-3
Edward CORRIE (GBR) d. [WC] Raymond SARMIENTO (USA) 7-6(5) 2-6 6-4
Sam GROTH (AUS) d. [4] Bjorn FRATANGELO (USA) 7-5 4-6 6-2
[6] Tim SMYCZEK (USA) d. [LL] Tim VAN RIJTHOVEN (NED) 7-6(2) 6-4
Michael MMOH (USA) d. [Q] Yuki BHAMBRI (IND) 6-4 7-6(8)
Austin KRAJICEK (USA) d. Brian BAKER (USA) 4-6 6-2 7-6(4)
[2] Frances TIAFOE (USA) d. Brydan KLEIN (GBR) 3-6 7-5 6-1
[1] Daniel EVANS (GBR) d. Mitchell KRUEGER (USA) 6-2 6-3
Peter POLANSKY (CAN) d. [Q] Liam BROADY (GBR) 6-3 6-4
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) d. [Q] Daniel COX (GBR) 6-2 6-2
Dennis NOVIKOV (USA) d. [5] Denis KUDLA (USA) 6-4 3-6 6-4
[3] Jared DONALDSON (USA) d. [WC] Mikelis LIBIETIS (LAT) 6-2 6-4
[WC] Rhyne WILLIAMS (USA) d. Sekou BANGOURA (USA) 6-3 2-6 6-4
Ruben BEMELMANS (BEL) d. Joris DE LOORE (BEL) 5-7 7-6(3) 6-4
Noah RUBIN (USA) d. [7] Henri LAAKSONEN (SUI) 6-3 6-3
[8] Stefan KOZLOV (USA)d. [Alt] Sam BARRY (IRL) 6-4 7-5
Tennys SANDGREN (USA) d. [Q] Jared HILTZIK (USA) 6-4 6-3
Edward CORRIE (GBR) d. [WC] Raymond SARMIENTO (USA) 7-6(5) 2-6 6-4
Sam GROTH (AUS) d. [4] Bjorn FRATANGELO (USA) 7-5 4-6 6-2
[6] Tim SMYCZEK (USA) d. [LL] Tim VAN RIJTHOVEN (NED) 7-6(2) 6-4
Michael MMOH (USA) d. [Q] Yuki BHAMBRI (IND) 6-4 7-6(8)
Austin KRAJICEK (USA) d. Brian BAKER (USA) 4-6 6-2 7-6(4)
[2] Frances TIAFOE (USA) d. Brydan KLEIN (GBR) 3-6 7-5 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Bogota - II runda:
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. Eduardo STRUVAY (COL) 5-7 6-2 6-3
[LL] Alejandro GOMEZ (COL) d. [7] Arthur DE GREEF (BEL) 6-4 4-1 i krecz
[3] Inigo CERVANTES (ESP) d. [Q] Fernando ROMBOLI (BRA) 6-3 7-6(4)
[WC] Daniel Elahi GALAN (COL) d. [8] Agustin VELOTTI (ARG) 6-7(5) 7-5 4-1 i krecz
Andre GHEM (BRA) d. [6] Joao SOUZA (BRA) 6-3 2-6 7-6(2)
[4] Santiago GIRALDO (COL) d. Caio ZAMPIERI (BRA) 7-5 6-3
Marcelo AREVALO (ESA) d. [5] Victor ESTRELLA BURGOS (DOM) 6-3 6-4
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. [Q] Gonzalo ESCOBAR (ECU) 7-6(6) 3-6 6-1
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. Eduardo STRUVAY (COL) 5-7 6-2 6-3
[LL] Alejandro GOMEZ (COL) d. [7] Arthur DE GREEF (BEL) 6-4 4-1 i krecz
[3] Inigo CERVANTES (ESP) d. [Q] Fernando ROMBOLI (BRA) 6-3 7-6(4)
[WC] Daniel Elahi GALAN (COL) d. [8] Agustin VELOTTI (ARG) 6-7(5) 7-5 4-1 i krecz
Andre GHEM (BRA) d. [6] Joao SOUZA (BRA) 6-3 2-6 7-6(2)
[4] Santiago GIRALDO (COL) d. Caio ZAMPIERI (BRA) 7-5 6-3
Marcelo AREVALO (ESA) d. [5] Victor ESTRELLA BURGOS (DOM) 6-3 6-4
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. [Q] Gonzalo ESCOBAR (ECU) 7-6(6) 3-6 6-1
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Kobe - II runda:
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. Axel MICHON (FRA) 6-2 6-3
[6] Duckhee LEE (KOR) d. [WC] Yosuke WATANUKI (JPN) 6-1 6-2
Laurent LOKOLI (FRA) d. Hiroki MORIYA (JPN) 6-3 6-3
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. John-Patrick SMITH (AUS) 6-3 6-2
Amir WEINTRAUB (ISR) d. Luke SAVILLE (AUS) 6-4 7-6(6)
[4] Go SOEDA (JPN) d. [WC] Ken ONISHI (JPN) 6-0 7-6(7)
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. Daniel MASUR (GER) 1-6 7-5 6-3
[2] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Yuya KIBI (JPN) 6-1 6-4
Yasutaka UCHIYAMA (JPN) d. Axel MICHON (FRA) 6-2 6-3
[6] Duckhee LEE (KOR) d. [WC] Yosuke WATANUKI (JPN) 6-1 6-2
Laurent LOKOLI (FRA) d. Hiroki MORIYA (JPN) 6-3 6-3
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. John-Patrick SMITH (AUS) 6-3 6-2
Amir WEINTRAUB (ISR) d. Luke SAVILLE (AUS) 6-4 7-6(6)
[4] Go SOEDA (JPN) d. [WC] Ken ONISHI (JPN) 6-0 7-6(7)
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. Daniel MASUR (GER) 1-6 7-5 6-3
[2] Yoshihito NISHIOKA (JPN) d. Yuya KIBI (JPN) 6-1 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Bratysława - II runda:
Egor GERASIMOV (BLR) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-3 6-2
Marius COPIL (ROU) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-4
[3] Adam PAVLASEK (CZE) d. Mohamed SAFWAT (EGY) 6-4 6-2
[6] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. [Q] Petr MICHNEV (CZE) 7-6(8) 6-3
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Denis ISTOMIN (UZB) 7-6(4) 6-3
Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) d. [4] Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-3 3-6 7-6(3)
Norbert GOMBOS (SVK) d. [PR] Cedrik-Marcel STEBE (GER) 7-6(3) 5-7 6-4
Vasek POSPISIL (CAN) d. [2] Illya MARCHENKO (UKR) 7-6(3) 6-4
Egor GERASIMOV (BLR) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-3 6-2
Marius COPIL (ROU) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-4
[3] Adam PAVLASEK (CZE) d. Mohamed SAFWAT (EGY) 6-4 6-2
[6] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. [Q] Petr MICHNEV (CZE) 7-6(8) 6-3
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Denis ISTOMIN (UZB) 7-6(4) 6-3
Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) d. [4] Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-3 3-6 7-6(3)
Norbert GOMBOS (SVK) d. [PR] Cedrik-Marcel STEBE (GER) 7-6(3) 5-7 6-4
Vasek POSPISIL (CAN) d. [2] Illya MARCHENKO (UKR) 7-6(3) 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Mouilleron - II runda:
[1,WC] Benoit PAIRE (FRA) d. Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) 7-6(6) 6-7(1) 6-1
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. Kenny DE SCHEPPER (FRA) 7-6(4) 6-3
Tristan LAMASINE (FRA) d. Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-4 6-4
Andrey RUBLEV (RUS) d. [Q] Calvin HEMERY (FRA) 7-5 6-4
[SE] Alex DE MINAUR (AUS) d. [5] Radu ALBOT (MDA) 6-3 6-7(10) 6-4
Peter GOJOWCZYK (GER) d. [4] Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-4 6-3
Alexey VATUTIN (RUS) d. [7] Marco CHIUDINELLI (SUI) 6-4 6-3
Julien BENNETEAU (FRA) d. Franko SKUGOR (CRO) 4-6 6-3 7-5
[1,WC] Benoit PAIRE (FRA) d. Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) 7-6(6) 6-7(1) 6-1
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. Kenny DE SCHEPPER (FRA) 7-6(4) 6-3
Tristan LAMASINE (FRA) d. Lorenzo GIUSTINO (ITA) 6-4 6-4
Andrey RUBLEV (RUS) d. [Q] Calvin HEMERY (FRA) 7-5 6-4
[SE] Alex DE MINAUR (AUS) d. [5] Radu ALBOT (MDA) 6-3 6-7(10) 6-4
Peter GOJOWCZYK (GER) d. [4] Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-4 6-3
Alexey VATUTIN (RUS) d. [7] Marco CHIUDINELLI (SUI) 6-4 6-3
Julien BENNETEAU (FRA) d. Franko SKUGOR (CRO) 4-6 6-3 7-5
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Ortisei - II runda:
Lorenzo SONEGO (ITA) d. [1] Benjamin BECKER (GER) 6-1 7-6(3)
[7] Federico GAIO (ITA) d. Nikola MILOJEVIC (SRB) 6-3 6-4
[3] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 7-6(6) 6-7(2) 6-1
[WC] Salvatore CARUSO (ITA) d. Jeremy JAHN (GER) 6-2 4-6 7-6(3)
Stefano NAPOLITANO (ITA) d. [PR] Albano OLIVETTI (FRA) 7-6(4) 6-3
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Yannick JANKOVITS (FRA) 2-6 6-1 6-3
Blaz KAVCIC (SLO) d. [8] Pedja KRSTIN (SRB) 5-7 6-2 6-1
[SE] Kevin KRAWIETZ (GER) d. [2] Evgeny DONSKOY (RUS) 3-6 6-4 7-6(2)
Lorenzo SONEGO (ITA) d. [1] Benjamin BECKER (GER) 6-1 7-6(3)
[7] Federico GAIO (ITA) d. Nikola MILOJEVIC (SRB) 6-3 6-4
[3] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 7-6(6) 6-7(2) 6-1
[WC] Salvatore CARUSO (ITA) d. Jeremy JAHN (GER) 6-2 4-6 7-6(3)
Stefano NAPOLITANO (ITA) d. [PR] Albano OLIVETTI (FRA) 7-6(4) 6-3
[4] Mirza BASIC (BIH) d. [Q] Yannick JANKOVITS (FRA) 2-6 6-1 6-3
Blaz KAVCIC (SLO) d. [8] Pedja KRSTIN (SRB) 5-7 6-2 6-1
[SE] Kevin KRAWIETZ (GER) d. [2] Evgeny DONSKOY (RUS) 3-6 6-4 7-6(2)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Knoxville - II runda:
Peter POLANSKY (CAN) d. [1] Daniel EVANS (GBR) 1-6 7-6(5) 6-2
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) d. Dennis NOVIKOV (USA) 6-4 6-1
[3] Jared DONALDSON (USA) d. [WC] Rhyne WILLIAMS (USA) 6-4 7-5
Ruben BEMELMANS (BEL) d. Noah RUBIN (USA) 6-4 6-4
[8] Stefan KOZLOV (USA) d. Tennys SANDGREN (USA) 6-2 6-4
Edward CORRIE (GBR) d. Sam GROTH (AUS) 3-6 6-3 7-6(3)
Michael MMOH (USA) d. [6] Tim SMYCZEK (USA) 6-3 6-2
Austin KRAJICEK (USA) d. [2] Frances TIAFOE (USA) 6-3 3-6 6-3
Peter POLANSKY (CAN) d. [1] Daniel EVANS (GBR) 1-6 7-6(5) 6-2
[WC] Mackenzie MCDONALD (USA) d. Dennis NOVIKOV (USA) 6-4 6-1
[3] Jared DONALDSON (USA) d. [WC] Rhyne WILLIAMS (USA) 6-4 7-5
Ruben BEMELMANS (BEL) d. Noah RUBIN (USA) 6-4 6-4
[8] Stefan KOZLOV (USA) d. Tennys SANDGREN (USA) 6-2 6-4
Edward CORRIE (GBR) d. Sam GROTH (AUS) 3-6 6-3 7-6(3)
Michael MMOH (USA) d. [6] Tim SMYCZEK (USA) 6-3 6-2
Austin KRAJICEK (USA) d. [2] Frances TIAFOE (USA) 6-3 3-6 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Bogota - 1/4 finału:
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. [LL] Alejandro GOMEZ (COL) 7-6(4) 6-3
[3] Inigo CERVANTES (ESP) d. [WC] Daniel Elahi GALAN (COL) 6-3 6-4
[4] Santiago GIRALDO (COL) d. Andre GHEM (BRA) 7-6(5) 6-2
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. Marcelo AREVALO (ESA) 6-2 7-6(4)
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. [LL] Alejandro GOMEZ (COL) 7-6(4) 6-3
[3] Inigo CERVANTES (ESP) d. [WC] Daniel Elahi GALAN (COL) 6-3 6-4
[4] Santiago GIRALDO (COL) d. Andre GHEM (BRA) 7-6(5) 6-2
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. Marcelo AREVALO (ESA) 6-2 7-6(4)
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Kobe - 1/4 finału:
[6] Duckhee LEE (KOR) d. Yasutaka UCHIYAMA (JPN) 6-1 2-0 i krecz
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. Laurent LOKOLI (FRA) 7-5 7-6(2)
[4] Go SOEDA (JPN) d. Amir WEINTRAUB (ISR) 6-2 1-6 6-1
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. [2] Yoshihito NISHIOKA (JPN) 7-5 6-4
[6] Duckhee LEE (KOR) d. Yasutaka UCHIYAMA (JPN) 6-1 2-0 i krecz
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. Laurent LOKOLI (FRA) 7-5 7-6(2)
[4] Go SOEDA (JPN) d. Amir WEINTRAUB (ISR) 6-2 1-6 6-1
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. [2] Yoshihito NISHIOKA (JPN) 7-5 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Mouilleron - 1/4 finału:
[1,WC] Benoit PAIRE (FRA) d. Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 4-6 6-3 6-2
Andrey RUBLEV (RUS) d. Tristan LAMASINE (FRA) 6-4 6-4
Peter GOJOWCZYK (GER) d. [SE] Alex DE MINAUR (AUS) 6-1 6-3
Julien BENNETEAU (FRA) d. Alexey VATUTIN (RUS) 6-2 6-4
[1,WC] Benoit PAIRE (FRA) d. Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) 4-6 6-3 6-2
Andrey RUBLEV (RUS) d. Tristan LAMASINE (FRA) 6-4 6-4
Peter GOJOWCZYK (GER) d. [SE] Alex DE MINAUR (AUS) 6-1 6-3
Julien BENNETEAU (FRA) d. Alexey VATUTIN (RUS) 6-2 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Bratysława - 1/4 finału:
Marius COPIL (ROU) d. Egor GERASIMOV (BLR) 7-6(4) 7-6(5)
[6] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. [3] Adam PAVLASEK (CZE) 6-3 6-3
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 7-6(4) 4-6 7-6(7)
Norbert GOMBOS (SVK) d. Vasek POSPISIL (CAN) 6-4 6-3
Marius COPIL (ROU) d. Egor GERASIMOV (BLR) 7-6(4) 7-6(5)
[6] Daniil MEDVEDEV (RUS) d. [3] Adam PAVLASEK (CZE) 6-3 6-3
Sergiy STAKHOVSKY (UKR) d. Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 7-6(4) 4-6 7-6(7)
Norbert GOMBOS (SVK) d. Vasek POSPISIL (CAN) 6-4 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Ortisei - 1/4 finału:
Lorenzo SONEGO (ITA) d. [7] Federico GAIO (ITA) 7-6(6) 6-7(7) 6-4
[3] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. [WC] Salvatore CARUSO (ITA) 6-1 7-6(3)
Stefano NAPOLITANO (ITA) d. [4] Mirza BASIC (BIH) 6-4 6-4
[SE] Kevin KRAWIETZ (GER) d. Blaz KAVCIC (SLO) 6-0 6-4
Lorenzo SONEGO (ITA) d. [7] Federico GAIO (ITA) 7-6(6) 6-7(7) 6-4
[3] Alessandro GIANNESSI (ITA) d. [WC] Salvatore CARUSO (ITA) 6-1 7-6(3)
Stefano NAPOLITANO (ITA) d. [4] Mirza BASIC (BIH) 6-4 6-4
[SE] Kevin KRAWIETZ (GER) d. Blaz KAVCIC (SLO) 6-0 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Knoxville - 1/4 finału:
Peter POLANSKY (CAN) d. [WC] Mackenzie MCDONALD (USA) 6-7(8) 6-4 5-1 i krecz
[3] Jared DONALDSON (USA) d. Ruben BEMELMANS (BEL) 6-3 5-7 6-4
[8] Stefan KOZLOV (USA) d. Edward CORRIE (GBR) 6-4 6-3
Michael MMOH (USA) d. Austin KRAJICEK (USA) 6-4 6-4
Peter POLANSKY (CAN) d. [WC] Mackenzie MCDONALD (USA) 6-7(8) 6-4 5-1 i krecz
[3] Jared DONALDSON (USA) d. Ruben BEMELMANS (BEL) 6-3 5-7 6-4
[8] Stefan KOZLOV (USA) d. Edward CORRIE (GBR) 6-4 6-3
Michael MMOH (USA) d. Austin KRAJICEK (USA) 6-4 6-4
Ostatnio zmieniony 12 lis 2016, 14:36 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz.
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Bogota - 1/2 finału:
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. [3] Inigo CERVANTES (ESP) 6-1 7-6(3)
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. [4] Santiago GIRALDO (COL) 5-7 7-5 6-4
[1] Facundo BAGNIS (ARG) d. [3] Inigo CERVANTES (ESP) 6-1 7-6(3)
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) d. [4] Santiago GIRALDO (COL) 5-7 7-5 6-4
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Kobe - 1/2 finału:
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. [6] Duckhee LEE (KOR) 7-6(2) 6-4
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. [4] Go SOEDA (JPN) 6-3 6-7(4) 6-3
[7] James DUCKWORTH (AUS) d. [6] Duckhee LEE (KOR) 7-6(2) 6-4
[5] Hyeon CHUNG (KOR) d. [4] Go SOEDA (JPN) 6-3 6-7(4) 6-3
MTT - OSIĄGNIĘCIA:
MTT (Singiel) - Tytuły (34) / Finały (20)
Spoiler:
Spoiler:
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Jak na mega wypasiony talent, to słabo dziś wyglądał Kozlov. Skusiłem się na 2 seta i poza kilkoma efekciarskimi zagraniami, oprócz przebijania niewiele tam było. Mmoh regularniejszy, z rzadka przyspieszał i wystarczyło. We Francji Julek zagra z Rubliowem, Benek nie dał rady mimo ponad 20 asów.
Rafael Nadal, to zło, zgoda?
PS. Nie ma zgody na brak zgody.
PS. Nie ma zgody na brak zgody.
- DUN I LOVE
- Administrator
- Posty: 172254
- Rejestracja: 14 lip 2011, 22:04
- Lokalizacja: Warszawa
Re: T45:Bogota,Bratysława,Mouilleron,Ortisei,Kobe,Knox2016
Mmoh długo biegł na końcu, a teraz powoli wysuwa się na czoło. Znakomicie się rozwinął w ostatnich tygodniach. Stefan też ma niezły sezon, ale wyraźnie nie toczy to się w pożądanym kierunku.
MTT - tytuły (27)
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
2021 (4) Sankt Petersburg, Moskwa, IO Tokio, Gstaad, 2020 (2) US Open, Auckland, 2019 (4) Tokio, Halle, Australian Open, Doha, 2017 (1) Cincinnati M1000, 2016 (1) Sankt Petersburg, 2015 (1) Rotterdam, 2013 (3) Montreal M1000, Rzym M1000, Dubaj, 2012 (1) Toronto M1000, 2011 (4) Waszyngton, Belgrad, Miami M1000, San Jose, 2010 (2) Wiedeń, Rotterdam, 2009 (2) Szanghaj M1000, Eastbourne, 2008 (2) US Open, Estoril
MTT - finały (35)
2023 (3) Waszyngton, Indian Wells M1000, Buenos Aires, 2022 (3) Wimbledon, Miami M1000, Australian Open, 2021 (4) San Diego, Wimbledon, Halle, Genewa, 2020 (2) Paryż-Bercy M1000, Acapulco, 2019 (2) Kitzbuhel, Genewa, 2018 (3) Sankt Petersburg, Stuttgart, Marsylia, 2017 (2) Sztokholm, Indian Wells M1000, 2016 (2) Newport, Rotterdam, 2015 (1) Halle, 2014 (1) Tokio, 2013 (2) Basel, Kuala Lumpur, 2011 (3) WTF, Cincinnati M1000, Rzym M1000, 2010 (2) Basel, Marsylia, 2009 (4) WTF, Stuttgart, Wimbledon, Madryt M1000, 2008 (1) WTF
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: polo90 i 5 gości